Uitslagenlijst FaGro Parkloop

Beek Lb - Zondag 12 januari 2003

SEN.M, HOOFDLOOP 9840 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hub Kurvers
Caesar
33:39
2
Ron Wijnen
Caesar
33:41
3
M Raemaekers
PSV
34:03
4
Patric Franken
Unitas
34:23
5
Renzo Roumen
Caesar
35:01
6
Mark van Erp
Nattenhoven
35:19
7
Rob Riksen
STB
35:48
8
Roger Delahaye
Caesar
36:13
9
Ger Lemmens
Caesar
36:46
10
Carl de Bont
Caesar
37:39
11
R Paes
Elsloo
38:11
12
Richard Hendrix
Sittard
38:18
13
R Jacobs
Elsloo
38:41
14
Bart Claessens
Unitas
39:05
15
F de Bie
CBS Runners
39:10
16
P Heijnen
TV Stein
39:34
17
Danny Hendrix
Unitas
40:47
18
F Knops
Neerbeek
41:16
19
Gaston Huijnen
Berg en Terblijt
41:39
20
Marc Voncken
Caesar
41:49
21
J. van Zoelen
41:55
22
E Jongen
Maastricht
42:05
23
J Swelsen
Eijsden
42:42
24
F Nijhdt
Achilles-Top
42:45
25
M Lemmens
Voerendaal
43:19
26
Erik Wishaupt
Caesar
43:35
27
J Lemmens
Elsloo
44:39
28
Roger Cuypers
Caesar
45:13
29
R Dortu
Voerendaal
51:10
SEN.V, HOOFDLOOP 9840 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
I van Bergen
Spaubeek
39:00
2
Helene bij de Vaate
Caesar
40:44
3
Manon Wenmekers
Caesar
42:51
4
Beate Wassenberg
Geilenkirchen (GER)
43:29
VET.V, HOOFDLOOP 9840 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma Rusman
Unitas
43:06
2
Josien van der Zee
AVON
47:35
3
S Brants
Nuth
51:29
4
J Donkers
Mierlo
1:09:53
5
Ine Geraets
Geleen
1:10:03
VET.M, HOOFDLOOP 9840 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lemmens
België
34:1
2
Wil Pepels
Caesar
34:36
3
Louis Tummers
Unitas
34:46
4
W Goessens
Unitas
37:16
5
R Coolen
39:17
6
Wil Jung
Landgraaf
40:28
7
Anjo Tijdink
Spaubeek
41:08
8
N Baetsen
Geleen
42:02
9
P A Weerts
Sittard
42:17
10
Lon Jacobs
Geleen
42:51
11
L van Kan
Geleen
42:51
12
Paul Smeets
Geulle
43:28
13
Jan Coumans
43:30
14
R A Bastiaans
Stein
44:33
15
P Jacobs
AVON
44:46
16
B Wauben
Unitas
44:59
17
J Houben
Nattenhoven
45:35
18
Tony Cooke
Maasmechelen (BEL)
47:00
19
Hein Bodelier
Landgraaf
49:35
20
C Houben
Geleen
55:06
21
J M E Voorn
Beek
55:54
22
W Dankers
Mierlo
56:40
SEN.M, 5020 MTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vico Mings
VIPP
17:38
2
M Barek Achaki
Caesar
17:43
3
Roger Heiliger
Caesar
18:04
4
B Hayen
AVON
18:51
5
Rudy Aarts
Bunde
20:03
6
Ger Cruts
Caesar
20:19
7
P Smeets
Caesar
21:26
8
Ronald Heiligers
Caesar
21:37
9
B Otten
Unitas
22:00
10
H Wijnen
Loopgroep Meers
22:02
11
E Mullers
23:41
12
F Meels
23:53
13
D Coumans
24:34
14
E Stassen
Caesar
24:36
15
Johan van Gaalen
Schijndel
26:18
16
A Op den Drink
26:31
17
Marco Notten
FaGro
26:39
18
Frankie Coenen
27:17
19
A Pluis
27:25
20
Ralhp Jacobs
FaGro
30:03
VET.V, 5020 MTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Els Rovers
Caesar
21:55
2
Margriet van Vliet
24:10
3
Ans Selten-Huyts
VIPP
24:31
4
Helma Pluijmen
VIPP
27:52
VET.M, 5020 MTR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
G Gijzen
TV Stein
19:31
2
R Hendriks
Caesar
20:58
3
Paul Smeets
Caesar
21:34
4
Fred Kroon
Achilles-Top
21:45
5
Theo Staps
Caesar
22:09
6
Jos van der Loo
Caesar
22:17
7
MJG Derks
Caesar
22:26
8
Cel Thans
Loopgroep Meers
22:47
9
Henk Giesborts
FaGro
23:25
10
Nico Volleberg
Caesar
23:41
11
R Schiffer
Unitas
24:59
12
R Clement
Achilles-Top
25:04
13
N Grootjans
27:09
14
Leo Kanters
Caesar
27:28
PUP.C, MEISJES PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bridget Borgers
Atletiek Maastricht
4:23
2
Valery Bellefroid
AVON
4:51
3
Irmi Dieteren
Caesar
5:12
PUP.C, JONGENS PUP. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Müller
Achilles-Top
3:4
2
Thom Giesbouts
Swift
3:50
3
Juliën Moreau
Unitas
4:1
4
Paul Bex
STB
4:19
5
T Goessens
Geleen
4:20
6
J Batussen
Unitas
4:35
7
Sam Timmermans
Caesar
5:02
PUP.B, MEISJES PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shelly van der Ven
AVON
4:02
2
Charissa Gulpen
AVON
4:03
3
