Zoek

Uitslagenlijst 34e Rabobank Oliebollenloop

Schoonhoven - Zaterdag 31 december 2016

 
M 15, 15 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Arjan Kaashoek1983Ameide52:2152:19
2Bernard Witzier1975Gouda52:5752:55
3Cornelis Verboom1986Krimpen aan den IJssel53:20 
4Steff Overmars1986Hilversum53:3353:32
5Julian Vlasblom1997Schoonhoven55:0255:00
6Freek van der Vlist1984Gouda56:0756:05
7Hidde Demoed1995Ouderkerk aan den IJssel56:4156:38
8Ralph Verstralen1984Krimpen aan den IJssel57:0257:00
9Byron Anderson1974Gorinchem57:1657:14
10Niels Ros1986Leiden57:4557:43
11Maarten Schuijters1981Bussum58:0758:04
12Michael Groeneweegen1983Achilles58:2958:27
13Alex Olieman1970AV Gouda58:3258:30
14Alex van Eijk1975Haastrecht58:4358:36
15Remi van der Leer1990Rotterdam58:4758:46
16Maurice Pieterson1972Leiderdorp58:5358:51
17Pieter de Jong1975Papendrecht59:0659:04
18Wouter Struijs1980Rotterdam59:3459:31
19Gabri Hoogenboom1960AV '4759:3859:35
20Leon van Prooijen1979AV '4759:3859:36
21Nico Koppe1970Avantri59:5059:46
22Erwin van der Ham1977Haastrecht1:00:061:00:03
23Ron Huizer1960Loopgroep Aart Stigter1:00:211:00:17
24William den Besten1996Schoonhoven1:00:341:00:29
25Maurits Mandemakers1993Groot-Ammers1:01:011:00:50
26Michel de Langen1975Avantri1:01:071:01:04
27Timothy Wolvetang1986Rotterdam1:01:091:01:07
28Arie Visser1961Avantri1:01:251:01:23
29Martjan Bodegom1980Lekkerkerk1:01:361:01:33
30Albert de Vries1980Dordrecht1:01:481:01:43
31Tim Schenk1991Lekkerkerk1:01:511:01:47
32Karl Bleijenberg1959Benschop1:01:591:01:55
33Jeroen Klos1970Stolwijk1:02:011:01:59
34Daniel Hordijk1983Hellevoetsluis1:02:381:02:32
35Andre Brouw1976Passaat1:02:471:02:41
36Ron van Overhagen1965Benschop1:02:551:02:50
37Remco Kooistra1981Capelle aan den IJssel1:03:081:03:04
38Tonnie Van den Heuvel1980Lekkerkerk1:03:181:03:12
39Marrie Kamerman1958Drongelen1:03:251:03:19
40Stef Verhagen1969Avantri1:03:411:03:36
41Remon Duel1989Krimpen aan de Lek1:03:451:03:41
42Milko Stol1979Leiden1:03:501:03:45
43Ruben van der Gun1990IJsselstein Ut1:04:021:03:50
44Ruben van der Wouden1987Berkenwoude1:04:271:04:19
45Leendert Jan Breur1966Haastrecht1:04:301:04:26
46Ruben van Bruggen1988Avantri1:04:541:04:50
47Glenn Versteeg1986Bergambacht1:05:401:05:28
48Aron van Vliet1992Polsbroek1:05:411:05:32
49Ian Correljé1989Gouda1:05:421:05:37
50Leen Harkes1949AV '471:05:451:05:42
51Philipp Kaeflin1984Woerden1:05:551:05:48
52Albert de Kluijver1968Avantri1:06:001:05:56
53Niels Vermeulen1991Polsbroek1:06:051:05:57
54Jeroen Grauss1978Altena Road Runners1:06:061:05:58
55Lucien van Vliet1977Harmelen1:06:271:06:11
56Hans Visser1967Gouda1:06:381:06:33
57Hugo Vrolijk1961AAV '361:06:431:06:36
58Bas Mötter1988Rotterdam1:06:501:06:34
59Edwin Evengroen1968Gouderak1:06:521:06:42
60Joey Holleman1976Gouda1:06:551:06:46
61Rob van Ipenburg1963Schoonhoven1:07:081:06:58
62John van Tol1964Krimpen aan den IJssel1:07:081:07:02
63Fred Noorlander1966Ouderkerk aan den IJssel1:07:091:07:06
64Jan Duel1963Schoonhoven1:07:371:07:26
65Sander Seppen1972Schoonhoven1:07:511:07:42
66Dennis Brouwer1973Rotterdam1:07:551:07:54
67Ron Goos1964Rotterdam1:08:081:07:58
68Wim Looijaard1963Schoonhoven1:08:091:08:03
69Cor van Bommel1964Altena Road Runners1:08:251:08:16
70Piet Wuijster1951Avantri1:08:491:08:45
71Theo Kion1959Triathlon1:08:581:08:48
72Martin Dales1963Amsterdam1:09:011:08:54
73Coen Huisman1995Schoonhoven1:09:021:08:58
74Nico vd Heuvel1955Avantri1:09:081:09:04
75Cees de Jong1961Schoonhoven1:09:231:09:18
76Mark van Vliet1980Woerden1:09:381:09:32
77Rik Koorevaar1980Schoonhoven1:09:491:09:44
78Mark Rietveld1981Stolwijk1:09:501:09:45
79Pier Luigi Cavallari1969Woerden1:10:161:10:08
80Nico van Hoek1956Antilope1:10:241:10:15
81Johan Bremmer1981Gouda1:10:251:10:09
82Otto Finkensieper1964Schoonhoven1:10:281:10:23
83Edwin Bakker1969Benschop1:10:431:10:31
84André van IJzendoorn1957Statina1:10:441:10:29
85Niek de Koning Gouda1:10:541:10:44
86Pieter de Bruijn1977Capelle aan den IJssel1:11:031:10:45
87Johan Kuipers1968Lopik1:11:071:10:50
88Nico Baas1958Bleskensgraaf ca1:11:181:11:07
89Rob van Breukelen1960Trecho1:11:221:11:08
90Wilfred van Es1956Trecho1:11:221:11:09
91Martin Wiersma1982Stolwijk1:11:271:11:09
92Arjan Verhoeff1965Lekkerkerk1:11:341:11:16
93Jan Verdoes1957Lekkerkerk1:11:341:11:16
94Ab Buitendijk1952Krimpen aan den IJssel1:12:181:12:12
95Aart de With1957Benschop1:12:321:12:26
96Cor van Lavieren1963Lienden1:12:371:12:31
97Petra Demoed1956Ouderkerk aan den IJssel1:12:451:12:35
98Stephan van Leeuwen1989Brielle1:12:551:12:51
99Adriaan Schouts1982Gouda1:12:571:12:42
100Raymond Verschoor1968Rotterdam1:13:171:13:06
101Jan van Oosten1962Groot-Ammers1:13:231:13:11
102Hans van Wurmond1969Bergambacht1:13:311:13:14
103Arie Ros1958Lekkerkerk1:13:411:13:24
104Jaap IJsselstein1974Energie1:13:491:13:42
105Patrick Rutten1970Ridderkerk1:13:501:13:42
106Marcel de Vos1963Lopik1:14:001:13:43
107Nakko de Koning1974Ridderkerk1:14:021:13:54
108Jeroen Troost1975Ridderkerk1:14:021:13:54
109Jan van Vliet1975Hardinxveld-Giessendam1:14:141:13:56
110Hendrie Koerheim1981Lopik1:14:331:14:16
111Dick van Prooijen1956Loopgroep PK1:14:381:14:32
112Hans Buitendijk1949Krimpen aan den IJssel1:14:471:14:34
113Fred Spruit1964Gouderak1:14:571:14:41
114Ton Versluis1971Altena Road Runners1:15:031:14:54
115Adri Boere1969Oudewater1:15:091:14:54
116Nick Pruijssers1994Lekkerkerk1:15:141:15:07
117Wim Lammers1958Bleskensgraaf 1:15:151:15:03
118Marinus Steenbergen1964Papekop1:15:161:15:01
119Ed van Vianen1963Nieuwpoort1:15:351:15:22
120Cees van Beuzekom1961Schoonhoven1:15:421:15:32
121Walter de Bruin1977Moordrecht1:15:471:15:24
122Martijn van der Berg1980Groot-Ammers1:16:031:15:51
123Gerrit Koerting1949Statina1:16:091:15:55
124Gerben Splinter1968Vlaardingen1:16:381:16:34
125John van Brugge1964Gouda1:16:381:16:18
126Erik Jan Rem1970Parthenon1:16:491:16:32
127Rob van Heyningen1963Gouda1:16:561:16:36
128Arie Bunnik1948AAV '361:17:031:16:56
129Ton Flierman1955Dutch Runners1:17:081:16:55
130Piet Mourik1994Krimpen aan den IJssel1:17:181:17:06
131Andre Pruyssers1965Lekkerkerk1:17:221:17:14
132Gerrit van der Plaats1955Rotterdam1:18:401:18:20
133Jan Willem van den Hoek1972Parthenon1:18:431:18:27
134Chris Bruinsma1966Ouderkerk aan den IJssel1:18:461:18:29
135Kees Groen1954Lekkerkerk1:19:241:19:05
136Vincent Damen1964Barendrecht1:20:071:19:46
137Dennis Voordouw1982Nieuwegein1:20:151:20:09
138Wilco van der Ende1969Stolwijk1:20:391:20:21
139Werner Noorlander1988Lekkerkerk1:21:291:21:19
140Martien van Veen1942Krimpen aan de Lek1:23:021:22:48
