Zoek

Uitslagenlijst Ruitenburg Halve

Maassluis - Zondag 22 januari 2017

 
MSEN, 21,1 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Paul Visser1983Tilburg Road Runners1:12:36 
2Christiaan Solleveld1984Olympus '701:16:00 
3Jelle Enthoven1985Loopgroep PK1:18:54 
4Arco Poot1984Olympus '701:19:11 
5Allard Lambers1989Haag Atletiek1:19:23 
6Bas Nivard1990PAC1:20:56 
7Freek Goedhart1984Flakkee1:21:00 
8Michael Megos1987Sparta1:22:05 
9RenÚ Kleizen1987PAC1:22:27 
10Niels van Hoorn1991Haag Atletiek1:22:58 
11Albert Ruijg1982PAC1:23:00 
12Coen Visser1991PAC1:23:02 
13Wikash Chedi1985Rotterdam Atletiek1:24:15 
14Leon Schadee1987PAC1:24:41 
15Maaikel Koenis1984De Koplopers1:25:24 
16Thijs Kńfer1983Schiedam1:25:38 
17Gerben Vreugdenhil1982Naaldwijk1:25:44 
18Bart Jan Schoone1984Maassluis1:26:12 
19Kevin Versprille1995PAC1:26:24 
20Harm van Berkel1982Maasland1:27:37 
21Mark Haaring1986's-Gravenzande1:28:09 
22Bob Schlńrmann1984Maassluis1:28:20 
23DaniŰl Hordijk1983Hellevoetsluis1:28:39 
24Christian Monna1982Spijkenisse1:28:53 
25Kevin Verberkmoes1983Rotterdam Atletiek1:29:04 
26Wouter van Rossum Waterweg1:29:28 
27Wouter Wubben1982Olympus '701:31:09 
28Jelte Zwart1984Oud-Beijerland1:31:40 
29Ralph Hofstede1992Olympus '701:31:46 
30Pieter Bax1989PAC1:31:58 
31Thom Paping1994Maassluis1:32:21 
32Tom den Brabander1988Naaldwijk1:34:04 
33Jeffrey Duyvestein1987Fortuna1:34:11 
34Stuart Wainwright1984Zwanenburg1:35:28 
35Niek van Zijl1988Vlaardingen1:36:16 
36Leon Jacques1992Rotterdam1:36:19 
37Jurriaan van den Berg1992Rotterdam1:37:58 
38Bob van Aalst1992Maassluis1:39:33 
39Ferry de Vendt1984Rhoon1:40:58 
40Guus Fr÷lke1992Rotterdam1:41:38 
41Robin Martens1987Rotterdam1:41:45 
42Assad Mohunlol1983Maassluis1:42:57 
43Ivo van Vliet1984's-Gravenzande1:43:45 
44RenÚ Hoegen1988Pernis Rotterdam1:44:25 
45RW Moerman1983Vlaardingen1:44:37 
46Yannick Alsemgeest1996Rotterdam1:45:07 
47Ferry Becker1984Pallas '931:46:02 
48Kevin Kleijwegt1996Maasdijk1:46:17 
49Jerry de Knegt1986PAC1:47:18 
50Lucien Kroep1984Hoek van Holland1:48:49 
51Paul Ammerlaan1985De Lier1:49:25 
52Daan de Reus1999Maassluis1:50:08 
53Melvin Huisman1987Rotterdam1:50:30 
54Bas van Hattem1986Fortuna1:51:54 
55Hans Suiker1995Maassluis1:52:03 
56Evert van 't Hof1986Fortuna1:52:14 
57Jeroen Poldervaart1986Capelle aan den IJssel1:52:39 
58Jordy Lansbergen1990Waterweg1:55:50 
59Jacob de Graaf1987Rotterdam1:56:21 
60Dick van Iperen1987Oostvoorne1:56:21 
61Ferry Biesheuvel1996Spijkenisse1:57:24 
62Remon van Holstein1982Fortuna2:00:59 
63Julien Boelhouwer1990Rotterdam2:03:35 
64Marcel Simons1993Barendrecht2:12:59 
65Mazen Mroue1985Utrecht2:19:53 
 
