Uitslagenlijst Montferland Run

's-Heerenberg - Zondag 3 december 2000

HSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kenenisa Bekele
Ethiopië
43:09
43:08
2
Kiyara Kamzee
Kenia (KEN)
43:26
43:25
3
Felix Limo
Kenia
43:49
43:47
4
Salim Kipsang
Kenia (KEN)
44:15
44:14
5
Tendai Chinhanbu
Zimbabwe (ZIM)
44:53
44:52
6
Tadesse Woldemeskel
Nederland
46:10
46:08
7
Aiduna Aitnafa
Nederland
46:53
46:51
8
Miroslav Vítek
Tsjechië (CZE)
47:35
47:33
9
Oliver Kandiero
Zimbabwe (ZIM)
47:54
47:53
10
Said Kanfaoui
Marokko
48:10
48:08
11
Rob Detert
Weerselo
48:32
48:31
12
Houssein Amara
Arnhem
49:38
49:36
13
Arthur Schramade
Cifla
49:39
49:36
14
Marcel Versteeg
Veenendaal
49:45
49:43
15
Udo Zwijnenberg
Atletics Nijverdal
50:16
50:13
16
Kees Huizenga
AAC '61
50:48
50:45
17
Ronald de Jonge
Loopgroep PK
51:02
50:59
18
Maurice Winterman
Veluwe
51:37
51:34
19
Ronald Withag
Bocholt (GER)
51:51
51:48
20
Theo Aymanns
Goch (GER)
52:28
52:22
21
Jeroen Barends
Ciko '66
52:34
52:30
22
Immo Mulder
Av '34
52:36
52:33
23
Andries van Ooyen
Atletico '73
52:37
52:34
24
Geron Peters
De Liemers
52:41
52:39
25
Iwan van Kooten
Seven Hills Running
53:05
53:02
26
Ruud vd Wal
Av '34
53:29
53:27
27
Frans Jansen
Doetinchem
53:42
53:39
28
Wieger Wiggemans
Daventria
54:08
54:04
29
Rudy Reynaert
Bornem (BEL)
54:09
54:05
30
Harry Veldkamp
Cialfo
54:09
54:06
31
René Kersten
Atletico '73
54:12
54:06
32
Berno Overbeek
Braamt
54:34
54:28
33
Eric van Oijen
Statina
54:48
54:43
34
Hans Nas
Argo
55:01
54:59
35
Manfred Boogaard
Ede Gld
55:13
55:11
36
John Klerkx
De Keien
55:19
55:15
37
Victor Bolwerk
De Heurne
55:29
55:23
38
Ronald Derksen
Veluwe
55:31
55:28
39
Rob den Bieman
AV Wijchen
55:34
55:27
40
Hans Boer
Amersfoort
55:39
55:31
41
Mark van Vliet
Altis
55:47
55:32
42
Vincent Burghout
Arnhem
56:00
55:56
43
Dennis van Lohuizen
Veluwe
56:12
56:06
44
Robin Seegers
Argo
56:17
56:11
45
Sam Blom
Nijkerkerveen
56:35
56:19
46
Raymond van Hall
Doesburg
56:45
56:39
47
Harold Barmentloo
Veluwe
56:51
56:47
48
Jos Bruens
Huissen
57:01
56:52
49
Martin Helmink
Veluwe
57:07
57:04
50
Theo Klein Bleumink
Veluwe
57:16
57:10
51
Hans Boonstra
Argo
57:24
57:19
52
Ab Jan Jacobse
's-Hertogenbosch
57:27
57:18
53
Perry Coomans
Gouda
57:35
57:06
54
Ton Coenen
Atletico '73
57:53
57:47
55
Erik Elbers
Gendt
57:55
57:37
56
Robin van de Mast
Hooglanderveen
57:57
57:28
57
Erik Jansen
Holten
58:09
57:56
58
Michael Bakker
Arnhem
58:11
58:07
59
Stefan Scanu
Argo
58:19
58:14
60
Léon ten Elshof
Archeus
58:26
58:16
61
Bas Tiemens
Ciko '66
58:32
58:22
62
Patrick Temming
AVA '70
58:51
58:48
63
Hans van Kampen
Argo
59:04
58:58
64
Mark Groeneweg
Dieren
59:05
59:00
65
Nicky ter Rek
Twello
59:09
59:05
66
Peter Makkink
Hengelo Gld
59:10
58:57
67
Gert Evers
AV '34 Apeldoorn
59:10
59:06
68
Paul Swart
Velp Gld
59:27
59:20
69
Andries Centen
Doetinchem
59:37
59:35
70
Frank Florij
Argo
59:41
59:36
71
Niels Duistermaat
Archeus
59:47
59:38
72
Frank Reijntjes
Zevenaar
59:57
59:16
73
Theo van Bergen
Argo
59:58
59:39
74
Remko Peters
Nijmegen
59:59
59:25
75
Daniel Wentink
Borculo
1:00:23
1:00:03
76
John Arends
Huissen
1:00:24
1:00:16
77
Bennie Potjes
Argo
1:00:45
59:57
78
Theo Holtus
Argo
1:00:47
1:00:34
79
Gerard Markvoort
AV Holten
1:00:48
1:00:32
80
Peter Wissing
Megchelen
1:01:03
1:00:57
81
Coen Huyberts
Gaanderen
1:01:10
1:01:02
82
Ernst Roemer
Prins Hendrik
1:01:12
1:00:57
83
Geert-Jan te Boekhorst
Argo
1:01:15
1:01:10
84
Erwin Heister
Terborg
1:01:22
1:01:16
85
Raymond te Slaa
Lichtenvoorde
1:01:25
1:01:16
86
Mark Huls
Argo
1:01:25
1:01:07
87
Edwin van der Leest
Loopgroep Rosmalen
1:01:31
1:01:21
88
René Rewinkel
Ulft
1:01:49
1:01:30
89
Eric Jansen
Loopgroep PK
1:01:50
1:01:42
90
Gerwin Winters
Vethuizen
1:01:56
1:01:44
91
Jacco van Wijngaarden
Zieuwent
1:01:57
1:01:40
92
Edwin van Roekel
Utrecht
1:02:07
1:01:55
93
Jaap Ex
Arnhem
1:02:15
1:02:02
94
Andreas Freund
Emmerich (GER)
1:02:17
1:01:48
95
Robert van Ackooy
De Liemers
1:02:18
1:02:13
96
Laurens Reinders
Didam
1:02:21
1:02:11
97
M.G.W. Gielink
Doesburg
1:02:23
1:02:04
98
Henk Stift
Zevenaar
1:02:24
1:02:06
99
Wil van Londen
Babberich
1:02:29
1:02:10
100
Paul Huls
Argo
1:02:32
1:02:29
101
Henk Mellendijk
Groenlo
1:02:33
1:02:23
102
Robert Wolterink
Arnhem
1:02:36
1:02:18
103
Erik van Hal
Den Hoorn
1:02:47
1:02:27
104
Anton van Bethray
Doetinchem
1:02:54
1:02:35
105
Bas Bakker
Deventer
1:02:55
1:02:34
106
Erik Orme
De Heurne
1:02:56
1:01:58
107
Thomas Müller
Xanten (GER)
1:02:58
1:02:46
108
René Nijkamp
AV '34 Apeldoorn
1:03:00
1:02:53
109
Henri Besselink
Argo
1:03:02
1:01:31
110
Bert Willems
Didam
1:03:03
1:02:20
111
Guus Slutter
Atletico '73
1:03:06
1:02:51
112
Denis Woeltjes
Aalten
1:03:07
1:02:27
113
Dennis Heijink
Laag-Keppel
1:03:14
1:02:39
114
Robert Bossenbroek
Apeldoorn
1:03:21
1:03:09
115
Patrick Bouwman
Varsselder Veldhunte
1:03:22
1:03:12
116
Rob Ribbink
Dieren
1:03:41
1:03:06
117
Laurens Klaassen
Ulft
1:03:44
1:03:31
118
Gerrit Jansen
Holten
1:03:46
1:03:33
119
Sander Hilferink
Ciko '66
1:03:56
1:02:51
120
Aart Kolk
Stokkum
1:03:59
1:03:21
121
Ramon Seegers
Argo
1:04:00
1:03:52
122
Rudi Bach
Didam
1:04:05
1:03:33
123
Karel Weykamp
OSS-VOLO
1:04:08
1:03:49
124
Nico Hooisma
Dronrijp
1:04:19
1:03:45
125
Albert Dreise
Ciko '66
1:04:31
1:03:56
126
Bert Vrieze
Argo
1:04:32
1:04:23
127
Arjan Heuvel
's-Heerenberg
1:04:33
1:03:35
128
Eric Visser
Duiven
1:04:33
1:04:23
129
Gerrit Bismmer
Athlos
1:04:37
1:04:21
130
Wilco Giesen
Silvolde
1:04:45
1:04:31
131
Martin Ruesink
Dinxperlo
1:05:00
1:04:19
132
Nico Geels
Westendorp
1:05:03
1:04:17
133
Michel Elshof
Argo
1:05:04
1:04:52
134
Edwin Willemsen
Groenlo
1:05:09
1:04:58
135
Henk Lammers
Archeus
1:05:12
1:05:03
136
Ivo Hoek
Argo
1:05:16
1:04:31
137
Frits van Berkel
Duiven
1:05:23
1:05:07
138
Henk Wallet
Pijnenburg
1:05:28
1:05:21
139
Ger de Jong
Didam
1:05:28
1:05:15
140
Peter Vreeman
Zutphen
1:05:40
1:05:20
141
Jeroen Schlechter
Doetinchem
1:05:54
1:05:48
142
Frank van der Goes
Ede
1:06:14
1:05:44
143
Jaap van Hunen
Climax
1:06:14
1:05:44
144
Servaas Vleeshouwers
Nijmegen
1:06:16
1:05:25
145
Henk Woolschot
Argo
1:06:23
1:06:06
146
Paul Bus
Didam
1:06:25
1:06:10
147
Marco Geels
Terborg
1:06:28
1:05:43
148
Rene Peters
Ewijk
1:06:33
1:06:00
149
Joop te Beest
De Heurne
1:06:42
1:05:43
150
René Geschiere
Argo
1:06:43
1:05:12
151
Patrick Hödl
Arnhem
1:07:00
1:06:29
152