Esther Pluijmen
Caesar
4:13
4
Kirsten Janssens
Caesar
4:20
PUP.B, JONGENS PUP. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinier Hoen
Atletiek Maastricht
3:28
2
Thijmen Schols
Atletiek Maastricht
3:40
3
Frank Tijdink
Caesar
3:51
4
Remco de Voys
Unitas
3:59
5
Robin Lemmens
Caesar
4:27
6
Dominique Willems
STB
5:54
PUP.A, MEISJES PUP. A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Senna Driessen
Unitas
7:43
2
Katrin Müller
Achilles-Top
7:4
3
Suzanne Timmermans
Caesar
7:55
4
Nikki Tahapary
STB
7:58
5
Danique Michiels
STB
8:05
6
Maika Bryant
AVON
8:23
7
Soraya Gulpen
AVON
8:27
8
Fabiënne Puts
8:3
9
Esra van Pelt
STB
8:43
10
Esmée Moreau
Unitas
8:4
11
Ellis Gielen
Unitas
8:51
12
Ankie Pierik
AVON
8:52
13
Carmen Franssen
STB
9:09
14
Joëlle Wijntjens
Caesar
9:1
15
Savanna Bellefroid
AVON
10:01
PUP.A, JONGENS PUP. A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim van Spanje
STB
7:43
2
Maico Veltrop
AVON
7:46
3
Ramon Rollinger
AVON
8:16
4
Merijn Borsje
8:31
5
Sam Hellebrekers
Unitas
8:39
6
Bas Hoekstra
AVON
9:13
7
Peter Bex
STB
10:02
JUN.D, MEISJES JUN. D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi Driessen
Unitas
7:30
2
Michelle Janssen
AVON
7:37
3
Renée Tijdink
Caesar
7:4
4
Nina Hellebrekers
Unitas
7:56
5
V de Voijs
Unitas
8:05
6
Helene Thomassen
Caesar
8:08
7
Yael van Pelt
STB
8:54
8
Alexandra Dresen
STB
9:52
9
Nathalie Bellefroid
AVON
10:21
JUN.D, JONGENS JUN. D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc Wulterkens
Unitas
6:44
2
Wouter Timmermans
Caesar
7:16
3
Wesley Goedgebuur
Unitas
7:35
4
Sebastiaan Dresen
STB
7:40
5
Brian Janssen
AVON
7:43
6
Raimond Piters
Atletiek Maastricht
7:59
7
Wout van Buggenum
AVON
8:33
8
Dennis Janssens
Caesar
8:45
JUN.C, MEISJES JUN. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
H van Buggenum
Heerlen
7:31
2
Katharina Dresen
STB
8:14
3
Daniella Michiels
STB
8:45
MJUNB, MEISJES JUN B+A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke Nickien
STB
9:56
2
Xanne Janssen
Caesar
10:59
3
Lennie Kleinen
STB
12:04
JUN.C, JONGENS JUN. C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Thomassen
Caesar
9:01
2
Gilbert Wijntjens
Caesar
9:25
3
Cas Willems
Caesar
9:26
4
Kai Raaijmakers
Atletiek Maastricht
9:32
5
Rob Tijdink
Caesar
9:44
6
Davy Nicolaas
België
9:5
7
Wouter de Ruiter
Unitas
10:06
8
Erik Vandewall
Caesar
10:07
9
Ivo Eykenboom
STB
10:11
10
Wesly van der Ven
AVON
10:13
JUN.B, JONGENS JUN. B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Haeren
AVON
17:58
2
Roel van Rie
AVON
18:22
3
Lennart Kleinjans
Unitas
18:45
4
Bojan van Weert
Caesar
19:41
5
Dennis Janssen
Caesar
19:57
6
Daniel Bellefroid
AVON
20:06
7
Eric Gerhards
STB
20:27
8
R Spees
Caesar
21:04
9
Hans Keulers
Caesar
29:14
JUN.A, JONGENS JUN. A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten van Pamelen
Echt
27:15
2
Ralf Staps
Caesar
33:59
, HOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Dijcks
St. Martinus
4:08
2
Miko de Haas
St. Callistus
4:26
3
Sandro Gelissen
St. Martinus
4:28
4
Jeroen Zanting
De Kring
4:28
5
Sven Vossen
St. Martinus
4:34
6
Britta van Didden
4:35
7
Stef Nelissen
St. Hubertus
4:36
8
Danny Moonen
Catharina Labouré
4:3
9
Sjoerd Volleberg
Catharina Labouré
4:4
10
Teun Lemmens
Catharina Labouré
4:4
11
Martijn Meyer
St. Martinus
4:48
12
Joep Welzen
Catharina Labouré
5:0
13
Renske Meyer
St. Martinus
5:07
14
Martijn Kösters
Catharina Labouré
5:
15
Marlon Dohmen
St. Martinus
5:20
16
Leroy Lübkemann
Catharina Labouré
5:
17
Tom Damoiseaux
St. Martinus
5:35
18
Jeanine Huntjens
St. Callistus
5:35
19
Glenn Nijsten
Catharina Labouré
5:4
20
Koen Wishaupt
De Kring
5:52
21
Ricky Boesten
St. Martinus
6:13
22
Veronique Hanssen
St. Martinus
6:49
23
Coen Keulers
St. Callistus
7:04
24
Lamyse Azbakh
St. Martinus
7:20
25
Maxime Loontjens
St. Martinus
7:26
www.uitslagen.nl
12-01-2003 00:00