Uitslagenlijst Int. ABAB Warandeloop

Tilburg - Zondag 30 november 2003

5600M, VROUWEN 35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florence van Rijsberge
THOR
21:04
2
Marlien van Beek
LADB
21:23
3
Marijke von Bergh
Attila
22:18
4
Carla Beurskens
AV Helden
22:32
5
Tinkel van der Linde
Attila
26:48
5600M, VROUWEN 40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Conny van den Ouweland
LADB
20:41
2
Anje den Daas
Spark
23:28
3
Loes vd Biggelaar
Scorpio
23:44
4
Gemma van Nijnanten
Loopgroep Aart Stigt
24:10
5
Wilma Venmans
Generaal Michaelis
24:22
6
Joke van Gils
Atledo
25:30
7
Maria Dooyenburg
Prins Hendrik
25:42
5600M, VROUWEN 45 EO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian van Velzen
Sprint
23:10
2
Joleen Jansen
Spado
23:27
3
Angnetta van 't Wout
Oss '78
23:30
4
Sylvia Dingemans
Haag Atletiek
24:01
5
Joekie de Hoog
Spark
24:06
6
An Rindt
PSV
24:20
7
Marianne Knapen
Loopgroep PK
24:28
8
Tiny Rutten
Atledo
24:57
9
Ria Musters
DAK
25:23
10
Marjorie van den Hout
Attila
25:52
11
Truus Joosten
ACW '66
26:05
12
Martha van Hal
Pijnenburg
26:35
13
Karin Luijken
PAC
26:52
14
Marlies van Eekeren
Veteranen Nederland
27:54
15
Ine van der Voort
Attila
28:08
16
Annie de Jong
Scorpio
29:09
17
Lyda van Doorn-Jonk
Veteranen Nederland
29:16
18
Gerda Riksman
Veteranen Nederland
29:41
19
Dewi de Zwart-Perera
Veteranen Nederland
33:53
7800M, MANNEN 40
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Blockx
Duffel Atletiek Club
25:35
2
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
26:25
3
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
26:44
4
Chris Henet
Ciko '66
26:57
5
Rene v.d. Weijenberg
PSV
27:03
6
Peter Huls
Cifla
27:10
7
Theo Peeters
AVV
27:29
8
Henri Havinga
AV '40
27:43
9
Hafid Chaaby
Typhoon
27:46
10
Corné Haast
Spado
27:52
11
Aissa Marguoum
Parthenon
28:09
12
George Eichhorn
Loopgroep PK
28:57
13
Jack van Broekhoven
Attila
29:00
14
Jan Menssen
Spiridon
29:03
15
Hans Vugts
Scorpio
29:46
16
Heero Spaan
AV Papendrecht
30:08
17
Jos van Gils
Atledo
30:31
18
Peter Hooijen
Loopgroep PK
31:47
19
Johan van Breda
Typhoon
31:53
20
Theo Baljon
Tilburg Road Runners
31:56
21
Stan Klink
Leiden Atletiek
32:14
22
Wim Tijssen
Loopgroep PK
32:38
23
Bert van Lith
Prins Hendrik
32:48
24
Peter Potting
Sprint
33:23
25
Jos van den Broek
Attila
33:38
26
Johan Stokkel
Attila
33:54
27
Jebbe Westerbeek
Start '78
34:13
28
Peter Sanders
Achilles
36:52
29
Tian Beekers
Scorpio
37:00
30
Anton Jansen
Atledo
37:44
7800M, MANNEN 45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjaak Luteijn
De Wielingen
27:02
2
Henk van Eck
GAC Gemert
27:17
3
Hans van Wegen
Spiridon
27:35
4
Fred Regeer
Leiden Atletiek
28:41
5
Hein Gilsing
HAC
28:54
6
Luud Rutten
Atledo
29:06
7
Klaas van der Veen
Start '78
29:10
8
Roel Raaymakers
GAC Gemert
29:32
9
Jan Adriaans
PSV
30:29
10
Carl Sas
Cifla
30:31
11
Piet Vissers
Achilles
31:02
12
Nico Alberts
PAC
31:12
13
René Jonkers
AV '23
31:22
14
Ad Embregts
Atledo
31:45
15
Hens Koreman
Atledo
31:48
16
Bas vd Bosch
Veteranen Nederland
31:57
17
Hennie Bijsterbosch
Prins Hendrik
32:25
18
Theo Walbeek
VOAB
32:27
19
Kees Vissers
Road Runners Etten-L
32:41
20
Hans van den Hout
Attila
32:42
21
Don Zagt
Altis
32:58
22
Johan Sperber
Loopgroep PK
33:11
23
Sjaak Hofmans
Veteranen Nederland
33:26
24
Bert Lemmens
Atledo
33:27
25
Henk Roozen
LADB
33:29
26
Toon van Baest
Attila
33:38
27
Ion Barbara
Moldavie
33:44
28
Bertus van Ginneken
Veteranen Nederland
34:26
29
Hans Drijvers
Attila
34:30
30
Leo de Jong
Atledo
36:09
31
Pierre Janssens
Tilburg Road Runners
36:27
7800M, MANNEN 50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van de Wansem
LADB
26:46
2
Ad Buijs
Phoenix
28:46
3
Wim Ogink
Tilburg Road Runners
28:50
4
Herbert Raabe
Bad Harzburg
28:55
5
Nico Verstraten
Scopias
29:17
6
Azelarab Alj
Typhoon
29:19
7
Frans Bekers
Sprint
30:15
8
Gerard Joosten
ACW '66
30:36
9
Gerard Wouters
Spiridon
31:13
10
Ad Markesteijn
Parthenon
31:29
11
Rob Aarts
GVAC
31:40
12
Christian Lohse
KTSV Preussen Krefel
32:13
13
Willy Verbist
Dynamica
32:31
14
Kees de Crom
Spado
32:50
15
Kor van de Polder
Veteranen Nederland
32:52
16
Harrie Verhoeven
Attila
32:53
17
Jan van Liempt
Atledo
33:46
18
Henk Gabriels
Spado
33:47
19
Henk Maas
PAC
34:18
20
Ap Ramaker
Scorpio
34:25
21
Frank van Overeem
Zuidwal
34:31
22
Peter de Koning
PAC
35:24
23
Jos Boetzkes
Sprint
35:32
24
Kees Loose
VOAB
35:54
25
Winy Knippen
Tilburg Road Runners
38:29
26
Harrie Stempher
Veteranen Nederland
38:43
27
Johan van Santen
Veteranen Nederland
40:22
7800M, MANNEN 55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Omer van Noten
Keerbergen
28:12
2
Bert Streumer
Hellas
28:42
3
Eddy Smit
Delta Sport
30:23
4
Cor Zegers
Oss '78
30:55
5
Rob Kruis
Typhoon
31:28
6
Martien Hoogenboom
Veteranen Nederland
31:42
7
Frits Claassens
Attila
32:11
8
Frand Dieden
Attila
32:18
9
Frans Dijkman
Generaal Michaelis
33:21
10
Ko van Kuijk
Sprint
33:25
11
Louk Gerritsen
Loopgroep Rosmalen
33:35
12
Andre Aarts
Scorpio
34:07
13
Wim Verstappen
HAC
34:56
14
Jan de Hollander
Hellas
35:03
15
Joop van Muijlwijk
Typhoon
35:07
16
Kees Rutten
Veteranen Nederland
35:18
17
Peter Maas
THOR
36:05
18
Gerard Notenboom
PSV
36:18
19
Henk Knapen
DES
36:31
20
Koos Schaaij
Veteranen Nederland
36:44
21
Jos van Velthoven
Scorpio
37:05
22
Anne Bartelds
Start '78
37:32
7800M, MANNEN 60 EO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Engelhart
Veteranen Nederland
32:26
2
Jan Tenbult
LADB
32:36
3
Jan Keijzers
Sprint
32:41
4
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
35:09
5
Ap Dominicus
Loopgroep PK
36:02
6
Harry Francken
Scorpio
36:16
7
Harrie Wijnans
Tilburg Road Runners
36:45
8
Kees van Gastel
Veteranen Nederland
36:47
9
Christiaan Mettrop
Spark
37:23
10
Frans Jonkers
Scorpio
39:12
11
Ad van Hees
Sprint
39:53
7800M, MANNEN SENIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Musa Cherutich
Kenia
24:44
2
Michiel Löschner
AAC
25:12
3
Twan Lensen
Venray Regio
