Uitslagenlijst Groot Ginkel Loop

Ede Gld - Zaterdag 21 juni 2003

DAMES, 4,4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Poolman
Climax
18:54
2
Moniek Verbeek
Pallas '67
18:57
3
Patricia Harteveld
Climax
23:16
4
Corine de Haan
Runnersworld
24:39
5
José van Dam
Runnersworld
24:40
6
Jolanda van Beek
Veenendaal
24:55
7
Inge Nijeboer
Amersfoort
25:19
8
Ciska van Dooren
Runnersworld
25:36
9
Astrid Koelewijn
Bunschoten Spakenbur
26:23
10
Monique Heikamp
Runnersworld
26:35
11
Michelle van Gestel
Runnersworld
26:38
12
Irene Damman
Runnersworld
26:39
13
Jacqueline Starrenburg
Runnersworld
27:23
14
Ingrid Diepeveen
Runnersworld
27:47
15
Eveline Dijkman
VAV
27:48
16
Ria Evertsen
VAV
27:48
17
Karin Leppers
Runnersworld
27:53
18
Myra TOLSMA
L.groep Aart Stigter
28:26
19
Jacqueline van de Hors
Arnhem
28:40
20
Diana Hoek
Runnersworld
28:45
21
Gerola Schans
Runnersworld
29:05
22
Karin Toonen
Runnersworld
29:42
23
Jacqueline de Bruijn
Runnersworld
29:42
24
Netty van Kooten
Runnersworld
29:47
25
Conny van den Heuvel
Runnersworld
29:47
26
Marjan Cornielje
Runnersworld
30:10
27
Karin Kraayenoord
Runnersworld
30:46
28
Jolanda de Haas
Runnersworld
30:46
29
Bernadette Wenneker
Runnersworld
31:00
30
Joke Hardeman
Runnersworld
31:27
31
Conny van Aalderen
Runnersworld
31:28
32
Isabelle Cox
Runnersworld
31:40
33
Arjenne Miezelmol
Runnersworld
32:48
34
Annette van Egdom
Runnersworld
33:18
35
Elly Verwey
Runnersworld
36:07
36
Gerdien Aberson
Runnersworld
36:08
HEREN, 4,4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel Heimgartner
Barneveld
16:06
2
Ralph Uenk
Climax
16:40
3
Dirk Wigmans
Vaassen
16:52
4
Jelle Hanswijk
Climax
17:03
5
Theo Deur
L.groep Aart Stigter
17:19
6
Bart Riezebos
Sportvereniging Putt
17:22
7
Sven Tolsma
L.groep Aart Stigter
18:09
8
Jacqnes Lezer
Renkum
18:39
9
Laurens Berkelmans
Bemmel
19:10
10
Martin van Beuzekom
VAV
19:16
11
Jos Jager
Herveld
19:40
12
Ed van Beusekom
Veenendaal
19:54
13
Rob van Beusekom
Veenendaal
20:59
14
Jan Schinkel
Runnersworld
21:20
15
Willem Schuurman
Runnersworld
21:47
16
Jan Lagerwey
Runnersworld
22:14
17
Jaap van Vuure
Ede Gld
23:02
18
Ruud Roelevink
Ede Gld
23:27
19
Job van Appeldoorn
Runnersworld
24:56
20
Kees Ursinus
Runnersworld
25:41
21
Gerrit Hersevoort
VAV
27:47
22
Kevin Lems
Climax
27:57
23
Henk Kerkhof
Veenendaal
28:05
24
John van der Looy
Runnersworld
29:22
25
Berry Legters
Runnersworld
30:07
26
Rienie Kampert
Runnersworld
33:05
DAMES, 11,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan Faber
Loopgroep PK
48:27
2
Ans van Veenendaal
Leersum
