Uitslagenlijst Intersport van de Broek Halve Marathon

Veldhoven - Zondag 16 maart 2003

MSEN, 1/2 MARATH MSEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tadesse Woldemeskel
PSV
1:10:33
2
Jack van Avendonck
Attila
1:11:00
3
Ad de Bruin
PSV
1:11:28
4
Ad Peeters
PSV
1:11:54
5
Wilfred van Mill
PSV
1:12:00
6
Eddy Vanhoof
Mol
1:13:29
7
Rene vd Weijenberg
PSV
1:13:43
8
Edwin Jansen
PSV
1:13:58
9
Peter van Gool
No-Limits
1:17:00
10
Gert-Jan van Kessel
De Keien
1:18:55
11
Edwin Roest
AVV
1:19:52
12
Tjeu Willems
GVAC
1:24:36
13
Stefan Peeters
No-Limits
1:29:34
14
Maurice Janssen
Loopservice Nederlan
1:32:05
M40, 1/2 MARATH M40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abdel Boukriniaa
Luik
1:10:26
2
Hans Verbaandert
GVAC
1:11:33
3
Wil Boudewijns
DES
1:14:46
4
Jan Jansen
Loopgroep PK
1:17:59
5
Paul van Geffen
De Keien
1:19:18
6
Rob Zwartjens
Loopgroep PK
1:19:30
7
Cis van Noeten
Vosselaar
1:21:20
8
Roland Robinson
HAC
1:22:57
9
Egon Triki
LOGO
1:24:02
10
Bert van Rooy
No-Limits
1:25:07
11
Jos van Leuven
AVV
1:26:48
12
Joop Slagboom
GVAC
1:27:42
13
Wil Dijkhuizen
Loopgroep PK
1:28:32
14
Ties Louwers
LOGO
1:36:50
15
Jack van Rijthoven
Olympia Eindhoven
1:36:58
16
Peter van der Heyden
Olympia Eindhoven
1:44:15
M50, 1/2 MARATH M50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan v Litsenburg
GVAC
1:22:45
2
Louis Bart
GVAC
1:29:21
3
Wim Hermans
Olympia Eindhoven
1:31:26
4
Alain Ehlinger
AV Toekomst
1:32:28
5
Hans Leuverman
Olympia Eindhoven
1:33:46
6
Paul Kweens
HAC
1:43:19
7
Piet v. Gestel
GVAC
1:44:07
8
Jan v. Beerendonk
AV Weert
1:44:34
9
H. v. Dartel
GVAC
1:49:34
10
Peter Hellings
Fortuna '67
1:51:34
11
Jos Hopman
Veteranen Nederland
1:57:46
VSEN, 1/2 MARATH VSEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle Eggenhuizen
PSV
1:21:27
2
Els van de Pas
DES
1:36:05
VMAST, 1/2 MARATH VMAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heather McDuff
PSV
1:27:03
2
An Rindt
PSV
1:28:04
3
Mirjam vd Horst
Loopgroep PK
1:35:28
4
Carmen Trikki
LOGO
1:44:39
5
Ria van Hoof
AVR '69
1:45:15
TR 21, TRIMLOOP 21KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Coolen
Eindhoven
1:16:09
2
Peter Palmans
Neerpelt
1:17:26
3
Igor Garay
Eindhoven
1:19:49
4
Peter van Dam
Veldhoven
1:19:53
5
Marco Langenhuizen
Eindhoven
1:22:58
6
Jos Bierens
Duizel
1:23:05
7
Marc de Haas
Den Bosch
1:23:49
8
Eric Hellings
Eindhoven
1:24:49
9
Rob Bolder
Oisterwijk
1:25:37
10
Peter Wouters
Duizel
1:26:01
11
Frans Jansen
Steensel
1:26:02
12
Freek Aertsen
Son
1:26:25
13
Robert Lenaerts
Edegem Belgie
1:27:21
14
Erik Keeris
GVAC
1:28:06
15
Sebastian de Bont
Eindhoven
1:28:16
16
Ad Olyslagers
Eindhoven
1:28:35
17
Noud Sanders
GVAC
1:28:58
18
Francois Peeters
Bladel
1:29:38
19
Haroldinio Abauna
Eindhoven
1:30:09
20
Jos Bogaerts
GVAC
1:31:17
21
Ton Antonis
Bladel
1:32:07
22
Boris Liebrand
Eindhoven
1:32:37
23
Jempi Ertzinger
Antwerpen
1:32:46
24
Jan Baarends
