Uitslagenlijst Vjennecross

Vriezenveen - Zaterdag 27 december 2003

M-12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
7:03
2
Dionne Deemter
Hardenberg
7:25
3
Lynn Meier
Hardenberg
7:55
4
Kimberly Visser
Markelo
8:10
J-12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen Veldhuis
Nijverdal
6:58
2
Lodewijk Wennemars
Nijverdal
6:59
3
Gert-Jan Smelt
Vriezenveen
7:07
4
Rudger de Jonge
Vroomshoop
7:36
5
Emiel de Wit
Vriezenveen
8:04
6
Ruud Stegeman
Vriezenveen
10:06
DAMES, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolise Kreuger
Rijssen
14:55
2
Manon Herbert
Bergentheim
16:21
3
Kim Kolthof
Enter
16:47
HEREN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart de Vries
Hengelo
12:20
2
Frank ten Brinke
Bergentheim
12:26
3
Jonathan Deemter
Hardenberg
12:47
4
Bjorn Veldman
Nijverdal
12:58
5
Gertin Roke
Ommen
13:00
6
Edwin Berkhof
Westerhaar
14:49
7
Robert Pezy
Vriezenveen
15:50
DSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde Pape
Vriezenveen
20:46
2
Marleen Herbert
Bergentheim
20:52
3
Alexandra Visser
Almelo
22:45
4
Annemarie Eshuis
Vriezenveen
26:24
DVET, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid van Velden
Hardenberg
19:32
2
Gerda Willems
Ommen
21:12
3
Els Kreuger-Post
Rijssen
23:59
4
Berna Bloemhof
Vriezenveen
26:14
5
Gerda Spit
Vriezenveen
26:14
6
Sonja Bos
Geesteren
26:46
7
Manny van der Heiden
De Pollen
27:59
HSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Sanderman
Rijssen
15:38
2
Vincent Kerssies
Westerhaar-Vriezenv
16:06
3
Martijn van Goor
Hollandscheveld
16:29
4
Marijn de Jonge
Vroomshoop
16:54
5
Dennis de Vries
Hengelo
16:55
6
Jan Grissen
Westerhaar
17:17
7
Jan Jansen
Rijssen
17:32
8
Quiten Stern
Almelo
18:00
9
Herwin Voortman
Rijssen
18:10
10
Jasper Voortman
Rijssen
18:27
11
Hendri Schipper
Sibculo
18:33
12
Luuk Voortman
Rijssen
18:45
13
Peter Visser
Goor
19:37
14
Edwin Oldehinkel
Radewijk
20:02
15
Martijn Reurink
Vriezenveen
20:24
16
Henk Bos
Vriezenveen
21:32
17
H. Snijder
Westerhaar
22:12
18
Patrik van der Velde
Vriezenveen
23:31
19
Jan Waander
Wierden
23:47
20
Kevin Spit
Vriezenveen
23:48
21
Ids Tuinstra
Almelo
23:48
HVET, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Groot
Hardenberg
16:39
2
Jan Ekkel
Vroomshoop
16:57
3
Dick Sanderman
Rijssen
17:09
4
Jan Pieter de Vries
Hengelo
18:19
5
Andre Boshoeve
Vriezenveen
18:22
6
Geert Berkhof
Westerhaar
18:25
7
Teun Biglaar
Westerhaar
19:18
8
Jan Hankamp
Vroomshoop
20:04
9
Marco Vlaming
Ommen
20:09
10
Maarten van Minnen
Almelo
20:25
11
Johan Pape
Vriezenveen
20:46
12
Evert Bos
Vriezenveen
20:49
13
Stapel
Almelo
20:53
14
Johan Kuilder
Almelo
22:47
15
Jan Smelt
Vriezenveen
23:34
16
Eduard van der Heiden
De Pollen
23:50
17
Tjerk Tuinstra
Almelo
23:53
18
Martin Boswinkel
Vriezenveen
24:04
19
Hans Dekker
Vriezenveen
25:08
20
E. de Jonge
Vroomshoop
25:23
21
Marinus Bos
Geesteren
25:28
DSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leanne Kruiskamp
Vriezenveen
43:27
2
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
47:31
3
Lianda Kalsbeek
Vriezenveen
49:39
DVET, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Birgit Landewe
Boekelo
36:40
2
Anita Deemter
Hardenberg
41:11
3
Annette van der Weide
Vroomshoop
51:13
HSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
Nijverdal
31:19
2
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
32:10
3
Bert Kelder
Den Ham
33:52
4
Remi de Olde
Almelo
35:23
5
Erik Post
Bergentheim
35:30
6
Lars Smit
Vriezenveen
35:52
7
Gert Berenst
Vroomshoop
36:52
8
Gerhard Rohof
Vriezenveen
40:04
9
Jan Otter
Vriezenveen
40:37
10
Theo Oldehinkel
Hardenberg
41:23
11
Ralf Abbink
Vriezenveen
44:12
12
Robert Timmers
Vriezenveen
45:45
13
Sander de Wit
Vriezenveen
46:04
14
Erik Meulenbeld
Vriezenveen
47:47
HVET, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Voortman
Steenwijksmoer
31:10
2
Adri Deemter
Hardenberg
32:36
3
Albert Oldehinkel
Radewijk
35:05
4
Henk Meppelink
Gramsbergen
36:36
5
Jos Keulstra
Boekelo
37:25
6
Harry Martens
Hoogeveen
38:30
7
Bennie Geerdink
Almelo
39:08
8
Henk Aalderink
Vriezenveen
39:15
9
Herman Bouwhuis
Den Ham
39:54
10
A. Stegeman
Vriezenveen
40:14
11
B. Tijdhof
Aadorp
40:49
12
Andre Spit
Vriezenveen
40:58
13
Lucien Popma
Vriezenveen
41:51
14
Wolter Croezen
Westerhaar
42:50
15
Jan Vugteveen
Vriezenveen
43:02
16
Arnold Kuipers
Aadorp
43:37
17
Bart de Rode
Vriezenveen
43:50
18
Hans Hoekman
Ommen
44:02
19
Jan Pezy
Vriezenveen
44:45
20
Gerard Bolte
Hardenberg
50:15
Wij hopen dat u - ondanks de gedwongen verhuizing
op het laatste moment - heeft genoten van het
parcours en dat we u bij de volgende door onze
vereniging georganiseerde wedstrijd wederom mogen
verwelkomen. Dat is dederde Zandstuve Bosloop van
dit seizoen, op 17 januari.
Kijk voor alle informatie over onze wedstrijden op http://avv.host.sk
Tevens kunt u daar uw eventuele commentaar en suggesties kwijt.
Uitslagen.nl
27-12-2003 16:06