Zoek

Uitslagenlijst Beiler Koningsloop

Beilen - Donderdag 27 april 2017

 
V4-7, JEUGDLOOP 800 M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Lara van den Berg2009Rotterdam3:483:46
2Evy Eising2009AV '403:523:50
3Hannah Out2010OBS GA de Ridder3:533:51
4Lieke Snoeken 2010Ruinen4:044:01
5Maud Oldenbeuving2010CBS Princes Beatrix4:174:16
6Mette Rensing2010OBS De Zuiderenk4:234:20
7Karilynn Schuring2013OBS GA de Ridder4:284:24
8Elize Lindemulder2012OBS GA de Ridder4:314:28
9Feline van Zon2011OBS GA de Ridder4:394:36
10Annelie Oort2009OBS GA de Ridder4:464:44
11Linde Muntinga2009OBS GA de Ridder5:125:08
12Anne Eva Oosterhof2011CBS De Eshorst5:285:25
13Britt Hulzebosch2009OBS GA de Ridder5:405:38
14Iris Hulzebosch2011OBS GA de Ridder5:415:38
15Rasmitha Thiruselvam2012Assen5:485:43
16Sanne Zwiep2010CBS De Eshorst6:466:42
 
J4-7, JEUGDLOOP 800 M
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Nick Duinkerken2009OBS GA de Ridder3:353:33
2Daan Jager2009OBS GA de Ridder3:393:37
3Bas Matthijssen2009OBS GA de Ridder3:463:45
4Thijmen Lamberink2009Gramsbergen4:013:58
5Lars Bruins2010OBS GA de Ridder4:184:16
6Tim van den Berg2011Rotterdam4:194:18
7Luuk Oosterhof2009CBS De Eshorst4:204:18
8Bram Metselaar2010CBS De Eshorst4:214:18
9Shane Langerijs2009Schoninghsdorf4:294:26
10Dylan Scheper2012CBS De Eshorst4:374:33
11Damian Langerijs2012Schoninghsdorf4:394:36
12Brandon Langerijs2011Schoninghsdorf4:464:44
13Tom Oosterhof2012CBS De Eshorst5:095:06
14Niek Metselaar2012CBS De Eshorst5:185:14
15Ian de Ruiter2010Assen5:435:29
16Tim Zwiep2012CBS De Eshorst6:376:37
 
V8-10, JEUGDLOOP 1350
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Mayke Ruige2006Lionitas5:565:54
2Lisa ten Kate2006CBS Princes Beatrix5:575:52
3Jasmijn Lamberink2007Gramsbergen6:015:59
4Eline Hulzebosch2008CBS De Eshorst6:336:32
5Lindi Ribberink2008Beilen7:067:04
6Elle kuijer2007Ruinerwold7:387:34
7Mandy Steen2007CBS Princes Beatrix8:088:03
 
J8-10, JEUGDLOOP 1350
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Nick Hulzebosch2007CBS De Eshorst5:004:59
2Merijn Wiggers2006CBS De Eshorst5:024:58
3Wesley Boers2006Fivelstreek5:075:06
4Mika Keizer2007Ruinerwold5:135:09
5Joas de Ruiter2007Assen5:255:23
6Marne van der Kooi2007Impala5:255:24
7Nick Langerijs2007Schoninghsdorf5:275:26
8JoŽl Koning2007AAC '615:305:28
9Mark Duinkerken2007OBS GA de Ridder5:365:31
10Daan Bruins2008OBS GA de Ridder5:385:34
11Lorenz Lindemulder2007OBS GA de Ridder5:405:38
12Daan Boelens2007Rolde5:415:37
13Joren Oosting2007Assen5:445:41
14Sem Hoiting2007CBS De Eshorst5:575:30
15Jay Langerijs2008Schoninghsdorf5:585:56
16Lennert Rensing2007OBS De Zuiderenk5:585:54
17Stijn Kerssies2007CBS De Eshorst6:005:56
18Ruben Bos2007OBS De Zuiderenk6:096:06
19Ingmar Out2008OBS GA de Ridder6:156:10
20Maurits van Zon2008OBS GA de Ridder6:266:22
21Christian Braam2006OBS Harm Smeenge6:326:30
22Tijs Hoiting2009CBS De Eshorst6:526:23
23Wiljan Oort2007OBS GA de Ridder6:546:50
24Sven Schuring2006OBS GA de Ridder7:157:11
25Axel Vos2007OBS GA de Ridder7:157:11
26Rowan Derks2009OBS GA de Ridder7:557:50
27Stijn Oldenbeuving2007CBS Princes Beatrix8:428:37
 
