Zoek

Uitslagenlijst Noord-Aa Polderloop

Zoetermeer - Zondag 12 februari 2017

 
J-12, ROADIE KIDS RUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Alex Meershoek2005Ilion6:196:18
2Luuk den Toom2005Ilion6:246:23
3Delany Vliegenthart2005Noordeinde School6:456:44
4Max Verheul2004Benthuizen6:556:54
5Bernard Roodhuizen2006Noordeinde School7:347:34
6Julian Caro2008Zoetermeer8:238:22
7Nick Wijnands2010Oegstgeest8:488:45
8Niels Koch Noordeinde School8:488:45
9Jasper Koch Noordeinde School8:588:56
10Ruben Koch Noordeinde School9:089:05
11Kyano de Wit2011Rotterdam9:499:47
12Lucas Verspeek2007Zoetermeer9:589:56
 
M-12, ROADIE KIDS RUN
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Imme van den Akker2006Noordeinde School6:316:30
2Rosa Thuis2005Zoetermeer7:006:59
3Edith van den Berg2008Noordeinde School7:367:35
4Summer Caprino2008Noordeinde School8:088:07
5Lynn Reedijk2008Noordeinde School8:178:15
6Pien van de Voorde2005Noordeinde School8:188:18
7Isa Degenaar2008Zoetermeer8:338:32
8Mylène van Ede2006Zoetermeer8:448:43
9Roxan Faust2006Zoetermeer8:508:49
10Jamie Beekhuizen2008Zoetermeer9:019:00
11Britt de Jong2011Zoetermeer9:018:58
12Kim Verspeek2007Zoetermeer9:289:28
13Lilian Ehmer2006Gouda9:459:43
14Aimee Ancher2007SPORTSCHOOL SUSHIHO9:459:44
15Isa Hermans2006Zoetermeer9:569:55
16Gelina Vliegenthart2006Noordeinde School11:1011:08
 
MAN, 5 KM RECREATIEL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Twan Kleijwegt1996Leiden Atletiek17:0717:07
2Gijs van der Wal1997Ilion18:4918:48
3Gijs van Male2000Ilion19:1019:09
4Nick Jacobs1985's-Gravenhage19:1619:14
5Mattijn Venhuizen1986VMA Starshoe20:0019:59
6Petar Zaalen1978VMA Starshoe20:2920:26
7Jeroen Mohamed1997VMA Starshoe20:4320:42
8Peter Hazebroek1972VIBA - Bevestigen20:5820:55
9Willy Schutte1960Ilion21:2621:23
10Jonas Schutte2002Ilion21:3721:35
11Vincent Dirkes1983utrecht21:3921:37
12Roel van den Hoek1970Smits van Burgst - team 122:1122:08
13Mike vd Ent Pasarella1980's-Gravenhage22:2222:22
14Michael Klijn1992VMA Starshoe22:4222:39
15Jesse Jansen1996Ilion22:5322:52
16Luuk Harteveld1962Smits van Burgst - team 223:0723:06
17Jesse Degenaar2006Zoetermeer23:3932:59
18Luigino van Baalen2002Capelle aan den IJssel24:0823:56
19Lewis Belfor1969Ilion24:1124:08
20Peter van der Wart1954Gemeente Zoetermeer - tea24:1324:09
21Alex Scheenstra1969VIBA - Bevestigen24:2524:18
22Neeraj Bhikhie1985VIBA - APS24:2624:19
23Hans Hortensius1953Gemeente Zoetermeer - tea24:4124:37
24Dirk Verboom1955GEMEENTE ZOETERMEER24:4224:37
25Peter Sebel1987Zoetermeer25:5325:45
26Erik Spaans1969Gouda26:0025:48
