Uitslagenlijst 24e Ambition Halve Marathon

Eersel - Zaterdag 22 februari 2003

MSEN., 21,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Bruijn
PSV Eindhoven
1:11:40
2
Tom van Driessche
ACW, Zele (B)
1:11:55
3
Fons Liebregts
PSV Eindhoven
1:12:11
4
Paul Embrechts
DOK, Tielen (B)
1:12:50
5
Peter Kelchtermans
VABCO Mol (B)
1:13:18
6
Pieter Heijnen
AV '34 Maastricht
1:13:33
7
Adri Termaat
Seven Hills Running
1:13:59
8
Marc Jaspers
AV '34 Maastricht
1:14:28
9
Boike Kropman
PSV Eindhoven
1:14:51
10
Johan Schildermans
AVT Hechtel (B)
1:15:04
11
Rik Elfrink
LOGO Geldrop
1:16:55
12
Peter vd Velden
AV DES EERSEL
1:18:33
13
Martin vd Broek
Marvel Boxtel
1:19:37
14
Jos vd Borne
No-Limits Bladel
1:20:52
15
Jan Niekef
PSV Eindhoven
1:22:04
16
Art Vissers
Fortuna '67
1:22:28
17
Jon vd Reek
LOGO Geldrop
1:22:40
18
Jeroen Roijakkers
AVR '69 Reusel
1:25:09
19
Robby Maes
Volharding,Beveren(B
1:25:51
20
Bart Lavrijsen
AVR '69 Reusel
1:28:05
21
Guido Verschueren
ARAC Arendonk (B)
1:28:51
22
Frans Janssen
ACHL, Olen (B)
1:29:06
23
Willy Jonkers
HAC Helmond
1:34:56
24
Dirk Geerts
AVOS, Vosselaar (B)
1:44:53
M40, 21,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Verbaandert
GVAC Veldhoven
1:14:31
2
Wil Boudewijns
AV DES EERSEL
1:15:13
3
Ruud van Woensel
AV Oirschot
1:15:54
4
Erwin vd Cauter
Volharding,Beveren(B
1:18:15
5
Kees Wouters
AV DES EERSEL
1:18:17
6
Jean Pierre Daniels
Looise Tessenderlo-B
1:18:58
7
Henk vd Heuvel
AV Oirschot
1:20:33
8
Frank van Rooy
PSV Eindhoven
1:22:05
9
Toon Wouters
AV DES EERSEL
1:22:22
10
Paul Celis
AC Lierse, Lier (B)
1:23:30
11
Christiaan Clemens
Marvel Boxtel
1:24:06
12
Kees Timmermans
AV DES EERSEL
1:24:13
13
Egon Triki
LOGO Geldrop
1:25:54
14
Geert van Elten
LOGO Geldrop
1:26:05
15
Rudy Goris
ARAC Arendonk (B)
1:26:18
16
Jan Roels
TUAC Turnhout (B)
1:27:40
17
Arie van Gerwen
AVR '69 Reusel
1:28:03
18
Frans Vets
ACHL, Olen (B)
1:28:11
19
Guy Verheijen
ARAC Arendonk (B)
1:28:17
20
Marc Salaets
SACN Neerpelt (B)
1:28:27
21
Patrick van Hol
AC Lierse, Lier (B)
1:28:31
22
Jos Kuppens
Loopgroep PK
1:28:45
23
Jos van Leuven
AVV Valkenswaard
1:29:52
24
Leo van Avendonk
AVR '69 Reusel
1:30:12
25
Michel Neels
AC Geelse (B)
1:30:40
26
Sybrant Walsma
Scorpio
1:30:52
27
Jan Noyens
TUAC Turnhout (B)
1:31:03
28
Francois van Roey
ARAC Arendonk (B)
1:32:08
29
Lucien Luyten
AC Lierse, Lier (B)
