Uitslagenlijst Vechtstreek crosscompetitie

Rheeze - Zaterdag 6 oktober 2001

1, 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vegt v.d. daan
Hardenberg
4:11
2
Bleker Kees
Hardenberg
4:13
3
Woertink Marnix
Ane
4:16
4
Overweg Tim
Bergentheim
4:22
5
Ramaker Kelvin
Gramsbergen
4:22
6
Houtzagers Jerry
Iterbeck
4:48
7
Vegt v.d. Reint
Hardenberg
6:02
2, 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Deemter Dionne
Hardenberg
4:03
2
Bosch Tess
Bruchterveld
4:21
3
Pekkeriet Chantal
Holten
4:24
4
Meier Lynn
Hardenberg
4:25
5
Marissen Carmen
Hardenberg
4:30
6
Eikelboom Michelle
Hardenberg
4:31
7
Eikelboom Charlotte
Hardenberg
4:38
8
Eikelboom Danielle
Hardenberg
4:40
3, 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Deemter Jonathan
Hardenberg
3:24
2
Slot Bram
Hardenberg
3:26
3
Minkjan Tom
Ommen
3:35
4
Schaap Pim
Hardenberg
3:46
5
vegt v.d. Aron
Hardenberg
3:48
6
Eikelboom Jasper
Hardenberg
3:50
7
Pekkeriet Stefan
Holten
3:50
4, 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Woertink Sanne
Ane
3:39
2
Herbert Manon
Bergentheim
3:49
3
Lanting Pauline
Hardenberg
3:50
4
Bosch Fleur
Bruchterveld
3:50
6, 2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Schra Ilona
Veeningen
6:47
2
Bosch Nelleke
Bruchterveld
7:10
3
Deemter Anouk
Hardenberg
7:20
4
Bosman Marielle
Schuinesloot
7:43
5
houtzagers Tara
Iterbeck
7:47
7, 6KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Winterman Maurice
Apeldoorn
20:31
2
Bakker den Jan
Ommen
21:37
3
Oude Vrielink Mark
Zwolle
23:13
4
Meppelink Henk
Gramsbergen
23:46
5
Minkjan Rik
Ommen
23:56
6
Linckens Niek
Ommen
23:59
7
Grissen Jan
Westerhaar-Vriezenv
24:09
8
Herbert Roy
Bergentheim
24:11
9
Schipper Henri
Sibculo
24:41
10
Mannot Justin
Ommen
25:03
11
Schuurs Jan
Den Ham Ov
25:17
12
Ramaker Wim
Marienberg
26:17
13
Eikelboom Arjan
Hardenberg
27:30
14
Smit Bert
Bruchterveld
27:40
15
Berenst Gert
Vroomshoop
27:50
16
Veltink Ari
Bergentheim
27:55
17
Peters Albert
Marienberg
29:29
18
Starke Theo
Dedemsvaart
29:59
8, 6KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kate ten Martine
Balkbrug
25:42
2
Herbert Marleen
Bergentheim
27:05
3
Plaggenmarsch Gea
Bergentheim
30:12
4
Nijboer Jolanda
Vroomshoop
30:36
5
Schepers Margreet
Hardenberg
34:17
6
Berenst-Vulink Sandra
Vroomshoop
37:59
9, 6KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Driel van Hans
Apeldoorn
22:01
2
Lange de Bert
Hardenberg
23:50
3
Mepsen Jan
Hardenberg
24:01
4
Kuilder Gerrit
Vroomshoop
24:05
5
Nijland Johan
IJhorst
24:56
6
Vosjan Freek
Hardenberg
25:22
7
Wessels Jan
Vroomshoop
25:39
8
Vlaming Mario
Almelo
25:40
9
Timmermans Dirk
Hardenberg
25:56
10
Timmermans Jan
Hardenberg
26:28
11
Bos Evert
Vriezenveen
27:49
12
Haandrikman Tonny
Gramsbergen
28:10
13
Beveren van Ruud
Zwolle
28:20
14
Heide v.d. Jan
Dedemsvaart
28:30
15
Nieuwenhuyse Philip
Delft
28:39
16
Bakker den Jaap
Ommen
28:48
17
Wind Albert
Hardenberg
29:02
18
Bouwhuis Egbert
Bergentheim
29:15
19
Wassens Nico
Dedemsvaart
34:13
20
Eerbeek van Dieks
Dalfsen
36:16
10, 6KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dubbelman Carla
Zwolle
26:45
2
Ruizenaar Jaqueline
Hardenberg
30:52
3
Vloedgraven Aronne
Den Ham Ov
35:20
4
Vries Schukken de Klas
Den Ham Ov
36:13
11, 12KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hulzebos Lamko
Zuidwolde Dr
42:04
2
Post Erik
Bergentheim
44:54
3
Slot Siem
Tubbergen
47:00
4
Ramaker Theo
Marienberg
47:14
5
Korbl Siegfried
Rijssen
50:17
6
Berends Henny
Balkbrug
50:44
7
Heeswijk van John
Coevorden
52:06
8
Wubs Wim
Hardenberg
52:36
9
Kappert Martin
Dedemsvaart
53:09
10
Jansen Gert
Vroomshoop
54:29
11
Hoogland Marcel
Klazienaveen
56:55
12
Poelakker Arjan
Nijverdal
57:09
13, 12KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Deemter Adri
Hardenberg
42:31
2
Jurjens Gerrit
Vriezenveen
46:38
3
Hutten Jan Hendrik
Radewijk
47:43
4
Hutten Roelof
Bruchterveld
48:56
5
Oldehinkel Albert
Radewijk
49:51
6
Oldehinkel Henk
Dedemsvaart
52:24
7
Sondaar Roelof
Staphorst
53:18
8
Hoogland Wil
Schoonebeek
55:14
9
Scheer v.d. Albert
Schoonebeek
57:00
10
Holleboom Tonny
Broekland Ov
58:03
11
Hans Cazemier
Hardenberg
59:49
12
Vent de Rene
Slagharen
1:01:25
14, 12KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bosman Anita
Emmen
50:01
Wij vonden het leuk dat je er was en wie weet zien we je tijdens de tweede
cross op 24 november 2001 en de derde cross op 23 februari 2002
Uitslagen.nl
06-10-2001 16:02