Uitslagenlijst Banthumloop

Bergentheim - Vrijdag 20 juni 2003

J, 450M JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corné Roelofs
Bergentheim
1:51
2
Twan Withaar
Bergentheim
2:06
3
Julian Potgieter
Bergentheim
2:07
4
Yaron de Groot
Bergentheim
2:08
5
Danny Veurink
Bergentheim
2:10
6
Wessel Bril
Bergentheim
2:14
7
Dennis Tempelman
Bergentheim
2:14
8
Danny Wensink
Bergentheim
2:18
9
Bart Nijenhuis
Bergentheim
2:18
M, 450M MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoë Slaat
Bergentheim
2:03
2
Rebecca Lougheed
Bruchterveld
2:06
3
Lisanne aan het Rot
Bergentheim
2:08
4
Charlotte Buitenhuis
Bergentheim
2:14
5
Kristel Stoeten
Bergentheim
2:17
6
Chantal Pastoor
Bergentheim
2:19
7
Dagmar Kleise
Vriezenveen
2:21
8
Anouk Olthof
Bergentheim
2:24
9
Cornalijn Ramaker
Gramsbergen
2:26
10
Lianne Welleweerd
Bergentheim
2:29
J, 900M JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Knol
Wierden
3:15
2
René Potgieter
Bruchterveld
3:19
3
Mats Knol
Wierden
3:22
4
Jarno de Weerd
Bruchterveld
3:26
5
Jorik Plaggenmarsch
Bergentheim
3:28
6
Gertjan Merjenburgh
Bergentheim
3:34
7
Mark de Bruin
Bergentheim
3:37
8
Glenn Stubbe
Vroomshoop
3:38
9
Frank Pullen
Marienberg
3:40
10
Gert Bakker
Bergentheim
3:41
M, 900M MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle Eikelboom
Hardenberg
3:40
2
Miranda Bouwhuis
Marienberg
3:41
3
Jolien Kuizenga
Kloosterhaar
3:43
4
Lynn Meier
Hardenberg
3:48
5
Elise Hutten
Bergentheim
3:50
6
Tess Bosch
Bruchterveld
3:51
7
Erika de Lange
Bergentheim
4:04
8
Laura van der Vinne
Bergentheim
4:06
9
Elskelien Nijmeijer
Bergentheim
4:07
J, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Reinders
Anevelde
9:08
2
Bas Herbert
Bergentheim
9:29
3
Martin Gelderman
Balkbrug
9:30
4
Armando Kleise
Vriezenveen
9:31
5
Lars Kikkert
Casper Diemer School
9:35
6
Dennis Plaggenmarsch
Casper Diemer School
9:37
7
Mark Odink
Koningsbergerschool
10:04
8
Gerben Tiekstra
Dalen
10:29
9
Robbin Schulenburg
Rijssen
10:37
10
Patrick Potgieter
Casper Diemer School
10:44
11
Jasper Eikelboom
Hardenberg
10:46
12
Erik Schutte
Casper Diemer School
10:51
13
Robert Tijhuis
Rijssen
10:54
14
Allard ten Brinke
Casper Diemer School
11:05
15
Erwin Bakker
Koningsbergerschool
11:09
16
Sander Plaggenmarsch
Casper Diemer School
11:09
17
Rick van der Pijl
Bergentheim
11:16
18
Danny Wijnholt
Casper Diemer School
11:24
19
Sander van der Hoek
Hardenberg
11:25
20
Jeroen Huls
Koningsbergerschool
11:25
21
Niek Olsman
Koningsbergerschool
11:38
22
Geerling Hutten
Casper Diemer School
11:40
23
Ron Willems
Casper Diemer School
11:40
24
Rick Willems
Casper Diemer School
11:45
25
Erik Korvemaker
Bruchterveld
11:53
26
Jeroen Visser
Paasloo
11:58
27
Bas Reinders
Anevelde
11:59
28
Hermen Welleweerd
Casper Diemer School
12:00
29
Stevan Knol
Wezep
12:12
30
Luuk Meijerink
