Uitslagenlijst Ambition Pinksterloop

Eersel - Maandag 24 mei 1999

HEREN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan v.Rijthoven
LADB
52:09
2
Wil Goessens
Unitas
54:24
3
Wil Boudewijns
AV DES EERSEL
55:48
4
Alfred Roelen
Loopgroep PK
56:59
5
Bernard Roelen
Loopgroep PK
57:06
6
Maro Tramontina
PSV
57:24
7
Dorus Jaspers
GAC Gemert
57:31
8
Peter Bierens
GVAC Veldhoven
58:10
9
Tome v.Erp
Fortuna '67
58:39
10
Frank Scheutjens
Loopgroep PK
59:09
11
Rob Brekelmans
Loopgroep PK
59:10
12
Rob Hendrikx
AVR'69 Reusel
59:13
13
Peter Scheutjens
Marvel
1:00:16
14
Rob v.d.Graaf
HAC Helmond
1:01:48
15
Toon Wouters
AV DES EERSEL
1:02:14
16
Jorrit Dekkers
Fortuna '67
1:02:28
17
Jac Rombouts
Achil '87
1:04:02
18
Luc Leunen
VAL BVAC (B)
1:07:39
19
Eddy Kenis
VAL BVAC (B)
1:12:58
M40, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Verbaandert
GVAC Veldhoven
53:45
2
Ernest Kox
AV DES EERSEL
56:45
3
Sels Lambert
Looise Tessenderlo (
57:33
4
Ruud v.Woensel
AV Oirschot
57:36
5
Wil Rindt
De Springbokken
57:49
6
Jos Moesman
Loopgroep PK
58:34
7
Hein Asveld
Gen.Michaelis Best
1:00:21
8
Pieter Grootes
Gen.Michaelis Best
1:00:22
9
Frans Jansen
AV DES EERSEL
1:00:25
10
Henny Bijsterbosch
Prins Hendrik
1:01:10
11
Kees Timmermans
AV DES EERSEL
1:02:47
12
Harrie v.d.Heijden
AVR'69 Reusel
1:03:01
13
Harrie Jonkers
GVAC Veldhoven
1:03:02
14
Wil Dijkhuizen
Loopgroep PK
1:03:40
15
Rob Schoumacher
Olympia Eindhoven
1:04:40
16
Ton v.Oosterhout
Tilburg Road Runners
1:06:03
17
Johan v.Litsenburg
GVAC Veldhoven
1:06:33
18
Peter Udden
HAC Helmond
1:06:42
19
Bert v.Rooy
No-Limits
1:08:20
20
Jos Bruurs
Sprint
1:09:40
M50, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bressers
Gen.Michaelis Best
59:18
2
Rene v.d.Putte
VABCO Mol (B)
1:00:03
3
Jan Sanders
HAC Helmond
1:03:04
4
Cor Terlouw
AV Papendrecht
1:03:59
5
Jos Dekkers
Fortuna '67
1:04:59
6
Ad Pheninxks
AVV Valkenswaard
1:05:18
7
Wim Verstappen
HAC Helmond
1:06:18
8
Frans Jansen
AV DES EERSEL
1:06:48
9
Vincent Schoenmakers
Veteranen Nederland
1:07:30
10
Ad v.Limpt
AV DES EERSEL
1:10:18
11
Harry Wolfs
De Keien
1:17:32
12
Rien v.d.Aa
Sprint
1:19:13
M60, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Tenbult
LADB
1:02:55
2
Theo Evers
AVV Valkenswaard
1:06:40
3
Theo Roelofs
AVV Valkenswaard
1:10:11
4
Camiel v.d.Broek
HAC Helmond
1:11:13
5
Rik Peeters
ARAC Arendonk (B)
1:14:35
6
Joop v.d.Pas
Taxandria
1:18:42
7
Wim Deenen
Achil '87
1:21:33
DAMES, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita Ophey
