Uitslagenlijst 3 de Dinkelloop

Losser - Zondag 16 februari 2003

PUP J, 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin Lensen
Losser
5:25
2
Lars Hesselink
Losser
5:42
3
Joel Hijkoop
Overdinkel
5:45
4
Joris Hermsen
Oldenzaal
5:46
5
David Lensen
Losser
5:49
6
Florian Stuivenberg
Losser
5:57
7
Tom Hesselink
Losser
6:16
8
Jerrik Blaauwehand
Hengelo
8:17
PUP M, 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolein Stege
Losser
5:54
2
Kimberly Visser
Markelo
6:22
3
Hinke Spanjer
Losser
6:34
JUNEV, 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Punte
Losser
5:50
JUN J, 2.4KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoerd Geissler
Losser
10:22
2
Mark Vlutters
Losser
11:07
3
Rick Bouwhuis
Overdinkel
11:20
4
Jurriƫn Lensen
Losser
11:25
5
Daan Vaneker
Losser
11:39
6
Jelle Keuper
Oldenzaal
11:54
7
Sander Vlutters
Losser
12:22
JUN V, 2.4KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Pross
De Lutte
10:06
2
Eline Vollenbroek
Losser
10:30
3
Judith Varenhorst
Losser
10:36
4
Jeanell Vollenbroek
Losser
11:05
5
Sanne Vaneker
Losser
13:28
6
Elske Brinkhof
Losser
13:48
7
Carien Geissler
Losser
13:55
JUN J, 4,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harmen Vaneker
Losser
21:04
2
Rene Hartman
Tilligte
21:35
JUN V, 4,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Smink
Hengelo
26:08
SEN M, 4,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel Ruiter
Heino
19:16
2
Gerben Franke
Borne
19:52
3
Hermsen
Oldenzaal
21:22
4
Erik Blaauwehand
Hengelo
26:10
VET M, 4,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andre Smink
Hengelo
19:06
2
Gerhard Wessels
Losser
21:20
3
Abel Hartman
Gildehaus (GER)
23:53
4
Theo Hijkel
Overdinkel
24:00
5
Bernd Steinbock
Bad Bentheim (GER)
26:20
VET V, 4,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Davina Klara
Oldenzaal
20:29
2
Monique Krobmans
Losser
22:15
3
Mendy
Losser
22:40
4
Anny Vaneker
Losser
24:04
5
Marijke van der Veer
Losser
26:27
6
Marianne Delfgaauw
Oldenzaal
30:34
JUN J, 7.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Broer
Hengelo
35:06
SEN M, 7.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
J Hulst
Lonneker
31:04
2
Peter Visser
Goor
32:02
3
Carel Veldhuis
Ootmarsum
35:26
SEN V, 7.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine Hartgerink
Haaksbergen
46:08
VET M, 7.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Hartman
Tilligte
31:42
2
Alphons Pross
De Lutte
32:55
3
Theo Kosters
Goor
33:00
4
Jos Bouwman
Losser
34:42
5
Bennie Geissler
Losser
35:38
6
Fons Tiehatten
Enschede
36:11
7
Bennie Bulthuis
de Lutte
37:08
8
Jan Vrinte
Losser
37:38
9
Teddy Godschalk
Losser
39:39
10
Dolf Wouters
Losser
40:05
11
van der Hoek
Enschede
40:38
12
Bert Voerman
Losser
48:32
VET V, 7.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margo Heerink
Losser
36:58
2
Gerda Scholten
Weerselo
39:42
3
Bernadette Betting
Denekamp
42:58
4
Renate Bulthuis
de Lutte
43:51
5
Martha van der Vegt
Overdinkel
44:55
SEN M, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andre oude Elferink
Denekamp
42:50
2
Reinerink
Harbrinkhoek
49:08
3
Henkjan de Vries
Enschede
49:34
4
Riekus Lensen
Losser
49:49
5
Henri Mulder
Losser
50:23
6
Patrick Lansink
Haaksbergen
53:09
7
Freddie Roelfsema
Losser
53:34
8
Pisterius
Enschede
55:39
9
Jeroen Loskamp
Glane
59:16
10
Bart Agterbos
Oldenzaal
59:58
11
Harrie Plattje
Aadorp
1:01:38
12
Martin te Riet
Bornerbroek
1:01:53
13
Ivo Dierselhuis
Denekamp
1:06:30
SEN V, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Eppink
Beunigen
1:00:17
2
Martine Wisseborn
Denkekamp
1:02:58
3
Belinda Bokxem
Enschede
1:10:36
VET M, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorg Valentin
Sprokhovel (GER)
41:58
2
Gerard Vrooyink
de Lutte
49:29
3
Dick Nijland
Rijssen
49:53
4
Helmut Meyering
Gildehaus (GER)
51:11
5
Jan Nijmeijer
Losser
51:26
6
Herman ten Broeke
Losser
52:26
7
Henrie Ploeg
Harbrinkhoek
53:14
8
Hans Holle
Glane
53:52
9
Jos Kolner
Denekamp
55:30
10
Rene Heerink
Losser
55:38
11
Herman Lenting
Oldenzaal
55:46
12
Willi Roters
Gronau (GER)
56:13
13
Gerard Koekkoek
Denekamp
56:45
14
Clemens Betting
Denekamp
56:47
15
Hans Weghorst
Borne
57:26
16
Rene Stoverink
Losser
57:32
17
Jan Versluis
Oldenzaal
58:58
18
Tonnie Molenbroek
Borne
1:03:18
19
Wout Broer
Hengelo
1:06:00
20
Marcel Schuite
Enschede
1:15:13
VET V, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaqueline Holsbeek
Denekamp
59:18
2
Hanneke Thyert
Denekamp
1:00:28
3
Erna Sleiderink
Denekamp
1:00:43
4
Baukje Dolron
Losser
1:02:23
wij danken iedereen die heeft mee geholpen voor het slagen van deze
derde dinkelcross
Uitslagen.nl
16-02-2003 14:16