M35, 21,1 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Nixon Fernandes1980PAC1:13:55 
2Bram van Dongen1979Haag Atletiek1:14:39 
3Sandor Stuut1981Haag Atletiek1:14:48 
4Cornelis Chatziioannou1979Passaat1:16:42 
5Harmen den Boer1977De Kieviten1:16:45 
6Waldo Karbaat1977De Kieviten1:19:46 
7Ali Vakili1979De Koplopers1:21:41 
8Stefan Lukken1980Berghem1:23:56 
9Sander Hage1981Haag Atletiek1:24:04 
10Niels Wiese1977Rotterdam1:24:42 
11Tim Baas1981the Hague Road Runners1:24:43 
12Anko Goudswaard1978Naaldwijk1:25:50 
13Bert de Wit1978Nieuwerkerk ad IJssel1:26:01 
14Sebastiaan van den Berg1978PAC1:26:23 
15David Forbes1981Delft1:27:28 
16Martijn Stougje1981Naaldwijk1:29:09 
17Robert de Valk1978Fortuna1:29:24 
18Peter Versluis1978Papendrecht1:29:47 
19Diem Loukareas1981Fortuna1:32:02 
20Gerbrand Quak1978Naaldwijk1:32:10 
21Sjoerd Ham1978Maasland1:34:29 
22Rogier Jonkman1978Papendrecht1:35:02 
23Mark de Kok1979Maasland1:37:14 
24Jasper Mulder1978Rotterdam1:38:06 
25Bram Heijdra1980Thof1:38:41 
26Reinoud van Soest1980Rijswijk Zh1:39:03 
27Stephan Hehaiha1980Capelle aan den IJssel1:40:42 
28Tim Kolmus1978Maassluis1:42:07 
29Rob Groenewegen1978Naaldwijk1:42:13 
30Brian van Geer1979Zierikzee1:43:13 
31Hilbert van Dijk1979Maasdijk1:43:25 
32Bas van Leeuwen1979De Lier1:43:26 
33Matthijs Morra1981Maassluis1:43:42 
34Frank Rasens1979Maasland1:43:47 
35Arjen Robbemond1980Maasdijk1:43:50 
36Roel Warmolts1981Maarssen1:44:53 
37Kevin van Leusden1981Rotterdam1:45:59 
38Ivan Cajiao1979Rotterdam1:46:49 
39Ron van Gent1978Oudemolen Nb1:48:46 
40Brosn van der Linde1977Vlaardingen1:50:22 
41Bas Pronk1977Pallas '931:50:54 
42Mark de Bode1977Capelle aan den IJssel1:52:00 
43Vincent Rolvers1979Maassluis1:53:04 
44Thom Bartelse1977PAC1:53:14 
45Hans Ouwehand1981Rotterdam1:56:35 
46Maurice de Gier1981Maassluis1:57:51 
47Arne Vlielander1979Spirit Oud Beijerland1:59:25 
48Erik Gerritsen1978Maassluis1:59:25 
49Michael Klaasse1981Schiedam2:07:37 
 
M40, 21,1 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jeroen van Damme1972THOR1:09:42 
2Victor Phaff1975Rotterdam Atletiek1:15:16 
3Ali Shugul1975PAC1:15:55 
4Albert Jan Groen1974Haag Atletiek1:16:47 
5Rutger Kramer1976De Koplopers1:18:06 
6Rene van der Stap1974Olympus '701:21:33 
7Marc Rotsaert1976De Koplopers1:21:38 
8Stephan Stam1974Olympus '701:21:39 
9RenÚ Korevaar1976Passaat1:24:40 
10Raoul Majewski1975Rotterdam TVR1:24:48 
11Andre Brouw1976Passaat1:25:17 
12Leon Stolk1972De Kieviten1:25:33 
13Erik van Houten1975Haag Atletiek1:26:02 
14Lars Gootjes1973De Kieviten1:26:54 
15Erik Nieuwenboom1972Rotterdam1:27:21 
16Bart Veelers1976Rotterdam Atletiek1:28:18 
17Rutger Thung1973Vlaardingen1:30:27 
18Martin den Hamer1974Waterweg1:31:52 
19Paul Johan de Voogd1974Fortuna1:31:55 
20Jeroen Vijverberg1976Naaldwijk1:34:09 
21Diego Kooy1975Den Hoorn Zh1:34:10 
22Timo Nuijten1975Lentiz college1:34:49 
23Leon Lankester1972Naaldwijk1:35:51 
24Bart Sterkenburg1977Hendrik-Ido-Ambacht1:35:54 
25Dennis Brouwer1973Rotterdam1:36:32 
26Richard Trifunovic1975Rotterdam1:37:36 
27Mark van Reijn1974Delft1:40:51 
28Kaj de Vries1974Delft1:40:57 
29Evert van Zanten1976Olympus '701:41:36 
30Frank Magnin1972Maassluis1:42:09 
31Carlo van Noort1975Hendrik-Ido-Ambacht1:43:11 
32Tom Visser1973Maasland1:43:47 
33Dennis Scherpenberg1974Rotterdam1:43:52 
34Wilco van Zijl1972Monster1:45:02 
35Emile Smits1976Schiedam1:45:51 
36Eric Schwiebert1974's-Gravenhage1:46:10 
37Arjen Visser1975's-Gravenhage1:46:44 
38Barry de Roode1972Vlaardingen1:47:05 
39Tino Klijn1976Ouddorp Zh1:47:34 
40Carlo Pijnenburg1972Spijkenisse1:47:58 
41Erick Schouten1973Rotterdam1:51:55 
42John Stut1976Haarlem1:51:58 
43John Valstar1973Olympus '701:53:28 
44Frank de Gier1974Maassluis1:53:33 
45Marvin Verroen1973Pallas '931:53:36 
46Remco Vervloet1972Fortuna1:53:47 
47Geert Jan Tigchelaar1975Fortuna1:55:49 
48Erik de Gier1976Maassluis1:56:35 
49Menno Been1972Rotterdam1:56:37 
50Frank Holierhoek1973Vlaardingen1:56:49 
51Stevan Blom1976Maassluis1:59:22 
52Michel Sap1975Fortuna2:01:00 
53Ivar Westerholt1973Maassluis2:01:39 
54Sven Westerholt1972Maassluis2:01:40 
55Ronald Grothues1975Fortuna2:02:42 
56Rob Smit1972Hardlopen.nl2:06:44 
57Jelle de Wit1974Maasland2:09:30 
 