De Springbokken
1:09:06
2
Els v.d.Pas
AV DES EERSEL
1:09:58
3
Lianne Schellekens
Loopgroep PK
1:15:40
4
Marleen Aerts
VAL BVAC (B)
1:30:48
V35, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
An Rindt
De Springbokken
1:06:32
2
Annegret Hoyer
Olympia Eindhoven
1:18:34
3
Anneke Schendelaar
Noordkop
1:24:27
WHEEL, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lex de Turck
RRCN Almere
49:44
2
Henk Jansen
Sprint
49:44
TRIM, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Verhoeven
Valkenswaard
56:50
2
Rene Verwielen
Grenslaupers Bocholt
59:04
3
Toine Doreleijers
Valkenswaard
59:06
4
Rene v.d.Weijenberg
Eindhoven
1:00:08
5
Jan de Vries
Eindhoven
1:00:44
6
Janus Kerkhofs
AVR'69 Reusel
1:00:49
7
Jozef Verheyen
ARAC Mol (B)
1:01:10
8
Jos Bierens
Duizel
1:02:18
9
Chris Clemens
Marvel Boxtel
1:02:27
10
Kees Wouters
AV DES EERSEL
1:02:37
11
Rene Hendrikx
Dommelen
1:02:39
12
Jeroen Royakkers
AVR'69 Reusel
1:02:41
13
Arie v.Gerwen
AVR'69 Hulsel
1:04:48
14
Pieter Bierens
No Limits Bladel
1:05:26
15
Rinus Raas
Bladel
1:05:27
16
Paul Verhees
AV DES EERSEL
1:05:29
17
Jan Bogaerts
AV DES EERSEL
1:05:39
18
Frans Meulenbroeks
AV DES EERSEL
1:05:49
19
Roland de Beer
Veldhoven
1:05:50
20
Frans de Jong
LONU Nuenen
1:06:23
21
Leon Dirkx
Hapert
1:06:28
22
Sjef Beers
AVR'69 Lage Mierde
1:07:09
23
Harrie Gijbels
AVR'69 Reusel
1:07:10
24
Jack Felten
Veldhoven
1:07:55
25
Jos v.d.Paar
Mol (B)
1:08:01
26
Leo v.d.Wassenberg
Achil'87 Hilvarenb.
1:08:05
27
Charles v.Sambeeck
Eersel
1:08:14
28
Rene v.Hout
AVV Valkenswaard
1:08:21
29
Rob Tulp
LONU Nuenen
1:08:36
30
Jeroen v.Berkel
Den Bosch
1:09:11
31
Bram de Kraker
LOGO Nuenen
1:09:15
32
Paul Thijssen
Valkenwaard
1:09:40
33
Bart Scheffers
Utrecht
1:09:47
34
John Hermsen
AVR'69 Hulsel
1:09:49
35
Mari Buelens
Valkenswaard
1:10:06
36
Peter Teesink
LONU Nuenen
1:10:17
37
Kees den Hoed
LG de Mortel, Ehv
1:10:37
38
Frans de Bont
Riethoven
1:10:45
39
Piet v.d.Heijden
AVR'69 Hulsel
1:10:53
40
Hans de Korte
No Limits Hapert
1:10:54
41
Rob Simons
Tilburg
1:10:55
42
Tiny de Waal
No Limits Bladel
1:10:57
43
Wil Bierens
AV DES EERSEL
1:10:59
44
Edgar Fernandes
TRR Tilburg
1:11:05
45
Warde Blommaert
BRRC Hoogstraten (B)
1:11:06
46
Wim Coene
Geldrop
1:11:11
47
Arjan Swaans
Casteren
1:11:20
48
Karel Janssen
Nuenen
1:11:43
49
Ad de Vooght
Wintelre
1:11:44
50
Stan Favier
Achil'87 Hilvarenbee
1:12:00
51
Cor v.Uijtregt
AV DES EERSEL
1:12:02
52
Wim Tindemans
Heeze
1:12:33
53
Toon Hendriks
