Uitslagenlijst StoraEnso Papierloop

Wapenveld - Zaterdag 15 maart 2003

MAN, 10 E.M.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melchior van de Pol
AV '34 Apeldoorn
53:42
2
Bayan Batyrberov
PEC 1910
55:26
3
Jan van Ommen
Cialfo
56:31
4
Cees Colijn
Veluwe
57:10
5
Erik Brink
Isala '96
58:41
6
Harry Veldkamp
Cialfo
58:50
7
Gerard Kroes
Cialfo
1:02:15
8
Evert Spijkerboer
Cialfo
1:02:21
9
Dennis van Lohuizen
Veluwe
1:02:50
10
Erwin Noorman
Spirit Lelystad
1:06:37
11
Henny Berends
Spurt '88
1:08:55
12
Bart Mager
Cialfo
1:12:55
MAN40, 10 E.M.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem de Weerdt
Cialfo
54:49
2
Adri Deemter
HAC '63
56:01
3
Henk Uitslag
PEC 1910
59:22
4
Ronald Nijland
De Gemzen
59:49
5
Marco Beumer
Veteranen Nederland
1:01:23
6
Henk Meppelink
Spurt '88
1:03:31
7
Tjibbe de Vries
Cialfo
1:04:18
8
Andrew Thomsom
PEC 1910
1:07:53
9
Yuke Mulder
PEC 1910
1:08:25
10
Flip Nijhoff
De Gemzen
1:11:35
11
Jan Lubbinge
Cialfo
1:12:43
12
Jaap Kooiman
Cialfo
1:12:47
13
Theo Fredriks
De Gemzen
1:13:43
14
IJsbrand Reijneveld
PEC 1910
1:14:33
15
Hans Bloks
1:18:16
MAN50, 10 E.M.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Kloppenberg
PEC 1910
58:15
2
Cees Weeda
AV '34 Apeldoorn
1:02:12
3
Peter Vlaarkamp
1:02:26
4
Arnold Stoop
Veteranen Nederland
1:03:00
5
Henk Schoonhoven
De Gemzen
1:05:14
6
Wim Egberts
De Gemzen
1:06:10
7
Henk Kooistra
Veteranen Nederland
1:06:58
8
Aad van Arken
De Gemzen
1:07:42
9
Gerrit van Ginkel
Veluwe
1:07:53
10
Joop Bosman
De Gemzen
1:08:22
11
Jan Akkerman
1:09:48
12
Henk Hoekert
De Gemzen
1:10:45
13
Martien Foppen
Loopgroep PK
1:11:32
14
frank van 't Hul
De Gemzen
1:11:46
15
Aleid Bosch
De Gemzen
1:11:47
16
Teun Holdijk
Veluwe
1:12:41
17
Dick Doornenbal
Cialfo
1:14:29
18
Piet de Heer
Argo
1:16:50
19
Sietse Woudstra
Spurt '88
1:17:04
20
Lody Scheve
PEC 1910
1:17:05
21
Piet Berende
Flevo Delta
1:17:05
22
Jan Wiessenberg
De Gemzen
1:17:54
23
Johan Nieuwland
De Gemzen
1:17:56
24
Jan Draaijer
De Gemzen
1:18:03
25
Willem Seheve
PEC 1910
1:18:38
26
Kees Keizer
De Gemzen
1:19:41
27
Jur Teeuwen
De Gemzen
1:21:17
28
John de Vries
BAV
1:21:37
29
Jan Voortman
AV Rijssen
1:22:36
30
Piet de Vos
NOP
1:23:17
31
Henk Dokter
Veteranen Nederland
1:24:27
32
Joop Nieuwland
De Gemzen
1:25:04
VROUW, 10 E.M.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie van Schuppen
Cialfo
59:02
VR35, 10 E.M.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Kloosterziel
PEC 1910
1:10:00
2
Bertha van 't Hul
De Gemzen
1:12:00
3
A.M.E. Deemter
Spurt '88
1:15:53
4
Tjitske Kooistra
Veteranen Nederland
1:19:03
5
Janny Reezigt
De Gemzen