27Michael den Ouden1981's-Gravenhage26:3226:24
28Robert Siekmann Oegstgeest27:0727:07
29Rene van Rijn1968Zoetermeer27:2127:14
30Ron Friederich1962VIBA - APS27:2227:16
31Erwin de Jong1984VIBA - Bevestigen27:3027:24
32Frank Fesevur1969Smits van Burgst - team 127:3927:29
33Richard van Bochove1957Zoetermeer28:0428:01
34Henk Nieuwenkamp1959VIBA - Bevestigen29:1129:00
35Kees Sebel1964Smits van Burgst - team 129:2629:15
36Edwin Hulsker1954Smits van Burgst - team 229:3229:23
37Milan de Jong2008Zoetermeer29:3439:35
38Mark Zegveld1981Zoetermeer29:3529:30
39Sven Wijnands2007Oegstgeest29:4629:40
40Onno Duiverman1958Ilion29:5529:49
41Robbert van der Horst1984Nieuwerkerk a/d IJssel29:5629:46
42Hans van Oort1967Zoetermeer30:1530:09
43Paul de Nooijer1977Zoetermeer30:2030:12
44Mark van Beelen1986Alphen aan de Rijn30:2730:14
45Chris Karremann1966Zoetermeer30:2730:13
46Leon Bleuanus2000Rotterdam30:2930:19
47Albert Bleuanus1965Rotterdam Atletiek30:3030:20
48Wiet van Diepen1956RRZ30:3230:23
49Jasper Harteveld1950Smits van Burgst - team 230:3730:27
50Bauke Sijthoff1951RRZ30:4130:30
51Rene van der Spoel1961Capelle aan den IJssel30:5630:44
52Wilbert de Jong1976Zoetermeer31:1240:06
53Frits Jansen1959Zoetermeer31:3231:24
54Steven Mast1974Smits van Burgst - team 232:1132:01
55Wibbo Kuiper1969Maassluis33:2633:13
56Akash Kanhai1992's-Gravenhage34:3134:22
57Martijn Siegelaer1975St. Doe Goed in Zoetermee37:3437:18
58Klaas de Vries1963RRZ1:04:591:14:25
 
VROUW, 5 KM RECREATIEL
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Marina Voronina1983's-Gravenhage19:1819:17
2Danielle Vermeulen1991Utrecht21:2921:26
3Natalie Sinke1974Vlissingen22:0122:00
4Lieke Schouwenaars1974Gemeente Zoetermeer - tea23:5323:48
5Julia de Graaf2004Ilion24:2224:18
6Daisy Boerman1992Moerkapelle26:3426:30
7Bianka de Jager1981's-Gravenhage26:3626:32
8Josette Peltenburg1980Zoetermeer27:2027:16
9Daphne Spaans1987GEMEENTE ZOETERMEER27:2827:22
10Layla Stikkelman2002VIBA - APS27:3527:28
11Vera van Dijk1990VIBA - Vrouwen27:5927:47
12Mandy Brinkel1992Zoetermeer27:5927:55
13Rieteke van Bochove1959Zoetermeer28:0928:06
14Jannie Sloos1957VIBA - Vrouwen28:2828:24
15Sascha Bras2003Zoetermeer28:4828:43
16Margriet Verbeek1976RRZ28:4928:47
17Laura Kuipers1978Zoetermeer29:3429:29
18Daphne Harteveld1986Zoetermeer29:3529:32
19Linsey Klaassen1997Zoetermeer29:3729:34
20Marianna Wijnands1983Oegstgeest29:4629:40
21Marjolein Kok1988Zoetermeer29:4929:37
22Helma van Dijk1958Ilion29:5529:48
23Monique Brakeleer1963Sparta30:2730:19
24Romy Harteveld1975Smits van Burgst - team 130:3730:28
