Uitslagenlijst Lelieloop Etten-Leur - Maandag 4 juni 2001
1200, KINDERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthijs van Haperen
Sprint
4:54
15
Rowan Groeneweg
Etten-Leur
6:08
17
Shirley van Riel
Etten-Leur
6:22
25
Wouter van Dongen
Etten-Leur
7:13
26
Donita Francken
Etten-Leur
7:29
31
Manouk vd Klundert
Zevenbergen
7:39
34
Maarten Oostdijk
Etten-Leur
8:08
35
Judith Harbrink
Etten-Leur
8:38
3000, JUNIORENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels van Haperen
Achilles
10:31
2
Marco Beeris
Huis ter Heide Ut
10:51
8
Arnoud Beeris
Huis ter Heide Ut
12:51
15
Peter Huijbrechts
Achilles
14:20
17
Nicky Joy Loekemeijer
Nieuwerkerk ad IJsse
15:23
18
Marijntje van Dongen
Etten-Leur
16:48
19
Marlieke van Dongen
Etten-Leur
17:53
5000, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin van Leusden
Zwijndrecht
17:14
2
John den Hartog
Zwijndrecht
17:39
25
Kees Mol
Road Runners Etten-L
20:54
30
B Geilgens
Road Runners Etten-L
21:27
38
Martin Huijbregts
Achilles
22:08
39
Stephan van den Hoven
Achilles
22:13
40
Caroline Tak
Raamsdonksveer
22:29
43
Rien Ros
Road Runners Etten-L
22:51
45
Luci Verhoeve
Road Runners Etten-L
23:02
46
Thim de Kuinder
Etten Leur
23:26
49
Robert Gobbens
Road Runners Etten-L
23:59
50
Andre Wijnings
Road Runners Etten-L
24:09
54
Arthur Noordman
Road Runners Etten-L
24:28
55
Geerts
Road Runners Etten-L
24:31
58
Dimmy Broos
Road Runners Etten-L
24:35
60
Dimphy Coremans
Road Runners Etten-L
24:41
62
Peter Bastiaansen
Etten-Leur
24:49
64
Edwin van der Weijden
Wouw
24:58
66
C Wit
Road Runners Etten-L
25:11
69
F Evers
Road Runners Etten-L
25:24
71
Annemarie van den Bosc
Tilburg
25:35
72
Netty Mol
Road Runners Etten-L
25:41
75
Margreet Versluis
Nieuw Lekkerland
26:18
76
Liesbeth Broeders
Sprundel
26:31
77
Fleur van Kralingen
Road Runners Etten-L
26:31
78
Ronald Splinter
Road Runners Etten-L
26:32
79
D van Maasakkers
Etten leur
26:33
81
Rina Kint
Road Runners Etten-L
26:48
82
Marja van Gils
Road Runners Etten-L
26:49
83
Jennie van Gils
Road Runners Etten-L
26:54
85
Andre Lauret
Road Runners Etten-L
26:59
86
Linda Lauret
Road Runners Etten-L
27:00
88
Berrie Snel
Road Runners Etten-L
27:17
89
Wilma Mommers
Road Runners Etten-L
27:18
90
Coby Snijders
Road Runners Etten-L
27:19
91
Marion Walgers
Groene Ster
27:20
92
A vd Noort
Road Runners Etten-L
27:27
93
T VErhaeren
Road Runners Etten-L
27:35
95
Adrie Floren
Road Runners Etten-L
27:47
99
Maria van Elteren
Road Runners Etten-L
28:21
101
Oda Snel
Road Runners Etten-L
28:24
105
Catrien van Ginneken
Etten LEur
29:21
107
Jac Wijnings
Sint Willebrord
30:14
108
Geerts
Road Runners Etten-L
30:17
110
Claudia Seebregts
Etten-Leur
31:21
116
Rina van Ginneken
Road Runners Etten-L
33:26
117
Edith Lauret
Road Runners Etten-L
33:27
