Zoek

Uitslagenlijst Oudejaars Crossloop Vorden

Vorden - Vrijdag 30 december 2016

 
MSEN, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ruben Garretsen1999Argo17:3517:33
2Evan Oosterink2001Argo18:1818:15
3Dennis Weijers1986Argo-Start to Run18:3118:24
4Hendri Weenk1977ASV18:3918:38
5Ronald de Bruin1978Hanzesport18:4618:45
6Sietse Brouwer1987Doetinchem19:0819:06
7Daan de Vries1999Vorden19:2319:20
8Jonas Kooijman1995Nijmegen20:1020:08
9Bas Brunsveld1984Vorden20:2320:19
10Mike Velthorst1986Varsseveld20:2520:14
11Michel Dunnebier1975Hanzesport20:2920:25
12Sus de Ridder2004Hanzesport20:4420:42
13Marcel Nijland1998Zelhem20:4520:37
14Tom Kooijman2005Zutphen21:0721:06
15Maxwell Bayer2004Zuidwal21:2121:19
16Peter Bartelds1980Vorden21:2621:21
17Derby groot Severt1977Zieuwent21:3021:23
18Rob Schuurman1974Varsseveld21:5621:52
19Jelle van der Veer2004Climax22:0221:58
20Mike Ravesteijn1990Zutphen22:0822:05
21Olaf Bekking1978Argo22:1722:08
22Noah Lampio2004AVA '7022:3522:32
23Marijn Lampio1974Lichtenvoorde22:3522:32
24Marc Lijbers1976Doetinchem22:4822:43
25Dennis Wentink1975Vorden22:5322:25
26Erik Rakitow1977Vorden22:5422:27
27Sammy Ben Dhafer1991Lochem23:0923:05
28Peter Koolhof1972Broekland23:2823:15
29Christiaan Kroesen1983Hengelo Gld23:3723:24
30Jessie van der Sloot1997Zutphen23:4623:06
31Jarno Scholte1978Schalkhaar23:4723:40
32Hugo Eikmans1988Den Haag23:4923:43
33Wouter van Ditshuizen2006Vorden24:1224:09
34Roy Kortstee1994Vorden24:3224:07
35Michael van Elk1985Amsterdam24:3524:25
36Martijn van der Maas1978Zutphen24:4324:03
37Luca Greven2006Argo25:0524:44
38Mart Slotboom1973AVA '7026:1826:15
39Jeroen Pijpers1973Warnsveld26:5426:44
40Bart Vogelzang1972Lochem27:1027:01
41Derek Kemperman2002Lievelde27:1027:02
42Tijn Bergenhenegouwen2003Vorden27:3227:24
43Sybren Knoef1991Hengelo Gld.27:4227:33
44Kjettil Gerritsen2001Warnsveld28:1627:22
45Rauno B. Gerritsen1999Warnsveld28:1627:21
46Stijn Groeneveld2006Vorden28:2328:20
47Jordy Arendsen1998Hengelo Gld28:3428:24
48Martin Verhaagen1981Warnsveld28:4128:15
49Antonie Kleyn1997Beltrum28:5128:28
50Huib Weeke1995Vorden28:5828:24
51Mark Bonnenberg1994Doetinchem29:2228:32
52Luuk Stam1987Hengelo (Gld)29:3129:04
53Olaf Kleine1976Lichtenvoorde29:4228:45
54Michiel Gerritsen1972Warnsveld30:1229:17
55Martijn Rouwen1977Alkmaar30:5230:23
56Arnold Klugkist1972Battersea London32:4831:52
57Joshua Wiering1996Zutphen34:1934:01
58Joris te Brake1979Arnhem34:2234:03
59Xander Schelfhout1994Varssel34:5433:56
60Nigel van Londen2004Zutphen34:5534:06
61Robert Theune1978Zutphen34:5534:06
 