Casper Diemer School
12:15
31
Robin Slaat
Koningsbergerschool
12:29
32
Florian Olde Heuvel
Koningsbergerschool
12:30
33
Arno Bunskoeken
Koningsbergerschool
12:31
34
Henk Hutten
Casper Diemer School
12:45
35
Nick Willems
Casper Diemer School
12:52
36
Jeroen Jans
Casper Diemer School
12:53
37
Dovey Heunders
Bergentheim
12:56
38
Ad Huisjes
Koningsbergerschool
13:19
39
Lennart Wind
Koningsbergerschool
13:21
40
Jeroen Slot
Casper Diemer School
13:29
41
Florian Olde Heuvel
Koningsbergerschool
13:30
42
Olaf Bouma
Koningsbergerschool
13:51
43
Tomas Gort
Koningsbergerschool
13:53
44
Jeroen aan het Rot
Casper Diemer School
14:04
45
Arjan Peltjes
Koningsbergerschool
14:10
46
Melvin Ramaker
Casper Diemer School
14:13
47
Henk Koelewijn
Casper Diemer School
14:17
48
Henk-Jan Olthof
Koningsbergerschool
14:23
49
Ronald Weiden
Casper Diemer School
14:33
50
Nils van den Herik
Prins Bernhard Schoo
14:34
51
Laurent Heres
Casper Diemer School
14:36
52
Gerwin Flim
Casper Diemer School
15:05
53
Casper van den Eijnde
Prins Bernhard Schoo
15:14
54
Nicky Goldsteen
Casper Diemer School
15:39
55
Erik Huisman
Casper Diemer School
15:49
56
Chiel Wijnholt
Casper Diemer School
16:19
57
Wouter Hofsink
Casper Diemer School
17:04
M, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
9:47
2
Manon Herbert
Koningsbergerschool
10:39
3
Denise Paalvast
Hardenberg
10:43
4
Dionne Deemter
Hardenberg
11:04
5
Sorayma Kamerman
Prins Bernhard Schoo
11:28
6
Fleur Bosch
Koningsbergerschool
11:36
7
Marinde Timmermans
Casper Diemer School
11:47
8
Christine ten Brinke
Casper Diemer School
11:52
9
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
11:54
10
Carmen Salomons
Koningsbergerschool
11:58
11
Karina Willems
Casper Diemer School
12:27
12
Ariane Prins
Koekange
12:27
13
Lisa Euverman
Bergentheim
12:34
14
Anouk Bouma
Koningsbergerschool
12:37
15
Janiek Godeke
Koningsbergerschool
12:39
16
Angela Rosink
Koningsbergerschool
12:58
17
Maaike Ringenier
Koningsbergerschool
13:00
18
Jeanine van de Hoek*
Hardenberg
13:01
19
Amber de Man
Koningsbergerschool
13:04
20
Agnes Matel
Ane
13:14
21
Femke Holsbeek
Koningsbergerschool
13:18
22
Marjan Huiskes
Koningsbergerschool
13:37
23
Esther Schreurs
Bergentheim
13:48
24
Marjolein van der Pijl
Koningsbergerschool
14:05
25
Esther Stroomberg
Koningsbergerschool
14:12
26
Ellen Overweg
Prins Bernhard Schoo
14:15
27
Chantal de Haan
Prins Bernhard Schoo
14:15
28
Nienke Hofsink
Casper Diemer School
14:18
29
Gerdien ten Brinke
Casper Diemer School
14:18
30
Miriam Telman
Casper Diemer School
14:38
31
Melissa Lamberink
Koningsbergerschool
14:55
32
Petra Espeldoorn
Casper Diemer School
14:57
33
Talitha Botter
Casper Diemer School
14:59
34
Ilse Rooseboom
Koningsbergerschool
15:03
35
Evelien Haandrikman
Koningsbergerschool
15:08
36
Sanne van der Sluis
Bergentheim
15:32