Veldhoven
1:33:32
25
Wilma Kalf
Geldop
1:33:41
26
Jos Bergervoet
Eindhoven
1:34:11
27
Wim van Danmme
Antwerpen
1:34:45
28
Leo Lueb
Vught
1:34:59
29
Margriet Zwartjens
Engelen
1:35:01
30
Ton Buijs
Eindhoven
1:35:02
31
Jan Bouten
Helden
1:35:05
32
Harrie Gunnink
Eindhoven
1:35:12
33
Johan vd Sanden
Waalre
1:35:20
34
Michael Sullivan
Veldhoven
1:35:21
35
Peter vd Ven
GVAC
1:35:36
36
Gerard Korsten
Bladel
1:35:37
37
THeo v. Diessen
GVAC
1:35:40
38
Bert Willems
Eindhoven
1:35:46
39
Victor Zieren
Valkenswaard
1:35:49
40
Jeroen Hornikx
GVAC
1:35:56
41
Henry vd Velden
Helmond
1:36:35
42
Jan van Heertum
Eindhoven
1:37:04
43
Henk Schoonderwaldt
Eindhoven
1:37:10
44
Alfons Schoemakers
Eindhoven
1:37:11
45
Ad van Heerbeek
Middelbeers
1:37:15
46
Laurens van Ham
Valkenswaard
1:37:16
47
Peter Naus
Eindhoven
1:37:40
48
Bob Debie
Veldhoven
1:37:49
49
Gerrit Post
Aarle Rixtel
1:37:57
50
John de Lange
GVAC
1:38:11
51
Jos Sanders
Eindhoven
1:38:19
52
Corrie Waterschoot
Hoogeloon
1:38:37
53
Harry Welp
GVAC
1:38:52
54
Frank Bartelik
GVAC
1:39:09
55
Steven Lucassen
Eindhoven
1:39:18
56
Rob Turksema
Eindhoven
1:39:24
57
Ad v. Dorst
Eindhoven
1:39:38
58
Wim Das
Veldhoven
1:39:58
59
Rob Schmidt
Veldhoven
1:40:22
60
Rudolf Buur
Veldhoven
1:40:52
61
John Kocken
Helmond
1:40:57
62
Rene Hosli
Venlo
1:41:08
63
Peter Verhaar
Wemeldinge
1:41:11
64
H. Kerssemakers
Vught
1:41:19
65
Miriam Traast
Veldhoven
1:41:26
66
Egbert Tick
Utrecht
1:41:44
67
Gert Hamers
Veldhoven
1:41:45
68
Rob Groesz
Valkenswaard
1:41:48
69
Hans van Dinther
Eindhoven
1:42:26
70
Art Vreugdenhill
GVAC
1:42:30
71
Annemarie Broekhuysen
GVAC
1:42:31
72
Kees de Bruijn
Veldhoven
1:42:42
73
Flip van Spaendock
Den Bosch
1:42:50
74
Ben Grubben
Eindhoven
1:43:12
75
Cor Beukelman
Dommelen
1:43:37
76
Theo Roelofs
Valkenswaard
1:43:59
77
Rene Hornikx
Veldhoven
1:44:05
78
Marjolein Bijnen
GVAC
1:44:42
79
Berend Engels
GVAC
1:44:57
80
Ine Heijnemans
AVV
1:45:27
81
Jim Dieterman
GVAC
1:45:40
82
Ria Groesz
Valkenswaard
1:45:48
83
Frans van der Linden
Helmond
1:45:49
84
Fred Passchier
Eindhoven
1:46:07
85
Toon Bakker
Eindhoven
1:46:24
86
Les Traast
Veldhoven
1:46:28
87
Paul Peters
Eindhoven
1:46:51
88
Jan vdn den Berk
Eindhoven
1:47:29
89
Jan van Diessen
Veldhoven
1:48:01
90
Jan Buijs
GVAC
1:48:19
91
Theo vd Meulengraaf
Veldhoven
1:49:35
92
Edward Croese
Eindhoven
1:49:36
93
Jose Bastiaansen
Eindhoven
1:49:37
94
Peter Planjet
Waalre
1:49:51
95
Henk v. Grinsven
GVAC
1:50:00
96
MArloes Mansveld
GVAC
1:50:14
97
Theo Kloosterman
Veldhoven
1:50:27
98
John Castelijns
Veldhoven
1:51:12
99
Marc Flebus
Geldrop
1:52:31
100
Aart Hoeks
Waalre
1:53:12
101
Marij Hiemstra
GVAC
1:53:23
102
Wim Kremers
Waalre
1:53:31
103
Mirjam Buur
GVAC
1:53:32
104
Andre Driessen
Dommelen
1:54:11
105
Marcel Nowee
Eindhoven
1:54:20
106
Peter Rouwenhorst
Maastricht
1:54:32
107
Leandra Koumans
Veldhoven
1:54:54
108
Peter Krikken
Eersel
1:54:57
109