M45, 21,1 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Patrick Kwist1968Rotterdam1:11:17 
2Erwin Sparreboom1971Olympus '701:12:45 
3Hans Berendsen1967Pallas '931:14:58 
4Marcel de Vette1971Spirit Oud Beijerland1:17:02 
5Jan van Hoeven1968Olympus '701:19:17 
6Danny van Wijk1969Pallas '931:21:25 
7Mark Wilson1971Vlaardingen1:24:48 
8Caspar Houben1971Terheijden1:25:46 
9Silvius Roche1969Olympus '701:26:13 
10Jack van Schie1969De Kieviten1:26:52 
11Ron Dekker1968Fortuna1:27:16 
12Patrick Bruce1969Monster1:27:33 
13Niels van Oostrum1970PAC1:28:31 
14Eric Brommert1967PAC1:28:47 
15DaniŰl Hamerslag1970De Koplopers1:28:56 
16Raymond Mauritz1971Olympus '701:29:30 
17Jeroen Koelewijn1968Haag Atletiek1:29:50 
18RenÚ van Zanten1969Naaldwijk1:32:05 
19Piet de Jong1970Santini Runners1:33:22 
20Mario Wesdorp1971PAC1:33:56 
21Rene Verkade1967Thof1:34:53 
22Maurice Dijkshoorn1970Schipluiden1:36:41 
23Henry van Willigen1968Maassluis1:39:13 
24Ruud Bakker1968De Spartaan1:39:30 
25Edwin Evengroen1968Gouderak1:40:26 
26Cees den Dunnen1968Vlaardingen1:40:46 
27Jeroen Alkemade1970Rotterdam1:40:55 
28Ed Meijster1967Berkel en Rodenrijs1:41:23 
29Johan Ringelberg1968Vlaardingen1:41:45 
30Stef Hoens1968's-Gravenhage1:42:21 
31Ronald Ketel1967Dordrecht1:43:23 
32Peter Ringelberg1971Maassluis1:43:38 
33Ed Spruit1969Rotterdam1:43:52 
34Paul Vermeulen1971PAC1:45:45 
35Allard Zomer1970Santini Runners1:45:49 
36Sieto de Vreeze1967Olympus '701:47:15 
37Frank van Hemert1970Capelle aan den IJssel1:47:56 
38Stefan Buur1968Spijkenisse1:47:57 
39Ruud Waage1968Voorburg1:48:51 
40Nico Bakker1968Maassluis1:49:20 
41Marco Veen1969Maassluis1:50:26 
42Rene Bruggeling1967Monster Win1:52:39 
43Douwe Pietersma1972's-Gravenhage1:52:44 
44Oscar The1967PAC1:52:55 
45Andre Buitenhek1969's-Gravenhage1:55:30 
46Jan van Buuren1967Schiedam1:56:16 
47Marc van Eijck1969Waterweg1:56:16 
48Hans de Groot1969Fortuna1:56:45 
49Leen Warnaar1968Schiedam1:57:37 
50Raymond van Steenbergen1971PAC2:01:10 
51Edwin vd Wick1969Honselersdijk2:04:47 
52Paul Leenheer1969Zwijndrecht2:04:47 
53Dirk Hollander1969Hoek van Holland - Win2:04:49 
54Duncan Kikkert1970Hoek van Holland2:06:11 
55Oscar Holterman1969Fortuna2:10:11 
56Huseyin Macit1968Rotterdam2:11:18 
57Joost Magermans1967Voorne Atletiek2:12:56 
58Fernando Rivadeneira1971Capelle aan den IJssel2:16:44 
 