M45, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Christian van Haselen1965Doetinchem19:2919:27
2Henk Mengers1956Loopgroep De Zandloper21:3221:28
3Albert de Vries1958Climax21:5221:48
4Theo van der Veer1954Climax22:0321:59
5Henk Bruggeman1953DE LOPER22:1122:04
6Pieter Franssen1970Lochem22:2222:20
7Hans Lammertink1965ASV23:3923:27
8Rene van Olst1961Apeldoorn24:2724:20
9Gerard Oud1953Argo24:3424:22
10Ronald van Kootwijk1969Lochem24:4024:16
11Manfred Franken1963Dinxperlo24:4824:35
12Marcel Kemperman1970Lievelde25:0324:54
13Jeroen Greven1969Argo25:1124:50
14Paul van Kalleveen1957's-Gravenhage25:1825:01
15Ralf Buhn1968Archeus25:3225:14
16Haloesh Hengeveld1970Lochem25:3325:05
17Gerrit Hilhorst1962Beltrum25:4525:23
18Ed van der Zwaan1953Veluwe26:2426:14
19George te Breuk1971Argo26:2925:55
20Michiel Kooijman1961Zutphen26:4026:34
21Harry Kortstee1961Vorden26:5726:33
22Menno Goedhart1962Westervoort27:0126:39
23Henk Steintjes1948Vorden27:5227:31
24Robert Helmink1965Vorden28:2227:54
25Leo van den Berg1964Argo-Start to Run28:2427:33
26Richard Arendsen1968Hengelo Gld28:3428:23
27Maarten Van der Gaag1955Argo29:0728:39
28Henk van der Gouw1956Empe29:1228:48
29Ronnie Joosten1954's-Heerenberg29:1628:47
30Pieter Tjabbes1967Berkel en Rodenrijs29:1728:44
31Frans Meulenbeek1958Vierakker29:2229:16
32Jan Menkhorst1944Loopgroep De Zandloper29:3629:23
33Jos Pierik1953Archeus29:4529:21
34Eric Bosch1959Argo-Start to Run30:2929:47
35Jaap Beekman1955Apeldoorn30:4430:40
36Piet Litjens1953Loopgroep De Zandloper30:4830:26
37Peter Egbers1964Argo-Start to Run30:5630:05
38Marc van Ewijk1970Wichmond31:0130:27
39John Thijssen1969Drempt31:0430:32
40Jan Legtenberg1966Vorden31:1430:56
41Ap Ruiterkamp1950Warnsveld31:3531:00
42Erik Bonnenberg1961Argo-Start to Run32:2731:38
43Hans Kerkwijk1960Argo32:3031:48
44Casper Buisman1966Borculo32:4332:07
45Eric Berghuis1966Argo-Start to Run33:5633:02
46Koos Rem1955Vorden34:1433:32
47Andre Nijenhuis1969Argo-Start to Run34:2133:30
48Arno Wiering1967Zutphen34:2334:04
49John Immink1947Sport 8834:4034:09
50Evert Thalen1946Vorden36:5136:24
51Derk Besselink1941Vorden39:1938:49
52Rene Langstraat1961Argo-Start to Run39:5839:11
 
VSEN, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Evelien Kooij1985Hanzesport21:1021:08
2Naomi van Hierden1996Argo21:5421:52
3Judith Nijland1994Zelhem23:0022:53
4Chuesy Klein1975Vorden23:5023:47
5Yvonne Snelder1976Zutphen24:2724:23
6Mariel Altena1976Zutphen25:1925:03
7Hilde Hendriksen1984Zelhem25:2125:15
8Lisanne Hofman1996Loopgroep De Zandloper25:2225:17
9Joanne Wieringa1980Barchem25:5725:49
10Hester Visschers1977Loopgroep De Zandloper25:5925:47
11Marieke Brugman1987Borculo26:2626:16
12Bernadette Roekevis1972Lochem26:2826:22
13Fenne Altena2005Hanzesport26:3626:21
14Irsa Gloudemans2003Warnsveld26:4226:21
15Sophie Hilhorst1998Beltrum26:4826:26
16Miranda Broekhuis1979Zutphen26:5826:22
17Floor de Ridder1973Hanzesport27:2126:43
18Myrna Keurentjes1973Argo-Start to Run27:2326:44
19Susan Ruesink1973Argo27:2826:50
20Miriam Mulderij1992Vorden27:3027:15
21Mascha Scharenborg1981LVG27:4427:21
22Linda Nieuwenhuis1980Varsseveld27:4527:14
23Carlotte Cruijsen1984Vorden27:4827:33
24Marloes Cruijsen1989Vorden27:4827:33
25Diewertje Dijkman-Pelgrum1983Laren27:5127:16
26Susan van der Zouw1977Vorden27:5227:32
27Sarah Franssen2002Lochem28:0528:00
28Isabelle Heurnink1983Zelhem28:0527:59
29Daphne van Woudenberg1981Silvolde28:1727:47
30Marijke Hengeveld1991Loopgroep De Zandloper28:2028:11
31Carla Kranendonk1973Argo-Start to Run28:2427:47
32Maureen te Braak1999Argo28:2727:52
33Marjelle van Embden1979Varsseveld28:4228:11
34Marieke Zwienink1979Argo-Start to Run28:4928:04
35Cindy Kuiper1978Warnsveld28:5528:46
36Luna Gloudemans2000Warnsveld28:5628:34
37Demy Gotink1998Neede29:0028:52
38Katja Dijkhuizen1973Argo29:0528:51
39Betty Rozenveld-Tiessink1972Lochem29:1229:04
40Silvia Meulenbeek1992Vierakker29:1529:08
41Wilma Wolters1973Vorden29:1628:56
42Maureen Bokdam1992Dieren29:1729:03
43Beate Esselman1978Argo-Start to Run29:3628:51
44Evelien Bomhof1983Argo-Start to Run29:3929:00
45Nikki Velthuis1973Zutphen29:4428:50
46Diana Vredegoor1976Runners Vorden29:4429:29
47Anne van de Logt1979Zutphen29:5629:37
48Carmen Seesing1994Hengelo Gld29:5729:47
49Martine Menkhorst1982Loopgroep De Zandloper29:5829:46
50Nonky Ruegebrink1984Zutphen30:2630:07
51Wendy Somsen1976Argo30:3330:01
52Michelle Halfman1993Loopgroep De Zandloper30:3730:24
53Sofie Legtenberg2005Vorden30:5730:40
54Irma Wormgoor1976Wichmond31:0130:27
55Sam Burghout2000Zutphen31:0430:26
56Cyrille Griep1974Zutphen31:0830:58
57Rienke Beernink1977Warnsveld31:1030:44
58Susan Rexwinkel1973Argo31:1330:32
59Wendy Maatkamp1976Argo31:3431:02
60Kim Feberwee1986Zutphen32:0331:43
61Ienske Smeerdijk1977Warnsveld32:2132:05
62Julia de Gooijer2000Vorden32:2131:59
63Kirsten Velthuis1973Battersea London32:4831:53
64Chantal Wisselink1975Argo33:0132:22
65Miranda Remmelink1979Loopgroep De Zandloper33:0232:48
66Nicol Oonk1982Loopgroep De Zandloper33:0232:49
67Hilde Smeitink2000Argo-Start to Run33:0532:21
68Ilse de Leeuw2002Vorden33:0632:17
69Samantha Dellepoort1980Argo-Start to Run33:0932:24
70Joyce Peters1980Argo-Start to Run33:0932:24
71Monique Rademaker1976Silvolde33:2432:54
72Ellis Rexwinkel1976Vorden33:2632:46
73Miranda Beekman1974Vorden33:2932:51
74Rianne Lenselink1972Vorden33:2932:52
75Isabell Verhoef1973Zutphen33:5433:35
76Mirjam Kwakkel1976Vorden34:0833:52
77Elles Kablau1980Vorden34:0833:51
78Sam Rakitow2005Vorden34:0834:00
79Nienke Hekster1978Nijmegen34:0933:19
80Karin Sloetjes1976Nijmegen34:0933:19
81Jasmijn Blom2005Lochem34:1034:02
82Saskia van Werven1984Warnsveld34:1433:22
83Brigit Neijenhuis1983Warnsveld34:1533:23
84Noor Koets2005Ruurlo34:2834:19
85Paulien Wieringa2005Barchem34:2834:20
86Sunn Gerritsen2002Zutphen34:2833:35
87Edith Willems1975Vorden34:3334:16
88Marike Meijer1995Argo-Start to Run34:4734:01
89Annemiek Elsenaar1975Argo-Start to Run34:4734:00
90Janneke Huinink1976Sinderen35:0434:41
91Caroline Ehrenhard1984Warnsveld35:1334:17
92Suzanne Nieuwenhuijse1977Ulft35:5334:56
93Sandra Hodzic1978Argo-Start to Run36:1935:27
94Marcella Heerenveen1974Argo-Start to Run36:4336:00
95Katalinka Groot Obbink1979Argo-Start to Run36:5236:09
96Josine groen Loeven1980Argo37:0236:30
97Caroline van Oostenbrugge1973Holten37:0736:12
98Fleur Kleinpenning1991Doetinchem37:5137:00
99Eva Kolk1974Vorden38:1337:29
100Dagmar Blom-Korevaar1974Argo-Start to Run38:1537:37
101Luna Frederiks2002Warnsveld39:1038:16
102Patricia Feege1973Argo-Start to Run39:2338:52
103Iris van der Veen2000Argo-Start to Run39:4438:57
104Marjolein Hesselink1989Loopgroep De Zandloper40:1840:06
 
