Uitslagenlijst Slachtemarathon

Sneek - Zaterdag 12 juni 2004

M REC, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Adrie Boermans
Warga
2:58:34
2:58:20
2
Pieter Hoogenboom
Oudehaske
3:05:08
3:05:02
3
Sicco Roukema
Odijk
3:07:07
3:07:02
4
Bouke de Jong
Bolsward
3:07:20
3:07:18
5
Samme Steenstra
Joure
3:08:10
3:08:06
6
Rein van der Hoek
Hempens
3:08:39
3:08:26
7
Klaas-Jan Elzinga
Landsmeer
3:09:51
3:09:40
8
Eelco Salverda
Groningen
3:10:22
3:09:59
9
Ype de Boer
It Heidenskip
3:10:58
3:10:27
10
Jacob Wieland
Heerenveen
3:13:14
3:13:02
11
Fedde Reinsma
Achlum
3:14:18
3:14:05
12
Gerrie Boersma
Twijzel
3:14:46
3:14:37
13
Peter de Vries
Franeker
3:14:57
3:14:45
14
Wiilie Kiewiet
Mantgum
3:15:04
3:14:56
15
Pieter van der Zee
Londen (GBR)
3:15:05
3:14:42
16
Niels van der Laan
Amersfoort
3:15:44
3:15:35
17
Jan Bijlsma
Cornjum
3:15:46
3:15:40
18
Dirk-Jan Boonstra
Veenendaal
3:17:06
3:16:56
19
Jan de Vries
Giekerk
3:17:11
3:17:04
20
Jørgen Mous
Rotterdam
3:17:53
3:17:49
21
Sytze Wierda
Dordrecht
3:19:09
3:19:04
22
Herman Rankenberg
Oldeholtwolde
3:19:37
3:19:22
23
Bertus de Vries
Vegelinsoord
3:19:44
3:19:32
24
Henri Hofman
Sneek
3:19:46
3:19:25
25
Engbert de Kroon
Lippenhuizen
3:20:07
3:19:15
26
Klaas de Jong
De Tike
3:20:15
3:19:57
27
Klaas Tanis
Franeker
3:20:23
3:20:13
28
Kamel Kemmoun
Groningen
3:20:25
3:18:39
29
Harrie van der Weide
Irnsum
3:21:18
3:21:08
30
Bram van Gosliga
Nijland
3:21:49
3:21:38
31
Simon Scheepsma
Putten
3:22:08
3:21:26
32
Gerrit gerritsma
De Knipe
3:22:30
3:22:20
33
Herman de Haan
Heerenveen
3:22:34
3:22:14
34
Wim Hofman
Hijum
3:22:51
3:22:17
35
Siem Hornyak
Drachten
3:24:08
3:23:47
36
André Bosma
Leeuwarden
3:24:10
3:24:03
37
Jelle Miedema
Willemsoord
3:24:41
3:24:26
38
Jaap Visser
Damwoude
3:25:07
3:24:41
39
Jelle Rodenhuis
Franeker
3:25:08
3:24:59
40
Nico Geels
Westendorp
3:25:18
3:24:38
41
Dirk Londema
Sneek
3:25:31
3:25:14
42
Jappie Braaksma
Ternaard
3:25:52
3:25:28
43
Jacob Bottema
Leeuwarden
3:25:55
3:25:48
44
Henk de Haas
Harderwijk
3:26:08
3:25:13
45
Harm de Boer
Bergum
3:26:08
3:25:42
46
Wiebe Kootstra
Twijzelerheide
3:26:15
3:26:11
47
Gerard Bolding
Steenwijk
3:26:46
3:26:36
48
Sipke Zeldenrust
Woudsend
3:26:55
3:26:25
49
Haitze de Vries
Rotterdam
3:27:09
3:26:59
50
Jan van der Sleet
Haren Gn
3:27:12
3:27:03
51
Johan de Lange
Molenend
3:27:15
3:26:38
52
Nico Hooisma
Dronrijp
3:28:44
3:28:38
53
Richard Fens
Utrecht
3:28:49
3:27:36
54
Albert Hoekstra
Garijp
3:29:00
3:28:28
55
Gerrit Bloem
Sneek
3:29:11
3:29:04
56
Bouwe de Boer
Akkrum
3:29:12
3:27:32
57
Simon Jellema
Sneek
3:29:13
3:28:27
58
Coenraad Mebius
Leeuwarden
3:29:14
3:28:40
59
Hette Bakker
Lippenhuizen
3:29:31
3:29:26
60
Willibrord Schuurman
Olst
3:29:31
3:29:20
61
Tom du Maine
Amsterdam
3:29:47
3:29:14
62
Jan Julius Buwalda
Nieuweschoot
3:29:58
3:29:09
63
Marcel Aardema
Drachten
3:30:01
3:29:25
64
Arend Netjes
Rutten
3:30:12
3:29:56
65
Jan Lunshof
Leeuwarden
3:30:19
3:29:53
66
Lambert Kappert
Leeuwarden
3:30:39
3:29:59
67
Jack Cöp
Sint Nicolaasga
3:30:40
3:29:29
68
Gerard Postma
Koufurderrige
3:30:59
3:30:43
69
Jaring de Groot
Bergum
3:31:19
3:30:53
70
Piet Miedema
IJlst
3:31:30
3:30:53
71
Ate Altenburg
Roodhuis
3:31:40
3:31:09
72
Wisse Zantema
Heeg
3:31:47
3:31:37
73
Onno Hoitinga
Nij Beets
3:32:27
3:30:57
74
Jaap Alberda
Staphorst
3:32:33
3:32:15
75
Albert van der Ven
Harlingen
3:32:40
3:32:23
76
Hans Iseke
Bergen Nh
3:33:09
3:31:59
77
Willy Luyten
Oud-Turnhout (BEL)
3:33:12
3:32:58
78
Donald Idzinga
Scheerwolde
3:33:17
3:32:50
79
Jan Bos
Steenwijkerwold
3:33:55
3:33:16
80
Hans Wognum
Emmeloord
3:34:00
3:32:23
81
Domien van der Weide
Dedemsvaart
3:34:02
3:33:07
82
Wim Oldhoff
Leeuwarden
3:34:15
3:34:07
83
André Domen
Mijdrecht
3:34:32
3:34:19
84
Silvio Teunissen
Bolsward
3:34:34
3:34:21
85
Jan Wijnsma
Boksum
3:34:39
3:34:23
86
George-Jan Blok
Nieuwehorne
3:35:20
3:34:42
87
Arjen Hartlief
Tijnje
3:35:29
3:34:34
88
Wiebe Amels
Joure
3:35:57
3:35:48
89
Otto de Boer
Leeuwarden
3:35:59
3:35:10
90
Hans Tijsma
Leeuwarden
3:36:01
3:34:47
91
Wietse Jonker
Wommels
3:36:19
3:36:07
92
Henk Nauta
Bolsward
3:36:36
3:36:17
93
Cees Banning
Castricum
3:36:38
3:35:31
94
Jan van der Zweep
Sneek
3:36:39
3:35:52
95
Nico van Ginkel
Grouw
3:36:57
3:36:21
96
Peter Pieters
Zwaagwesteinde
3:37:12
3:35:41
97
Rik Hermanides
Groningen
3:37:13
3:36:08
98
André Ydema
Dronrijp
3:37:21
3:36:23
99
Bert Lemmens
Rijen
3:37:25
3:37:19
100
Dorus Drost
Harlingen
3:37:31
3:37:26
101
Jelle de Haan
Ouwster Nijega
3:37:35
3:36:48
102
Rik Haket
Rijperkerk
3:38:12
3:37:24
103
Pieter Buigel
Warffum
3:38:18
3:37:26
104
Jan Zondag
Leeuwarden
3:38:25
3:38:12
105
Peter Wortman
Bolsward
3:38:35
3:38:07
106
Maarten Offinga
Workum
3:38:37
3:38:31
107
Fanfai Tsang
Bolsward
3:38:45
3:38:23
108
Jan Woudstra
Drachten
3:39:13
3:38:16
109
Jaap Kiers
Adorp
3:39:14
3:39:05
110
Gerald Bos
Bakhuizen
3:39:20
3:38:54
111
Sjoerd van Aalzum
Joure
3:39:26
3:38:53
112
Jouke Annema
Leiden
3:39:30
3:39:22
113
Bote Yntema
Grouw
3:39:32
3:38:47
114
Johan van Noordenburg
Jubbega
3:39:49
3:38:56
115
Frans Kalt
Deinum
3:40:07
3:39:30
116
Ton Visser
Bolsward
3:40:50
3:40:34
117
Marcel Stein
Sneek
3:41:10
3:40:26
118
Jeroen Goosen
Kampen
3:41:26
3:41:04
119
Wim Jansen
Sneek
3:41:33
3:41:01
120
Piet van der Heide
Beetgumermolen
3:41:35
3:40:32
121
Daniel de Jong
Dongjum
3:41:37
3:40:10
122
Siert Modderman
Groningen
3:41:42
3:41:06
123
Pieter Dijksterhuis
Diepenveen
3:41:47
3:41:18
124
Jan Buwalda
Irnsum
3:41:53
3:40:46
125
Eduard de Bruin
Grouw
3:42:08
3:41:57
126
Wieger Riemersma
Hallum