50:13
3
Marianne Groot
Almere
50:30
4
Ursala Sikkens
Nijmegen
51:12
5
Ria Harmens
Climax
52:09
6
Noor van Oostrum
Ede Gld
57:49
7
Yvonne Jansma
Ciko '66
58:05
8
Angelique de Jong
Nijmegen
59:21
9
Paula Huls-van der Kap
Nijmegen
1:00:41
10
Cristine Goedegebuure
Climax
1:01:40
11
Pat van Leeuwen
Hellas
1:02:24
12
Hanneke Elema
Pallas '67
1:03:35
13
Sjoerdtje de Boer
Climax
1:03:43
14
Christa Janzen
Ede Gld
1:05:31
15
Jacqueline Zwarts
Leidschendam
1:06:29
16
Cathrien Mendes
Wageningen
1:07:15
17
Rita Antonides
L.groep Aart Stigter
1:07:33
18
Gerie Rietveld
Climax
1:08:08
19
Sandra Frijlink
Ede Gld
1:08:16
20
Jolanda van Bergen
Climax
1:08:54
21
Monique van Drunen
Almere
1:09:23
22
Inge Trijssenaar
Apeldoorn
1:09:25
23
Henny Kooistra
VAV
1:09:29
24
Marja Slijkhuis
Climax
1:10:35
25
Anita Frankena
Baarn
1:14:28
26
I Bennink
Climax
1:16:41
27
Nathalie Smits
Climax
1:16:45
28
Els van den Worm
Climax
1:16:49
29
Irene Cok
Nijmegen
1:23:06
HEREN, 11,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo van der Veer
Climax
40:05
2
Wim Noort
's-Gravenhage
43:55
3
Gerjan vd Craats
Ermelo
43:56
4
Henk Kamphof
Climax
45:11
5
Jan Knuiman
Pallas '67
46:20
6
Klaas Faber
Ede Gld
46:38
7
Wim IJsselsteijn
Veteranen Nederland
46:43
8
Gerwi Schutter
Doetinchem
49:51
9
Willem de Vos
Ciko '66
50:09
10
Reinaud van Gastel
Molenhoek Lb
50:40
11
Henk Kerbol
Veenendaal
50:59
12
Kees van Gastel
Veteranen Nederland
52:05
13
Niels van Mechelen
Veteranen Nederland
52:11
14
Klaas-Jan van de Haar
Veenendaal
53:02
15
Bart Kwint
VAV
53:31
16
Gerard Verstege
Maarssen
53:34
17
DerkJan ter Horst
Ochten
54:20
18
R e van der Eijk
Ede Gld
54:44
19
Wim van Jaarsveld
Veteranen Nederland
54:56
20
Sven Tolsma
Leersum
55:59
21
Theo Deur
Amerongen
55:59
22
Henk van Kooten
VAV
55:59
23
Gert Beuving
Climax
56:06
24
Peter Koelewijn
Bunschoten Spakenbur
56:07
25
Maarten Kleiman
Ede Gld
56:12
26
Jan Overeem
VAV
57:01
27
Rob Groendijk
Pallas '67
57:30
28
Gerard van Biesen
Capelle aan den IJss
57:56
29
Jaap ter Burg
Spakenburg
58:01
30
Henk Beuker
Climax
58:09
31
Harry Gerritsen
Voorburg
58:10
32
Gerbrand van de Veen
Loopgroep Voorthuize
59:33
33
Paul Patist
Goch (GER)
59:34
34
Erwin Nijenkamp
Zutphen
59:45
35
Egbert Geertsma
Groningen
1:00:11
36
Bert Westenbrink
Wijhe
1:00:53
37
Rene Schuman
1:01:04
38
Martijn Gesink
Climax
1:01:25
39
Henk Dokter
Veteranen Nederland
1:01:38
40
Jan Engewerda
Doetinchem
1:01:54
41
Bernard Balk
Veteranen Nederland
1:01:57
42
Marius van Zoelen
Climax
1:02:16
43
Gert Rijksen
L.groep Aart Stigter
1:02:19
44
Nico Scheffers