V1113, JEUGDLOOP 1350
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Maud Visscher2005Groningen Atletiek4:554:54
2Silvana Jager2006OBS GA de Ridder5:135:13
3Britt van den Hoven2006Assen5:155:13
4Eline Ruige2004Lionitas5:185:16
5Milou Karssies2006HAC '635:235:21
6Tabitha Zeeman2005De Sperwers5:345:32
7Rishani Nagalingam2005CBS De Schutkampen5:515:48
8Rilana Lamberink2004Gramsbergen6:166:11
9Chantal Vrielink2005OBS Harm Smeenge6:356:31
10Manon Turkstra2004OBS Harm Smeenge6:376:34
11Resa Keizer2006Ruinerwold6:536:50
 
J1113, JEUGDLOOP 1350
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jelmer Rensing2005OBS De Zuiderenk4:514:49
2Jari de Ruiter2006Assen5:025:00
3Ruud Nagengast2006OBS Harm Smeenge5:095:07
4Olivier van Zon2006OBS GA de Ridder5:115:08
5Joran Ribberink2006CBS De Eshorst5:365:33
6Antoine Quint2006OBS Harm Smeenge6:106:07
7Lars Oldenbeuving2005CBS Princes Beatrix7:016:56
8Huub Smalbril2005OBS De Bosvlinder7:517:48
 
V-VO, JEUGDLOOP 2700
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Dione Schipper2004Start '7810:0110:00
2Kike Velting2004Dalen10:0110:00
3Jonine Hofstra2003LSV Invictus10:2010:20
4Sascha Steen2002Beilen11:4211:37
5Joyce Kats2002Hoogeveen11:5211:50
6Marije de Weerd2004Dwingeloo12:4812:46
7Leanne Wiggers2004Beilen13:5913:55
8Anna Kuijer2004Ruinerwold15:3615:32
 
J-VO, JEUGDLOOP 2700
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Stijn Bouma2000LSV Invictus9:349:32
2Finn van Pijkeren2001Middelstum9:359:33
3Jeroen van Weperen2000LSV Invictus9:409:38
4Wouter de Roo2004HAC '6310:1810:16
5Jarin van der Kooi2000Impala10:2010:19
6Tim van Es2004HAC '6310:4010:38
7Giel Kerssies2004Beilen12:1412:11
 