141Gerard Radstaat1962Dutch Runners1:23:061:22:45
142Kennard van der Bijl1968Climax1:23:131:22:50
143Willem-Wouter Aantjes1973Gouda1:23:131:22:51
144Kees Odijk1956Lekkerkerk1:23:311:23:17
145Anne Aantjes1980Goudriaan1:23:311:23:10
146John Iseger1944Berkenwoude1:23:511:23:40
147Mark van Loon1962Nigtevecht1:23:541:23:38
148Olaf van Oudsten1969Lopik1:24:101:23:46
149Koen Muijlwijk1977Schoonhoven1:24:361:24:17
150Martin Rath1954Krimpen aan den IJssel1:25:501:25:34
151Ronald Janse1966Ammerstol1:26:571:26:45
152Ed de Jong1963Rotterdam1:27:451:27:28
153Stefan van Engelen1978Schoonhoven1:27:501:27:34
154Faay1951Schoonhoven1:27:571:27:47
155Piet Versteeg1953Hank1:28:101:27:58
156Sebastiaan Otten1973 1:28:281:28:20
157Peter de Valois1952Zoetermeer1:29:351:29:15
158Robin Pillekers1970Ammerstol1:30:551:30:39
159Jeffrey van der Hoorn1976Waddinxveen1:30:551:30:32
160Gerard Rietveld1952Krimpen aan den IJssel1:31:121:30:56
 
V 15, 15 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Silvan Dell'Era1965Energie1:08:311:08:28
2Annet van Vliet1980Hardinxveld-Giessendam1:11:201:11:02
3Marlous de Leeuw1995Rhoon1:11:571:11:46
4Marleine Verbeek1985AV Gouda1:13:021:12:51
5Irene Bos1978Gouda1:13:121:13:01
6Carola Koppe1971Bergambacht1:13:591:13:51
7Edith de Bruin1982Lekkerkerk1:15:411:15:32
8Mirjam Tuls1988Lekkerkerk1:15:411:15:33
9Marry Teeuwen1959Avantri1:16:031:15:52
10Linda Pijpers1991Utrecht1:17:461:17:36
11Elly Odijk1960Lekkerkerk1:18:371:18:23
12Sara van Tuyl1992Krimpen aan de Lek1:19:151:19:09
13Marchiena Poortstra1964Haastrecht1:19:181:18:53
14Nell Jaap1959Capelle aan den IJssel1:20:121:19:58
15Marleen Hemelaar1962Rotterdam1:20:381:20:17
16Marleen Hilgersom1982Leiden1:21:031:20:58
17Marylin Bruinsma1964Ouderkerk aan den IJssel1:21:171:21:01
18Bianca Beijer1985Krimpen aan de Lek1:21:271:21:19
19Mandy van Vugt1994Lekkerkerk1:21:291:21:19
20Corine Purperhart1967Spark1:25:221:25:01
21Marion Koornneef1963Meerkerk1:27:011:26:38
22Danielle Renes1974Lopik1:27:041:26:42
23Alexandra de Jong1996Rotterdam1:27:451:27:28
24Ingrid den Oudsten Lopik1:28:131:27:53
25Marjan van Breukelen1960Vleuten1:30:311:30:17
26Ina Heikoop1967Schoonhoven1:30:431:30:34
27Marcia van der Hoorn1971Waddinxveen1:30:551:30:33
28Marieke Romijn1994Gouda1:31:181:31:06
 
M 10, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Brent Pieterse1992Nieuwkoop34:2934:28
2Maarten van Zetten1990Ilion34:3034:29
3Bert Ruitenbeek1983Hooglanderveen34:4834:47
4Alexander Castanon1985Maarssen34:5634:56
5Frank Schotman1983AV Gouda34:5734:56
6René Hage1982AV Gouda34:5834:56
7Danny Binnendijk1984Bodegraven35:0535:03
8Arjan Koorevaar1992Nijkerk Gld35:1435:13
9Jorrit Slaman1983Rotterdam Atletiek35:3635:35
10Wilko Schuijff1981Schoonhoven37:0737:05
11Flo van der Vlist2000Haastrecht37:2637:23
12Marien Jongeneel1986Woerden37:2737:26
13Robert Hofman1973Avantri37:2937:28
14Pascal Verbeek1978Gouda37:3337:30
15Zefanja de Feijter1970Woerden37:3837:34
16Dennis van Limborgh1986Lekkerkerk37:3937:36
17Jelle Timmerman2001Linschoten37:5037:38
18Tom Hoffland1996Hekendorp37:5637:54
19Patrick Binnendijk1984Bodegraven38:0638:03
20Jos Schinkel1963Avantri38:3538:34
21Matthijs van de Wetering1981AV Gouda38:5138:49
22Winston van Geind1971Rotterdam Atletiek38:5338:52
23Ron Jong1965IJsselstein Ut39:0338:56
24Erwin Verweij1974Clytoneus39:0639:01
25Henk van Zutphen1962Gouda39:2439:22
26Robbie van Beers1984Dordrecht39:3439:02
27Dirk-Jan de Jong1968Heukelum39:4439:41
28Jasper Veel1987Rotterdam39:4439:36
29Arjan van Limborgh1983Krimpen aan de Lek39:5139:49
30Gerard Hagoort1977Woerden39:5339:50
31Carolus IJzerman1969Giessenburg39:5939:52
32Kasper van den Brink1979AV Gouda40:0940:07
33Richard Hendriks1973Krimpen aan de Lek40:3040:26
34Robin Vergeer1980Clytoneus40:4240:37
35Geert Moelker1975Gouda40:4540:44
36In't Veld1977Giessenburg40:4740:39
37Vincent Boere1979Waddinxveen40:5740:52
38Sjors Kortekaas1980Leiden40:5740:52
39Oren Solomon1987Rotterdam41:0341:00
40Joep van de Haterd1978Avantri41:0540:51
41Jelle Keus1983Zevenhoven41:0941:08
42Gideon van IJzeren1988Schoonhoven41:1541:09
43Rick Anker1989Stolwijk41:1741:13
44Marc Loeve1975Krimpen aan den IJssel41:1841:15
45Rick Schenk1986Lekkerkerk41:2141:18
46Martijn Domburg1978Rotterdam41:2940:48
47Rob Boer1958Gouda41:3241:30
48Giovannie van Dopperen1964IJsselstein Ut41:3741:23
49Anton Hogendoorn1978Driebruggen41:3941:35
50Menno Boerema1967Rotterdam41:4441:31
51Juriën van Duuren1984Oudewater41:5041:44
52Michel Vollebregt1961Nieuwkoop42:0742:04
53Edwin Vrieselaar1988Schoonhoven42:0942:06
54Jan Oskam1956AV '4742:1342:11
55Jelte Molenaar1997Schoonhoven42:1742:13
56Hans Overbeek1963Polsbroek42:2142:11
57Mark Brok1970IJsselstein Ut42:3042:16
58Gerald Huiskamp1996Dordrecht42:3142:26
59To Prins1994Gouda42:3841:54
60Wim Verkleij1962SC Reeuwijk42:4142:38
61Ko Heij1959SC Reeuwijk42:4542:41
62Ernst Verdoold1981Stolwijk42:4542:37
63Wilco Rijneveld1992Schoonhoven42:5042:44
64Erik Booij1987Lekkerkerk42:5242:46
65Boudewijn de Feijter1964Lopik42:5742:55
66Marnix Vronik1977Oudewater43:0642:53
67Vincent Drost1973Gouda43:0943:05
68Eric Verweij1977Schiedam43:1643:12
69Remco Haanstra1973Avantri43:1743:15
70Kees Boers1989Rotterdam43:2142:39
71Koen van Klaren1998Lopik43:2243:10
72Stephan Dooms1984Schoonhoven43:2243:09
73Jan-Willem Verhoeff1968Krimpen aan den IJssel43:2243:19
74Kees Benard1963Krimpen aan de Lek43:2442:54
75Tjeerd Hoornweg1980Alphen aan den Rijn43:2543:14
76Ruud van den Dool1960Krimpen aan de Lek43:2743:23
77Michel Schippers1977Woerden43:2943:24
78Swen Adriaensen1990Hellas43:3143:26
79Wilbert van Ofwegen1989Waddinxveen43:3143:23
80Derk Roest1973Langerak Zh43:3143:22
81Sjoerd Hoornweg1979Gouda43:4443:32
82Rob Boer1982Avantri43:5943:56
83Jelle Bodegom1995Bergambacht44:0043:57
84Dammers Bergman1977Hazerswoude-Rijndijk44:1244:07
85Robert de Smet1946Vianen Ut44:1544:08
86Marcel de Koning1968Heerjansdam44:1743:38
87Jaap Kruysdijk1971Antilope44:2044:15
88Roel Sluis1983Haastrecht44:2343:58
89Christiaan Kuiper1973Houten44:2843:59
90Erik Kuiper1989Schoonhoven44:2944:00
91Kees van Limborgh1957Lekkerkerk44:3144:29
92Guido Davids1986Avantri44:3944:26
93Lennart den Besten1986Lekkerkerk44:4043:48
94Rob van Meris1963Utrecht44:4044:19
95Bouke van Bergen Bravenboer1981's-Gravenhage44:4544:22
96Michel De Heer1976Bergambacht44:4644:23
97Dirk Wisse1967Krimpen ad IJssel44:4644:40
98Johan de Rooij1979Bergambacht44:4844:33
99Arne Pedersen1981Ammerstol44:5444:30
100Walter de Wilde1970Gouda44:5544:49
101Jancko Bunnik1969Bodegraven44:5844:51