25Aswintha Groenenboom1977Oud-Beijerland30:4030:32
26Joyce Hubel-Bulte1981Fortuna30:4230:42
27Yvonne van der Ende1976VIBA - Vrouwen31:0030:54
28Danielle Verschoor2001Zoetermeer31:2331:22
29Lisette van Burkum1965St. Doe Goed in Zoetermee31:3031:30
30Nicolette Verschoor1972Zoetermeer31:3631:35
31Leni Boekhout1980Gemeente Zoetermeer - tea31:3831:33
32Leontien Kuijpers1973St. Doe Goed in Zoetermee31:3931:25
33Renata Dekker1972Fortuna31:4231:41
34Eline Schutte1968RRZ32:0031:45
35Chantal van Veen1978Zoetermeer32:0632:02
36Jade Verdoodt2009Zoeterwoude32:0731:56
37Kim Klaassen1999Zoetermeer32:0832:06
38Nancy van Geest1978Rotterdam32:0831:57
39Tjitske Hartman1978Eindhoven32:1132:09
40Karin van Tongeren1966RRZ32:1332:01
41Helen van Willenswaard1983Rotterdam32:3232:19
42Diana Kuurstra1976Pernis Rotterdam32:4332:31
43Linda van der Meer1985RRZ32:4632:32
44Louise de Koning1975Zoetermeer33:0232:49
45Alma Bisschop1984Zoetermeer33:0232:58
46Jolanda Meijer1959Sparta33:0232:54
47Slavena Nikolova1984Zoetermeer33:0532:59
48Rebecca van Roekel1972Zoetermeer33:0532:59
49Debbie Post1978Zoetermeer33:4533:33
50Karin Jansen1961Zoetermeer33:5133:46
51Els Bouter1967Zoetermeer33:5433:43
52Petra Bleuanus  35:1535:02
53Bianca den Hertog1970Nieuwerkerk aan den IJsse35:1635:01
54Charissa Guliker1991Berkel en Rodenrijs35:2735:19
55Anneke Teunissen1961VIBA - Vrouwen35:4535:38
56Wendy Kleefman1983Den Haag35:5435:45
57Anoeska Kik1988Barendrecht35:5835:45
58Elisa Stikkelman2002VIBA - APS36:3636:28
59Ilse de Jongh1977St. Doe Goed in Zoetermee37:3337:18
60Patricia Roos1968Maassluis44:1644:02
 
MAN, 10 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Brent Pieterse1992J. Keus Rietdekkersbedrij31:1531:14
2Emil Hoogstad1982Nieuwkoop32:2232:21
3Jochem Loos1991Leiden Atletiek33:4133:39
4Patrick van der Zande1991Leiden33:4833:48
5Jeroen Zuiderduin1978Ilion34:1034:10
6Jelle Keus1983J. Keus Rietdekkersbedrij34:2434:23
7Jan Hamer1979Zwijndrecht35:5935:56
8Michel Vrolijk1990Zoetermeer36:1336:11
9Andreas de Graaf1975RRZ36:3536:32
10Willem Jan ter Laag1979Berkel en Rodenrijs36:5536:38
11Wim Hekstra1970Aegon - team 137:0737:01
12Jorden van Luxemburg1986Hellas37:1137:09
13Leendert Eijkelenboom1984Zoetermeer38:3438:28
14Martijn Doncker1988Ilion39:0338:50
15Ramon de la Fuente1971Amersfoort39:0438:50
16Sander Eijs1982J. Keus Rietdekkersbedrij39:1739:11
17Jeroen van Amelsvoort1968Zoetermeer39:5739:36
18Tim van der Horst1985Hellas39:5839:56
19Richard Pijpers1982Ilion40:0039:54
20Edwin Sierat1966Ilion40:0339:57
21Arno Mulder1966Zoetermeer40:1440:12
22V. de Boer1981Rozenburg41:2141:08
