Uitslagenlijst Bosloopcompetitie

Harderwijk - Zondag 29 april 2001

JEUGD, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joeri Jakobsen
Amersfoort
22:01
2
Arjan Keeman
Bovenkarspel
23:09
3
Nick van Huenestein
Harderwijk
23:45
4
Melany Claus
Biddinghuizen
24:26
5
Mara de Visser
Nijkerk
25:20
6
Ruben van Bergen
Zeewolde
25:28
H 5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan Koornstra
Harderwijk
16:10
2
Guido Vroemen
Leusden
16:55
3
Hans van Driel
Apeldoorn
17:02
4
Maurice Winterman
Apeldoorn
17:21
5
Jos Lange
Almere
18:10
6
Edwin Schouwenburg
Zeewolde
18:42
7
Wim Stevels
Harderwijk
19:30
8
Hans van de Wassenberg
Harderwijk
19:39
9
Marco de Meer
Harderwijk
20:14
10
Marijn Delhez
Zeewolde
20:36
11
Jacob Haklander
Harderwijk
22:17
12
Klaas Cloo
Lelystad
22:26
13
Janwillem Kunst
Lelystad
22:28
14
Jan Wiessenberg
Doornspijk
22:35
15
Gerrit Mulder
Harderwijk
22:45
16
Nico de Visser
Nijkerk
23:09
17
Ton van Maarseveen
Zeewolde
23:22
18
Gerhard Lenderink
Nijkerk
23:34
19
Wim Mouwer
Nunspeet
24:10
20
John van t Verlaat
Nunspeet
24:28
21
Eddie Claus
Biddinghuizen
24:52
22
Martin van Huenestein
Harderwijk
24:57
23
Jan Keeman
Bovenkarspel
25:10
24
Rien vd Bor
Nijkerk
25:17
25
Wilco Nijenkamp
Biddinghuizen
25:36
26
Klaas Foppen
Harderwijk
26:02
27
C Vogelaar
Nunspeet
26:37
28
Jan Hogenkamp
Nijkerk
27:42
29
Jos Delhez
Harderwijk
28:30
30
Ton van der Horst
Soest
29:43
D 5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eefke Schneiders
Leusden
20:48
2
Tamara Mouwer
Nunspeet
24:02
3
Marjo Pijloo
Harderwijk
24:16
4
Sandra van Huffelen
Ermelo
28:00
5
Maria de Meer
Harderwijk
30:40
6
Ineke Helmes
Utrecht
31:18
H 10, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnold Stoop
Biddinghuizen
37:52
2
Jeen de Meer
Harderwijk
41:46
3
Gert Stijf
Elburg
42:20
4
Johan Verkuyl
Biddinghuizen
42:36
5
Eric van Manen
Nunspeet
42:37
6
Marc te Riele
Zwolle
44:15
7
P M Boeting
Ermelo
44:21
8
T Holdijk
Apeldoorn
44:46
9
Erwin Rekers
Zwolle
45:14
10
Johannes van der Horst
Soest
45:51
11
Maarten Schoone
Swifterbant
46:23
12
Piet Berende
Dronten
47:26
13
Arie Brouwer
Harderwijk
48:39
14
Herman Schoorlemmer
Harderwijk
49:34
15
Johan van Deenen
Harderwijk
50:03
16
Henny Stoffelen
Nunspeet
50:16
17
Anton Nijenkamp
Biddinghuizen
50:47
18
Cees Bouma
Biddinghuizen
51:20
19
John de Vries
Baarn
51:24
20
Jurrien Krol
Assendelft
52:15
21
Iwann Brinkman
Dronten
52:16
22
Dick van Diermen
Ermelo
53:32
23
Chris Opperman
Apeldoorn
53:37
24
Jaap van Koppenhagen
Ermelo
54:30
25
Johan Boonstra
Harderwijk
54:50
26
Theo Schouwenburg
Zeewolde
54:57
27
Otto Huitema
Meppel
55:41
28
Jurrien Kemmink
Lelystad
56:46
29
Volkert Bakker
Harderwijk
57:19
30
Ron van Haastere
Harderwijk
57:55
31
Evert Renden
Harderwijk
58:13
32
Kees Schaak
Biddinghuizen
1:01:16
33
Henk Gouw
Harderwijk
1:11:29
D 10, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos Steenge
Lelystad
48:56
2
Linda Faber
Vaassen
53:54
3
Marja Bakker
Harderwijk
57:18
4
Stanza van Nunen-de Jo
Biddinghuizen
57:54
5
Truus Schaak van Rijn
Biddinghuizen
1:01:20
6
Chris Faber
Biddinghuizen
1:01:21
7
Janny Mulder
Biddinghuizen
1:01:22
H 15, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Rietheide
Almere
52:30
2
Ed Jakobsen
Amersfoort
58:09
3
Patrick Kuyken
Harderwijk
1:02:49
4
Math van Nunen
Biddinghuizen
1:03:00
5
Hennie Pampus
Amersfoort
1:05:43
6
Henk van Pluuren
Amersfoort
1:07:24
7
Frits Nieuwenhuizen
Baarn
1:08:20
8
Henk Demmer
Nijkerk
1:08:38
9
Rene de Quay
Amersfoort
1:08:47
10
Adri van Doodewaerd
De Bilt
1:09:04
11
Henk Helmes
Utrecht
1:16:58
12
Kees Poland
Almere
1:18:42
13
Henri Meure
Haarlem
1:19:59
14
Rien Delhez
Zeewolde
1:24:20
15
Erwin van Renselaar
Almere
1:28:00
16
Wilco van Renselaar
Almere
1:28:00
D 15, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jannet Lange
Almere
1:22:41
2
Ria Zieleman
Zeewolde
1:32:06
RUNNERSWORLD APELDOORN
www.uitslagen.nl
30-04-2001 21:56