Marco Rutgers
Gaanderen
1:07:14
1:06:46
153
Benno Reinders
Druten
1:07:33
1:07:00
154
Leslie Cree
Oosterhout
1:07:35
1:06:46
155
Pieter-Jan Willemse
Giesbeek
1:07:35
1:07:04
156
Michael Stobrawe
Sonsbeck (GER)
1:07:41
1:07:08
157
Sicco de Winter
Stokkum
1:07:47
1:07:05
158
Stefan Beljon
Arnhem
1:07:50
1:07:22
159
Bas van Balken
De Liemers
1:08:04
1:07:22
160
Dennis te Pas
Ulft
1:08:15
1:08:04
161
Pieter Hubers
Atletico '73
1:08:17
1:08:13
162
Gerben Obbink
Lichtenvoorde
1:08:18
1:08:05
163
Peter van Hensbergen
Milsbeek
1:08:20
1:07:36
164
Hendrik Duinkerken
Gelre
1:08:33
1:07:58
165
Remko Drost
Stap Vooruit Runners
1:08:36
1:08:06
166
Peter Braam
AV Nijmegen
1:08:50
1:08:39
167
Harrie Harms
Argo
1:08:55
1:08:00
168
Herbert Memelink
Argo
1:08:56
1:08:46
169
René Huls
Argo
1:09:03
1:08:57
170
Anton Gerrits
Grave
1:09:17
1:08:28
171
Bram Wicherink
Nijmegen
1:09:19
1:08:39
172
Arnold Dammers
Hanzesport
1:09:27
1:09:05
173
Richard Gerards
Argo
1:09:28
1:09:19
174
Bob Timmer
Doetinchem
1:09:36
1:08:52
175
René Bosch
Vorden
1:09:45
1:09:10
176
Rinie van Baast
Oisterwijk
1:09:48
1:09:07
177
Patrick Vledder
Arnhem
1:10:09
1:09:25
178
Jeroen Derde
Loopgroep Rosmalen
1:10:17
1:09:42
179
Rolf Binn
Goch (GER)
1:10:17
1:09:26
180
Gerard Verbeek
Loopgroep Rosmalen
1:10:24
1:09:49
181
Harry Derksen
Didam
1:10:26
1:09:47
182
Geert Boumans
Molenhoek
1:10:44
1:09:58
183
Sander van der Kous
Deventer
1:10:46
1:10:08
184
Kees de Jonge
Arnhem
1:11:00
1:10:10
185
Michel Loos
Arnhem
1:11:08
1:10:25
186
Erik Bijsterbosch
Apeldoorn
1:11:09
1:10:20
187
Alexander ter Beest
Argo
1:11:12
1:10:15
188
Jaap-Erik van Krimpen
Doetinchem
1:11:14
1:10:17
189
Tonny van Kouwen
Tolkamer
1:11:15
1:10:25
190
Folkert van der Meulen
Arnhem
1:11:25
1:10:56
191
Martin Wiggers
Arnhem
1:11:29
1:11:09
192
Christian Stiefelhagen
Duisburg (GER)
1:11:30
1:11:11
193
Hans Jeronimus
Nijmegen
1:11:33
1:10:36
194
Debie Roland
Duiven
1:11:43
1:10:51
195
Henri Lankveld
Argo
1:11:50
1:10:20
196
Lodewijk Hendriks
Zevenaar
1:11:55
1:11:26
197
Mark Langenhof
Zeddam
1:11:56
1:10:47
198
Tonnie Derksen
Loil
1:12:02
1:11:25
199
Geert Finkert
Zevenaar
1:12:02
1:11:11
200
Richard Rutten
Deventer
1:12:07
1:11:13
201
Allan Mendez
Duisburg (GER)
1:12:10
1:10:55
202
Lars Duistermaat
Archeus
1:12:14
1:11:51
203
Jochem Buil
Winterswijk
1:12:14
1:11:51
204
Wilbert Tomesen
Braamt
1:12:16
1:11:46
205
Frans Arends
Huissen
1:12:22
1:11:43
206
Peter Smits
Stokkum
1:12:34
1:12:24
207
Stefan Scholten
Varsselder Veldhunte
1:12:37
1:12:30
208
Frank van Kouwen
's-Heerenberg
1:12:39
1:12:09
209
John Leewerik
's-Heerenberg
1:12:57
1:12:07
210
Edward Althoff
Gelre
1:13:22
1:12:29
211
Marco Ringlever
Typhoon
1:13:24
1:12:23
212
Jeroen Lammers
Dinxperlo
1:13:30
1:12:32
213
Peter Keijl
Deventer
1:13:31
1:12:39
214
Peter van Seijen
Hengelo
1:13:57
1:13:43
215
Ronald Lentink
Didam
1:14:04
1:12:59
216
Adrie Andrea
Pallas '67
1:14:07
1:13:10
217
Adrie van Velthoven
Nijmegen
1:14:51
1:13:47
218
Jan Welling
's-Heerenberg
1:14:53
1:13:58
219
René Booms
Velp
1:15:01
1:14:24
220
Peter Verstegen
Warnsveld
1:15:09
1:13:56
221
Antoin Damen
Arnhem
1:15:19
1:14:30
222
M E Zwieren
Westervoort
1:15:22
1:14:24
223
Frank Grootenhuijs
Weurt
1:15:24
1:14:04
224
Erik van der Meer
Laren Gld
1:15:26
1:14:16
225
Pascal Greuter
Deventer
1:15:29
1:14:41
226
Paul Hondtong
Olst
1:15:29
1:14:55
227
Rob Bouwman
Huissen
1:15:31
1:14:52
228
Klaus Bergrath
Oberhausen (GER)
1:15:35
1:15:00
229
Gewald Maassen
Duiven
1:15:38
1:14:34
230
Richard ter Maat
Doetinchem
1:15:53
1:14:57
231
Ton Seegers
Argo
1:16:05
1:15:45
232
Eric Huls
Rotterdam
1:16:15
1:15:22
233
Christian Koechel
AVA '70
1:16:24
1:16:19
234
Hans Berendsen
Braamt
1:16:45
1:16:09
235
Charles Neevel
Etten Gld
1:16:45
1:15:39
236
Ronald Rosendaal
's-Heerenberg
1:16:49
1:15:57
237
Martin Oosterhuis
Beuningen Gld
1:16:52
1:16:05
238
Peter van der Kemp
Ermelo
1:16:53
1:16:16
239
René Boxem
Argo
1:17:02
1:16:04
240
Eef Oostveen
Stap Vooruit Runners
1:17:06
1:16:05
241
Rob Meinen
AVA '70
1:17:14
1:16:30
242
Louis Gerichhausen
Huissen
1:17:14
1:16:24
243
Marcel Roumans
Milsbeek
1:17:54
1:17:09
244
Ronald Jansen
Ron Clarke
1:17:56
1:16:53
245
A. Th. Aaldering
Didam
1:18:30
1:17:24
246
Ronald Egbers
Didam
1:19:08
1:18:02
247
Hans Boogaard
Ede
1:19:21
1:18:10
248
Ronald Franken
Beek gem Bergh
1:19:46
1:18:35
249
Hans Peters
Stokkum
1:20:22
1:19:53
250
Bert Woolschot
Doetinchem
1:20:32
1:20:12
251
Erwin Ykema
Ciko '66
1:20:45
1:19:32
252
Bernold Kemperink
Arnhem
1:21:33
1:20:55
253
Jan van Riswick
Elst Gld
1:22:28
1:22:08
254
Rene Jansen
Apeldoorn
1:22:51
1:21:38
255
Michel Vermeulen
Weurt
1:23:07
1:21:53
256
Antwan Terburg
Boxmeer
1:23:40
1:22:37
257
Patrick Eerden
Didam
1:23:40
1:22:38
258
Jarik de Graaff
Varsseveld
1:24:50
1:23:46
259
Jens Schonwider
Duisburg (GER)
1:25:25
1:24:09
260
Ronald de Groot
Hilversum
1:25:30
1:24:13
261
Henk Scholten
Amersfoort
1:25:47
1:24:35
262
Frans Thomas Fidler
Emmerich (GER)
1:26:11
1:25:27
263
Peter van Praagh
Arnhem
1:27:03
1:25:41
264
Geert-Jan Mathijssen
Arnhem
1:28:04
1:26:48
265
Joost de Vente
Ede
1:29:04
1:27:46
266
Gert Rijksen
Leersum
1:29:52
1:28:51
267
Harold Menting
Herwen
1:32:51
1:32:33
268
Sander Messing
's-Heerenberg
1:33:14
1:32:23
269
Evert van Dooren
Climax
1:36:08
1:34:50
270
Ria Zwart
Wekerom
1:38:44
1:37:26
HVET1, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo van den Abbeel
België (BEL)
46:32
46:30
2
Petr Klimes
Tsjechië (CZE)
47:05
47:05
3
Marti ten Kate
Nederland
47:39
47:37
4
Jos Sasse
Nederland
47:49
47:48
5
Chris Hennet
Ciko '66
50:21
50:19
6
Cees Tiemens
Veluwe
51:40
51:37
7
Gerard Hendriks
Daventria
51:50
51:48
8
George van Gorkum
Ciko '66
52:36
52:35
9
John Fokkink
AAC '61
52:46
52:43
10
Henk Altmann
Pallas '67
53:05
52:58
11
Peter Huls
Cifla
53:24
53:21
12
Hein Moorman
Argo
54:00
53:58
13
Hemmie Janssen
Duiven
54:13
54:10
14
Willem Romeyn
Hanzesport
54:14
54:09
15
Eef Lijster
Ciko '66
54:36
54:32
16
Marcel Rovers
Doesburg
55:56
55:49
17
Elbert Voogt
Veluwe
56:06
56:03
18
Paul van Rooyen
Ciko '66
56:28
56:25
19
Jan-Piet van Beek
Atletico '73
56:30
56:25
20
Jan Romeijn
Eerbeek
56:39
56:32
21
Jan Pel
Loopgroep PK
56:58
56:52
22
Sjef van Baast
Atverni
57:02
56:58
23
Wim Helmink
Archeus
57:03
57:00
24
Fred Lataster
Cifla
57:05
57:05
25
Ron Slangen
Cifla
57:07
56:57
26
Johnnie Wissing
Gendt