37
Marieke Plaggenmarsch
Casper Diemer School
15:46
38
Fiona Moddejonge
Casper Diemer School
15:53
39
Manon van der Pijl
Koningsbergerschool
15:58
40
Lydia van der Veen
Casper Diemer School
16:01
41
Tirza Hofstede
Koningsbergerschool
16:06
42
Esther Nijenhuis
Casper Diemer School
16:10
43
Tessa Bouwhuis
Koningsbergerschool
16:20
44
Yvon Spijker
Koningsbergerschool
16:30
45
Bianca Stoeten
Koningsbergerschool
16:56
46
Marjanne Weiden
Casper Diemer School
17:05
47
Manon Bakker
Koningsbergerschool
17:08
48
Daniëlle Olthof
Koningsbergerschool
17:10
49
Bianca Plaggenmarsch
Casper Diemer School
17:11
50
Yvonne Jans
Casper Diemer School
17:13
51
Aukie Bril
Casper Diemer School
17:28
52
Renate Wesseling
Casper Diemer School
17:29
53
Leonie Potgieter
Casper Diemer School
17:30
54
Suzanne de Jong
Koningsbergerschool
17:50
J -14, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Hutten
Hardenberg
8:48
2
Maarten Kuijsten
Halle
8:57
3
Frank ten Brinke
Bergentheim
8:58
4
Michiel Kuizenga
Bergentheim
9:24
5
Ron ten Brinke
Bergentheim
9:24
6
Herman Knol
Wezep
9:28
7
Erik ten Brinke
Bergentheim
10:03
8
Stefan Post
Bergentheim
10:25
9
Erik Plaggenmarsch
Bergentheim
10:36
10
Gerjan Welleweerd
Bergentheim
10:41
11
Marc van Veldhuisen
Bergentheim
10:41
12
Henk Tamminga
Bergentheim
10:46
13
Rutger Knol
Wezep
10:47
14
Wasil Legno *
Bergentheim
10:56
15
Micha Zajatz
B'theim (Rusland)
11:42
16
Harmen Welleweerd
Lutten
12:22
17
Erwin Spijker
Bergentheim
12:26
18
Andreas Olde Heuvel
Bergentheim
12:40
19
Jan Schutte
Bergentheim
13:13
20
Wouter Koelewijn
Bergentheim
14:19
21
Martin Bril
Bergentheim
15:00
22
Dirk ten Brinke
Bergentheim
15:15
M -14, 2,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nelleke Bosch
Bruchterveld
9:43
2
Wendy Meijerink
Bergentheim
10:29
3
Josien Odink
Bergentheim
11:07
4
Dineke Welleweerd
Bergentheim
11:37
5
Madelon Bakker
Bergentheim
12:06
6
Iris Bosch
Bruchterveld
12:11
7
Darina Mannessen
Bergentheim
12:17
8
Jeanet Plaggenmarsch
Bergentheim
12:21
9
Natasja Ravenhorst
Bergentheim
12:42
10
Oksana Zajats
Minsk (Wit Rusland)
12:48
11
Marlies Schutte
Bergentheim
13:20
12
Marjanne Pullen
Bergentheim
14:28
H, 5 KMB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Ekkel
Bergentheim
18:30
2
Arie Veltink
Bergentheim
19:02
3
Barjo Lamberink
Bergentheim
19:24
4
Ronnie Hakkers
Bergentheim
19:35
5
Maarten ten Brinke
Bergentheim
19:44
6
Mark Post
Bergentheim
19:46
7
Michiel Mannessen
Bergentheim
19:50
8
Rick Odink
Bergentheim
19:51
9
Gerrit Willems
Bergentheim
20:03
10
Egbert Rosink
Bergentheim
20:13
11
Jan Schutte *
Sibculo
20:35
12
Jos Kikkert
Bergentheim
20:44
13
Jan Willems
Bergentheim
20:50
14
Henk Schuurman
Bergentheim
21:14
15
Jan Harm Becker
Bergentheim
21:18
16
Dennis Olthof
Bergentheim
21:32
17
Alex Kroezen *
Hardenberg
21:42
18
Peter Spijker
