Uitslagenlijst Houtwijk kerstloop

Dronten - Zaterdag 16 december 2000

M, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Enok Kiptooketer
Kenia
1:02:14
2
Hilaire N'Tirempeba
Burundi
1:03:25
3
Jeroen van Damme
Achilles
1:03:34
4
Greg van Hest
Tilburg RR
1:04:40
5
Fransua Woldemariam
Zuidwal
1:06:14
6
Niels Strik
GAC
1:06:40
7
David Hemstede
Atletico '73
1:08:31
8
Peter Visser
AV'34
1:09:14
9
Remco Grasman
Almere '81
1:09:23
10
Toon Heeren
Achilles
1:10:01
11
Jan van Ommen
Cialfo
1:11:11
12
Alex van Tilburg
THOR
1:11:17
13
Gabriely K. Wambura
SAV
1:11:59
14
Gerard van Rijn
GAC
1:12:00
15
Mohammed Bekera
Haag Atletiek
1:12:36
16
Ernst Hulsman
PEC 1910
1:13:05
17
Maurice Winterman
av Veluwe
1:13:47
18
Adrie Deemter
HAC '63
1:13:58
19
Richard Clevett
GAC
1:14:32
20
Mark Huiberts
GAC
1:15:02
21
Jan-Willem Schaar
Parthenon
1:15:55
22
Patrick Kuijken
Athlos
1:16:38
23
Herman van den Hengel
GAC
1:16:49
24
Harry Veldkamp
Cialfo
1:17:11
25
Johan te Peele
Phanos
1:18:52
26
Wieger Wiggemans
Daventria
1:19:15
27
Rahul Ravesteyn
PAC
1:20:02
28
Rob Cornelisz
Almere 81
1:21:26
29
Peter Aartse
Lpgr PK
1:22:12
30
Johan van Rijn
GAC
1:22:34
31
Bart van Wijland
PEC 1910
1:22:55
32
Erwin Noorman
AV Spirit
1:23:27
33
Krijn Kroezen
AV Spirit
1:23:47
34
Arjan Kluin
Cialfo
1:24:03
35
John Pannekoek
AV Helden
1:24:06
36
Gerjan v.d. Craats
Athlos
1:24:33
37
Huigert de Hoop
De Delvers
1:24:40
38
Henk Uitslag
PEC 1910
1:24:51
39
Nico Rawee
Zuidwal
1:24:58
40
Jeen de Meer
Lpgr. PK
1:25:15
41
Evert Spijkerboer
Lpgr PK
1:25:34
42
Nicky ter Rele
Daventria
1:25:53
43
Tim Steenberg
Phanos
1:25:55
44
Fred Kramers
Zuidwal
1:28:59
45
Wim Vissers
av NOP
1:29:04
46
Eric Jansen
lpgr PK
1:29:10
47
Eelco Muller
Startbaan
1:32:35
48
Erwin Dol
Flevo Delta
1:35:11
49
Fokke van Velzen
AV Spirit
1:38:16
50
Henk van Elst
Veenendaal
1:49:25
M40+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo van den Abeel
België
1:06:18
2
Marti ten Kate
TION
1:09:39
3
Wim de Weerdt
Cialfo
1:13:39
4
Charles Timmermans
Parthenon
1:13:50
5
Jan-Dirk van Zanten
Phanos
1:14:02
6
Gerard Hesselmans
AV NOP
1:15:23
7
Gerrit-Jan Tichelaar
PEC 1910
1:16:06
8
Jan Hollestelle
Flevo Delta
1:18:18
9
Pieter Iedema
AAC
1:19:46
10
Sybren de Lange
Flevo Delta
1:20:09
11
Jan Olsthoorn
PAC
1:21:05
12
Henk Groen
Flevo Delta
1:21:40
13
John Coster
ATOS
1:22:17
14
Jaap Kooiman
Cialfo
1:22:26
15
Cornelis Bertijn
Athlos
1:22:48
16
Henk van den Esschert
De Gemzen
1:23:17
17
Ron Zaal
AV 34
1:23:34
18