3:42:22
3:41:03
127
Ib Haarsma
Burgwerd
3:42:41
3:41:41
128
Fernando Sanchez
Sneek
3:42:49
3:42:21
129
Casper van de Kamp
Oenkerk
3:42:52
3:42:33
130
Eric van der Starre
Raamsdonksveer
3:42:56
3:42:51
131
Gerard van Alteren
Groningen
3:43:03
3:43:01
132
Gerard Blaauwhof
Oldetrijne
3:43:11
3:41:35
133
Eddy Reuvekamp
Sonnega
3:43:12
3:41:38
134
Jos Wester
Amsterdam
3:43:44
3:43:04
135
Emiel van der Graaf
Groningen
3:43:48
3:42:40
136
Johan Zwerver
Leeuwarden
3:43:55
3:43:02
137
Henk Velkers
Leeuwarden
3:44:01
3:43:38
138
Frank Atsma
Woudsend
3:44:04
3:43:10
139
Paul Borst
IJlst
3:44:07
3:43:37
140
Sjouke Hoekstra
Koudum
3:44:12
3:43:20
141
Ko Halff
Wormerveer
3:44:13
3:42:51
142
Siebren J Jasper
Leeuwarden
3:44:30
3:44:23
143
Lútsen Wijngaard
Zutphen
3:44:33
3:43:46
144
Hans van der Steen
Leeuwarden
3:44:34
3:44:10
145
Bosma Ype
Zwolle
3:44:37
3:44:11
146
Hylke de Jong
Buitenpost
3:44:38
3:44:21
147
Pieter Keulen
Lollum
3:44:40
3:44:10
148
Rolf Helder
Arnhem
3:44:46
3:44:20
149
Jan Bosgraaf
Drachten
3:45:07
3:43:33
150
Nico Hoekstra
Leeuwarden
3:45:11
3:44:12
151
Fokko Fokma
Grouw
3:45:17
3:44:54
152
Johan Beintema
Leeuwarden
3:45:41
3:44:54
153
Reitze Kooistra
Oudehaske
3:45:43
3:44:27
154
Frank J. Giezen
Ede Gld
3:45:44
3:44:16
155
Gjalt de Groot
Grouw
3:45:51
3:44:11
156
Roland Dijkstra
Leeuwarden
3:45:56
3:45:31
157
Peter Klaver
Leeuwarden
3:46:00
3:45:51
158
Jacob de Groot
Leeuwarden
3:46:09
3:45:48
159
Frank van Vree
Pingjum
3:46:14
3:46:01
160
Jan Feenstra
Workum
3:46:42
3:45:45
161
Siebrand Dooper
Hillcrest Oaks(Kent)
3:46:56
3:46:11
162
Jans Timmer
Kropswolde
3:46:56
3:45:20
163
Jan Teernstra
Bolsward
3:46:59
3:46:44
164
Guido Vermei
Schalsum
3:47:04
3:46:47
165
Tjerk Bootsma
Kubaard
3:47:04
3:46:45
166
Theo de Groot
Witmarsum
3:47:12
3:46:03
167
Tade Smedes
Garijp
3:47:32
3:47:01
168
Jan reitsma
Sintjohannesga
3:47:42
3:46:11
169
Bert de Heij
Gorredijk
3:47:42
3:47:30
170
Jaap Dijkstra
Velp Gld
3:47:44
3:46:34
171
Jan Reekers
Heerhugowaard
3:48:06
3:47:01
172
Hans Westra
Leeuwarden
3:48:10
3:47:48
173
Johan Salverda
Giekerk
3:48:15
3:47:54
174
Wiebe Dijkstra
Nieuwehorne
3:48:23
3:47:46
175
Folkert Jellesma
It Heidenskip
3:48:30
3:47:25
176
Albert Maas de Lange
Gorredijk
3:49:06
3:48:42
177
Raymond Barkman
Rotterdam
3:49:11
3:48:34
178
Alfred Kuiper
Leek
3:49:21
3:48:07
179
Jeroen Bergsma
Leeuwarden
3:49:42
3:49:27
180
Haye Postma
Itens
3:49:44
3:49:21
181
Kees Visser
De Knipe
3:49:49
3:48:57
182
Gerrit Hilarius
Heerenveen
3:49:58
3:49:25
183
Ulbe Ozinga
Joure
3:50:04
3:48:41
184
Arnold Nijp
Grouw
3:50:09
3:49:58
185
Jeroen Bendijk
Marssum
3:50:12
3:49:26
186
Ben Dankmeyer
Zwaag
3:50:18
3:48:47
187
Jeljer Zijlstra
Wommels
3:50:26
3:49:42
188
Klaas Glas
Oosterwolde Fr
3:50:29
3:49:40
189
Cor van der Molen
Wolvega
3:50:29
3:49:35
190
Ferry Timmerman
Zutphen
3:50:31
3:49:22
191
Fekke J. Fekkes
Koudum
3:50:42
3:49:51
192
Klaas Hiemstra
Koudum
3:50:45
3:49:51
193
Pierre Vanhove
Antwerpen (BEL) (BEL
3:51:05
3:50:47
194
Arend Bosma
Kootstertille
3:51:14
3:49:30
195
Lykele Buwalda
Nieuweschoot
3:51:22
3:50:31
196
Ate Brand
Oldeholtpade
3:51:22
3:49:44
197
Goof Lindijer
Doorn
3:51:30
3:49:52
198
Pyter Brandsma
Sneek
3:51:47
3:51:30
199
Theo Anjema
Indijk
3:51:55
3:51:41
200
Anne de Vries
Wirdum Fr
3:52:05
3:51:48
201
Sido van der Wal
Weidum
3:52:08
3:51:03
202
Dennis Mous
Grouw
3:52:08
3:51:06
203
Luitzen fabriek
Harlingen
3:52:14
3:51:49
204
Jurjen Mous
Lemmer
3:52:15
3:52:00
205
Tonny Ferwerda
Bolsward
3:52:38
3:52:23
206
Arjen Lettenga
Leeuwarden
3:52:39
3:51:02
207
Pieter Visser
Driesum
3:52:46
3:50:58
208
Sjoerd Tolsma
Drachten
3:52:49
3:51:55
209
Chris Zorgdrager
Terschelling Midslan
3:52:51
3:52:15
210
Haije Stellingwerf
Berlikum Fr
3:52:54
3:52:14
211
Ruurd Hans de Boer
Oudemirdum
3:52:59
3:52:02
212
Jan Bootsma
Sijbrandaburen
3:53:05
3:52:56
213
Rein Baarsma
Leeuwarden
3:53:07
3:52:55
214
Bareld Kuilman
Oostermeer
3:53:07
3:52:55
215
Kees van den Berg
Leeuwarden
3:53:09
3:52:50
216
Jelte Reitsma
Rijperkerk
3:53:26
3:53:19
217
Ronald van der Werf
Gorredijk
3:53:28
3:53:17
218
Hans Willems
Leeuwarden
3:53:30
3:52:30
219
Rinke Agricola
's-Gravenhage
3:53:35
3:52:01
220
Norbert Heerkens
Groningen
3:53:46
3:52:44
221
Albert M. de Boer
Zeist
3:53:52
3:53:27
222
Robin Rispens
Oudehaske
3:54:00
3:52:44
223
Lolke Okkema
Burgwerd
3:54:07
3:53:47
224
Vincent van der Horst
Barendrecht
3:54:13
3:53:36
225
Nico Brandsma
Sneek
3:54:17
3:53:34
226
Boskma Piet
Heerenveen
3:54:25
3:54:14
227
Lukas Offinga
Wommels
3:54:27
3:53:57
228
Hans Abbink
Buitenpost
3:54:39
3:53:50
229
André Sietsma
Hoogezand
3:55:24
3:53:40
230
Johannes Meijer
De Knipe
3:55:34
3:54:45
231
Keimpe de Vries
Giekerk
3:55:35
3:54:48
232
Romke Postma
Zetten
3:55:36
3:55:07
233
Paul Neven
Leeuwarden
3:55:49
3:54:11
234
Dirk Hoekstra
Oudehorne
3:55:55
3:54:38
235
Klaas Abma
Wommels
3:55:59
3:55:44
236
Sjoerd Boskma
Bolsward
3:56:06
3:55:19
237
Bart de Haan
Groningen
3:56:08
3:54:17
238
Atze van der Bos
Harlingen
3:56:12
3:55:10
239
Gerhard Heeringa
Harderwijk
3:56:14
3:54:58
240
Durk Gros
Damwoude
3:56:20
3:55:54
241
Geert Holtrop
Hardegarijp
3:56:20
3:55:06
242
Eddie Huisman
Joure
3:56:21
3:55:52
243
Geert de Vries
Zuidland
3:56:21
3:54:39
244
Albert Hoekstra
Harlingen
3:56:27
3:56:03
245
Cees Kamminga
Leeuwarden
3:56:28
3:55:22
246
Hans Feijen
Sintjohannesga
3:56:34
3:55:15
247
Herman Sibma
Scharnegoutum
3:56:36
3:54:55
248
Sytze Grijpma
Heerenveen
3:56:40
3:56:00
249
Wim van der Veen
Baflo
3:56:44
3:55:37
250
Tjitte de Vries
Koudum
3:56:44