Bergentheim
21:52
19
Michiel Espeldoorn
Bergentheim
22:05
20
Jan Huls
Bergentheim
22:08
21
Henry Pullen
Brucht
22:10
22
Hans Spijker
Bergentheim
22:11
23
Richard Jurgens
Bergentheim
22:15
24
Ard ten Brinke
Bergentheim
22:24
25
Niels Luisman
Bergentheim
22:25
26
Berry Noppers
Bergentheim
22:27
27
Karel Pullen
Bergentheim
22:32
28
René Holtvluwer *
Vroomshoop
22:34
29
Tom van Veldhuisen
Bergentheim
22:47
30
Jan Spijker
Bergentheim
23:01
31
Bert Maat
Bergentheim
23:07
32
Arjan ten Napel
Bergentheim
23:15
33
Bennie Welleweerd*
Lutten
23:17
34
Rik Vugteveen
Bergentheim
23:26
35
Jan Pouwels
Bergentheim
23:27
36
Joop ten Brinke
Bergentheim
23:31
37
Gerrit Slot
Bergentheim
23:34
38
Bert Hutten
Bergentheim
23:35
39
Wim Welleweerd
Bergentheim
23:41
40
Henk Plaggenmarsch
Bergentheim
23:46
41
Tom Waaijman
Bergentheim
23:50
42
Bart Hofsink
Bergentheim
23:54
43
Henri te Velde *
Daarlerveen
23:59
44
Oscar Geelof
Bergentheim
24:16
45
Gerwin Maathuis
Bergentheim
24:28
46
Hendrikus Spijker
Bergentheim
24:37
47
Henk Olsman
Bergentheim
24:39
48
Erwin Holtvluwer *
Vroomshoop
25:00
49
Freek Nijenhuis
Bergentheim
25:09
50
Gerrit Jan Waaijman
Bergentheim
25:19
51
Roy Broekroelofs
Bergentheim
25:56
52
Arnoud Bril
Bergentheim
26:05
53
B ten Brink
Bergentheim
26:25
54
Henrie Telman
Bergentheim
26:26
55
Herman Plaggenmarsch
Bergentheim
26:35
56
Wim Wind
Bergentheim
26:39
57
Ina Zandman *
Beerzerveld
26:58
58
Jan Veltink *
Hardenberg
27:06
59
Tineke Roberg *
Beerzerveld
27:08
60
Simon Zoetebier *
Beerzerveld
27:12
61
Reint Winter
Bergentheim
27:15
62
Jan Ophof
Bergentheim
27:17
63
Jan Welleweerd *
Nieuwegein
29:45
D, 5 KMB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen Herbert
Bergentheim
21:12
2
Jolanda Nijboer
Bergentheim
22:16
3
Rosalie ten Brinke
Bergentheim
24:47
4
Ingrid van der Zon
Bergentheim
24:53
5
Karin Hutten
Bergentheim
25:21
6
Irene Flim
Bergentheim
25:49
7
Daniëlle Tigelaar
Bergentheim
26:07
8
Tara Houtzagers *
Hardenberg
26:09
9
Maaike Hutten
Bergentheim
26:10
10
Marja Euverman
Bergentheim
26:30
11
Marieke ten Brinke
Bergentheim
26:32
12
Jolanda Plaggenmarsch
Bergentheim
27:10
13
Geke Tempelman
Bergentheim
27:23
14
Willemien Nijenhuis
Bergentheim
27:27
15
Ilse Manessen
Bergentheim
27:48
16
Ingrid Pullen
Bergentheim
27:48
17
Ally van Eeken
Bergentheim
27:53
18
Gerda Slot
Bergentheim
29:32
19
Jolanda Torn *
Bruchterveld
30:35
20
Cindy Hakkers
Bergentheim
32:59
H, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels de Bruin
Baarn
14:59
2
Peter Bruinsma
Nijverdal
15:24
3
Jan den Bakker
Ommen
15:58
4
Martijn van Goor
Hollandscheveld
16:05
5
Talidiom Diaole
Enschede
16:22
6
Theo ten Caat
Hollandscheveld
16:33
7
Bert-Jan Haarkamp
Rijssen
16:45
8
Richard willems
Ommen
17:09
9
Wim Nijboer
Sibculo
17:11
10
Savio Strik
Nijverdal
17:13
11
Manfred Boer