Theo van der Burgt
Veldhoven
1:54:59
110
Joop Leenhoven
Veldhoven
1:58:16
111
Peter Lavrijsen
Reusel
1:58:51
112
Peter Damen
GVAC
1:59:19
113
Dick Blanken
Veldhoven
1:59:21
114
Gonny Arends
GVAC
1:59:22
115
Jack Meertens
Veldhoven
1:59:23
116
Joep Teurlincx
GVAC
1:59:29
117
Nicolle Nabben
GVAC
1:59:30
118
Olga v. Empel
GVAC
1:59:57
119
Rick van Laer
GVAC
2:01:29
120
Kees Jan Koeling
GVAC
2:02:01
121
Hans Harle
Waalre
2:02:08
122
Nell Gepkens
GVAC
2:02:36
123
Anita Sanders
GVAC
2:02:37
124
Hans Kox
Veldhoven
2:05:36
125
Louis Nouwens
Veldhoven
2:06:29
126
Nirac Delisse
GVAC
2:07:03
127
Monique Derks
GVAC
2:08:50
128
Sonja Schmidt
GVAC
2:11:18
TR 14, TRIMLOOP 14KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Faassen
Valkensward
59:08
2
Ed van Tuyl
Eindhoven
1:00:02
3
Piket Norbert
Eindhoven
1:03:47
4
Dennis Janssen
Best
1:04:55
5
Rinus van Dijck
1:05:23
6
Peter van der Pas
Veldhoven
1:05:38
7
M. bos
Best
1:06:19
8
P. Lardenois
Son
1:06:30
9
Luud Zeegers
Someren
1:07:16
10
Maarten Hornikx
Veldhoven
1:07:48
11
Andre vd Velde
Veldhoven
1:08:18
12
Henk Hornikx
Eindhoven
1:08:22
13
Maarten Vervoort
Eindhoven
1:09:03
14
Harm Rooyackers
Eindhoven
1:09:10
15
Mari Buelens
Valkenswaard
1:09:12
16
r. Rirkx
Aalst-Waalre
1:09:22
17
Steven Dorresteijn
Eindhoven
1:09:52
18
Hein Velter
Waalre
1:10:19
19
Perry vd Goorberg
Veldhoven
1:10:31
20
Frank Bongers
Valkenswaard
1:10:45
21
Copier
Eindhoven
1:10:49
22
Wil Meulenbroeks
Veldhoven
1:10:49
23
Wim Saes
Veldhoven
1:10:53
24
Henk de Vrind
Waalre
1:11:21
25
Edwin Baden
Geldrop
1:11:22
26
Wil Deckers
GVAC
1:12:20
27
P. Swijs
Veldhoven
1:12:57
28
Frans vd Boomen
Eindhoven
1:13:20
29
Kees van de Looy
Veldhoven
1:13:24
30
Rick Janssen
Eindhoven
1:13:50
31
Meulensteen
Eindhoven
1:14:18
32
Lien Vogels
1:14:24
33
Wim vs Maat
Eindhoven
1:14:40
34
Jozef Damen
Eindhoven
1:14:43
35
Nathalie Arts
Eindhoven
1:14:43
36
E. Ijntema
Eindhoven
1:15:53
37
FRans Smets
Veldhoven
1:16:07
38
Eddy Philippart
Eindhoven
1:16:07
39
John van Ginkel
Westerhoven
1:16:12
40
Marieke Croese
Eindhoven
1:18:19
41
d. van de Vorst
Veldhoven
1:18:38
42
Frank de Rooij
Eindhoven
1:18:55
43
Huib Dingen
Veghel
1:19:20
44
Jolanda Wouters
Duizel
1:19:30
45
Andre van Kuijk
Eindhoven
1:19:33
46
Huub Weyers
GVAC
1:19:53
47
Hans van der Schoot
Eindhoven
1:20:31
48
M. Roordink
Veldhoven
1:20:33
49
Frans Arends
Veldhoven
1:20:40
50
Marleen Lavrijsen
Reusel
1:21:31
51
Leny Meulendijk
Celdhoven
1:21:58
52
Peter Koumans
Veldhoven
1:22:01
53
Freek vd Vorst
Veldhoven
1:23:13
54
Sandra van Deijck
GVAc
1:23:37
55
Jack Klumpkens
Eindhoven
1:23:59
56
h. Bijl
Eindhoven
1:23:59
57
Gonja Bayens
GVAC
1:24:55
58
Trees Bons
GVAC
1:24:55
59
Ben Putman
Waalre
1:25:49
60
Nanny Smets
Veldhoven
1:26:26
61
Mieke Keeris
GVAC
1:26:56
62
Corrie van Ameiden
Eindhoven
1:27:25
63
Thea van der Waals
Geldop
1:28:43
64
Frans van der Waals
Geldrop
1:28:43
65
Wally v. Kuringen
Veldhoven