25:18
4
Jaco Luijendijk
Leiden Atletiek
25:22
5
Peter Res
AV Castricum
25:27
6
Michel van der Klein
PAC
25:31
7
Christoph Lohse
KTSV Preussen Krefel
25:33
8
Sebastian Boyxen
LAZ Monchengladbach
25:35
9
Noel Keijsers
Prins Hendrik
25:44
10
Rob Bravenboer
Prins Hendrik
25:48
11
Joost Blokland
AV Gouda
25:51
12
Jeroen Zeinstra
Loopgroep PK
25:52
13
Ad Verwey
Typhoon
25:53
14
Michiel Otten
Prins Hendrik
25:54
15
Rudy van den Oetelaar
Prins Hendrik
25:54
16
Johan de Koning
Sprint
25:58
17
René van Dijke
Leiden Atletiek
26:00
18
Jeroen Pals
Sprint
26:04
19
Raymon van den Berg
Prins Hendrik
26:10
20
Tim Brouwer de Koning
Leiden Atletiek
26:11
21
Edgard Creemers
Leiden Atletiek
26:11
22
Ralph Apeldoorn
Leiden Atletiek
26:12
23
Mark van Maaren
Prins Hendrik
26:13
24
Mark van den Dungen
Prins Hendrik
26:16
25
Jack Hopmans
Spado
26:29
26
Jody Tesselaar
Hera
26:35
27
Wim Nieuwkerk
Tilburg Road Runners
26:45
28
Jack van Avendonk
Attila
26:45
29
Torben Everszumrode
LAZ Monchengladbach
26:47
30
Michiel van Nispen
Sprint
26:51
31
Niels de Bruin
BAV
26:53
32
Rens Dekkers
Hera
27:02
33
Dave Lommen
Pegasus
27:07
34
Martijn Vos
Tilburg Road Runners
27:07
35
Vincent Trinthamer
Sparta
27:14
36
Bernard Heshof
Typhoon
27:16
37
Pieter van der Luijt
Leiden Atletiek
27:18
38
Dennis vd Hoeven
Leiden Atletiek
27:20
39
Bastiaan Boschker
Rotterdam Atletiek
27:22
40
Stefan Hulisz
Leiden Atletiek
27:22
41
Lucas Vehling
LAZ Monchengladbach
27:28
42
Mar-Hein van de Wiel
DAK
27:35
43
Youri Severin
Almere '81
27:37
44
Wouter Kegge
Clytoneus
27:38
45
Rob Schilder
SAV
27:49
46
Jan Jouke Vos
Athlon Loopgroep Hee
27:52
47
Ron van der Graaf
PAC
27:55
48
Bart van Aalst
Parcival
27:55
49
Valentin Quack
KTSV Preussen Krefel
27:57
50
Rob Hooning
Attila
28:00
51
Randolph Nicia
Attila
28:02
52
Adilson da Silva
Rotterdam Atletiek
28:06
53
Alfred Rekers
PEC 1910
28:09
54
Anton vd Heuvel
GAC Gemert
28:12
55
Gerard van Hezik
Prins Hendrik
28:13
56
Carl Post
Tilburg Road Runners
28:14
57
Jempy van de Veeken
Typhoon
28:16
58
Richart Kruijskamp
Sparta
28:20
59
Arjan van der Lee
DAK
28:24
60
Frank Wouters
THOR
28:29
61
Eric Janssens
PSV
28:31
62
John Tegelaers
OSS-VOLO
28:32
63
Pascal Noort
Leiden Atletiek
28:37
64
Herman Mooij
AV '34 Apeldoorn
28:40
65
Luuk Nissen
Unitas
28:48
66
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
28:53
67
Hans Klanker
De Delvers
29:01
68
Bart Gerrits
Hellas
29:02
69
Gerard Lenevelt
Veteranen Nederland
29:03
70
Maikel Stolwijk
Leiden Atletiek
29:05
71
Joery Kouwenberg
Attila
29:07
72
Bastiaan Schellekens
the Hague Road Runne
29:10
73
Stefan de Laat
Achil '87
29:11
74
Corne van Oirschot
Tilburg Road Runners
29:11
75
Rahul Ravesteijn
PAC
29:13
76
Erik Jongmans
THOR
29:13
77
Peter Lauret
Loopgroep PK
29:21
78
Ramon Holtus
Parcival
29:23
79
Guus Gilsing
HAC
29:26
80
Thijs Dekkers
Fortuna '67
29:28
81
Thijs Rood
Hera
29:39
82
Imar Savelbergh
GAC Gemert
29:42
83
Arno Hulshof
Sprint
29:52
84
Harry Beekmans
DAK
30:26
85
Henrik Barendregt
Energie
30:29
86
Paul Visser
Tilburg Road Runners
30:35
87
Ton Zajac
Leiden Atletiek
30:41
88
Geert Abrahams
Achil '87
30:45
89
Han van Leuven
KAV Holland
30:51
90
Johan te Peele
Phanos
30:55
91
Edwin Spangenberg
Achilles
31:17
92
Casper Joosen
Attila
31:49
93
Ben van Zundert
Phoenix
32:01
94
Maikel Doreleijers
Attila
32:07
95
Frank de Graeff
AV '34 Apeldoorn
32:16
96
Jan Fokke Oosterhof
Leiden Atletiek
32:49
97
Marco de Grauw
Hellas
32:53
98
Maikel Mardjan
AV '34 Apeldoorn
32:54
99
Richard van Klooster
Triathlon
33:18
100
Taco Jansen
Scorpio
33:38
101
Joan Simon
VOAB
33:47
102
Dirk van de Hout
Attila
33:49
103
Wilbert Wouters
Attila
34:11
104
Darius Soonawala
Leiden Atletiek
34:31
105
Pieter Meijer
Attila
35:32
BUS5, BUSINESS 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leo van Gent
De Rooi Pannen Breda
17:50
2
Jan vd Kerkhof
ABAB Tilburg 1
18:19
3
Dennis vd Hoek
Interpolis 3
19:04
4
Frans Bekkers
De Rooi Pannen Breda
19:32
5
frans Antonissen
De Rooi Pannen Breda
20:05
6
Wim van den Wijngaard
Van der Weegen Bouwg
21:21
7
Jeroen de Groot
MBC 4
21:34
8
Stefan Laros
De Rooi Pannen Breda
21:40
9
Berend Poots
Fontys Sporth. Tlb 1
21:51
10
Teun Zoontjens
Wever 7
21:58
11
Frans Vlieg
Fontys Sporth.Tlb 2
22:04
12
Gijs Zwanink
Theberent 3
22:16
13
Jelko Sweegers
Fontys Sporth. Tlb 1
22:29
14
Wouter Lansink
Vollenhoven 2
22:30
15
Koen Ruis
Vollenhoven 3
22:56
16
René Verstegen
Interpolis/SV 1
23:17
17
Kay Weijtens
Fontys Sporth. Tlb 1
23:19
18
Rik vd Bos
Fontys Sporth. Tlb 1
23:19
19
Rick Hasselo
Fontys Sporth.Tlb 3
23:36
20
Tim Vos
Fontys Sporth. Tlb 1
23:51
21
Gijs de Vos
Fontys Sporth.Tlb 2
23:52
22
Annick Hacking
Wever 7
23:55
23
Koen Huigen
Fontys Sporth.Tlb 3
23:58
24
Bert de Vos
Fontys Sporth.Tlb 2
24:01
25
Frank Vos
Rabobank Berkel/Uden
24:05
26
Thomas Bogaers
Vollenhoven 3
24:15
27
Loe de Beer
Van der Weegen Bouwg
24:17
28
Peter Maas
DOCdata Benelux
24:20
29
Richard Jonkers
de Rooi Pannen Tlb3
24:26
30
Ruben van Bool
Fontys Sporth.Tlb 2
24:41
31
Daan van Os
TWM 2
24:45
32
Jack van Loon
Eksakt/ Amarant 4
25:00
33
Jacques Gielen
ABAB Tilburg 1
25:02
34
Niels Meeuwis
BOTS
25:22
35
Rene de Kort
Van der Weegen Bouwg
25:32
36
Hans van Riel
Rabobank Berkel/Uden
25:33
37
Jasper Vriens
Fontys Sporth.Tlb 3
25:39
38
Wil Puijenbroek
Vollenhoven 1
25:41
39
Thomas Heijnen
De Rooi Pannen Breda
25:46
40
John Jacobs
Eksakt/ Amarant 3
25:51
41
Wil de Klerk
TWM 2
25:52
42
Stefan Franken
de Rooi Pannen Tlb2
25:53
43
Bruno Huber
de Rooi Pannen Tlb3
26:00
44
Sander Engel
Eksakt 1
26:07
45
Jurgen Engel
Eksakt 1
26:15
46
Rob Slijper
de Rooi Pannen Tlb3
26:33
47
Jeroen Kleiweg
Rabobank Berkel/Uden
26:38
48
Joost de Wit
Van der Weegen Bouwg
26:42
49
Tommy Doorakkers
Vollenhoven 2
26:48
50
Hein Havens
Interpolis 3
26:53
51
Bert van den Kerkhof
ABAB Tilburg 1
27:05
52
Lia Rops
ROC 6
27:14
53
Jan Volmer
Fontys Sporth.Tlb 3
27:15
54
Patrick de Leeuw
de Rooi Pannen Tlb2
27:26
55
Piere de Kok
ROC 5
27:35