Oosterhout Nb
1:02:30
45
Wim Looyen
Veenendaal
1:03:28
46
Hans Lucassen
Ede Gld
1:04:55
47
Henk Kerbof
Wageningen
1:04:57
48
Karel Barkey
Bennekom
1:05:26
49
Han Monster
Ede Gld
1:05:37
50
Henk van de Kamp
Climax
1:06:01
51
Dick Pol
Climax
1:06:02
52
Roel Veerbeek
Climax
1:06:02
53
Piet van der Wetering
Rotterdam
1:07:14
54
Arie Heida
Rotterdam
1:07:14
55
Jur Mendes
Wageningen
1:07:15
56
Jos van Aggelen
Climax
1:07:36
57
Alfons de Jager
Veenendaal
1:07:36
58
Jan de Bruin
Waddinxveen
1:07:46
59
S Polderman
Climax
1:07:55
60
Martin van de Worm
Climax
1:08:35
61
Gert van Oijhuizen
Lunteren
1:09:03
62
Ben Roest
Maarssen
1:09:14
63
Harold van de Kraats
VAV
1:09:21
64
Gerard Hendriksen
Climax
1:10:23
65
Ad van der Donk
Wageningen
1:10:32
66
Gerrit Hersevoort
VAV
1:10:35
67
Piet Polet
Leiderdorp
1:12:41
68
Andries Bijkerk
Emlichheim (GER)
1:13:11
69
Jelle Brouwer
Baarn
1:14:27
70
Klaas Leffring
Climax
1:16:50
DAMES, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Majet Spoelder
Amersfoort
1:41:36
2
Claudia Simons
Nijmegen
1:51:22
3
Roelie Schuring
Ciko '66
1:51:48
4
Jolien Snellen
Utrecht
1:53:20
5
Ada Groeneveld
Climax
1:54:55
6
Alie van den Dries
Climax
1:56:18
7
Maria-Damiëlle Rensen
Climax
1:58:32
8
Sylvia Roosen
Leersum
2:00:34
9
Selma vd Brink-van Dij
Arnhem
2:13:27
10
Cathelijn Derks
Rotterdam
2:26:54
HEREN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Gooijert
Bunschoten
1:20:48
2
Rinus Groen
Apeldoorn
1:23:50
3
Peter Jagersma
Veenendaal
1:24:49
4
René de Jonge
Apeldoorn
1:25:05
5
Wim Elshout
Veteranen Nederland
1:26:07
6
Jan Steegink
Deventer
1:26:18
7
Erwin Reinhard
VAV
1:26:30
8
Ton van den Born
Wageningen
1:27:15
9
Jos Bruens
Huissen
1:28:16
10
Marc Breukers
LOGO
1:28:20
11
Hans Kooisma
VAV
1:28:27
12
Hans Wilmink
Pallas '67
1:28:58
13
Erik de Man
Doesburg
1:29:06
14
Ashok Jodha
Amsterdam
1:30:03
15
Chiel Ellenbroek
Pallas '67
1:30:18
16
Laurens Beerepoot
Climax
1:30:50
17
Joos de Bakker
Amersfoort
1:30:54
18
Hans Koppelman
Almere '81
1:32:33
19
Ronald van Aalten
Ciko '66
1:33:35
20
Joop Ernst
Pallas '67
1:35:16
21
Roy Hennekes
Veteranen Nederland
1:35:32
22
Mathien van ASchaik
Bilthoven
1:35:34
23
Arnold Timmer
Doetinchem
1:35:45
24
Maarten Lindenhovius
Utrecht
1:35:48
25
Vincent Gerdes
Arnhem
1:37:58
26
Gerhard Lagerwey
VAV
1:37:59
27
Jans Robben
Emmer Compascuum
1:38:10
28
Wilbert Leppink
Ede Gld
1:38:17
29
Martin van Beek
RLV
1:38:23
30
Jean-Pierre Gendrault
Zeist
1:38:30
31
David Gerrits
Ede Gld
1:39:04
32
Jan-Peter Kelderman
VAV
1:39:08
33
Jack Thijssen
Arnhem
1:39:18