V45, 5 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Wilma Bos1958Hanzesport22:0922:07
2Wilma Fraas1962Laren22:5522:52
3Liesbeth Brinkman1966Hanzesport23:5623:50
4Annemieke Wijdieks1963Hanzesport24:2124:16
5Karin Esselink1970Meddo25:3325:23
6Esther Overmars1968Warnsveld26:2025:58
7Gerrie Visschers1962Loopgroep De Zandloper26:4626:40
8Marja van der Werf1958's-Gravenhage27:1626:59
9Evelien ten Brinke1969Loopgroep De Zandloper27:5027:36
10Renske Koedijk1967Argo28:3127:59
11Jolanda Joosten1964Argo-Start to Run28:3928:09
12Petra Halma1968Toldijk28:4128:26
13Monique Derksen1965Argo-Start to Run29:1628:46
14Irma van den Boom1967Argo30:3930:03
15Carolien van der Maas1968Zutphen30:4730:10
16Annette Bannink1969Laren30:5530:23
17Renate Hartman1967Archeus31:0430:39
18Ellen Rabelink1958Vorden31:2730:34
19Esther Velner1970Warnsveld31:3631:10
20Ine Sijbers1970Hanzesport32:0731:42
21Marjolijn de Krey1970Vorden32:2832:07
22Jarien van Dort1970Argo33:1132:32
23Hetty Kroese1970Fastfoot33:1732:47
24Anja Bouman1963Loopgroep De Zandloper33:2333:12
25Wilma van de Craats1968Gelre33:3733:08
26Willy de Kreij1956Zutphen33:4733:27
27Janny Addink1971Vorden34:0533:48
28Dianne Bonnenberg1964Argo-Start to Run34:1133:23
29Marielle Wissink1971Argo-Start to Run34:1133:25
30Astrid Langstraat1964Argo-Start to Run34:2433:37
31Yvonne Willemsen1965Argo-Start to Run34:2733:58
32Evelien Jansen1964Argo34:4934:13
33Annette Rietman1967Argo-Start to Run35:2234:45
34Annet Buisman1961Borculo35:3534:59
35Tracy Stoetman v/d Velde1970Zutphen35:3735:12
36Gabrielle Kooijman1963Zutphen35:4834:49
37Elly Teeuwen1954Vorden36:0435:38
38Gerdien Heuvelink1960Vorden36:0435:38
39Ineke Wensink1964Argo36:1135:45
40Angelique Heitink1968Argo-Start to Run36:1435:31
41Trudie Voortman1957Argo37:0336:31
42Maria Hofstede1961Argo37:0336:30
43Annemiek Wien1965Argo37:0636:38
44Jacqueline Gerritsen1968Argo-Start to Run37:1736:30
45Eggie Kleinpenning1957Zeddam37:5037:00
46Anne Marie Smeitink1966Argo-Start to Run39:1938:35
 