56
PHJM Boemers
Vollenhoven 2
27:41
57
Jos van Santvoort
Vollenhoven 3
27:43
58
Jan Bazelmans
DOCdata Benelux
27:43
59
Bas Brocken
Vollenhoven 1
27:51
60
Yvette Caldenhove
Fontys Sporth.Tlb 2
28:11
61
Antoine Cuypers
Sport Ooms 3
28:18
62
Arno den Hollander
DOCdata Benelux
28:24
63
Henk Michielsen
MBC 4
28:25
64
Piet-Hein Bogaers
Vollenhoven 3
28:26
65
Jeroen ter Huurne
Interpolis/SV 1
28:29
66
Ton Stassen
ABAB Tilburg 1
28:32
67
Maikel van de Brink
Rabobank Berkel/Uden
28:35
68
Alan Tjin a Kiet
Vollenhoven 2
28:43
69
Marian Hult
Eksakt/Bodycote 1
28:45
70
Pam Bogaers
Vollenhoven 1
28:55
71
Frans Wentink
Van der Weegen Bouwg
29:22
72
John Hult
Eksakt/Bodycote 1
29:34
73
Noortje Brekelmans
Theberent 5
29:35
74
v Collenburg
BDO 2
29:37
75
Ralph van Paassen
Theberent 3
29:48
76
Carla de Jong
BOTS
29:58
77
Ton Crone
Eksakt 2
30:02
78
Joost Broers
CZActief in Gezondhe
30:06
79
Toine Ghering
Interpolis/SV 1
30:08
80
Anita Vloet
Eksakt/ Amarant 4
30:21
81
Klokgieters
BDO 2
30:26
82
Joost van Esch
Eksakt 3
30:27
83
Dennis vd Meer
Eksakt 3
30:28
84
Annemarie vd Berkel
BOTS
30:30
85
Els Klijsen
Eksakt/ Amarant 4
30:46
86
Laugens
BDO 2
30:55
87
John Pijnenburg
Wever 7
30:57
88
Cees de Natris
Sport Ooms 3
30:59
89
Ellie Coumans
ROC 6
31:21
90
Bernadette Wentzel
TWM 2
31:38
91
Hans Kuyken
Sport Ooms 3
31:52
92
Hans Vingerhoets
ABAB Tilburg 1
32:09
93
Claudette Appels
CZActief in Gezondhe
32:12
94
Henk Holtmaat
Eksakt/ Amarant 4
32:38
95
Hans Boer
Theberent 3
32:54
96
Wim Willemen
Eksakt 3
33:12
97
Anneke de Beer
CZActief in Gezondhe
33:14
98
Paul de Waal
Vollenhoven 2
33:19
99
Simone Magielse
Interpolis 3
33:27
100
Margôt Smid
Interpolis/SV 1
33:57
101
Marlies Peelen
Interpolis/SV 1
33:58
102
Eric Smits
Vollenhoven 1
33:58
103
Helen Suykerbuyk
MBC 4
34:21
104
Lenie v Laarhoven
CZActief in Gezondhe
34:40
105
Willem Gudden
Theberent 3
34:40
106
Charlotte Eijkhout
Fontys Sporth.Tlb 2
34:51
107
Loes Willemse
Fontys Sporth.Tlb 3
34:52
108
Gilbert Deelen
Eksakt 4
35:23
109
Maud Lapien
BOTS
36:26
110
Doke Coomans
ROC 6
37:44
111
Hetty Slaats
Eksakt/ Amarant 3
38:10
112
Walter Franz
Eksakt/ Amarant 3
38:13
113
John Kemp
Vollenhoven 3
38:34
114
Jan de Laat
Vollenhoven 1
39:05
115
Stephan van der Spank
Eksakt 1
42:23
116
Colin Schoutens
Eksakt 1
42:24
117
Maurice Teurlings
ROC 5
54:22
118
Rianne Zijlmans
Eksakt/Bodycote 1
58:17
119
Marjon Vingerhoets
ABAB Tilburg 1
1:01:43
BUS5V, BUSINESS 5 VR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shirley Wijkman
Theberent 1
29:33
2
Ankie van Rossum
Theberent 1
30:50
3
Marlou Arnold
Theberent 1
31:38
4
Ingrid van Huijkelom
Theberent 1
32:42
5
Gerie Stroink
Theberent 2
33:15
6
Mieke Schapendonk
Theberent 1
34:06
7
Sjan Muskens
Theberent 2
34:28
8
Elly Gudden
Theberent 2
34:49
BUS10, BUSINESS 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toine van de Broeck
KPN (PVKPN) 1
34:33
2
Ruud van Woensel
Wever 1
34:54
3
Andre Veldman
KPN (PVKPN) 1
35:33
4
Ronald Nihot
KPN (PVKPN) 1
36:20
5
Berrie Zoontjens
Wever 1
36:37
6
Marcel Horrocks
KPN (PVKPN) 1
36:41
7
Erwin van Lisdonk
Van Roosmalen Volvo/
37:02
8
Geert Hendriks
KPN (PVKPN) 1
37:09
9
Ron de Veer
Fuji Photo Film 5
37:11
10
Rene Weyters
Van Roosmalen Volvo/
37:13
11
Henk Gallé
CZ Actief in Gezondh
37:23
12
Mario Verwer
KPN (PVKPN) 2
37:33
13
Cor vd Vliet
KPN (PVKPN) 2
37:55
14
Jacob de Bie
KPN (PVKPN) 2
38:06
15
Hans van Gils
De Rooi Pannen Breda
38:14
16
Toine Egberts
TweeSteden ziekenhui
38:23
17
Gerard Joosting
KPN (PVKPN) 2
38:30
18
Roel Vrenken
Wever 1
38:51
19
Gerard Joosten
Technoplast B.V.
38:52
20
John Musterd
De Rooi Pannen Breda
38:54
21
Erik Oomes
De Rooi Pannen Breda
38:57
22
Piet van Tol
KPN (PVKPN) 2
39:04
23
André Schoenmakers
Fuji Photo Film 2
39:06
24
Dennie Lodders
Dr. Mollercollege 1
39:12
25
Ad van den Berk
Van Roosmalen Volvo/
39:14
26
Yasuo Suzuki
Fuji Photo Film 6
39:21
27
Peter de Jongh
De Rooi Pannen Breda
39:46
28
Dick Slagter
Sportinstituut Ooms
39:50
29
Yasuo Iwasa
Fuji Photo Film 6
39:51
30
Hans de Korte
Fuji Photo Film 5
39:55
31
Roland van Loon
Interpolis/RE 1
40:00
32
Claus van Teeffelen
MBC 3
40:04
33
Dick Zwanink
Theberent 4
40:16
34
Jan van Dal
CZ Actief in Gezondh
40:16
35
Jo Paaymans
Van Roosmalen Volvo/
40:20
36
Michael Klaassen
Toy Toy 2
40:28
37
Laurens Beks
De Rooi Pannen Breda
40:40
38
Hans Jorissen
ROC Midden-Brabant 1
41:11
39
Ben van Esch
Van Roosmalen Volvo/
41:22
40
Ben Strik
MBC 2
41:39
41
Chris Strous
De Rooi Pannen Breda
41:41
42
Jac Reijnaars
De Rooi Pannen Breda
41:47
43
Frank Haenen
TBV Wonen/Zorgcentru
41:56
44
Mickel Keyzer
Rabobank Berkel-Ensc
42:05
45
Emiel Tijs
Interpolis 2
42:06
46
Carel van Amelsfoort
Rior/ Rioned BV
42:08
47
Bert Molenaar
Borstlap BV 1
42:09
48
Herman van Haaren
Ballast Nedam
42:17
49
Frank Staps
TweeSteden ziekenhui
42:20
50
Adrie Louwers
Ballast Nedam
42:20
51
Arnoud van Leuven
Dr. Mollercollege 1
42:23
52
Adriaan van Engelen
Interpolis 2
42:41
53
Kees Roovers
De Rooi Pannen Breda
42:46
54
Gerard Sanberg
ROC Midden-Brabant 1
42:46
55
Henk van Gerven
Wever 2
42:50
56
Nico Micallef
Ballast Nedam
42:51
57
Ad Aarts
TBV Wonen/Zorgcentru
42:55
58
Peter Knoop
Theberent 4
43:13
59
Roelof 't Gilde
Wever 1
43:15
60
Chris Libregts
de Rooi Pannen Tlb1
43:16
61
André Noyens
CZ Actief in Gezondh
43:17
62
Marco Jonkers
Eksakt/Bodycote 2
43:25
63
Theo van Summeren
Wever 2
43:25
64
Joep Vrenken
Wever 2
43:26
65
Maarten Beije
Fuji Photo Film 2
43:30
66
Marc Baens
Eksakt/Pacton 2
43:32
67
Frans van Loon
ABAB Tilburg 2
43:34
68
Jan vd Laak
ABAB Tilburg 2
43:35
69
Cees Biemans
Wever 2
43:38
70
Arie Meijers
ABAB Tilburg 2
44:01
71
Rene Megens
Fuji Photo Film 5
44:02
72
Eric van der Loo
Eksakt/ M.O.L. 1
44:08
73
Erwin van de Linde
Fuji Photo Film 2
44:14
74
Hans van Zelst
TweeSteden ziekenhui
44:18
75
Wim Ketelaars
ABAB Tilburg 3
44:19
76
Marcel Verbeek
Technoplast B.V.
44:19
77
Kees Schaap
De Rooi Pannen Breda
44:24
78
Elvin Emerenciana
Technoplast B.V.
