Uitslagenlijst Centrumloop

Hapert - Zondag 25 juni 2000

MSEN., 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aziz Bougra
Marokko
29:51
2
Vladimir Fontshinski
Rusland
30:16
3
Fransua Woldemarin
Zuidwal
30:24
4
Marcel Versteeg
Haag Atletiek
30:26
5
Peter Visser
AV '34 Apeldoorn
30:30
6
Hicham Frey
PSV Eindhoven
30:35
7
Gustave Ombouma Ngoye
OSS-VOLO 's-Bosch
30:55
8
Carl Liekens
Vilvoorde (B)
30:58
9
Aden Yusuf Farah
AV '34 Apeldoorn
31:11
10
Ruud v.d. Oetelaar
PSV Eindhoven
31:16
11
Mokhtar Chrifi
Stap Vooruit Runners
31:18
12
Tony Dens
Looise Tessenderlo-B
31:24
13
Dimitri Rijoukine
Rusland
31:28
14
Pedro Rens
Looise Tessenderlo-B
31:38
15
Simon Lotum
Kenia
31:47
16
Peter v.d.Velden
PSV Eindhoven
32:12
17
Michel Doezer
Typhoon
32:50
18
Ad Peeters
PSV Eindhoven
33:02
19
David v.d.Linden
PSV Eindhoven
33:37
20
Paul Rost
Loopgroep PK
33:41
21
Kurt Achten
VABCO Mol (B)
34:29
22
Jan Peels
AVV Valkenswaard
34:36
23
Edwin Jansen
PSV Eindhoven
34:40
24
Renť v.d.Weyenberg
Loopgroep PK
34:56
25
Jan Jansen
AVV Valkenswaard
35:07
26
J. Kerkhofs
No-Limits Bladel
37:06
27
W. den Otter
No-Limits Bladel
37:44
28
Ron Yanse
Veluwe
40:51
29
Kees Lanslots
Spiridon Rijen
41:03
30
J.W.M. Staps
Haag Atletiek
41:55
31
Huibert Castelijns
Attila Tilburg
42:24
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corry Salemans
BelgiŽ
32:01
2
Sjef Eijkemans
Looise Tessenderlo-B
32:28
3
Hans Verbaandert
GVAC Veldhoven
33:20
4
Henriques van Dongen
Loopgroep PK
34:18
5
Frank Kleijn
LADB Hilvarenbeek
34:31
6
Jos Moesman
Loopgroep PK
36:23
7
Johan v.Litsenburg
GVAC Veldhoven
37:21
8
Frans Jansen
AV DES EERSEL
37:46
9
Joop Slagboom
LOGO Geldrop
38:42
10
Kees Timmermans
AV DES EERSEL
41:56
11
Rik Wetser
OSS-VOLO 's-Bosch
42:26
12
Kees v.Gool
LADB Hilvarenbeek
42:57
13
Hans de Korte
No-Limits Bladel
44:10
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jef Somers
AC Herentals (B)
34:44
2
Peter Smulders
Loopgroep PK
37:28
3
Ad Phennixks
AVV Valkenswaard
39:10
4
Ad de Bruijn
LADB Hilvarenbeek
39:34
5
Wim Hermans
Olympia Eindhoven
41:36
6
Kees Verhoeven
VOAB
42:34
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Tenbult
LADB Hilvarenbeek
38:53
VSEN., 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nadja Wijenberg-Ilyina
Tilburg Road Runners
34:17
2
Sonja Dekkers
BelgiŽ
34:28
3
Ludmilla Afonjuschkina
Rusland
35:14
4
Conny v.d.Ouweland
LADB Hilvarenbeek
35:37
5
Sandra Hofman
Sprint
36:24
6
Yeshi Gebrselassie
EthiopiŽ
36:25
7
Rian vd Burgt
AVV Valkenswaard
40:12
8
Aukje Dirkx
No-Limits Bladel
42:23
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mieke van Hoof
No-Limits Bladel
43:43
2