MSEN, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Edwin Wissema1978De Liemers35:2635:25
2Vincent Maalderink1991Hanzesport36:3036:28
3Rick Heutinck1985Doetinchem36:4336:41
4Danny Paalman1992AV Holten36:4636:43
5Frank Meijer1981Atletics Nijverdal37:5137:49
6Crum van der Linden1985Dynamica38:3338:31
7Jasper Goedhart1991Arnhem39:5139:46
8Ardjan de Groot1984Lochem39:5639:53
9Edwin Ruumpol1986Borculo40:2440:21
10Martijn Groot Wassink1976Dinxperlo40:5640:52
11René Nijenhuis1977Vorden42:0641:52
12Jeroen Hofstede1980Nijverdal42:4242:39
13Dhuqalbiasad Janssen1982Lochem43:3943:39
14Jan-Willem Arendsen1997Hengelo (Gld)44:0343:53
15Rohalt Bergsma1973Lochem44:2144:13
16Rudolph Harmsen1986Nijmegen44:3044:21
17Jeroen Luijkman1982Warnsveld44:3144:02
18Bas Cruijsen1986Vorden44:4044:31
19Sander Dijkman1979Laren45:1645:05
20Floris Rothman1981Warnsveld45:2044:50
21Paul de Boen1980Almen45:4345:38
22Bouke Wolbrink1979Vorden46:1745:55
23Martijn van Os1978Doetinchem46:2846:23
24Sven Geerligs1990Borculo46:5346:45
25Eelco Wortel1978Warnsveld47:0146:34
26Frank ten Holder1978Lichtenvoorde47:0246:48
27Bart Berentschot1975Nijverdal47:3547:29
28Timme Koster1978Vorden47:5247:25
29Geert Vlogman1980Vorden49:0948:55
30Robert Elting1979Berlijn49:2648:40
31Gerbrand Altena1978Hanzesport49:3949:27
32Martin Knook1972Winterswijk49:5749:42
33Stan Gloudemans1972Warnsveld50:0249:44
34Michel Velthuis1972Utrecht50:0349:19
35Bram Vanderbosch1983Lochem50:1249:34
36Frank Pauw1979Velp50:2349:43
37R. Boesveld1979Goor50:2950:06
38Luke te Woerd1988Beltrum50:4550:23
39Jeroen Cobussen1989Zutphen50:5750:45
40Michel Roording1975Wichmond51:0450:59
41Steven den Besten1990Vorden51:3051:30
42Daan Boekelder1977Beltrum51:5651:34
43Rob Berenschot1978's-Gravenhage52:0051:46
44Koen Vergeer1985Hanzesport52:3152:23
45Marcel Walvoort1978Varsseveld52:3152:11
46Lars Jansen1983Dieren52:5052:34
47Paul Smit1983Hanzesport53:1252:51
48Mark Heister1972Archeus53:3353:26
49Leon Huitink1975Loopgroep De Zandloper53:5253:33
50Henk van de Scheur1990Nijmegen54:2254:09
51David van Eekhout1994Triathlon54:5654:45
52Geert Heuvelink1985Vorden55:1454:40
53Mark ten Wolde1992Nijmegen55:3955:10
54Teun vd Brug1980Zutphen55:4855:08
55Jeroen Gerritsen1976Epse56:0655:30
56Rober Dijkhuizen1972Doetinchem57:1256:55
57Tom Reinders2000Lievelde58:1557:51
58Marco Muntz1974Apeldoorn58:2457:50
59Pepijn de Graaff1978Dieren59:3158:57
60Wouter Ribbink1979Loopgroep Jan Strijker1:03:051:02:39
61Bert Looman1979Zelhem1:03:531:03:10
 