1:21:54
6
Mientje Hofmeijer
De Gemzen
1:25:59
7
Ans Nijhoff
De Gemzen
1:32:24
WHEEL, 10 E.M.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alfred Reintjes
36:50
2
Freek Strijker
38:30
3
Tienus Ebeltjes
38:35
4
Annie Reuvers - Veneka
47:19
5
Rob van der Zee
1:06:05
HBIKE, 10 E.M.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Vink
32:44
2
Roel Bruijn
32:44
3
Kees van Breukelen
32:48
4
Guy Rappé
33:16
5
Ronald Vincenten
35:46
6
Monique v/d Vorst
35:46
7
Seine Snippe
35:49
8
Johan Reekers
36:09
9
Siska Huisman
38:42
10
Truus Huisman
41:51
R.MAN, 10 E.M.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Bronsink
59:00
2
Han Stegeman
1:05:11
3
Berry Verheijen
De Gemzen
1:05:24
4
Erwin Akkerman
1:06:02
5
Frank van Oene
1:06:12
6
Theo Boekema
1:06:57
7
Erik Kappert
1:07:38
8
Timo Veen
1:08:11
9
Jan Burgman
1:08:27
10
Roelof Sondaar
1:09:09
11
Wichert Bonthuis
1:09:15
12
Mark Jan van Oene
1:09:43
13
Jan van de Grootevheen
1:09:46
14
Hans Jansen
1:09:51
15
Jan Bogaard
De Gemzen
1:10:48
16
Dick van Voorst
1:11:26
17
Michiel Wijermars
De Gemzen
1:12:52
18
Gerrit Bekedam
1:13:06
19
Hans Schuite
1:13:26
20
Jan Stuiver
1:13:31
21
Hans Vulkers
1:13:36
22
Hendrik Jan Korterink
De Gemzen
1:13:46
23
Harrie Fokkens
1:14:12
24
Roel Roering
1:14:34
25
klaas Jansen
1:15:22
26
Henk Visser
1:15:47
27
Remco Boer
1:15:55
28
Klaas Compagner
De Gemzen
1:16:20
29
Ton Bello
De Gemzen
1:17:13
30
Harm Prins
1:17:24
31
Abel Wortelboer
1:17:47
32
Tonny Holleboom
1:18:17
33
Tonnie Holterman
1:18:26
34
Loek Vermeulen
1:18:33
35
Willie Koudenburg
De Gemzen
1:19:03
36
Henny Stoffeler
1:19:20
37
Gert Sluiter
1:19:28
38
Gerard Elshof
1:19:30
39
Jan Palm
De Gemzen
1:20:25
40
Eildert Delger
De Gemzen
1:22:50
41
Peter Alferink
1:23:10
42
Janco Raveling3m
De Gemzen
1:24:21
43
H. Stempher
1:24:27
44
E. Oudenampsen
1:24:28
45
Dick van Wessel
1:24:32
46
Henri Gielen
1:24:53
47
Jos Koedijk
1:26:11
48
Marc Vastenhout
1:26:45
49
Gert Keurhorst
1:27:14
50
H. Wessels
1:27:22
51
Hennie Stoel
1:28:27
52
Harry van Vreden
De Gemzen
1:28:46
53
Evert Klomp
1:29:19
54
Harald Seynaeve
1:30:02
55
Kanne Bloem
1:32:15
56
Gerrit Mulder
1:32:50
57
Gé van de Belt
1:38:25
R.VR, 10 E.M.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Stukker
1:13:09
2
Arda Raidt
De Gemzen
1:24:27
3
Marianne Koster
1:27:22
4
Evelijn Nieuwland
De Gemzen
1:42:38
R.MAN, 10,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Scheve
42:47
2
Jaap Schoonhoven
43:06
3
Arie Verhoef
De Gemzen
43:31
4
Peter van Grootheest
43:40
5
Marc Capel
44:06
6
Ben Diks
44:12
7
Klaas Draaijer
44:28
8
Hans Reijnders
44:44
9
Martijn Poort