V, KON. LOOP 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ine Strijker1978HAC '6318:4918:47
2Evelien Kuiper2000Groningen Atletiek19:0319:00
3Annemieke de Lange1989Assen19:5219:46
4Laura Batterink1970Loopgroep Westerbork20:1620:13
5Ilona Stille1986HAC '6320:3220:27
6JoŽlle de Ruiter2001Bovensmilde20:4820:45
7Manon Otter1993De Sperwers20:4920:44
8Lisanne Langerijs1984De Sperwers20:5820:57
9Colet de Ruiter2003Bovensmilde21:0321:01
10Debora Peter1975Lionitas21:0321:00
11Laura Prins1998HAC '6321:2321:19
12Marijke Harmsma2003Bovensmilde21:4121:38
13Franka Loman 1981Beilen22:1222:08
14Wianne Schipper2001Start '7823:3823:26
15Jolanda Mastijn1977Runners Stadskanaal24:1323:59
16Soraya Braber1999Assen24:2924:27
17Anja Bennink1965HAC '6324:3224:19
18Nicole Kapar1981Hengelo24:4324:36
19Susan Willems2004Assen25:0224:59
20Els Popovic1967Zuidlaren25:4625:23
21Moniek v/d Vosse1978Assen26:0725:45
22Jeanine Keizer1992Zuidbroek26:0925:48
23Lia kuijer1977Ruinerwold26:2526:06
24HenriŽtte de Boer1990Veendam26:5626:35
25Evelien SchrŲder1967Spier27:0126:40
26Wytske van der Kooi1972Burgum27:2927:10
27Isa Schade2004Haren27:5627:36
28Jolanda Smit1974Midwolda28:0627:58
29Lisanne Meinders1995Beilen28:2528:18
30Annelies Schipper1969Steenwijkerwold28:2928:14
31Marieke Schoon1977Assen28:3728:20
32Monique Hoogeveen1983Wijster28:3828:22
33Herma Dijk1958Loopgroep Beilen29:0928:41
34Angela Oosting1991Beilen29:1228:57
35Liesbeth de Ruiter1978Assen29:2229:00
36Sumathy Nagalingam1971Smilde29:2629:03
37Marleen de Vries1993Stadskanaal29:4929:35
38Trea Christoffers1967Beilen29:5229:28
39Geertje Wiechers1953Rolde29:5529:30
40Annet Bos1970Wijster30:1329:50
41Christiana Aaljes1982Beilen30:5930:53
42Frederiek Dilling1956Rolde31:4131:16
43Laura Jager1983Beilen32:1331:46
44Wendy Moes1996Beilen32:3232:11
45Patricia Kor1978Nieuwe Pekela33:0832:40
46Enny Meppelder1957Groningen33:4933:38
47Mirte Drijfhout1990Annen33:5433:24
48Monique Bertholet1966Amsterdam41:3141:12
 
M, KON. LOOP 5 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Job IJtsma2000HAC '6316:4416:43
2Justin Martena2000SV Veendam17:1717:16
3JurriŽn Rijlaarsdam1997LSV Invictus17:2717:26
4Jeroen Bruulsema1985DOS17:5017:47
5Marcus Vording 1984Veendam18:1618:14
6Jerome Corba1978HAC '6318:2818:27
7Marco Lok1977HAC '6318:5218:49
8Jan ten Cate1960HAC '6319:0319:00
9Wesley Danes1983Gasselternijveen19:2219:17
10Bas Willems2002Assen19:2519:23
11Dennis Jonker1993HAC '6319:3719:33
12Bert de Ruiter1967Bovensmilde19:5019:46
13Willem Koning1973Assen20:0119:55
14Sietze Huizenga1996Impala20:1520:03
15Patrick de Boer1993Zuidbroek20:1820:14
16Romano Vedder1990De Sperwers20:3520:29
17Andres Faber1988AV Heerenveen20:3920:33
18Jacco Leentjes2000Start '7820:4520:33
19Jeroen Stobbe1972Beilen20:5720:45
20Jirtsin Beenhakker1977Ruinen20:5820:53
21Richard Kort1978Loopgroep Westerbork21:2121:19
22Martin Willems1971Assen21:2221:19
23Karlo Norg1986Assen21:3621:12
24Roy Meinen1992Fluitenberg21:5121:30
25Harry Vos1966Westerbork21:5721:56
26Erik Muggen1967Beilen22:0521:55
27Harmen Kompagnie1999Beilen22:0922:04
28Robin Prent2001HAC '6322:2022:16
29Durk Polet1967Burgum22:3722:17
30Cors Onnes1989Doldersum22:4722:31
31Christian Hoorn1983Bovensmilde22:4822:34
32Luuk ten Have1985Zuidlaren23:1223:08
33Peter Boonstra1974Assen23:2222:56
34AnneJan Dunning1991Wijster23:2322:55
35Nico Kottrik1992Coevorden23:2823:21
36Dennis Poelman2003Emmen23:3723:15
37Gerard van Pijkeren1963Middelstum23:4123:33
38John Meppelink Westerbork23:4423:36
39Klaas Haveman1958Loopgroep Beilen23:4523:29
40Henderikus Doorten1962Loopgroep Westerbork23:4723:38
41Gerhard Stegehuis1983Beilen23:5123:32
42Richard de Ruiter1974Assen24:0223:42
43Erik Rijnders1975Vroomshoop24:1824:15
44Hans Arling1971Siddeburen24:3124:21
45Tjeerd Dirk Huizenga1966Grootegast24:3624:24
46Lukas Hulzentop1957HAC '6324:5724:40
47Mitchel van der Heide1992Nijeveen25:2524:55
48Henk Booiman1969Loopgroep Beilen25:4725:34
49Richard Vrielink1974Beilen26:0125:43
50Ruben Kalkhus1987Groningen26:0425:47
51Bas van Gennip1978Assen26:1325:57
52Kees Norg1958Assen26:2826:03
53Henk Daling1946HAC '6326:2926:11
54Egbert Boom1984Beilen26:3926:22
55Roy Stevens1973Beilen26:4526:26
56Richard Van 't Lam1963Spier26:5526:34
57Jan Wim ten Kate1957Schipborg27:2126:57
58Edwin Bleuming1970Rolde27:4527:21
59Egbert Mulder1955Emmen27:5227:39
60Ferry Stienstra1982Beilen27:5527:26
61Theo Vlaar1980Beilen28:0127:33
62Henri Vierhoven1971Westerbork28:0327:48
63Harry Prins1959Beilen28:0427:49
64Alfred van Veen1968Beilen28:2127:52
65Lubbert Kloosterman1949De Westereen28:2928:19
66Johan Kor1969Nieuwe Pekela29:1728:50
67Harm Jan Fransens1984Beilen29:3429:05
68Aljen van Veen2004Beilen29:3729:08
69Team Bremer1966Pesse30:3729:18
70Gerrit Schuitema1947Emmen32:5932:34
71Johan Meppelder1949Groningen33:5033:39
 