M50, 21,1 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Willem de Graaf1962Olympus '701:17:34 
2Gerard de Lange1965Waterweg1:17:51 
3Ferry Engel1962Flakkee1:21:41 
4Paul Jansen1965Olympus '701:21:44 
5Wim Padmos1966Pallas '931:21:57 
6Arjen van Velden1965Olympus '701:23:42 
7Paul de Koning1966Maassluis1:23:52 
8Willem de Voogd1962Vlaardingen - TVR1:24:52 
9Werner Giesbergen1965Scorpio1:29:26 
10Ruud Kaarsemaker1965Maasdijk1:32:38 
11Rob Verdurmen1962Capelle aan den IJssel1:33:34 
12Ruud Nobel1966Haag Atletiek1:33:39 
13Rob van Noordt1964Monster - Thof1:33:49 
14Peter van den Bent1963Vlaardingen1:34:08 
15Andre Lambregts1965Scorpio1:34:12 
16Hans Vermeer1966Maasland1:35:05 
17Arno van Unnik1965Fortuna1:35:24 
18Leo van Geest1965Honselersdijk WIN1:36:27 
19Erwin Tareilus1963Fortuna1:36:38 
20Martin Pronk1962Fortuna1:37:13 
21Willem Biemolt1966Friesland1:37:48 
22Rene Wisselo1966De Koplopers1:38:26 
23Kees Vreugdenhil1963Olympus '701:39:09 
24Alex Alingh1962Rotterdam1:39:36 
25Arjen van den Bos1963Vlaardingen1:41:27 
26Theo van Vliet1965Olympus '701:42:37 
27Edwin van Oosten1963Ter Heijde1:43:04 
28Ron de Haan1967PAC1:43:06 
29Wil Meershoek1964Olympus '701:43:14 
30Jan Knipmeyer1966Fortuna1:43:16 
31Ruurd Gietema1964PAC1:43:27 
32Paul Wolters1964Waterweg1:43:43 
33Philip van Dongen1963Maasland1:43:49 
34Ron Vink1965PAC1:44:42 
35Peter van Geffen1962Pallas '931:46:02 
36Geert van Dijk1963Naaldwijk1:46:12 
37Koert Kouwenhoven1965Pijnacker1:46:12 
38Jan van Busschbach1962Rotterdam1:47:23 
39Rob Delfgauw1964's-Gravenhage1:47:41 
40Matti Paping1962Thof1:48:15 
41Leo van Zielst1963Pallas '931:48:59 
42John Sprokop1963Rotterdam1:50:09 
43Corne van Zijl1965Kwintsheul 1:50:58 
44Gert-jan Tjeertes1965Loopgroep Run A Round1:53:39 
45Wilko Schilder1962Maassluis1:54:27 
46Ben van de Berg1965Vlaardingen1:54:47 
47Gijsbert van der Kooij1966Oud-Beijerland1:54:55 
48Edwin Heuvelman1966Fortuna1:56:45 
49Ronald te Lindert1966Fortuna1:56:45 
50Marcel Kesselring1966Maassluis1:57:24 
51Rob Blomjous1966Olympus '701:58:47 
52Marcel van Leeuwen1965Olympus '701:59:13 
53Dennis Middel1966PAC1:59:20 
54Eric Klok1964Waterweg1:59:28 
55Wijnand Ybema1964Olympus '702:01:54 
56Jan Bouke Tiersma1965Honselersdijk2:03:50 
57Ad van der Valk1963Vlaardingen2:06:23 
58Ronald Tertoolen1963Fortuna2:08:00 
59Hans Sloot1964Fortuna2:09:08 
60Walter Popken1962Utrecht2:10:44 
61Hans Schaap1966Vlaardingen2:13:43 
 
M55, 21,1 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Wim de Jong1961Olympus '701:22:57 
2Ruud de Vette1958Pallas '931:25:13 
3Ad van Marrewijk1957PAC1:29:53 
4Amriet Oemraw1960Rotterdam Atletiek1:30:27 
5Jan van Gent1958Spirit Oud Beijerland1:31:01 
6Ard Persoon1960Monster1:32:34 
7Adrie Visser1958PAC1:33:59 
8Guido Breedveld1961Den Hoorn zh1:34:54 
9Jan van Zwolle1959Rotterdam1:35:26 
10Rolf Dekens1958Mijnsheerenland1:37:04 
11Egbert Roodbol1957PAC1:39:04 
12Frank de M÷nnink1959Roosendaal1:39:23 
13Frans Greve1957Santini runners1:39:25 
14Max van Dorsten1957Santini Runners1:40:15 
15Hans Trompert1957Maassluis - Portierdam At1:40:59 
16Jan Brabander1960Olympus '701:41:09 
17Cor van der Blom1958De Kieviten1:41:41 
18Paul van Lieshout1960Hoogvliet Rotterdam1:42:32 
19Bert Vreugdenhil1961Olympus '701:42:34 
20Wim Heijblom1959Fortuna1:42:48 
21Rob Paardekooper1959's-Gravenhage1:42:53 
22Toon Schenkelveld1960De Lier1:43:11 
23Eite Slootheer1958Waterweg1:43:49 
24Aad van Leeuwen1958Waterweg1:43:49 
25Kees Montanus1959Fortuna1:44:01 
26Ruud Verhoef1960Utrecht - Ron Clarke1:44:19 
27Jos van Dorp1959Santini Runners1:44:48 
28Gert van Holst1961Maassluis1:45:19 
29Willem van der Vaart1961Fortuna1:48:17 
30N Huyts1957PAC1:50:29 
31Cock Buitelaar1958's-Gravenzande1:51:43 
32Frits Bergmann1961Rotterdam1:55:37 
33Johan Struijs1961Fortuna1:56:46 
34Willem Spoorendonk1957Hellevoetsluis1:57:23 
35Ron 't Lam1958Schiedam1:59:38 
36Rinus Huis1957Olympus '702:00:05 
37George Steentjes1961Maasdijk2:00:21 
38Bram Klaris1958PAC2:00:58 
39Jan Stofberg1958Capelle aan den IJssel2:01:37 
40Aat Kortleven1958Fortuna2:02:00 
41Eric Reij1961Fortuna2:07:12 
42Dick Buis1960Rotterdam2:10:07 
43Frans van Kampenhout1960Running Holland verenigin2:17:29 
 
