Uitslagenlijst Wim Hol Memorial

Papendrecht - Zaterdag 11 oktober 2003

HS, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Kwakernaak
Parthenon
54:46
2
Barend Klein
AV Sliedrecht
1:01:10
3
Bert Nuninga
AV Papendrecht
1:04:38
4
Daniel vd Ven
AV Papendrecht
1:05:14
5
Andre Aslander
AV Papendrecht
1:07:02
6
Edwin Stehouwer
AV Papendrecht
1:11:04
7
John Stehouwer
AV Papendrecht
1:12:36
8
Matthieu Schenk
Hellas
1:13:54
H40, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan Korteland
AV Sliedrecht
1:02:48
2
Chris van Wijk
AV Sliedrecht
1:05:04
3
Eric Rennert
AV Papendrecht
1:05:34
4
Jan Willem Lether
AV Papendrecht
1:07:51
5
Arie Luiten
AV Papendrecht
1:11:12
6
Michael v Harmelen
AV Papendrecht
1:20:09
7
Willem Zwart
AV Papendrecht
1:23:57
H45, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Prins
AV Papendrecht
56:37
2
Jan v Heteren
AV Sliedrecht
57:22
3
Ernesto Gonzalez
PAC
59:24
4
John Rosmolen
Spirit Oud Beijerlan
1:02:00
5
Nico Kluwen
AV Papendrecht
1:02:39
6
Henk Garama
Parthenon
1:12:32
H50, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraat
Veteranen Nederland
58:10
2
Albert Stehouwer
AV Papendrecht
1:04:01
3
Cor van der Steen
Parthenon
1:05:27
4
Jan Willem Bogerd
Veteranen Nederland
1:09:53
5
Kees Damen
AV Papendrecht
1:10:56
6
Chris den Hartog
Parthenon
1:12:26
7
Gerard Roovers
Hercules
1:14:34
8
Ruud Tolman
Spark
1:17:01
H55, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick Recourt
Hercules
1:07:29
2
Arie Sterk
Typhoon
1:07:55
3
Alex Halter
AV Papendrecht
1:12:06
4
Sjaak Mommersteeg
Hellas
1:14:33
5
Karel Oosthoek
Spark
1:15:05
H60, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Rutjes
Loopgroep PK
1:25:53
2
Cor Hardenbol
Parthenon
1:29:10
D35, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma Korevaar
1:09:03
2
Cora Vlot
AV Papendrecht
1:17:10
D40, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corrie de Keizer
AV Papendrecht
1:10:25
2
Tineke van Beveren
AV Sliedrecht
1:17:27
3
Anja Verschoor
AV Papendrecht
1:18:17
D45, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jannie Westerhout
AV Papendrecht
1:22:01
2
Lydia v Kriekingen
AV Papendrecht
1:30:23
HP10, PRESTATIE 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob van Pelt
1:03:19
2
Henk Timmer
1:05:07
3
Herman Leeuwis
1:06:10
4
Gerard Witteberg
1:06:15
5
Tjia Liem
1:06:54
6
Andre vd Spoel
1:07:45
7
Arjan Vijverberg
1:08:25
8
Alexander Andriese
1:09:25
9
Marcel Liefbroer
1:10:06
10
Lambrecht van Dijk
1:10:51
11
Gerard Floor
1:12:06
12
Roel Leeuwis
1:12:12
13
Hans Sleenkist
1:12:23
14
Chris van Bemmel
1:12:58
15
Martin Bos
1:13:22
16
Elis Stip
1:13:27
17
Erik ten Huizen
1:13:41
18
Michel Ooijen
1:13:50
19
Jan Hobo
1:14:14
20
Peter Akerboom
1:14:21
21
Sjaak Dijksman
1:14:43
22
Gerrit de Jong
1:14:53
23
Peter van Beveren
1:14:56
24
Sven Terhume
1:15:03
25
Hans Hamerpagt
1:15:10
26
John Aardoom
1:15:38
27
Hans van Kempen
1:15:49
28
Diderik Schoonberg
1:16:26
29
Jaap van der Nat
1:16:56
30
Theo den Braanker
1:17:04
31
Aernout Baarsma
1:17:12
32
Christ Vincenten
1:17:13
33
Leo de Bruin
1:17:29
34
Ruur Grootenboer
1:17:52
35
Marcel Hoonderd
1:18:15
36
Ton Dost
1:18:17
37
Arie Kleijn
1:18:32
38
Rene van de Meer
1:18:52
39
Jaap Versluis
1:18:54
40
Berry Schuurman
1:19:39
41
Marius Vincenten
1:19:42
42
Andre Donselaar
1:20:36
43
P de Winter
1:20:41
44
Rene Kloot
1:20:47
45
Andre Lambregts
1:21:24
46
Peter Verweij
1:21:25
47
Leo van t'Hof
1:21:57
48
Jan Stam
1:22:02
49
Ed Hendriksen
1:22:03
50
Rob lems
1:22:06
51
Ben Rietveld
1:22:35
52
Albert Stroomberg
1:22:47
53
Jiohan Severijnen
1:23:55
54
Hans Kruse
1:23:56
55
Peter van Geloven
1:24:07
56
Rien Mulder
1:24:12
57
Bart Klein Zeggelink
1:24:53
58
Jeroen de Vries
1:25:20
59
Robert Aardoom
1:25:39
60
Ruud van der Velde
1:25:49
61
Henny Vermeij
1:25:57
62
Martin de Ron
1:26:28
63
Anthony Richardson
1:26:54
64
Ferry van Pieterson
1:26:57
65
Dick Molenaar
1:27:19
66
Kees Zondag
1:27:58
67
Max Luinge
1:28:06
68
Herman Bosch
1:28:36
69
Ries Blom
1:28:38
70
Corne de Jonge
1:29:22
71
Kok Gorlitz
1:31:21
72
Harry Panjer
1:31:23
73
Marten Buter
1:31:43
74
Jaap den Toom
1:34:22
75
John van den Tak
1:35:56
76
Klaas Flokstra
1:37:27
77
Jan Hamelink
1:37:29
78
Henny de Jager
1:37:32
79
Wim Ouwens
1:37:33
80
Luuk Wensing
1:38:05
81
Rob van Hees
1:41:06
82
Erik Paalvast
1:41:31
83
Erik Matze
1:50:52
DP10, PRESTATIE 10 EM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Dijkstra
1:14:42
2
Danielle van Beusekom
1:23:17
3
Sylvia van ooijen
1:24:41
4
Monique Kraal
1:25:21
5
Marlies Noldus
1:27:52
6
Margreet Janssen
1:27:52
7
Esther Oosterveer
1:29:39
8
Garda Donker
1:37:43
9
Loredana Eremita
1:38:07
10
Conny Schieveen
1:41:06
11
Bettina van Ammelrooij
1:42:36
12
Franka Weenink
1:48:30
13
Romy Hengst
1:55:02
Uitslagen op www.avpassaat.nl
Uitslagen.nl
11-10-2003 16:01