1:32:30
30
Luc Verbeek
ARAC Arendonk (B)
1:34:06
31
Willem Mutze
RWV
1:34:32
32
Luc Daneels
ARAC Arendonk (B)
1:35:01
33
Fonne Henderikx
AC Lierse, Lier (B)
1:35:56
34
Henri Clercx
TUAC Turnhout (B)
1:36:07
35
Mark Rodrigues de Mira
AVR '69 Reusel
1:36:10
36
Frans Beyens
ARAC Arendonk (B)
1:37:54
37
Jack van Rijthoven
Olympia Eindhoven
1:38:25
38
Guido Daneels
ARAC Arendonk (B)
1:39:07
39
Frank Vanhove
ARAC Arendonk (B)
1:39:55
40
Huub Vrenken
De Grenslaupers
1:55:02
M50, 21,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jef Somers
AC Herentals (B)
1:18:29
2
Harrie vd Heijden
AVR '69 Reusel
1:23:26
3
Johan van Litsenburg
GVAC Veldhoven
1:24:53
4
Freddy Beckers
Olympia Eindhoven
1:25:29
5
Gerard Wouters
Spiridon
1:27:48
6
Wim Hermans
Olympia Eindhoven
1:29:57
7
Mari van Houtum
Fortuna '67
1:31:34
8
Peter Hagenaars
Volharding,Beveren(B
1:32:02
9
Gerard Kuppers
Loopgroep Rosmalen
1:34:52
10
Mari Buelens
AVV Valkenswaard
1:35:17
11
Henk van Uden
Fortuna '67
1:35:22
12
Hans Leuverman
Olympia Eindhoven
1:35:42
13
Paul Obbels
AC Lierse, Lier (B)
1:38:53
14
Micha Havreluk
VAL BVAC (B)
1:43:47
15
Marc van Oosterwijck
VAL BVAC (B)
1:43:48
16
Francoix Vanmeensel
AVT Hechtel (B)
1:47:45
17
Louis Michielsen
TUAC Turnhout (B)
1:48:46
18
Cees Castelijns
LOGO Geldrop
1:49:13
19
Pier Hulsmans
VAL BVAC (B)
1:53:40
M60, 21,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Strijbos
De Grenslaupers
1:43:00
2
Cor Holshuijsen
AV DES EERSEL
1:43:11
3
Henk Huijskens
Gen.Michaelis Best
1:47:53
4
Louis Baeyens
ARAC Arendonk (B)
1:52:50
VSEN., 21,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christa Maes
ARAC Arendonk (B)
1:54:48
2
Carla van Dijk
Fortuna '67
2:03:39
V35, 21,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heidi Gielen
AVT Hechtel (B)
1:28:53
2
Anita Ophey
PSV Eindhoven
1:39:27
3
Lenny vd Meer
ARAC Arendonk (B)
1:39:46
4
Karine de Proost
ARAC Arendonk (B)
2:06:33
V45, 21,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
An Rindt
PSV Eindhoven
1:28:14
2
Marianne Knapen
Loopgroep PK
1:32:33
3
May Timmermans
ARAC Arendonk (B)
1:43:57
4
Irma Verheyen
TUAC Turnhout (B)
1:45:54
5
Betty van Beek
ARAC Arendonk (B)
2:01:08
MRECR, 21,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ger Lemmens
Caesar, Beek-L
1:16:44
2
Jan Jansen
Hoogstraten-B
1:18:45
3
Antonio Duymelinck
Nuenen
1:22:02