23Frans Woerden1970De Veenlopers41:2941:23
24Ron Oudshoorn1964Ilion41:5341:37
25Cliff Niccolson1958Zoetermeer42:2141:52
26Piet van Veen1950RRZ42:2242:17
27Wai Luk1972Voorburg42:2342:12
28Adrie de Groot1975Zoetermeer42:2542:00
29Rogier Potter van Loon1987Aegon - team 142:4442:36
30Kees de Koning1970Bodegraven42:4742:27
31Erik van Leeuwen1975RRZ42:5142:39
32Patrick Degenaar1980Zoetermeer42:5642:46
33Si Ferreira1980Zoetermeer42:5642:24
34Fedor de Vree1975Zoetermeer43:5143:37
35Jan de Kwant1960Sparta43:5243:20
36Wim Langelaan1961Aegon - team 244:1244:03
37Muhamed Abas Oldenzaal44:1444:14
38Rob van Woudenberg1967Delft44:1744:02
39Jacob-Jan de Koning1969Bodegraven44:1743:55
40Patrick van Gils1978Alphen aan den Rijn44:2443:54
41Patrick van de Graaf1984AAV '3644:2443:55
42Sebastiaan1985Zoetermeer44:2644:08
43Martijn Lenting1981Zoetermeer44:2944:10
44Robin Rijnenberg1967Ilion45:2245:07
45Wilfred Breedijk1973Zevenhuizen Zh46:1546:10
46Damien Ancher2003SPORTSCHOOL SUSHIHO46:2045:52
47Randolf Ancher1975SPORTSCHOOL SUSHIHO46:2045:52
48Edward Spaans1973's-Gravenhage46:2746:04
49Remco Greven1982Zoetermeer46:3446:23
50Rob Janssen1956Ilion46:4246:11
51Ruud Vogel1966Zoetermeer47:1946:47
52Michael Jurriaans1951Zoetermeer47:2146:53
53Johan de Jong1972Oud-Beijerland47:2546:43
54Fred Struik1979Zoetermeer47:3047:04
55Twan Emonts-Schumer1968Zoetermeer47:4747:11
56Chin-Au Tsang1977Dordrecht47:4747:36
57Terry Schipper1981Zoetermeer48:0547:47
58Kevin Evers2000Fysiotherapie Corpus Acti48:1247:38
59Ronald Verzijl1968Zoetermeer48:1448:00
60Stefan van Wingerden1981Bodegraven48:2448:02
61Jos Spaanderman1958RRZ48:2447:54
62Pedro Coelho de Oliviera2000Fysiotherapie Corpus Acti48:3948:05
63René Massaar2000Fysiotherapie Corpus Acti48:3948:05
64Antoine Thuis1975Zoetermeer48:4148:31
65Wijnand Alkemade1988Zevenhuizen Zh49:0248:40
66Bas van Doorn1974Zoetermeer49:0949:05
67Herman Roosenboom1955RRZ49:1748:46
68Martin Spaans1967Aegon - team 249:3349:25
69Frits Bart1966Aegon - team 249:3749:29
70Stefan de Buck1974Benthuizen49:4349:18
71Jeroen op der Heijde1974Zoeterwoude49:5249:30
72Nick van Loon1966Tilburg50:0049:45
73Klaas Wind1965RRZ50:3349:59
74Leon Scholte1962RRZ50:3750:07
75Erwin Paalvast1964RRZ50:4850:31
76Peter Paludanus1955Rotterdam50:5050:26
77Joffrey Kater1979Zoetermeer50:5150:27
78Michel Berfelo1966's-Gravenhage50:5750:31
79Gérard van Swieten1967Zoetermeer50:5850:41
80Max1997RRZ51:0050:35
81Raj Gopie2002Zoetermeer51:0150:37
82Mike van Wichen1964RRZ51:0350:39
83Rob van Beek1949Ilion51:0950:38
84Iddo Schotanus1977Rotterdam51:1350:49
85Arie den Heijer1963Zoetermeer51:5551:37