57:28
57:24
27
Stef Kloppenberg
Loopgroep PK
57:44
57:40
28
Cor Bezemer
Rotterdam Atletiek
57:46
57:40
29
Hans de Goede
Pijnenburg
57:47
57:41
30
Rudi Engeltjes
Leuvenheim
58:00
57:37
31
Ashok Jodha
Amsterdam
58:01
57:50
32
André Roelofs
Ciko '66
58:13
58:07
33
Ton van Nistelrooy
Loopgroep Rosmalen
58:13
58:04
34
Simon Mertens
AV Nijmegen
58:19
58:15
35
Ruud Hendricksen
De Liemers
58:22
58:15
36
Hans van Loon
Cifla
58:30
58:19
37
Geo Boumann
Arnhem
58:56
58:32
38
Izak Patty
Deventer
59:14
59:08
39
Guus Frissen
Wageningen
59:17
59:06
40
Ton Eikmans
Stap Vooruit Runners
59:17
59:08
41
Jan Jans
Cifla
59:20
59:15
42
Ben Groot Hemmink
Ron Clarke
59:21
59:16
43
Bert Smid
AV '34 Apeldoorn
59:24
59:18
44
Hans Boer
Arnhem
59:25
59:03
45
Ronald Brouwer
Veluwe
59:30
59:26
46
Simon Sanders
Beek gem Bergh
59:42
59:26
47
Harry Peters
Didam
59:50
59:42
48
Ab Lubbers
De Liemers
59:54
59:48
49
Rob Heymen
Tolkamer
1:00:01
59:34
50
Gerard Bodde
Argo
1:00:29
1:00:19
51
Heinrich Hoffmann
Goch (GER)
1:00:48
1:00:40
52
Ton ten Have
Hanzesport
1:00:55
1:00:49
53
Ronald de Rooy
Archeus
1:00:56
1:00:49
54
Jan Ruesink
Winterswijk
1:01:01
1:00:51
55
Jos Slutter
Argo
1:01:05
1:01:02
56
Hans Kersten
Huissen
1:01:11
1:01:04
57
Cees van der Velden
AV Wijchen
1:01:13
1:00:59
58
Fons Nieuwenhuis
Wehl
1:01:14
1:01:08
59
Ron Lechner
Kombijsport
1:01:19
1:01:09
60
Teun van Kalkeren
Lienden
1:01:22
1:01:06
61
Hans Dickhout
Cifla
1:01:35
1:01:23
62
Henk Loeters
De Liemers
1:01:38
1:01:33
63
Joop Abbink
Lichtenvoorde
1:01:47
1:01:37
64
Gert van Lagen
STAP
1:01:49
1:01:40
65
Willem Engel
Atverni
1:01:55
1:01:32
66
Rini van Houten
Loopgroep PK
1:01:56
1:01:49
67
Jan Steg
Borculo
1:01:58
1:01:37
68
Roy Hennekes
Arnhem
1:01:58
1:01:40
69
Frank Harmsen
Argo
1:02:00
1:01:58
70
Geert Aalbers
Angeren
1:02:02
1:01:45
71
Marcel Janssen
Gendt
1:02:11
1:02:07
72
Richard Geneuglijk
Loopgroep Rosmalen
1:02:17
1:02:07
73
Hans-Gerd
Uedem (GER)
1:02:26
1:01:50
74
Nico de Kruyff
Argo
1:02:26
1:01:41
75
Geert Kuppens
Didam
1:02:27
1:02:03
76
Jan Smeenk
Wehl
1:02:28
1:02:12
77
Jan Wammes
Arnhem
1:02:29
1:02:04
78
Jan Maasse van den Bri
LAAC Twente
1:02:43
1:02:32
79
Jan van Roekel
Climax
1:02:50
1:02:36
80
Henk Albers
Groesbeek
1:02:55
1:02:34
81
Guus Elfring
De Liemers
1:02:59
1:02:51
82
Ton Fransen
Westervoort
1:03:05
1:02:42
83
Gerard Klifman
Soest
1:03:14
1:03:08
84
Henk Wesselink
De Liemers
1:03:15
1:03:09
85
Henk Nijhuis
Cifla
1:03:17
1:03:04
86
Peter van den Hooff
Aalten
1:03:19
1:03:03
87
Alex Kersaan
Apeldoorn
1:03:21
1:03:10
88
Rob Bakker
Zevenaar
1:03:28
1:03:22
89
Hans Speelman
De Liemers
1:03:30
1:03:26
90
Hans Heuvels
Atletico '73
1:03:34
1:03:23
91
Cor Timmer
Climax
1:03:38
1:03:24
92
Erik Bueno
Amsterdam
1:03:41
1:03:31
93
Jos Bongers
Archeus
1:03:42
1:03:32
94
Wim Berendsen
Didam
1:03:51
1:03:27
95
Wim Sloot
De Liemers
1:03:54
1:03:41
96
Piet Michiels
Boxmeer
1:04:06
1:03:31
97
Frans Evers
Zevenaar
1:04:12
1:03:46
98
Arthur Ernst
Atletico '73
1:04:12
1:03:53
99
Reinhard Willemsen
Loopgroep Rosmalen
1:04:16
1:03:57
100
Jan Harbers
Harreveld
1:04:25
1:04:08
101
Marco Lusing
Arnhem
1:04:33
1:04:17
102
Jan Willem van Schoonh
Arnhem
1:04:34
1:04:24
103
Jan Wildeman
Millingen A/d Rijn
1:04:35
1:04:08
104
Wim Jansen
Atletico '73
1:04:42
1:04:35
105
Willy Weijers
Argo
1:04:46
1:04:14
106
Toon Masselink
Atletico '73
1:04:48
1:04:35
107
Hein du Plessis
's-Heerenberg
1:04:49
1:04:10
108
Chris Hof
Loopgroep PK
1:04:51
1:04:26
109
Rob Hageman
STAP
1:04:54
1:04:39
110
Jurgen Fischer
Bedburg-Hau (GER)
1:04:57
1:04:12
111
Joop Kraaijvanger
Doesburg
1:04:58
1:04:04
112
Marius Derde
Loopgroep Rosmalen
1:04:58
1:04:40
113
Gerrit Bosgoed
Rheden
1:05:02
1:04:47
114
Jos Balduk
Lobith
1:05:02
1:04:55
115
Henk Boerstal
Didam
1:05:09
1:04:14
116
Michael Buil
Kleve (GER)
1:05:09
1:04:43
117
Peter Gerritsen
Malden
1:05:13
1:04:43
118
Rob van Egmond
Startbaan
1:05:13
1:04:48
119
Willem Hoeksma
Arnhem
1:05:16
1:04:37
120
Jurgen Bierdrager
Gelre
1:05:17
1:05:10
121
Henk van Zantvoort
Ulft
1:05:18
1:04:35
122
René Weurding
De Liemers
1:05:18
1:05:09
123
Emy Gerritsen
STAP
1:05:18
1:05:03
124
Herman Jansen
Beek gem Bergh
1:05:19
1:05:02
125
Jan Meijer
Haaksbergen
1:05:21
1:04:55
126
Hans van der Vliet
Huissen
1:05:21
1:04:39
127
Henk Kolkstee
Huissen
1:05:24
1:04:55
128
Marcel Rensen
Terborg
1:05:25
1:05:16
129
Henk Dokter
Veteranen Nederland
1:05:25
1:05:16
130
Harry Nusselder
Doetinchem
1:05:25
1:04:31
131
Theo Sessink
Zevenaar
1:05:31
1:04:55
132
Leo Mertens
Cifla
1:05:37
1:05:23
133
Dieter Tersluisen
Emmerich (GER)
1:05:37
1:05:16
134
Eric Pallas
Doesburg
1:05:39
1:05:10
135
Leo Sijtsma
Duiven
1:05:39
1:05:02
136
Gerry Schuurman
Didam
1:05:42
1:05:17
137
Dieter Ambrosius
Emmerich (GER)
1:05:43
1:05:01
138
Harald Welz
Wesel (GER)
1:05:45
1:05:05
139
Ad Niederer
Spado
1:05:54
1:05:07
140
Henk Oudshoorn
Zeddam
1:05:57
1:05:20
141
Ben Wassenaar
Argo
1:05:58
1:05:12
142
Huib van Kesteren
Silvolde
1:06:11
1:05:17
143
Dirk Knot
Velp
1:06:12
1:05:22
144
Godfried van Moorsel
Doorn
1:06:16
1:05:55
145
Alfred Gaasbeek
Climax
1:06:17
1:05:35
146
Wander Bod
Stokkum
1:06:22
1:05:59
147
Han Vogel
Veldhoven
1:06:26
1:05:03
148
Willem Elfring
Zevenaar
1:06:32
1:05:51
149
Freek Kupers
S-Heerenberg
1:06:43
1:06:32
150
Jos van Nistelrooy
Zevenaar
1:06:44
1:06:37
151
Theo van Hoek
Apeldoorn
1:06:47
1:06:33
152
Wilfried Schepers
Ulft
1:06:48
1:06:38
153
Gerard Gerritsen
Apeldoorn
1:06:57
1:06:23
154
Theo Bleumer
Kilder
1:07:02
1:06:25
155
Peter v.d. Kamp
Arnhem
1:07:02
1:06:36
156
Paul Diks
Harreveld
1:07:03
1:06:32
157
Bart van Vliet
Loopgroep PK
1:07:06
1:06:51
158
Gortie Harleman
Cifla
1:07:07
1:06:53
159
Henk Godschalk
Zevenaar
1:07:09
1:06:55
160
Skip Gjaltema
AAV '36
1:07:10
1:06:52
161
Wim Rijkers
GAC Gemert
1:07:11
1:06:51
162
Alebrt Hingstman
AV '23
1:07:16
1:07:01
163
Wiel Janssen
De Liemers
1:07:24
1:06:30
164
Tonnie Nahuis
Beltrum
1:07:31
1:07:06
165
Nol Janssen
Gendt
1:07:35
1:06:36
166
Peter Gubbels
Nijmegen
1:07:38
1:06:35
167
Karel Vroegop
Ressen gem Nijmegen
1:07:39
1:06:35
168
Johannes Weibel
Sonsbeck (GER)
1:07:40
1:07:05
169
Johan Askamp
Climax
1:07:50
1:07:37
170
René Janssen
Didam
1:07:52
1:07:16
171
Hans Felkers
Wenum Wiesel
1:07:55
1:07:46
172
Manfred Raith
Bedburg-Hau (GER)
1:07:56
1:07:09
173
Ton Gorissen
Pallas '67
1:08:00
1:07:04
174
Hans Hoendervanger