M45, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Fred Keurntjes1961Zevenaar37:2737:25
2Jaap van Riet1959Hanzesport41:0741:04
3Erik Achterkamp1967Westervoort41:2041:05
4Sefan Scanu1967Argo41:5341:50
5Marcel Jolink1970Argo42:2242:12
6Andre Neerlaar1970Beltrum42:5542:52
7Martin Doeve1969Lochem44:1944:15
8Harry Klein Brinke1963Wichmond44:2944:22
9Gertjan Rentmeester1968Holten44:4444:34
10Theo van Bergen1961Argo44:5844:54
11Erwin Tuitert1966Hanzesport45:0745:00
12Ton Eikmans1960Velp46:2245:59
13Han Geurkink1965Archeus47:1947:13
14Roy van der Heide1969Zutphen47:2647:09
15Guido Pietersma1949Hanzesport47:3747:33
16Eric Bouwmeester1963Zutphen47:5047:43
17Bram Loman1969Archeus48:4748:40
18Wiljo Bussink1966Loopgroep De Zandloper48:5548:35
19Tonny1953Ruurlo49:0849:00
20Edu Jansing1971Amsterdam49:1148:49
21Bert Wissels1963Hengelo Gld49:3949:01
22G, Duils1948AV '3451:0050:56
23Mark Schultze1971Doesburg51:1551:04
24Hans Rouwenhorst1965Vorden51:5051:38
25Harry Jager1970Hanzesport52:0551:56
26Bas Kruisselbrink1964Westendorp52:1651:53
27Cor Berenschot1953Haaksbergen52:2452:09
28Bert Teunissen1968Toldijk52:4652:15
29Patrick Lokhorst1967Hanzesport52:5152:42
30Rene Wenting1965Aalten52:5652:41
31Eric Groenewold1957Hanzesport53:0252:46
32Eddy Pendavingh1957Hanzesport54:2654:09
33Dirk-Jan Slobbe1965Zutphen54:3654:11
34Bertus Sessink1955Archeus55:2055:12
35Marc van Kempen1964Hanzesport55:3355:24
36Albert Horsman1948Atletics Nijverdal55:3455:20
37Henk Sonderen1963Borculo56:0155:34
38Peter Haverkamp1970Vorden56:0355:34
39René Slijkhuis1967Lichtenvoorde56:1055:48
40Robert van Dijk1964Vorden56:2356:05
41Cees de Boer1949Hanzesport56:4356:21
42Jan Kok1949Olst57:2356:52
43Benno Smeitink1962Hummelo57:2657:15
44Egbert Geertsma1961Groningen57:3356:59
45Paul Knuvers1949LVG57:3457:00
46Axel Reinders1968Lievelde58:1657:52
47Chris Hendriks1971Lochem58:2158:06
48Jan Kolthof1960Aalten58:2257:55
49Jozef Tomesen1953Argo58:3557:57
50Tonny Holleboom1953Broekland Ov58:5258:10
51Gerrit Schepers1953Laren Gld59:0158:49
52Edwin Bollen1968Archeus59:0958:56
53Martin Bokdam1961Dieren59:5159:19
54Harrie Janssen1950Beltrum59:5459:42
55PTH Huinink1961Archeus1:00:0759:46
56Rene Gierkink1961Lichtenvoorde1:00:481:00:26
57Appie Hissink1959Warnsveld1:00:551:00:33
58Ron Beumer1946Laren Gld1:01:031:00:51
59Roel Ribbink1946Loopgroep Jan Strijker1:03:051:02:39
60René van Buitenen1962Lochem1:04:321:04:17
61Ernst Jan Willeboordse1966Vorden1:06:141:05:24
62Herman Koetsier1950Hengelo Gld1:06:431:06:22
63Benno Huntink1958Argo1:08:401:08:00
64Wim Ruiterkamp1943Runners Vorden1:08:461:08:17
 
VSEN, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Linda Ooms1983Hanzesport39:2239:20
2Eline de Jong1997De Liemers41:0741:05
3Hanneke de Boer1979Leiden44:1344:08
4Anne Oltvoort1992Borculo45:1645:07
5Minke Hartman1986Groningen45:3245:31
6Els Berenpas1990Vorden45:3545:32
7Annemieke Holtrop1973Rheden46:3846:32
8Desiree Ebbers1977Argo50:5950:55
9Sanne Witten1990Hanzesport51:4751:38
10Astrid Goosens1974Varsseveld52:1052:02
11Vera Meinen1983Loopgroep De Zandloper52:2052:04
12Monique Krajenbrink1992Hanzesport53:3153:21
13Sarah Reyenga-Sinay1973Warnsveld54:1853:46
14Ellen Huinink1983Varsseveld54:2154:12
15Miriam Fuselier1999DE LOPER54:2454:13
16Rita van Tilbeurgh1989Hengelo54:2954:23
17Indra Overmars1972Zutphen55:3255:14
18Petra Vredegoor1975Lochem56:5356:40
19Janice van Hal1992Zutphen57:1757:05
20Monique van 't Erve1977Hanzesport57:1956:47
21Suzan Koop1983Runners Vorden57:4257:10
22Nanda ten Have1991Vorden57:5557:22
23Esther Hiddink1972Lochem58:2158:06
24Sabine Gerritsen1985Epse58:3057:54
25Madeline Dute1988Borculo58:3658:10
26Laura Vos1983Argo58:3758:13
27Marlies Wisse1982Leerdam58:5258:31
28Tamar Hemgeveld1973Zutphen59:2758:54
29Miranda Ter Haar1973Loopgroep De Zandloper1:00:181:00:01
30Manon Knook1975Deventer1:00:341:00:19
31Marijn Bontje1981Vorden1:00:421:00:27
32Anita Eeltink1975Loopgroep De Zandloper1:01:031:00:44
33Sanne Vredegoor1983Argo1:01:111:00:47
34Rajdi Steentjes1982Vorden1:01:161:00:36
35Maaike Smallenburg1989Archeus1:01:171:00:59
36Margriet Loeven1983Wehl1:01:571:01:16
37Cheryl Teunissen1985Almelo1:03:101:02:36
38Carolien Schuttevaar1975Varsseveld1:03:401:03:09
39Machteld Jansen1980Zelhem1:03:531:03:11
40Renate Rouwenhorst1978Silvolde1:04:191:03:51
41Martine Koenders1975Eefde1:05:061:04:38
42Christine Veldhorst1974Varsseveld1:05:361:05:05
43Amanda Wormgoor1978Neede1:06:291:06:09
44Milou Wentink1987Lochem1:07:141:07:08
45Tineke Peul1984Doesburg1:07:401:07:15
46Anna Otten2002Vorden1:08:121:07:42
47Merel Wesselink2001Vorden1:08:121:07:43
48Boukje Bouwmeister1983Wehl1:10:361:09:54
49Angela Giezen1983Doesburg1:10:361:09:54
 