M60, 21,1 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Cor Hoebeke1953De Koplopers1:26:25 
2Willem van der Kooij1956De Kieviten1:28:43 
3Paul Streep1951PAC1:29:49 
4Kees Voogt1954De Kieviten1:30:28 
5L van Hoorn1949PAC1:31:53 
6Fep van den Ende1955Monster1:32:28 
7Johan Stolze1951De Lier1:35:09 
8Tom De Raad1954Hellevoetsluis1:35:30 
9Cees Wubben1949Olympus '701:36:15 
10Rob Bosboom1956PAC1:37:16 
11Willem Willemsen1953Olympus '701:37:29 
12Rob Barendregt1950Sparta1:37:36 
13Ben Ellenbroek1952PAC1:38:42 
14Henk van Kempen1954Fortuna1:40:31 
15Peter Los1956Waterweg1:41:01 
16Jan Noordam1954Olympus '701:41:03 
17Ton van Wageningen1946Voorne Atletiek1:44:16 
18Jos van den Berg1948PAC1:47:19 
19Andre Arbman1956Bergschenhoek1:48:04 
20Henry vd Vegt1955De Lier1:48:29 
21Gerard vd Berg1955Olympus '701:48:42 
22Dick Kamps1953Amersfoort1:50:26 
23Kees van Paassen1954Olympus '701:51:30 
24Joek Sloots1946Pallas '931:51:46 
25Kees Post1952Maassluis1:52:56 
26Aad de Groot1956Honselersdijk WIN1:54:38 
27Martien van Veen1942Krimpen aan de Lek1:58:15 
28Gerard van der Ende1954's-Gravenzande1:59:24 
29John Westerholt1947Maassluis2:01:40 
30Ad Nuijten1948Voorne Atletiek2:08:01 
31Job de Greeve1955Delft2:08:12 
32Bob Westenberg1939Fortuna2:11:15 
33Teun Noordhoek1953Spirit Oud Beijerland2:14:21 
34Friedes Lameris1946Maassluis2:17:26 
35Rob Ferwerda1951Haag Atletiek2:20:53 
36Flip Waslander1954Schiedam2:23:39 
 
VSEN, 21,1 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Janna van Dijk1986Haag Atletiek1:24:34 
2Esmee Teeling1993Olympus '701:25:55 
3Ayesha van Marrewijk1985PAC1:30:37 
4Petra Dubben1990Rotterdam Atletiek1:31:38 
5Maaike Slingerland1978PAC1:35:05 
6Ingrid Verheij1979Rotterdam1:38:06 
7Esther Ligthart1990Kilometers voor Casper1:41:07 
8Kim van Herk1995Honselersdijk1:43:19 
9Marloes Kanselaar1986Rotterdam1:45:40 
10Babette Heijblom1990Maasland1:45:52 
11Berna van Dijk1982Maasdijk1:48:37 
12Anouk Damen1994Schipluiden1:49:20 
13Willemien Akerboom1989Vlaardingen1:50:37 
14Bronwyn Wainwright1980Zwanenburg1:51:45 
15Jacqueline Plouvier1980Voorburg1:52:42 
16Sabine Bartelse van der Zeijl1985PAC1:52:43 
17Kelle van der Meer1992Thof1:55:27 
18Michelle Bol1987Thof1:56:00 
19Veerle van der Stok1994Thof1:56:26 
20Marja Heijdra1985Thof1:56:33 
21Lieneke van Lopik1993Rotterdam1:57:24 
22Christel Grootscholten1980Olympus '701:57:34 
23Diana Schulz1981Abbenbroek1:58:20 
24Wilma van Staalduijnen1986Delft1:59:38 
25Siasia Lin1984Rotterdam2:00:27 
26Christel Kortleven1989Fortuna2:02:00 
27Katherine Preece1989Utrecht2:03:35 
28Marieke Plandsoen1990Rotterdam Atletiek2:03:47 
29Lisette Mol1987Pallas '932:06:57 
30Hillie Heinsbroek1984Fortuna2:07:17 
31Joyce Vlems1988Sprint2:07:50 
32Nikki van Herk1991Honselersdijk2:16:20 
33Marjolijne van der Stoep1980Rotterdam2:16:51 
34Karlijn Lansbergen1990Waterweg2:17:39 
 
V40, 21,1 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Jeanet van den Berg1976PAC1:28:52 
2Renata Haring1974Numansdorp1:28:54 
3Leonieke Kranenburg1976Rotterdam1:36:10 
4Judith Poot1976Lentiz College1:37:20 
5Eline Vree1974Spirit Oud Beijerland1:49:00 
6Gabriella Brouwer1976Rotterdam2:02:02 
7Cindy Leenheer-Taqheeij1974Zwijndrecht2:04:47 
8Bianca Schuddebeurs1973Runners Club Woerden2:08:14 
9Miranda Hueting1975Vlaardingen2:17:18 
 