4
Jan van Doormalen
't Jasper, Asten
1:23:23
5
René Wijnen
't Jasper, Heusden
1:23:44
6
Ad van Kollenburg
Gen.Mich., Best
1:23:50
7
Antoon Tegenbosch
Tegenbosch
1:24:03
8
Peter Roothans
Valkenswaard
1:24:43
9
Dirk-Jan Linsen
PSV, Waalre
1:25:36
10
Theo Krebbers
Achel-B
1:25:58
11
Urbain vd Flaes
ARAC, Ravels-B
1:26:25
12
Harrie Ottenhuysen
't Jasper, Asten
1:27:29
13
Peter Hendrikx
't Jasper, Someren
1:27:32
14
Marc de Haas
Eindhoven
1:27:43
15
Jos Snijders
GAC, Gemert
1:27:46
16
Peter Wouters
AV DES, Duizel
1:27:47
17
Gust Huyben
Alphen NB
1:28:01
18
Henri Bijnen
Meijel
1:28:07
19
François Peeters
No Limits, Bladel
1:28:18
20
Benny Wijnen
Mol-B
1:28:50
21
Louis Vromans
Lommel-B
1:28:52
22
Rob Reuser
GAC, Veghel
1:29:17
23
Frans Jansen
1:29:23
24
Jos Willems
LG Mierlo, Helmond
1:29:26
25
Mark Johnsson
Veldhoven
1:29:31
26
Stephan van Bentum
Eindhoven
1:29:46
27
Piet van der Nat
AV DES, Dommelen
1:30:15
28
Martin van Nieuwenhove
1:30:19
29
Hay van Bilsen
Buggenum
1:30:25
30
Marc Meeuwssen
Kasterlee-B
1:30:37
31
Peter van Herk
AVV, Valkenswaard
1:30:42
32
Bart Matthys
Wechelderzande
1:30:43
33
Jan Relou
't Jasper, Someren
1:31:01
34
Erik Wijnoogst
LONU, Nuenen
1:31:06
35
Ton Antonis
No Limits, Bladel
1:31:40
36
Ben Groenen
AVV, Valkenswaard
1:31:44
37
Robert vd Boom
No Limits, Casteren
1:31:53
38
Rob Turksema
Olympia, Eindhoven
1:31:54
39
Adrie Vermeeren
AVO, Oirschot
1:31:58
40
Martin Noens
Jogging Club Stekene
1:32:03
41
Frans Meulenbroeks
AV DES, Duizel
1:32:44
42
Hans Timmers
HAC, Helmond
1:32:49
43
Noud Sanders
GVAC, Oerle
1:32:53
44
Ton Cox
LONU, Nuenen
1:32:55
45
Ad vd Heijning
Alphen NB
1:33:03
46
Gerrit Roels
Laakdal-B
1:33:07
47
Huub Driessens
Weert
1:33:09
48
Harrie Gunnink
Eindhoven
1:33:22
49
Jan Meeuws
't Jasper, Someren
1:33:45
50
Art Vreugdenhil
GVAC, Veldhoven
1:34:47
51
Piet vd Heijden
AVR'69, Hulsel
1:34:50
52
Jos Vermeulen
Lierse, Berlaar-B
1:35:09
53
Jean-François Fontenel
Turnhout-B
1:35:14
54
Kees van Kempen
Gen.Mich., Best
1:35:16
55
Henk Harkink
Olympia, Eindhoven
1:35:18
56
Gerard Korsten
Bladel
1:35:26
57
Jos Bergervoet
Eindhoven
1:35:34
58
Kees vd Huygevoort
Hoogeloon
1:35:36
59
Jos Borgmans
AVR'69, Reusel
1:35:39
60
René van Loon
Beek & Donk
1:35:43
61
Henny Erkens
AV Weert
1:35:59
62
Gert Timmermans
Wellen-B
1:36:14
63
Ad van Heerbeek
AVO, Middelbeers
1:36:15
64