V45, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Maike den Houting1969Argo45:5045:31
2Dorothé Vrieze1967Zelhem47:2747:21
3Anita Stoorvogel1963DE LOPER51:0850:57
4Diana ter Maat1970Loopgroep De Zandloper51:5151:34
5Diny Hebbink-Hillen1958Hengelo Gld52:0451:31
6Sietske van de Meer1967Hanzesport53:0252:46
7Lianne Bosch1967Archeus54:0453:57
8Susanne de Jonge1971Geesteren55:4355:15
9Silvia Lucassen1963Vorden56:1856:04
10Henriëtte Bussink1966Argo57:1556:49
11Wilma Steenblik1971Borculo57:2256:54
12Brigitte van Mierlo1968DE LOPER58:5358:41
13Judith Rusink - Wolsink1968Loopgroep De Zandloper59:5159:33
14Jokelien Beunk1960Argo59:5759:20
15Nancy Achterkamp1970Westervoort1:00:0359:28
16Joke van den Hooff1953Aalten1:00:0659:28
17Wilriieke Groot Wassink1967Argo1:00:451:00:17
18Ellen Post1970Baambrugge1:03:101:02:31
19Henriette Joanknecht1971Dutch Runners1:05:311:04:56
20Monique Mentink1969Fastfoot1:05:541:05:29
21Angélique Knoppert1967Argo1:06:201:05:53
22Gonny Bergevoet1961Argo1:06:201:05:53
23Kathleen Willemsens1968Zutphen1:07:031:06:30
24Ineke Dekker1961Loopgroep Jan Strijker1:07:431:07:35
25Erica Smeitink1960Argo1:08:281:07:49
26Angelique Grootfaam1969Arnhem1:08:381:08:09
27Jacqueline Bugter1968Archeus1:11:091:10:32
28Leny Duursma1965Archeus1:11:091:10:32
29Els Kooi1966Duiven1:13:201:12:54
 
MSEN, 15 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Koen Vossers1989Hanzesport51:1451:13
2Remi Rondeel1990Argo54:2154:20
3David Klein1978Vorden56:0856:07
4Michiel Broeksma1982Loopgroep Aart Stigter1:00:241:00:24
5Adriaan van den Eelaart1974Daventria1:00:401:00:38
6Johan Pijpers1972Hanzesport1:01:451:01:44
7Jorik Huizinga1977Loopgroep Aart Stigter1:02:301:02:29
8Rob Ribbink1976Loopgroep Jan Strijker1:03:531:03:49
9Emiel Huizinga1979Almen1:03:551:03:53
10Ralf Segbers1972Stadtlohn1:04:071:03:57
11Stef van der Zee1975Eefde1:04:081:04:06
12Maarten van Leeningen1978Hanzesport1:05:521:05:49
13Herbert ter Maat1977AVA '701:07:021:06:54
14Juul de Louw1984Schaijk1:07:561:07:44
15Mark Meinema1976Argo1:09:401:09:24
16Robert Kornegoor1980Vorden1:09:451:09:36
17Kees Koren1980Hanzesport1:10:361:10:33
18Wouter Eenink1977Halle1:10:401:10:30
19Jan Willem Hengeveld1984Loopgroep Jan Strijker1:11:501:11:32
20Ivo Knikkink1972Varsseveld1:12:151:12:08
21Vincent Barink1973Loopgroep Jan Strijker1:12:411:12:35
22Michiel te Loeke1977Hengelo Gld1:13:011:12:44
23Richard Vels1978Argo1:13:031:12:59
24Tomas Senne1984Loopgroep De Zandloper1:13:401:13:27
25Jaldert Steenblik1979Hengelo Gld1:15:081:14:49
26Jaap Strengers1980Leerdam1:17:361:17:18
27Pascal Hilverdink1974Argo1:24:331:24:16
28Cesar Krijger1977Teuge1:26:521:26:49
 