44:28
79
Jan van Dongen
Wever 4
44:32
80
Antoon Voermans
De Rooi Pannen Breda
44:34
81
Eric Wamers
Eksakt/ M.O.L. 1
44:35
82
Marc Bussmann
Interpolis 2
44:37
83
Hans Janssen
NeoResins 1
44:38
84
Piet Maas
Sportinstituut Ooms
44:39
85
Tini Alewijn
ROC Midden-Brabant 1
44:48
86
Jeroen van Nieuwenhuiz
Theberent 4
44:50
87
Harrie Loonen
Interpolis 2
44:55
88
Peter Bodifee
Eksakt/ Amarant 1
44:56
89
Marcel Sweep
CZ Actief in Gezondh
45:01
90
Rene Snoeren
Borstlap BV 1
45:09
91
Tilly Laros
Eksakt/Pacton 1
45:11
92
Susanne Verheggen
Dr. Mollercollege 2
45:18
93
Ad Raaijmakers
Fuji Photo Film 1
45:19
94
Henk Verhoeven
Wever 4
45:49
95
Emiel vd Burgt
Interpolis 1
45:53
96
Ron Visker
TBV Wonen/Zorgcentru
45:56
97
Cees de Leeuw
TweeSteden ziekenhui
46:00
98
peter janssens
Borstlap BV 1
46:05
99
Eric van Daelen
ROC Midden-Brabant 1
46:10
100
Peter Faber
Sportinstituut Ooms
46:11
101
Gerard Muskens
Eksakt/Pacton 2
46:16
102
Gepco de Jong
Dr. Mollercollege 1
46:18
103
Paul Verhoeven
Sportinstituut Ooms
46:19
104
Henri Toonders
Sportinstituut Ooms
46:19
105
Joost Donders
CZ Actief in Gezondh
46:31
106
Joop van Hoof
ROC Midden-Brabant 2
46:38
107
Miel Verheijen
Toy Toy 2
46:40
108
Hans van Brakel
MBC 1
46:41
109
Gert Joosten
Sportinstituut Ooms
46:58
110
Ank Mouwen
Dr. Mollercollege 2
47:00
111
Jos van Mulken
Eksakt/ Amarant 2
47:00
112
Ben Janssen
Wever 3
47:11
113
Ronald Kloeg
ROC Midden-Brabant 4
47:12
114
Jan Jongsma
Toy Toy 2
47:18
115
David Schol
ROC Midden-Brabant 2
47:20
116
Jan Vriens
Ballast Nedam
47:25
117
Corné de Kok
Interpolis/RE 1
47:43
118
Hans van de Sande
Borstlap BV 2
47:47
119
Bas Kramer
Fuji Photo Film 4
47:52
120
Peter de Vries
MBC 2
47:54
121
Joop vd Horst
TWM 1
47:55
122
Stefan van de Louw
Borstlap BV 1
47:57
123
Annechien Marijnissen
Holla Poelman Advoca
47:58
124
Bart Bollen
Holla Poelman Advoca
47:59
125
Jos Bonink
Interpolis 1
48:03
126
Cor Bakker
de Rooi Pannen Tlb1
48:06
127
Makoto Umemoto
Fuji Photo Film 6
48:08
128
Gerard Brekelmans
Theberent 4
48:10
129
Jos van Esch
Toy Toy 1
48:18
130
Frank Kunzel
NeoResins 2
48:30
131
Rob Slijper
Borstlap BV 3
48:33
132
Christian Pulles
Fuji Photo Film 1
48:45
133
Jan van de Corput
Borstlap BV 2
48:46
134
Willem Bijlefeld
TweeSteden ziekenhui
48:53
135
Vincent Appels
Fuji Photo Film 1
48:57
136
Fred van den Heijning
Fuji Photo Film 4
49:01
137
Jeroen Gerritsen
NeoResins 2
49:05
138
Chris Schuurmans
Borstlap BV 2
49:08
139
Frans Toemen
ROC Midden-Brabant 2
49:19
140
Edwin Kemmeren
Rior/ Rioned BV
49:23
141
Hiroyuki Temmei
Fuji Photo Film 6
49:32
142
Geert Hesselmans
CZ Actief in Gezondh
49:37
143
Herman Hengeveld
NeoResins 1
49:46
144
Peter van der Maas
ROC Midden-Brabant 4
49:48
145
Kees Teurlings
TWM 1
49:51
146
Rob Meeder
Wever 5
49:53
147
Wim Nieuwenhuizen
Sportinstituut Ooms
49:56
148
Martin Vaartjes
TweeSteden ziekenhui
49:59
149
Tonnie Scheutjens
Fuji Photo Film 2
50:12
150
Piet Jonkers
Eksakt/Bodycote 2
50:16
151
Wim Mertens
MBC 3
50:17
152
Yasuo Kashi
Fuji Photo Film 3
50:22
153
Anja Dussee
Wever 3
50:28
154
Maarten Bastiaens
TweeSteden ziekenhui
50:29
155
Toine Wouters
Technoplast B.V.
50:39
156
Edwin Kieboom
Interpolis/RE 1
50:40
157
Jean Pierre van Oort
Eksakt/It's 1
50:42
158
Pieter Vriens
Ballast Nedam
50:44
159
Ludy van Hilst
NeoResins 2
50:45
160
Maurice vd Berge
Eksakt/ Amarant 1
50:45
161
Marion Moonen
TweeSteden ziekenhui
50:49
162
Hiemstra
BDO Acc & Adv. 1
50:50
163
Tom Pijnenburg
CZ Actief in Gezondh
50:56
164
Koen van Leeuwen
Sportinstituut Ooms
50:59
165
Frans van Bommel
TweeSteden ziekenhui
51:08
166
Theo Ratelband
Wever 5
51:10
167
Dennis Verboon
CZ Actief in Gezondh
51:11
168
Dymphy Meeuwessen
Wever 2
51:12
169
Maijse van der Steen
Wever 6
51:17
170
Veronique Holtmaat
Wever 6
51:17
171
Frank van Berkel
ROC Midden-Brabant 1
51:21
172
Kees Schoenmakers
ROC Midden-Brabant 2
51:22
173
Keith Reichgelt
Fuji Photo Film 4
51:24
174
Tanny Verhulst
Rior/ Rioned BV
51:26
175
Rob Visser
Rior/ Rioned BV
51:26
176
Jan Schoneveld
Borstlap BV 3
51:28
177
Joop van Gessel
Eksakt/Thermaflex
51:29
178
Carel van de Braak
Fuji Photo Film 1
51:35
179
Marc Blockx
Wever 4
51:37
180
Erik Stabel
Fuji Photo Film 3
51:42
181
Dhr Heesch
Eksakt/Bodycote 2
51:56
182
Caroline Schickendantz
Theberent 5
52:00
183
Ad Verkooyen
Sportinstituut Ooms
52:01
184
Rob Linsen
Fuji Photo Film 2
52:10
185
Trudy van Efferen
Eksakt/It's 1
52:15
186
Koos Siera
Fuji Photo Film 6
52:17
187
Huub Verhorevoort
Borstlap BV 2
52:20
188
Walter Schoonus
ROC Midden-Brabant 4
52:26
189
Maarten de Geus
Eksakt/Pacton 2
52:27
190
Wim van Dijk
Eksakt/ Huybregts 1
52:28
191
Lonie Sonnemans
Eksakt/ M.O.L. 1
52:29
192
Paul vd Velden
Interpolis/RE 1
52:33
193
Paul de Kok
NeoResins 1
52:35
194
Patrica van Drunen
NeoResins 2
52:37
195
Peter van Dijk
Rabobank Berkel-Ensc
52:38
196
Martijn van der Hout
Wever 6
52:47
197
Paul Brouwers
CZ Actief in Gezondh
52:50
198
Carly ten Broeke
MBC 1
52:53
199
Vijay Paragh
Toy Toy 1
52:58
200
Jurgen van de Louw
Borstlap BV 3
52:59
201
Toos vd Linden
de Rooi Pannen Tlb1
52:59
202
Raoul Mooiman
de Rooi Pannen Tlb1
53:05
203
Leon de Visser
NeoResins 2
53:05
204
Gerard van de Rijt
Wever 5
53:09
205
Sietze Graafsma
TweeSteden ziekenhui
53:14
206
Gerard Elzerman
Wever 3
53:15
207
Wouter de Waard
Interpolis/RE 1
53:17
208
Albert Kocx
Interpolis 2
53:20
209
Leys
BDO Acc & Adv. 1
53:27
210
Frank Haekens
Technoplast B.V.