Jan van Ommen
AV 34
1:23:39
19
Steven Post
Hague RR
1:24:00
20
Kees Tuk
av Spirit
1:24:50
21
Clemens Overmars
AV NOP
1:25:23
22
Harrij Coes
PK
1:25:44
23
Willem Edink
lpgr PK
1:27:57
24
Henk Teunissen
Athlos
1:28:30
25
Ronald Schreuder
AV Spirit
1:28:45
26
Rob De Swart
AV Spirit
1:29:57
27
Jos van Ruler
Flevo Delta
1:31:32
28
Evert Leunk
AV Veluwe
1:31:39
29
Jan Willem Dijkgraaf
Cialfo
1:32:14
30
Henk Meijering
av NOP
1:34:41
31
Flip Nijhoff
De Gemzen
1:35:03
32
Roelof Plender
Isala
1:36:14
33
Teun van Bruggen
ISALA
1:37:41
34
Titus de Vries
Flevo Delta
1:38:45
35
Albert Mooiweer
Isala
1:40:41
36
Kees Keizer
De Gemzen
1:44:20
37
André Wentzel
AV Spirit
1:44:49
38
Rein Brouwer
Loop Service
2:08:29
M50+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Victor Maliy
Haag Atletiek
1:11:22
2
Anton Root
Zuidwal
1:20:00
3
Arnold Stoop
Vet. Ned.
1:24:05
4
Michiel Kastermans
Hanze Sport
1:25:17
5
Jan Rinsma
AV NOP
1:26:59
6
Aleid Bosch
De Gemzen
1:27:42
7
Henk Kooistra
Vet. Ned.
1:28:17
8
Kees van Wijk
AV Spirit
1:29:17
9
René Westra
AVC
1:30:23
10
Dick Doornenbal
Cialfo
1:30:35
11
Henk Hoekert
De Gemzen
1:30:52
12
Ben Vlug
Vet. Ned.
1:31:14
13
Sjaak Swarthof
Almere 81
1:31:41
14
Frits Malcorps
Isala
1:32:19
15
Leo de Voor
AV Spirit
1:35:36
16
Ger Ettes
Vet. Ned.
1:36:09
17
Barend ten Have
Isala
1:38:08
18
Peter Geurtsen
Spirit
1:40:01
19
Jan Briaire
AV Spirit
1:41:47
20
Aad van Arken
de Gemzen
1:43:33
21
Ron Odendaal
Lpgr PK
1:44:36
22
Maarten Schoone
AV Spirit
1:47:10
23
Henk Breugom
Haagse RR
1:49:49
24
Gerard Fidder
AV Spirit
1:51:04
M60+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ap Dominicus
Loopgroep PK
1:26:33
2
Ko Elerie
Av Hanzesport
1:27:43
3
Bé Kok
ISALA
1:32:36
4
Hidde Kamphorst
DJA Zundert
1:35:45
5
Willem Landman
Av Spirit
1:35:53
6
Wim van Riesen
Flevo Delta
1:36:35
7
Reymert Albert
BRRC (BEL)
1:36:40
8
Christ Mulders
Flevo Delta
1:39:37
9
Onno Petiet
av Spirit
2:08:14
V, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irma Heeren
AV '34
1:13:40
2
Nadja Wijenberg
Tilburg RR
1:14:19
3
Annelieke van der Slui
Haag Atletiek
1:15:52
4
Barbara Kamp
PAC
1:17:16
5
Sandra van den Heaseve
Zuidwal
1:17:55
6
Jacqueline Rustidge
Isala
1:19:17
7
Anne van Schuppen
Cialfo
1:19:58
8
Inge Schipperen
Sprint
1:24:43
9
Daniëlle Meijer
AV Spirit
1:50:59
V40+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Coster
ATOS
1:31:27
2
Manna Kwak
Zuidwal
1:32:27
3
Godelive Bouwes
Flevo Delta
1:34:00
4
Ria Buiten
Vet. Ned
1:36:57
