Uitslagenlijst Oude Weideloop

Wagenberg - Zaterdag 1 september 2001

J-9, 450 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yainy van Groesen
Made
1:44
2
Jeroen van Schendel
Made
1:49
3
Marijn Goosens
Wagenberg
1:53
4
Joeri van Drunen
Wagenberg
1:56
5
Max Krijnen
Made
2:08
6
Aarts Edwin
Wagenberg
2:09
7
Nick van Helmond
Made
2:10
8
Arjen van Drunen
Wagenberg
2:18
9
Siem Marijnissen
Wagenberg
2:21
10
Joep de Bont
Wagenberg
2:21
11
Dylan van Dijk
Wagenberg
2:27
12
Stan d Meijer
Wagenberg
2:31
13
Rob Vrolijk
Wagenberg
2:31
14
Michael Kruithof
Lage Zwaluwe
2:34
15
Nino Roovers
Wagenberg
2:35
16
Thomas Hopman
Wagenberg
2:40
17
Gijs Verduijn
Terheijden
2:49
18
Damian Munck
Breda
2:56
19
Ricardo Munck
Breda
2:58
M-9, 450 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michou Mureau
Wagenberg
1:56
2
Deborah Hopman
Wagenberg
1:57
3
Ellen de Bever
Wagenberg
1:58
4
Karin Meeuwissen
Wagenberg
1:58
5
Evelien van Aard
Wagenberg
2:02
6
Wilke Hop
Wagenberg
2:04
7
Elisa Couweleers
Wagenberg
2:11
8
Kiona Roovers
Wagenberg
2:16
9
Myrthe Reniers
Wagenberg
2:19
10
Renate Flipsen
Wagenberg
2:20
11
Lizzy van Helmond
Made
2:29
12
Yvette van Schendel
Made
2:30
13
Bo Bergevoet
Wagenberg
2:33
14
Maaike van Groesen
Wagenberg
2:33
15
Nienke Flipsen
Wagenberg
2:36
16
Cathy Luijkx
Wagenberg
2:37
17
Maaike Luijkx
Wagenberg
2:37
18
Leonie van Groesen
Wagenberg
2:38
19
Anoek Dikmans
Wagenberg
2:42
20
Linda Marijnissen
Wagenberg
2:43
21
Boel Fleur
Wagenberg
2:46
22
Iris van Stokkom
Wagenberg
2:53
23
Danique Damen
Wagenberg
2:54
24
Anouk Haanskorf
Wagenberg
3:24
J1012, 1200 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Clarijs
Achilles
4:33
2
Niek Akkermans
Sprint
4:35
3
Martijn Vrolijk
Terheijden
4:40
4
Jeffry Kuipers
Lage Zwaluwe
4:41
5
Tim van Dongen
Drimmelen
4:43
6
Kees Genet
Wagenberg
4:49
7
Devin van Schendel
Made
5:01
8
Lars Verschuren
Wagenberg
5:05
9
Tim van Dongen
Wagenberg
5:07
10
Jan Jaap Rasenberg
Wagenberg
5:14
11
Jasper van Dongen
Wagenberg
5:17
12
Kevin Couweleers
Wagenberg
5:19
13
Cees Pals
Made
5:20
14
Niels Clarijs
Achilles
5:22
15
Bart Rullens
Wagenberg
5:27
16
Joris van Duijnhoven
Wagenberg
5:32
17
Roel van Aard
Wagenberg
5:36
18
Lars van Dongen
Wagenberg
5:40
19
Rob van Gageldonk
Wagenberg
5:43
20
Roy Norbart
Wagenberg
5:44
21
Jonas Wouters
Geel (België)
5:51
22
Flor Wouters
Geel (België)
6:26
23
Guus Boel
Wagenberg
6:56
24
Robin van Loon
Wagenberg
8:22
25
Alex van Groesen
Wagenberg
8:23
M1012, 1200 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renee van Dongen
Drimmelen
4:47
2
Karin vd Laar
Wagenberg
5:10
3
Jeras Kirsten
Ulvenhout
5:11
4