102Dennis Klos1974Stolwijk45:0244:55
103Bas de Vos1989Rotterdam Atletiek45:0844:27
104Klaas van Linschoten1960Krimpen aan de Lek45:1544:55
105Roeland Romijn1974Clytoneus45:2845:23
106Roland van der Heiden1978Capelle aan den IJssel45:3145:16
107Martin van de Bijllaardt1953Zoetermeer45:4445:15
108Arie Rooken1970Schoonhoven45:5045:21
109Ferdinand Hogerbrug1983Gorinchem46:0145:26
110Vincent van Sulekom1977Zwijndrecht46:0245:39
111Meesters Jesper2002Woerden46:0445:51
112Adriaan Meesters1968Woerden46:0445:51
113Menno Hordijk1978Nieuwegein46:1245:54
114Marcel van Vliet1966IJsselstein Ut46:1346:00
115Lars Mulder1995Ravenswaaij46:2245:51
116René Feldmann1968Nieuwerkerk ad IJssel46:2246:18
117Teun Roth1948Nieuwegein46:3146:25
118Rosco Voorrips1987Groot-Ammers46:3346:19
119Maarten Elsinga1980Gouda46:3446:12
120Georgios Nikolakopoulos1974Schoonhoven46:3646:06
121John Mars1964Barendrecht46:4246:03
122Einte Elsinga1955Gouda46:4546:22
123Robin Maagdelijn1973Rotterdam46:4646:25
124Kees de Koning1970Bodegraven46:4846:32
125Patrick de Keijzer1974Nieuwkoop47:0246:06
126Lars van der Heiden1985Giessenburg47:0446:40
127Joost van Niekerk1987Stolwijk47:0646:21
128Adrie Noorlander1958Lekkerkerk47:0646:55
129Bernard Schep1983Krimpen aan den IJssel47:1346:57
130Daan Versteeg1987Vianen Ut47:1646:35
131Henk Smit1964Stolwijk47:1747:13
132Berrie Kremers1966Gorcum47:1846:44
133Arie Pankras1965Dordrecht47:2047:10
134Koen Hurthorst1988Utrecht47:2347:15
135Thomas Snijders1995Capelle aan den IJssel47:4047:25
136Willem Brummel1956Clytoneus47:4047:31
137Ronald van den Berg1973Avantri47:4046:53
138Noud Gademann1963IJsselstein Ut47:4547:18
139Hans Boere1952Antilope47:4647:37
140Okke van der Have1999Gouda47:4747:38
141Arie van Buren1961Lekkerkerk47:5047:39
142Maarten Braal1985Lekkerkerk47:5047:39
143Rob Stofberg1957Clytoneus47:5047:14
144Jacob-Jan de Koning1969Bodegraven47:5747:40
145Nanne Fioole1976Bodegraven47:5747:38
146Michael Vlasblom1958Schoonhoven47:5747:08
147Eric Pols1965AV Gouda48:0647:34
148Henk Sloof1962Antilope48:1048:00
149Niels van den Dool1991Polsbroek48:1748:08
150Eric Cats1961IJsselstein Ut48:1947:52
151Alex Zeverboom1983Ammerstol48:2748:13
152Tom van Kats1974Lopik48:2747:23
153Hans Boele1969Krimpen aan de Lek48:2948:10
154Jac Vermeer1960IJsselstein Ut48:3348:19
155Harald Driesse1947Avantri48:3648:33
156Gert Jan Bes1985Utrecht48:4648:12
157Richard Snijders1966Zwijndrecht48:5448:40
158Niels de Vos1988Rotterdam49:0148:18
159Dik Heuvelman1984Capelle aan den IJssel49:0248:46
160Hans van der Waal1950Schoonhoven49:0348:58
161Dirk Kersbergen1956Hei- en Boeicop49:0348:48
162Bert Rijneveld1953Schoonhoven49:0549:01
163Teus van der Heiden1960Bergschenhoek49:0648:42
164Gerard Dunnink1954Giessenburg49:0948:40
165Bas Donk1981IJsselstein Ut49:1248:59
166Patrick Potuyt1985Bergambacht49:1348:21
167Remy Olsthoorn1986Rotterdam49:2248:29
168Antoine Nunnink1966Brakel49:2448:42
169Piet van Herk1950AV '4749:2849:20
170Hugo Kooiman1991Bergambacht49:2949:03
171Dick Dekker1964Capelle aan den IJssel49:3249:10
172Ricardo Dietvorst1997Lopik49:3249:20
173Ton Jongbloed1953Lopik49:3248:55
174Rob Meijer1961Antilope49:3549:24
175Nick de Vos1992Ammerstol49:3548:44
176Michel van Zeeuwen1983Linschoten49:3749:25
177Bart Malkus1956Gorinchem49:4048:57
178Ralph Metten1979Waddinxveen49:4349:33
179Michel Linschoten1967Altena Road Runners49:4449:01
180Jeroen Sanders1968AAV '3649:4749:00
181Peter Vonk1971Lopik49:4949:25
182Harry Vergeer1953Woerden49:5049:40
183Wesley Vulto1989IJsselstein Ut49:5549:41
184Hans Zevenhaven AAV '3650:0249:14
185Peter van den Hoek1973Loopgroep Athletic Point50:1249:47
186Sander van Oudenallen1976Woerden50:1349:55
187John Droog1951Waddinxveen50:1450:03
188Ben KJansen1986 50:1949:46
189Jan Gentgmaar1975Clytoneus50:2250:10
190Bert Hilgeman1964Avantri50:2549:56
191Ardjan Anker2001Waddinxveen50:3450:26
192Arie van der Meiden1961Langerak Zh50:4050:15
193Lennart de Graaf1992Schoonhoven50:4350:28
194Rene Smulders1973Antilope50:4450:37
195Niels Wallet1982Schoonhoven50:4650:27
196Johan de Bruin1974Gorinchem50:4650:26
197Peter den Boer1970Gouda50:4849:54
198Cees Methorst1945avVN50:5250:17
199Erik den Boer1974Gouda50:5349:48
200Paul Verdouw1975Gouda50:5349:50
201Gerard Krijgsman1979Gouda50:5850:48
202Pieter van der Velden1942Lekkerkerk51:0951:02
203Thijs van Agthoven1996Bergambacht51:1650:36
204Ron Groenenberg1962Antilope51:2351:14
205DJ van der Bijl1969Barendrecht51:2550:53
206Jeroen Muijlwijk1975Bergambacht51:3151:11
207Henk van der Leeden1970Bergambacht51:3650:32
208Bas Bouten1994Bergambacht51:3851:34
209Henco van Veen1978Schoonhoven51:4851:10
210Andy Haagen1965Stolwijk51:5651:32
211Bert Kuiper1951Waddinxveen51:5751:46
212Dennie Limpens1970Bergambacht52:0251:25
213Tom Montfrooy1969Schoonhoven52:0351:18
214Ron van Lamden1965Houten52:0451:09
215Jerr Weldam1970De Meern52:0451:10
216Joost Ouwerkerk1980Bergambacht52:0651:14
217Henk Raven1960Krimpen aan den IJssel52:1551:33
218Remco Kelder1983Lekkerkerk52:1851:46
219Danny Neutenboom1991Waarder52:1851:30
220Rob van der Zwet1961Schoonhoven52:2851:54
221Koen Borsje Rotterdam52:3451:52
222Bastiaan de Haan1979Krimpen aan den IJssel52:3552:14
223Arie Terlouw1953Krimpen aan den IJssel52:3552:14
224Peter van Angeren1990Utrecht52:3552:29
225Dirkjan van den Broek1985Groot-Ammers52:3651:50
226Pieter van Rhee1971Schoonhoven52:3652:10
227Jan van Beuzekom1958Sliedrecht52:3852:14
228Paul Klis1961Capelle aan den IJssel52:4452:37
229Frans van der Have1959Gouda52:4752:38
230William Steenbergen1988Waarder52:4852:34
231Martin van Cappellen1971Rotterdam52:5452:46
232Wim van Hoek1969Bergambacht52:5452:18
233Nick van Herk1997Bergambacht52:5452:19
234Erik Thorborg1960Gouda52:5752:17
235Frans Mocking1952Nieuwegein52:5952:50
236Vincent van Roon1985Gouda53:0352:45
237Stefan van Beeten1975Schoonhoven53:0952:31
238André van der Zijde1959Lekkerkerk53:1253:00
239Manuel van Dijk1984Haag Atletiek53:1352:58
240Fred van Erkel1970Capelle aan den IJssel53:2053:04
241Ronald Geurts1960Schoonhoven53:2152:35
242Rinke Raven1993Rotterdam53:2152:40
243Dirk Rook1969Krimpen aan den IJssel53:2452:50
244Ron van Oudenallen1974Vleuten53:2453:04
245Corne Schilt1986Ridderkerk53:2452:40
246André Mijderwijk1957Haastrecht53:2752:47
247Marvin van den Broek1984Delft53:3552:55
248Ben de Wildt1952Avantri53:3953:01
249Jan Zwijgers1963IJsselstein Ut53:4053:18
250Jeroen Vermeulen1973Schoonhoven53:4253:24
251Martin Krips1971Schoonhoven53:4553:27
252Rob Voorrips1992Krimpen aan de Lek53:4753:32
