Uitslagenlijst Bosloopcompetitie

Harderwijk - Zondag 24 december 2000

JGD, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Otten
Harderwijk
23:01
2
Joeri Jakobsen
Amersfoort
23:55
3
Lazlo Westerhof
Harderwijk
25:07
4
Mara de Visser
Nijkerk
25:36
5
Nick van Huenestein
Harderwijk
27:08
6
Ruben van Bergen
Zeewolde
27:18
7
Melany Claus
Biddinghuizen
28:25
5 M, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurice Winterman
Apeldoorn
16:43
2
Guido Vroemen
Leusden
16:58
3
G J Tichelaar
Oldebroek
17:14
4
Marco de Weerdt
Wezep
17:26
5
Hans van Driel
Apeldoorn
18:19
6
Wilbert Borgonjen
Harderwijk
18:53
7
Jos Lange
Almere
18:56
8
Jeen de Meer
Harderwijk
19:08
9
Sjaak Pouw
Dronten
19:42
10
Edwin Schouwenborg
Zeewolde
19:50
11
Hans van den Wassenber
Harderwijk
19:58
12
Erik van Manen
Nunspeet
20:34
13
Marco de Meer
Harderwijk
21:03
14
Marijn Delhez
Zeewolde
21:30
15
Volkert Bakker
Harderwijk
22:12
16
Jan Wiessenberg
Doornspijk
22:44
17
B Pfrommer
Harderwijk
22:52
18
Gerrit Mulder
Harderwijk
22:54
19
Ap de Ruiter
Elspeet
22:55
20
Henk Tichelaar
't Loo
23:12
21
Jacob Haklander
Harderwijk
23:28
22
D de Ruiter
Apeldoorn
23:53
23
Andre den Hartog
Nunspeet
24:18
24
C Vogelaar
Nunspeet
24:25
25
Frank Stol
Lelystad
24:37
26
John van 't Verlaat
Nunspeet
26:15
27
G van de Schootbrugge
Nunspeet
26:51
28
C Schaak
Biddinghuizen
26:58
29
Rene de Quay
Amersfoort
27:39
30
Wilco Nijenkamp
Biddinghuizen
28:01
31
Frans Meijer
Harderwijk
29:52
32
Jos Delhez
Harderwijk
32:09
5 V, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eefke Schneiders
Leusden
22:28
2
Marjo Pijloo
Harderwijk
24:43
3
Ineke Zuurmond
Rotterdam
25:09
4
Tamara Mouwer
Nunspeet
26:16
5
Esther Derksen
loenen
26:30
6
Anita Foppen
Ermelo
26:54
7
Marja Bakker
Harderwijk
28:37
8
T Schaak van Rijn
Biddinghuizen
30:03
9
Janny Mulder
Biddinghuizen
31:52
10
Maria de Meer
Harderwijk
32:15
11
C Nijenkamp
Biddinghuizen
37:05
12
Wouthera Mulder
Biddinghuizen
37:34
10 M, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cees Colijn
35:49
2
Patrick Kuijken
Harderwijk
37:44
3
Arnold Stoop
Biddinghuizen
39:24
4
Erik Steijlen
Harderwijk
39:55
5
T Langendijk
Dronten
42:26
6
Erik Geerdes
Apeldoorn
43:34
7
Niki Baars
Dronten
43:55
8
Marc te Riele
Zwolle
44:42
9
Frits Nieuwenhuizen
Baarn
44:51
10
P Boeting
Ermelo
48:55
11
Cees van Oene
Wezep
49:13
12
Arie Brouwer
Harderwijk
49:46
13
Schoorlemmer
Harderwijk
50:31
14
Govert J Visser
Harderwijk
50:40
15
G Knopper
Nunspeet
50:44
16
W Langendijk
Dronten
51:08
17
J H van Deenen
Harderwijk
51:12
18
Ben Bruins
Harderwijk
51:27
19
Eddy Claus
Biddinghuizen
51:36
20
J te Riele
Vollenhove
51:40
21
Egbert van Elten
Ermelo
52:51
22
Ton van Maarseveen
Zeewolde
52:55
23
Theo Schouwenborg
Zeewolde
55:03
24
H Stol
Lelystad
55:23
25
D van Diermen
Ermelo
56:18
26
Jurjen Kemmink
Lelystad
58:15
10 V, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gre Reinderts
Amersfoort
50:36
2
Jos Steenge
Lelystad
53:26
3
Marjan Zeldenrust
Ermelo
53:33
4
Nellie Vroomen
Wezep
56:40
5
Gerrie vd Beek
Wezep
56:43
6
Ria Zieleman
Zeewolde
59:29
7
S van Nunen
Biddinghuizen
59:31
8
Marianne Spits
Lelystad
1:00:30
9
Cynthia Vink
Harderwijk
1:04:07
10
Annie van Rossum
Vianen
1:21:07
15 M, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lamain
Valthe
55:43
2
Ronald Derksen
Beekbergen
59:44
3
Koomen
Amersfoort
1:00:33
4
Ed Jakobsen
Amersfoort
1:01:11
5
M W M Derksen
Loenen
1:03:58
6
Majolee
Leusden
1:04:03
7
Arnold te Riele
Vollenhove
1:04:56
8
Johan Verkuyl
Biddinghuizen
1:06:31
9
Math van Nunen
Biddinghuizen
1:07:06
10
Bert Keek
Biddinghuizen
1:07:38
11
Nico Winkeler
Ermelo
1:10:45
12
Klaas Compagner
Oldebroek
1:11:02
13
Kees Bouma
Biddinghuizen
1:11:23
14
Theo Stevens
Harderwijk
1:11:49
15
Anton Nijenkamp
Biddinghuizen
1:12:26
16
Anton Mangus
Biddinghuizen
1:12:37
17
R Vollegraaf
Zeewolde
1:12:47
18
Wim Mouwer
Nunspeet
1:12:49
19
Rob Biemond
Zeewolde
1:12:59
20
Aalt Mulder
Biddinghuizen
1:13:02
21
Scherpenisse
Biddinghuizen
1:13:16
22
Fred van Bergen
Zeewolde
1:15:32
23
John de Vries
Biddinghuizen
1:16:11
24
Nico Schoone
Harderwijk
1:16:52
25
Klaas Cloo
Swifterbant
1:18:06
26
Cuelenuere
Biddinghuizen
1:19:59
27
Jan de Winter
Biddinghuizen
1:20:00
28
Jan Palm
Wezep
1:20:35
29
R J M van Haastere
Harderwijk
1:20:49
30
A van het Westende
Biddinghuizen
1:21:29
31
Rien Delhez
Zeewolde
1:24:23
32
Marten Kuipers
Harderwijk
1:25:57
33
Jaap Koppenhagen
Ermelo
1:28:56
34
Geert Dekens
Harderwijk
1:28:57
35
Appie Kuipers
Leeuwarden
1:30:59
36
Bert van Dragt
Ermelo
1:31:50
37
A van der Meulen
Biddinghuizen
1:32:38
38
J w Norbart
Ermelo
1:37:42
15 V, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Greetje Boelens
Biddinghuizen
1:21:25
2
Jannet Lange
Almere
1:26:49
3
Chris Faber
Biddinghuizen
1:26:57
RUNNERSWORLD APELDOORN
www.uitslagen.nl
24-12-2000 13:45