5
Els Trienes
AV Monnickendam
1:40:00
6
Ria van Weezep
AV Spirit
1:43:38
PRES, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Bovee
av NOP
1:14:36
2
Bas van Beek
Vaassen
1:19:09
3
Niek Leferink
Lelystad
1:19:56
4
Hans Windgassen
AV ATHLOS
1:20:37
5
Jan van Vliet
Leidschendam
1:20:57
6
Gerrit van Olst
Oldebroek
1:23:48
7
Frank Spreuwers
Howald (LUX)
1:24:27
8
Sjaak Pouw
Dronten
1:25:52
9
Henk Groenewoud
Emmeloord
1:26:29
10
Henk Ruiter
AV Athlos
1:26:57
11
Dave Ewalts
Wanssum
1:27:11
12
Jan Wielinga
spakenburg
1:27:20
13
Ton Kok
Lelystad
1:27:36
14
André Goes
AV NOP
1:27:49
15
Ardath Witkamp
Soest
1:28:13
16
Sander Poll
Deventer
1:28:20
17
Henk Wolf
Av Spirit
1:28:33
18
Jeroen ten Klooster
Zwolle
1:28:35
19
Ruud Groen
Den Haag
1:28:47
20
Wim Kooi
Den Haag
1:29:00
21
Peter Bos
Spakenburg
1:29:09
22
Marcel Sman
Lelystad
1:29:19
23
René van der Geest
Delft
1:29:25
24
Michel Brouwer
Dronten
1:29:56
25
Dirk v.d. Streek
Biddinghuizen
1:30:10
26
Ferry Haasjes
Ens
1:30:53
27
Anton de Bruin
Kraggenburg
1:30:54
28
Frits Mulder
Amersfoort
1:31:08
29
Bert van Slooten
Urk
1:31:18
30
Rudi Knol
Dronten
1:31:42
31
Rein Jan Zanen
Deventer
1:32:02
32
Wim Wuestenenk
Creil
1:32:23
33
Emile Westerveld
Zwolle
1:32:31
34
Gerard de Hoop
De Gemzen
1:32:44
35
Kees Heydra
Elburg
1:33:02
36
Anton Nijenkamp
lpgr. Biddinghuizen
1:33:13
37
Hennie Bottenberg
Kampen
1:33:20
38
Roelof Pepping
Dronten
1:33:31
39
Henk Afman
Swifterbant
1:33:47
40
Bas Pieterse
Zeewolde
1:33:55
41
Ton Linthout
Nijmegen
1:34:06
42
Leo Vaandrager
AV NOP
1:34:29
43
Richard Willems
Driel
1:34:32
44
Math van Nunen
lpgr. Biddinghuizen
1:34:34
45
Roald de Gans
Brummen
1:35:47
46
Marcel van Panhuis
Hierden
1:36:05
47
Geert de Lange
ATHLOS
1:36:35
48
Peter van Vliet
Dronten
1:36:44
49
Dick van Voorst
Hasselt
1:36:45
50
Antoon Schutte
Biddinghuizen
1:36:47
51
Paul Smeenk
Lelystad
1:37:01
52
J. Peters
AV NOP
1:37:08
53
Joop de Zwaan
Harderwijk
1:37:34
54
Johan Verkuyl
lpgr. Biddinghuizen
1:37:43
55
Wim van Dam
Veenendaal
1:37:47
56
Klaas Compagner
De Gemzen
1:37:49
57
Jan Boschman
Hasselt
1:37:52
58
Bernard Robingh
Colchester (GBR)
1:37:55
59
Ton Schirks
Zeewolde
1:38:18
60
Guus Juffer
Kampen
1:38:25
61
Bart de Jong
Dronten
1:38:31
62
Dick van Doorn
Almere 81
1:38:35
63
Martin Potappel
av NOP
1:38:35
64
Ronald de Ruijter
Dronten
1:38:56
65
Han Hilbrands
AV NOP
1:39:01
66
Harm van der Kamp
Flevo Delta
1:39:06
67
Ruud Bakker
IJsselstein
1:39:06
68
Theo Hegeman
Lelystad
1:39:17
69
