| | | | | Uitslagenlijst 35e Int. Fondas Sprintcross
Breda - Zondag 18 januari 2004
MPUPC, MEISJES PUP.C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JPUPC, JONGENS PUP.C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MPUPB, MEISJES PUP.B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Karlijn Mertens
AV Nijmegen
5:23
17
Floortje van de Corput
Sprint
6:17
18
Charlotte van de Ven
Sprint
6:43
JPUPB, JONGENS PUP.B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Carliho Suykerbuyk
AVR '90
5:19
7
Rob van der Heijden
Sprint
5:34
MPUPA, MEISJES PUP.A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
20
Simone van der Sman
Sprint
5:36
JPUPA, JONGENS PUP.A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Hubert van der Weijde
Sprint
5:22
7
Devin van Wageningen
Nederland
5:24
MJUND, MEISJES JUN.D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Admay van Oevelen
Achil '87
5:21
4
Jessica Vermeeren
Loopteam Ed Sligcher
5:24
8
Kristy van Lieshout
Sprint
5:36
9
Nikki Kraussen
Loopteam Ed Sligcher
5:37
10
Sacha van der Donk
Atverni
5:40
13
Anne Sophie Creutzburg
Sprint
5:46
17
Jeanine van de Klashor
Hellas
6:03
JJUND, JONGENS JUN.D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Melvin Franken
Loopteam Ed Sligcher
4:51
30
Dion van Rijckevorsel
Sprint
6:21
MJUNC, MEISJES JUN.C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
4:59
5
Esther Arts
Lopersgroep Deurne
5:05
6
Merel Franken
Loopteam Ed Sligcher
5:11
8
Suzanne van Staveren
Seven Hills Running
5:21
12
Kirsten Jeras
Loopteam Ed Sligcher
5:26
22
Maartje van der Heijde
Sprint
6:22
29
Dimphy van den Bogaert
Sprint
7:15
31
Jaki Marise Kartopawir
Sprint
7:17
JJUNC, JONGENS JUN.C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Norman van Wageningen
Nederland
8:10
5
Rutger van Oosterwijck
Loopteam Ed Sligcher
8:31
7
Thomas van der Heijden
Sprint
8:43
12
Stefan Lazeroms
Loopteam Ed Sligcher
9:14
14
Wouter van der Graaf
Atverni
9:20
15
Mathijs van Haperen
Sprint
9:26
16
Martijn de Winter
AVO 1983
9:28
22
Maurice van de Hoven
Typhoon
10:24
27
Frank van den Wijngaar
Scorpio
10:36
MJUNB, MEISJES JUN.B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Fanny van Maanen
Rotterdam Atletiek
10:33
5
Ilonka van den Hengel
Athlos
10:42
12
Mireille Ploegmakers
Oss '78
11:47
13
Veerle van Balen
Hollandia
12:19
JJUNB, JONGENS JUN.B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Menno Franken
Loopteam Ed Sligcher
19:24
8
Roel van Opdorp
Leiden Atletiek
19:44
9
Niels van Haperen
Loopteam Ed Sligcher
19:55
10
Arnoud Brugge
Groningen Atletiek
20:01
12
Jarno van Miltenburg
Hellas
20:41
15
Maarten van Zeggeren
Parthenon
21:00
16
Kevin van Groningen
Hellas
21:11
17
Anton Hunt
Leiden Atletiek
21:18
18
Tim van den Berg
Prins Hendrik
21:21
23
Niels de Jong
Tilburg Road Runners
23:20
24
Mathijs van Campenhout
Sprint
23:35
MJUNA, MEISJES JUN.A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Andrea Deelstra
Athlon Loopgroep Hee
13:23
4
Michelle Terwiel
Parthenon
15:06
JJUNA, JONGENS JUN.A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Gerwin van de Hurk
Oss '78
26:31
14
Wesley Kerr
Leiden Atletiek
29:50
18
Rene Joosten
Loopteam Ed Sligcher
31:16
VKORT, VROUWEN KORT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liesbeth van de Velde
België
9:25
3
Iris Wullems
Rotterdam Atletiek
9:40
5
Sabine van de Reijt
Sprint
9:48
6
Anjolie Wisse
Haag Atletiek
9:52
9