Loopgroep Aart Stigt
1:08:02
1:07:45
175
Rinus Langwerden
Vorden
1:08:08
1:07:43
176
Gerard Bod
Zeddam
1:08:13
1:08:05
177
Eddy te Loo
Archeus
1:08:23
1:08:15
178
Eric Rietveld
Arnhem
1:08:27
1:07:43
179
Rob Vister
Zevenaar
1:08:31
1:08:03
180
Wil de Kort
Tilburg Road Runners
1:08:32
1:08:11
181
Ton Liebers
Groesbeek
1:08:35
1:08:05
182
Gerard Nijhuis
Eibergen
1:08:36
1:08:10
183
Bennie Mombarg
AV Holten
1:08:40
1:08:23
184
Bert Schoenmakers
Megen
1:08:43
1:08:09
185
Geert Laskewitz
Gennep
1:08:44
1:07:35
186
Fons Schelfhout
Argo
1:08:48
1:08:34
187
Pieter Zonderwijk
Velp
1:08:53
1:08:03
188
G van Hattum
Argo
1:08:54
1:08:12
189
Johannes Peters
Rees (GER)
1:09:00
1:08:07
190
Martin Cox
Marvel
1:09:03
1:08:44
191
Nico van Loon
Cifla
1:09:04
1:08:49
192
Arnold Timmer
Doetinchem
1:09:06
1:08:51
193
Leo Salemink
Nijmegen
1:09:08
1:08:17
194
Jan Wolthuis
De Liemers
1:09:09
1:08:39
195
Tonnie Rouwhorst
Lichtenvoorde
1:09:11
1:08:40
196
Ton Wildenborg
Hellas
1:09:11
1:08:41
197
R. van Offeren
Nijmegen
1:09:12
1:08:59
198
Willie Jansen
Zetten
1:09:19
1:08:49
199
René v. Tilburg
Arnhem
1:09:21
1:08:30
200
Adrie Wichards
Bennekom
1:09:24
1:09:14
201
Sjaak Willemsen
Gelre
1:09:25
1:08:51
202
Rudi Gabriel
Winterswijk
1:09:32
1:08:37
203
Henk Heusinkveld
Dinxperlo
1:09:34
1:08:57
204
Herman Wegerif
Cifla
1:09:36
1:09:21
205
Jonnie Wissing
Megchelen
1:10:03
1:09:19
206
Martin Staal
Loopgroep PK
1:10:07
1:09:49
207
Herman Aalbers
Haaksbergen
1:10:07
1:09:15
208
Geert Pel
Arnhem
1:10:09
1:09:26
209
Jo Westerveld
Ruurlo
1:10:15
1:09:35
210
W Drok
Eefde
1:10:15
1:10:02
211
Rene van Schendel
Oss '78
1:10:18
1:09:24
212
John Punt
Doetinchem
1:10:22
1:09:37
213
John Bosman
Argo
1:10:50
1:10:40
214
Geurt Ronk
Hanzesport
1:10:52
1:10:25
215
Geert Hebing
Didam
1:10:54
1:10:37
216
Henk Lubberdink
Argo
1:10:56
1:10:18
217
Gerrie Berendsen
's-Heerenberg
1:10:56
1:10:09
218
Arie van Braak
Atletico '73
1:10:57
1:10:37
219
Robin ter Beest
's-Heerenberg
1:11:02
1:10:33
220
Jan Meijerink
Argo
1:11:08
1:10:42
221
Martin Duking
Atletico '73
1:11:14
1:10:50
222
Herman Ter Vrught
Velp Gld
1:11:25
1:10:24
223
Cees Hectors
Nijmegen
1:11:29
1:10:57
224
Henk Kamphuis
Zelhem
1:11:36
1:10:59
225
Heinz te Kampe
Bocholt (GER)
1:11:40
1:11:07
226
Gijs Janssen
Arnhem
1:11:40
1:10:52
227
Heinz. Seitz
Bedburg-Hau (GER)
1:11:41
1:10:22
228
Geert Meijer
's-Heerenberg
1:11:48
1:10:55
229
Herman van Deutekom
Gelre
1:11:52
1:11:20
230
Marco van den Bovenkam
Huissen
1:12:00
1:11:17
231
Alfons Storck
Archeus
1:12:02
1:11:05
232
Peter Vedder
LAAC Twente
1:12:03
1:11:52
233
Ton Seegers
Didam
1:12:04
1:11:35
234
Wim Geurink
Eerbeek
1:12:10
1:11:32
235
Henk Wanders
Didam
1:12:10
1:11:43
236
Rudy Rutjes
Silvolde
1:12:11
1:12:02
237
Eddie Grotenhuis
Eibergen
1:12:13
1:11:34
238
Bennie Momberg
Vorden
1:12:23
1:12:17
239
Alois Hesselink
Doetinchem
1:12:27
1:11:18
240
Aad Koeleman
Doetinchem
1:12:31
1:11:40
241
Cees Eikelboom
Vorden
1:12:32
1:11:42
242
Gerard Masselink
Doetinchem
1:12:37
1:12:20
243
Frans Remmers
Argo
1:12:37
1:12:11
244
Jo Hobert
Atletics Nijverdal
1:12:38
1:12:29
245
Wim Tammel
Argo
1:12:40
1:12:31
246
Henk Neijenhuis
Huissen
1:12:41
1:12:02
247
Nico Berghmuus
Ede Gld
1:12:44
1:12:32
248
Hans Aarntzen
Silvolde
1:12:51
1:12:20
249
Jan Derksen
Gendt
1:12:58
1:12:04
250
Henk Willemsen
Keijenborg
1:12:59
1:11:44
251
Jeroen Roelofs
Pallas '67
1:13:04
1:12:06
252
EJM Kamoen
Ewijk
1:13:06
1:12:49
253
Willie van Doorn
Oss '78
1:13:09
1:12:14
254
Wilfried de Reus
Westervoort
1:13:10
1:12:35
255
Cyril Seesing
Didam
1:13:12
1:12:12
256
Gijs van de Biesebos
AV Papendrecht
1:13:13
1:12:20
257
Henk Momberg
Argo
1:13:18
1:12:44
258
Roelf Eding
Argo
1:13:19
1:12:02
259
Bert van Eijk
AV Holten
1:13:20
1:12:39
260
Josef Lenzen
Goch (GER)
1:13:24
1:12:08
261
Dick Drenten
Eibergen
1:13:26
1:12:39
262
Gerard Borkus
Atletico '73
1:13:27
1:12:50
263
Hans Kösters
Opijnen
1:13:32
1:13:06
264
Ton de Wilde
Doesburg
1:13:33
1:12:28
265
Alex Gudden
Doetinchem
1:13:33
1:12:35
266
Herm Vlake
Argo
1:13:35
1:12:47
267
Ronald Peter
Wuppertal (GER)
1:13:40
1:13:01
268
Frank Cuypers
Zeddam
1:13:56
1:12:47
269
Rudy Bastiaan
Hanzesport
1:13:57
1:13:31
270
Tonnie Hermsen
's-Heerenberg
1:13:58
1:13:05
271
Ferry Timmerman
Zutphen
1:14:02
1:13:13
272
Jos Olthof
Zeddam
1:14:02
1:13:20
273
Teejoo Raayman
Apeldoorn
1:14:04
1:12:43
274
Frans Disveld
Argo
1:14:10
1:12:58
275
Albert Berenpas
Doetinchem
1:14:19
1:13:48
276
Anton Zaalmink
Argo
1:14:36
1:13:26
277
Erwin van Loo
Doetinchem
1:14:43
1:13:26
278
Theo Heebink
Groessen
1:14:44
1:13:46
279
Holger Jansen
Emmerich (GER)
1:14:49
1:14:29
280
Maarten Harteveld
Argo
1:14:51
1:13:47
281
Hans Legebeke
Argo
1:14:57
1:14:27
282
Jeroen Ketelaar
Gendringen
1:15:02
1:14:08
283
Dirk Lof
Climax
1:15:03
1:13:56
284
Bert Veltman
Argo
1:15:04
1:14:09
285
Frans Slutter
Groenlo
1:15:15
1:14:23
286
Rik Lagerwaard
Climax
1:15:15
1:14:08
287
Herman te Lindert
Sinderen
1:15:17
1:14:39
288
Hans Beltman
De Liemers
1:15:18
1:14:13
289
Hans Hoffs
Arnhem
1:15:20
1:14:38
290
Jan Kemfers
Didam
1:15:21
1:14:17
291
Wim van Hulzen
Elst Gld
1:15:22
1:14:33
292
Wim Pijnenburg
Westervoort
1:15:37
1:14:31
293
Gerard Wolbrink
Beek gem Bergh
1:15:38
1:14:40
294
Nico Kraaijvanger
Atletico '73
1:15:41
1:15:08
295
Hennie Wassink
Groenlo
1:15:46
1:15:21
296
Henk van Lohuizen
Apeldoorn
1:15:50
1:15:08
297
Geoffrey Wallis
Ulft
1:15:57
1:15:00
298
Ruud Klarenbeek
Olst
1:16:00
1:15:10
299
René Jansen
Oss '78
1:16:10
1:15:15
300
Hans Huntelaar
Hummelo
1:16:27
1:15:39
301
Willy Hangency
Sonsbeck (GER)
1:16:28
1:15:55
302
Herman van Ingen
Rhenen
1:16:29
1:15:15
303
Willem Wassink
Argo
1:16:35
1:15:31
304
Theo Steens
Westervoort
1:16:41
1:15:39
305
Hans de Haan
Phoenix
1:16:46
1:16:20
306
Stevelien v.d. Weterin
Malden
1:16:47
1:16:02
307
Theo Zegers
Weurt
1:16:53
1:15:39
308
Wil Kling
Duiven
1:17:12
1:16:52
309
Frans Ipskamp
Duiven
1:17:15
1:16:17
310
Laurens Bolder
Didam
1:17:39
1:16:24
311
Hans de Vrught
Zeddam
1:17:45
1:16:36
312
Hans-Willli Hoffmann
Goch (GER)
1:17:53
1:16:37
313
Gerrit Dul
Gendringen
1:17:59
1:17:05
314
Hein Bisterbosch
Rozendaal
1:18:02
1:17:37
315
Jan van Schaijk
Nijmegen
1:18:03
1:17:28
316
Henk du Plesis
's-Heerenberg
1:18:19
1:17:25
317
AJW Arends
Stokkum
1:18:20
1:17:55
318
Rene van den Burg
Loopgroep PK
1:18:27
1:17:22
319