Monique Jansen
Atledo
5:29
5
Sanne van Meggelen
Wagenberg
5:29
6
Elise Diepstraten
Atledo
5:36
7
Pleuni Rijvers
Wagenberg
5:46
8
Karlijn Joosen
Wagenberg
6:09
9
Zoë Krijnen
Scorpio
6:16
10
Kay Krijnen
Scorpio
6:35
11
Sandra de Bever
Wagenberg
6:43
12
Tess Marijnissen
Wagenberg
6:44
13
Alicia Damen
Wagenberg
6:47
14
Odette van Gils
Wagenberg
6:54
15
Anne Boel
Wagenberg
6:56
16
Manouk vd Klundert
Groene Ster
7:27
J1315, 2400 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne vd Elshout
Made
9:12
2
Richard Sins
Oosterhout Nb
10:06
M1315, 2400 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Akkermans
Sprint
10:56
MTRIM, 4500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurice d Theije
Terheijden
16:00
2
Ian Pierse
Oosterhout Nb
16:55
3
Frank Rasenberg
Made
17:55
4
Sander d Wijs
Made
18:01
5
Arno d Beek
Made
18:39
6
Kees Meulemans
Made
18:48
7
Peter Maanskorf
Wagenberg
19:36
8
Wil Sins
Wagenberg
19:37
9
Ted Wolters
Breda
19:38
10
Corne Rasenberg
Made
19:59
11
Bart Thijssen
Wagenberg
20:27
12
Ad Kanters
Veteranen Nederland
21:18
13
Dennis Seegeren
Terheijden
22:14
14
Hendricus Thijssen
Terheijden
22:19
15
Lorendo van Gennip
Made
22:28
16
Richard Schets
Made
22:46
17
Nick Marijnissen
Wagenberg
22:50
18
Rob van Gageldonk
Wagenberg
22:51
19
Leo Pals
Wagenberg
23:03
20
Tom van Duijnhoven
Wagenberg
23:24
21
Simon Norbart
Wagenberg
24:19
22
Tomas van Megellen
Wagenberg
24:21
23
Remco Verweijmeren
Made
26:43
VTRIM, 4500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeannette Weeber
Haag Atletiek
18:32
2
Sofie Hamers
Terheijden
18:59
3
Marlies v Eekeren
Bergen op Zoom
20:14
4
Chantal Kuipers
Lage Zwaluwe
20:29
5
Marjolein v d Diepstra
Made
20:43
6
Anita Stoop
Zevenbergen
21:12
7
Nikki van Duijnhoven
Wagenberg
22:27
8
Danielle Verschuren
Wagenberg
22:28
9
Martine Heyvaert
Lekkerkerk
22:55
10
Nikki Norbart
Wagenberg
23:02
11
Marianne Mol
Etten-Leur
23:18
12
Anita Joosen
Hooge Zwaluwe
23:18
13
Eugenie van Gurp
Made
23:46
14
Marian Otten
Achilles
23:57
15
Rian Perdaems
Terheijden
24:11
16
Marion Walgers
Fijnaart
24:56
17
Annie van Meggelen
Made
25:58
18
Marianne van Gils
Wagenberg
25:58
19
Catty Haanskorf
Made
27:41
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilfried v Meer
Scorpio
32:57
2
Gerry v Helmond
Spiridon
33:49
3
Izar v Gool
Scorpio
33:54
4
Kees van Helmond
Scorpio
33:58
5
Henk Beusink
Etten-Leur
34:18
6
Marcel d Jager
Zevenbergen
34:27
7
Alex Maliy
Haag Atletiek
34:33
8
Ruud Roelands
Sprint
35:03
9
Jan Broeders
Molenschot
35:18
10
Toin v d Broeck
Sprint
35:50
11
Arie d Kort
Lage Zwaluwe
35:59
12
Peter Voermans
Scorpio
36:52
13