1:29:25
66
Herman Imming
Veldhoven
1:29:55
67
Anita vd Heuvel
Helmond
1:31:20
68
Marjolein Schilderman
Mijdrecht
1:35:13
69
Henk Santing
Eindhoven
1:35:13
TR 7, TRIMLOOP 7KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc van der Wijst
Veldhoven
29:35
2
Erik Boudewijns
Gerwen
29:43
3
h. Bijsterbosch
Schijndel
30:27
4
Cock van Wegen
Venlo
30:36
5
Rinus Raas
Bladel
30:40
6
Tom Deiling
Eindhoven
31:10
7
Erik Frijters
Veldhoven
32:40
8
Fons Essink
Sint-Michielsgelstel
32:45
9
Paul Thijssen
32:53
10
Th. Evers
Valkenswaard
33:35
11
Anton Kon
Best
34:03
12
Paul Kanters
Eindhoven
34:46
13
John Sweere
Veldhoven
36:06
14
Flinkert
Venray
36:10
15
Miriella Erens
Eindhoven
36:16
16
H. Sprengers
Veldhoven
36:28
17
s. Pels Rijcken
Eindhoven
36:29
18
Geert Schoenmakers
Veldhoven
37:32
19
Arno Ansems
Eindhoven
38:59
20
J. Swinkels
Helmond
39:11
21
Joren Verbaandert
GVAC
39:18
22
Wim Wijlaars
Reusel
39:30
23
Maurice Willems
GVAC
39:52
24
Mike Hueskens
Veldhoven
40:00
25
Paul Sauren
Veldhoven
40:27
26
Margot vd Wijss
Veldhoven
40:36
27
Leon Swijs
Veldhoven
40:40
28
Robbie Stuber
Mijdracht
41:23
29
Saskis Kivits
Schijndel
41:26
30
F. Stuber
Mijdrecht
41:38
31
A. de Pooter
Veldhoven
41:44
32
Frank Versteegh
Eindhoven
41:48
33
H.van Haghen
Eindhoven
41:59
34
N. Verhoeven
Geldrop
42:00
35
Roel Dekens
Eindhoven
42:25
36
Ben Spijkers
Schijndel
42:56
37
Henri van Limpt
GVAC
43:19
38
Robin van Limpt
GVAC
43:21
39
Ben vd Boogaard
Nuland
43:51
40
Wilfred Selissen
Veldhoven
44:06
41
Yvonne Bekers
GVAC
44:40
42
Karin van Kemenade
Veldhoven
44:40
43
NAM Keij
Veldhoven
44:40
44
Rik Vervoort
Eindhoven
45:22
45
c. Nuehelmans
Veldhoven
45:25
46
Ine v. Kruysdijk
Veldhoven
45:39
47
Tom de Haan
Veldhoven
45:43
48
Rix Corvers
Steensel
45:50
49
Marco Bijnen
Veldhoven
46:12
50
Harry Bijnen
Veldhoven
46:12
51
Tom vd Moosdijk
Eindhoven
46:34
52
c.v. Tongeren
Wintelre
47:40
53
Vera Makkes
Veldhoven
47:44
54
Sonja Stuber
Mijdrecht
47:45
55
Joline Willems
GVAC
47:51
56
T. vd Bosch
Veldhoven
47:51
57
Mieke Stuber
Mijdrecht
48:12
58
48:12
59
Mike Hazenberg
Eindhoven
48:37
60
Dennis de Graaf
Veldhoven
48:37
61
Susanne Peeters
Eindhoven
48:47
62
Jo Jansen
Duizel
49:05
63
Johan vd Heijden
Veldhoven
49:08
64
Ingrid Warners
Eindhoven
49:31
65
Ineke Makkes
Veldhoven
50:00
66
Ria Weijers
GVAC
50:19
67
Sandra Kox
Veldhoven
50:21
68
S. Wagelaar
Veldhoven
50:23
69
Jamie Reijnders
Veldhoven
50:27
70
Anthea Sauren
Veldhoven
51:12
71
Thomas Reijnders
Veldhoven
52:14
72
Jack Reijnders
Veldhoven
52:22
73
Kevin Sibens
Eindhoven
52:49
74
Walter Hueskens
Veldhoven
52:57
75
Ad Sibens
Eindhoven
53:05
76
Evert-Jan Zwartjens
54:50
77
Ruud de Haan
Veldhoven
55:42
78
Henny de Haas
Veldhoven
55:42
79
Martijn Grau
Waalre
56:44
80
Henri Bijnen
Meyel
57:56
81
Georg Joosten
Eindhoven
1:10:42
82
H. Noordermeer
Veldhoven
1:13:09
Sponsors: Gemeente Veldhoven, Intersport van de Broek
Uitslagen.nl
16-03-2003 21:37