Cees van Oene
Loopgroep PK
1:18:34
1:18:00
320
Gerard Hemme
Overasselt
1:18:36
1:17:35
321
Henk Gerdsen
Zevenaar
1:18:41
1:17:36
322
Henk Reinbergen
Harreveld
1:18:48
1:17:36
323
Wim Kweldam
Aalten
1:18:56
1:18:15
324
Hans Somsen
Aalten
1:18:56
1:18:15
325
Wieli Lamers
Ooij
1:19:27
1:18:37
326
Jos Maandag
Argo
1:19:54
1:18:55
327
Dick van der Klaauw
Leersum
1:20:00
1:18:59
328
Hans Westerveld
Argo
1:20:28
1:19:11
329
Peter Kellerman
Lichtenvoorde
1:20:41
1:20:15
330
Fred Steens
Westervoort
1:21:01
1:19:58
331
A.J.W. Deegens
Velp Gld
1:21:09
1:20:10
332
Cor Prinsen
Bemmel
1:21:16
1:20:22
333
Rob Freriks
Argo
1:21:21
1:20:08
334
Jonen Berthold
Bocholt (GER)
1:21:24
1:20:22
335
Guido Peters
Atletico '73
1:21:39
1:20:55
336
Marcel Hakvoort
Atletico '73
1:22:17
1:22:06
337
Gosse. Douma
Climax
1:22:18
1:21:11
338
John Bakker
Silvolde
1:22:23
1:21:26
339
Jan Kuiper
Ulft
1:22:50
1:21:53
340
Hans Snijder
Apeldoorn
1:22:51
1:21:37
341
Dirk van Binsbergen
VAV
1:23:17
1:22:34
342
Jack Gertsen
Dieren
1:24:05
1:22:44
343
Hans Jurgen Wachter
Goch (GER)
1:24:20
1:23:08
344
Mark Brassie
Doetinchem
1:24:27
1:23:17
345
Peter Hulshof
Argo
1:24:46
1:24:05
346
Willem Berendsen
Arnhem
1:25:03
1:24:27
347
Sjoerd Sjoerdsma
Doetinchem
1:25:03
1:24:07
348
Alexander Schiotling
Argo
1:25:15
1:24:03
349
Ruud Engelaar
Doetinchem
1:26:42
1:25:32
350
Marc Knippenberg
Waalre
1:27:03
1:25:41
351
Johan Hekkenberg
Aalten
1:27:32
1:26:28
352
Rudi Doornbos
AV '34 Apeldoorn
1:27:59
1:26:52
353
Jeroen van Sluijters
Utrecht
1:28:00
1:27:05
354
Bert Peters
Argo
1:28:52
1:28:11
355
Willem Klassen
Ulft
1:29:35
1:29:13
356
Frank Nielander
Nijmegen
1:31:14
1:30:03
357
Hans van Dillen
Nijmegen
1:31:16
1:30:04
358
Ton Peters
's-Heerenberg
1:32:01
1:31:03
359
Ab Hooyer
Startbaan
1:35:19
1:34:20
HVET2, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans van de Bilt
Atverni
57:09
57:05
2
Henny Roodhorst
Cifla
57:21
57:15
3
Drikus Haalboom
Bennekom
57:49
57:44
4
Jan Knuiman
Pallas '67
58:14
58:08
5
Ricardo Pengel
Cifla
58:29
58:25
6
Heinrich van de Nahmen
Alphen (GER)
59:43
59:36
7
Rijk van Essen
AV '34 Apeldoorn
59:54
59:47
8
Albert Horsman
Atletics Nijverdal
1:00:12
1:00:06
9
Jan de Ruiter
Beek
1:00:40
1:00:31
10
Wiebe Cnosse
Atletico '73
1:01:08
1:00:58
11
Hans Pennings
De Keien
1:01:27
1:01:02
12
Louk Gerritsen
Loopgroep Rosmalen
1:01:39
1:01:31
13
Wim Besemer
Leuvenheim
1:02:04
1:01:56
14
Pieter Oostendorp
Astylos
1:02:14
1:01:58
15
Wim Kleingeld
Zevenaar
1:02:18
1:02:12
16
Hugo Boschker
Duiven
1:02:22
1:01:48
17
Willy Elshof
De Liemers
1:02:36
1:02:30
18
Freek Hommes
Stap Vooruit Runners
1:02:40
1:02:32
19
Ben Tabor
Zevenaar
1:02:45
1:02:39
20
Joop Looman
Didam
1:03:10
1:03:01
21
Hans Kleijnen
Nijmegen
1:03:36
1:03:24
22
Jan Stoffelen
Atverni
1:03:36
1:03:14
23
Wim Paalman
AV '34 Apeldoorn
1:03:54
1:03:44
24
Gerrit Reijnders
Boxmeer
1:04:08
1:03:33
25
Paul Knuvers
Borculo
1:04:23
1:03:58
26
Johan van Dam
Driel
1:04:38
1:04:30
27
John Burgers
Nijmegen
1:04:55
1:04:42
28
Toon Damen
Ciko '66
1:04:56
1:04:46
29
Martien Foppen
Loopgroep PK
1:05:27
1:05:12
30
Henk Oostendorp
Zevenaar
1:05:27
1:04:43
31
Bertus Wind
Argo
1:05:30
1:05:05
32
Jos Austen
Stap Vooruit Runners
1:05:31
1:05:16
33
Rinus v.d. Born
STAP
1:05:55
1:05:41
34
Jan Jansen
Marathon Pim Mulier
1:05:56
1:05:02
35
Wim Bosveld
Gelre
1:06:00
1:05:27
36
Martin Jacobs
Loopgroep Rosmalen
1:06:09
1:05:49
37
Mart Toorenaar
Molenhoek Lb
1:06:13
1:06:00
38
Gert Steijntjes
Argo
1:06:41
1:06:15
39
Anton van Hal
Doetinchem
1:06:49
1:06:29
40
Gerrit Vos
Ridderkerk
1:07:14
1:07:01
41
Sjef Notenboom
Arnhem
1:07:24
1:07:00
42
Jan Bouwmeester
Wilp Gld
1:07:25
1:07:15
43
Pieter Meulendijks
Duiven
1:07:54
1:07:00
44
Roel Ribbink
Gelre
1:08:04
1:07:32
45
Nico Bonke
De Liemers
1:08:19
1:07:51
46
Jan Vos
GAC Gemert
1:08:28
1:08:09
47
Ton Nijenhuis
Zevenaar
1:08:36
1:08:08
48
Jan van der Blom
Argo
1:08:44
1:08:20
49
Johan Schrader
Spankeren
1:08:47
1:08:42
50
Jan Notten
Atletico '73
1:08:57
1:08:39
51
Carel Bloemberg
Duiven
1:08:59
1:08:26
52
Chris Knoop
Lobith
1:09:03
1:08:19
53
John Meder
Doorwerth
1:09:11
1:08:36
54
Henk Willemsen
Lobith
1:09:37
1:08:52
55
Martin Toonen
De Komeet
1:09:40
1:08:58
56
Jan Engelen
Kilder
1:09:45
1:08:42
57
Robert Portengen
Heteren
1:09:49
1:09:34
58
Udo Hybel
's-Heerenberg
1:09:50
1:08:52
59
Paul Bloemberg
Duiven
1:10:03
1:09:49
60
Henk Wyers
Ciko '66
1:10:07
1:09:20
61
Jan Grondman
Didam
1:10:10
1:08:50
62
Jan Engelen
Gendt
1:10:23
1:09:27
63
Lothar Nienhaus
Bocholt (GER)
1:10:28
1:10:17
64
Wim Cornelissen
Hanzesport
1:10:41
1:10:17
65
Herbert Reissner
Duisburg (GER)
1:10:52
1:09:37
66
Gerard van Laarhoven
Renkum
1:11:10
1:10:29
67
Gerrit van Hoof
Loopgroep Rosmalen
1:11:11
1:10:34
68
Ad Tinnenbroek
Bemmel
1:11:12
1:10:17
69
Anton Kruiderink
Hanzesport
1:11:20
1:10:59
70
Remko van den Burg
Arnhem
1:11:23
1:10:21
71
Henk van Heuvelen
Veluwe
1:11:37
1:10:48
72
Bert Post
Doetinchem
1:11:39
1:11:00
73
Gerard Vink
's-Heerenberg
1:11:48
1:10:55
74
Vincent Blom
Zevenaar
1:11:48
1:11:31
75
Kees Wijnberg
Sinderen
1:11:48
1:11:06
76
Bert Jansen
OSM '75
1:11:53
1:11:05
77
Henny Gervers
Zeddam
1:12:04
1:11:38
78
Tom Lijftogt
Ruurlo
1:12:09
1:11:13
79
Jan Timmner
Loopgroep PK
1:12:16
1:11:49
80
Theo Braber
Pallas '67
1:12:32
1:11:33
81
Ton van Uem
Borculo
1:12:39
1:12:00
82
Henk Steijntjes
Varsseveld
1:12:41
1:12:15
83
Wim Brinks
AV Holten
1:12:49
1:12:10
84
Arie Melderij
Ruurlo
1:12:55
1:12:31
85
Hans van der Brugge
De Liemers
1:13:11
1:12:43
86
Theo Aalders
Didam
1:13:11
1:12:41
87
Aloys Dieker
Gaanderen
1:13:12
1:12:30
88
Gerard Beltman
Velp
1:13:14
1:12:27
89
Jan Bulten
Doetinchem
1:13:16
1:12:48
90
Ton Kooper
De Liemers
1:13:22
1:12:54
91
George Copray
Argo
1:13:26
1:13:22
92
Wemer Ermers
Goch (GER)
1:13:28
1:12:37
93
Gerard Schepers
Atletico '73
1:13:29
1:13:05
94
Hans Peters
AV Nijmegen
1:13:30
1:12:44
95
Theo Broekman
ASV
1:13:35
1:12:36
96
Anne Kaldenberg
Typhoon
1:13:36
1:12:32
97
Wim Lagendijk
Ruurlo
1:13:44
1:12:39
98
Theo Kuijpers
De Keien
1:13:46
1:13:02
99
Wim Heiwegen
Zeddam
1:13:48
1:13:36
100
Jan Willemsen
Didam
1:13:58
1:13:31
101
Ger Grob
Duiven
1:14:05
1:13:05
102
Sjef Hogenes
Badhoeverdorp
1:14:08
1:13:43
103
Hans Bisselink
Argo
1:14:09
1:13:01
104
Johannes Koper
Pannerden
1:14:13
1:13:07
105
Wim Brekveld
Twello
1:14:19
1:13:58
106
Alois Janhsen
Goch (GER)