Wilma Venmans
Gen.Michaelis Best
45:23
MTRIM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Bingers
Moergestel
36:28
2
Ron Leenaars
Netersel
38:29
3
Geert Duijkers
Horst
38:35
4
Eddy Brems
Herselt (B)
38:38
5
Piet Dirkx
Bladel
39:18
6
Harrie van Beers
Duizel
40:42
7
Lťon Dirkx
Hapert
40:45
8
Ben Groenen
Valkenswaard (AVV)
41:26
9
Ton Antonis
No Limits Bladel
41:44
10
Andrť Roelink
Horst
42:33
11
Ad v Heijst
Bladel (NO-Limits)
42:59
12
Jack Huygevoort
Biest-Houtakker
43:16
13
Harm Muller
Eersel
43:57
14
Gerard Korsten
Bladel
43:58
15
Lambert geboers
Hapert
44:21
16
Piet vd Velden
Lekkerkerk
44:22
17
Ger Thijssen
AV DES Eersel
45:24
18
Koert Gevers
Tilburg
45:25
19
Cees de Leeuw
Alphen (Nbr)
45:26
20
Schef v.Belkom
Hoogeloon
45:47
21
Johan Meulensteen
Eindhoven
46:01
22
Jan Jonkers
Valkenswaard (AVV)
47:19
23
Jan van Herk
Hapert (No-limts)
47:20
24
Nico Brand
Eindhoven
48:04
25
Stefan Schrijvers
Valkenswaard (AVV)
48:28
26
Sjaak Verbeek
Bladel (No-limits)
49:06
27
Ronald Nijs
Nuenen
49:50
28
Jaap Scheel
Valkenswaard
50:11
29
Jan Bosmans
Bergeijk
52:44
30
Frans Verbaandert
Hapert
53:53
31
Ad Westveer
Eindhoven
56:38
32
Ruud Sanderse
AV DES Eersel
56:47
33
Theo Cloosterman
Veldhoven
56:50
VTRIM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corrie Waterschoot
Hoogeloon (AVR 69)
46:12
WHEEL, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Jansen
GVAC Veldhoven
34:00
BEDR., 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
T. Doreleijers
Fitness Centrum
37:04
2
J. Rooijakkers
Ambition Runningcent
37:10
3
Kees Wouters
Tuinc.C.Wouters Tm.1
37:31
4
B. van Haren
Ambition Runningcent
38:02
5
B. van Rooy
Markant Rijschool Bl
38:36
6
P. Walthuis
Fitness Centrum
38:40
7
J. Hermsen
Toon Huijbregts Gere
39:15
8
A. van Gerwen
Ambition Runningcent
40:38
9
B. Lavrijsen
Ambition Runningcent
40:43
10
K. van Korven
Toon Huijbregts Gere
40:52
11
H. Gijbels
Toon Huijbregts Gere
41:17
12
A. Swaans
Tuinc.C.Wouters Tm.2
41:35
13
Wil Bierens
Tuinc.C.Wouters Tm.1
41:57
14
F. Peeters
Markant Rijschool Bl
42:16
15
L. Kaethoven
Fitness Centrum
42:49
16
P. Das
Fitness Centrum
43:26
17
Mw. D. Urkens
Fitness Centrum
44:24
18
R. v.d.Put
Rabobank Bladel/Reus
46:11
19
Harry v.Koll
Tuinc.C.Wouters Tm.2
47:34
20
Johan v.Noort
Tuinc.C.Wouters Tm.2
47:35
21
M.v.d.Heijden
Rabobank Bladel/Reus
48:46
22
J. Baselmans
Toon Huijbregts Gere
49:16
Hartelijk dank voor uw deelname aan deze 12e RaboCentrumloop
Het was goed loopweer, droog, bewolkt, veel wind NW4,
ca. 16C.
Uitslag gemaakt met computerprogramma WEGWED.
Info uitslagverwerking: Atl.Ver. DES Eersel, tel.0497-514077
www.uitslagen.nl
25-06-2000 00:00