53:29
211
Elly Trommelen
Theberent 5
53:42
212
Frank van den Hout
TweeSteden ziekenhui
53:43
213
Guus Brouwer
Theberent 5
53:47
214
Rob Looijmans
NeoResins 3
53:48
215
Lian van Roozendaal
Eksakt/ Amarant 1
53:51
216
Wil van Gool
Wever 4
53:57
217
Gerard van Riel
TweeSteden ziekenhui
54:00
218
Letty van de Hout
Wever 1
54:07
219
Els Mutsaers
Wever 4
54:08
220
Anita de Kort
TweeSteden ziekenhui
54:08
221
Ger-Jan van den Elsen
Fuji Photo Film 3
54:13
222
Dini Hendrix
Eksakt/ Amarant 1
54:16
223
v Ree
BDO Acc & Adv. 1
54:16
224
Bart Vogels
Eksakt/ Huybregts 1
54:21
225
Antoinette van Doormal
Eksakt/ Amarant 2
54:27
226
Dennis Kerstens
Interpolis 1
54:30
227
Henk Santing
Eksakt/ M.O.L. 1
54:35
228
Jan vd Pol
Eksakt/ Amarant 2
54:40
229
Corrie Aarts
TBV Wonen/Zorgcentru
54:40
230
Dorith Adriaanse
Eksakt/Pacton 1
54:43
231
Elly Gallé
CZ Actief in Gezondh
54:44
232
Emanuel vd Ven
Eksakt/Thermaflex
54:52
233
Alexandra Lowik
NeoResins 3
54:55
234
Jan de Jong
Theberent 4
55:05
235
Peter Emmen
CZ Actief in Gezondh
55:05
236
Els Lips
Wever 3
55:06
237
Emiel van Loon
Eksakt/Bodycote 2
55:12
238
Mat Houben
NeoResins 3
55:16
239
Hugoline van Hoorn
Eksakt/ M.O.L. 1
55:19
240
Jan van den Brekel
TweeSteden ziekenhui
55:37
241
Robin Schelvis
Holla Poelman Advoca
55:41
242
Karin Weijtens
Toy Toy 1
55:46
243
Hanneke vd Ven
ABAB Tilburg 3
55:50
244
Antoine Oostrum
CZ Actief in Gezondh
55:55
245
Jan van der Voorn
CZ Actief in Gezondh
55:57
246
Henny van de Markt
ROC Midden-Brabant 4
56:18
247
Hans Rombouts
CZ Actief in Gezondh
57:04
248
Wil Cools
CZ Actief in Gezondh
57:25
249
Louise Engel
Eksakt/It's 1
57:33
250
Eric van der Laak
Eksakt/ Amarant 1
57:38
251
Elsbeth Schenk
TweeSteden ziekenhui
57:41
252
Jan van Esch
ROC Midden-Brabant 3
57:42
253
Cees Castelijns
CZ Actief in Gezondh
57:54
254
Fried Hendriks
MBC 3
58:00
255
Corinne Luyk
Eksakt/ Amarant 2
58:17
256
Twan van Limpt
NeoResins 3
58:23
257
Tilly de Beer
Theberent 5
58:50
258
Piere van Meeuwen
Dr. Mollercollege 2
58:55
259
Wilma Ponds
MBC 2
59:02
260
Leonne Janssen
MBC 2
59:05
261
Hans Hussom
Eksakt/ Huybregts 1
59:06
262
Carla van Erp
Eksakt/ Amarant 2
59:12
263
Rob Cheuk Alam
ROC Midden-Brabant 3
59:14
264
Henk Verhoeven
TWM 1
59:19
265
Chantal Goewie
Interpolis 1
59:22
266
Job Coenen
Wever 6
59:30
267
Bertiel Tayeb
TweeSteden ziekenhui
59:37
268
Ingeborg Pijnenburg
Wever 5
59:46
269
Resie van Brakel
MBC 1
59:48
270
Saskia Wasser
Rabobank Berkel-Ensc
1:00:21
271
Siebe Messemaker
NeoResins 1
1:00:30
272
Marieke van Geldeer
Holla Poelman Advoca
1:00:40
273
Toon Spijkers
CZ Actief in Gezondh
1:00:41
274
Tom Smulders
TweeSteden ziekenhui
1:00:56
275
Wilma van Nieuwamerong
ABAB Tilburg 3
1:01:43
276
Harry de Brouwer
Borstlap BV 3
1:01:56
277
Erik Haerkens
Rior/ Rioned BV
1:02:31
278
Lia Vromans
Rabobank Berkel-Ensc
1:03:13
279
Igor Burger
ROC Midden-Brabant 3
1:03:14
280
Judi Lagemaat
TBV Wonen/Zorgcentru
1:03:14
281
Bert van Vliet
CZ Actief in Gezondh
1:03:17
282
Karin Pijnacker
CZ Actief in Gezondh
1:03:21
283
Albert Schuermans
Borstlap BV 3
1:04:21
284
Startnummer 8563
1:06:25
285
Hans Kauwenberg
Eksakt/Thermaflex
1:06:58
286
Trees van Vugt
Eksakt/It's 1
1:08:56
287
Willem van Erven
Interpolis 1
1:09:50
288
Jan Huffmeijer
ROC Midden-Brabant 3
1:10:00
289
Nico Claassen
Eksakt/ Huybregts 1
1:12:44
TRIM, TRIM 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Schaap
Schiedam
19:55
2
Eelco Hiltermann
20:35
3
Chris v Lierop
Someren
20:48
4
Ivo W. Broeren
Rotterdam
21:32
5
Erwin van Raaij
Tilburg
21:40
6
Rick Duifhuis
Uithoorn
21:42
7
Ferdi Klappe
Gorinchem
21:57
8
Lysanne Graafmans
Tilburg
22:32
9
France v Gils
Tilburg
22:35
10
Tony v Noye
Tilburg
22:59
11
Nils Garama
Parthenon
23:05
12
Joris Hallegraeff
Reusel
23:24
13
Loek Luijbregts
Tilburg
23:26
14
Mirjam Weerd
Amersfoort
23:33
15
Rob v Ree
Molenschot
23:57
16
Wim Dankers
Tilburg
23:59
17
Peter Ham
Rotterdam
23:59
18
Bert Magielse
Roosendaal
24:01
19
Kees Luyken
Breda
24:14
20
Jaap Verhagen
Lage Zwaluwe
24:30
21
Tonny Prater
Tilburg
24:32
22
Ivo van de Linden
Rotterdam
24:52
23
Joris van Eijk
Tilburg
25:21
24
Henk Ligtvoet
Goirle
26:10
25
Patrick van der Wulp
Dordrecht
26:14
26
Lian Kuijten
Oosterhout Nb
26:22
27
Danny Cranenburg
Tilburg
26:32
28
Johan Pieterse
Dongen
26:49
29
Lars Cleijne
Tilburg
26:50
30
Evelien van der Schoot
VOAB
27:01
31
Moniek Brand
Zaandam
27:15
32
Leon Dominicus
Tilburg
27:16
33
Harry Glorius
Tilburg
27:19
34
Ankie Romme
Tilburg
27:28
35
Nick van den Berg
Zwammerdam
27:29
36
Evert van den Berg
Zwammerdam
27:50
37
Rini Gootjes
Udenhout
28:29
38
Frank van Laere
Berkel-Enschot
28:32
39
Angelique de Rijk
Tilburg
28:40
40
Erwin van den Hoek
Tilburg
28:57
41
Ad Mutsaers
Tilburg
29:42
42
Rik Janssens
Tilburg
29:52
43
Hanneke Theuws
Attila
29:53
44
Stef Clevers
Eindhoven
29:53
45
Harry Theuws
Best
29:54
46
Bianca Arts
Tilburg
30:00
47
Annelies Kuyten
Tilburg
30:14
48
Michel Verburg
Dordrecht
30:23
49
Thea Luitwieler
Parthenon
30:29
50
Thea Swaans
Tilburg
30:41
51
Emily Zuiderwijk
Tilburg
30:55
52
Ad Otten
Tilburg
31:10
53
Corne van Laarhoven
Goirle
31:23
54
Marieke Prins
Tilburg
31:40
55
Brigitte de Jong
Tilburg
31:40
56
Bep Elands
Tilburg
31:51
57
Ivette van Eekelen
Tilburg
32:04
58
Anita Troost
Rotterdam
32:10
59
Cora de Jonge
Tilburg
32:28
60
Karin de Jong
Leerdam
32:53
61
Barbara Martens
Breda
32:57
62
Pim Langerak
Breda
32:57
63
Milene Strooper
Sint Michielsgestel
33:08
64
Leon Ferket
Gorinchem
33:19
65
Paula de Jong
Tilburg Road Runners
33:24
66
Marian Stokmans
Tilburg
33:24
67
Carel Denisse
Tilburg
33:25
68
Christa Mourik
Dordrecht
33:40
69
Jan van Lieshout
Tilburg
33:40
70
Gerry Wijne
Scorpio
33:41
71
Pascale Geboers-Martin
Tilburg
33:47
72
Nathalie Andrieux
Tilburg
33:48
73
Ans Pluijm
Tilburg
33:57
74
Mieke Smulders
Loon op Zand
34:14
75
Karlijn Smulders
Tilburg
34:15
76
Joke Leder
Dordrecht
34:17
77
Angelique Wollerich
Tilburg Road Runners
34:29
78
Margie Engel
Tilburg
34:29
79
Sacha Bogaardt
Oosterhout
34:33
80
Paul van Ommen
Tilburg
34:56
81
Valentina Visser
Dordrecht
35:07
82
Désirée Rombouts
Tilburg
36:51
83
Ger Buiting
Vught
36:51
84
Riet Smeets
Tilburg
37:29
85
Norbert Veringmeier
Schiedam
40:05
86
Lukas Lohse
KTSV Preussen Krefel
43:07
87
Huub vd Hout
Udenhout
46:13
88
Frans Muskens
Berkel Enschot
48:54
89
Bianca van Gorp
Tilburg
50:14
TRIM, TRIM 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
A.E.K. Moukai Ali
Waiblingen Duitsland
33:48
2
Ron van Rossum
Nijmegen
37:41
3
Henk Naaijkens
Tilburg
37:57
4
Marco v Leeuwen
Hellevoetssluis
38:35
5
Ron van Riel
Berkel Enschot
38:37