86Erwin Huizinga1955RRZ51:5951:19
87Willem de Gouw1964Aegon - team 152:0351:54
88Ed Boon1963Zoetermeer52:1352:02
89Rien de Vries1981Berkel en Rodenrijs52:3352:30
90Dennis Albers1963Zoetermeer52:3952:07
91Gilbert Sopokuwa1978Rotterdam54:3653:59
92Paul de Graaf1963Uithoorn56:0155:19
93Skitz Fijan1964GEMEENTE ZOETERMEER56:2555:32
94Romeo Imamkhan1963's-Gravenhage56:2555:53
95Piet Sulkers1958Leiderdorp56:5056:25
96Wim Holleman1938avVN57:0356:28
97Theo Spinders1946RRZ57:0956:42
98Dennis Klaassen1966Zoetermeer57:1856:43
99Rob Reinhardt1954RRZ57:5957:17
100Stijn Brussé2007SPORTSCHOOL SUSHIHO58:3257:51
101Xander Tiel1972SPORTSCHOOL SUSHIHO58:3257:51
102Albert Waasdorp1960RRZ58:4258:36
103Mark Nonhebel1979Rhenen59:3658:59
104Jeroen van de Ruit1969RRZ59:5659:16
105Ed de Leeuw1966Capelle aan den IJssel1:03:021:02:42
106Hans Lunter1953Zoetermeer1:03:221:02:51
107Eduard Effting1956Zoetermeer1:04:211:03:45
 
VROUW, 10 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Mariska Brittijn1984Leiden Atletiek35:2035:20
2Anja Ciere1984Ilion38:1037:57
3Janneke Verhorst1986J. Keus Rietdekkersbedrij39:1739:10
4Dewi Vringer1988's-Gravenhage40:1239:59
5Barbara van Miltenburg1969Aegon - team 140:3240:24
6Annelisa Jorritsma1967Ilion41:1441:09
7Edith Sierat1965Ilion41:2641:22
8Celine Sira-de Voogd1973RRZ43:1042:45
9Alie Eggens1953Ilion43:2343:18
10Elianne van der Valk1993Ilion43:5143:35
11Michelle van der Made1997Zoetermeer45:3345:18
12Maartje vd Berg1977Aegon - team 246:4946:39
13Susann Ludwig1985's-Gravenhage46:5346:35
14Daniëlle Schumer-Emonts1972Zoetermeer46:5746:20
15Marijn Jurriaans1983RRZ47:2146:53
16Marieke de Groot1977Zoetermeer48:1247:46
17Melissa Boers2000Fysiotherapie Corpus Acti48:1247:39
18Yvonne de Ridder1968Ilion48:1448:00
19Maike Buma1984Nederland49:2249:19
20Monique Polak1995Zoetermeer49:5649:28
21Emmy Pieters1982Zoetermeer49:5749:29
22Manita Overweg1964Zoetermeer50:2749:57
23Patricia Paludanus1982Rotterdam50:5050:26
24Liz de Rijke1996Zoetermeer51:0050:30
25Claudia Visser Zoetermeer51:1750:55
26Nanja Nunnink1972Altena Road Runners51:1951:03
27Chantal van de Burg Zoetermeer52:0551:59
28Bernard Jas1953avVN52:1251:58
29Hilda van den Berg1979Zoetermeer52:1752:04
30Crissy Derkse1996Zoetermeer52:5452:41
31Jorien Dielwart1990Sparta53:0853:05
32Marja Ellen Verhoef1957RRZ53:3253:13
33Siska Buizert1969Zoetermeer54:2353:58
34Mirte Loogman1982RRZ54:2353:58
35Lilian Stouten1985Oegstgeest54:5054:27
36Marja Kakiay1968Bodegraven54:5054:24
37Esther Trumpie1986Den Haag55:0354:42
38Isa Toet1969Zoetermeer55:0554:37
39Marjolein Haars1971Zoetermeer55:0554:37