253Patrick Belliot1964IJsselstein Ut53:4853:16
254Rik Mennes1987Krimpen aan de Lek54:0053:45
255Raymond Lesage1973Avantri54:0753:42
256Harold van Aart1965Linschoten54:1053:30
257Ed Toonen1959Antilope54:1553:45
258Adriaan van Loon1993Rotterdam54:1653:37
259Henk Westerduin1960IJsselstein Ut54:1853:50
260Hans de Swart1945Zoetermeer54:2653:35
261Paul van Rooijen1962Houten54:2854:18
262Paul Roosen1955IJsselstein Ut54:3053:44
263Frank van Bruggen1958Schoonhoven54:3454:26
264Chris Jacobs1944De Meern54:3753:41
265Leo Polk1952Gouda54:4254:10
266Ad Kraal1960Moerkapelle54:4353:53
267Arie Bodegom1951Stolwijk54:4554:03
268Floris van der Hoeven1977Gouda54:4954:38
269Kees Sluijs1953Lopik54:5054:42
270Metjan Rietveld1970Giessenburg55:0154:33
271Kevin Driesen1982Avantri55:0654:35
272Ahmed A'Quassen1981Hamilton55:0654:13
273Peter Hingstman1952Houten55:1554:47
274Sieger van Looijengoed1986Amersfoort55:1554:30
275Micha Lorwa1972Schoonhoven55:1554:34
276Roel de Boer1944Schoonhoven55:1754:55
277Armin Mulder1974Hekendorp55:2355:12
278Rudi de Reuver1962Utrecht55:2455:16
279Martin Zwijnenburg1971Stolwijk55:2455:06
280Roy Monnichmann1972Schoonhoven55:2755:09
281Gerard van Baaren1966Haastrecht55:3054:49
282Freddie Godeke1969Papendrecht55:3254:56
283Wilco van Abkoude1996Schoonhoven55:3454:58
284Nico Sleeuwenhoek1945Stolwijk55:3555:11
285Evert Wiersma1987Sliedrecht55:3555:08
286Frank Verbeek1989Utrecht55:3855:08
287Siem Hornis1953Gouda55:3855:09
288Bart Reinders1964Rotterdam55:4054:51
289Michael van den Dool1968Schoonhoven55:4154:44
290Youri van den Herik1983Sliedrecht55:4255:16
291Stephan de Kievit1967IJsselstein Ut55:4455:00
292Edmond Walma1953Schoonhoven55:4655:01
293Richard Bakker1967Bergambacht55:4955:27
294Ivan van Duuren1981Benschop55:51 
295Guido Tebus1979IJsselstein Ut55:5255:07
296Ronald Kloet1977Schoonhoven55:5555:01
297Rens Mulder1958Ravenswaaij55:5655:26
298Jan de Boer1962Bergambacht55:5655:22
299Rik Valkenburg1983Schoonhoven56:0355:14
300Marc van Oosterhout1965Runners Club Woerden56:0455:26
301Johan Gelderblom1954Avantri56:0556:02
302Frans Verhage1957Giessenburg56:1055:40
303Siebe de Vries1966Stolwijk56:2055:37
304Stefan Nieuwenhuis1987Bergambacht56:2555:44
305Dick Frinsel1955Trecho56:4356:16
306Piet de Vos1948Lopik56:4856:31
307Menno Rijkaard1985Bergambacht57:2356:31
308Arnoud Koppe Bergambacht57:2656:34
309Ricardo Schlink1972Bergambacht57:2756:41
310Niels Koperberg1991Almere57:5157:01
311Charles van IJsselmuide1949Avantri57:5457:47
312Laurens Mourik1965Groot-Ammers58:0057:20
313Delilaan van der Vaart1967Gouda58:0257:14
314Theo Hoogerburg1969Boskoop58:0857:56
315Rogier Maliepaard1974Rotterdam58:1157:52
316Jeffrey Bakker1975Nieuwerkerk ad IJssel58:1157:52
317Bert van der Horst1962Groot-Ammers58:1857:32
318Remko Harms1973Schoonhoven58:1958:10
319Koos Zieldorff1952Schoonhoven58:2758:20
320Albert Kok1960Antilope58:3558:06
321Arie Vos1952Lopik58:3657:38
322Ard Zondervan1987Krimpen aan de Lek58:5257:59
323Theun Krist1959Gouda58:5358:26
324Peter Verveen1967Capelle aan den IJssel59:0058:17
325Harry van den Bergh1960Schoonhoven59:0758:24
326Pieter Koevermans1952Ammerstol59:1658:51
327Cor Terlouw1963Avantri59:1658:53
328Rob Langeveld1959Lekkerkerk59:2358:59
329Ben van Schaik1955Nieuwegein59:2659:01
330Arie van der Stelt1963Stolwijk59:2858:44
331Thom Nobel1983Ouderkerk aan den IJssel59:3058:36
332Robert Snoek1990Bergambacht59:3158:48
333Tonie Voordendag1982Strijen59:3959:08
334Willy Herrebout1971Dutch Runners59:4259:06
335Edwin Speelman1971Strijen59:5159:04
336Gert van Leeuwen1968IJsselstein Ut59:5859:11
337Bart Jelier1979Dordrecht1:00:3259:41
338André Feenstra1951Gouda1:01:021:00:38
339Bertus Van Kommer1951avVN1:01:171:00:42
340Roger Kramer1964Schoonhoven1:01:221:00:43
341Johan van Santen1953avVN1:01:421:01:20
342Ferry van Pieterson1945Sliedrecht1:01:421:00:54
343Wim van Beuzekom1965Avantri1:01:441:01:29
344Dick van der Meij1962Driebruggen1:01:441:01:33
345Gerard van Astel1954Rotterdam1:01:591:01:24
346Dick van Achthoven1958Bergambacht1:02:051:01:39
347Paul Hengeveld1962Stolwijk1:02:151:01:30
348Joost Delen1953Houten1:04:461:04:15
349Bem Alblas1962Vleuten1:05:071:04:32
350Wim Benschop1948Capelle aan den IJssel1:05:361:05:08
351Laurens de Wit1986Schoonhoven1:05:581:05:25
352Bert Weber1955Krimpen aan den IJssel1:06:071:05:25
353Jan van der Ham1957Krimpen aan den IJssel1:06:071:05:24
354Henk Lansbergen1946Honselersdijk1:08:201:07:57
355Guus Delen1951Atverni1:08:541:08:06
356Kees Anker1974Waddinxveen1:10:521:10:42
357Leo de Lange1952Nieuwerkerk ad IJssel1:12:171:11:42
 
V 10, 10 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Selma Roth1986Hamilton42:5942:51
2Annelies van Dorp1966AV Gouda43:0243:00
3Rosanne Teeuwen1992Krimpen aan den ijssel43:3643:32
4Jiska Pols1996AV Gouda44:1243:41
5Rianne Kremers1966Typhoon44:4344:09
6Cyril van Schijndel1973Delft44:4544:38
7Gerda Huiskamp1968Dordrecht44:5244:48
8Arine Fijn1974AV Gouda44:5444:49
9Marnette Visser1961Hellas46:0946:08
10Daphne Lamboo1991Avantri46:2746:25
11Elize Kleijbeuker1992Wageningen47:5847:45
12Astrid Muijlwijk-de Blok1974Bergambacht48:1047:50
13Brenda Calis1988Hellas48:1348:12
14Esther Buurman1976Krimpen aan de Lek48:5648:52
15Annemieke Kasius1989Bergambacht49:0248:38
16Nanda Blom1980Delft49:0648:59
17Gert Anker1979Gouda49:1049:01
18Huub van der Zwet1994Schoonhoven49:1848:44
19Jose Schamper1988Rotterdam49:2248:30
20Jacolien Booij1991Lekkerkerk49:2349:17
21Annemarie Dekker1972Gouda49:3349:27
22Linda Kraakman1987Rotterdam49:4349:15
23Argen van Rijk1954Avantri50:2850:16
24Angela de Bruin1982Schoonhoven50:3949:34
25Martine van Duijvenbode1990Rotterdam50:5150:22
26Carla Nanninga1968Typhoon51:0450:31
27Hilly Agterberg1967Stolwijk51:5651:32
28Bonnie van Doorn1972Gouda52:0551:16
29Janneke de Koster1983Avantri52:0651:57
30Marjon de Jong1978Bergambacht52:0751:50
31Linda Terlouw1981Krimpen aan den IJssel52:3552:15
32Ellen van Beuzekom1972Schoonhoven52:4252:25
33Melissa Kaat1985Zevenhuizen Zh52:4452:38
34Marja van Eijk1976Bergambacht52:4552:28
35Else Faber1963Antilope53:0052:31
36Martine Huisman1977Bergambacht53:0452:48
37Hub Hingstman1953Houten53:2252:49
38Agnes Anker1981the Hague Road Runners53:2952:40
39Pauline van Norden1974Avantri53:3653:00
40Antoinette Straver1989Delft53:3652:56
41Jolanda Maarseveen1966Hercules53:3753:11
42Gemmeke Verhagen1970Avantri53:3753:00
43Helen van Vliet1975Hardinxveld-Giessendam53:3853:18
44Paulien Hendriks1973Stolwijk53:3953:15
45Jacoline Oskam1989Krimpen aan de Lek53:4153:15
46Mathina Vermeulen1974Schoonhoven53:4253:25