Ommen
17:26
12
Jan Jansen
Rijssen
17:41
13
Marijn de Jonge
Vroomshoop
17:59
14
Freddy Wennemars
Dalfsen
18:01
15
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv
18:37
16
Jan Hulter
Sibculo
18:40
17
Gerben Kreuger
Rijssen
18:54
18
Kasper Kikkert
Hollandscheveld
19:00
19
Henny Berends
Balkbrug
19:12
20
Johan Pape
Vriezenveen
19:20
21
Johan Gerritsen
Rheezerveen
19:24
22
Jochem van de Giessen
Hardenberg
19:34
23
Edwin Oldewinkel
Radewijk
19:38
24
Mitchell Bakker
Rijssen
19:53
25
Edward Lamberink
Hardenberg
19:53
26
Armando Kleise
Vriezenveen
20:10
27
Martijn Reurink
Vriezenveen
20:13
28
Gerben Knol
Wezep
20:21
29
Theo Olsman
Vroomshoop
20:35
30
Martin de Jonge
Vroomshoop
20:36
31
Evert Bos*
Vriezenveen
20:38
32
Jan Kist
Daarlerveen
20:55
33
Gerjan Veurink
Den Ham
21:12
34
Jan Olsman
Almelo
21:16
35
Erik Zagers
Rheeze
21:21
36
Emiel Beunk
Rijssen
21:25
37
Wilt Julian Pomper
Hoogeveen
21:49
38
Henk Bos
Vriezenveen
22:03
39
Johannes Kuilder
Almelo
22:10
40
Lennard Kikkert
Hollandscheveld
22:11
41
Matthias Zweers
Hardenberg
22:13
42
Ginus Kort
Zwolle
22:17
43
Gerrit Jan Oelen
Vroomshoop
22:18
44
Bert de Vries
Kloosterhaar
22:19
45
Niels Ponsteen
Rijssen
22:26
46
Johan van Santen
Nunspeet
22:27
47
Luuc Bolks
Hardenberg
22:30
48
Erik Botter
Hardenberg
22:33
49
Rob Ringenier
Hardenberg
22:50
50
Nico Wassens
Dedemsvaart
23:01
51
Harry Boer
Ommen
23:11
52
Albert Peters
Marienberg
23:12
53
Jan Jasper
Bergentheim
23:28
54
Harrie Stempher
Deventer
24:02
55
Henri Timmer
Hardenberg
24:06
56
Albert Kuilder
Almelo
24:12
57
Egbert Bouwhuis
Bergentheim
24:22
58
Hans Dekker
Vriezenveen
25:28
59
Cor Wingerden
Maassluis
26:19
60
Albert Meijerink
Hardenberg
30:50
61
Rene Bakker
Rijssen
33:59
D, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde Pape
Vriezenveen
18:31
2
Anita Endeman
Warmsen (GER)
19:56
3
Astrid van Velden
Hardenberg
20:11
4
Maaike Sytsema
Wierden
20:29
5
Gerlinde Ligtenberg
Rijssen
20:46
6
Ellen Abbringh
Doorn
20:54
7
Joanneke Schulenburg
Rijssen
21:45
8
Zwanette Wesselink
Bruchterveld
22:31
9
Miranda Rijnders
Ommen
22:35
10
Trea van Goor
Hollandscheveld
22:44
11
Anouk Deemter
Hardenberg
23:06
12
Maaike Scholten
Vinkenbuurt
24:05
13
Annerieke Sikkelbein
Rijssen
24:09
14
Rianne Dijk
Ommen
24:13
15
Els Kreuger-Post
Rijssen
24:36
16
Lianda Kalsbeek
Vriezenveen
24:52
17
Annette van der Weide
Vroomshoop
24:55
18
Marjan Kappert
Dedemsvaart
25:39
19
Berna Bloemhof
Vriezenveen
26:13
20
Janine Nieuwlaat
Kloosterhaar
26:24
21
Jennie Scholten
Hardenberg
27:53
22
Tiny van Velden
Hardenberg
28:07
23
Zwaantje Hakkers
Hardenberg
28:20
W, WHEELERS 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rita Jongebloed
Rolde
28:47
W, WHEELERS 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ewoud Kompagnie
Bergentheim
26:59
H, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc Krotwaar
Eindhoven
29:22
2
Peter Visser
Paasloo
30:33
3
Jan van Ommen
Hattem
31:06
4
Karl de Raeymaker
België
31:12
5
Eric Borg
Hengelo Ov
31:26
6
Guido Sasse
Neede
31:30
7
Melchior van de Pol
Apeldoorn
31:40
8
Jeroen Brandts
Arnhem
31:49
9
Leon Sanderman
Rijssen
32:03
10
Lamko Hulzebos
Zuidwolde Dr
32:07
11
Berthold Berger
Tynaarlo
32:20
12
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
32:47
13
Arjan Nieborg
Hengelo Ov
33:35
14
Bertil Krukkert
Nijverdal
33:36
15
Jeroen Machielsen
Nijverdal
33:37
16
Christiaan van Meurs
Nijverdal
33:49
17
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
34:25
18
Theo Ramaker
Marienberg
34:28
19
Haile Menoistu
Eindhoven
34:30
20
Bert Kelder
Den Ham
34:32
21
Rudy Reynaerts
België
34:33
22
Erik Post
Bergentheim
35:07
23
Jan Groot
Hardenberg
35:32
24
Jan Grissen
Westerhaar-Vriezenv
36:56
25
Wim Ramaker
Marienberg
36:57
26
Rob de Bruin
Holten
36:58
27
Sander Blok
Holten
37:07
28
Edward ten Brinke
Rijssen
37:10
29
Martin Helmink
Apeldoorn
37:15
30
Gert Berenst
Vroomshoop
37:54
31
Klaas Compagnie
Staphorst
38:24
32
Arnold Jannink
Almelo
38:27
33
René de Jager
Sibculo
38:49
34
Rob Blaauboer
Hoofddorp
40:00
35
Gert Ramaker
Marienberg
41:01
36
Arie Veltink
Bergentheim
41:11
37
Hans Nieuwenhuis
Bergentheim
41:26
38
Richard Hultink
Hardenberg
42:07
39
Arjan Eikelboom
Hardenberg
42:23
40
Pieter Geerdink
Harbrinkhoek
42:28
41
Barjo Lamberink
Bergentheim
42:37
42
René Hemstede
Hardenberg
42:39
43
Martin Luteijn
Zuidwolde Dr
42:54
44
Jan Willem Wubs
Lelystad
43:36
45
Robert Prins
Hardenberg
43:43
46
Gerhard de Lange
Bergentheim
43:46
47
Marc Jansen
Koufurderrige
43:54
48
Sebastiaan Slot
De Krim
43:57
49
Gerjon Nieuwenhuis
Bergentheim
44:03
50
Sander Hutten
Bruchterveld
44:31
51
Albèr Greupink
Coevorden
45:32
52
Alwin Altena
Bergentheim
46:31
53
Aart Ramaker
Marienberg
47:00
54
Alexander Luisman
Bergentheim
47:21
55
Eric Binnenmars
Marienberg
48:06
H40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo van den Abbeel
Bornem (België)
30:40
2
Aart Stigter
Doorn
30:55
3
Gerrit Voortman
Coevorden
31:17
4
Chris Henet
Bemmel
31:57
5
Alex Scholten
Eerbeek
33:18
6
Harry Dijk
Enschede
33:28
7
Willem de Weerdt
Hattem
33:33
8
Jan ten Cate
Hollandscheveld
34:10
9
Jan Poortman
Rijssen
34:15
10
Tonnie Bruns
Ootmarsum
34:29
11
Tjibbe de Vries
Oldebroek
34:38
12
Albert Oldehinkel
Radewijk
34:54
13
Roelof Hutten
Bruchterveld
35:04
14
Jakob Renkema
Nijverdal
35:42
15
Arie Prins
Koekange
35:46
16
Harry Breukelman
Hardenberg
35:56
17
Elbert Voogt
Beekbergen
35:59
18
Meindert Koopman
Holten
36:19
19
Jan Ekkel
Vroomshoop
36:53
20
Henk Meppelink
Gramsbergen
36:54
21
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
37:23
22
Bert de Lange
Hardenberg
37:50
23
Ronald Brouwer
Apeldoorn
38:37
24