40Caroline Provily1972Leiderdorp55:4555:02
41Ellen Degenaar1979Zoetermeer55:4555:27
42Lisette Verlaan1984RRZ57:0856:42
43Debby Roelofswaert1975SPORTSCHOOL SUSHIHO57:2856:48
44Ellis Timmerman1975SPORTSCHOOL SUSHIHO57:2856:51
45Mieke Effting1959Zoetermeer57:5557:19
46Clara Blok1953RRZ58:0157:20
47Lesley Flink1965RRZ58:0257:18
48Tessa van Bommel1977RRZ58:0557:22
49Irene Weening1960Zoetermeer58:4958:33
50Yvonne Hijdra1952Spark58:4958:33
51Isabella Voll1980Gouda59:0358:59
52Brenda Smit1967RRZ59:5659:15
53Danielle Beekhuizen1982Zoetermeer1:00:0259:43
54Daniëlle Cortjens1988Sparta1:00:0259:30
55Anita Ram1969Sparta1:00:281:00:23
56Anneliese Schoonen-Ouwehand1980Den Haag1:01:201:01:00
57Jenny van den Bulk1975SPORTSCHOOL SUSHIHO1:01:291:00:48
58Cathelijne Tiel2006SPORTSCHOOL SUSHIHO1:01:291:00:50
59Irma Rutten1958Ilion1:01:521:01:23
60Lia Brokx1956Zoetermeer1:02:121:01:51
61Marleen de Leeuw1968Capelle aan den IJssel1:03:021:02:45
62Merel Brussé2005SPORTSCHOOL SUSHIHO1:05:361:04:56
 
MAN, 15 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Erwin Harmes1981González Running Team43:2943:28
2Rutger Kramer1976De Koplopers48:4248:41
3Peter Schrader1971RRZ49:1849:15
4John Vonk1977Leiden Atletiek50:1650:14
5Martijn van Dijk1986's-Gravenhage50:2450:23
6Marc Lelieven1979Zoetermeer50:4050:30
7Erik Kienen1949Ilion51:2051:17
8Richard Lelieveld1972De Kieviten51:3251:30
9Sander Bessels1980AV Gouda53:1553:13
10Dennis Vlamings1973's-Gravenzande53:1853:16
11Barend Sparreboom1981Ilion54:2853:54
12Aad Luiten1973Stompwijk54:4154:30
13Erik van Holland1988RRZ54:5854:51
14Frederik van Dalen1976Ilion55:3755:24
15Etienne den Toorn1967PACER56:1456:11
16Ronald Kersten1967RRZ56:2756:24
17Eric Pronk1984Zoetermeer56:4456:27
18Mervyn Eversteijn1973Sparta57:0457:01
19Ard Buis1974's-Gravenhage57:1556:58
20Thomas Kemper1984Zoetermeer57:2457:21
21Moesy Zemichael1987Delft57:3857:31
22Jelle Troost1974Zoetermeer58:1957:49
23Misha Omlo1972NAP cursus58:3558:15
24Dick Hengeveld1962Ilion58:4158:34
25Ruud Zomerveld1965's-Gravenhage58:4658:36
26Remco Arnoldus1971RRZ59:2359:19
27Michael Kuurstra1969Pernis Rotterdam59:4059:10
28Wouter Rijnders1991Zoetermeer1:00:181:00:09
29Rob van der Niet1989Noordwijk Zh1:00:301:00:07
30Ferdinand Hogerbrug1983Gorinchem1:00:301:00:19
31Wijnand Bavius1957PACER1:00:421:00:39
32Rob Peeters1972Bleiswijk1:00:431:00:32
33Bart Groetelaers1977RRZ1:00:431:00:39
34Kjeld Folst1969NAP cursus1:01:071:00:29
35Arno Bouman1964Waardhuizen1:01:201:01:10
36Dies Damsteeg1966Zoetermeer1:01:211:01:01
37Stijn Ottens1985Zoetermeer1:01:221:01:14