PEC 1910
44:46
10
Theo van Hoek
45:06
11
Gert van Werven
Daventria
45:36
12
Han Smook
45:50
13
Henk Akkerman
46:31
14
Eric Jansen
46:34
15
Rob Philipsen
46:45
16
Hans Wieltink
47:38
17
Andre van Zon
47:54
18
Jos Kroes
48:32
19
Henk Weerkamp
48:49
20
Jurrie Hersevoort
48:51
21
Wim Boom
49:32
22
Freek Jongerman
49:33
23
Albert Boeve
50:05
24
Hans van den Berg
50:05
25
Rob van Vliet
De Gemzen
50:31
26
Maarten Schoone
50:44
27
Gerrit van Wijk
51:10
28
Carlo van Velde
51:10
29
Harry Blok
De Gemzen
51:59
30
Bert Kleiboer
52:07
31
Aalt Kolkman
52:08
32
Jan Kroon
52:32
33
Herman Brummel
52:33
34
Jan van Riel
De Gemzen
52:58
35
Andries Vos
53:03
36
Jan Rutgers
53:03
37
Roelof Rekker
53:03
38
H. Freie
53:18
39
Hans van Snick
53:51
40
Dick Stoppelenburg
De Gemzen
54:07
41
Hans Mulder
55:09
42
Ard Gijsendorffer
55:47
43
Dirk Otten
56:07
44
Joop Bosman
57:35
45
Ab Verweij
57:35
46
Gert Regterschot
57:42
47
Garko Luteijn
58:10
48
Dirk Rutgers
PEC 1910
58:40
49
Sipke v.d Berg
59:03
50
Rik Zwier
59:07
51
Gerrit Wolf
1:00:21
52
Chris Opperman
1:01:12
53
J. Jongebloed
1:01:33
54
Garko Luteijn
1:01:44
55
Alfred van Aalderen
1:04:05
56
Laurens Schonewille
1:04:44
57
Albert Boeve
1:04:49
58
Dieks van Eerbeek
1:06:03
59
Jan Vuijk
1:08:15
60
Douwe Schaafsma
1:27:04
R.VR, 10,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes Ribbink
44:35
2
Astrid van Velden
Spurt '88
45:14
3
Warry Kooistra
De Gemzen
47:23
4
Christel Borst
47:30
5
José Veldhuis
54:25
6
Petra Vermeulen
PEC 1910
54:26
7
Margreet Otten
55:18
8
Tineke Schipper-Haan
56:02
9
Frederiek Dijkema
56:10
10
Linda Dimmers
56:56
11
Liliane van Haren
56:56
12
Joke Alfrink
58:58
13
Hanneke Philipsen
59:59
14
Dirma v/d Berg-Mulder
1:00:05
15
Marjolein Dees
1:00:19
16
Julie Voets
1:01:12
17
Carla van Diepen
De Gemzen
1:01:44
18
Gerda Raveling
De Gemzen
1:01:44
19
Xandra van Lipzig
De Gemzen
1:01:44
20
Annemarie Smit
De Gemzen
1:03:36
21
Monique Schaafsma
1:04:40
22
H. Freie
1:05:09
23
Hannie Visser
1:05:55
24
Marianne Rietman
1:13:08
WHEEL, 10,8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan van Klaveren
41:54
2
Harrie Hartemink
43:10
3
Tanja Zomer
57:09
4
Rita Jongebloed
1:01:34
R.MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Groot
20:23
2
Wilfred van Holst
De Gemzen
21:14
3
Gert Jan Ubels
21:41
4
Gerben Dalhuisen
De Gemzen
21:50
5
Dirk van der Worp
22:55
6
Peter Neuteboom
23:24
7
Arjan Neuteboom
23:27
8
Maarten Spraakman
23:35
9
Evert Veerman
De Gemzen
24:09
10
Emiel Knegt
24:24
11
Bernard Dekker
24:38
12
Bart Potjes
De Gemzen
25:36
13
Bennie van Riessen
25:52
14
Bennie Bredenoort
25:56
15
Henk Juffer
