Uitslagenlijst Stratenloop Het Bels Lijntje

Baarle Nassau - Zaterdag 25 augustus 2001

J0,4, KLEUTERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen van Dijke
Baarle Nassau
1:59
2
Luuk Oomen
Strijbeek
2:01
3
Sjoerd Leuris
Baarle Nassau
2:08
4
Derek van Tilborg
Baarle Nassau
2:09
5
Mats Leuris
Baarle Nassau
2:30
6
Ries van Gestel
Baarle Nassau
3:55
M0,4, KLEUTERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Bernaerts
Baarle Nassau
1:54
2
Lynn Staes
Baarle Nassau
1:57
3
Maartje van der Velden
Baarle Nassau
2:06
4
Sanne Koyen
Baarle Nassau
2:29
5
Inge Marijnissen
Baarle Nassau
2:33
6
Jantien van der Velden
Baarle Nassau
2:52
7
Kim Verschueren
Baarle Nassau
3:00
8
Annelot Staes
Baarle Nassau
3:11
9
Jessie Schoenmakers
Baarle Nassau
3:14
J1,1K, JEUGDLOOP 1,1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kars van Gestel
Baarle Nassau
5:14
2
Vincent van Nimwegen
Baarle Nassau
5:18
3
Karim Hussein
Baarle-Hertog
6:19
4
Fon Vermeulen
Baarle Nassau
8:51
M1,1K, JEUGDLOOP 1,1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kiki de Jong
Baarle Nassau
5:19
2
Vera Michielsen
Baarle Nassau
5:52
3
Cindy Bernaerts
Baarle Nassau
6:10
4
Elise Nooren
Baarle-Hertog (B)
6:20
J2,2K, JEUGDLOOP 2,2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels de Jong
Alphen Nb
8:25
2
Rens Peters
Baarle Nassau
8:48
3
Joris Bruurs
Baarle Nassau
9:13
4
Martijn Marisael
Baarle Nassau
9:16
5
Florian v.d. Corput
Baarle Nassau
9:59
6
Jason de Jong
Baarle Nassau
10:10
7
Koen Michielsen
Baarle-Hertog
10:30
8
Nawer Tchatoyan
Baarle-Hertog
11:04
9
John Verhoeven
Baarle Nassau
11:25
10
Nick van Dijke
Baarle Nassau
11:25
11
Michael de Veer
Weelde-Statie (B)
11:43
12
Laura Michielsen
Baarle Nassau
11:57
13
Michiel Nooren
Baarle-Hertog (B)
12:36
14
Jack Michielsen
Baarle Nassau
12:45
15
Ronald Deerenberg
Baarle Nassau
13:53
16
Thomas Nooren
Baarle-Hertog (B)
14:23
17
Benjamin Blokland
Baarle Hertog
14:45
M2,2K, JEUGDLOOP 2,2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole de Veer
Weelde
8:34
2
Kirsten Jeras
Ulvenhout
9:55
3
Sanne van Breda
Baarle Hertog
10:23
4
Wendy de Jong
Baarle Nassau
10:44
5
Jente van Gestel
Baarle Nassau
11:14
6
Sarah Hussein
Baarle-Hertog
11:33
7
Mariska Marisael
Baarle Nassau
14:54
8
Kelly Vermeulen
Baarle Nassau
15:16
9
Fieke Remeijsen
Baarle Nassau
16:28
H3,3K, TRIMLOOP 3,3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Anema
Alphen Nb
13:40
2
Edwin Bruurs
Baarle Nassau
13:56
3
Tom Michielsen
Baarle-Hertog
14:01
4
Michiel Goos
Baarle Nassau
15:35
5
Ad van Alphen
Baarle Nassau
17:00
D3,3K, TRIMLOOP 3,3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefanie Pooyé
Baarle Nassau
13:47
2
Suzanne van Opstal
Gilze
15:45
3
De Jong Donkers
Baarle Nassau
17:27
4
Nicolette Pellis-Kenne
Baarle Nassau
17:34
5
Ingrid Verstappen
Baarle Nassau
17:34
6
Riet Kools
Alphen Nb
17:35
7
Jose van Zon
Baarle Nassau
17:35
8
Julia van Opstal
Gilze
17:47
9
Lia Alewijn
Baarle Nassau
18:27
10
Annelies Nooren
Baarle-Hertog (B)
18:53
H6,6K, TRIMLOOP 6,6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maykel Santegoets
Tilburg
25:45
2
Hans Jorissen
Dongen
27:49
3
Roel van Rijthoven
Alphen Nb
29:38
4
Kees Loose
Oisterwijk
29:59
5
Julien Leemans
Baarle-Hertog
31:05
6
Jos Daanen
Gilze
33:24
7
Docus Koks
Baarle Nassau
34:13
8
Toine Raats
Tilburg
40:44
D6,6K, TRIMLOOP 6,6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paula Verhoeven
Baarle Nassau
34:22
2
Lucia Verschueren
Baarle Hertog
34:35
3
Martine Heynaert
Stabroek (B)
37:07
4
Lies van Moorsel
Baarle Nassau
37:58
DSEN6, WEDSTRIJD D6,6
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
VOAB
27:16
