Uitslagenlijst 26e Oude Maasloop

Barendrecht - Maandag 12 april 2004

HSEN, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ben Sabahia Mohamed
Sparta
30:58
2
Rob van der Want
Rotterdam Atletiek
31:12
3
Bert Flier
Energie
32:12
4
henrik Barendrecht
Energie
35:33
5
Van der Ven
AV Papendrecht
36:19
6
leen Meijer
Ooltgensplaat
37:26
7
Jeroen van der Brugge
Energie
37:52
M40, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Addy Ruiter
AV Papendrecht
32:44
2
Wouter van de Kleef
Spark
35:20
3
Bert Hederik
Veteranen Nederland
36:25
4
Anton Trommel
Flakkee
37:09
5
Peter Smits
Fortuna
38:18
M45, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Prins
AV Papendrecht
32:53
2
Ad Onnink
Rotterdam Atletiek
34:30
3
Ernesto Gonzalez
PAC
35:03
4
John den hartog
Parthenon
35:14
5
Peter van Gils
Loopgroep PK
35:51
6
John Borsboom
Energie
37:37
7
PC Penning
Veteranen Nederland
39:19
8
Fred van Gent
Energie
43:17
M50, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Tak
Parthenon
35:57
2
Arie booy
Loopgroep PK
42:03
3
Ton Papinga
Energie
45:21
4
Piet Wijnsema
Energie
46:13
M55, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Rutten
Veteranen Nederland
41:14
M60, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Hartsema
Veteranen Nederland
42:23
2
Klaus Schneider
Spirit Oud Beijerlan
45:17
3
Fred Jansen
Energie
47:41
M65, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Pleysier
Waterweg
48:08
DSEN, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
36:44
2
Marjon Kok
Tilburg Road Runners
38:40
3
Carina Groenveld
Energie
43:16
V40, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Vlot
AV Papendrecht
37:36
2
Margo Weerman
PAC
40:46
3
Anja Verschoor
AV Papendrecht
44:18
V50, 10 KM KNAU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ginny Blees
Energie
42:34
2
Greetje Smit
Delta Sport
44:14
3
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
47:05
PRESM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christaan van Beusiche
Mijnsheerenland
31:01
2
Ray Kortram
Rotterdam
37:35
3
Cor Reijm
Barendrecht
37:54
4
Edwin Roggeband
Barendrecht
38:06
5
Jeroen vd Molen
Papendrecht
38:10
6
Henk Timmer
Sliedrecht
38:35
7
Jan Vliet
Numansdorp
38:44
8
Andie Winkes
Renkum
39:08
9
Ewout Timmerman
Barendrecht
39:24
10
Jan Pol
Zwijndrecht
40:25
11
Bert Langerak
Barendrecht
40:33
12
Frank Hammer
Rotterdam
40:51
13
ferry de Valk
Heerjansdam
41:05
14
AL de Leeuw van Weenen
Barendrecht
41:07
15
Ruud Reurings
Barendrecht
41:13
16
Willem Donker
Oud Alblas
41:44
17
Ted den Haan
Vlaardingen
41:44
18
Jose Silva
Rotterdam
41:54
19
Martin Kleinjan
Rotterdam
42:09
20
Joop Vogelaar
Numansdorp
42:32
21
P Dorsman
Capelle aan den IJss
43:16
22
Ronald van Driel
Zwijndrecht
43:21
23
Wim de Schipper
Rotterdam
43:27
24
w Sinterniklaas
Heerjansdam
43:27
25
Farid oilad amar
Rotterdam
43:29
26
Bastiaan Booy
Barendrecht
43:30
27
Jan Vink
Barendrecht
43:36
28
Jacob Jan Vermeijden
Heerjansdam
43:41
29
Leo Tegelaar
Rotterdam
43:50
30
Koos Kenters
Rotterdam
43:51
31
Cor Kros
Poortugaal
44:06
32
Willem de Jong
Barendrecht
44:11
33
Michiel samuels
Barendrecht
44:17
34
Leo S.R. Tegelaar
Rotterdam
44:19
35
Ruud Vlak
Zwijndrecht
44:29
36