25:59
16
Dick Leemkuil
26:18
17
Hilke Knoef
26:55
18
Albert Roering
26:57
19
Peter Blokker
26:58
20
Paul Schotkamp
27:06
21
Martin Sipamelut
27:30
22
Pierre Hovenga
27:47
23
Gerrit Jongerman
28:13
24
Henk van de Beek
De Gemzen
29:13
25
Wim de Haas
29:20
26
Harry Visser
29:43
27
Edward Vermeulen
De Gemzen
29:44
28
J. de Wit
31:27
29
Louis Blok
Veluwe
40:34
R.VR, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Spraakman
23:07
2
Anouk Deemter
24:35
3
Monique Konijnenburg
25:57
4
Hannie Tabor
26:56
5
Nellie Vroomen
De Gemzen
28:16
6
Gerrie Palm
De Gemzen
28:16
7
Monique Konijnenburg
28:37
8
Gerrie van de Beek
De Gemzen
28:55
9
Tara Nijhoff
De Gemzen
29:21
10
Narmada Nijhoff
De Gemzen
30:15
11
Amrita Nijhoff
De Gemzen
30:16
12
Elly Boeve
32:58
WHEEL, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ewoud Kompagnie
29:59
JONG., 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Luykx
De Gemzen
3:28
2
Ricardo Verheijen
De Gemzen
3:34
3
Erik van der Worp
3:47
4
Kevin Bogaard
De Gemzen
3:52
5
Laurenzo Verheijen
De Gemzen
4:00
6
Thijs Krukkert
De Gemzen
4:03
7
Muchzin Calchal
4:16
8
Niels Tweehuijsen
4:23
9
Thijs v.d Brink
4:26
10
Remy van de Brink
4:27
11
Wisse Boomsluiter
4:35
12
Dijmph van Werven
4:39
13
Jeroen van Duinen
5:17
14
Jonathan ten Hove
6:03
15
Laurens ten Hove
7:13
MEISJ, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
José Bosch
3:55
2
Andrea Blom
De Gemzen
4:05
3
Dionne Deemter
4:06
4
Laura Blom
De Gemzen
4:14
5
Sabrine Grolleman
De Gemzen
4:19
6
Marit v/d Put
De Gemzen
4:19
7
Carmen de Weerd
4:21
8
Anneli Dijkslag
De Gemzen
4:24
9
Elise Timmermans
De Gemzen
4:24
10
Nadi Dijkslag
De Gemzen
4:25
11
Gwen Daanen
De Gemzen
4:26
12
Ilona Hofmeijer
De Gemzen
4:32
13
Asselien Mensink
De Gemzen
4:33
14
Lisanne Tromp
De Gemzen
4:35
15
Renee Zomerdijk
De Gemzen
4:36
16
Renee Zomerdijk
De Gemzen
4:42
17
Astrid Koetsier
4:48
18
Suzan Keddeman
De Gemzen
4:57
19
Noëlle Brummel
5:20
JONG., 500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angelo van der Zwan
1:56
2
Christian Renshoff
2:09
3
Wietze Blom
De Gemzen
2:16
4
Maarten Krukkert
2:33
5
Thijs Doornwaard
2:37
6
Mathijs Hovenga
2:52
7
Margreet van Drunen
3:07
8
Tristan Brummel
3:27
MEISJ, 500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Goudkamp
2:00
2
Shirley Bosman
De Gemzen
2:21
3
Maaike Freriks
2:28
4
Lynn Roering
2:42
5
Mellanie Dokter
2:50
6
Elise Hovenga
3:03
7
Judith van Duinen
3:05
8
Malin v/d Berg
3:26
Hoofdsponsor StoraEnso Samenwerking: P.V. de Berghuizer, Skeerlerclub NOV
Uitslagen www.gemzen.nl Toerclub Heerde, a.v. "De Gemzen
Uitslagen.nl
17-03-2003 15:37