2
Marianne Mettler
VOAB
29:08
DVET6, WEDSTRIJD D6,6
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlies van Eekeren
Veteranen Nederland
30:01
H10K, TRIMLOOP 9,9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy van Steenbergen
Weelde (B)
37:18
2
John Marijnissen
Breda
39:59
3
Peter van den Heuvel
Tilburg
40:06
4
Marco van Breugel
Baarle Nassau
41:09
5
Fons van de Heijning
Gilze
41:52
6
Paul Langenberg
Tilburg
42:44
7
Jan van Loenhout
Chaam
44:54
8
Harrie Geerts
Baarle Nassau
45:30
9
Raymond Vercaigne
Poppel
46:13
10
Gerardus Bartels
Etten-Leur
48:18
11
Frantisek Kucera
Chaam
50:01
12
Ron v.d.Ven
Tilburg
50:24
13
Coen Krijnen
Breda
51:37
14
Walter van Steen
Breda
52:04
15
Piet de Swart
Alphen Nb
52:21
16
P.A. Beenakkers
Etten-Leur
1:01:36
D10K, TRIMLOOP 9,9
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie-Josée v.d.Corput
Baarle Nassau
46:08
2
Kor Lückman
Baarle Nassau
51:40
3
Monique Verheijen
Alphen Nb
1:07:40
HTRIM, TRIMLOOP 10 EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin van de Broek
Boxtel
1:01:47
2
Jules Marse
Hilvarenbeek
1:10:06
3
Ad v.d. Heijning
Alphen Nb
1:10:59
4
Ton Verschueren
Baarle Hertog
1:11:36
5
Peter Driessen
Ulvenhout
1:15:39
6
Gust Huyben
Alphen Nb
1:17:44
7
Frank Blous
Tilburg
1:19:43
8
Jack Rens
Baarle Nassau
1:21:35
9
San van de Pol
Poppel (B)
1:25:36
10
Jean Pierre Nieste
Arendonk (B)
1:35:43
DTRIM, TRIMLOOP 10 EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Bikker
Vlijmen
1:13:59
2
Trudie Schils
Tilburg
1:35:39
HSEN, WEDSTRIJD 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
56:51
2
Wilfried van Meer
Scorpio
57:29
3
Anton Watzeels
Attila
57:50
4
Jan Broeders
Spiridon
1:00:15
5
Arie Lucas
Scorpio
1:01:12
6
Toontje de Jongh
Spiridon
1:04:18
7
Janus Kerkhofs
AVR '69
1:04:31
8
Ton v.d. Velden
Gloria
1:05:07
9
Johan van Dijk
VOAB
1:12:20
HVET1, WEDSTRIJD 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henriques van Dongen
Loopgroep PK
56:53
2
Frank Clijn
Tilburg
58:52
3
René Evers
Achilles
1:00:15
4
Cor de Jongh
Scorpio
1:00:46
5
Luud Rutten
Atledo
1:02:14
6
Gerjan Diepstraten
Atledo
1:02:15
7
Sjef van Beerendonk
Tilburg Road Runners
1:02:52
8
Jos Moesman
Loopgroep PK
1:04:20
9
Dre Brosens
Gloria
1:05:51
10
Ludo van Alphen
Berendrecht (B)
1:07:38
11
Jos van Gils
Atledo
1:08:33
12
Jan Willem van Heteren
Atledo
1:08:55
13
Kees Laurijsen
Atledo
1:09:11
14
Marcel van Hoof
Tilburg Road Runners
1:13:01
15
Frans Haarbosch
Atledo
1:13:39
16
Erik Oomes
Sprint
1:14:59
17
Ad Embregts
Atledo
1:15:58
HVET2, WEDSTRIJD 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Dieden
Attila
1:04:26
2
Tiny v.d. Wielen
Prins Hendrik
1:04:33
3
Harrie van der Heijden
AVR '69
1:04:40
4
Dirk den Oude
Pijnenburg
1:09:23
5
Jack van der Sande
Achil '87
1:09:45
6
Kees Verhoeven
VOAB
1:11:10
7
Ton van Exsel
Veteranen Nederland
1:12:19
8
Jos Wagenmakers
Atledo
1:17:15
9
Ad Nous
Sprint
1:17:34
10
Cees de Leeuw
Alphen Nb
1:17:44
11
Ad Laming
Scorpio
1:23:26
HVET3, WEDSTRIJD 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olieslagers
Gloria
1:05:39
2
Wim Daenen
Achil '87
1:21:50
3
Joop van der Pas
Taxandria
1:23:13
DSEN, WEDSTRIJD 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Conny v.d. Ouweland
LADB
1:01:40
2
Ingrid Oonincx
Attila
1:18:42
DVET, WEDSTRIJD 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes van Ginneken
Scorpio
1:13:02
2
Gerrie den Oude
Pijnenburg
1:14:54
3
Joke van Gils
Atledo
1:18:14
4
Tiny Rutten
Atledo
1:21:19
Sponsor: RABO Bank Baarle e.o., Verstappen Consultancy,Runnersworld Breda,
De Steppe, Mardenkro, Mallens Fluitman van der Laken Acc., Dickey's
Uitslagen.nl
25-08-2001 00:00