1:14:28
1:13:18
107
Willem Naujoks
Terwolde
1:14:32
1:13:16
108
Cor Gieling
Didam
1:15:09
1:14:38
109
Hans van Seijen
TION
1:15:11
1:14:59
110
Harrie Stempher
Deventer
1:15:29
1:15:18
111
IJff Delen
1:15:33
1:14:15
112
Theo Liesting
Dieren
1:15:42
1:14:56
113
Theo Erdhuizen
Stokkum
1:15:47
1:15:36
114
Hans van Lohuizen
Apeldoorn
1:15:51
1:15:10
115
Wim van Leeuwen
De Liemers
1:16:09
1:15:01
116
Toni Berndsen
Emmerich (GER)
1:16:19
1:15:05
117
Klaus Klatt
Kevelaer (GER)
1:16:28
1:15:57
118
Willem Vennekens
Climax
1:16:39
1:15:32
119
Ton de Vries
Oss
1:16:40
1:16:05
120
Gert de Fluiter
Elst Gld
1:16:40
1:15:37
121
Wim Ketelaar
Etten
1:16:44
1:16:25
122
André Lanke
Didam
1:16:45
1:15:43
123
Wim van Nijkerken
Dieren
1:16:56
1:16:11
124
Gerrit Markvoort
AV Holten
1:17:01
1:16:20
125
Simon Maasland
Bennekom
1:17:11
1:16:16
126
Bert Hamming
Stap Vooruit Runners
1:17:20
1:16:47
127
Theo Sessink
Molenhoek Lb
1:17:27
1:16:57
128
Hans Stoffels
Velp Gld
1:17:30
1:16:41
129
Hennie Pastors
Atletico '73
1:17:53
1:16:56
130
Willie Ampting
's-Heerenberg
1:18:01
1:17:40
131
Chris van der Steen
Elst Gld
1:18:16
1:17:26
132
Kees Kuners of Koender
Zeist
1:18:22
1:17:11
133
Louis Lanters
Argo
1:18:25
1:17:55
134
A. Molendijk
Wehl
1:18:40
1:17:19
135
Jan Stokman
Groessen
1:19:09
1:18:03
136
Dieter Eberhard
Goch (GER)
1:19:28
1:18:12
137
Bert Brands
Arnhem
1:19:35
1:18:20
138
Pierre Klaassen
Doetinchem
1:19:42
1:18:40
139
Gerrit Brinkman
Loopgroep Aart Stigt
1:19:43
1:18:44
140
Wout Duinmayer
OSS-VOLO
1:19:44
1:18:41
141
Dieter Kessler
Bedburg-Hau (GER)
1:19:45
1:18:46
142
Klaas de Mooij
Velp Gld
1:20:03
1:18:50
143
Joep Schenning
De Liemers
1:20:18
1:19:28
144
Jan Gelinck
Groenlo
1:20:24
1:19:59
145
Henk Schepens
Generaal Michaelis
1:20:54
1:20:06
146
Frans Arntzen
Didam
1:21:00
1:19:45
147
Bart Daals
's-Heerenberg
1:21:53
1:20:59
148
Leo Brouwer
Stap Vooruit Runners
1:22:42
1:22:01
149
Ton Lamers
Groesbeek
1:23:23
1:22:21
150
Herman Hogenkamp
Argo
1:23:57
1:22:50
151
Kees van Eijk
Veenendaal
1:24:25
1:23:05
152
Anton Bloemink
Emmen
1:24:34
1:24:16
153
Hemmie ten Hoopen
Argo
1:24:38
1:23:27
154
Ron Blomsma
Argo
1:25:20
1:24:42
155
Piet van Geelen
Nijmegen
1:25:52
1:25:17
156
Theo van Amerongen
Arnhem
1:26:21
1:25:02
157
Guus Eltink
Argo
1:27:16
1:26:08
158
Gerard van Eersel
Hoog Keppel
1:27:23
1:26:14
159
Henk Bouwmeester
Zevenaar
1:27:29
1:26:21
160
Piet Sluyter
Argo
1:27:33
1:26:24
161
Jan Koetsier
AV Holten
1:27:55
1:27:14
162
Leen van Leersum
Herwijnen
1:28:05
1:26:53
163
Theo Hendriks
Nijmegen
1:28:45
1:28:11
164
Ad v.d. Donk
Pallas '67
1:29:30
1:28:31
165
Hans Hilkhuijsen
Daventria
1:30:04
1:29:15
166
Heinz Herbert Gürtner
Kevelaer (GER)
1:30:48
1:29:43
167
Ben Peters
Hummelo
1:30:51
1:29:51
168
Gerard Hendriksen
Climax
1:37:29
1:36:21
169
Bert Hendriks
Climax
1:37:30
1:36:20
170
Cvijeta Perkovic
Zevenaar
1:38:59
1:37:47
171
Gerrit Drost
Zelhem
1:50:55
1:49:49
HVET3, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ap Dominicus
Loopgroep PK
59:26
59:24
2
Ko Elerie
Hanzesport
1:01:05
1:01:01
3
Bob Groeneweg
Dieren
1:03:33
1:02:57
4
Klaas Molenaar
Velp
1:04:27
1:04:12
5
Leen Klapwijk
Loopgroep PK
1:04:50
1:04:16
6
Manfred Kalberg
Bocholt (GER)
1:04:54
1:04:42
7
Dirk Nusselder
Argo
1:05:50
1:05:19
8
Albert Reynaert
België
1:06:05
1:06:00
9
Tonny Tomassen
Wehl
1:07:22
1:07:02
10
Gerd Aengenheister
Kranenburg (GER)
1:07:56
1:07:10
11
Rien de Lange
Ciko '66
1:09:14
1:08:28
12
Janwillem Meurs
Veteranen Nederland
1:09:18
1:09:16
13
Frans Teunissen
Bemmel
1:09:39
1:08:44
14
Gerrit Hofstra
Argo
1:10:05
1:09:41
15
Gerd Gathmann
Emmerich (GER)
1:10:21
1:10:00
16
Theo van de Ven
Loopgroep Rosmalen
1:11:12
1:10:37
17
Jac van Garderen
De Liemers
1:12:58
1:11:38
18
Gert Nas
Beek
1:13:05
1:12:11
19
Remi Bakker
Typhoon
1:13:19
1:12:36
20
Leo Groot Zevert
ASV
1:16:08
1:15:11
21
Antoon Schiphorst
Beek
1:16:29
1:15:40
22
Wil Grothauzen
Scopias
1:17:56
1:17:46
23
Henk van Paasschen
Argo
1:19:31
1:18:32
24
Ben van Grieken
Startbaan
1:19:32
1:19:27
25
Karel ter Beek
Azewijn
1:19:39
1:18:32
26
Dick van Wijk
Argo
1:19:40
1:18:34
27
Jan Streekstra
Climax
1:21:54
1:20:48
28
Jaap Hoevers
Doetinchem
1:23:22
1:23:02
29
Gerard Maatman
Argo
1:24:54
1:24:11
30
Hans Thuis
Emmerich (GER)
1:26:04
1:25:17
31
Jan Laars
Stap Vooruit Runners
1:27:12
1:26:31
32
Egon Körber
Kevelaer (GER)
1:30:39
1:29:37
33
Josef Keisers
Kevelaer (GER)
1:30:48
1:29:43
34
Ben Giesen
Arnhem
1:32:05
1:30:54
DSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irma Heeren
Harderwijk
51:03
51:00
2
Jana Klimesová
Tsjechië (CZE)
52:24
52:21
3
Elizabeth Schröder
Kenia (KEN)
54:47
54:44
4
Mariska Kramer-Postma
Friesland
56:56
56:53
5
Jojanneke Berendsen
Atletico '73
58:22
58:18
6
Ingrid Lemke
AV '34 Apeldoorn
59:24
59:18
7
Inge van Oijen
Statina
1:00:03
59:58
8
Mirjam Pietersma
Ciko '66
1:00:36
1:00:29
9
Marion van Zoom
Loopgroep Rosmalen
1:01:53
1:01:43
10
Kitty Hölzken
Loopgroep Rosmalen
1:04:59
1:04:39
11
Dorothé Vrieze
Argo
1:06:17
1:06:08
12
Ilse Bouman
Stap Vooruit Runners
1:08:37
1:08:21
13
Lonneke van de Voort
Cifla
1:11:04
1:10:49
14
Ingrid Lemke
AV '34 Apeldoorn
1:11:25
1:10:42
15
Hilka Wind
Argo
1:11:33
1:11:08
16
Esther ter Bogt
Lichtenvoorde
1:14:31
1:14:11
17
Leonie van Roekel
Hermes
1:15:16
1:15:01
18
Leonie Pijnenburg
Ciko '66
1:15:37
1:14:32
19
Grada Boschker
Gouda
1:15:59
1:15:24
20
Carlie Bolder
Didam
1:16:42
1:15:29
21
Angélique Lamour
Argo
1:16:49
1:15:24
22
Inge Centen
Doetinchem
1:17:50
1:16:43
23
Hiske Harms
Argo
1:18:35
1:17:39
24
Renate Nijenhuis
Argo
1:18:44
1:17:48
25
Eva van Riessen
Apeldoorn
1:19:44
1:19:13
26
Anne Seitz
Bedburg-Hau (GER)
1:20:36
1:19:17
27
Ivonne Engels
Silvolde
1:22:37
1:21:39
28
Suze Beerten
Daventria
1:25:05
1:23:57
29
Simone Drost
Velp Gld
1:25:30
1:24:11
30
Beitske Schoof
Arnhem
1:27:14
1:26:15
31
Suzan Domhof
Groenlo
1:31:08
1:30:30
32
Lienke Stemerdink
Doetinchem
1:36:01
1:34:47
DVET1, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mieke Pullen
Oisterwijk
55:42
55:39
2
Caroline den Otter
Loopgroep Rosmalen
57:59
57:39
3
Anja van Vliet
Loopgroep PK
1:01:46
1:01:36
4
Maria Weenink
Groenlo
1:04:29
1:04:19
5
Ingrid Gardien
Arnhem
1:05:34
1:04:45
6
Marian Aalderink
Zutphen
1:05:41
1:05:20
7
Gerry Dumont
LAAC Twente
1:06:53
1:06:31
8
Cilly Windmüller
Emmerich (GER)
1:07:15
1:06:55
9
Annie Claassen