47Ilse Baelde1989Hardinxveld-Giessendam53:4453:07
48Inge Hoogendorp1985Hardinxveld-Giessendam53:4553:08
49Jose Sluijs1990Pijnacker53:5653:35
50Yvanka Westerduin1991Utrecht54:1753:50
51Liesbeth Steehouwer1970Avantri54:2853:57
52Tessa Konemann1986Leiden54:3154:07
53Cecile Malingre1969Avantri54:3354:24
54Janneke van Brug1965Avantri54:3354:25
55Magdalena Magnée1980Schoonhoven54:3654:18
56Frederique van der Hoeven1979Amsterdam54:4954:39
57Francien de Landmeter1989Waddinxveen54:5654:49
58Saskia van Wijk1976Avantri55:0454:33
59Mirjam Nobel1985Ouderkerk aan den IJssel55:1154:19
60Marjolein van Leeuwen1974Gouda55:2355:12
61Andrea Blonk1976Stolwijk55:2455:07
62Iva Hak1980Schoonhoven55:2655:07
63Brigit Droog1973SC Reeuwijk55:2855:14
64Manoah van Houwelingen2000Gouda55:3555:07
65Anje van Dijk1968Nieuwpoort55:4154:49
66Alayne van Vliet1968IJsselstein Ut55:4755:25
67Jeanina Booij1983Benschop55:51 
68Marchien Rijneveld1982Schoonhoven56:0355:14
69Anja Vlasblo1959Schoonhoven56:0755:18
70Hilke Stibbe1978Krimpen aan den IJssel56:1055:50
71Wikje de Vries1989Trecho56:1155:41
72Vera van Achthoven Bergambacht56:1455:34
73Karin van Meijeren1992Bergambacht56:2655:44
74Louise Benjamins1991Bergambacht56:2955:53
75Tanja Goudriaan1971Bergambacht56:4956:16
76Nicky van der Graaf1990PAC56:5156:29
77Charlotte Markus1963Typhoon57:1756:34
78Ginny Netten1983Benschop57:1956:52
79Marina Boukema1978Krimpen aan de Lek57:2256:56
80Diana Verstoep1962Bergambacht57:2357:05
81Helga de Bruijn1973Bergambacht57:2656:41
82Wendy de Groot1989Ammerstol57:2756:48
83Corina Rozendaal1969Bergambacht57:2756:53
84Géry 't Hart1970Lekkerkerk57:3957:07
85Gwenn Bakker1993Gouda57:4957:18
86Milenka Vlasblom1995Schoonhoven57:5157:01
87Conja de Lange1953PAC58:0957:35
88Ria van Amstel1960Rotterdam58:1057:35
89Aria Wuijster1950Avantri58:2457:56
90Jolanda van Vuuren1969Oudewater58:3158:15
91Lenie de Visser1957Waterweg58:3858:33
92Nanja Nunnik1972Brakel58:4057:58
93Fabienne Overbeek2000Benschop58:5158:17
94Marjan Kakiaij1968Bodegraven59:1558:58
95Mandy Milikan1965Avantri59:1658:54
96Jettie van Duuren - de Vos1986Oudewater59:2159:00
97Jessica Bouter1979Krimpen aan de Lek59:2759:10
98Jip Voortman1995Bergambacht59:3258:48
99Helma Schinkel1965Polsbroek59:4759:36
100Ilse van Dijk1990Utrecht59:5359:31
101Aveliene Diekema1993Schoonhoven59:5559:07
102Mariska van Leeuwen1970IJsselstein Ut59:5859:13
103Marielle Bruinsma1970Avantri1:00:1959:31
104Lydia van Houwelingen1979Gouda1:00:2759:59
105Esther Wierks1986Dordrecht1:00:3159:40
106Diewertje Daalhuizen1984Stolwijk1:00:3359:56
107Patricia Klos1967Stolwijk1:00:3359:56
108Rianne Mulder1975Oudewater1:00:471:00:09
109Antoinette Elsinga1955Gouda1:01:011:00:38
110Annette Paling1972Woerden1:01:191:00:41
111Janine Mourik1994Rotterdam1:01:311:00:52
112Maaike Brenters1986Nieuwpoort1:01:441:01:29
113Caroline van der Ven1971Driebruggen1:02:151:01:37
114Maria Huisman1959Krimpen aan den IJssel1:02:371:02:04
115Ramona Serrano1967Schoonhoven1:03:171:03:01
116Jessica Hofman1978Kudelstaart1:03:511:03:05
117Anita van der Wal1968Ede Gld1:04:001:03:41
118Trisca Kion1961Ouderkerk aan den IJssel1:05:071:04:35
119Marieke van Mastrigt1973Schoonhoven1:05:471:05:27
120Wencke Boerrigter1970Lopik1:05:481:05:28
121Jeanette van der Bijl1968Barendrecht1:06:191:05:47
122Marjolein de Kwaadsteniet1981Giessenburg1:06:261:05:56
123Winy Tingen1967Bergambacht1:11:061:10:28
124Maroeska Hartman1973Hoofddorp1:12:181:11:31
125Vera Blokpoel-Hut1960Poortvliet1:20:191:20:05
 
M 6.4, 6.4 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Robert Hogerwerf1985Phoenix21:4721:46
2Fer van der Vlist1998Haastrecht23:2523:22
3Floris Renes1985Langerak Zh24:1024:07
4Maarten de Jong1961Olympus '7024:1924:16
5Maik Badex1993Haastrecht25:1625:12
6Rick Peltenburg1990Schoonhoven25:5325:49
7Remco Roest1999Avantri26:0125:58
8Jasper van der Graaf2001Lekkerkerk26:0225:52
9David Hoek2002Avantri26:0225:59
10Wilfred Renes1987Ammerstol26:2526:20
11Patrice Pauw1969Montfoort26:2826:26
12Gerben Blommensteijn1988Schoonhoven26:3926:35
13Melvin Brouwer2007Schoonhoven26:5926:55
14Tom Boesberg1998Lekkerkerk27:0226:59
15Jan Zijderlaan2001Benschop27:4027:37
16Timon van Zaanen1991Gouda27:4127:36
17Max Oortwijn2000Avantri27:4127:38
18Anne Jan Roeleveld1988Houten27:4327:36
19Delian van Tol2001Lekkerkerk27:5427:45
20Dennis Leen2002Benschop28:2628:24
21Marco Bunnik1972Haastrecht28:3028:24
22Jos Koeleman1953Avantri28:4028:38
23Mischa Rook2002Avantri28:5328:49
24Arie van der Ham1952avVN29:0028:57
25Arend van Doorn1978Schoonhoven29:2429:02
26Kevin Neven1999Bergambacht29:2529:22
27Vincent Uilenberg1996Avantri29:3129:28
28Marcel Spruit1991Cabauw29:3429:07
29Arjan van Leeuwen1992Cabauw29:3429:08
30Daan Zieren2002Schoonhoven29:3429:23
31Aron van Zaanen1996Stolwijk29:4529:39
32Jan Hogerwerf1987Gouda29:5329:52
33Piet van Wijngaarden1952Avantri29:5429:50
34Collin Boere1992Cabauw29:5429:27
35Simon van der Wel1956Avantri29:5929:55
36Marien Lebbink1992Lekkerkerk30:0830:02
37Nick van Kats1993Cabauw30:0929:44
38Luuk van der Velde2002Schoonhoven30:1030:06
39Mateo den Besten2003Schoonhoven30:1030:08
40Chiel Schenk2005Schoonhoven30:1130:09
41Hans van den Hil1951Antilope30:1630:12
42Ties Schenk2002Schoonhoven30:1730:14
43Laurens de Graaf1977Schoonhoven30:2330:00
44John de Ruiter1971Schoonhoven30:2330:12
45Michiel Spruit1994Cabauw30:2730:00
46Cees Spruit1992Cabauw30:2729:59
47Luuk van der Spoel2005Schoonhoven30:2730:24
48Thijmen van Loon1999Nigtevecht30:2930:08
49Zen Barth2001Doorn30:2930:21
50Jordi Boere1994Cabauw30:3830:10
51Wim van Beuzekom1965Nieuwpoort30:4230:38
52Jordi Vogelaar1995Lekkerkerk30:4830:18
53Matthijs Nederlof1982AAA30:5230:46
54Max Odding2002Avantri30:5730:45
55Taco van der Spoel1968Schoonhoven31:0030:56
56Hugo Huijer1993Meerkerk31:0130:18
57Kees van Buren1990Lekkerkerk31:0130:55
58Boyd Klerk1989Lekkerkerk31:0130:51
59Noah Barth2004Doorn31:0230:54
60Remon van Leeuwen1989Schoonhoven31:0331:01
61Michel Barth1970Doorn31:0330:56
62Jelle Zwijnenburg1994Utrecht31:1030:52
63Wim Rook1966Bergambacht31:1231:05
64Jarno Kramer1981IJsselstein Ut31:1330:57
65Erik van Herk1983Capelle aan den IJssel31:1430:41
66Wietse de Bruin1960Waddinxveen31:1531:12
67Pieter van Hof1978Schoonhoven31:1930:49
68Martijn Spruit1993Cabauw31:3031:04
69Gert Jan de Wit1989Hardinxveld-Giessendam31:3231:12
70Tim Tegelaar1990Rotterdam31:3631:25
71Ferry Mol1967Avantri31:4031:34
72Tom de Bos1990Rotterdam31:4231:31
73Erik Heijkoop1991Schoonhoven31:4931:26
74Michel Lafeber1981Schoonhoven31:5431:41