Ed Westerbos
Lelystad
1:39:18
70
Tom van de Meij
Hoederloo
1:39:31
71
Andre Muessen
Veenendaal
1:39:32
72
Erwin Etmans
lpgr Ketelhaven
1:39:33
73
Evert Brink
ATHLOS
1:39:33
74
Gerard Bovee
av NOP
1:39:37
75
Vincent Schuurman
Biddinghuizen
1:39:45
76
Dennis Bekking
Zwolle
1:39:51
77
Mannie Groeneveld
De Gemzen
1:40:57
78
Pieter Manné
Zeewolde
1:41:06
79
Wim ter Woord
AV NOP
1:41:26
80
Hans Dekker
Nunspeet
1:41:34
81
Rogier Monshouwer
Dronten
1:41:44
82
Jos van der Velden
Almere 81
1:41:45
83
Wouter Heemink
Amersfoort
1:42:03
84
Jasper de Jong
Ter Aar
1:42:04
85
Martijn Arends
Lopik
1:42:05
86
Sebastiaan de Winter
Schoonhoven
1:42:05
87
Epko Haijer
AV NOP
1:42:26
88
Roel ten Klooster
Wijhe
1:42:31
89
Han Dijkstra
AV NOP
1:42:35
90
Alfred Jeths
Lelystad
1:42:38
91
Andries Krist
Zeewolde
1:42:41
92
Bianca Sinia
Biddinghuizen
1:43:03
93
Maurice Beunk
Almoelo
1:43:04
94
Andries Vos
Zwolle
1:43:18
95
Jan Boogaard
Lelystad
1:43:23
96
Klaas Scheffer
Almere '81
1:43:26
97
Johan Kaptein
Folsgare
1:43:39
98
Simon de Birk
almere
1:43:41
99
Erno Bouma
lpgr Biddinghuizen
1:43:55
100
Michael Scholten
Zoetermeer
1:43:56
101
Wouter Schouten
Ruurlo
1:44:00
102
René van Rouwendal
Almere
1:44:01
103
René Tutert
Zwolle
1:44:06
104
Tom Runderkamp
Zwolle
1:44:16
105
George Thoen
Zeewode
1:44:19
106
Peter van Buren
Hierden
1:44:21
107
Henk Wisselink
Lelystad
1:44:29
108
Bo van der Heyden
Almere 81
1:44:31
109
Abel Wortelboer
Hasselt
1:44:33
110
Peter van Heijningen
Almere
1:44:47
111
Erik Bezema
Lelystad
1:44:53
112
Peter van der Wal
AV Spirit
1:44:55
113
Jeen van Arker
Ytrecht
1:45:01
114
Henjo de Looper
Zeewolde
1:45:09
115
Kate Rubingh
Colchester (GBR)
1:45:15
116
Harry Stoorvogel
Lelystad
1:45:18
117
Henk Tichelaar
Oldebroek
1:45:26
118
Tim de Vogel
Flevo Delta
1:45:42
119
Richard van den Steen
Almere
1:45:48
120
Rolina Nell
AV NOP
1:45:50
121
Bap van Breenen
Lelystad
1:46:10
122
Lies Meijering
av NOP
1:46:17
123
Zacharias Zijlstra
Joure
1:46:27
124
Gerdien van Halteren
Zeewolde
1:46:30
125
Robin Kroon
Lelystad
1:46:31
126
Nico Hoogendijk
AV Spirit
1:46:36
127
Jan Post
AV NOP
1:46:40
128
Matthijs Mostert
Delft
1:46:45
129
Marcel van Kesteren
Veenendaal
1:46:46
130
Koos Prins
AV NOP
1:46:55
131
Louis van de Berg
Flevo Delta
1:46:57
132
Rik van Griensveen
Nistelrode
1:47:00
133
Mike van Kempen
Didam
1:47:00
134
Ankie Hageman
Zwolle
1:47:11
135
Geert Klinkhamer
AV NOP
1:47:28
136
Belisario van Baal
CIOS ARNHEM
1:47:31
137
Harm Schoneveld