M45, 15 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Wim van Hilst1963Steenderen1:00:291:00:28
2René Bosch1968Vorden1:02:541:02:52
3Leon Marchal1970Hanzesport1:03:481:03:33
4Mark Pantus1970Apeldoorn1:04:201:04:17
5Peter Rouwhorst1971Zieuwent1:05:441:05:37
6Marchel Turnhout1970Warnsveld1:08:051:07:44
7Martin Jakobs1965Hanzesport1:08:281:08:22
8Lucas Harbers1971Teuge1:09:041:09:02
9Ronald Kuyper1964Vorden1:09:071:08:40
10Henri ter Hofte1969Hanzesport1:09:081:09:03
11Vincent Messing1962Varsseveld1:10:231:10:16
12Rick Moezelaar1963Ruurlo1:10:241:10:18
13Gerrie Willemsen1965Kilder1:11:341:11:16
14Tom Nijland1971Borculo1:11:581:11:45
15Hans Reesing1963Argo1:12:391:12:25
16Ronald van de Beeten1963Zelhem1:13:381:13:31
17Jelle Bosch1967Archeus1:13:531:13:44
18Otto Zeijpveld1958Lochem1:14:111:13:57
19Bert van der Laan1961Zutphen1:14:141:13:58
20Sander Rosmuller1968Argo1:14:211:14:03
21Ricardo Boerkamp1971Zutphen1:15:451:15:25
22John Krabbenborg1969Zieuwent1:16:011:15:39
23Henk Haneveld1966Zutphen1:18:021:17:48
24Cor Eckers1968Hanzesport1:18:081:17:52
25Jeroen Dijkstra1968Gelre1:18:161:18:10
26Henrie Drenthel1966AVA '701:18:371:18:26
27Gerrit Begieneman1944Hanzesport1:18:401:18:30
28Erik Stokvisch1968Groenlo1:18:511:18:32
29Arno Schoenaker1970Argo1:20:381:20:34
30Klaas ter Veer1963Zutphen1:21:101:21:01
31Richard Dahles1971Eefde1:21:441:21:19
32Frank Elschot1960Borculo1:21:531:21:26
33Geert van den Akker1962Oss1:22:021:21:47
34Robert Schulte1965Haaksbergen1:22:071:21:54
35Jon Gerritsen1962Vorden1:22:591:22:50
36Erik Jonker1964Warnsveld1:23:161:23:10
37Ton van Uem1948Borculo1:24:011:23:44
38Jan Haas1955AV Rijssen1:24:131:23:55
39Raymond Slutter1969Argo1:25:161:24:57
40John Lavooij1965PAC1:26:051:25:44
41Rik Hulsman1968Hengelo Gld1:26:051:25:43
42Albert Krist1952Laren Gld1:27:261:27:06
43Matthieu Schepers1965Atletico '731:29:401:29:29
 
VSEN, 15 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Bo Meerbeek1997Argo1:08:331:08:32
2Jolanda Brugman1979Hanzesport1:12:261:12:16
3Marielle Klein Brinke1982Vorden1:15:261:15:22
4Fridja Erneus1985Warnsveld1:16:121:16:03
5Welmoed Meindertsma1972Halle1:16:431:16:37
6Femke Clappers1983Argo1:20:291:20:15
7Karin Greven1972Argo1:25:251:25:08
8Leonie Spijkers1990Vragender1:26:021:25:53
9Sanne Roelvink-Krist1979Vorden1:26:461:26:26
10Luca Vlogman1990Nijmegen1:26:591:26:47
11Debby Rosmuller1975Argo1:28:001:27:44
12Merel Bloemers1995Warnsveld1:29:341:29:20
13Anne-Marie Maalderink-Kor1982Fastfoot1:29:441:29:34
14Alice Kiers1973Hanzesport1:31:461:31:25
15Margot van den Berg1979Lochem1:31:471:31:26
 
V45, 15 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Nicollette Ibink1971Hengelo Gld1:09:391:09:38
2Anita ter Hofte1969Hanzesport1:12:491:12:42
3Annelies Wesselink1970Zelhem1:15:081:14:52
4Anne Kirschenmann1970Amsterdam1:16:391:16:36
5Feikje Breimer1964Fastfoot1:19:081:19:06
6Manuela Derksen1971Beek1:19:151:19:01
7Jet Wolbrink1969Argo1:20:431:20:27
8Jet Klomp1965Haaksbergen1:22:061:21:54
9Dorine Weijkamp1965Atletico '731:23:051:22:56
10Marijke Kroon1959Vinkeveen1:23:351:23:28
11Renata Gierkink1966Vragender1:26:031:25:54
12Hetty Top1961Argo1:28:021:27:45
13Romy Tijdeman1960Loopgroep De Zandloper1:45:261:45:16
 
J4-6, 1 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jasper van der Zouw2010Vorden5:415:39
2Jaylis Looman2010Nijmegen6:005:56
3Mees Lubberdink2010Zutphen6:045:55
4Noud Boesveld2011Goor7:117:07
5Sebastien Buisman2010Borculo7:227:16
6Jidde Lubberdink2012Zutphen7:307:21
 