3:56:10
251
Peter Versweyveld
Leefdal (Belgie) (BE
3:56:57
3:56:34
252
Bart Regelbrugge
Neerpelt (Belgie) (B
3:57:00
3:56:37
253
Guus Hoekstra
Donkerbroek
3:57:04
3:56:47
254
Gert van Beek
Heerenveen
3:57:07
3:56:17
255
Roland Posthumus
Harlingen
3:57:15
3:56:53
256
Joost Visser
Sneek
3:57:21
3:55:59
257
Johan Betsema
Ten Boer
3:57:27
3:56:56
258
Jos Leenders
Nijmegen
3:57:31
3:56:43
259
Frank van der Kolk
Groningen
3:57:35
3:56:48
260
Freek Pasveer
Leeuwarden
3:57:39
3:57:17
261
Wybren Bakker
Utrecht
3:57:46
3:56:32
262
Gerrit k Kramer
Heerenveen
3:57:50
3:57:38
263
Frans Zwart
Berlikum Fr
3:57:54
3:56:45
264
Bert de Rouw
Roderwolde
3:57:57
3:57:22
265
Jaap Roosjen
Leeuwarden
3:57:57
3:57:45
266
Wiebren Couperus
Rottum Fr
3:58:06
3:57:47
267
Rients Sybrandy
Tzum
3:58:14
3:58:01
268
Harmen van der Ploeg
Amsterdam
3:58:21
3:57:20
269
Watze van der Meer
Wirdum Fr
3:58:43
3:58:26
270
Bote Engwerda
Amersfoort
3:58:58
3:57:10
271
Abe Gietema
Heerenveen
3:59:02
3:58:12
272
Jan Panhuis
Leeuwarden
3:59:03
3:58:18
273
Gerard Houbein
Franeker
3:59:09
3:58:41
274
Nico Swanink
Aerdenhout
3:59:16
3:58:09
275
Sido de Boer
Hardegarijp
3:59:20
3:58:42
276
Folkert Sonsma
Leeuwarden
3:59:27
3:59:13
277
Jcques vd Scheer
Ommen
3:59:28
3:58:48
278
Arend van Akker
Bergum
3:59:32
3:59:03
279
Donald Koster
Leeuwarden
3:59:38
3:58:29
280
Frans bauke de Vries
Harlingen
3:59:41
3:58:44
281
Maarten Borneman
Emmeloord
3:59:48
3:59:00
282
Wiebe Jongsma
Katlijk
3:59:49
3:58:05
283
Jelle Folkertsma
Sloten Fr
3:59:53
3:58:49
284
Klaas Kroeze
Scharnegoutum
3:59:54
3:58:05
285
Rudi van der Werf
Joure
3:59:55
3:59:11
286
Harm de Boer
Opeinde
4:00:01
3:59:38
287
Hans Koekkoek
Meppel
4:00:05
3:59:21
288
Jendo Eelke Visser
Deventer
4:00:11
3:59:23
289
Gerard Niemeijer
Tjalleberd
4:00:11
3:58:50
290
Edo de Jong
Meppel
4:00:13
3:59:28
291
Theo Spijker
Garmerwolde
4:00:13
3:58:56
292
Sydo Hofstra
Heerenveen
4:00:15
3:59:28
293
Martin Stam
Heerenveen
4:00:22
3:59:04
294
Johannes de Boer
It Heidenskip
4:00:27
4:00:16
295
Lucas Foekema
Zeist
4:00:30
3:59:01
296
Herald Hofmeijer
Amsterdam
4:00:37
3:59:38
297
Johan Dorst
Nijmegen
4:00:45
4:00:04
298
Keesjan de Vries
Leeuwarden
4:01:06
4:00:45
299
Onne de Boer
Beetsterzwaag
4:01:21
3:59:57
300
Marten Hepkema
Echten Fr
4:01:22
3:59:33
301
Rob Rooijackers
Schagen
4:01:24
3:59:32
302
Jan Bosma
Lemmer
4:01:25
4:01:10
303
Marcel Walstra
Joure
4:01:35
4:01:05
304
Klaas Jasper
Berlikum Fr
4:01:48
4:00:39
305
Wietse Rozendal
Zwaagwesteinde
4:01:51
4:00:28
306
Roelof Houttuin
Leeuwarden
4:02:14
4:01:17
307
Jaap Vellenga
Beetsterzwaag
4:02:20
4:00:44
308
Frans van der Velde
Tollebeek
4:02:24
4:01:34
309
Johannes Agricola
Joure
4:02:39
4:01:14
310
Johan Vogelzang
Sneek
4:02:40
4:02:30
311
Klaas Beeksma
Joure
4:02:40
4:02:12
312
Jan van Erp
Rauwerd
4:02:43
4:01:38
313
Hendrik Jepma
Stiens
4:02:49
4:02:26
314
Libbe Zijlstra
Koudum
4:02:53
4:02:01
315
Roel van Kuppevelt
Zeist
4:03:01
4:02:20
316
Dick Boersma
Eelde
4:03:01
4:01:51
317
IJsbrand Ram
Franeker
4:03:06
4:01:39
318
Willem Klaas Jansma
Dronrijp
4:03:19
4:02:50
319
Bart Berga
Terwispel
4:03:30
4:03:04
320
Jan van der Wal
Stiens
4:03:32
4:03:14
321
Jacob Tichelaar
Midlum
4:03:34
4:03:01
322
Wijnand Bok
Emmeloord
4:03:38
4:01:59
323
Edzo Sierdsma
Ter Idzard
4:04:03
4:02:29
324
Rudolf van Egmond
Amsterdam
4:04:05
4:03:35
325
Bruin Rotensen
Sappemeer
4:04:09
4:02:58
326
Bert Fleer
Joure
4:04:17
4:03:49
327
Willem van der Tempel
Heerenveen
4:04:18
4:02:59
328
Rudy Hofstra
Heerenveen
4:04:26
4:03:39
329
Johan Boonstra
Harderwijk
4:04:31
4:03:36
330
Melchior Ram
Franeker
4:04:38
4:03:11
331
Peter Velt
Stiens
4:04:48
4:04:30
332
Jan Kalsbeek
Stiens
4:04:48
4:04:27
333
Jeen Schirm
Emmeloord
4:05:08
4:04:40
334
Geert de Jong
Joure
4:05:31
4:04:44
335
Siebren Bosma
Oudeschoot
4:05:37
4:05:12
336
Harry Wiersum
Oenkerk
4:05:43
4:04:50
337
Hylke Zijlstra
Rotterdam
4:05:53
4:05:02
338
Jan de Vries
Stiens
4:05:54
4:05:38
339
Femme Debruin
Leeuwarden
4:06:00
4:05:15
340
Cornelis van der Meer
Oppenhuizen
4:06:08
4:04:36
341
Aris Leijendekker
Tjalleberd
4:06:14
4:04:59
342
Bauke Jacob van der Po
Harlingen
4:06:20
4:05:55
343
Sietze Hiemstra
Drachten
4:06:22
4:05:37
344
Rene Vissers
Emmeloord
4:06:28
4:05:39
345
Wido Dykstra
's-Gravenhage
4:06:28
4:04:44
346
Hans Buis
De Rijp
4:06:34
4:04:46
347
Hyacinth Richardson
Groningen
4:06:36
4:04:47
348
Alex van Zurk
Leeuwarden
4:06:37
4:05:30
349
Sjoerd Wesselius
Hommerts
4:06:39
4:05:35
350
Ank Steltenpool
Drachten
4:06:39
4:04:56
351
Heine Hoogeveen
Surhuisterveen
4:06:57
4:06:32
352
Harrie Strubbe
Wommels
4:06:59
4:06:19
353
Sjoerd H Hoekstra
Garijp
4:07:09
4:06:37
354
Harm Renkema
Stiens
4:07:11
4:06:53
355
Fokko Bosker
Lippenhuizen
4:07:26
4:06:47
356
Fred Boogaard
Heerenveen
4:07:34
4:06:25
357
Alwin Mulder
Heerenveen
4:07:36
4:06:05
358
Henk-Jan hielkema
Steenwijkerwold
4:07:38
4:06:58
359
Erik Kleppe
Franeker
4:07:48
4:06:48
360
Tjalko Bouma
Franeker
4:07:52
4:06:59
361
Cor Faber
Heerenveen
4:07:53
4:07:11
362
Reijn Buren
Terschelling Hoorn
4:07:59
4:07:23
363
Bert van der Noord
Haren Gn
4:08:01
4:07:38
364
Giovanni A. Andriol
Welsrijp
4:08:11
4:06:41
365
Hans Klünder
Winsum Gn
4:08:19
4:07:22
366
Hein Frietema
Sexbierum
4:08:22
4:07:25
367
Hielle Tillema
Eelde
4:08:31
4:07:22
368
Gerben Engwerda
Tietjerk
4:08:54
4:07:06
369
Jacques Vaessen
Vlijmen
4:09:22
4:08:50
370
Hendrik Dijkstra
Sneek
4:09:22
4:08:50
371
Henk Klompmaker
Joure
4:09:31
4:09:00
372
Joute Jousma
Oosterzee
4:09:33
4:08:47
373
Henk van der Meer
Easterein (Lit.)