lpgr. Biddinghuizen
1:47:38
138
Johan van Peperzeel
Zeewolde
1:48:03
139
Willem Bliekendaal
Zeewolde
1:48:29
140
Diederik Nijhuis
Flevo Delta
1:48:38
141
Vincent van Yperen
Dronten
1:48:47
142
Aalt Kolkman
De Gemzen
1:48:59
143
Louis Uit de Willigen
AV NOP
1:49:13
144
Eiltjo Noordman
Lelystad
1:49:17
145
Hans van der Mheen
Elburg
1:49:23
146
Rien Petersen
Athlos
1:49:32
147
Piet Bosma
emmeloord
1:49:34
148
Ria Blaas
AV NOP
1:49:44
149
Ed Kreijkamp
AV NOP
1:49:44
150
Dick Etmans
lpgr Ketelhaven
1:49:47
151
Anne Jan Kok
Hummelo
1:49:53
152
Ad Vos
Flevo Delta
1:50:00
153
Ramon van der Ven
Amersfoort
1:50:06
154
Piet van Mierlo
Flevo Delta
1:50:18
155
Jan Meijerink
Lelystad
1:50:33
156
Harrie Loos
Emmeloord
1:50:42
157
Gert Driesen
AV Spirit
1:50:50
158
Paul Niekus
Dronten
1:50:53
159
Peter Niekus
Flevo Delta
1:50:53
160
Pieter van der Zwaag
AV Spirit
1:51:00
161
Fred Borgsteede
Lelystad
1:51:24
162
Willem de Vries
Urk
1:51:25
163
Tonnie Holterman
Zwolle
1:51:25
164
Nijenkamp
x
1:51:35
165
Paul van Beersen
Elst
1:51:46
166
Lenie Hoogweg
Leidschendam
1:51:51
167
Willy Bakker
AV NOP
1:51:55
168
John Hofstede
3992 KK
1:52:12
169
Piet Duyndam
Ketelhaven
1:52:17
170
Marian Hullegé
Dronten
1:52:17
171
Ton Linthout
Nijmegen
1:52:40
172
Henk Hilgenkamp
AV NOP
1:52:49
173
Wim Wuestenenk
Creil
1:52:55
174
Robert Jan Thomassen
Stroe
1:53:02
175
Rob Salamansar
AV Spirit
1:53:42
176
Matthieu Lawalata
Lunteren
1:53:52
177
Gert Hofstede
Groningen
1:53:55
178
Louw Overbeke
Dronten
1:54:23
179
Adrie Klaver
Lelystad
1:54:24
180
Edward van Beveren
AV NOP
1:54:26
181
Arjen de Schutter
Biddinghuizen
1:54:29
182
Kees Alberts
Groningen
1:54:31
183
Jan van der Lek
Flevo Delta
1:54:31
184
John de Vries
Biddinghuizen
1:54:46
185
Jannie Mulder
lpgr. Biddinghuizen
1:55:02
186
Eline Paap
Almere 81
1:55:20
187
Jan Rein Bos
AV NOP
1:56:01
188
Flip Prins
Dronten
1:56:09
189
Bernardus van der Laan
AV NOP
1:56:14
190
Ton Vermeule
Veessen
1:56:22
191
Patrick Brink
Harderwijk
1:56:23
192
Jos Fassaert
Dronten
1:56:31
193
Adrie van 't Westende
lpgr. Biddinghuizen
1:57:00
194
Henk Huisjes
AV NOP
1:57:21
195
Gerard Sloove
Lelystad
1:57:27
196
Alie Mentink
Zeewolde
1:57:35
197
Paul van Eck
Maarsbergen
1:57:37
198
Ferdy van Gerven
Geffen
1:58:15
199
Jaap Wubs
Lelystad
1:58:21
200
Willem Verhaar
Zeewolde
1:58:31
201
Bernard Oosdijk
Emmeloord
1:58:38
202
Edwin Goedegebuure
Swifterbant
1:58:38
203
Marian van den Berg
Lelystad
1:58:39
204
Jaap van Koppenhagen
ATHLOS
1:59:00
205