VSEN, KON. LOOP 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Franciska Schutter1992Groningen41:3241:16
2Marieke Lokhorst1979Loopgroep Groningen41:4041:31
3Marjolein de Lange1991Enschede43:4343:39
4Alinda van Luijk1986Assen44:3444:23
5Inkje Ozinga1980Haren44:5944:52
6Alinda ten Hoor1991Hijken48:4948:40
7Claudia Booiman1992Slagharen50:0049:49
8Tjerkje ten Hoor1989Hijken50:2150:17
9Anna Hendrikse1993AAC '6150:4550:33
10Lianne Smit-Martens1987Rolde52:5852:47
 
V40, KON. LOOP 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Bertha Bruggenkamp1968Lionitas41:5041:48
2Sandra Medendorp1974HAC '6345:1745:10
3Annelies Vrancke1970Rolde46:0445:57
4Liesbethe v/d Meer1973Haren49:2749:07
5Annemieke Weijling1971Gieten50:0349:52
6Ronneke van der Molen1970Loopgroep Beilen53:3253:21
 
V50, KON. LOOP 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Bettie Agricola1967Hardloopvereniging Lichtl44:5444:49
2Janny1965Loopgroep De Drentsche Aa47:4847:44
3Griean Hoster1959Loopgroep De Drentsche Aa49:1049:01
4Yvonne Schuiring1965Loopgroep Nienoord51:3751:27
5Jacqueline ten Brummelhuis1965HAC '6351:5251:40
6Hilda Boorsma1964Loopgroep Astrea53:5453:43
7Thea Hendrikse1964AAC '611:00:381:00:25
8Rita Koopman-Broekema1959Hunzerunners Loopgroep1:01:031:00:49
 
V60, KON. LOOP 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ria van Dam-de Haan1953Loopgroep De Drentsche Aa50:5250:43
2Truus Luten1953HAC '6351:2451:06
3Mattie de Boer1955LSV Invictus1:00:421:00:16
4Evelyne Salari1950Hunzerunners Loopgroep1:01:501:01:35
 