4:09:33
4:09:15
374
Reimer Strikwerda
Burgwerd
4:09:37
4:08:38
375
Lammert Boonstra
Wouterswoude
4:09:43
4:07:55
376
Gaatse Westra
Leeuwarden
4:09:43
4:07:55
377
Thijs van der Vegt
Langelille
4:09:49
4:09:03
378
Cor Jansma
Rottevalle
4:09:53
4:08:50
379
Sybrand Zijlstra
Leeuwarden
4:10:08
4:07:54
380
Geert van Niejenhuis
Deventer
4:10:10
4:09:29
381
Chris van Dijk
Almere
4:10:25
4:09:11
382
Harry de Ruyter
Franeker
4:10:35
4:09:43
383
Febo Perdok
Heerenveen
4:10:43
4:10:12
384
Bert Schilder
Kampen
4:10:57
4:10:35
385
La Roi
Bolsward
4:10:59
4:10:18
386
Theo Wester
Hindeloopen
4:11:02
4:09:22
387
Kees Geelen
Heerenveen
4:11:15
4:09:56
388
Peter Sijbesma
Putten
4:11:17
4:10:14
389
Sjoerd Sijbesma
Franeker
4:11:17
4:10:16
390
Joost Kooi
Lemmer
4:11:29
4:10:41
391
Martin van den Burg
Sneek
4:11:30
4:09:53
392
Peter Been
Sneek
4:11:34
4:10:27
393
Jacob Dijkstra
Beetgumermolen
4:11:38
4:10:34
394
Theo Pijpers
Nes Ameland
4:11:38
4:10:48
395
Otto Agricola
Goingarijp
4:11:38
4:10:05
396
Aise Bouma
Kimswerd
4:11:39
4:10:15
397
Jan gerben Strikwerda
Kimswerd
4:11:53
4:10:54
398
Uilke Bosma
Joure
4:12:07
4:11:15
399
Peter Richard Kroese
Arum
4:12:17
4:11:51
400
Johan Koning
Leeuwarden
4:12:25
4:11:25
401
Wim Oostindier
Groningen
4:13:03
4:12:07
402
Frans de Vries
Briltil
4:13:04
4:12:29
403
Harke van der Wal
Roordahuizum
4:13:09
4:11:53
404
Gerben Glas
Leeuwarden
4:13:10
4:12:03
405
Bouke Agricola
Scharsterbrug
4:13:12
4:12:00
406
Reinier Nummerdor
Leeuwarden
4:13:33
4:12:01
407
Rieks Hemmen
Burdaard
4:13:55
4:13:34
408
Peter Velthuis
Groningen
4:14:04
4:12:47
409
Lars Toonen
Harkstede
4:14:08
4:12:33
410
Jeroen Raijmakers
Uden
4:14:25
4:13:23
411
Wibo Drenth
Oudwoude
4:14:28
4:13:18
412
Henri Wolters
Hantumhuizen
4:14:34
4:13:03
413
Eedse Nauta
Wijnaldum
4:14:37
4:14:27
414
Jan Jellema
IJlst
4:14:37
4:12:54
415
Uilke Schotanus
Sneek
4:14:40
4:13:32
416
Kerst Jonkman
Oudehorne
4:14:47
4:13:02
417
Cor van Zwol
Franeker
4:14:52
4:14:06
418
Appie de Bruin
Tzum
4:14:55
4:14:10
419
Meine Pultrum
Grou
4:14:59
4:14:32
420
Jeffery Robbers
Leeuwarden
4:15:04
4:14:21
421
Ultsje Wiersma
Wommels
4:15:06
4:14:27
422
Henk Ebbinge
Wommels
4:15:07
4:13:52
423
Anne Stenekes
Oosterend gem Litten
4:15:07
4:13:52
424
Yde Haarsma
Sneek
4:15:16
4:14:59
425
Ronald de Jong
Oudega gem Wymbritse
4:15:22
4:14:27
426
Menno Peereboom
Amsterdam
4:15:32
4:15:14
427
Leon Smits
Joure
4:15:51
4:14:25
428
Joop H Bootsma
Roodhuis
4:15:59
4:15:35
429
Frits Groen
Baarn
4:16:10
4:15:08
430
Tjeerd Fopma
Wommels
4:16:19
4:15:07
431
Gerard Haitsma
Balk
4:16:23
4:14:54
432
Anton Nijenkamp
Biddinghuizen
4:16:27
4:15:38
433
Cornelis de Haas
Menaldum
4:16:29
4:14:58
434
Robert Leemker
Velp Gld
4:16:36
4:16:12
435
Yntze van den Bergs
Heerenveen
4:17:00
4:16:29
436
Mark van Bogaert
Lokeren (Belgie) (BE
4:17:13
4:15:27
437
Symen van der Velde
Waaksens
4:17:38
4:17:23
438
Ben Wemmers
Gorredijk
4:17:42
4:15:51
439
Dirk Draaisma
Drachten
4:17:57
4:16:34
440
Sietse van der Veen
Veenhuizen
4:18:02
4:17:40
441
Wichard Deinum
Wommels
4:18:29
4:17:15
442
Albert Balt
Utrecht
4:18:39
4:16:55
443
Gosse Terpstra
Joure
4:18:41
4:18:17
444
Simon Andringa
Tietjerk
4:18:53
4:17:28
445
Louis Bakker
Rijperkerk
4:18:53
4:17:26
446
Jurjen Stellingwerf
Rijperkerk
4:18:53
4:17:27
447
Nicolaas Kramer
Oudehaske
4:18:55
4:17:38
448
Yntze Jongsma
Katlijk
4:18:57
4:17:16
449
Sipke Glas
Leeuwarden
4:19:06
4:18:48
450
Gatze-Rommert vd Meer
Heerenveen
4:19:15
4:17:38
451
Johan Revers
Heerenveen
4:19:15
4:17:38
452
Leo Hermans
Stiens
4:19:17
4:17:30
453
Remco den Dulk
Irnsum
4:19:18
4:18:15
454
Geert Klinkhamer
Emmeloord
4:19:28
4:17:49
455
Dooitze van den Berg
Wons
4:19:30
4:17:48
456
Cor Woudenberg
Leeuwarden
4:19:36
4:19:21
457
Broer Feenstra
Winsum Fr
4:19:38
4:18:58
458
Yme Jongema
Drachten
4:20:04
4:19:35
459
Hennie Zonderland
Zeist
4:20:18
4:18:57
460
Bowe Bottinga
Drachten
4:20:33
4:19:11
461
Koen van der Graaf
Limmen
4:21:00
4:20:41
462
Cees Bouma
Biddinghuizen
4:21:16
4:20:15
463
Simon Leeverink
Bolsward
4:21:39
4:20:57
464
Wiebren Minnema
Bolsward
4:21:45
4:20:55
465
Roel Smit
Groningen
4:22:03
4:21:33
466
Douwe S Nauta
Irnsum
4:22:08
4:20:45
467
Nico Hettinga
Oosterwierum
4:22:10
4:20:46
468
Henk Numan
Beetsterzwaag
4:22:12
4:20:48
469
Bram Schilt
Waalwijk
4:22:29
4:20:59
470
Anne Zijlstra
Leeuwarden
4:23:01
4:22:18
471
Aart de Jager
Winschoten
4:23:16
4:21:35
472
John van Eijndhoven
Leeuwarden
4:23:38
4:22:06
473
Klaas van Dijk
Franeker
4:23:43
4:22:44
474
Jan Dijkstra
Beetgumermolen
4:24:04
4:22:45
475
Jos Schouwenaars
Oosthem
4:24:09
4:22:48
476
Johan Steensma
Drachten
4:24:17
4:22:43
477
Jolle Wester
Hindeloopen
4:25:04
4:23:25
478
Carlos Kribben
Sneek
4:25:08
4:24:39
479
Aad van der Burg
Oosterlittens
4:25:12
4:24:10
480
Michiel de Visser
Hilversum
4:25:21
4:24:27
481
Peter Witsmeer
Leeuwarden
4:25:26
4:24:31
482
Piet Noordenbos
Terschelling Hoorn
4:25:38
4:25:06
483
Cor Kooistra
Deinum
4:25:43
4:24:03
484
Harm Andringa
Leeuwarden
4:26:34
4:25:39
485
Rudy Perdon
Zoetermeer
4:26:41
4:25:44
486
Wim Vissers
Emmeloord
4:26:43
4:25:54
487
Hendrik Wiersum
Nes gem Boarnsterhim
4:26:49
4:25:54
488
Jan Joostema
Berlikum Fr
4:26:55
4:26:39
489
Wiebe Kluvers
Rauwerd