V45, 21,1 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Monique Leentvaar1968Fortuna1:29:41 
2Elly van Ooijen1968PAC1:38:44 
3Marleen Westhoff1968Haag Atletiek1:38:50 
4Ilse Houtman1969Haag Atletiek1:39:05 
5Anja Rienstra1971Haag Atletiek1:39:33 
6Ann Tentenier1969Puurs1:41:55 
7Marielle ter Laak1971Den Hoorn Zh1:42:06 
8Hanneke Vliet Vlieland1970De Kieviten1:42:43 
9Yvonne van den Berg1967Olympus '701:42:47 
10Tineke Stolk1971De Kieviten1:43:25 
11Rianne Boek1968Delft - DYC Bertus1:45:43 
12Miranda Kaslander Stolze1970Olympus '701:49:15 
13Anita Hendriks1969Leiden Atletiek1:53:48 
14Annemieke Lalleman1967Fortuna1:54:10 
15Margaretha Elbers1968Oud-Beijerland1:54:55 
16Geera Poot Toren1970Fortuna1:55:18 
17Ellen Dieperink1969De Koplopers1:55:30 
18Patricia Koerts-Bijl1970Voorne Atletiek1:56:38 
19Annette Schapers1969Fortuna1:56:46 
20Sonja van Breukelen1968Haag Atletiek1:57:29 
21Sandra Voois-van Alphen1971Olympus '702:00:55 
22Edwine Kooyman1970Maasland - Thof2:07:08 
23Bianca Rousse1970Fortuna2:07:58 
24Reny Tertoolen1969Fortuna2:10:45 
25Kelly Dijkshoorn-Bradley1970Thof2:11:17 
26Sandra Visser1968Schiedam2:14:11 
27Bernadette de Jongh1968Schiedam2:16:26 
 
V50, 21,1 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Carla Ophorst1958Honselersdijk1:28:35 
2Martine Lust1965Voorne Atletiek1:32:05 
3Anneke Starrenburg1958Olympus '701:35:01 
4Silvia Verhoeven1963Achilles1:35:35 
5Joke Immerzeel1960Naaldwijk1:40:18 
6Ingrid Baggerman1963De Kieviten1:40:33 
7Johanna van Randwyk1957Fortuna1:44:55 
8Anita Hollemans1965Pijnacker1:48:52 
9Diana Gram1966Olympus '701:50:39 
10Wilma van der Linde Brien1958Fortuna1:50:59 
11Jorien van den Doel1962Fortuna1:50:59 
12Jolanda Ammerlaan1955Thof1:53:27 
13Carolien Kooiman1964Vlaardingen1:54:46 
14Brigitte Slot1964PAC1:55:06 
15Ellen Biesheuvel1964Maassluis1:55:15 
16Linda Vermeulen1960Fortuna1:55:20 
17Hieka Jager1965De Koplopers1:55:29 
18Ingrid Klop1964Fortuna1:56:41 
19Ellen Zeegers1966Thof2:01:13 
20Tineke den Oudsten1954Thof2:01:13 
21Ellen Stolk1961Zevenhuizen Zh2:01:51 
22Hetty Struijs1961Fortuna2:06:29 
23Sonja vd Broek1963Oostvoorne2:06:57 
24Hellen Brusse1963Fortuna2:07:03 
25Akke Dijkshoorn1961Fortuna2:08:02 
26Astrid Adriaanse1966Fortuna2:08:13 
27Christine van der Swaluw1964Schiedam2:13:04 
28Marjolein Huijts1961PAC2:17:40 
29Astrid Kraan1963Fortuna2:17:48 
 