Malden
1:07:37
1:06:51
10
Carla Slutter
Atletico '73
1:07:38
1:07:25
11
Sandra Beernink
Beltrum
1:08:32
1:08:11
12
Evelien Steenland
AV '34 Apeldoorn
1:08:44
1:08:23
13
Els Hartjes
Argo
1:09:04
1:08:51
14
Paula Huls van der Kop
Nijmegen
1:09:53
1:09:23
15
Marian Gasselink
Pannerden
1:10:13
1:10:00
16
Corrie Nusselder
Argo
1:10:14
1:09:27
17
Attje Boom
Enschede
1:10:20
1:09:55
18
José Beunk
Beltrum
1:10:42
1:10:17
19
Monica Duivenkate
LAAC Twente
1:11:22
1:10:59
20
Paula Godschalk
De Liemers
1:12:11
1:11:58
21
Marion Titulaer
Groenlo
1:12:19
1:11:51
22
Rianne Maas
Archeus
1:12:29
1:11:21
23
Nina Joosten
Pallas '67
1:12:32
1:11:35
24
Betsy Meijer
AV Haaksbergen
1:12:40
1:11:55
25
Karin Geurts
Stokkum
1:13:00
1:12:32
26
Annemiek Derksen
Arnhem
1:13:02
1:12:32
27
Ans Hulzebos
Hanzesport
1:13:14
1:12:47
28
Thea Lövering
Atletico '73
1:13:21
1:12:56
29
Janneke Metzemaekers
Argo
1:13:22
1:13:19
30
Joke Nijland
AV Holten
1:13:49
1:13:11
31
Netty van Dijk
AV Holten
1:13:50
1:13:11
32
Christa Pooth
Emmerich (GER)
1:13:50
1:13:31
33
José Kampshof
Archeus
1:13:51
1:12:55
34
Gerda Baars
Giesbeek
1:13:54
1:13:38
35
Annet ter Beest
's-Heerenberg
1:13:57
1:13:29
36
Maria Verpoort
Goch (GER)
1:14:28
1:13:18
37
José Helming
Argo
1:14:47
1:13:42
38
Mia Stax
Ottersum
1:14:49
1:14:07
39
Gerrie van Loon
Cifla
1:15:09
1:14:25
40
Ringjen Leever
De Liemers
1:15:34
1:14:44
41
Maria Kisters
Sonsbeck (GER)
1:16:28
1:15:53
42
Jeanette Bezemer
Rotterdam Atletiek
1:17:15
1:16:44
43
Jetty Stam
AV Holten
1:17:26
1:16:47
44
Ine Bruggink
Groenlo
1:18:03
1:17:39
45
Marion Holtmark
Loopgroep PK
1:18:27
1:17:25
46
Trudy van Schaick
Dieren
1:18:37
1:17:44
47
Anja Hermsen
's-Heerenberg
1:18:51
1:17:58
48
Beppie Jansen
Argo
1:19:51
1:18:41
49
Kyra Hortulanks
Arena
1:19:57
1:18:43
50
Willemien van Mier
Bennekom
1:20:05
1:19:28
51
Bernadette Beerten
Groenlo
1:20:43
1:20:28
52
Diana Kruitwagen
Malden
1:21:01
1:20:16
53
Monique Kokke
Stap Vooruit Runners
1:21:06
1:20:36
54
Brigitte Kuhlen
Schalkhaar
1:21:19
1:20:15
55
Greet Hoendervanger
Loopgroep Aart Stigt
1:21:20
1:20:19
56
Elske Hebing
Doetinchem
1:21:31
1:20:39
57
Brigit Overveld
Atletico '73
1:21:35
1:20:52
58
Cosma Angenent
Atletico '73
1:21:36
1:20:53
59
Maryan Klaassen
Ulft
1:22:05
1:21:44
60
Marion Zuiderwijk
Heemstede
1:22:23
1:21:22
61
Wilma Markvoort
Eerbeek
1:24:39
1:23:38
62
Carla Koster
Pallas '67
1:24:56
1:23:58
63
Ingrid Zijm
Arnhem
1:25:30
1:24:11
64
Marcella Grootenhuijs
's-Heerenberg
1:25:30
1:24:13
65
Christine Gerritsen
AV '34 Apeldoorn
1:25:45
1:24:39
66
Paula Smit
Archeus
1:26:13
1:25:01
67
Martina Lenk
Bedburg-Hau (GER)
1:26:18
1:24:59
68
Mary-Ann Olminkhof
De Liemers
1:26:21
1:25:09
69
José Landman
Climax
1:26:23
1:25:15
70
Monique Blankvoort
ASV
1:26:39
1:25:24
71
Jolanda Schroer
Argo
1:27:30
1:26:52
72
Karen van Sluijters
Utrecht
1:28:35
1:27:45
73
Johanna Askamp
Climax
1:28:40
1:27:30
74
Doris Raith
Bedburg-Hau (GER)
1:28:56
1:28:05
75
Marlene Fischer
Kevelaer (GER)
1:30:48
1:29:44
76
Diny Eskes
Groenlo
1:31:11
1:30:33
77
Milja Lentiney
Westervoort
1:31:21
1:30:41
78
Corrie Brinkman
Loopgroep Aart Stigt
1:32:43
1:31:43
79
Betsie van den Brink
Ede
1:39:19
1:38:01
80
Hennie Meijerink
Argo
1:40:56
1:39:43
DVET2, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Diny Detert
Weerselo
1:02:01
1:01:58
2
Mieke Toorenaar
Molenhoek Lb
1:08:17
1:08:02
3
Thiely Keeling v Maare
Nijmegen
1:09:15
1:09:00
4
Diny Sessink
Atletico '73
1:09:51
1:09:26
5
Maria Voss
Bedburg-Hau (GER)
1:10:52
1:10:41
6
Irene van Wijk
AV '23
1:12:02
1:11:48
7
Dini Luikink
Didam
1:12:13
1:11:47
8
Annie Rouwhorst
LAAC Twente
1:12:27
1:11:56
9
Gerda Damen
Bemmel
1:12:58
1:12:05
10
Marianne Renckens
Cifla
1:13:15
1:13:01
11
Flora Jonkman
Argo
1:14:00
1:13:00
12
Gré Levelink
AAV '36
1:14:04
1:13:48
13
M. Luttje
AV Haaksbergen
1:14:34
1:13:49
14
Majo Joostens
Ciko '66
1:15:34
1:15:05
15
Ciel Scheinck
Groenlo
1:15:47
1:15:21
16
Iny Hobert
Atletics Nijverdal
1:16:05
1:15:54
17
Henny Markvoort
AV Holten
1:16:10
1:15:30
18
Bets Gerritsen
Ron Clarke
1:16:22
1:16:09
19
Ineke Daals
's-Heerenberg
1:17:41
1:17:13
20
Dinie Janssen
Gelre
1:17:46
1:16:53
21
Wilmien Jannink
Groenlo
1:18:26
1:18:11
22
Nelleke Evers
Veluwe
1:19:18
1:18:17
23
Truus Arkenbout
Loopgroep Rosmalen
1:19:44
1:18:41
24
Diny Arends
Huissen
1:19:49
1:19:00
25
Geergelt Tiel-Groenest
Leusden
1:21:47
1:20:40
26
Geertje van Heuvelen
Voorst
1:22:23
1:21:33
27
Anne Rogalla
Emmerich (GER)
1:23:21
1:22:30
28
Maria van Gils
De Liemers
1:24:19
1:23:07
29
Carla Debets
Argo
1:24:21
1:23:11
30
Paulien Hieltjes
Groenlo
1:25:32
1:25:16
31
Conny Hardiek
Amerongen
1:26:12
1:25:12
32
Cristine Goedegebuure
Climax
1:26:24
1:25:15
33
Annie Groen
Didam
1:26:27
1:26:16
34
Ans Scheers
Didam
1:27:17
1:27:05
35
Dini Arfman
AV Holten
1:27:55
1:27:16
36
Magda Bouwens
Climax
1:28:39
1:27:30
37
Thea van Uem
Nijmegen
1:28:45
1:28:09
38
Lenie Jacobs
Nijmegen
1:28:46
1:28:11
39
Elfriede Wagner
Kleve (GER)
1:28:56
1:28:04
40
Frouke Burema
Doorwerth
1:30:02
1:29:26
41
Wil Nijenhuis
Argo
1:30:51
1:29:50
42
Riet Seenig
Didam
1:31:18
1:30:12
43
Dieske Hertgers
Eefde
1:31:41
1:30:55
44
Joke Braber
Pallas '67
1:31:53
1:30:32
45
Hilde Behrend
Emmerich (GER)
1:33:18
1:32:32
46
Marga Penninks
Terborg
1:34:57
1:34:12
47
Marianne Beudel
Argo
1:35:31
1:34:19
48
Ieke Stemerdink
Doetinchem
1:35:45
1:34:30
49
Ria Udink
AV Holten
1:35:50
1:35:10
50
Reino Hoekstra
Ede
1:37:30
1:36:21
51
Inge Peet
Varsseveld
1:40:30
1:39:15
52
Rikie Peters
Argo
1:41:00
1:40:41
53
Annie van Rossum
Veteranen Nederland
1:53:58
1:52:58
J-9, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Seb Wiggemans
Deventer
8:30
8:27
2
Ties Evers
Gaanderen
8:40
8:39
3
Erik Janssen
Stokkum
9:11
9:09
4
Chiel Braam
's-Heerenberg
9:14
9:13
5
Dirk Janssen
Zeddam
9:24
9:16
6
Jasper Nieuwenhuis
Wehl
9:30
9:25
7
Joris Petterson
Silvolde
9:34
9:30
8
Wilco van Roekel
Ede Gld
9:37
9:35
9
Roel Stein
's-Heerenberg
9:46
9:42
10
Coen van Zandvoort
Doetinchem
9:47
9:43
11
Tom Hunting
Megchelen
10:17
10:09
12
Jelle Obbink
Lichtenvoorde
10:19
10:14
13
Rick van Westerop
Stokkum
10:20
10:19
14
Malte van Elk
Elten (GER)
10:24
10:19
15
Joris van Huet
Lengel
10:26
10:22
16
Daniel Gremann
Elten (GER)
10:36
10:32
17
Sietse Vinkenvleugel
Ulft
10:38
10:34
18
Yorrick Kniest
's-Heerenberg
10:40
10:39
19
Thijs van Westerop
Stokkum
10:51
10:51