Chris Offringa
Holten
38:56
25
Johan Carsouw
Zuidwolde Dr
39:30
26
Wim Wubs
Hardenberg
39:46
27
Peter Bentlage
Mettmann
40:05
28
Marinus Woertink
Ane
40:13
29
Joop Godwald
Beilen
40:15
30
Gert-Jan Ris
Haren Gn
41:02
31
Jan Henk Kampman
Hardenberg
41:18
32
Frans Zanders
Dronten
41:34
33
Jasper Klein
Dedemsvaart
41:39
34
Roel Altena
Hardenberg
42:00
35
Dirk Timmermans
Hardenberg
42:10
36
Herman Westerman
Gramsbergen
42:11
37
Anton Huis in 't Veld
Sibculo
42:17
38
Egbert Meilink
Hardenberg
42:19
39
Fokke Wind
Den Ham Ov
42:29
40
Henk Bosch
Hardenberg
42:36
41
Andre Nieuwenhuis
Zuna
42:42
42
Jan Timmermans
Hardenberg
42:44
43
Leo Hulzentop
Hoogeveen
43:12
44
Wim Matel
Ane
43:15
45
Jaap den Bakker
Ommen
43:48
46
Bob Janssen
Hardenberg
43:53
47
Tonny Holleboom
Broekland Ov
44:00
48
Gerrit Nieuwenhuis
Bergentheim
44:07
49
Herman Bouwhuis
Bergentheim
44:25
50
Johan Nieuwenhuis
Bergentheim
44:27
51
Roelof Veurink
Den Ham
44:38
52
Hildo Veltink
Hardenberg
45:02
53
Dries Knol
Hattemerbroek
45:20
54
Hans Hoekman
Ommen
45:27
55
Henk Daggert
Hellendoorn
45:38
56
Ben Schrijver
Lemelerveld
45:43
57
Arie Reurink
Bergentheim
46:02
58
Jimmy Uneputty
Hoogeveen
46:03
59
Tonny Haandrikman
Gramsbergen
47:00
60
Jan Timmerman
Hardenberg
47:50
61
Bernhard Herbert
Bergentheim
49:04
62
Koop Pathuis
Dedemsvaart
57:56
H50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Victor Maliy
's-Gravenhage
34:35
2
Dick Sanderman
Rijssen
35:16
3
Willy Berends
Klazienaveen
35:37
4
Albert Horsman
Nijverdal
37:18
5
Cor Kooiker
Rouveen
38:31
6
Herman Bouwhuis
De Ham
39:50
7
Johan Nijland
IJhorst
39:54
8
BenZuidersma
Hoogeveen
40:44
9
Freek Vosjan
Hardenberg
41:50
10
Robert Steketee
Nunspeet
42:47
11
Herman Stevens
Vriezenveen
44:17
12
Jan ten Brinke
Hardenberg
44:54
13
Amavel Souto Maoa
Diemen
45:13
14
Fred Wienreder
Almelo
46:44
15
Herman Martens
Ommen
46:46
16
Piet de Snaijer
Dordrecht
49:05
17
Gerard Bolte
Hardenberg
51:43
18
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
1:02:35
D, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Grete Koens
's-Hertogenbosch
33:16
2
Irina Lebedinskaya
Rusland (Apeldoorn)
36:45
3
Jacqueline Rustidge
Kampen
37:29
4
Klara Davina
Oldenzaal
38:44
5
Annette Voets
Apeldoorn
39:10
6
Monique Kropmans
Losser
39:31
7
Greetje Pekel
Koekange
39:45
8
Sabine ten Vregelaar
Hengelo Ov
40:10
9
Diny Detert
Weerselo
41:00
10
Susanne Leunk
Apeldoorn
41:41
11
Susanne Sloot
Nordhorn (Duitsland)
43:51
12
Gea Plaggenmarsch
Bergentheim
48:22
13
Jacqueline Ruizenaar
Hardenberg
48:50
14
Dieneke Bouwhuis
Bergentheim
49:39
15
Gerda Ramaker
Gramsbergen
55:34
16
Marlies Hans
Marienberg
56:12
17
Xiomara van der Zon
Bergentheim
57:39
18
Marije Vugteveen
Bergentheim
57:48
19
Dinanda Espeldoorn
Bergentheim
57:54
20
Lucia Kikkert
Bergentheim
57:55
Uitslagen.nl
20-06-2003 21:24