34
Adriaan Jagersma
Rhenen
1:39:32
35
Rob Jongeneel
Veteranen Nederland
1:39:59
36
Richard Gerth
Renswoude
1:40:39
37
Bert Bom
Pallas '67
1:40:51
38
Nico Vaandrager
VAV
1:40:55
39
Michel IJzerman
Enter
1:40:57
40
Eric Rietveld
Arnhem
1:41:11
41
Peter van de Heijden
Ede Gld
1:41:24
42
Bart Weggemans
De Liemers
1:41:50
43
Dennis van Lohuizen
Apeldoorn
1:42:25
44
Bennie Berendsen
De Liemers
1:42:31
45
Joost van de Vente
Ede Gld
1:42:43
46
Dick Wessel
RLV
1:42:58
47
Henk Horst
Eemnes
1:43:16
48
Roel Roerig
Apeldoorn
1:43:20
49
Barendvan Manen
Wijk bij Duurstede
1:43:37
50
Frans de Heij
Climax
1:44:30
51
Gert van Oorspronk
AV '34 Apeldoorn
1:44:39
52
Rian Toonen
Veenendaal
1:44:46
53
Pieter van Klaveren
Ede Gld
1:44:47
54
Evert Koolma
Veteranen Nederland
1:45:19
55
Kees Reijerkerk
Diemen
1:45:23
56
Ben Blom
Leersum
1:45:25
57
Thijs van Brummelen
Veenendaal
1:45:26
58
Wilfred Bruil
Ede Gld
1:46:16
59
Marco van de Bovenkamp
Huissen
1:46:21
60
Marinus de Vos
AV '34 Apeldoorn
1:46:48
61
Jan Kuyper
Climax
1:46:50
62
Jaap Alders
Ciko '66
1:47:28
63
Will Modderkolk
Climax
1:47:41
64
Elmer Spoelstra
Ede Gld
1:48:05
65
Alle Uitvlugt
Alphen aan den Rijn
1:48:34
66
René Janssen
Bemmel
1:48:45
67
Jan Krul
Climax
1:48:46
68
Martijn Sijmons
Uithuizen
1:48:53
69
Arie Klop
Hilversum
1:49:14
70
Verstegen
Wijchen
1:49:45
71
Gerrit van Buuren
Tiel
1:49:54
72
Hans Dimmers
Ede Gld
1:49:55
73
W R van der Windt
Voorhout
1:49:58
74
Wijnand Zijm
Veenendaal
1:50:01
75
Ger van den Akker
Nijmegen
1:50:05
76
Joop Nab
Climax
1:50:56
77
Gert Rademaker
Deil
1:51:17
78
Ton Kuyper
Ede Gld
1:51:27
79
Addo Kranendonk
Nijmegen
1:51:42
80
Jos van Rijt
Amersfoort
1:51:47
81
Gert van Bokhorst
Climax
1:51:52
82
Prole Azaat
Zaandam
1:52:24
83
Harry de Vries
Oosterbeek
1:52:47
84
Ad Kruik
Climax
1:52:55
85
Hendrik Pothof
Utrecht
1:53:01
86
Marnix van Oord
Almere
1:53:19
87
Tom Kersbergen
Climax
1:53:20
88
Ralf Wiemer
Ede Gld
1:53:56
89
Simon Maasland
Climax
1:54:56
90
Jan Maarten Schraagen
Maarsbergen
1:55:27
91
Wim Janssen
Heelsum
1:55:32
92
Ben van de Hoogen
Climax
1:55:46
93
Martin van Hardeveld
VAV
1:57:06
94
A M Aanen
Hoornaar
1:58:45
95
Ad Hengst
Veenendaal
1:59:57
96
Robbert Leemker
Velp Gld
2:03:49
97
Onno Jol
Reeuwijk
2:03:50
98
Hans Konig
Reeuwijk
2:04:00
99
Teus Bolderman
Veenendaal
2:05:05
100
Bert Hendriks
Climax
2:13:21
101
Matthy Versteeg
Climax
2:16:34
102
Jos van der Meché
Rotterdam
2:26:53
103
Jan Dunnink
Arnhem
2:29:44
Deze wedstrijd werd mede mogelijk gemaakt door Runnersworld Veenendaal
www.uitslagen.nl
23-06-2003 18:20