Thijs van Heugten
AV Weert
1:36:20
65
Stefan Rooyackers
Eindhoven
1:36:41
66
Wil Heinst
't Jasper, Asten
1:36:51
67
Cees de Leeuw
Alphen NB
1:36:54
68
Victor Zieren
AVV, Valkenswaard
1:37:00
69
Bars Smits
LOGO, Geldrop
1:37:19
70
Johan Slaats
LOGO, Geldrop
1:38:13
71
Erik Kuijpers
Eindhoven
1:38:33
72
Jeroen van Duursen
Waalre
1:38:36
73
Henk Schoonderwaldt
Olympia, Eindhoven
1:38:41
74
Ivo Verwimp
Mol-B
1:38:48
75
Michael Sullivan
Eindhoven
1:38:55
76
Ad van Heijst
No Limits, Bladel
1:38:56
77
Hein Velter
Waalre
1:39:11
78
Ben Grubben
Olympia, Eindhoven
1:39:14
79
Wim Boekema
Eindhoven
1:39:16
80
Arthur van Seccelen
Jasper, Helmond
1:39:20
81
Chris de Mol
Spring-Bokken, Son
1:39:26
82
Alfons Schoenmakers
Olympia, Eindhoven
1:39:36
83
Bert Damen
Jasper, Asten
1:40:12
84
Henny Loverbos
Jasper, Someren
1:40:14
85
Henri Koolen
't Jasper, Someren
1:40:28
86
Frits van Otterdijk
't Jasper, Asten
1:40:29
87
Laurens Hurkmans
't Jasper, Asten
1:40:30
88
Willy Maessen
Eindhoven
1:40:35
89
Henk Smetsers
No Limits, Bladel
1:40:36
90
Harry Welp
GVAC, Veldhoven
1:40:41
91
Eric Joosten
't Jasper, Someren
1:41:13
92
Hans van Doorn
LOGO, Geldrop
1:42:01
93
Ludo Vreys
ARAC, Turnhout-B
1:42:06
94
Toon Stevens
't Jasper, Ommel
1:42:14
95
Evi Slegers
't Jasper, Asten
1:42:15
96
Ad vd Hout
AV DES, Eersel
1:42:24
97
Ton Koolen
Grenslaupers, Ell
1:42:54
98
Jasper vd Toorn
LOGO, Nuenen
1:43:01
99
Frans vd Waals
LOGO, Geldrop
1:43:02
100
Michel Mulder
LOGO, Geldrop
1:43:03
101
Steven Lucassen
Olympia, Eindhoven
1:43:07
102
Anton Lenders
AV Weert
1:43:12
103
Laurens Veugelers
AV Weert
1:43:13
104
Pierre Geerts
Alphen NB
1:43:23
105
Emiel Willekens
Mol-B
1:43:38
106
Thieu vd Heijden
AVR'69, Reusel
1:44:28
107
Hans Broekmans
Helden, Beringe
1:45:32
108
Harrie van Koll
AV DES, Eersel
1:45:42
109
Gerard Janssen
AV DES, Valkenswaard
1:45:43
110
Patrick Don Porto Care
Oud-Turnhout-B
1:45:48
111
Ruy Cnaeps
Turnhout-B
1:45:55
112
Piet Stolk
Gen.Mich., Best
1:45:56
113
Rudolf Buur
Veldhoven
1:46:06
114
Piet Knaap
Valkenswaard
1:46:12
115
Wim Sonnemans
't Jasper, Someren
1:46:13
116
Hans Bullens
Turnhout-B
1:46:26
117
Cor Beukelman
Waalre
1:46:35
118
Wim van Aken
Olympia, Nuenen
1:46:38
119
John Olsthoorn
Nuenen
1:46:41
120
Geert-Jan Dinant
Maastricht
1:47:07
121
Harry Theuws
Gen.Mich., Best
1:48:15
122
Henk Heijmans
Fortuna, St.-Oedenr.