4:27:43
4:25:59
490
Oeds de Jager
Stiens
4:27:52
4:26:45
491
Jouke Andringa
Oudehorne
4:28:13
4:26:13
492
Jan Niemeijer
Oldemarkt
4:28:17
4:27:56
493
Johan Leistra
Franeker
4:28:58
4:27:53
494
Theunis de Boer
Leeuwarden
4:29:01
4:27:59
495
Wijbe Visser
Hardegarijp
4:29:30
4:28:00
496
Sjoerd Klompstra
Irnsum
4:29:42
4:27:56
497
Aan Kootstra
Rottevalle
4:29:50
4:28:42
498
Ben Hofman
Groningen
4:29:58
4:29:21
499
Bart Bosma
Bolsward
4:30:04
4:28:50
500
Gerrit Tamminga
Boksum
4:30:10
4:29:33
501
Richard Weel
Leeuwarden
4:30:22
4:29:53
502
Iwan Wilke
Sneek
4:30:29
4:29:25
503
Roald A. Terpstra
Zuidlaren
4:30:29
4:28:50
504
Dirk Kingma
Haarlem
4:30:33
4:29:23
505
Geert Katoen
Valthermond
4:31:06
4:30:03
506
Willem Wesselius
Witmarsum
4:31:20
4:30:43
507
Douwe Elzinga
Irnsum
4:31:47
4:30:42
508
Evert Boersma
Akkrum
4:31:47
4:30:43
509
Geert Kraak
Luinjeberd
4:31:57
4:30:44
510
Willem AJ Tanja
Zwolle
4:32:24
4:30:37
511
Tennekes Andre
Sneek
4:32:50
4:32:04
512
Piet Homminga
Franeker
4:32:54
4:31:27
513
Arnold Jensema
Meppel
4:32:56
4:31:57
514
Ad Engbers
Oosterlittens
4:33:11
4:31:25
515
Jan Dijk
Hardegarijp
4:33:12
4:32:33
516
Jelke van der Vee
Drachtstercompagnie
4:33:23
4:32:02
517
Meindert Lei
Hempens
4:33:56
4:32:29
518
Dirk Kikstra
Sint Annaparochie
4:34:12
4:32:31
519
Sietze van der Meer
Surhuisterveen
4:34:12
4:32:44
520
André van der Linden
IJlst
4:34:22
4:33:53
521
Samme k Overal
Oosterend gem Litten
4:34:28
4:33:13
522
Jan Bakker
Oosterend gem Litten
4:34:29
4:33:10
523
Kerst Heida
Harlingen
4:34:39
4:34:19
524
Ari-Jan Vink
Well Gld
4:34:47
4:33:37
525
Fokko Jansma
Ureterp
4:34:47
4:33:45
526
Oebele van der Veen
Grouw
4:34:53
4:33:12
527
Teije t Osinga
Oudemirdum
4:34:55
4:34:33
528
Henk Spaan
Zwolle
4:34:58
4:33:27
529
Jan Hooghiemstra
Oenkerk
4:35:03
4:34:07
530
Jacob Vriese
Stiens
4:35:22
4:33:43
531
Rein Bootsma
Goenga
4:35:53
4:34:43
532
Arjen Douma
Sneek
4:35:53
4:34:41
533
Allard van der Meer
Cadier en Keer
4:36:15
4:34:29
534
Erik S. Bosma
Franeker
4:36:15
4:35:06
535
Foppe Huitema
Snikzwaag
4:36:32
4:36:00
536
Bouke Jan Visser
Wijk bij Duurstede
4:36:42
4:34:57
537
Auke Nauta
Wijk en Aalburg
4:36:53
4:35:42
538
Alco E de Jong
Sint Annaparochie
4:37:42
4:36:16
539
Andre Schaaper
Alkmaar
4:37:49
4:36:03
540
Anske Smit
Sneek
4:38:05
4:36:18
541
Huite Zijlstra
Stiens
4:38:08
4:36:46
542
Dirk-Yde Sjaarda
Oosterend gem Litten
4:38:10
4:36:56
543
Koert de Vries
Meppel
4:38:31
4:37:31
544
Jaap van der Meer
Lekkum
4:38:43
4:38:23
545
Klaas Zwart
Snakkerburen
4:39:07
4:37:28
546
Theo Weultjes
Echten Fr
4:39:28
4:37:37
547
Feite de Haan
Oosterend gem Litten
4:39:59
4:38:42
548
Jappie Nagelhout
Sint Nicolaasga
4:40:01
4:39:26
549
Wiebe Kaldeway
Buitenpost
4:40:30
4:39:42
550
Jan de Boer
Hemelum
4:40:30
4:39:40
551
Age Dijkstra
Tzummarum
4:40:32
4:39:00
552
Jos Cornelissen
Uithoorn
4:40:42
4:40:03
553
Peter Bonsma
Sneek
4:41:05
4:40:48
554
Alle Sterk
Beetgum
4:41:09
4:40:14
555
Meinte Wesselius
Wommels
4:41:29
4:40:17
556
Jan van de Brug
Hoevelaken
4:41:43
4:40:07
557
Ruud Rob
Terschelling Midslan
4:41:43
4:41:00
558
Louke Berretty
Heerenveen
4:41:58
4:40:08
559
Sander Talsma
Katlijk
4:42:21
4:40:39
560
Hendrik Sterk
IJlst
4:42:21
4:41:03
561
Bert Santema
Zwaagwesteinde
4:42:45
4:41:52
562
Ying Mellema
Sneek
4:42:58
4:42:13
563
Dirk Berger
Heerenveen
4:43:31
4:42:58
564
Marten Dijkstra
Menaldum
4:43:35
4:42:41
565
Nolle Grasman
Makkum Fr
4:43:36
4:42:13
566
Fred Kamp
Rottevalle
4:43:49
4:43:29
567
Jan Siep van den Bos
Sneek
4:44:11
4:43:53
568
Jacob jan Zondervan
Franeker
4:44:19
4:43:21
569
Thijs Hofstra
Wijtgaard
4:44:31
4:43:33
570
Jan Willem Bokma
Menaldum
4:44:32
4:43:02
571
Hylke Terpstra
Zuidlaren
4:45:12
4:44:29
572
Jan Lubbers
Joure
4:45:17
4:43:54
573
Koos Elzinga
Joure
4:45:17
4:43:52
574
Jacob Heida
Eelde
4:45:46
4:45:03
575
Wiebe Tolsma
Franeker
4:46:12
4:45:51
576
Bernard Posthumus
Jellum
4:46:39
4:45:24
577
Ton van der Wekken
Leusden
4:47:04
4:45:23
578
Gert Hofstede
Groningen
4:47:06
4:45:15
579
Otto Hoekstra
Heerenveen
4:47:15
4:46:41
580
Pierre Don
's-Hertogenbosch
4:47:54
4:46:17
581
Wytze Hofman
It Heidenskip
4:48:28
4:46:44
582
Bote W. Nicolay
Nieuwebrug
4:48:36
4:48:16
583
Tjomme Wijnia
Den Helder
4:49:04
4:47:47
584
Harry Agricola
Naarden
4:50:00
4:48:18
585
Dik Kuiper
Waalwijk
4:50:31
4:50:05
586
Albert Kuurstra
Goutum
4:50:33
4:49:59
587
Jan de Heer
Loppersum
4:51:41
4:50:26
588
Sierd Santema
Zwaagwesteinde
4:52:44
4:51:51
589
Jos Snoek
Groningen
4:53:13
4:52:58
590
Henk van Gennip
Sneek
4:53:30
4:51:41
591
Gerard de Groot
Huizen
4:53:44
4:52:03
592
Egon Blaes
Workum
4:54:13
4:52:52
593
Roel Sijbesma
Oosterend gem Litten
4:54:20
4:53:00
594
Age Vallinga
Wommels
4:54:26
4:53:41
595
Jan van der Meulen
Sexbierum
4:54:31
4:53:31
596
Klaas Bakker
It Heidenskip
4:54:33
4:52:51
597
Jan A Reitsma
Drachten
4:55:02
4:53:57
598
Charles Goudsmit
Assen
4:55:12
4:53:57
599
Jeroen Meliëzer
Almere
4:55:37
4:53:57
600
Gerben v.d. Weerd
Makkum Fr
4:55:38
4:54:14
601
Sible van der Meer
Wijtgaard
4:55:39
4:54:20
602
Marcel Roelofs
Deventer
4:55:40
4:54:58
603
Siep Siesling
Leeuwarden
4:55:41
4:55:08
604
Jos Meeuwsen
Bergum
4:55:53
4:55:05
605
Martien Lankester
Edens
4:56:07