118
Hanne Hermus
Road Runners Etten-L
33:46
121
Letty Bruijninckx
Road Runners Etten-L
35:37
122
Verhagen
Road Runners Etten-L
35:52
123
Caroline Bartels
Road Runners Etten-L
36:19
124
Vd Luytgaarden
Road Runners Etten-L
36:21
10000, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Farid Bourjila
Veteranen Nederland
33:54
7
Evert van Nigtroeght
Sprint
35:58
8
Tonny vd Goorbergh
Achilles
35:59
16
Jos de Ceuster
Road Runners Etten-L
37:55
17
Toon PAulissen
Groene Ster
38:08
19
P van Wingerden
Veteranen Nederland
38:18
21
Chris Bezemer
Krimpen aan de Lek
39:01
26
K vd Polder
Veteranen Nederland
39:20
27
Rinus van Unen
Road Runners Etten-L
39:23
28
Arian van Alphen
rIJSBERGEN
39:47
29
Mart Koekoek
Spirit Oud Beijerlan
39:53
34
W van Oorschot
Veteranen Nederland
40:26
47
Ton Blok
Road Runners Etten-L
41:23
49
Toon Luyten
Road Runners Etten-L
41:26
51
Paul Salawan Bessie
Veteranen Nederland
41:29
55
Tanja de Jong
Spirit Oud Beijerlan
41:52
58
Marius van Beek
Teteringen
42:17
60
Rini van Zundert
Road Runners Etten-L
42:22
66
Jeanette Poldervaart
Zuidland
42:47
68
E Loekemeijer
Nieuwerkerk ad IJsse
42:51
71
Koen van Elteren
Oud Gastel
42:58
72
Wim Burger
Road Runners Etten-L
42:59
74
Rein Heezius
Road Runners Etten-L
43:06
79
K Halters
Road Runners Etten-L
43:47
81
Jan Wiedenhoff
Veteranen Nederland
43:59
82
John Dalessi
Spirit Oud Beijerlan
44:07
83
Wim van de Berg
Road Runners Etten-L
44:16
91
Bertus van Eekelen
Achilles
45:06
97
Marlies van Eekeren
Bergen op Zoom
45:45
100
Ton Dijkers
Road Runners Etten-L
46:33
101
Ruus Versluis
Nieuw Lekkerland
46:40
102
Louis de Koning
Rijsbergen
47:00
103
J Peeters
Road Runners Etten-L
47:07
107
Corrie van Elteren
Rijsbergen
47:16
110
Corrie van Haperen
Achilles
47:30
112
Ruud Peterse
Road Runners Etten-L
47:34
113
Wim Oostdijk
Road Runners Etten-L
47:37
114
Jaap LAgendijk
Road Runners Etten-L
47:40
118
Jan Groeneveld
Veteranen Nederland
47:53
119
Richard van Dommelen
Etten-Leur
47:54
121
Rien Lebeau
Veteranen Nederland
47:57
135
Jacqueline Meijer
Achilles
49:33
136
Bart Huyps
Road Runners Etten-L
49:35
137
Wietske Harbrink
Etten-Leur
49:37
139
Jos van Ginneken
Road Runners Etten-L
49:42
140
Marcus Franken
Road Runners Etten-L
49:51
141
Gerardus Bartels
Etten-Leur
50:27
150
Loek Westreer
Veteranen Nederland
51:33
153
Antoni Barten
Road Runners Etten-L
52:18
159
Cees van Drunen
Road Runners Etten-L
53:48
160
Marianne Steenbruggen
Road Runners Etten-L
54:22
162
Ann Smout
Road Runners Etten-L
54:28
173
Ad Suyker
Road Runners Etten-L
57:52
WETSTEIJN SPEELAUTOMATEN DORDRECHT CAFE ROELOFFS ETTEN LEUR JAN TIT BLOEMEN EN PLANTEN ETTEN LEUR MEDEWERKERS SPORTPARK DE LAGE BANKEN ST MOLEN DE LELIE GEMEENTEPOLITIE ETTEN LEUR (STADSWACHTEN)
Uitslagen.nl
08-06-2001 20:00