Gert Jan Wijmer
Arnhem
1:59:16
206
Peter van Veen
Lelystad
1:59:17
207
Rik van Griensveen
Nistelrode
1:59:38
208
Jan Willem van Dijk
Maasbommel
1:59:42
209
Brian Nicholson
Lelystad
1:59:54
210
Jan de Winter
lpgr. Biddinghuizen
2:00:02
211
Dennis Streppel
Schalkhaar
2:00:10
212
Rien Delhez
Zeewolde
2:00:14
213
Simone Lindner
Groenlo
2:00:15
214
Niek Tetteroo
Den Haag
2:00:27
215
Netty Overbeeke
Flevo Delta
2:00:29
216
Roelie Jongman
Recrarunners Dronten
2:00:35
217
Louw Overbeke
Dronten
2:00:50
218
Marloes van Berlicum
Wilbertoord
2:00:52
219
Joost Maasman
Lelystad
2:00:53
220
Evert Renden
Harderwijk
2:01:10
221
Kees Busker
Almere
2:02:27
222
Martijn Wallet
CIOS Arnhem
2:03:01
223
Marcel Evers
Swifterbant
2:04:48
224
Ria Zieleman
lpgr. Biddinghuizen
2:04:53
225
Greet Boelens
lpgr. Biddinghuizen
2:04:54
226
Maartje ten Haaf
Beers
2:06:13
227
Martin Vulker
CIOS Arnhem
2:06:14
228
Kervin de Liefde
Zeist
2:06:15
229
Hans Havinga
Almere
2:06:15
230
Lianne Lindner
Groenlo
2:06:35
231
Marjanne Loedeman
ATHLOS
2:08:30
232
Marian Hop
AV ATHLOS
2:08:39
233
Miriam Govaers
Zeewolde
2:09:00
234
Sylvia Rave
Groenlo
2:09:22
235
Robin Heykoop
Dronten
2:10:21
236
Chris Becker
Westervoort
2:10:22
237
frans van Wijngaarden
Oosterbeek
2:12:10
238
Luc Haak
Lpgr Zeewolde
2:12:10
239
Jacqueline Koppers
Vlijmen
2:13:18
240
Martine Meurs
Arnhem
2:13:57
241
Koene Velema
AV Spirit
2:14:36
242
Ben Neleman
Flevo Delta
2:15:06
243
Jerry van der Capellen
Rotterdam
2:18:52
244
Lion Zeldenrust
Almere
2:20:02
245
Boy van der Capellen
Den Haag
2:22:04
246
Kirsten van de Meer
Arnhem
2:34:02
ESTAM, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veteranen Almere 81
Almere
1:15:39
2
Dino Tapijt
Dronten
1:16:17
3
Hekkesluiters
Kampen
1:18:40
4
Deurdouwers
Kampen
1:25:01
5
Gemeente Dronten 1
Dronten
1:29:02
6
The Best Of 2000
Kampen
1:34:09
7
Flevo Boys 1
Dronten
1:37:33
8
Gemeente Dronten 3
Dronten
1:40:19
9
Gemeente Dronten 2
Dronten
1:41:56
10
Jong4ol
Lelystad
1:44:41
11
Flevo Boys 2
Dronten
1:45:28
12
Ketelhaven 1
Dronten
2:02:15
ESTAV, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Voor de Fun
Kampen
1:40:18
2
Delta Loopsters
Dronten
1:46:24
3
Gemeente Dronten Dames
Dronten
1:50:41
4
Flevo Girls
Dronten
1:53:16
5
Okods
Zwolle
1:54:53
6
Boni Javo/Unive
Emmeloord
1:57:28
7
Ketelhaven 2
Dronten
2:07:09
Wij hopen jullie volgend jaar op 22 december als deelnemer aan de
13e Houtwijk Kerstloop wederom te mogen begroeten.
www.uitslagen.nl
16-12-2000 00:00