Uitslagenlijst 3 de Dinkelloop

Losser - Zondag 15 februari 2004

PUP J, 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nils Burtling
Epe (GER)
4:44
2
Mattias Haget
Epe (GER)
5:12
3
Kevin Lensen
Iphitos
5:15
4
Lars Hesselink
Iphitos
5:24
5
Tom Hesselink
Iphitos
5:28
6
Colja Heerink
Losser
5:34
7
Joris Hermsen
Marathon Pim Mulier
5:35
8
Maarten Vaneker
Losser
5:41
9
Yhze Keulstra
TION
5:41
10
David Lensen
Iphitos
5:42
11
Florian Stuivenberg
Iphitos
5:45
12
Stefan Haget
Epe (GER)
5:58
13
Chistoph Flucht
Epe
5:59
14
Sjoerd Hermsen
Oldenzaal
6:30
15
Joury van Dam
Iphitos
7:08
16
Maurice Perik
Iphitos
7:17
17
Niels Dikken
Iphitos
7:42
PUP M, 1.2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pien Keulstra
TION
4:56
2
Astrid Varenhorst
Iphitos
5:41
3
Jana Heerink
Losser
6:00
4
Kimberly Visser
Goor '75
6:04
5
Louisa Haget
Epe (GER)
6:06
6
Annika Thebelt
Epe (GER)
6:07
7
Hinke Spanjer
Iphitos
6:08
8
Fenne Keulstra
TION
6:13
9
Marloes Snippert
Losser
6:28
10
Mei-an Thio
Iphitos
7:00
11
Lianne Snippert
Losser
7:19
12
Annelien Thio
Iphitos
7:55
JUN J, 2.4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Hazekamp
Iphitos
10:03
2
Rick Bouwhuis
Iphitos
10:14
3
Ruud Vaneker
Iphitos
10:35
4
Mark Vlutters
Iphitos
10:45
5
Jurriƫn Lensen
Iphitos
11:11
6
Florian Benscheidt
Iphitos
11:23
7
Daan Vaneker
Losser
11:25
8
Jelle Keuper
Oldenzaal
11:26
9
Ton Telgenkamp
Iphitos
11:27
10
Sander Vlutters
Iphitos
12:07
JUN M, 2.4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Pross
Iphitos
9:58
2
Eline Vollenbroek
Iphitos
10:23
3
Judith Varenhorst
Iphitos
11:01
4
Anouk Fischer
Iphitos
12:07
5
Birgit Benscheidt
Iphitos
12:09
6
Sanne Vaneker
Iphitos
12:47
7
Jolein Stege
Iphitos
12:56
8
Carien Geissler
Iphitos
13:44
9
Elske Brinkhof
Iphitos
14:16
JUN J, 4.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Hartman
Tilligte
21:35
2
Piet van Hees
Losser
28:30
SEN M, 4.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Withag
Avanti-Wilskracht
18:40
2
Frank van Hees
Losser
28:30
3
Bram Zwiers
Losser
28:43
SEN V, 4.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarie Verheijen
Iphitos
27:22
VET M, 4.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Roetenberg
Overdinkel
26:34
2
Peter Heerink
Losser
27:04
3
Fons Schoppink
Losser
27:22
4
Bernd Steinbock
Bad Bentheim (GER)
28:33
VET V, 4.8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brigit Landewe
LAAC Twente
19:33
2
Harriette Withag
Avanti-Wilskracht
25:24
3
Angele ten Berge
Losser
27:21
4
Yvonne Snippert
Losser
30:24
JUN J, 7.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Reith
Hengelo Ov
36:28
SEN M, 7.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helmink
Veluwe
30:40
2
Theo Weda
Denekamp
31:05
3
Sander Elfring
Enschede
35:52