Toontje d Jongh
Spiridon
37:24
14
Jack Vermonden
Breda
37:40
15
Hans Coremans
Achilles
37:44
16
Jan Muller
Sprundel
38:44
17
Erik Kruithof
Lage Zwaluwe
39:20
18
Jarno schipperen
39:29
19
Stef Wouters
Geel (België)
40:05
20
John Koeken
DJA
40:52
21
Peter Potting
Sprint
41:24
22
Sjors Heijnen
Wagenberg
41:37
23
Ralf v Zon
Dongen
41:39
24
Kees v Gool
Breda
42:59
25
Ad Voermans
Loopgroep Terheijden
43:51
26
Ernest Boel
Wagenberg
43:51
27
Bert Geilgens
Road Runners Etten-L
45:29
28
Jasper v d Hoef
Road Runners Etten-L
45:41
29
Frank van Groesen
Breda
46:37
30
Corné de Graauw
Prinsenbeek
46:59
31
Ad Martens
Gilze
47:49
32
Bart Rouwenhorst
Breda
47:50
33
Ad Verkooijen
Made
48:41
34
jelmo Bonomo
Almere
51:03
35
Henry Mirck
Breda
51:03
36
Wessel Norbart
Wagenberg
52:49
37
Rein Stevens
Wagenberg
53:06
M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benny Ceulemans
Kessel (belgie)
32:19
2
Rene Evers
Etten-Leur
35:13
3
Frans v Strien
Scorpio
36:04
4
Gerjan Diepstraten
Atledo
36:14
5
Tonny vd Goorbergh
Achilles
36:23
6
Julien Rayee
Zundert
36:40
7
Bas vd Bosch
Lage Zwaluwe
38:07
8
Peter Nagtzaam
Standdaarbuiten
38:50
9
Ludo v Alphen
Zandvoort
39:10
10
Frans Antonissen
Sprint
39:40
11
Huub Frijters
Bavel
40:31
12
Wim v Leest
Groene Ster
40:32
13
Kees Laurijsen
Atledo
40:42
14
Ad Damen
Oosterhout Nb
40:44
15
Ad Kieboom
Scorpio
40:56
16
Jos Bruur
Bavel
41:08
17
Tony Brosens
Breda
41:10
18
Loek Lips
Breda
41:20
19
Kees Pijnenburg
Dongen
41:27
20
Rene Leenhouts
Dussen
41:32
21
henk hamers
Terheijden
41:32
22
Wim Burger
Etten-Leur
41:49
23
Peter Loonen
Ulvenhout AC
41:52
24
Ad Akkermans
Teteringen
42:06
25
Jan van Loenhout
Chaam
42:11
26
George Hamel
Prinsenbeek
42:19
27
Gerard Stoop
Sprint
42:28
28
Wim Burgers
Terheijden
42:43
29
Ad Vissers
Etten-Leur
43:05
30
Robert Smith
Terheijden
43:18
31
Kees Koenraads
Breda
43:21
32
Ben v Loon
Etten-Leur
43:24
33
Ton Kavelaars
Rijen
43:32
34
Adry vd Wijngaard
Teteringen
43:42
35
Maarten Rooimans
Breda
43:46
36
Bert den Hartog
Loopgroep Terheijden
43:54
37
Reg Otten
VOAB
44:08
38
Rens Oomen
Etten-Leur
44:37
39
Hans Palings
Terheijden
44:57
40
Johan Stoop
Zevenbergen
45:06
41
Kees Mol
Etten-Leur
45:15
42
Anton Jansen
Oosterhout Nb
45:22
43
Wim van der Made
Breda
45:44
44
Kees Klasen
Standdaarbuiten
46:00
45
Renso van Nijnanten
Terheijden
46:45
46
Huub van Meggelen
Wagenberg
47:13
47
Peter van Oosterhout
Made
47:30
48
Jan v d Put
Dongen
47:32
49
Jan vd Diepstraten
Wagenberg
47:57
50
Wim Jansen
Terheijden
48:02
51
Ricus Tiekstra
Made
48:24
52
Cees Sins
Oosterhout Nb
48:37
53
Leo vd Sanden
Loopgroep Terheijden
48:52
54
Nico Scheppers
