| | | | | Uitslagenlijst BeneVia Run
Heinenoord - Zaterdag 14 juni 2003
HSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Barnabas Cheryout Lele
Kenia
30:17
6
Veen in't Danny
Zoetermeer
32:01
7
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
32:22
8
Leonard van Putten
Delta Sport
32:51
12
Theo Stam
Spirit Oud Beijerlan
37:24
13
Ludolf reijntjes
Loopgroep PK
40:28
H40+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Gerard Hol
Veteranen Nederland
33:44
5
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
34:40
6
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerlan
35:34
7
Ad Onnink
Rotterdam Atletiek
35:46
8
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
36:15
9
Ton Romeijn
Spirit Oud Beijerlan
36:18
12
Kees van Bloois
Spirit Oud Beijerlan
38:07
13
Peter Nagtzaam
Standdaarbuiten
38:58
14
Armand Stolk
Spirit Oud Beijerlan
39:00
15
Gerard Wittenberg
Spirit Oud Beijerlan
39:01
17
Wim van Ruiven
Oud Beijerland
39:56
18
Jaap v.d. Jagt
Spirit Oud Beijerlan
43:36
19
Gerard Smulders
Oud Beijerland
46:08
21
John Streefkerk
Spirit Oud Beijerlan
48:43
H50+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Barendregt
Spirit Oud Beijerlan
37:07
2
John Guequierre
Middelburg
41:53
4
Paul Schenkels
Puttershoek
42:41
6
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
48:42
H60+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Hartsema
Veteranen Nederland
43:17
2
Adri Noordijke
Veteranen Nederland
44:53
DSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Annick Beckers
Kasterlee (BEL)
36:21
D35+, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
suzanne geschiere
Middelburg
48:39
RECR, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
christiaan van beusich
Mijnsheerenland
33:42
2
Jeroen van der Brugge
Barendrecht
37:47
3
Frans den Outer
Oud Beijerland
38:32
5
ewout timmerman
Barendrecht
40:41
8
Robin Tunderman
Barendrecht
42:01
11
Piet van der Meijden
Mijnsheerenland
42:50
12
edwin mallegrom
Numansdorp
43:27
13
roeland van everdingen
Strijen
43:27
14
Peter van Doeveren
Den Haag
44:05
17
Diederik Schoolenberg
Dordrecht
44:15
20
Leo Sintmaartensdijk
Goudswaard
44:57
21
Dik Kruythof
Mijnsheerenland
45:33
22
Willem de Jong
Barendrecht
45:37
24
Marjon van der Sluis
Klaaswaal
45:43
25
Nascimto Da Rocha
Rotterdam
45:46
27
Ron van Oosten
Barendrecht
46:06
30
Hans van Kempen
Barendrecht
46:34
36
Peter de Valois
Zoetermeer
51:13
37
Jan Zevenbergen
Numansdorp
51:26
38
jos goedkoop
Mijnsheerenland
51:33
39
henk groeneveld
's-Gravendeel
51:43
41
andre timmerman
Barendrecht
54:07
44
Monique Hoeven
Oud Beijerland
55:40
45
Sharon Simone Kentie
Mijnsheerenland
57:07
Uitslagen.nl
16-06-2003 22:47