4:55:35
606
Anton Hofstetter
Nieuw Buinen
4:56:30
4:55:19
607
Henk Postma
Veenwouden
4:56:54
4:56:02
608
Frans Leber
Krommenie
4:57:17
4:56:10
609
Geert Laanstra
Groningen
4:57:21
4:56:03
610
Tjerk van Dijk
Drachten
4:58:19
4:56:55
611
Hans de Jong
Rotterdam
4:58:30
4:57:01
612
Piet Wagemaker
Huizen
4:59:36
4:57:54
613
Josephus H Berger
Driesum
5:00:31
4:59:59
614
Theo de Jager
Beetgumermolen
5:02:00
5:00:55
615
Dennis Wiersma
Franeker
5:02:02
5:01:21
616
Joop Benders
Boijl
5:02:42
5:01:11
617
Wiebe Alma
Wieringerwerf
5:03:45
5:03:38
618
Gosse Douma
Bennekom
5:05:40
5:03:56
619
Johan Heerma
Wommels
5:10:45
5:09:27
620
Michael Zeinstra
Joure
5:16:18
5:15:26
621
Wietze Lei
Dokkum
5:18:45
5:17:17
V REC, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hiltje Venema
Groningen
3:29:06
3:28:14
2
Janet de Jonge
Groningen
3:29:15
3:28:22
3
Petra Hasper-ten Kate
Meppel
3:33:17
3:32:10
4
Anna Lemstra
Dronrijp
3:36:10
3:34:40
5
Cindy Hesse
Leeuwarden
3:45:58
3:45:33
6
Rosa Greydanus
Bolsward
3:51:20
3:50:18
7
Ina Stege - Staal
Emmeloord
3:52:18
3:50:41
8
Aafke van der Wal
Leeuwarden
3:53:46
3:53:33
9
Cora Straatman
Meppel
3:54:25
3:53:35
10
Joke Samplonius
Wijckel
3:55:55
3:55:34
11
Cora van der Haar
Leeuwarden
3:57:33
3:57:01
12
Wilma Hemstra
Weidum
3:58:58
3:58:23
13
Tinie Folkertsma
Sloten Fr
3:59:53
3:58:48
14
Hanneke Stam
Heerenveen
4:00:54
3:59:34
15
Jetty van Delden
Joure
4:04:17
4:03:48
16
Rixte Stoker
Joure
4:04:17
4:03:48
17
Emmie Sloot
Tjalleberd
4:04:29
4:03:06
18
Josina Liezenga
Oenkerk
4:05:52
4:04:15
19
Arjanne van Heijningen
Meeden
4:06:01
4:05:43
20
Marjan De Ruiter-Abma
Sneek
4:07:30
4:07:16
21
Louise Porte
Winsum Gn
4:08:09
4:07:13
22
Betty Osinga
Leeuwarden
4:11:48
4:10:15
23
Danielle van der Vijve
Sintjohannesga
4:12:11
4:10:42
24
Aetske Oenema
Wolvega
4:12:54
4:12:08
25
Greetje Fontein
Leeuwarden
4:14:12
4:12:35
26
Marie Haisma
Harlingen
4:16:22
4:15:58
27
Idskje Andela
Oudemirdum
4:17:11
4:15:43
28
Margreet Heerkens-Nijl
Groningen
4:17:13
4:15:56
29
Ineke Plant
Groningen
4:17:13
4:15:56
30
Ant Bottema
Rauwerd
4:17:25
4:15:43
31
Trees van der Wal
Leeuwarden
4:18:53
4:17:27
32
Elly Bijlsma
Heerenveen
4:19:05
4:17:44
33
Jo-Ann Hermanides
Irnsum
4:19:07
4:18:25
34
Sietske Hielkema
Friens
4:19:07
4:18:25
35
Antje Keller-Wiersma
CH-8618 Oetwil a See
4:19:09
4:17:31
36
Marian Bosma
Steggerda
4:19:31
4:18:27
37
Tineke Visser
Grouw
4:24:11
4:22:38
38
Doetie Heida
Haren Gn
4:24:29
4:23:50
39
Anita Boschma
IJlst
4:25:23
4:23:39
40
Jeannet Huitema
Leeuwarden
4:25:47
4:25:05
41
Ymkje de Groot
Weidum
4:25:59
4:25:23
42
Ina Krijgsveld
Haren Gn
4:26:16
4:25:39
43
Deddie Hartlief
Haren Gn
4:27:13
4:26:35
44
Hillegien Tol
Groningen
4:31:30
4:30:11
45
Els ter Schure
Beetsterzwaag
4:31:51
4:30:56
46
Grietsje de Jong
Oudega gem Wymbritse
4:34:53
4:33:33
47
Anke Wieringa
Leeuwarden
4:35:22
4:34:17
48
Anny Feddema-Berga
Katlijk
4:36:30
4:34:47
49
Welmoed Koopman
Amsterdam
4:36:42
4:36:02
50
Jannie Jongsma
Jubbega
4:38:41
4:36:55
51
Betty Kingma Wassenaar
Menaldum
4:39:19
4:37:37
52
Marja v.d. Werf
Joure
4:39:38
4:38:08
53
Simona van den Bergs
Heerenveen
4:39:43
4:39:09
54
Ria Bruinsma
Drachten
4:40:02
4:38:27
55
M J Bosma
Leeuwarden
4:41:09
4:39:57
56
Anneke wester
Spannum
4:41:17
4:39:35
57
Nienke Huizenga
Vegelinsoord
4:41:19
4:39:51
58
Rianne van de Brug
Hoevelaken
4:41:42
4:40:05
59
Corine Borreman
Amsterdam
4:45:16
4:43:51
60
Conny Castelein
Rotterdam
4:47:31
4:46:17
61
Willy Sikma
Rotterdam
4:47:47
4:46:45
62
Bettie Agricola
Goingarijp
4:49:38
4:48:08
63
Franci Heeger
Weidum
4:51:23
4:49:57
64
Coby van Beek
Hoofddorp
4:52:38
4:51:21
65
Grietje Labordus
Parrega
4:53:13
4:51:31
66
Jellie Bosma
Arum
4:53:56
4:52:13
67
Loes Thijsse
Workum
4:56:52
4:55:19
68
Tine Jellesma
It Heidenskip
4:56:53
4:55:20
69
Thea Groen
Zaandijk
4:57:16
4:56:09
70
Mettje Elzinga
Hallum
4:58:33
4:56:50
71
Marjan de Jonge
Haren Gn
5:09:21
5:08:42
72
Liesbeth Reijenga
Abbega
5:18:36
5:17:07
M SEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerrit H. Kramer
Horror
2:29:00
2:28:58
2
Saher Yousef
AV '55
2:35:04
2:35:03
3
Benjamin Kok
Impala
2:39:04
2:39:03
4
Alex Bergsma
Athlon Loopgroep Hee
2:54:19
2:54:18
5
Martin Ketellapper
Lionitas
2:54:40
2:54:38
6
Klaas Zijlstra
AV '55
2:55:07
2:55:05
7
Erik Post
AVV
2:55:29
2:55:26
8
Willem Koet
Athlon Loopgroep Hee
3:00:58
3:00:54
9
Bob van der Weg
AV '55
3:02:22
3:02:18
10
Garco van den Berg
Artemis
3:06:34
3:06:29
11
Christiaan Gerlagh
ATC '75
3:06:40
3:06:32
12
Marco Verkaik
Groningen Atletiek
3:07:29
3:07:27
13
Foppe van der Heide
Impala
3:07:58
3:07:54
14
Saco Hemstra
Friesland
3:09:43
3:09:29
15
Martijn Dashorst
AV '55
3:15:07
3:15:01
16
Harmen Jorritsma
AV '55
3:17:39
3:17:32
17
Cor de Vries
Lionitas
3:18:00
3:17:59
18
Nico Rawee
ATC '75
3:20:39
3:20:36
19
Jelle van der Velde
Friesland
3:21:18
3:21:05
20
JanWillem Nieboer
Triathlon
3:23:41
3:23:35
21
Theo Haarsma
Leiden Atletiek
3:26:49
3:26:16
22
J Meinsma
Lionitas
3:27:07
3:27:02
23
Martin Stevens
Artemis
3:30:00
3:29:52
24
Jodi Kremer
Loopgroep Bedum
3:36:42
3:36:35
25
Remco Dijkstra
Horror
3:37:11
3:36:46
26
Jouke Jorritsma
Impala
3:37:17
3:37:11
27
Joos de Bakker
Triathlon
3:44:20
3:43:43
28
Jan Ruiter