Oosterhout Nb
49:49
55
Jos van Lith
Breda
49:54
56
Wim Helmonds
Loopgroep Terheijden
51:12
57
Henk vd Ouweland
Wagenberg
51:34
58
Ton Norbart
Wagenberg
53:11
59
Jan Joosen
53:34
M50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van Wansum
Loopgroep Ad de Brui
32:26
2
Victor Maliy
Haag Atletiek
34:31
3
Jac Beekers
Achilles
37:45
4
Kees d Crom
Wouw
37:55
5
Aad v d Sande
Etten-Leur
40:07
6
Jos v Velthoven
Teteringen
40:14
7
Piet v Kaam
Bavel
41:18
8
Anton v Oerle
Prinsenbeek
41:20
9
Andre Aarts
Raamsdonksveer
41:36
10
Adrie d Jong
Teteringen
42:06
11
Wim Dudok
Made
42:18
12
Leo Groeneweg
Oud Beijerland
42:36
13
Piet v Bragt
Made
42:45
14
Riny Oostvogels
Etten-Leur
43:01
15
Harry Francken
Oosterhout Nb
43:36
16
Gerard Surewaard
Made
43:40
17
Harry Kuilema
Breda
43:49
18
Christ Machielsen
Etten-Leur
43:50
19
Kees Roovers
Terheijden
43:56
20
Frans Boomaars
Road Runners Etten-L
44:13
21
Rom Lambregts
Etten-Leur
44:19
22
Jac Reijnaars
Breda
44:24
23
Henk Walvoort
Bavel
44:28
24
Tommy Hessels
Hooge Zwaluwe
44:32
25
Kees Halters
Sprundel
44:54
26
Ad Luijten
Spiridon
45:12
27
Jan Klaassen
Atledo
45:16
28
Jan vd Ven
Wagenberg
45:57
29
Henk Joosen
Teteringen
46:47
30
Martin Vink
Roosendaal
47:15
31
Jan Vonk
Terheijden
47:47
32
Hans Klompe
Oosterhout Nb
48:59
33
Bert van Meggelen
Made
49:14
34
Henk d Rooyen
Hooge Zwaluwe
49:36
35
Piet Zeilstra
Sprang-Capelle
49:39
36
Ton Theuns
Made
49:40
37
Dick Bronsgeest
Prinsenbeek
50:35
38
Jan vd Berg
Breda
50:56
39
Mol Rini
Etten-Leur
51:40
40
Dio v Gils
Prinsenbeek
51:48
41
Henk v Meer
Wagenberg
51:51
42
Jan Kamp
THOR
51:59
43
Toon vd Boer
Prinsenbeek
52:30
44
Andre v Dongen
Made
54:16
45
Cor v Meel
Made
55:36
46
John Damen
Terheijden
56:50
47
Ad Broekaard
Terheijden
57:02
V, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
Loopgroep Ad de Brui
37:53
2
Joleen Jansen
Spado
40:29
3
Petra Raasveld
Sprint
41:00
4
Leny Rockx
Sprint
43:59
5
Els Boomaars
Road Runners Etten-L
44:12
6
Jacolene Groenewg
Oud Beijerland
45:45
7
Marlies Verheijden
Tilburg Road Runners
47:02
8
Jose v d Wei
Dongen
47:32
9
Adrie Verschuren
Wagenberg
49:24
10
Petra van Dongen
Loopgroep Terheijden
50:38
11
Mardi vd Diepstraten
Breda
51:01
12
Ann Smout
Galder
51:39
13
Carien v Zon
Dongen
53:20
14
Lia Segeren
Terheijden
54:42
15
Carla Niemen
Oosterhout Nb
56:09
16
Ineke Burgers
Terheijden
56:16
17
Jolanda Hop
Terheijden
56:47
18
Chantal Verduijn
Terheijden
58:16
19
Ester vd Andel
Breda
58:28
20
Maartje Hoeve
Wagenberg
59:41
Weersomstandigheden:
Zonnig en droog, circa 20 graden, matige wind
Hoofdsponsor: Rabobank Made e.o.
Uitslagen.nl
01-09-2001 00:00