1:48:19
123
Noud Leermakers
Olympia, Eindhoven
1:48:55
124
Stan Favier
Achil, Hilvarenbeek
1:48:58
125
Willem vd Donk
Nuenen
1:49:01
126
Peter vd Broek
Gilze
1:49:08
127
Henk Schepens
Gen.Mich., Best
1:49:22
128
Sjaak Verbeek
No Limits, Bladel
1:49:25
129
Albert Boogaard
Eindhoven
1:49:33
130
Jan vd Berk
LOGO, Eindhoven
1:49:50
131
Theo vd Burgt
Veldhoven
1:50:57
132
Peter Koppens
Duizel
1:51:20
133
Johan Bayens
Turnhout-B
1:51:48
134
Jan vd Eshof
LOGO, Geldrop
1:53:27
135
Gert Wouters
Kasterlee-B
1:53:43
136
Ludo Jacobs
Lichtaart-B
1:54:22
137
Pim vd Maat
Eindhoven
1:54:29
138
Jan van Heertum
LOGO, Eindhoven
1:54:38
139
Marc Flebus
LOGO, Geldrop
1:54:39
140
Kees van Esch
Oss
1:54:42
141
Joep vd Heijden
PEC, Zwolle
1:54:44
142
Paul Gortz
Grenslaupers, Weert
1:55:01
143
Jos Engels
Gierle-B
1:55:09
144
Peter Krikken
AV DES, Eersel
1:56:40
145
Kees Jan Koeling
GVAC, Veldhoven
1:57:19
146
Giel Mutsaarts
Gen.Mich, Best
1:58:21
147
Arjan vd Poel
Beek en Donk
1:58:28
148
Peter Rouwenhorst
Maastricht
1:59:36
149
Frans van Leusden
LOGO, Geldrop
2:00:09
150
Ferry Moonen
Eersel
2:00:24
151
Hans Harlé
Waalre
2:02:21
152
Jac Braat
Eersel
2:03:14
153
Jan Meesters
Gen.Mich., Best
2:03:16
154
Toon Swinkels
LOGO, Geldrop
2:05:47
VRECR, 21,1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tiews Louwers
LOGO, Geldrop
1:33:18
2
Trees vd Sande
AVR'69, Hulsel
1:36:57
3
Corrie Waterschoot
AVR'69, Hoogeloon
1:39:56
4
Sonja Verhaegen
Turnhout-B
1:41:30
5
Maga Gehéniau
No Limits, Hapert
1:41:44
6
Ine Heijnemans
AVV, Valkenswaard
1:42:32
7
Sonja van Bommel
AVO, Oirschot
1:42:33
8
Jolanda de Poorter
Gen.Mich., Best
1:42:55
9
Netty vd Kerkhof
LOGO, Geldrop
1:44:06
10
Wendy Castelijns
AV DES, Eersel
1:45:51
11
Gertie Theunissen
Eindhoven
1:46:18
12
Annemarie Broekhuysen
GVAC, Veldhoven
1:46:34
13
Jeannie vd Paer
Turnhout-B
1:47:06
14
Mieke Sauvillers
Turnhout-B
1:47:09
15
Mirjam Buur
GVAC, Veldhoven
1:48:57
16
Rosita Duif
Gen.Mich., Best
1:49:23
17
Bep Vogels
Gen.Mich., Best
1:49:24
18
Anita van Dalen
PSV, Eindhoven
1:49:32
19
Cil Potters
Turnhout-B
1:50:00
20
Helma van Noort
AV DES, Bergeijk
1:50:55
21
Liesbeth Sjouw
LOGO, Geldrop
1:53:28
22
Desirée van Herk
AVV, Dommelen
1:53:56
23
Anita Compen
AVV, Dommelen
1:55:50
24
Annet Boom
AV DES, Eersel
1:56:01
25
Marcella Verheyen
Geel-B
1:57:26
26
Lucie van Hout
Fortuna, Son
1:59:28
27
Gerry van Haandel
Gen.Mich., Best
2:00:38
28
Isa van Heijningen
Fortuna, St.Oedenr.
2:00:39
29
Conny Thijs
TUAC, Turnhout-B
2:01:18
30
Tineke van Boxmeer
Fortuna St.-Oedenr.
2:03:09
Het was een zonnige dag; temperatuur ca. 9°C, O3.
Wij zien u graag terug bij onze 38e AMBITION
PINKSTERLOOP op maandag 9 juni, Tweede Pinksterdag
om 11.00 uur: 10 Eng.Mijl wegwedstr./recreatieloop
sporthal De Kraanvogel, Eersel. Info 0497-514077;
www.dse.nl/avdes
Uitslagen.nl
24-02-2003 07:25