Ruus van Meusr
Ooltgensplaat
44:33
37
Dik Kruijthof
Numansdorp
44:37
38
Marco Abdoel
Barendrecht
44:38
39
Huib Uittenboggaart
Rotterdam
44:45
40
Ronald Keij
's-Hertogenbosch
44:47
41
Wim Nienhuis
Barendrecht
44:52
42
Johan van der Velde
Dordrecht
45:09
43
Peter van Veen
Oud Beijerland
45:14
44
Frans Fobbe
Barendrecht
45:16
45
Pieter de Lange
Rotterdam
45:18
46
Cor de Jonge
Aardenburg
45:40
47
Aart Goedhart
Zwijndrecht
45:44
48
Ruud de Jong
Ridderkerk
45:53
49
Henk de Man
Zwijndrecht
45:57
50
Dennie Van Ham
's-Gravendeel
46:36
51
Ed Bremmer
Ridderkerk
46:50
52
Kris Visser
Papendrecht
46:51
53
Paul Grevink
Barendrecht
47:25
54
Wim Goudswaard
Puttershoek
47:38
55
rene van Gool
Zwijndrecht
47:40
56
Ton Wulvert
Dordrecht
47:46
57
Joris Wulfert
Dordrecht
48:31
58
Martin Molierhoek
Barendrecht
48:37
59
Anton van der Stoep
Barendrecht
48:38
60
Marius vd Klooster
Hendrik Ido Ambacht
48:51
61
Alex Eebers
Zuid-Beijerland
49:57
62
Hans Mooren
Barendrecht
50:03
63
Ed Jansen
Spijkenisse
50:14
64
Ellert Naaktgeboren
Hendrik Ido Ambacht
50:45
65
Jan Uittenboogaard
Ridderkerk
51:06
66
Remi van Herwijnen
's-Gravendeel
51:18
67
Diane Versteeg
's-Gravendeel
51:19
68
Peter van Leeuwen
Ridderkerk
51:24
69
Jilles van deer Stoep
Barendrecht
51:39
70
aad V Breugel
Zwijndrecht
51:53
71
Fred Vos
Zwijndrecht
52:20
72
Andre Timmerman
Barendrecht
52:46
73
Jan van Pelt
Dordrecht
52:53
74
Hans luymes
Barendrecht
53:33
75
Ed Baas
Ridderkerk
53:53
76
Arie Gonlag
Barendrecht
53:59
77
John Duijf
Hendrik Ido Ambacht
54:00
78
Farley Tio
Nieuwerkerk ad IJsse
54:08
79
Huib Verschoor
Poortugaal
54:15
80
Jacob Drinkwaard
Barendrecht
54:16
81
Aart van der Wilt
Heerjansdam
54:45
82
Arie van de Klooster
Rotterdam
54:49
83
V Simons
Rockanje
54:53
84
Martin Monster
Barendrecht
56:38
85
Hans Ceelen
Spijkenisse
56:44
86
Herman Witter
Ridderkerk
57:22
87
John ter Zweege
Barendrecht
58:27
88
Chriss lemmens
Rotterdam
59:10
89
Maarten Monster
Barendrecht
1:01:13
90
Johan Ijsselstein
Ridderkerk
1:01:50
91
Jeroen van Klinken
Heerjansdam
1:01:57
PRESV, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anette Cillari
Ridderkerk
43:34
2
Liesbeth v Kampen Brou
Barendrecht
44:42
3
Astrid van Geloven
Vlaardingen
45:58
4
Annelies van Os
Barendrecht
46:26
5
Agnes Klaren
Rotterdam
47:39
6
Silvia van Ooyen
Capelle aan den IJss
48:31
7
Riet Vogelaar
Numansdorp
49:05
8
Marianne muyzer
Puttershoek
49:27
9
Nadine de Boer
Rotterdam
49:35
10
Leonie Plaizier
Heerjansdam
50:11
11
Catherina Speksnijder
Rotterdam
50:38
12
Barbara van Yperen
Zwijndrecht
51:17
13
Marry vd Klooster
Hendrik Ido Ambacht
52:35
14
Carin van Zwienen
Alblasserdam
53:06
15
Yvonne Vaandrager
Barendrecht
53:32
16
Rianne Quuist
Rotterdam
53:39
17
Nance Dalton
Barendrecht
54:05
18
Margo Sontag
Hoogvliet Rotterdam
54:17
19
Marina Witkamp
Barendrecht
54:23
20
Diana Heel
Rotterdam
54:56
21
tonny de Boon
Barendrecht
55:31
22
SH Sital
Rotterdam
55:45
23
Joke Hoitz
Hendrik Ido Ambacht
55:48
24
Ieneke hauwert
Zwijndrecht
55:48
25
Helmi v Helden
Barendrecht
57:41
26
Anneke Grevink
Barendrecht
58:10
27
Lucienne Lemmens
Rotterdam
58:16
28
Nel Scheuirman
Hendrik Ido Ambacht
1:04:16
Shell - Ziedewij
Uitslagen.nl
12-04-2004 17:59