MAN, 10,0 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Yunis Abu Stitan1989NOVA32:36 
2Wesley Odenkirchen1994Olympus '7034:41 
3Maarten Bakker1994Olympus '7035:07 
4Leon van der Wilde1970Vlaardingen37:01 
5Folkert van de Waardt1990Maassluis37:12 
6Fred Louter1965Maassluis37:29 
7Mark Schuitemaker1979Loopgroep PK37:49 
8Werner Helvensteijn1979Rotterdam Atletiek37:54 
9Aad van Zeijl1951Naaldwijk38:28 
10Frans-Peter Dechering1966Maasland38:35 
11Matthijs Stam1977PAC38:44 
12Robert van der Toorn1977Schiedam TVR38:50 
13Rick Zwinkels1980's-Gravenzande39:54 
14Jelle Dijkshoorn2000Fortuna39:56 
15Jan Verwijs1964Energie40:01 
16Alex Nieuwenhuijzen1967Rozenburg Zh40:18 
17Richard Lagerwey1973's-Gravenhage40:29 
18Ben Zwartveld1966Monster40:48 
19Ronald van der Hoeven1968Thof40:54 
20Spas Gueorguiev1975Loopgroep Ophorstrunners41:24 
21Rene Olierhoek1987Rozenburg Zh41:29 
22Ton Hereijgers1978's-Gravenzande Ophorst41:57 
23Kees van Dongen1963Hooge Zwaluwe42:04 
24Ed Plugge1973Maassluis42:16 
25Jeroen Verkade1988De Lier42:17 
26Nico Scheffer1968Vlaardingen42:38 
27Johrus Gommers1989Rotterdam42:38 
28Evert Wassink1992Rotterdam42:40 
29Sebastiaan Gesquierre1981Hellevoetsluis TVS'9042:56 
30Marnix de Zeeuw1978Monster43:08 
31Bob van der Gaag1982Maasland43:13 
32Hans Beijer1964Fortuna43:41 
33Sebastiaan Vermaas1969Barendrecht43:49 
34AndrÚ Schravemade1970Zoetermeer43:56 
35Jan den Hartigh1958Fortuna44:01 
36Arie Mol1958Rozenburg Zh44:10 
37Ronald Kolloffel1954Waterweg44:21 
38Hilair Zwinkels1967Olympus '7044:25 
39Normunds Taurins1983Maassluis45:06 
40Wouter Dalmeijer1992Utrecht45:06 
41Hans Valstar1964Olympus '7045:20 
42Jesse Koymans1980Wateringen45:21 
43B Harms1951Fortuna45:42 
44Gerard Casteleijn1971's-Gravenzande Zekerrunni46:21 
45Albert Hoeksema1966Maassluis46:34 
46Arne van Aalst1965Strijen46:37 
47Gerben Splinter1968Vlaardingen47:08 
48Dennis Flinterman1975Olympus '7047:28 
49Rob de Hair1969Berkel en Rodenrijs47:38 
50Raymond Wissink1953Voorne Atletiek48:15 
51Sjaak Dijksman1958Hendrik Ido Ambacht48:17 
52Evert van de Vlekkert1951Hardlopen.nl48:27 
53Theo Ebens1963Voorburg48:44 
54Rob van Woudenberg1967Delft49:07 
55Marcel Stam1969Vlaardingen49:25 
56Dirk Aben1971Capelle aan den IJssel49:25 
57Sjoerd Kuiper1979Maassluis49:37 
58John Visser1964Fortuna49:44 
59Sem Steenbergen2002Maassluis50:35 
60Ruud Schrijver1970Schipluiden50:35 
61Teun Kuijvenhoven1960Olympus '7050:50 
62Rob Prins1970MAASSLUIS50:52 
63Martin van 't Hoff1979Maassluis51:10 
64Ad de Groot1964Olympus '7051:24 
65Rene van de Grient1978Berkel en Rodenrijs51:26 
66Marco Romein1976Maasdijk51:28 
67Leo van Spronsen1962Poeldijk51:35 
68Frank Donerbos1965Rotterdam52:10 
69Jan-Willem Verwoerd1969Delft52:15 
70Leo Fransen1950Maassluis52:50 
71Cock Van der Klooster1961Spijkenisse52:54 
72K de Vos1953Rotterdam TVR53:00 
73Jos Koene1960Maassluis53:20 
74Jasper van der Zwan1987Maassluis53:28 
75Hans van der Staaij1953Naaldwijk53:34 
76P Schenk1986Maassluis54:07 
77Jan Louter1954Fortuna54:19 
78John Kaijen1970Barendrecht54:29 
79Edmond Walma1953Schoonhoven55:08 
80Sandor Wolfs1965Thof55:28 
81Jan Vermeer1964Maasland55:50 
82Eric de Bruin1964Schiedam55:52 
83Patrick Koek1970Halsteren56:04 
84Koos Fransen1950Olympus '7056:05 
85Jan Henk de Vast1959Thof56:25 
86Simon Hertogh1965Thof56:54 
87Geer Jansen1959Maasland56:54 
88Daan Emmerik1976Naaldwijk57:36 
89Marnix van Dam1973Maassluis58:33 
90Lars de Water1978Maassluis58:53 
91Dennis Baars1981Maassluis59:09 
92Harold Brouwer1965Maassluis1:00:08 
93Wojtek Rutkowski1976Maassluis1:00:22 
94Jan vd Meijs1944Fortuna1:00:37 
95John Sluiters1959Maassluis1:02:25 
96Len Blonk1971Leiderdorp1:03:56 
97Simon Pleysier1935Waterweg1:04:17 
98Pim Waslander1984Schiedam1:08:04 
99Victor Kappelhof1968Maassluis1:09:02 
100Walter de Ling1949Fortuna1:09:08 
 