Esther Schrijvers
Prins Hendrik
10:21
16
Lindsay van Marrewijk
Olympus '70
11:12
MKORT, MANNEN KORT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Stefan Beumer
Prins Hendrik
8:11
7
Ruben Schuurwater
Prins Hendrik
8:23
10
Marcel Versteeg
Loopgroep PK
8:31
12
Bastiaan Boschker
Rotterdam Atletiek
8:36
14
Jeroen Zeinstra
Loopgroep PK
8:37
15
Geert-Jan Wassink
Rotterdam Atletiek
8:40
17
Pieter van Langen
De Spartaan
8:46
21
Peter Heusschen
Venray Regio
8:52
22
Martijn van Leeuwen
AV Castricum
8:53
25
Sebastiaan Breedijk
Zaanland
8:56
26
Dave Klink
Leiden Atletiek
8:59
32
Ronald van den Dungen
Tartlétos
9:06
34
Steven Tito
Leiden Atletiek
9:09
36
Ronald Weevers
Prins Hendrik
9:11
38
Vincent Anker
Leiden Atletiek
9:12
41
Evert van Nigtevecht
Sprint
9:22
43
Pascal Noort
Leiden Atletiek
9:27
47
Cristian Kocx
Loopteam Ed Sligcher
9:41
49
Frans van den Hoek
Waterweg
9:49
52
Richard van den Biggel
THOR
10:12
53
Markus Leven
Duesseldorf (GER)
10:22
VSEN, VROUWEN SENIORE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Anita Looper
Groningen Atletiek
19:13
5
Miranda Boonstra
Prins Hendrik
19:52
6
Claartje Raedts
Leiden Atletiek
20:30
8
Suzanne Wiertsens
AV Castricum
20:37
9
Pauline Claessen
Seven Hills Running
20:43
10
Jolanda Verstraten
Scopias
20:46
11
Paddy Herijgers
Loopgroep PK
21:27
12
Marleen van der Graaff
Typhoon
21:37
14
Anneke de Wolff
Leiden Atletiek
21:56
15
Sylvia de Vries
Leiden Atletiek
22:57
16
Marleen Zijderlaan
Avantri
23:22
MSEN, MANNEN SENIOREN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Kamiel Maase
Leiden Atletiek
32:54
8
Patrick Stitzinger
Pegasus
33:39
12
Jeroen van Damme
Loopteam Ed Sligcher
34:15
15
Toon Heeren
Loopteam Ed Sligcher
34:53
27
Edy da Silva
Rotterdam Atletiek
36:51
29
Ralph Apeldoorn
Leiden Atletiek
37:09
31
Edgard Creemers
Leiden Atletiek
37:21
33
Reinier Burgemeester
Parthenon
37:25
34
Stefan Hulisz
Leiden Atletiek
37:37
35
Wilbert Touw
Loopteam Ed Sligcher
38:10
37
Pieter van der Luijt
Leiden Atletiek
38:35
38
Hessel Posthuma
AV Castricum
39:03
39
Matthijs van Scheijen
Loopgroep PK
39:11
41
Colin Bekers
Loopteam Ed Sligcher
40:00
44
Jempy van de Veeken
Typhoon
40:41
52
Erik Ringenier
Loopgroep PK
44:01
54
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
45:00
56
Edwin Spangenberg
Achilles
46:30
57
John Marijnissen
Loopgroep PK
49:04
60
Dennis François
Groene Ster
56:06
V35, VROUWEN VET
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florence van Rijsberge
THOR
16:08
6
Jose Nouws
Veteranen Nederland
19:11
V45, VROUWEN VET
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marianne van Velzen
Sprint
18:05
3
Bep Tielemans
Olympia Halsteren
21:36
4
Corrie van Haperen
Achilles
21:47
V55, VROUWEN VET
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Knapen
Loopgroep PK
18:34
M40, MANNEN VET
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
26:58
3
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
27:26
12
Henk van Haperen
Loopteam Ed Sligcher
30:34
19
Eric Rennert
AV Papendrecht
31:44
26
Frank van den Akker
Atledo
33:34
27
Kees Vissers
Road Runners Etten-L
33:41
M50, MANNEN VET
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
13
Ton van Exsel
Veteranen Nederland
33:28
M60, MANNEN VET
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Cor Halsema
Veteranen Nederland
34:03
G, G-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
Uitslagen.nl
18-01-2004 16:59