| | | | | Uitslagenlijst Koninginneloop
's-Gravendeel - Vrijdag 30 april 2004
HSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Danny in 't Veen
Zoetermeer
32:37
3
Jeroen Romeijn
Hardinxveld
36:32
8
Kasper van der Giesen
Rotterdam
39:48
10
Sylvain Verheij
Heinenoord
40:39
11
Andre van der Graaf
Dordrecht
41:42
13
Ricardo Bravenboer
Rotterdam
41:46
14
Martin Damme
's-Gravendeel
41:52
15
Rene van Herwijnen
's-Gravendeel
42:05
16
Martin Warbout
's-Gravendeel
42:14
19
Edwin Mallegrom
Numansdorp
42:32
20
Jorrit van Driel
's-Gravendeel
42:47
21
Stephan Alblas
's-Gravendeel
42:48
23
Rene van Waardenburg
's-Gravendeel
43:51
25
Marcel Liefbroer
Papendrecht
44:32
26
Raymond Volkerts
's-Gravendeel
46:45
27
Peter Slangen
's-Gravendeel
46:54
28
Dennie van Ham
's-Gravendeel
47:13
30
Timo van Breugel
's-Gravendeel
47:35
32
Johan van de Velde
Dordrecht
48:15
34
Wesley Damme
's-Gravendeel
51:41
35
Lennert van Driel
's-Gravendeel
51:41
36
Martin van der Westen
Rotterdam
54:19
37
Wil Steinhorst
's-Gravendeel
56:37
HVET, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Arie van der Stel
Zuid-Beijerland
39:44
8
Armand Stolk
Oud Beijerland
40:34
9
Niek Bravenboer
Oud Beijerland
40:40
13
Aart vd Breevaart
Numansdorp
41:55
14
Chris den Hartog
Dordrecht
41:59
16
Henk van Driel
's-Gravendeel
42:03
20
Lambrecht van Dijk
Dordrecht
43:20
22
Andries v.d. Giesen
Numansdorp
44:06
24
Arie Keijzerswaard
Numansdorp
44:12
25
Luutsen Drost
Oud Beijerland
44:17
27
Piet Zwartbol
's-Gravendeel
44:35
32
Toon v.d. Stel
's-Gravendeel
45:04
33
Gerard van Wissen
Klaaswaal
45:06
34
Jan Haverhoek
's-Gravendeel
45:21
38
Henk Naaktgeboren
's-Gravendeel
46:31
40
Ger van de Werken
Oud Beijerland
46:50
41
Ronald de Jong
Heerjansdam
47:02
43
Hugo Tijsmans
Nieuw Beijerland
47:23
45
Henk Snijders
Zuid-Beijerland
47:36
46
Piet van der Linden
's-Gravendeel
47:48
50
Wim Goudswaard
Puttershoek
50:21
54
Aart van der Giesen
Numansdorp
53:32
DSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carina Groeneveld
Rotterdam
44:37
2
Marjon van der Sluis
Klaaswaal
45:10
3
Marie Visser
's-Gravendeel
48:21
5
Marianne Muijzer
Puttershoek
50:28
7
Sandy Marijnissen
Rotterdam
56:31
8
Bianca Impelmans
Oud Beijerland
1:03:58
DVET, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Anita v.d. Linden
's-Gravendeel
47:47
6
Anita de Rooij
's-Gravendeel
55:25
8
Cecile Moolhuysen
Rotterdam
57:16
9
Evaline vd Breevaart
Numansdorp
58:57
Uitslagen.nl
04-05-2004 21:10