38Simon Pieter Knepper1954Ilion1:01:231:01:07
39Roy Driessen1978Zoetermeer1:01:231:00:39
40Ron Caster1956Zoetermeer1:01:261:01:10
41Cyril van Schijndel1973De Koplopers1:01:331:01:12
42Maurice de Wit1981Rotterdam1:01:431:01:23
43Wil Didden1966NAP cursus1:01:451:01:07
44Jaap van den Akker1971Zoetermeer1:02:171:02:11
45Giedo Stolk1978Zoetermeer1:02:191:01:46
46Age Reijenga1975's-Gravenhage1:02:511:02:30
47Erik Jan Reijenga1973's-Gravenhage1:02:521:02:28
48Guus Freriks1972RRZ1:03:011:02:40
49Rob van den Berg1967Zoetermeer1:03:031:02:24
50Peter Schrijver1966Zoetermeer1:04:091:03:45
51Willem Dirksen1967NAP cursus1:04:091:03:49
52Michel van Leeuwen1983Linschoten1:04:111:03:58
53Nico Statius Muller1976Zoetermeer1:04:141:04:11
54Wim Prins1955Ilion1:04:151:04:11
55Martijn Schot1981Spijkenisse1:05:111:05:00
56René Willems1958Zoetermeer1:05:211:04:53
57Coen Damen1966Ilion1:05:311:05:20
58Johan Brilman1952Zoetermeer1:05:421:05:27
59Ruud van Zon1949RRZ1:06:071:06:01
60Matthijs Hoff1976Leidschendam1:06:181:06:15
61Mario Tropea1969Schiedam1:06:411:06:40
62Jurriaan Buisman1957RRZ1:06:431:06:31
63Rien Breevaart1981Rotterdam1:06:461:06:11
64Edwin Vijverberg1970Waterweg1:06:571:06:13
65Rik van de Have1963Waterweg1:06:571:06:13
66Jan Jungschlager1949RRZ1:07:401:07:32
67Patrice Nederhorst1970Nootdorp1:07:541:07:34
68Leon Gordijn1971's-Gravenhage1:07:551:07:35
69Sebastiaan van Willigen1969Zoetermeer1:08:081:07:35
70Raymond Endenburg1971Bergschenhoek1:08:121:07:46
71Joris Rommelse1979Zoetermeer1:08:281:07:39
72Ron Huisman1957Zoetermeer1:08:361:08:27
73Patrick Rombouts1980Zoetermeer1:08:421:08:35
74Wouter Pronk1955Ilion1:08:481:08:30
75Marcel Rademakers1971's-Gravenhage1:08:511:08:07
76Anton vd Lubbe PACER1:08:541:08:48
77Bert Tijmensen1964NAP cursus1:09:561:09:24
78Raymond de Pauw1975Zoetermeer1:10:001:09:30
79Michel Cassa1974Zoetermeer1:10:301:10:17
80Marcel Schneiders1963Ilion1:10:441:10:05
81Nick de Heus1989Pijnacker1:11:001:10:13
82Bart de Heus1960Honselersdijk1:11:001:10:14
83Alfons Wesseling1991Zoetermeer1:11:091:11:00
84Martin Smit1952RRZ1:11:171:11:06
85Ricardo Kraak1977Maassluis1:11:201:10:35
86Erwin Bervoets1970Zoetermeer1:12:081:11:23
87Marvin Molenaar1975Zoetermeer1:12:301:12:24
88Tim Damen1998Ilion1:12:571:12:46
89Martin Broekhuizen1962's-Gravenhage1:13:091:13:00
90Alex de Jong1985RRZ1:13:221:13:08
91Antonio Faria1984Amsterdam1:13:261:12:56
92Bas Stikkelorum1964RRZ1:13:261:13:13
93Rene Hettfleisch1964Ilion1:13:411:12:59
94Wouter Sanders PACER1:13:421:13:34
95Peter Bennink1963Ilion1:13:421:12:58
96Marcel Heijnders1960Hilversum1:14:171:14:07