6
Rick Nijhoving
Amersfoort
39:00
7
Ron Breij
Tilburg
39:03
8
Bob Mulder
Tilburg
39:04
9
Bram Kratsborn
Tilburg
39:12
10
Kees Broers
Tilburg
39:59
11
Harry Wasseveld
Attila
40:15
12
Marcel Boonen
Attila
40:25
13
Bert Pak
Tilburg
40:37
14
Berry Snoeren
Tilburg
40:56
15
Peter vd Pasch
Tilburg
41:07
16
Wout Nijhoving
Arnhem
41:07
17
Jorrit Dekkers
Breugel
41:08
18
Jos Bogers
Goirle
41:32
19
Jonathan Verschuuren
Tilburg Road Runners
41:40
20
Peter Hooijen
Loopgroep PK
41:41
21
Jacqueline Vlietland
Goedereede
41:47
22
Frans Reijnen
Bladel
41:51
23
Tinie Theunissen
Olympia Eindhoven
41:52
24
Willem v Heerebeek
ROC Sport en Bewegen
41:58
25
Jan Kokx
42:12
26
Henk Garama
Parthenon
42:52
27
John van Vugt
Tilburg
43:19
28
P. van Doeveren
Den Haag
43:36
29
Erik van Luit
VOAB
43:49
30
Sonja Jansen
Schiedam
43:51
31
Evert Vrins
Tilburg
44:01
32
Guido de Croon
Wijk en Aalburg
44:02
33
Willem de Lange
Tilburg
44:11
34
Machiel de Winkel
Eindhoven
44:20
35
Benjamin Langman
Tilburg
44:33
36
Richard Martens
Tilburg
44:45
37
Maikel van Loosbroek
Tilburg
44:50
38
Corneel Laureijssen
Hilvarenbeek
44:51
39
Nicky Oerlemans
Tilburg
44:57
40
Peter Luijbregts
Tilburg
45:01
41
Rob Vink
Tilburg
45:03
42
Polle de Maagt
Tilburg
45:04
43
Wim van den Assum
Tilburg
45:08
44
Harold Geboers
Tilburg
45:08
45
Ria van den Boom
Oost West en Middelb
45:10
46
Frank Molkenboer
Breda
45:16
47
Willem de Vries
Tilburg
45:17
48
Ron Kennis
Tilburg
45:20
49
Frans vd Brand
Rijen
45:26
50
Jan-Hein Biekens
Tilburg
45:28
51
Loek Kennis
Tilburg
45:29
52
Lambert van Eijck
Tilburg
45:39
53
Stephen van Tiggelen
Tilburg
45:40
54
Jos Gevers
Berkel-Enschot
45:42
55
Rob v Dijk
Goirle
45:59
56
Joep v Beek
Tilburg
46:03
57
Leon van de Wouw
Oirschot
46:05
58
Ronald Veraart
Utrecht
46:05
59
Ton Smulders
Goirle
46:07
60
Jeroen Peeters
Tilburg
46:09
61
Hendrik-Jan Loonen
haghorst
46:10
62
Wim van Hout
Tilburg
46:10
63
Mark Vermeulen
Tilburg
46:11
64
Leo Heerkens
's Hertogenbosch
46:12
65
Joep Gimbrere
Tilburg
46:14
66
Coen Aertsen
Tilburg
46:14
67
Hans vd Berg
Tilburg
46:22
68
Rinus v Gerven
Oirschot
46:23
69
Harry Slagman
Tilburg
46:33
70
Ad Vermeer
Tilburg
46:34
71
Francois van Zoo
Waalwijk
46:35
72
Jos Verschure
Tilburg
46:37
73
Sietze Rozema
PAC
46:43
74
Toon de Man
PSV
46:49
75
Jos Heesakkers
Olympia Eindhoven
46:50
76
Thijs van den Broek
Tilburg
46:51
77
Eugene Vermeer
Tilburg
46:56
78
Jan van de Wouw
Berkel-Enschot
46:58
79
Job Droge
Tilburg
47:05
80
Ton Schakel
Diemen
47:07
81
Hans Mohringer
Tilburg
47:09
82
Ed Vugts
Goirle
47:10
83
Cyriel Janse
Tilburg
47:12
84
Pieter van Helvert
Tilburg
47:13
85
Marino Gielen
Helmond
47:23
86
Anton Bloem
Tilburg
47:23
87
Tijn Mutsaerts
Tilburg
47:25
88
Ronald de Hoogt
Tilburg
47:27
89
Annemarie Verhoeven
Tilburg
47:30
90
Ton vd Oetelaar
Schijndel
47:42
91
Kees Frijters
Rijsbergen
47:56
92
Peter Nanning
Tilburg Road Runners
47:56
93
Hans van der Maat
Tilburg
47:59
94
Ben van den Brand
Tilburg
48:08
95
Tjeu Paffen
Tilburg
48:12
96
Stijn Timmermans
Diessen
48:27
97
Ed de Natris
Oisterwijk
48:29
98
Gerrit Heij
Goirle
48:30
99
Kim Hendrix
Tilburg
48:33
100
Jan v Dal
Heusden
48:34
101
Ines Royaux
Turnhout Belgie
48:40
102
Theo Prince
Tilburg
48:46
103
Hans Swinkels
Attila
48:52
104
Sake Timmermans
Goirle
48:53
105
Ron Verhaaren
Tilburg
48:56
106
Niek de Cock
Tilburg
49:04
107
Ralph Hallegraeff
Reusel
49:21
108
Ton de Maagt
Tilburg
49:22
109
Gerrit Sterk
Tilburg
49:31
110
Hans Horsten
Helmond
49:32
111
Remco Hilverda
Altis
49:34
112
Harm Beverwijk
49:36
113
Edwin Visser
Teteringen
49:39
114
Paul Melis
Tilburg
49:42
115
Jurgen van Miert
Tilburg
49:44
116
Peter Hesselmans
Diessen
49:49
117
Ad Veraa
Tilburg
49:58
118
Fred Lehmann
Tilburg
50:01
119
Raymond Tuerlings
Goirle
50:07
120
Ruud Diederiks
Tilburg
50:14
121
Hans van Ierland
Scorpio
50:16
122
Geert vd Zand
Tilburg
50:17
123
Erica Rozema
Rotterdam
50:18
124
Henk Doreleijers
Attila
50:28
125
Peter Damen
Tilburg
50:35
126
Ellie de Koning
Tilburg
50:37
127
Roel vd Wee
Tilburg
50:40
128
Ruud van Basten
Triathlon
50:40
129
Rob Senden
Tilburg
50:42
130
Marco Hout
Tilburg Road Runners
50:42
131
Marco Ringlever
Typhoon
50:51
132
Berry v Dongen
Tilburg
50:53
133
Sem de Maagt
Tilburg
50:57
134
David Engel
Tilburg
50:58
135
Rob Bastiaansen
Goirle
51:03
136
Robert Stolk
Tilburg
51:04
137
Amber Smeets
Tilburg
51:18
138
Giancarllo Secci
Tilburg
51:19
139
Geert Uppelschoten
Tilburg
51:22
140
Miriam v Riel
Tilburg
51:23
141
Marco Voogd
Tilburg
51:23
142
Paul van Daal
Tilburg
51:27
143
Peter de Jong
Mijdrecht
51:30
144
Joop Bosmans
Tilburg Road Runners
51:36
145
Alfons van Woerkom
Rotterdam
51:37
146
Agnes Verwinp
Ossendrecht
51:40
147
Michel Vijtigschild
Breda
51:40
148
Ed de Rijck
Tilburg
51:43
149
Maarten vd Broek
Tilburg
51:44
150
Marian 's Gravemade
Rijsbergen
51:44
151
Henk van de Sande
Tilburg
51:45
152
Ben de Laat
Valkenswaard
51:45
153
Ton Sweep
Geertruidenberg
51:54
154
Hans van Reeuwijk
Tilburg
52:02
155
Joop Arnold
Oisterwijk
52:11
156
Ada Karimlou
Etten-Leur
52:13
157
Chretien Bergmans
Tilburg
52:15
158
Judith Smets
Tilburg
52:26
159
Bart Gerrits
Gilze
52:28
160
Arjan van der Heijden
Tilburg
52:30
161
Peter de Jong
Mijdrecht
52:36
162
Stephan van Gestel
Tilburg
52:45
163
Jack Wijffels
Berkel Enschot
52:52
164
Gaby Scheepers
Kaatsheuvel
52:55
165
Marcel Jager
Veghel
53:14
166
Leo Martens
Tilburg
53:15
167
Vivian Leenhouts
Tilburg
53:17
168
Bea Kolijn
Typhoon
53:19
169
Gert-Jan Linders
's-Hertogenbosch
53:21
170
Frans Willekens
Tilburg
53:29
171
Hennie Legeland
Bladel
53:30
172
Jos Wijnen
Atledo
53:31
173
André Everts
Attila
53:33
174
Hans Dieteren
Tilburg
53:40
175
Wouter de Croon
Tilburg
53:41
176
Tiemen van Stigt
Berkel Enschot
53:43
177
Han Berndsen
Eindhoven
53:45
178
Jeroen van Crijthuisen
Tilburg
53:59
179
Mariëtte Baars
Tilburg
54:11
180
Joost Andrik
Tilburg
54:11
181
Marieke Rijpkema
Uden
54:13
182
Evert Ottink
Tilburg
54:15
183
Peter Veraa
Etten-Leur
54:23
184
Ton Beye
Tilburg
54:26
185
Paul de Jong
Atledo
54:27
186
Twan Mols
Tilburg Road Runners
54:29
187
Jack Klumpkens
Eindhoven
54:29
188
Jan Oomen
Meerle (BEL)
54:30
189
Marjo Kerkhof
Tilburg
54:31
190
Eduard Ponds
Bussum
54:34
191
Jos Wielders
Tilburg
54:34
192
Belinda Gabriëls
Tilburg
54:44
193
Suresh Koendjbiharie
ROC Sport en Bewegen
54:47
194
Laukje Steenstra
ROC Sport en Bewegen
54:48
195
Peter Appeljan
Tilburg
54:53
196
Hans Roest
Huizen
54:56
197
Carla Thunnissen
Atledo
55:05
198
Marco Reinders
Tilburg
55:15
199
Remi Bakker
Typhoon
55:19
200
Paul Dries
Zoetermeer
55:22
201
Beryl Smits
Oisterwijk
55:28
202