VET M, 7.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene van Vliet
Veluwe
29:29
2
Alfred Atta
LAAC Twente
30:26
3
Henri Mulder
Losser
31:09
4
Henk Hartman
Tilligte
32:40
5
Bertus Visschedijk
Loopgroep De Lutte
32:47
6
Jos Bouwman
Losser
33:54
7
Jan Vrinte
Iphitos
35:31
8
Gerhard Wessels
Iphitos
36:15
9
Appie de Groot
Marathon Pim Mulier
36:55
10
Fons Tiehatten
Avanti-Wilskracht
37:52
11
Bennie Geissler
Avanti-Wilskracht
37:53
12
Rob Reith
Hengelo Ov
38:22
13
A Knol
Losser
40:48
14
Henk Telgenkamp
Losser
43:14
15
Dolf Wolters
Losser
43:52
16
Anton Elfring
Enschede
46:26
VET V, 7.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Prigge
LAAC Twente
29:03
2
Sabine ten Vregelaar
LAAC Twente
31:44
3
Margot Heerink
Iphitos
36:50
4
Gerda Scholten
LAAC Twente
42:18
5
Jannie Lubberts
Borne
43:23
6
Gerda Smits Bonte
Borne
44:01
7
Olthof
Borne
44:40
8
Lidwien ten Brinke
Avanti-Wilskracht
45:59
9
Boukje Dolron
Avanti-Wilskracht
45:59
SEN M, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andre Oude Elferink
Dionysos
42:34
2
Gerrit Dijkslag
AVA '70
46:50
3
Gerwin van der Panne
Enschede
48:31
4
Stephan Lansink
Fleringen
49:45
5
Riekus Lensen
Iphitos
51:21
6
Rene Leloux
de Lutte
52:39
7
Freddie Roelfsema
Losser
53:22
8
Jeroen Loskamp
Glan beekhoek
53:37
9
Robert Even
Overdinkel
53:57
10
Stephen Arnoldus
Iphitos
55:51
11
Peter Visser
Goor
55:58
12
Robert Leloux
Itterbeck (GER)
56:14
13
Grego Kamphuis
Vasse
58:51
14
Jan Grobben
Losser
1:10:28
VET M, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Vlutters
Iphitos
48:07
2
Gerritjan van Alst
LAAC Twente
48:19
3
Anton Bolhaar
Loopgroep De Lutte
49:45
4
Dick Nijland
AV Rijssen
51:06
5
Karl Heinz Epping
Epe (GER)
51:46
6
Jan Nijmeijer
Iphitos
52:30
7
Vincent Heering
Goor '75
52:37
8
Herman ten Broeke
Iphitos
53:05
9
Alphons Pross
Loopgroep De Lutte
53:06
10
Hans Jeurgen Schley
Stadtlohn (GER)
53:59
11
Theo Kosters
Goor '75
54:43
12
Harry Blokhuis
Loopgroep De Lutte
55:50
13
Clemens Volker
Iphitos
55:55
14
Robert Postel
Overdinkel
57:08
15
Andre Winkelhorst
Epe (GER)
57:53
16
Tjitze de Vries
Hengelo
58:30
17
Herman Lenting
Oldenzaal
58:32
18
Willy van Dalen
Enschede
59:08
19
Teddy Godschalk
Iphitos
1:01:35
20
Gerrit Jan Sotthewes
Enschede
1:01:55
21
Jos Sanderink
Oldenzaal
1:02:08
22
Henk Aalders
Oldenzaal
1:02:08
23
Benni Dijkstra
Overdinkel
1:02:24
24
van der Zee
SISU
1:07:25
25
Jan Kroeze
oldenzaal
1:08:07
VET V, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angrid Jurgens
Stadtlohn (GER)
57:07
2
Elly Buijvoets
LAAC Twente
58:35
3
Sieny van 't End
Iphitos
59:21
4
Anny Vaneker
Iphitos
1:02:10
5
Margaret Kroeze
oldenzaal
1:08:06
We zeggen dank aan iedereen die deze 3e Dinkelcross heeft mogelijk gemaakt.
Uitslagen.nl
17-02-2004 22:23