VROUW, 10,0 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Lisan Duijvestijn1998Olympus '7035:47 
2Kristel van den Berg1998Energie38:29 
3Inge van 't Veer1986Phoenix42:27 
4Sabina Zanetta1978Loopgroep Ophorstrunners44:20 
5Yvette van der Ploeg1979Vlaardingen47:22 
6Yvonne Dijksman-de Waard1962Hendrik Ido Ambacht48:17 
7Jacqueline Beumers1992Schiedam48:21 
8Annelies Vos1982Pallas '9348:58 
9Robin Wessels1988Rotterdam49:30 
10Lotte Harms Visser1992Vlaardingen49:44 
11Linda van der Voort1986Santini Runners49:55 
12Silvia Brechler1968Energie50:37 
13Nadine van der Nol1976Hellevoetsluis50:48 
14Jane Petterson1963Rotterdam51:36 
15Suzanne Fa1981Maasland51:46 
16Milly Romney1966Vlaardingen51:57 
17Fabienne van Dam1978Maassluis52:06 
18Lisette Fransen1977Maassluis52:15 
19Nienke Fierlier1987Maassluis53:06 
20Selinde 't Hart-Vrij1982Lentiz College53:36 
21Ilona de Ronde1977Voorne Atletiek53:43 
22Jolanda Maarseveen1966Hercules53:47 
23Laura Blom1979Thof53:52 
24Natascha Kok-Schenk1980Grootebroek54:07 
25Hilde Baasten1958Maassluis54:34 
26Machteld van der Lelij1984Maassluis55:01 
27Karlijn van der Lelij1977Den Hoorn Zh55:02 
28Annette Rooling1964Fortuna55:27 
29Irene de Bloois1961Thof55:30 
30Sandra Suiker1986Delft55:59 
31Agata Rutkowska1979Maassluis56:26 
32Saskia Uitdenboogaard1971Rotterdam56:32 
33Irma van Gelderen1965Thof57:11 
34Heleen Dingjan1969Maasland57:11 
35Mirella Magnin1975Maassluis57:22 
36Eltina van Wijk1988Maasdam57:39 
37Helma Vermeer1968Maasland58:06 
38Jacqueline Taal1970Thof58:07 
39Marja Zwijnenburg1971Waterweg58:08 
40Nicoletta Roggen1962Hoek van Holland58:09 
41Sandra Huisman1977Naaldwijk58:11 
42Arja Vermeulen1986Lentiz College58:36 
43Sandra van Hove1968Lentiz Colleg58:36 
44Sandra Middel1968PAC58:46 
45Chantal van Paasseb1969Maassluis1:00:09 
46Karine Draayer1972Maassluis1:00:11 
47Joyce Leijendekkers1966Maassluis1:00:50 
48Anne van Dam1991Lentiz College1:01:56 
49Chantal Kats1980Maassluis1:01:58 
50Krista Sjardijn1975Maassluis1:01:58 
51Bregje van den Elsen1986Rotterdam1:01:58 
52Marianne van der Kaaij1961Maassluis1:05:28 
53Marielle Grootveld1974Maassluis1:06:44 
54Wendy de Lavoir1985Mijnsheerenland1:06:46 
55Annemieke Broxks1981Mijnsheerenland1:06:49 
56Anneke Belder1964Mijnsheerenland1:06:50 
57Wendy Kolmu1973Maassluis1:07:04 
58Mariska van Meer1988Rotterdam1:07:48 
59Jeanette Lugt1956De Lier1:07:58 
60Roos Admiraal1972Thof1:09:02 
61Carolina Pardo1975Capelle aan den IJssel1:10:19 
62Marjolein Leenderts1957PAC1:11:10 
 
MAN, 5,0 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Erwin Poldervaart1992Pallas '9316:04 
2Henk van Leeuwen1992Pallas '9316:11 
3Jorin Kamps1993Amsterdam16:27 
4Tristan Valkenburg1998Olympus '7016:35 
5Sjoerd van Marrewijk1989Olympus '7016:43 
6Richard van der Knaap1987Olympus '7017:35 
7Karsten Nefs1996Etten-Leur17:37 
8Daan Valstar1997Olympus '7017:49 
9Ricardo van der Zijden1995Naaldwijk17:57 
10Justin Scheffers1992PAC18:57 
11Frank van Schie1999De Kieviten20:47 
12Aad Geluk1966Vlaardingen TVR21:49 
13Joost van Vliet1987Naaldwijk22:33 
14Marco van Schie1993Honselersdijk23:40 
15Edwin Rijpsma1979Maassluis23:44 
16Ed van Paassen1966Maasdijk24:09 
17Tom Ebens2003Voorburg25:45 
18Sander kramer Freher1976Vlaardingen26:24 
19Ricardo Kraak1977Maassluis26:24 
20Fred Vermeer1960Thof27:12 
21Ben Christen1954Leiden27:15 
22Dick van der Wal1949Spijkenisse27:42 
23Stefan Blokland1985Maassluis28:15 
24Lars Kesseling2009Maassluis _ Mahorokan28:23 
25Bart Ebens2001Voorburg29:06 
26Martijn Hoogendam1986Delfgauw29:11 
27Danny van Vliet1974Maassluis29:22 
28Luca Heck2006Vlaardingen30:32 
29Anton Wustrow1940PAC31:11 
30Jan Janssen1943Waterweg31:59 
31Rainer Schutt1955Maassluis34:29 
32Gerard Rolff1960Fortuna38:00 
 
VROUW, 5,0 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Judy Middelburg1989Olympus '7018:31 
2Maartje van Erkelens1978Voorne Atletiek23:19 
3Nadine de Jong1994Olympus '7024:29 
4Rianne Govaerts1975Voorne Atletiek27:15 
5Hannie de Jong1953Fortuna27:21 
6Pam Smid1952Santini Runners27:33 
7Rosanne van Dijk1987De Lier27:50 
8Angelique Pijl-Ummels1967Ridderkerk28:15 
9Jane Prins1982Maassluis28:54 
10Renate Hanemaaijer1991De Lier29:13 
11Annemieke den Hoed1986De Lier29:18 
12Jorine Boekhout1991Vlaardingen29:28 
13Linda Schram1975Maasland29:43 
14Esther van Vliet1975Maassluis29:45 
15Wilma Buitelaar1970Thof29:55 
16Ada Westerhof1969Maassluis30:26 
17Conny van Dam1970Maasdijk30:41 
18Petra van Eijmeren1963Maasland30:41 
19Amy vd Meer1988Thof30:54 
20Kathy van der Kraan1963Maassluis31:10 
21Esmeralda van Roon1976Maassluis35:21 
22Maria sanchez Vega1943Maassluis42:03 
 
Iedereen weer bedankt en graag tot bij 1 van onze
30 km trainingslopen of in Schipluiden; zie ook:
http://www.dehardloper.nl/md-halve/
 
Voor vragen of opmerkingen over de uitslag email WOC@avwaterweg.nl
 
www.uitslagen.nl26-01-2017 08:16