Esther Zimmermanns
Eindhoven
55:39
203
Peter Hunting
Geldrop
55:44
204
Paula Wenteler
Scorpio
55:44
205
Marie José de Cock
Tilburg
55:51
206
Mike Haanappel
Hilvarenbeek
55:52
207
Karin Mathon
Oosterhout
55:59
208
Lianne v Tricht
Udenhout
56:56
209
Marion Peeters
Tilburg
56:58
210
Jolanda den Berg
Raamsdonkveer
57:04
211
Gert van den Berg
Raamsdonkveer
57:10
212
Lucienne Heerkens
Udenhout
57:11
213
John Berk
Tilburg
57:25
214
Anne-Marie Engelhard
Tilburg
57:37
215
Lidy Engelhan
Tilburg
57:59
216
Eric Verhoeven
Tilburg
57:59
217
Dorrie van Bracht
's Hertogenbosch
58:13
218
Benito Alvares
Breda
58:18
219
Juliette Rahman
Tilburg
58:25
220
Pedro Jie Sam Foek
Udenhout
58:27
221
Gerard van de Ven
Attila
58:29
222
Toos Kruytzer
Oosterhout
58:42
223
Gerry van Ierland
Scorpio
58:44
224
Yolanda de Beer
Udenhout
58:52
225
Maaike de Wit
Tilburg
59:07
226
Karin Nieuwenhuijze
Berkel-Enschot
59:10
227
Jan van der Spoel
Tilburg
59:22
228
Hein Wagener
Tilburg
59:31
229
Rens van Waardenburg
Typhoon
59:52
230
John Doreleijers
Tilburg
1:01:01
231
Hans vd Nouweland
Tilburg
1:01:53
232
Leny Oomen
Meerle (BEL)
1:01:59
233
Hans Troost
Rotterdam
1:02:00
234
Jan van Dalen
Wijk en Aalburg
1:02:09
235
Jenette Tolhoek
Typhoon
1:02:37
236
Petro van den Elsen
Oisterwijk
1:02:38
237
Theo Ellenbroek
Tilburg
1:02:38
238
Henriëtte Dankers
Tilburg
1:04:14
239
Djarana Lessy
Tilburg
1:06:10
240
Marjolein Dankers
Tilburg
1:08:00
4000M, MEISJES JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Verena Dreier
LG Sieg
14:00
2
Antje Möldner D
SC Potsdam
14:02
3
Susan Kuijken
Seven Hills Running
14:08
4
Saskia Janssen
TSV Bayer 04 Leverku
14:09
5
Regina Schnurrenberger
FTSV Straubing
14:13
6
Lesley van Miert
Sprint
14:18
7
Felicitas Mensing D
LV Biet
14:20
8
Nadia Hamdouchi
LG Neckar/Enz
14:21
9
Christina Mohr
Gerolsteiner LGV
14:32
10
Annett Horna
TSV Bayer 04 Leverku
14:37
11
Imke Schmidt
TSV Wiepen-Kathen
14:43
12
Nikky Fairley
Seven Hills Running
14:48
13
Simone Gouw
Hellas
14:53
14
Maria Willadsen
TSV Bayer 04 Leverku
15:08
15
Andrea Deelstra
Athlon Loopgroep Hee
15:12
16
Wendy Mullink
Argo
15:13
17
Elsbeth Ciesluk
Atletico '73
15:24
18
Charlotte Vercauteren
AC Waasland
15:27
19
Valerie Van Bogaert
AC Waasland
15:34
20
Evelien Ruyters
Achilles-Top
15:34
21
Roxanne Weeda
Waterweg
15:39
22
Manon Loeffen
Seven Hills Running
15:51
23
Leonarda Gräfer
TSV Bayer 04 Leverku
16:01
24
Marjolein Rutgers
Clytoneus
16:09
25
Suzan Ruijters
Unitas
16:16
26
Lorraine Ravestein
Olympus '70
16:45
27
Michelle Terwiel
Parthenon
16:55
28
Susanne Krüger
TSV Bayer 04 Leverku
17:37
29
Marlijn van Houts
Lopersgroep Deurne
18:07
30
Nicole Simons
Attila
19:07
31
Evy Mahven
ACW '66
19:35
5800M, JONGENS JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ricardo Giehl
TSV Bayer 04 Leverku
18:14
2
Zelalem Martel
LG Neckar/Enz
18:15
3
Dennis Licht D
AV '34 Apeldoorn
18:16
4
Michel Butter
Lycurgus
18:23
5
Jeroen van Haastrecht
Generaal Michaelis
18:24
6
Steffen Uliczka D
Preetzer TSV
18:24
7
Johannes Raabe
TSV Kirchdorf
18:28
8
Tomasz Chlebosz
Polen
18:29
9
Norbert Löwa D
LG Nord Berlin
18:29
10
Andreas Kloeble
LC Rothaus Breisgau
18:36
11
Erik Sanders D
AV Nijmegen
18:38
12
Gert Jan Wassink
Argo
18:39
13
Sorin Ungermann
Duitsland
18:43
14
Ronald Schroer D
Hera
18:50
15
Hannes Patzke
LG Kreis Ansbach
18:56
16
Christian Sperling D
TV Wattenscheid
18:57
17
Wijnand Rijkenberg D
Lycurgus
19:13
18
Matti Feyaerts
Atletiek Club Vilvoo
19:29
19
Tim Oehler
TV Refrath
19:32
20
Gijs Peters
Attila
19:33
21
Maarten van Baardwijk
AAC '61
19:36
22
Gerwin van de Hurk
Oss '78
19:41
23
Timo Beemster
SAV
19:44
24
Richard Pleeth
Leiden Atletiek
19:46
25
Brecht Vermeersch
OB Brugge
19:49
26
Cees van Maanen
Arena
19:59
27
Pim Gouw
Zuidwal
20:03
28
Marijn Geurken
De Keien
20:04
29
Cees Onderwater
Lycurgus
20:05
30
Marco Keysers
Scorpio
20:11
31
Marco Vermond
DAK
20:13
32
Thomas Griesel
LG Hilden
20:14
33
Wouter van Caspel
Energie
20:18
34
Dorus Arts
Seven Hills Running
20:24
35
Rens Huijben
Attila
20:26
36
Alexander van der Voor
Atverni
20:31
37
Jan Roos
AAV '36
20:36
38
Jordy Smilde
Attila
20:40
39
Jan Krägeling
LG Bonn/Troisdorf/Ni
20:43
40
Femmo Hermans
HAC
20:49
41
Marcel de Jong
AKU
20:52
42
Ferdy van der Heide
Hera
20:53
43
Jacco Koot
AV Castricum
20:53
44
Mark Smit
AV Castricum
20:58
45
Marcel Wouters
AV Nijmegen
21:01
46
Focko Imhorst D
TSV Bayer 04 Leverku
21:07
47
Jilles Wittebrood
Trias
21:12
48
Michiel de Ruiter
Hera
21:19
49
Joep van Oorschot
Seven Hills Running
21:33
50
Gideon Kok
Hera
21:37
51
Luuk Wevers
AV Oirschot
21:45
52
Rogier Wezeman
Groningen Atletiek
21:48
53
Luuk ten Have
De Liemers
21:50
54
Lukas van de Wetering
Leiden Atletiek
21:51
55
Richard Reijnhout
AV '56
21:59
56
Victor Bouwman
De Liemers
22:16
57
Floor van Langen
De Spartaan
22:40
58
Chokri Araiedh
TSV Bayer 04 Leverku
23:08
59
Richard Holstege
AV '40
23:13
60
Patrick Sanders
Fortuna '67
23:28
61
Jack Luteijn
De Wielingen
23:42
62
Stijn Rutten
Atledo
24:09
63
Maarten Kuijken
Seven Hills Running
25:01
2600M, VROUWEN KORTE C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anjolie Wisse
Haag Atletiek
8:25
2
Iris Wullems
Rotterdam Atletiek
8:26
3
Eva Jansen
8:28
4
Sabrine vd Reijt
Sprint
8:32
5
Anne van de Hurk
Prins Hendrik
8:45
6
Carina v Dorp
Hellas
8:55
7
Stella Jongmans
Haag Atletiek
9:00
8
Sandra de Block
RK HAV
9:03
9
Rian van der Burgt
AVV
9:04
10
Heidi de Ridder
Leiden Atletiek
9:05
11
Michelle Fangmann
GAC Hilversum
9:06
12
Jany van Gerwen
PSV
9:10
13
Rachel Wouters
Typhoon
9:14
14
Dunja Driessen
Unitas
9:21
15
Yvonne Hak
Hera
9:23
16
Karin Bastian
Dynamica
9:23
17
Kirsten Driessen
Unitas
9:28
18
Joyce Vrijenhoek
Clytoneus
9:28
19
Kirsten Snijder
Sprint
9:33
20
Wieke Bastiani
Scorpio
9:34
21
Ingrid Grutters
Atverni
9:37
22
Georgine
AAC
9:42
23
Ellen Schepel
Ciko '66
9:55
24
Janneke Arts
De Keien
9:59
25
Geertje de Man
PSV
10:03
26
Karin Schelle
Marvel
10:04
27
Nadia Waenven
Leiden Atletiek
10:19
28
Madeleine Kenter
Almere '81
10:29
29
Erika van de Horst
Zaanland
10:44
2600M, MANNEN KORTE CR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Beumer
Prins Hendrik
7:12
2
Ronald Bassa
De Keien
7:15
3
Jasmin Salihovie
Bosnie
7:17
4
Sebastièn Schletterer
AAC
7:18
5
Erik Niemeijer
Vitalis
7:20
6
Joost de Klerk
Phanos
7:21
7
Patrick Tas
AV '40
7:21
8
Arno Hoevink
AV '34 Apeldoorn
7:21
9
Sebastiaan Francke
Achilles-Top
7:22
10
Leon Ineke
NOVA
7:22
11
Geert-Jan Wassink
Rotterdam Atletiek
7:24
12
Timothy Karanu
PSV
7:24
13
Michel van de Wall
Unitas
7:26
14
Hilbert de Vries
Groningen Atletiek
7:26
15
Evert Gielen