Fivelstreek
3:44:52
3:44:28
29
Jean-Antoin vd Rijzen
Spado
3:51:48
3:51:28
30
Marco Tekstra
THOR
3:54:31
3:53:25
31
Henk Veenstra
Friesland
3:56:20
3:55:08
32
Dirk Buursma
TTW
3:56:22
3:55:24
33
Michel Elian de Krijge
Friesland
3:58:36
3:58:04
34
Hielke Nienhuis
Friesland
4:09:25
4:09:06
35
Raymond Blaeser
Start '78
4:10:50
4:10:22
36
Siebe van der Kooi
Friesland
4:11:14
4:10:52
37
Marc Lindekens
Athlon Loopgroep Hee
4:13:48
4:13:40
38
Jelco Hovinga
Horror
4:21:41
4:21:28
M 40+, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Herman Hofstee
DOS
2:38:25
2:38:24
2
Kosta Poltavets
AV '55
2:41:40
2:41:40
3
Jan Boonstra
Horror
2:47:36
2:47:34
4
Harry Jorritsma
AV '55
2:48:35
2:48:33
5
Harry Wijnja
AV '55
2:53:01
2:52:59
6
Ynze Stienstra
Lionitas
2:53:55
2:53:53
7
Henk Hoekman
Friesland
2:55:29
2:55:27
8
Dirk de Vries
Impala
2:57:18
2:57:17
9
Huib-Jan Imbens
Friesland
2:58:31
2:58:27
10
Wolter van der Veen
Start '78
2:59:06
2:59:04
11
Henk Ruiter
Athlon Loopgroep Hee
3:07:38
3:07:34
12
Klaas Keizer
Friesland
3:11:09
3:11:05
13
Raymond Bouwman
AV Gouda
3:18:16
3:18:11
14
Dick Gelderblom
Impala
3:22:32
3:22:29
15
Freddie Bouma
Start '78
3:23:35
3:23:25
16
Chris Draijer
Impala
3:27:13
3:26:16
17
Auke Freark Douma
Fivelstreek
3:30:10
3:30:06
18
Piet Klijnstra
Athlon Loopgroep Hee
3:30:20
3:30:16
19
Rinze Kramer
Loopgroep Bedum
3:34:00
3:33:37
20
Eric Weernink
ATC '75
3:36:01
3:35:41
21
Harm-jan Postmus
Artemis
3:37:41
3:37:35
22
Jacob Oden
Horror
3:38:53
3:38:31
23
Bert Geertsma
ATC '75
3:39:00
3:38:40
24
Martin Wijnia
Friesland
3:39:22
3:39:09
25
Philip van 't Riet
AAA
3:42:22
3:41:04
26
Kees Verburg
EUR Roadrunners
3:43:16
3:42:39
27
Theun Vellinga
Flevo Delta
3:43:26
3:42:42
28
Bouwe van der Steeg
Friesland
3:43:31
3:43:09
29
Hans Versteeg
Start '78
3:49:52
3:49:37
30
Henk Harenberg
ASV
3:51:26
3:50:47
31
Cor Postma
Impala
3:53:58
3:52:34
32
Nico Essing
Start '78
3:57:17
3:56:31
33
Ronald Moska
Ciko '66
3:59:18
3:59:00
34
Menno Tuik
Friesland
3:59:44
3:59:25
35
Han Peter Kelder
ATC '75
4:02:31
4:00:56
36
Oscar de Jong
Artemis
4:08:09
4:07:12
37
Johan Kamps
ATC '75
4:18:16
4:16:41
38
Jan van der Meij
Friesland
4:26:55
4:25:43
M 50+, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Auke Postma
Lionitas
2:52:22
2:52:20
2
Wim Besuijen
Dynamica
3:09:35
3:09:31
3
Beke Cnossen
Horror
3:09:49
3:09:46
4
Wim Elshout
Veteranen Nederland
3:10:07
3:10:04
5
Dirk van Puymbroeck
Schriek (Belgie) (BE
3:11:21
3:11:17
6
Klaas Abrahams
Veteranen Nederland
3:12:41
3:12:34
7
Thijs Stienstra
Start '78
3:17:39
3:17:30
8
Peter Wolters
Lionitas
3:18:06
3:18:01
9
Gerrit Greven
Start '78
3:19:50
3:19:41
10
Wil Spijker
Hellas
3:22:56
3:22:51
11
Jan Smit
Friesland
3:23:52
3:23:44
12
Cor Appelman
Friesland
3:24:31
3:24:26
13
Wim van Winsen
Impala
3:24:51
3:24:46
14
Flip Nijhoff
De Gemzen
3:26:16
3:26:10
15
Geert van der Veen
Friesland
3:28:19
3:27:59
16
Mohammed Idrissi
Veteranen Nederland
3:29:18
3:29:11
17
Henk Bremer
NOP
3:29:19
3:28:59
18
Siep Brink
Loopgroep Bedum
3:29:24
3:29:15
19
Martin de Boer
Lionitas
3:30:00
3:29:25
20
Peter Modderman
Artemis
3:30:02
3:29:55
21
André van der Werf
Lionitas
3:31:32
3:31:15
22
Johannes de Jong
Parthenon
3:31:55
3:31:48
23
Wiebe Talsma
Friesland
3:32:32
3:32:28
24
Herman Verlint
Phanos
3:32:54
3:32:49
25
Bernie Benz
Fivelstreek
3:33:39
3:33:35
26
Harry Wolters
ATC '75
3:33:51
3:33:30
27
Jop Veldhuis
De Sperwers
3:34:22
3:34:17
28
Wim Kruizinga
AAC '61
3:35:38
3:35:02
29
Guus Dirksen
Impala
3:38:40
3:37:17
30
Bruno van Rijsingen
Prins Hendrik
3:38:55
3:38:42
31
Eeuwke Reidsma
Friesland
3:40:01
3:38:46
32
Benn. Hoekman
Impala
3:42:48
3:42:28
33
Peter Lancée
ATC '75
3:43:47
3:43:34
34
Frits Soeters
De Sperwers
3:45:13
3:44:30
35
Herman Holterman
LAAC Twente
3:50:31
3:49:57
36
Herman Euverman
PEC 1910
3:58:16
3:57:37
37
Minne van Houten
Impala
3:58:27
3:56:53
38
Piet van de Polder
Friesland
3:59:26
3:59:11
39
Gerben Wijnja
AV '55
3:59:35
3:58:43
40
Willem Langendijk
Flevo Delta
4:00:32
3:59:28
41
Henk Robaard
De Sprinter
4:00:40
3:59:55
42
Menno Fritsma
Groningen Atletiek
4:06:36
4:04:46
43
Eddie Walhout
ATC '75
4:08:46
4:08:46
44
Jan van der Hoek
Friesland
4:09:31
4:09:21
45
Pieter Dieben
ATC '75
4:09:47
4:09:47
46
Bert Rosien
Impala
4:14:51
4:14:40
47
Roel Houttuin
Lionitas
4:17:26
4:16:50
48
Jan Willem Dijkgraaf
Cialfo
4:18:55
4:18:13
49
Yntze Hoekstra
AV '55
4:18:57
4:17:11
50
Berend Boom
Friesland
4:21:32
4:20:12
51
Harrie Koers
Friesland
4:24:19
4:23:36
52
Ben Scholte
ATC '75
4:29:26
4:27:52
53
Edsel sambro
Athlon Loopgroep Hee
4:33:10
4:32:29
54
Henk van der Land
Friesland
4:33:55
4:32:24
55
Anne D Jongsma
AV '55
4:36:30
4:34:45
56
Sietse Herder
NOP
4:55:22
4:54:32
57
Ed Kronenburg
Loopgroep Aart Stigt
5:11:38
5:10:11
M 60+, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Bos
AKU
3:19:32
3:19:26
2
Ele Boskma
Friesland
3:32:14
3:32:06
3
Sjaak van Helden
Veteranen Nederland
3:36:05
3:36:00
4
Wim Hospes
Friesland
3:53:29
3:53:19
5
Rudi Ten
Friesland
3:56:28
3:56:17
6
Eerde Beulakker
Lionitas
3:59:42
3:59:19
7
Erich Edema
LSV Invictus
4:01:38
4:01:29
8
Jan Wiltjer
Fivelstreek
4:02:20
4:02:12
9
Fedde Mast
AV '55
4:09:16
4:08:42
10
Bé Kloezen
Loopgroep Zuidhorn
4:13:04
4:12:29