75Pieter van Ipenburg1969Schoonhoven31:5431:41
76Johan Bakker1968IJsselstein Ut32:0531:50
77Jort Kuijf2002Schoonhoven32:0731:54
78Max Hofman2003Avantri32:0731:53
79Louis Kuijf1970Schoonhoven32:1031:57
80Thigo den Ouden1967Lekkerkerk32:1131:50
81Bert van Buren1983Schoonhoven32:1631:51
82Jan de Legde1971Schoonhoven32:1931:36
83Maurice Hofman1978Maasland32:2032:12
84Jack van Ofwegen1961Waddinxveen32:2332:17
85Wim Bol1972Lekkerkerk32:2932:11
86Ruud van de Velde1958avVN32:3432:30
87Arie den Oudsten1950Waddinxveen32:3532:30
88Marien den Otter1985Meerkerk32:3632:09
89André Kraaijeveld Schoonhoven32:3932:23
90Branco van Driest2001Avantri32:4532:42
91Emiel Fontijne2001Krimpen aan den IJssel32:4532:40
92Andy Chi1992Bergambacht32:4832:19
93Mark van Driest1968Waal32:5032:12
94Loek Eijkelenboom1963Rotterdam32:5832:24
95Gijs Seppen2004Schoonhoven33:1432:57
96Kas van der Vlist1960Haastrecht33:1533:12
97Dennis Zieren1970Schoonhoven33:2133:08
98Thomas van Midden1994Vlist33:2533:18
99Albert Ponsioen1954Polsbroek33:2732:45
100Wouter van Midden1995Vlist33:2733:21
101Kees Neven1966Schoonhoven33:3033:16
102Ahrend van Ipenburg1968Schiedam34:0933:34
103Leroy den Haak1991Lopik34:2133:55
104Arend Overbeek1986Lopik34:2733:59
105Yuri de Groot1979Avantri34:2833:59
106Marijn Koffeman1997Woudenberg34:3034:25
107Desley Steenbergen1994Lopik34:3034:04
108Jaap Boonstoppel1954Schoonhoven34:4334:14
109Yoran Belder1992Spijkenisse34:4634:27
110Ron de Jong1969Avantri34:4634:28
111Marien van Andel1962Langerak Zh34:5234:45
112Tim van Andel1987Groot-Ammers34:5234:45
113Bram den Haak1961Lopik34:5334:27
114Bert Heijkoop1958Schoonhoven35:0434:41
115Mart Spruit1950avVN35:1035:08
116Cornelis Grashorn1975Capelle aan den IJssel35:2735:12
117Marc Molenaar1996Schoonhoven35:3134:51
118Roland van Ipenburg1973Bilthoven35:3835:04
119Jelle Bakker1997Schoonhoven35:4535:29
120Marinus Hoogendijk1973Nieuwerkerk ad IJssel35:4635:32
121Robin John van Tol1979Lekkerkerk35:5035:33
122Victor Thijssenaar1979Schoonhoven35:5135:28
123Ruud van der Meulen1978Schoonhoven35:5135:28
124Erik Bergsma1967Krimpen aan den IJssel35:5235:28
125Justin van Rooijen1989Gouda36:0335:56
126Peter van Rossum1989Nieuwegein36:0735:28
127Wim Schreuder1951Bodegraven36:1035:51
128Jasper van Muijden1952IJsselstein Ut36:1035:34
129Danny Vulto1984Lopikerkapel36:1335:34
130Rudy Megens1972Schoonhoven36:2736:21
131Koen van den Berg1962Stolwijk36:3736:26
132Bert Zwier1957Schoonhoven36:4936:29
133Wim de Bruin1961Stolwijk36:5036:26
134Stef Verhoek1987Bergambacht36:5836:36
135John Cicoiu1989Groot-Ammers37:0936:48
136Andreas van Vliet1999Hardinxveld-Giessendam37:1236:51
137Daniel van Vliet1973Hardinxveld-Giessendam37:1236:51
138Wim van Ziel1958Schoonhoven37:2037:11
139Kees Faaij1964Schoonhoven37:3237:08
140Kees Goudriaan1969Bergambacht37:3537:25
141Chris Hoog Antink1954Haaksbergen37:3837:06
142Kees Verheij1961Lekkerkerk38:0037:30
143Nils Verheuvel1995Schoonhoven38:0937:42
144Henk Zwiers1962Ammerstol38:1837:59
145Rogier Vaessen1974Avantri38:2638:17
146Tristan Brouwer1969Schoonhoven38:3037:51
147Nicky Correljé1990Utrecht38:4538:14
148Nino Verheij1990Vlist39:0138:29
149Pieter Jan Rees1988Brandwijk39:1238:51
150Milan van der Laan2005Schoonhoven39:1538:46
151Aart Kraai1960Avantri39:2039:10
152Frans de Bruin1969Bergambacht39:2439:13
153Axel van Abkoude2002Schoonhoven39:3038:55
154Jerroen vd Berg1966Schoonhoven39:4039:38
155Justin Ferier Tatipata1978Vleuten39:4439:05
156Remco van Abkoude1969Schoonhoven39:4839:13
157Loek Bekker1941Dutch Runners39:4939:39
158Marco van der Laan1971Schoonhoven39:5639:27
159Anton Kessels1983Hendrik-Ido-Ambacht39:5739:32
160Paul de Groot1973Schoonhoven40:0339:33
161Chris Spaaij1983Schoonhoven40:1439:34
162Marijn van Ipenburg1969Lopik40:1439:40
163Aline den OUden1964Krimpen aan den IJssel40:1640:00
164Henk Wiggemansen1940Ter Aar40:1740:04
165Pascal Ooms1979Nieuwpoort40:1939:46
166Cor Habben Jansen1962Stolwijk40:1939:59
167Hans Faaij1957Rotterdam40:4240:28
168Albert Doelwijt1953Veenendaal40:4940:31
169Max Bruinsma2003Schoonhoven40:5040:41
170Jan Spaaij1946Schoonhoven40:5240:14
171Kris Houben1975Schoonhoven40:5540:50
172René Steenkamer1969Haastrecht40:5540:44
173John van Gent1981Heukelum41:1240:39
174Michel Noorlander1978Krimpen aan den IJssel41:1340:38
175Maarten Neomagus1972Rotterdam41:5241:47
176Reinald van Leeuwen1986Vlist41:5241:50
177Kees Stoppelenburg1958Schoonhoven42:1341:36
178Wim Sterrenburg1951Schoonhoven43:1042:40
179Gerard Molenaar1969Schoonhoven43:2642:46
180Micko Veen1963Lekkerkerk43:4143:10
181Silvan van Vliet2004Hardinxveld-Giessendam43:5543:33
182Maurien Plug1996Stolwijk44:1543:52
183Ton Heijkoop1964Schoonhoven44:1644:09
184Sjaak Bonten1959Barendrecht44:4244:25
185Menno Beck1988Avantri45:1645:14
186Menno Kok1959Schoonhoven45:1645:15
187Edward Porsul1967Schoonhoven45:2645:08
188Leen Prins1956Schoonhoven46:0045:38
189Frank Huijer1960Meerkerk46:4946:08
190Victor Luque de Boer1981Rozenburg Zh47:2846:52
191Richard Booms1976Schoonhoven47:2846:52
192Ron Bakker1956Schoonhoven49:0848:53
193Pieter Stets1946Utrecht49:1248:51
194Kees Luijt1954Krimpen aan den IJssel51:0750:49
 
V 6.4, 6.4 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Daniëlle Groeneveld1973Krimpen aan den IJssel26:3026:27
2Elvera de Jong1967Olympus '7028:0828:05
3Janet Rietveld1968Avantri30:1930:16
4Amy van Beuzekom2001Nieuwpoort30:4230:39
5Linda Halling1996Gouderak31:1730:52
6Lisette de Wit1995Hardinxveld-Giessendam31:3231:12
7Raphaella Venloo1989Rotterdam31:3531:24
8Yvonne van Everdingen1988Rotterdam31:4031:22
9Iris Jong2000IJsselstein Ut32:0431:58
10Josephine van der Wel1998Avantri32:4032:22
11Willemijn Verzijl1974Bergambacht32:5532:45
12Simona Kopecka1975Lekkerkerk33:0232:56
13Joke van Schaaik1963Schoonhoven33:1233:03
14Lenneke van Kats1986IJsselstein Ut33:1432:58
15Fleur Streng1996Bergambacht33:1832:53
16Mona Fontijne1968Krimpen aan den IJssel33:2133:16
17Marian Dijkstra1973Gouda33:2933:14
18Sandra den Hartog1972Montfoort33:4033:09
19Sterre Jansen2002Haastrecht33:5933:50
20Daniëlle Meerkerk2000Polsbroek34:2134:02
21Lidia Bons1991Rotterdam34:4534:36
22Linda Snoek1994Groot-Ammers34:4634:36
23Anna van Andel1995Langerak Zh34:5134:45
24Monika Perger1973Krimpen aan den IJssel35:0234:49
25Mirella Sterrenburg1975Schoonhoven35:0334:58
26Anke vd Bijl1969Haastrecht35:0934:49
27Danielle Moons1985Bergambacht35:1434:49
28Ellen van Dijk1964Loopgroep Aart Stigter35:1935:03
29Iris ten Barge1991Antilope35:2035:13
30Yvonne vd Hoeven1970Schoonhoven35:2335:15