Achilles-Top
7:29
16
Ruben Scheurwater
Prins Hendrik
7:29
17
Pieter van Langen
De Spartaan
7:32
18
Marcel Versteeg
Loopgroep PK
7:34
19
Hasan Mao Dahir
Bosnie
7:35
20
Jaap van Hooidonk
Loopteam Ed Sligcher
7:36
21
Vincent Hermes
Achilles-Top
7:38
22
Jiri Kemper
Zaanland
7:39
23
Peter Heusschen
Venray Regio
7:40
24
Wouter Ammeraal
Hera
7:43
25
Martijn van Leeuwen
AV Castricum
7:44
26
Boyd de Clerq
Almere '81
7:46
27
Rob Maas
Sprint
7:47
28
Hessel Posthuma
AV Castricum
7:47
29
Dave Klink
Leiden Atletiek
7:48
30
Vincent Sokolowski
Arena
7:49
31
Ruud Blikman
Atletics Nijverdal
7:50
32
Sander Berk
GAC Hilversum
7:51
33
Evert van Nigtevecht
Sprint
7:52
34
Bart Uiterwijk
Arena
7:52
35
Marc Vierveijzer
OSS-VOLO
7:53
36
Vincent Groen
Hera
7:54
37
Koen Raymond
Noordkop
7:54
38
Marijn van Schoote
Kronos
7:55
39
Jaco Booij
Typhoon
7:55
40
Jan-Willem van Heuten
GAC Hilversum
7:56
41
Hugo de Haan
Zaanland
7:56
42
Lucien van Zandvoort
Almere '81
7:57
43
Casper Bruins
GAC Hilversum
7:57
44
Michiel Molevelt
Leiden Atletiek
7:57
45
Bram Duivenvoorden
Olympus '70
7:58
46
Martijn Arnoldussen
Achilles-Top
7:58
47
Marco van Drogenbroek
Clytoneus
8:03
48
Fulco de Heus
AV '23
8:04
49
Kris Ielegems
Duffel Atletiek Club
8:04
50
Jos Kaptein
AAC
8:05
51
J. Awe
Prins Hendrik
8:06
52
Toine van Beckhoven
Attila
8:06
53
Sebastiaan Breedijk
Zaanland
8:06
54
Marcel de Wit
SAV
8:07
55
Sierk Ybema
AV '23
8:07
56
Persijn Berende
Zaanland
8:10
57
Reinoud Kruithof
Hanzesport
8:12
58
Tom Verlinden
Duffel Atletiek Club
8:13
59
Sander Steijvers
AV Weert
8:15
60
Ingmar Vos
PAC
8:16
61
Jork Geraets
Zaanland
8:16
62
Arjan Schilder
Almere '81
8:16
63
Ronald Kleine Koerkamp
Hanzesport
8:18
64
Johan de Visser
Sparta
8:20
65
Wilco Steenwijk
PEC 1910
8:21
66
Ron Kroon
Atverni
8:25
67
Lennart Kleinjans
Unitas
8:27
68
Jesse Kayser
Phoenix
8:31
69
Jan-Peter van der Vlug
Tilburg Road Runners
8:31
70
Eric Stijnman
Haag Atletiek
8:32
71
Ernst van Beekhuizen
Athlos
8:35
72
Marco Vlieks
Sprint
8:36
73
Frank Aarts
GVAC
8:38
74
Manfred Mooyer
AV Edam
8:46
75
Frans van den Hoek
Waterweg
8:49
76
Bart Vermeiren
Duffel Atletiek Club
8:53
77
Jos Goudsmit
GVAC
8:57
78
Brahim Bais
AV Nijmegen
8:58
79
Matthijs Buist
Lopersgroep Deurne
9:05
80
Sander Eggenhuizen
AV '23
9:19
6200M, CROSSGALA VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabrina Mockenhaupt
Duitsland
20:53
2
Christine Chepkongo
Kenia
21:10
3
Susanne Ritter
Duitsland
21:14
4
Hilda Kibet
Kenia
21:25
5
Gladys Aqui
Kenia
21:37
6
Anita Looper
Netherlands
21:38
7
Birte Bultmann
Duitsland
21:44
8
Irma Heeren
Netherlands
21:49
9
Krijstijna Loonen
Netherlands
21:53
10
Justyna Lesman
Polen
21:54
11
Nadja Wijenberg
Netherlands
21:55
12
Adrienne Herzog
Netherlands
22:04
13
Karolina Jarzynska
Polen
22:05
14
Juliane Becker
Duitsland
22:07
15
Miranda Boonstra
Netherlands
22:08
16
Michaela Schedler
Duitsland
22:13
17
Vivian Ruijters
Netherlands
22:19
18
Carmen Scewert
Duitsland
22:22
19
Judith Heinze
Duitsland
22:26
20
Jolanda Verstraten
Netherlands
22:30
21
Selma Borst
Netherlands
22:31
22
Wilma van Onna
Netherlands
22:33
23
Elvine Jepkoech Korir
Kenia
22:47
24
Barbara Zutt
Netherlands
23:06
25
Pauline Claessen
Seven Hills Running
23:13
26
Sandra ter Horst
Netherlands
23:20
27
Gabrielle Vijverberg
Netherlands
23:32
28
Silvie Mulle
AC Waasland
23:37
29
Marjolein Secrève
Phoenix
23:43
30
Marleen van der Graaff
Typhoon
23:49
31
Femke Klous
Netherlands
23:59
32
Marianne Hoogerbrugge
Haag Atletiek
24:07
33
Maureen Kosgei
Kenia
24:15
34
Jeannine Hagedorn
TSV Bayer 04 Leverku
24:21
35
Paddy Herijgers
Loopgroep PK
24:37
36
Merel de Knegt
Attila
24:41
37
Natalia Palit
Moldavie
24:47
38
Ellen Ruigrok
PAC
24:56
39
Rose Cheshire
Kenia
24:59
40
Julia Budniak
Polen
26:10
41
Sylvia de Vries
Leiden Atletiek
26:33
42
Susanne Leunk
Cialfo
29:30
10 KM, CROSSGALA MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luke Kibet
Kenia
29:16
2
Valentine Orare
Kenia
30:17
3
Andrew Limo
Kenia
30:23
4
Bernard Kiprop Kipyego
Kenia
30:24
5
Luc Krotwaar
Netherlands
30:30
6
Sebastian Hallmann
Duitsland
30:33
7
André Green
Duitsland
30:40
8
Jamal Baligha
Marokko
30:41
9
Oliver Dietz
Duitsland
30:51
10
Latu Jiru Wagu
Ethiopie
31:01
11
Leszek Biegala
Polen
31:04
12
Simon Vroemen
Netherlands
31:07
13
Guus Jansen
Netherlands
31:09
14
Patrick Stitzinger
Netherlands
31:11
15
Oliver Mintzlaff
Duitsland
31:13
16
Sander Schutgens
Netherlands
31:18
17
Hugo van de Broek
Netherlands
31:20
18
Thorsten Gombert
Duitsland
31:21
19
Marco Gielen
Netherlands
31:25
20
Koen Raymaekers
Netherlands
31:32
21
Aziz Bougra
Marokko
31:37
22
Jim Svenoy
Noorwegen
31:38
23
Michael May
Duitsland
31:40
24
Jaroslaw Cichocky
Polen
31:47
25
Michael Karczmar
Polen
31:53
26
Dominic Burkhardt
Duitsland
31:53
27
Wilson Kipkoskey Chemw
Kenia
31:54
28
Fransua Woldemariam
Netherlands
31:58
29
Leszek Zblewski
Polen
32:02
30
Yassine Abatourab
Marokko
32:05
31
Jeroen van Damme
Netherlands
32:06
32
Jan Krauspe
Duitsland
32:09
33
Said Kanfaoui
Marokko
32:12
34
Mohammed Labquira
Marokko
32:14
35
Eric Negerman
Netherlands
32:20
36
Lars Haferkamp
Duitsland
32:27
37
Fahd Mellouk
Duitsland
32:29
38
Bram Coppens
Belgie
32:44
39
Nabil Karimi
Marokko
32:48
40
Colin Bekers
Netherlands
32:49
41
Boris Suhodolschi
Moldavie
32:53
42
Roger Smeets
Netherlands
33:06
43
Marc Pacqué
Netherlands
33:13
44
Abdelkebir Htaibi
Marokko
33:15
45
Frederik Verhagen
Belgie
33:21
46
Paul Hagendoorn
Netherlands
33:39
47
Jan-Willem Schaar
Netherlands
33:42
48
Guido Streit
Duitsland
33:47
49
Tom Foubert
Belgie
33:49
50
Bernard te Boekhorst
Netherlands
33:53
51
Ad de Bruin
Netherlands
34:22
52
Dumitri Bogus
Moldavie
34:35
53
Bastian Rodowski
Duitsland
34:40
54
Till Hoffmann
Duitsland
35:10
55
Tobias Dolch
Duitsland
35:21
56
Robby Van Havere
Belgie
38:00
2600M, GENODIGDEN GALA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tonnie Dirks
8:05
2
Marcel Versteeg
8:16
3
John van de Wansem
8:19
4
Rene Godlieb
8:46
5
Han Kulker
8:48
6
Ad Buijs
8:51
7
Robert de Brouwer
9:01
8
Anne van Schuppen
9:12
9
Erika vd Bilt
9:22
10
Marjan Freriks
9:43
11
Yvonne vd Kolk
9:50
12
Piet vd Haas
9:51
13
Bram Wassenaar
9:53
14
Jacques Valentin
9:54
15
Christine Schellevis
10:39
16
Henk Mentink
10:52
17
Lenie vd Poel
11:00
18
Tinneke Boonen
11:05
19
Gon Mevis
11:15
20
Lia Verbeek
11:45
21
Klaas Lok
12:28
22
Noud Derks
12:29
23
Nico Rasenberg
12:50
24
Thea Martens
13:27
25
Tineke Godschalk-Kluft
13:27
26
Chris Schuts
13:30
27
Hans Janssen
13:46
28
Loet Visschers
13:47
29
Wilbo Lelieveld
13:48
30
Piet Waaning
13:48
Uitslagen.nl
30-11-2003 00:00