M4-6, 1 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Fien Koren2011Zutphen6:096:02
2Eline Wolbrink2010Vorden6:196:11
3Lily Rouwen2011Alkmaar6:336:29
4Tamara Grootfaam2012Zutphen6:506:44
5Renée Besselink2010Vorden7:006:47
6Loes Rouwenhorst2011Silvolde7:026:53
7Merle van Meeteren2010Zutphen7:076:58
8Julia Hamer2010Eefde7:277:17
9Julia ter Mul2011Warnsveld7:317:26
10Juul Rakitow2012Vorden7:397:28
11Liza van der Legt2012Vorden8:007:55
12Lola Enzerink2012Zelhem8:228:11
 
J7-9, 1 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Aron van den Beuken2007Brummen4:003:59
2Quinten Franssen2007Lochem4:134:11
3Yvo van den IJssel2007De Liemers4:374:34
4Tjaard Fiat2007Zutphen4:444:39
5Stan Riethorst2008Hanzesport4:534:49
6Teun Koren2009Hanzesport4:534:50
7Kayne Hunter2009Argo4:584:55
8Alec Pantus2008AV '345:095:02
9Darwin Vels2007Argo5:305:27
10Enzo Boerkamp2009Zutphen5:485:37
11Jurre Altena2008Hanzesport5:505:42
12Christopher Pimpel2009Arnhem5:515:45
13Lars Riethorst2007Warnsveld6:146:10
14Glenn Grootfaam2009Zutphen6:176:12
15Julian Ehrenhard2009Warnsveld6:296:22
16Jens Rozenveld2007Lochem6:406:36
17Jay-Jay Looman2009Nijmegen6:576:53
 
M7-9, 1 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ninthe Koks2007AV '344:024:01
2Lynn Oosterhuis2007AV '344:154:14
3Liv Berendsen2007Zelhem4:474:46
4Isa Oosterhuis2009AV '344:594:57
5Malea Figueiredo2007Hanzesport5:075:02
6Eva Harbers2008Teuge5:095:07
7Romee van den Beuken2009Brummen5:135:07
8Sophie Kok2009Brummen5:145:08
9Karlijn Rouwenhorst2008Silvolde5:235:16
10Isa Scholte2007Schalkhaar5:275:25
11Mette Boerkamp2007Zutphen5:315:24
12Floor Rakitow2008Vorden5:445:34
13Coralie van Eijck2008Argo5:455:37
14Lieke Bekking2009Argo5:465:41
15Tess Wesselink2007Vorden5:495:46
16Jasmijn ter Mol2007Warnsveld5:495:46
17Bente Oonk2007Hanzesport6:156:09
18Willemijn Stapper2009Lochem6:196:15
19Olin Buisman2009Borculo6:216:14
20Julia Scholte2007Schalkhaar6:346:31
21Lara Rozenveld2009Lochem6:416:37
22Pien Reukers2009Vorden6:586:46
23Yfke Roelvink2009Vorden7:016:49
24Julie Thieme2009Lochem7:187:14
25Hannah Nieuwenhuijse2008Ulft7:307:23
 
J1012, 1 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Tijmen Wisselink2004Argo3:253:22
2Maxwell Bayer2004Zuidwal3:293:28
3Jules Franssen2004Lochem3:553:53
4Julian Pimpel2005Arnhem4:024:00
5Fabian Huetink2006Vorden4:044:02
6Sebastiaan Horselenberg2004Hanzesport4:044:03
7Thijn van der Zee2005Hanzesport4:104:09
8Yorick Snelder2005Hanzesport4:124:11
9Thijs Krijger2006Teuge4:134:11
10Teun Harbers2006Teuge4:144:12
11Maas Elshof2004Lochem4:224:20
12Wijnand de Jong2006Hall4:274:25
13Thijme Dunnebier2005Hanzesport4:404:39
14Daan Spikker2006Geesteren5:075:04
15Tim Oosterhuis2005AV '345:335:32
 
M1012, 1 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Anne Wolbrink2006Hanzesport4:384:30
2Anouk Menkveld2004Vorden4:384:35
3Nynke Stefess2005Hanzesport4:454:41
4Frederieke Stapper2006Lochem4:474:44
5Jill Berendsen2005Zelhem5:025:00
6Anna Kok2006Brummen5:065:01
7Marit de Jong2004Hall5:145:12
8Maud Menkveld2006Hanzesport5:145:10
9Caitlin Pantus2006AV '345:575:49
10Roos Hulshoff2004Steenderen7:026:55
11Iris Groeneveld2006Steenderen7:026:55
12Zoë Rouwen2005Alkmaar7:026:58
13Romee Groot Jebbink2004Zutphen7:046:57
14Nora Faik2004Zutphen7:046:57
 
De Stichting Oudejaars Crossloop Vorden wenst
u alvast een gezond en sportief 2017 toe!
 
37e oudejaars Crossloop Vorden op 30 december 2017
 
Indoorsport Vorden, Rabobank, Welkoop, Weulen Kranenbarg, AH Vorden
Not. Hulleman, Univé, Running Center Zutphen, Pensioenperspectief, Profile
 
www.uitslagen.nl02-01-2017 15:15