31Stefanie Loewa1983Avantri35:2335:15
32Anne Visser1996Avantri35:3035:25
33Karin van Loenen1971Rotterdam35:3234:57
34Iris van Wijk1971Heukelum35:3635:12
35Vivian Hegeman1996Schoonhoven35:5435:40
36Trudy Graafland1976Lekkerkerk35:5835:53
37Claudia de Vos1983Schoonhoven36:0935:56
38Rianne de Bruin1996Stolwijk36:1935:54
39Fieja Jansen1980Lekkerkerk36:2336:17
40Ketty Minnoye1981Stolwijk36:3036:18
41Mina Atoei1986Lekkerkerk36:5736:36
42Annemarie van Leeuwen1968Haastrecht37:0036:40
43Laura Zwiers1998Schoonhoven37:0636:47
44Julia van Eijk1998Haastrecht37:1137:03
45Maria den Besten1964Haastrecht37:2337:03
46Carla Zwijnenburg1960Avantri37:2537:07
47Joyce Bouwens1987Alphen aan den Rijn37:2737:12
48Marjan de Vries1960Stolwijk37:2937:09
49Marjolein Denk1986Amersfoort37:3036:58
50Mandy Kreukniet1991Amsterdam37:3136:59
51José Spruit1958Lopik37:4737:07
52Pam van Ipenburg1995Schoonhoven37:5237:25
53Tiny Driesse1948Avantri38:0337:59
54Martine Verdouw1983Gouda38:1937:50
55Ineke Visser1953Bodegraven38:1938:00
56Alexandra Lingen1971Avantri38:2638:17
57Astrid Bronsema-van der Meer1969Moordrecht38:3738:15
58Anne Ranke1982Bodegraven38:3838:25
59Karian Kogelman2003Haastrecht38:4038:31
60Merel Bunnik2004Haastrecht38:4038:32
61Gea Sluis1967Schoonhoven38:4138:28
62Marjolein Sepers1990Avantri38:4538:16
63Celia vd Arend1973Ouderkerk aan den IJssel39:0938:48
64Corina van der Meer1970Krimpen aan den IJssel39:1238:59
65Suzan Heijting1970Montfoort39:1238:41
66Tineke vd Berg1971Schoonhoven39:2239:20
67Ilonka Neven-Smeenk1980Avantri39:2239:04
68Marja Houweling1987Schoonhoven39:2338:46
69Alexandra Meijvis1969Avantri39:2539:13
70Odette van Zuiden1966Den Haag39:2639:13
71Ramona de Langen1972Bergambacht39:3339:24
72Elza van Sluis1987Gorinchem39:4339:23
73Marja van Kooten-Tigchelaar1974Haastrecht39:4539:37
74Karin Bezemer1959Dutch Runners39:5239:23
75Patricia van Kats1995Lopik39:5739:32
76Natasja Pinkse-Hak1973Schoonhoven40:0339:33
77Karin te Winkel1975Avantri40:0439:51
78Jolanda van den Berg1971Avantri40:0639:53
79Chanine van Veen1982Avantri40:0639:56
80Hedwig te Water Mulder1959Culemborg40:1039:47
81Heleen van Maurik1988Antwerpen40:1439:36
82Nellie Struijs1966Krimpen aan den IJssel40:1640:00
83Vivianne de Kruijf1992Stolwijk40:1839:59
84Anne Lee Edens1982Nieuwpoort40:2039:48
85Ceciel Thuys1961Gouda40:2439:55
86Karin van Dam1961Gouderak40:3440:20
87Anita van der Hoek1966Schoonhoven40:3440:21
88Yvonne Kool1971Gouderak40:3640:21
89Lotte van der Bas2000Bergambacht40:4240:19
90Aglé Klinkenberg1961Lopik40:5240:46
91Samantha Westerink1985Deventer40:5240:13
92Mandy Steenkamer2001Haastrecht40:5240:42
93Karen Kapteijn1968Schoonhoven40:5540:25
94Jenniffer van Dijk1988Gouda40:5640:50
95Madelon Bouw1975Avantri40:5640:45
96Ilse Febus1977Avantri40:5740:45
97Marieke van Kats1955Lopik41:0340:47
98Madelon Buscop1971Avantri41:0440:53
99Benedetta van Gent1983Heukelum41:1240:39
100Marian Kleinheerenbrink1957Capelle aan den IJssel41:1340:38
101Marleen Vermeij1994Lekkerkerk41:1640:45
102Tamara Maagdelijn1980Rotterdam41:1940:55
103Natasja Stuy1972Bergambacht41:2141:11
104Bernadet de Keyzer1958Gouda41:2340:54
105Moniek Maagdelijn1976Rotterdam41:2341:00
106Anky Rijneveld1960Avantri41:3341:21
107Nienke Hylkema1993Rotterdam41:3740:59
108Lianne van de Vlist1994Schoonhoven41:3840:59
109Maaike van Vliet2002Hardinxveld-Giessendam41:4741:25
110Mariska van Baaren1969Lopik42:2342:07
111Corine van Jaarsveld1969Benschop42:2342:07
112Yvon Patings1956Bergambacht42:2741:55
113Kirsty Correljé1994Schoonhoven42:4342:13
114Anita van Engelen1982Schoonhoven42:4842:18
115Nelie Versluijs1968Schoonhoven43:0042:23
116Arike Mijnlieff1958Lekkerkerk43:0542:35
117Louisse Manni1971Hellevoetsluis43:0642:24
118Annabel Verheij1998Lekkerkerk43:1342:42
119Susanne Vaessen-van der Meer1973Avantri43:1743:06
120Marlene Vermeer1977Polsbroek43:2642:59
121Annemarie Rijneveld1980Polsbroek43:2742:59
122Willemijn Looman1985Meerkerk43:2943:01
123Britt van der Linden2004Schoonhoven43:2943:21
124Léan Blommers1985Meerkerk43:3043:02
125Amy Lamboo1991Culemborg43:3943:15
126Marion Jongbloed1964Lopik43:4943:32
127Rachel Krijgsman1971Lekkerkerk43:5943:27
128Ina van den Herik1964Lekkerkerk44:0043:27
129Annelies Stoppelenburg1970Schoonhoven44:0643:28
130Gertrud van Vliet1970Hardinxveld-Giessendam44:0943:47
131Marit Sterk1996Avantri44:1643:52
132Anja van der Bas1964Bergambacht44:1744:09
133Yvonne Lasage1974Avantri44:5044:40
134Elizabeth Bakker1971IJsselstein Ut44:5744:33
135Sonja Hogeveen1968Nieuwegein44:5744:33
136Charlotte Eijkelenboom1998Rotterdam45:0244:28
137Esther Bergmeijer1968Nigtevecht45:0544:31
138Mijntje Porsul2002Schoonhoven45:2045:03
139Nicole van Philips Schoonhoven45:5045:43
140Corine Westerhof1969Schiedam45:5145:18
141Kristie Koedoet1992Capelle ad Ijssel46:0746:05
142Jannie Monhemius1957Berkenwoude46:1545:44
143Marcella Hollemans1988Lekkerkerk47:2546:49
144Jolanda Stip1986Capelle aan den IJssel47:2646:50
145Janine Stip1981Capelle aan den IJssel47:2646:49
146Bea van Rossum1962Avantri50:0649:53
147Anita Faay1968Lopik51:3351:16
148Marieke vd Ent1974Ouderkerk aan den IJssel52:0151:24
149Joke Muller1964Alblasserdam52:0151:25
150Winnifred D1975Capelle aan den IJssel52:0151:24
 
M 2, 2 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Robin Schols2004Capelle aan den IJssel7:427:42
2Levi de Bruin2003Avantri7:547:54
3Jelle Neomagus Rotterdam8:098:06
4Max Halling2003Avantri8:158:15
5Danilo van Driest2005Avantri8:288:24
6Finn Verhoeff2005Vught8:378:35
7Isja Tanis2008Krimpen aan den IJssel8:398:35
8Kas de Keyzer2005Schoonhoven8:398:38
9Bjarne van de Hoek2005Schoonhoven8:418:41
10Melle van Beeten2007Avantri8:468:45
11Brian Beding2003Schoonhoven8:478:45
12Henri Vennix2006Avantri8:488:47
13Daan van Zwienen2006Avantri8:498:48
14Koen van Zwienen2007Avantri8:538:53
15Paul Beding2006Schoonhoven8:548:53
16Roy de Keyzer2006Schoonhoven8:548:53
17Guido Murray2005Schoonhoven8:558:54
18Jord Vendrig2006Lopik9:059:03
19Jelmer van Wijngaarden2005Avantri9:058:58
20Brent Vermeulen2004Lopik9:179:15
21Michael van de Brink2006SC Reeuwijk9:189:15
22Loek Dijkstra2003Gouda9:199:16
23Axel Warmenhoven2005Avantri9:259:21
24Carlo van Driest2003Avantri9:329:28
25Mark van der Horst2004Schoonhoven9:359:28
26Dink Rietveld2005Schoonhoven9:399:38
27Alexander Kentie2005Avantri9:409:37
28Rens Hofman2006Avantri9:409:37
29Ricardo Sanberg2006Bergambacht9:459:36
30Daan Zijdel2008Schoonhoven9:469:45
31Pieter Vennix2008Avantri9:579:51
32Kasper Stok2005Schoonhoven9:579:55
33Robin van den Laan2008Schoonhoven10:029:55
