Uitslagenlijst Zomeravondcup

Utrecht - Dinsdag 29 april 2003

MSEN, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nabil Karimi
Typhoon
31:19
2
Taco Spanbroek
Zuidwal
34:22
3
Danny van den Ham
Hellas
34:36
4
Bernard Roelen
Loopgroep PK
35:05
5
Andre Kool
Zuidwal
36:22
6
Maarten Hofstra
Astylos
36:40
7
Robert Voors
Phoenix
36:49
8
André Blokland
Pijnenburg
37:13
9
Camiel Verweij
Hellas
37:20
10
Florian Lichtendonk
Spirit Lelystad
37:36
11
Diederik Aarendonk
Veteranen Nederland
38:43
12
Louis den Exter
Pijnenburg
40:50
13
Werner Benzenberg
Pijnenburg
45:46
M40, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aaldrik Tiktak
Pijnenburg
37:31
2
Johan van Breda
Typhoon
37:48
3
Ruud Verhoef
Ron Clarke
38:39
4
G.R. Klifman
Pijnenburg
41:00
5
Herman Lenferink
Phoenix
41:27
6
Hans Ras
Hellas
41:51
M45, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manuel José
Vitesse
36:31
2
Bart Damen
Loopgroep PK
36:52
3
Hans de Goede
Pijnenburg
38:32
4
Don Ragt
Altis
40:36
5
Arthur Verstraete
Hellas
41:09
6
Edgar Cukier
Pijnenburg
41:19
7
Hans de Ree
Hellas
41:50
8
Peter de Groot
Pijnenburg
41:58
9
Rob Jansen
Pijnenburg
47:11
10
Paul Meijers
Veteranen Nederland
49:51
M50, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Azelarab Ali
Typhoon
37:05
2
Wim van Teutem
Hellas
38:22
3
Abe Postema
Fit
39:22
4
Wim den Blanken
BAV
40:00
5
Rob Plijnaar
Veteranen Nederland
40:00
6
Jan van der Lee
Pijnenburg
40:01
7
Marius Derde
Loopgroep Rosmalen
41:32
8
C. Claessens
Loopgroep PK
41:56
9
Jan Willem Albrecht
Fit
46:06
10
Ben Kersbergen
Pijnenburg
47:10
11
Denny Schreefel
Atverni
47:24
12
Ad Vermeulen
Hellas
1:01:37
M55, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Jansen
Hermes
46:10
M60, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fred Tap
Hellas
41:30
2
Cor Dorrestijn
Hellas
46:08
3
Jan Verkuil
OSM '75
47:37
M65, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacques van Willigenbu
Veteranen Nederland
45:30
2
Theo Vork
Veteranen Nederland
45:41
VSEN, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
May Kerstens
Hellas
39:54
2
Roos Tji
Hellas
40:42
3
Ingrid Grutters
Phoenix
41:07
4
Riane Verdouw
Clytoneus
43:20
5
Brigitte Heusschen
Pijnenburg
43:42
6
Celine Kromhout
Haag Atletiek
44:21
V45, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
José van Dam
Hermes
48:38
V50, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrie den Oude
Pijnenburg
43:04
V55, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martha van Hal
Pijnenburg
46:16
2
Matty de Beer
Hellas
52:04
MPRES, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilja van Dam
Utrecht
36:50
2
Wytze Vos
Amersfoort
37:25
3
Rob van Asperen
Utrecht
37:39
4
Erik den Oude
Soest
39:00
5
Johan van Dijk
Vleuten
39:23
6
Michiel Brouwer
Utrecht
39:34
7
Paul de Vries
Zeist
39:41
8
Sjaak Vervuurt
Utrecht
39:53
9
Jan Bieshaar
Scherpenzeel Gld
40:47
10
Rogier Dijkink
Utrecht
40:54
11
J. Amado Mallorquin
Utrecht
41:42
12
Tom van der Laan
Uithoorn
41:46
13
Robbie van Dijk
Vleuten
42:19
14
Adri van Doodewaaerd
De Bilt
42:19
15
Pieter Winnips
De Bilt
42:25
16
Marcel Ridder
Utrecht
42:26
17
Eiso Ab
Utrecht
42:41
18
Arjan Tuijnder
Utrecht
42:43
19
Harry Vredendaal
Nieuwegein
43:10
20
Peter Bieshaar
Scherpenzeel Gld
43:22
21
Dick Vermeulen
Leusden
44:04
22
Jos van Rijt
Amersfoort
44:41
23
Theo Mulder
IJsselstein Ut
44:58
24
Pieter van Alphen
Houten
45:08
25
Hans Wortel
Zeist
45:17
26
Jan Willem Burggraaff
Woerden
45:36
27
Ton Hesselman
Utrecht
45:47
28
Jeroen Toor
Culemborg
46:00
29
Fons op de Weegh
Utrecht
46:24
30
Henk Gierveld
Utrecht
46:48
31
Johan van Luijn
Bunnik
46:51
32
Ed Geerlings
Utrecht
46:58
33
Gé Verver
Utrecht
47:06
34
Marcel de Lange
Nieuwegein
47:17
35
Dirk Robers
's-Gravenhage
48:00
36
Wilco Pompert
Zaandam
48:52
37
Ben van de Wijngaart
Houten
49:45
38
Anton Serk
Utrecht
50:27
39
Rudi de Reuver
Utrecht
50:45
40
Hans Langezaal
IJsselstein Ut
50:52
41
Leo Hoveling
Houten
51:06
42
Arie van der Marel
Utrecht
51:56
43
Wim Geurts
De Bilt
52:42
44
J.A. Streefkerk
Baambrugge
55:37
45
Wim Odijk
Houten
56:08
46
Paul de Vries
Zeist
1:01:09
47
Toon Kromwijk
IJsselstein Ut
1:02:42
48
Hans Wijland
Odijk
1:03:26
VPRES, WEGWEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rina Burggraaff
Woerden
48:37
2
Sarah Tayler
Utrecht
49:48
3
Hester Vos
Hilversum
51:00
4
Caroline van der Salm
Bilthoven
51:02
5
Thea Bomer
Vianen Zh
51:27
6
Maaike Schuurman
IJsselstein Ut
51:40
7
Moniek Govers
Utrecht
51:58
8
Hester van Heyning
Utrecht
51:59
9
Hennie van Leeuwen
Nieuwegein
53:44
10
Wilma Kruithof
Nieuwegein
54:37
11
Nel Schmidt
Zeist
54:52
12
Sonja Haesenbos
Nieuwegein
55:25
13
Anita Baljet
Utrecht
55:47
14
Margriet Verhoef
Utrecht
1:02:12
Uitslagen.nl
30-04-2003 13:26