97Bas Provily1972Leiderdorp1:14:281:13:46
98Jeroen van der Burg1976Leiderdorp1:14:281:13:46
99Freddy Meijer1985Zoetermeer1:14:431:14:27
100Marc Schijvenaars1969Zoetermeer1:15:391:15:17
101Rene Plug1972Zoetermeer1:15:391:15:16
102Jurgen Welschen1987RRZ1:15:401:15:03
103Rogier Leerdam1977Den Haag1:15:521:15:32
104Daniël Dijkstra1987Leiden1:16:171:15:33
105Jacques van Male PACER1:18:131:17:30
106Alexander van Beek1981Leiden1:19:351:19:05
107Nick Wijer1985NAP cursus1:19:491:19:21
108Cris Klaassen1968RRZ1:20:171:19:38
109Jos Nouwt1951RRZ1:20:191:19:38
110Peter de Valois1952Zoetermeer1:20:411:20:06
111Perry Bosma1960's-Gravenhage1:23:261:22:45
112Ed Jacobs1952RRZ1:24:531:24:16
 
VROUW, 15 KM RECREATIE
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Aukje Spruyt1980Ilion1:01:551:01:40
2Nancy Peeters1977NAP cursus1:03:101:03:05
3Mariska Streppel1978Sparta1:04:081:04:08
4Martine Lemson1965RRZ1:04:141:04:10
5Yvonne Heemskerk1972NAP cursus1:04:571:04:53
6Heidi Quint-Frings1967Gouda1:05:031:04:53
7Melloni Willems1990Ilion1:05:351:05:29
8Tanja Tuc1989's-Gravenhage1:06:201:06:15
9Sophia Aberson1986's-Gravenhage1:06:201:06:15
10Tessa Molenaar1978Zoetermeer1:06:211:06:21
11Lisette Eversteijn1985's-Gravenhage1:06:211:06:18
12Annemarie Dijksman1976Maassluis1:07:001:06:16
13Mirjam Huttinga1981RRZ1:07:081:06:54
14Evelien Ording1981Zoetermeer1:07:481:07:45
15Esmee Aalbers1977Zoetermeer1:09:031:08:19
16Natasja Vergunst1973Moordrecht1:11:071:10:42
17Lucia Hanstede1967Zoetermeer1:11:141:11:01
18Corine Valk1979NAP cursus1:11:221:10:49
19Sophie Grootveld1957's-Gravenhage1:11:571:11:48
20Karin Seegers1985Alphen aan den Rijn1:12:361:12:23
21Mieke Houtman1963RRZ1:13:171:12:41
22Janet O'Connell1963's-Gravenhage1:13:271:13:13
23Yvonne Verdonk1962Zoetermeer1:14:221:13:56
24Annemarie Jacobs1991RRZ1:14:471:14:10
25Francis Disselborg1964RRZ1:14:561:14:30
26Bianca Hesselius1973RRZ1:15:001:14:26
27Tine Vermeer1967Voorburg1:16:321:15:58
28Roos Rodenburg1988Leiden1:17:551:17:28
29Wanda Ham1963Sparta1:18:011:17:29
30Floor Elkhuizen1967Zoetermeer1:19:511:19:29
31Marianne Trommelen1957RRZ1:20:191:19:39
32Anne Marie Lolkema1970RRZ1:20:191:19:39
33Elke Boumans1978Zoetermeer1:20:281:19:58
34Anita Dextero1963Capelle a/d IJssel1:21:091:20:41
35Elleke Visser1967RRZ1:21:471:21:09
36Monique Barelts1964RRZ1:21:551:21:10
37Wilma Ouaouzar-Werkman1967's-Gravenhage1:23:001:22:59
38Levina de Jong1962RRZ1:23:511:23:10
39Leontine van de Laar1969RRZ1:24:531:24:15
40Anita Fokke1963RRZ1:24:531:24:16
 
Timing & Results by MySports
 
www.uitslagen.nl23-02-2017 11:56