34Casper Mol2004Schoonhoven10:0310:01
35Tijmen van der Hek2006Bergambacht10:069:55
36Peter de Bruin2009Avantri10:0910:07
37Mats Vermeulen2006Schoonhoven10:1310:11
38Tijmen Kuijf2005Schoonhoven10:1410:05
39Sam Zieren2005Schoonhoven10:1410:05
40Johan van de Berg2002Avantri10:1510:10
41Thomas Duits2005Schoonhoven10:2410:20
42Niels Hermans2005Ammerstol10:2710:18
43Lars Beding2006Schoonhoven10:3310:30
44Kees Muilwijk2009Schoonhoven10:3610:33
45Frank Muilwijk2008Schoonhoven10:3610:32
46Luca Elshout2004Soderhulla10:4010:35
47Lente Rietveld2005Haastrecht10:4510:44
48Jan van Ipenburg2006Lopik10:4910:37
49Daniek Eikelenboom2008Lopik10:5310:50
50Chris Zijdel2005Schoonhoven10:5310:51
51Jeroen Eikelenboom1977Lopik10:5410:50
52Dean Korbee2008Avantri10:5510:43
53Sietske Stok2008Schoonhoven11:0311:02
54Youri van der Velden2006Krimpen aan den IJssel11:1911:10
55Patrick van der Velden1977Krimpen aan den IJssel11:2411:14
56Joppe Schenk2010Schoonhoven11:2711:21
57Pepijn van Poppel2002Schoonhoven11:3011:23
58Hedwig den Hartog2007Groot-Ammers11:3111:27
59Teun Vendrig2008Lopik11:3311:31
60Bart Moelker2007AV Gouda11:3711:28
61Bastiaan Bjorna2004Krimpen aan den IJssel11:4211:33
62Kenzo van Vliet2009Woerden11:4811:42
63Jasmijn van Triet2005 11:5111:40
64Luuk van Zwienen2010Avantri11:5911:56
65Rob van Zwienen1968Bergambacht11:5911:56
66Liam Huiskes2009Schoonhoven11:5911:43
67Ilja van Ipenburg2000Schiedam12:0311:49
68Kealen van Vliet2008Birmingham B29 5RN12:1412:07
69Youri Houben2006Schoonhoven12:1912:17
70Joran van Ipenburg1997Schiedam12:2112:08
71Yoram Schenkel1986Lopik12:2212:15
72Casper Bjorna2006Krimpen aan den IJssel12:2812:19
73Duncan Tronchet2007Avantri12:3312:20
74Bart Haverbeke2010Ouderkerk aan den IJssel12:3412:23
75Ole Bjorna1971Krimpen aan den IJssel12:3512:25
76Jurre van der Hek2008Bergambacht12:5612:44
77Henk Gennissen1980Schoonhoven13:1613:01
78Arie de Jong1953Schoonhoven13:3813:31
79Christian Neven1978Schoonhoven13:5113:37
80Maren de Bruin2011Vlist13:5713:50
81Famke Harms2011Schoonhoven14:0213:58
82Thijs Verdouw2011Gouda14:1014:04
83Twan Duuren2010Avantri14:1514:00
84Guido van Duuren1978Polsbroek14:1514:00
85Quentin Scherrenberg2008Schoonhoven14:1914:15
86Willemieke Venderbos1981Groot-Ammers14:2014:15
87Jaap van Vliet1952Hardinxveld-Giessendam14:2114:12
88Lisa Boot2009Schoonhoven14:3014:17
89Pelle Bjorna2010Krimpen aan den IJssel14:4814:38
90Floris Neven2010Schoonhoven14:4914:40
91Daan van Baaren2010Stolwijk14:5014:43
92Martijn van Baaren1977Stolwijk14:5014:43
93Herman Willems1965Krimpen aan den IJssel14:5114:40
94Antonie Willems2005Krimpen aan den IJssel14:5114:41
95Sanne Oudshoorn2007Groot-Ammers15:1215:04
96Ronald Vennix1973Schoonhoven15:1215:05
97Marianne Vennik2011Avantri15:1215:04
98Rowan Tronchet2010Schoonhoven15:4815:35
99Leonard Tronchet1975Schoonhoven15:4915:35
 
V 2, 2 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Fee Steehouwer2003Avantri7:537:52
2Danea Leemans Nuenen8:368:34
3Femke Moelker2005AV Gouda8:568:53
4Luca Verhagen2004Avantri8:578:49
5Fleur Rietveld2007Avantri9:149:12
6Feline Verhoeff2007Vught9:199:18
7Meike Zijderlaan2006Benschop9:239:18
8Juuls Neomagus Rotterdam9:269:22
9Alicia van de Brink2006SC Reeuwijk9:359:31
10Merel Kuijf2007Avantri9:419:32
11Valérie Groeneveld2003Krimpen aan den IJssel9:419:39
12Vera Hilgeman2001Avantri9:459:43
13Daniëlle Wooning2002Avantri9:469:44
14Noa Terlouw2004Schoonhoven10:009:59
15Timme Harms2007Schoonhoven10:0710:03
16Lotte Vermeulen2003Schoonhoven10:2810:24
17Jesca Bol2002Lekkerkerk10:3410:33
18Renee Houdijk2005Polsbroek10:3710:36
19Mariette Boninga1972Avantri10:3710:28
20Noa Bruinsma2006Avantri10:4110:37
21Dagmar Monnichmann2005Schoonhoven10:4310:39
22Charlotte Verweij2008Schiedam10:4910:46
23Lana van Wijk Avantri10:5710:50
24Mare Bakker2004Haastrecht11:1011:08
25Parel Jansen Haastrecht11:1211:09
26Sara Tanis2006Krimpen aan den IJssel11:1211:09
27Danique den Besten2005Haastrecht11:1811:15
28Victoria Megens2008Schoonhoven11:2311:21
29Isolde de Koster2008Schoonhoven11:2311:18
30Femke Goudriaan2002Bergambacht11:4211:30
31Sabine Tronchet2005Avantri11:4311:31
32Aiden de Koster2010Schoonhoven11:4711:42
33Konstantina Nikolakopoulou2007Avantri11:4811:36
34Esmee Groen2006Avantri11:5111:40
35Amber den Hartog2007Lekkerkerk11:5411:52
36Frederique Noorlander2007Lekkerkerk11:5511:53
37Merel Letterie2006Hardinxveld-Giessendam11:5811:49
38Femke Looren de Jong2003Avantri11:5811:46
39Fieke Prins2007Lekkerkerk11:5811:55
40Cara van Vliet2009Hardinxveld-Giessendam11:5811:51
41Erica Jaspers1967Schoonhoven12:0111:51
42Lara Duits2008Schoonhoven12:0211:52
43Tineke Anna van de Berg2000Avantri12:1212:07
44Emilie Elshout2006Soderhulla12:1212:06
45Lotte Pillers2003Avantri12:1412:06
46Mijntje Verhagen2006Avantri12:1412:06
47Josephine Verhagen2008Avantri12:1512:07
48Jane De Jong2008Heukelum12:2212:13
49Manouk Bergsma2004Krimpen aan de Lek12:2312:10
50Roos Riksman2008Krimpen aan de Lek12:2312:10
51Donna Smulders2005Polsbroek12:2412:22
52Irma van der Horst2006Schoonhoven12:4112:34
53Cato van Beeten2010Schoonhoven12:4312:39
54José van der Hek1978Bergambacht13:0212:50
55Maud Genissen2009Schoonhoven13:1613:01
56Anouk Eikelenboom2010Lopik13:1713:13
57Erika Eikelenboom1978Lopik13:1713:13
58Jasmijn Schols2007Capelle aan den IJssel13:2513:23
59Sandra van Driest1973Waal13:2713:21
60Tess Pouw2009Schoonhoven13:2813:13
61Cara van Vliet2009Birmingham B29 5RN13:3713:29
62Marlies Letterie1978Hardinxveld-Giessendam13:3713:29
63Lente de Ridder2007Schoonhoven13:3813:32
64Cassandra De Ridder1983Schoonhoven13:3813:32
65Fenna Neven2010Schoonhoven13:5113:37
66Anne van Wegen2008Lopik13:5113:40
67Annemiek Haverbeke1973Ouderkerk aan den IJssel14:0213:51
68Juliette Haverbeke2008Ouderkerk aan den IJssel14:0213:51
69Tessa Verdouw2009Gouda14:1014:05
70Inge van Wegen2011Lopik14:2914:17
71Indra van den Bergh2003Schoonhoven14:3014:17
72Annette van den Bergh1970Schoonhoven14:3014:17
73Jeanette Boot1978Schoonhoven14:3114:18
74Rozemarijn van Oudenallen2010Vleuten14:3314:28
75Ekke van der Meulen1976Schoonhoven14:4514:31
76Sara van Doorn2011Schoonhoven14:4514:31
77Marieke Delhaas1974Krimpen aan den IJssel14:4914:39
78Floor Vermeulen2005Schoonhoven15:3415:31
79Rosa Stok2011Schoonhoven15:3515:29
80Céleste Muntendam2010Schoonhoven15:4615:36
81Petra Streng1978Schoonhoven15:4615:36
82Jaylin van Vliet2012Woerden16:4216:35
83Zahara van Oudenallen2012Vleuten18:4418:38
 
Met dank aan de Rabobank en Terlouw auto bedrijf en Schoonhovens College.
 
www.uitslagen.nl02-01-2017 16:50