No Limits Bladel
1:13:06
54
Dre Daniels
AV DES EERSEL
1:13:10
55
Ben Groenen
AVV Valkenswaard
1:13:16
56
Theo v.d.Zanden
AVR'69 Bladel
1:13:31
57
Harry Scheffers
Riethoven
1:13:58
58
Thieu v.d.Heyden
AVR'69 Reusel
1:13:58
59
Wim Boekema
Eindhoven
1:14:00
60
Fried Strijbos
LONU Nuenen
1:14:16
61
Geert v.Kemenade
AV DES EERSEL
1:14:18
62
Johan v.Noort
AV DES EERSEL
1:14:43
63
Peter v.Gompel
AV DES EERSEL
1:14:52
64
Herman Carlebur
LoGo Eindhoven
1:15:40
65
M. Raaijmann
Son en Breugel
1:15:55
66
Jan Kaptheyns
Luyksgestel
1:16:04
67
Harry v.Koll
AV DES EERSEL
1:16:04
68
Andre v.d.Velde
Veldhoven
1:16:14
69
Gerard Antonis
Bladel
1:16:32
70
Piet v.Roy
Retie (B)
1:16:43
71
A.M.J. de Turck
Leende
1:17:04
72
Kees Lier
LONU Nuenen
1:17:16
73
Ad v.d.Hout
AV DES EERSEL
1:17:31
74
Frank v.Otterlo
Taxandria Goirle
1:17:46
75
Henk v.Gestel
AVR'69 Bladel
1:17:48
76
Hans v.Dooren
Grenslaupers Weert
1:17:56
77
Reynier Muijsson
Eindhoven
1:18:20
78
Nico Meulenbroeks
Veldhoven
1:18:25
79
Martin Strijbos
Grenslaupers Strampr
1:18:31
80
Jos Smeets
Grenslaupers Strampr
1:18:31
81
Wally Zwijsen
TRR Tilburg
1:18:44
82
Albert v.Schayk
Logo Eindhoven
1:19:04
83
Jack Jansen
Heeze
1:19:05
84
Georg Joosten
Eindhoven
1:19:17
85
Dirk v.Gameren
Eindhoven
1:19:20
86
Herman Verwaest
Mol (B)
1:19:35
87
Jan v.Dooren
Springbokken Son
1:20:03
88
Sjaak Verbeek
No Limits Bladel
1:20:31
89
Rene Kanting
Eindhoven
1:20:40
90
Rieny v.Doorn
Logo Geldrop
1:20:55
91
Geert Vereyken
Heeze
1:20:55
92
Erik Tenney
Tilburg
1:21:23
93
Hans v.Duuren
Breugel
1:21:33
94
Jan v.Engeland
AV DES EERSEL
1:21:35
95
Servaas de Vries
St.Katelijne-Waver-B
1:22:03
96
Jan Janssen
Eindhoven
1:22:20
97
Bob v.Koetsveld
Best
1:22:29
98
Adriaan Paulen
Son
1:22:46
99
Jan Bosmans
Bergeijk
1:23:54
100
Walter Hompes
AV DES EERSEL
1:27:19
101
Joop Bosmans
TRR Tilburg
1:29:13
102
Jack Klumpkens
Eindhoven
1:29:17
103
Cor Boekema
Eindhoven
1:29:36
104
Andre van Muijen
Grenslaupers Strampr
1:30:45
105
Ad Smits
AV DES EERSEL
1:31:16
106
Johan Pieltjes
AV DES EERSEL
1:31:16
107
Jan Tholen
AV DES EERSEL
1:32:03
108
Arie Nagelkerke
Eindhoven
1:32:20
109
W.M.A. Fuch
Eindhoven
1:33:32
TRIMD, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ine Heijnemans
AVV Valkenswaard
1:16:58
2
Mariette Vlassak
Eindhoven
1:21:33
3
Tineke v.d.Heuvel
AV Oirschot
1:22:57
4
Els Goetschalcks
Rijkevorsel (B)
1:30:49
5
Rian Heymans
AV DES EERSEL
1:32:37
6
Elly Daniels
AV DES EERSEL
1:33:22
www.uitslagen.nl
24-05-1999 00:00