20
Nick Bloem
's-Heerenberg
10:59
10:55
21
Roel Hunting
Megchelen
11:18
11:09
22
Ruben Elfrink
's-Heerenberg
11:26
11:21
23
Bart Obbink
Lichtenvoorde
11:39
11:35
24
Daniël Rosenkranz
's-Heerenberg
11:47
11:42
25
Jelmer Drijver
Lengel
12:12
12:03
26
Bennie Hengst
's-Heerenberg
12:30
12:27
27
Kevin Dieker
's-Heerenberg
12:33
12:31
28
Thijs Heering
's-Heerenberg
12:46
12:42
29
Brian Tosain
's-Heerenberg
12:55
12:49
30
Floris Heering
's-Heerenberg
12:56
12:47
31
Quint Baars
's-Heerenberg
13:02
12:54
32
Maikel Arendsen
's-Heerenberg
13:08
13:06
33
Ferdy Plas
's-Heerenberg
13:08
13:06
34
Patrick ten Eijkelder
Lengel
13:27
13:22
35
Hidde Böttcher
's-Heerenberg
15:22
15:18
36
Quintus Stinissen
's-Heerenberg
15:30
15:27
37
Ümran Kilinc
's-Heerenberg
16:52
16:50
38
Leo Oosterwier
's-Heerenberg
17:04
16:59
M-9, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Birthe van Loosen
Didam
10:01
9:51
2
Ilse Kraneburg
Silvolde
10:39
10:36
3
Anouk Kraneburg
Silvolde
10:44
10:40
4
Sharon Huls
Doetinchem
11:07
11:05
5
Saskia van Bergen
Doetinchem
11:16
11:13
6
Meike Giesbers
Elten (GER)
11:52
11:46
7
Eline Breukink
Stokkum
12:07
12:02
8
Kelly Elfrink
's-Heerenberg
12:27
12:22
9
Lisa van Beek
's-Heerenberg
12:32
12:29
10
Yana Arends
Stokkum
12:41
12:35
11
Victoria Meuleman
's-Heerenberg
12:44
12:42
12
Romana van Oostveen
Elten (GER)
12:52
12:46
13
Janne Vogel
Veldhoven
12:54
12:50
14
Birgit Giesenaar
Stokkum
13:20
13:17
15
Shams Alizada
's-Heerenberg
14:14
14:12
16
Ilse van Roekel
Ede Gld
15:22
15:19
17
Stephanie van Emden
's-Heerenberg
15:44
15:41
18
Josien Giesen
Lengel
16:55
16:49
19
Tessa Smeenk
's-Heerenberg
17:00
16:49
20
Yvette Peters
Lengel
17:09
17:01
21
Charlotte Geers
's-Heerenberg
17:22
17:16
22
Inessa Ellenbroek
Emmerich (GER)
17:58
17:52
23
Daniëlle Beijer
's-Heerenberg
18:01
17:54
J10+, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wout Driever
Ulft
7:56
7:55
2
Maikel Sasse
Harreveld
8:04
8:03
3
Emiel Dijkman
's-Heerenberg
8:37
8:36
4
Robin Baakman
Kilder
8:42
8:39
5
Michel Felders
Wenum Wiesel
8:44
8:43
6
Rutger Kupers
Lengel
8:46
8:45
7
Jordy Ketting
's-Heerenberg
8:48
8:44
8
Sjoerd Wissink
Megchelen
8:48
8:44
9
Jan Meijers
's-Heerenberg
8:49
8:49
10
Niels Weijers
Doetinchem
8:51
8:50
11
Wander Bod
Stokkum
8:55
8:53
12
Bram Kniest
's-Heerenberg
8:56
8:47
13
Vincent Felkers
Wenum Wiesel
8:58
8:57
14
Bart-Jan Breukink
Stokkum
8:59
8:57
15
Koen Vossers
Hengelo Gld
9:00
8:58
16
Lucas Veenhof
's-Heerenberg
9:03
8:54
17
Sebastian Albrecht
Bedburg-Hau (GER)
9:14
9:11
18
Oscar Huls
Doetinchem
9:18
9:13
19
Hjalman de Ruiter
's-Heerenberg
9:26
9:21
20
Frenk van Assen
's-Heerenberg
9:33
9:23
21
Joris van Moerkerk
Kilder
9:36
9:33
22
Michael Jdes
Lengel
9:46
9:44
23
Mark C Reulink
's-Heerenberg
9:49
9:38
24
Roel Nass
's-Heerenberg
9:52
9:46
25
Koen Velthausz
's-Heerenberg
9:55
9:47
26
Bjorn Bourgondiër
's-Heerenberg
9:57
9:52
27
Marc Steinvoort
's-Heerenberg
9:58
9:53
28
Mark Pelgrim
Doetinchem
10:03
9:55
29
Lars Wijsman
's-Heerenberg
10:03
9:54
30
Jorik Roelofsen
Didam
10:04
9:57
31
Michiel Lubbers
Didam
10:09
10:05
32
Niek Hermsen
's-Heerenberg
10:09
10:08
33
Barry Notten
's-Heerenberg
10:09
10:04
34
Dominik Meijer
Elten (GER)
10:10
10:07
35
Lars Jansen
's-Heerenberg
10:10
10:05
36
Roy Heering
Stokkum
10:13
10:12
37
Niels van Westerop
Stokkum
10:14
10:13
38
Maarten Giezenaar
's-Heerenberg
10:14
10:08
39
Alard Verhoef
's-Heerenberg
10:14
10:09
40
Erik Bod
Stokkum
10:16
10:11
41
Rogier Hendriksen
's-Heerenberg
10:19
10:13
42
Martijn Wissink
Stokkum
10:19
10:18
43
Bram Perloy
's-Heerenberg
10:34
10:30
44
Patrick Roes
's-Heerenberg
10:38
10:32
45
Robbin Giesen
Lengel
10:40
10:35
46
Brian Rosendaal
's-Heerenberg
10:45
10:42
47
Joost Hermsen
's-Heerenberg
11:03
11:00
48
Jelle Marissink
Stokkum
11:13
11:12
49
Sandro Rosendaal
's-Heerenberg
11:14
11:11
50
Sjors Elshof
Doetinchem
11:16
11:12
51
Roel van Beek
's-Heerenberg
11:26
11:24
52
Tamme Sanders
's-Heerenberg
11:27
11:25
53
Robert Schopman
's-Heerenberg
11:28
11:23
54
Fabian Smink
Elten (GER)
11:31
11:27
55
Ruben Bruins
Azewijn
11:37
11:32
56
Florian Boschker
Lengel
12:13
12:08
57
Patrick Berntsen
's-Heerenberg
12:14
12:08
58
André Berntsen
's-Heerenberg
12:15
12:06
59
Wangxiang Weng
's-Heerenberg
12:25
12:23
60
Navid Alizada
's-Heerenberg
12:56
12:55
61
Kevin van Halteren
's-Heerenberg
13:23
13:19
62
Paul ten Oever
Stokkum
13:24
13:20
63
Robin Hunting
's-Heerenberg
14:14
14:06
64
Bart Stienissen
Stokkum
14:23
14:16
65
Rob Wijnands
Stokkum
14:23
14:18
66
Nadér van Steen
's-Heerenberg
14:27
14:26
67
Gerd Feldmann
's-Heerenberg
14:29
14:28
68
Sasha Peters
Lengel
14:58
14:54
M10+, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kerstin van Embden
Emmerich (GER)
8:21
8:21
2
Pauline Jansen
Didam
9:01
8:58
3
Marlie van Loossen
Didam
9:14
9:12
4
Lisa Meurs
Doetinchem
9:23
9:22
5
Anniek Snijders
Stokkum
10:08
10:07
6
Anouck Kaal
Stokkum
10:35
10:33
7
Marleen Giezenaar
's-Heerenberg
10:40
10:35
8
Carlijn Giesen
Lengel
10:40
10:31
9
Mandy Bouwman
's-Heerenberg
10:44
10:38
10
Judith Braam
's-Heerenberg
10:45
10:40
11
Sanne van Huet
Lengel
10:56
10:51
12
Charell Nieling
Stokkum
11:03
10:58
13
Cathana Peters
's-Heerenberg
11:04
11:02
14
Lotte Janssen
Zeddam
11:09
11:04
15
Xiao-Jan Wang
's-Heerenberg
12:05
12:01
16
Wendy vd Berg
's-Heerenberg
12:32
12:26
17
Esther Smits
Stokkum
12:36
12:34
18
Birte Ambrosius
Elten (GER)
12:49
12:43
19
Maren van Uhm
Stokkum
12:54
12:53
20
Rosanne Medze
's-Heerenberg
12:56
12:53
21
Michelle Leeuwerik
's-Heerenberg
13:00
12:54
22
Deborah Jansen
's-Heerenberg
13:03
12:54
23
Inge van Vilsteren
Doetinchem
13:17
13:15
24
Bianca Peerdeman
's-Heerenberg
13:18
13:17
25
Chriss van Pul
Stokkum
13:19
13:18
26
Sharon Jansen
's-Heerenberg
13:26
13:23
27
Milaika de Ruiter
's-Heerenberg
14:34
14:28
28
Jennifer Meuleman
's-Heerenberg
15:02
15:00
29
Charline Kuster
Stokkum
15:06
15:02
30
Sevda Kilinc
's-Heerenberg
15:07
15:06
31
Ilse Peters
Lengel
15:07
14:56
32
Knistel Bruins
Azewijn
15:09
15:05
33
Lotte Daals
's-Heerenberg
15:10
15:02
34
Tugba Mutlu
's-Heerenberg
15:14
15:08
35
Tamara Stinissen
's-Heerenberg
16:00
15:56
36
Svenja Schutte
's-Heerenberg
16:00
15:56
37
Liberte Oosterwier
's-Heerenberg
16:08
16:03
38
Shirley Angenent
's-Heerenberg
16:43
16:36
39
Merlissa Peters
's-Heerenberg
17:58
17:54
www.uitslagen.nl
03-12-2000 00:00