MSEN, KON. LOOP 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Tom Hendrikse1998AAC '6131:0831:07
2Harm-Jan Martens1980HAC '6333:3733:36
3Alfons Batterink1978Hollandscheveld38:2338:13
4Steven van Luijk1985Assen39:4539:44
5Christian Westerveen1986Assen40:3740:32
6Evert Moes1994Beilen41:4241:38
7Marten Knol1993Vitalis42:0741:59
8Rolf Boelens1979Rolde42:2442:11
9Teun Hunneman1990Wapse42:2442:00
10Tom Schipper1982Groningen44:5244:41
11Casper van Luijk1980Runners Stadskanaal45:4745:40
12Mathijs HŲster1988Loopgroep De Drentsche Aa45:5745:47
13Niels v/d vlag1983Groningen46:1346:07
14Sacha Landkroon1984Eelde50:5750:46
15Peter Grotendorst1987Beilen52:2952:04
16Bernd Hietberg1980Zwiggelte52:4752:19
17Jelke Weima1983Assen52:5752:44
 
M40, KON. LOOP 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Arjan Marchand1977Groningen Atletiek32:0432:03
2Anno Huizenga1969Friesland36:1736:15
3Jannes Dolfing1968HAC '6336:3636:34
4Martin Veenhuizen1969SV Veendam37:0337:02
5Martien Wubs1977Runners Stadskanaal37:1637:10
6Tonnie Knigge1975Onstwedde37:4237:35
7Zeger Zeilemaker1971Gieten37:5437:47
8Erik Kuijer1973MarathonPlus38:0338:02
9Richard Aalders1969Nietap38:0637:58
10Clemens roos1972Dwingeloo38:3238:27
11Bulant Suvan1974Ruinerwold38:4138:33
12Martim Lohef1970Borger38:4238:36
13Rene Wilkens1977Gieten38:4438:43
14Mark Kerssies1972Hijken40:3040:25
15Nico de Jong1969HAC '6341:4841:44
16Iddo Riemersma1968Zwiggelte42:0742:03
17Klaas Jan van der Kooi1968Burgum46:4146:22
18John Broekman1970Gieten47:0646:59
19Arend Grit1969DOS48:4648:24
20John van Egten1975HAC '6349:4449:44
21Peter Gruben1975DOS56:0555:43
 
M50, KON. LOOP 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jan Willem Davidse1966Zwolle37:1237:11
2Siem Hiemstra1966LSV Invictus40:1240:11
3Roel Westert1964Ruinerwold40:4540:37
4Pieter-Jan Kooi1967Loppersum41:3841:33
5Willem Rijnberg1964Loopgroep De Drentsche Aa42:4542:41
6Rolf Gritter1966Loopgroep Beilen43:3543:25
7Praphan Butthong1967Hooghalen45:1744:45
8Johannes van der Kooi1967Gytsjerk46:0445:44
9Johan Tamming1967Beilen46:1045:46
10Erik Scholte1967Musselkanaal46:1846:03
11Arend Enting1962Orvelte47:2047:12
12Piet de Jong1959Oosterwolde47:3547:22
13Johan Kregel1965Loopgroep De Drentsche Aa47:3647:26
14Henk de Groot1962Loopgroep Beilen48:4148:32
15Henk Willems1962Beilen49:1048:47
16Bert-Jan Bussemaker1964ATC '7549:4749:21
17Jan Tjeerdsma1959HAC '6350:3350:15
18Stoffer Havinga1963Thesinge50:3850:07
 
M60, KON. LOOP 10 KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Michel Eekhof1957GAC Hilversum37:4737:45
2Jan Hein van Dijk1953ATC '7549:5449:27
3Bert ten Hoff1956Runners Stadskanaal50:3950:25
4Jacob Willemsma1953HAC '6351:3051:12
5Gerrit van Dam1952Loopgroep De Drentsche Aa52:2552:16
6Gert Jan Pottjewijd1953Loopgroep Beilen53:0752:52
7Arie den Boer1947Runners Stadskanaal1:04:151:04:01
 
Gem. Middel-Drenthe, Induction,
Jumbo Mulder, Bloemenpalet, AH Beilen
 
Dank voor de gastvrijheid: Korfbalvereniging Vitesse Beilen
Tot ziens tot volgend jaar! www.loopgroepbeilen.nl
 
www.uitslagen.nl03-05-2017 06:49