Uitslagenlijst 3e Dinkelcross

Losser - Zondag 4 februari 2001

JPA, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Koerts
ASV
5:18
2
Jurriƫn Lensen
Iphitos
5:29
3
Ruben Zwiers
SISU
5:31
4
Lesley Rietman
ASV
5:31
5
Jordy Tyman op Smeyers
Iphitos
5:53
6
Lion van de Pol
SISU
6:02
7
Florian Benscheidt
Iphitos
6:12
8
Daan Vaneker
Losser
6:15
9
Geert Tuinstra
SISU
6:17
10
Sander Vlutters
Iphitos
6:17
11
Marnicq Vogelesang
Iphitos
6:18
12
Roy Kruithof
Iphitos
6:48
13
Leroy
Losser
7:04
MPA, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Dangremond
AV Holten
5:17
2
Marit Dopheide
TION
5:22
3
Eline Vollenbroek
Iphitos
5:26
4
Marije Mol
ASV
5:41
5
Merit Struik
ASV
6:07
6
Judith Varenhorst
Iphitos
6:09
7
Marieke Bouwhuis
Iphitos
6:38
8
Sanne Vaneker
Iphitos
6:38
9
Carien Geissler
Iphitos
6:43
10
Susan Van Sark
AV Haaksbergen
6:46
11
Anniek Smit
SISU
8:00
JPB, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Branco van Minnen
SISU
5:57
2
Jaap Walsweer
SISU
5:58
3
Ids Tuinstra
SISU
6:35
4
Thomas Doesburg
ASV
6:45
5
Wiebe Smit
SISU
7:01
6
Bas van Oijen
Iphitos
7:13
7
Wouter Doesburg
ASV
7:17
MPB, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicola Krukkert
Atletics Nijverdal
5:49
2
Leonie Van Breen
Atletics Nijverdal
5:57
3
Suzan Heerink
Iphitos
7:15
JPC, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin Lensen
Iphitos
6:20
2
Luka van de Pol
SISU
8:02
MPC, 1.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fieke Vat
Marathon Pim Mulier
6:52
2
Astrid Varenhorst
Iphitos
6:56
JD, 1.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Vaneker
Iphitos
6:31
2
Ramon Voortman
ASV
6:32
3
Chris Doornweerd
ASV
6:51
4
Hans Wes
Goor '75
6:58
5
Joost Hazekamp
Iphitos
7:02
6
Mark Vlutters
Iphitos
7:09
7
Wouter Wessendorp
Iphitos
7:24
8
Sjoerd Geissler
Iphitos
7:25
9
Rick Bouwhuis
Iphitos
7:26
MD, 1.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susanne Dekkers
SISU
6:20
2
Loes Wijlens
Iphitos
6:27
3
Anne Westerink
SISU
6:34
4
Jeanell Vollenbroek
Iphitos
6:52
5
Birgit Benscheidt
Iphitos
6:53
6
Marleen Heerink
Iphitos
8:51
7
Loes Heerink
Iphitos
9:23
MC, 1.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Wegman
Iphitos
6:12
2
Marike Brinkers
ASV
6:35
3
Sophie Hulshof
SISU
6:36
4
Esli Vogel
ASV
6:46
5
Maike Emsbroek
ASV
8:15
TV1.5, 1.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jennifer Bijkerk
Oldenzaal
8:50
TM1.5, 1.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek Aveskamp
Losser
7:28
JC, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Dekkers
SISU
12:37
2
Armin Pillen
ASV
13:13
3
Giel Wijlens
Iphitos
13:24
4
Harmen Vaneker
Iphitos
13:41
5
Arnoud Kamphuis
Iphitos
13:52
MB, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein van Os
AV Haaksbergen
13:18
2
Annemarie van Os
AV Haaksbergen
14:31
T M3, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nico Bout
Losser
12:48
JB, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joep Brinkers
ASV
20:40
2
Kjell Vogel
ASV
21:45
VSEN, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal van der Krogt
Kronos
24:16
2
Carrie Schriemer
Kronos
31:02
VV35, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanneke vat- Tencate
Marathon Pim Mulier
26:12
2
Marianne Varenhorst
Iphitos
28:46
T V5, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margo Heerink
Losser
24:26
2
Sinie van't End
Losser
26:03
3
Jackie Bekouw
Amsterdam
30:56
T M5, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Beikman
Nijverdal
19:07
2
**Duo Hulshof
Almelo
20:55
3
Robert Rutgers
Groningen
21:15
4
Johny Rower
Enschede
21:51
5
Gerhard Blikman
Nijverdal
22:20
6
Marcel Spek
Enschede
23:20
7
Hans Boom
Nieuw Heeten
23:21
8
Gerard Wessels
Losser
23:48
9
Rene Heerink
Losser
24:13
10
Jos Dirks
Losser
24:45
11
Bennie Geissler
Losser
25:10
12
Jan Vrinte
Losser
25:58
13
**duo Hulshof
Almelo
26:00
14
Henry Kok
Glane
26:44
15
Frans Nijhuis
Glane
27:40
16
D j de Bruin
Vogelenzang
28:01
17
Daan Nijhuis
Glane
28:45
18
Golbach
Losser
33:27
MSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Fekkes
Kronos
40:14
2
Melvin van der Voet
TION
40:43
3
Jan Wullink
LAAC Twente
43:15
4
Ard Vlooswijk
Kronos
43:25
5
Clemens Volker
Iphitos
46:09
MV40, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerritjan van Alst
LAAC Twente
42:01
2
Marcel Vlutters
LAAC Twente
43:54
3
Hans Holle
Iphitos
50:53
MV50, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Schootman
ASV
40:53
2
Benno Braamhaar
AV Rijssen
47:09
3
Fons Tiehatten
Avanti-Wilskracht
49:23
4
Gerhard van de Woning
Iphitos
49:52
5
Berti Hesselink
Avanti-Wilskracht
53:45
T V10, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Bekhuis
Enschede
46:49
2
Anny Vaneker
Losser
56:03
T M10, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heino Brink
Getelo Duitsland
42:24
2
Rolf Schweiget
Gronau
43:56
3
Riekus Lensen
Losser
44:36
4
Jan Nijmeyer
Losser
45:18
5
Andre Bosgraaf
Oldenzaal
46:10
6
Henri Mulder
Losser
46:45
7
Herman te Broeke
Losser
47:25
8
Jan Brink
Getelo Duitsland
47:37
9
Dick Nijland
Rijssen
47:39
10
Stephen Arnoldus
Glanerbrug
48:07
11
Andreas Bernhart
Gronau
48:24
12
Ronald Scholten
de Lutte
48:30
13
Jos Wekking
Losser
50:09
14
Rob Oldeman
Hengelo
50:32
15
Hans Meyer
Losser
51:06
16
G Borggreve
Hengelo
54:31
17
Theo Ottink
Eibergen
54:47
18
Bert Voogd
Enschede
55:31
19
Arjan Bosscha
Enschede
55:38
20
Henny Ensink
Enschede
59:33
Het weer was: Veel sneeuw en vrij koud, maar wel leuk voor
een echte cross.

bezoek ook onze internet pagina: www.av-iphitos.nl
uitslagen op deze pagina en ook op: www.uitslagen.com
Met dank aan allen die hebben bijgedragen aan de organisatie van deze
wedstrijd
Uitslagen.nl
06-02-2001 22:41