11
Berend de Rijber
Artemis
4:32:05
4:31:49
12
Freek van der Hoek
Friesland
4:43:08
4:41:37
V SEN, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Majet Spoelder
Triathlon
3:28:46
3:28:40
2
Hella Yntema
Lionitas
3:30:31
3:30:15
3
Nynke Mirjam Visser
Phanos
4:00:35
3:59:33
V 35+, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mirjam Bijlsma-Veldman
Loopgroep De Drentsc
3:00:58
3:00:55
2
Maaike Hornstra
Friesland
3:03:54
3:03:52
3
Frouke Feenstra
Lionitas
3:28:05
3:27:59
4
Haike Lemmink
ATC '75
3:33:50
3:33:30
5
Jenni de Groot
Friesland
3:34:24
3:33:42
6
Jitske Cats
Spartacus
3:40:07
3:39:53
7
Aletta Pomper
ATC '75
3:52:34
3:52:14
8
Jelly Fledderus
De Sperwers
3:52:54
3:52:38
9
Willy Heidinga
Lionitas
3:52:56
3:52:38
10
Marike Slopsema
Loopgroep Bedum
3:54:53
3:54:11
11
Gerry Dumont
LAAC Twente
3:56:00
3:54:14
12
Caroline Huitema
Horror
3:56:07
3:55:20
13
Liesbeth Steenbergen
Horror
3:59:48
3:59:00
14
Anna Muijskens
Horror
4:11:36
4:11:02
15
Wilma Sangers
Friesland
4:12:03
4:11:28
16
Judy Bijlsma-v.d. Veld
Groningen Atletiek
4:24:02
4:22:36
17
Janneke Cazemier
Artemis
4:33:19
4:33:01
18
Yvonne Fromm
Parthenon
4:37:52
4:36:42
V 45+, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joke Westenbroek
Friesland
3:34:04
3:33:00
2
Agnes Meerman
ATC '75
3:37:19
3:37:06
3
Toos van der Vliet
Friesland
3:38:12
3:37:13
4
Jeannemiek Miltenburg
Lionitas
3:43:44
3:43:09
5
Heleen Oterdoom
ATC '75
3:43:46
3:43:34
6
Rennie Talsma
Friesland
3:50:39
3:50:24
7
Gerrie van der Meer
AV '55
3:51:38
3:50:29
8
Annemieke Wiegman
Friesland
3:52:52
3:52:18
9
Elly Reekers-Sonsma
Loopgroep PK
3:57:06
3:56:01
10
Pieta Sloot-de Jong
Friesland
4:07:06
4:05:44
11
Riet de Boer
NOP
4:07:57
4:06:18
12
Minke Oord
Friesland
4:09:39
4:09:13
13
Klazien Hoekstra-Jansm
Friesland
4:09:42
4:08:35
14
Tineke Mous
Fortuna '67
4:13:12
4:12:59
15
Antoinette Müller-vdBe
ATC '75
4:15:11
4:14:43
16
Elisabeth Pama
Ron Clarke
4:18:51
4:18:19
17
Greet Luursema
Groningen Atletiek
4:24:02
4:22:36
18
Eilisabeth Jongsma
AV '55
4:24:09
4:22:24
19
Ineke Scheffer
Friesland
4:24:15
4:23:13
20
Anneke Kuiper
Friesland
4:24:19
4:23:34
21
Jeltsje vd Wal
Lionitas
4:25:25
4:25:08
22
Reinilde Hacquebord-Sm
Artemis
4:33:19
4:33:01
23
Margreet Visch
ATC '75
4:36:11
4:35:32
24
Sylvia van Dijk
Friesland
4:41:09
4:39:57
25
Lies de Vries-Groen
AV '55
4:41:23
4:39:53
26
Lenie Vonk
Waterweg
4:51:01
4:50:36
27
Dieneke de Groot
Friesland
4:53:30
4:52:46
28
Janneke Lammerts-Smeen
Loopgroep De Drentsc
4:55:08
4:54:47
V 55+, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corrie Bouwmeester
Waterweg
4:33:17
4:32:04
2
Coby Vlasveld
LVA Plantaris
4:38:35
4:38:15
3
Gré van den Bergs-de J
AV '55
4:48:01
4:47:27
4
Ludwien Potveer
KAV Holland
4:55:16
4:53:28
M 55+, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karst Anema
Friesland
3:02:23
3:02:20
2
Cor van der Steen
Parthenon
3:10:38
3:10:32
3
Folkert Sterkenburgh
Start '78
3:17:39
3:17:36
4
Rinze Jan Postma
Start '78
3:20:54
3:20:44
5
Haije de Jong
Friesland
3:22:39
3:22:35
6
Bosma Ype
Friesland
3:24:00
3:23:33
7
Pieter Anjema
VAV
3:24:49
3:24:36
8
Louwrens Hacquebord
Loopgroep Bedum
3:34:25
3:34:17
9
Jos Tempelman
Friesland
3:35:01
3:34:43
10
Jacob Visser
Athlon Loopgroep Hee
3:39:36
3:39:22
11
Wim van Amerongen
Ron Clarke
3:41:45
3:41:42
12
Henk Meijer
Loopgroep Bedum
3:47:18
3:46:56
13
Sytze Wetting
Lionitas
3:48:09
3:47:35
14
Cees Methorst
Veteranen Nederland
3:49:58
3:48:46
15
Jan Nijboer
ATC '75
3:53:09
3:52:32
16
Mart Verboord
Prins Hendrik
3:54:00
3:53:47
17
Rien Kors
Friesland
3:54:52
3:54:47
18
Adriaan Smedinga
Friesland
3:56:06
3:55:05
19
Cor Zeemans
Friesland
3:56:17
3:54:45
20
Syds Tigchelaar
NOP
4:02:26
4:01:36
21
Andries Renema
Nes gem Boarnsterhim
4:03:10
4:01:44
22
Jan van Dijk
Groningen Atletiek
4:03:38
4:03:23
23
Jan van Maren
Veteranen Nederland
4:05:15
4:04:03
24
Eelke Wijnia
Friesland
4:05:47
4:05:05
25
Jakob Veenstra
Impala
4:06:47
4:05:14
26
Piet Mulder
Friesland
4:08:38
4:07:49
27
Gijs Honing
Veteranen Nederland
4:15:01
4:14:19
28
Andries Tijsma
Friesland
4:15:30
4:14:30
29
Geert Deurloo
Fit
4:15:46
4:15:36
30
Herman Deiman
Impala
4:25:02
4:23:26
31
Jan Lettinga
Friesland
4:25:36
4:25:01
32
Boudy van der Heide
Friesland
4:25:37
4:25:05
33
Rien van Tuil
Parthenon
4:26:00
4:25:41
34
Bert Niemarkt
Artemis
4:31:10
4:31:02
35
Wieger Lindeboom
Friesland
4:33:46
4:32:20
36
Hans Sterkenburgh
Start '78
4:38:39
4:36:54
37
Anton Gaastra
Friesland
4:41:25
4:40:35
38
Piet van Engeland
Fortuna '67
4:52:22
4:52:10
39
Landman Jan
Parthenon
4:52:38
4:51:12
40
Frans de Vries
Loopgroep De Drentsc
4:55:08
4:54:45
M 45+, MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Klaas Talma
Impala
2:48:00
2:47:59
2
René van Kaam
Lionitas
2:51:00
2:50:58
3
Freark Kaspersma
Horror
3:02:54
3:02:52
4
Dik Jagersma
Friesland
3:02:59
3:02:55
5
Marten Bekkema
Impala
3:03:16
3:03:13
6
J van der Veen
Lionitas
3:04:16
3:04:14
7
Jasper Keizer
Friesland
3:07:22
3:07:18
8
Wim Bakker
Friesland
3:07:37
3:07:33
9
Durk Bouma
Friesland
3:10:09
3:10:06
10
Hein Keekstra
Horror
3:10:42
3:10:38
11
Harm Veenstra
Impala
3:12:46
3:12:37
12
John Boer
Ron Clarke
3:14:50
3:14:49
13
Tjalling Westra
Friesland
3:14:59
3:14:57
14
Arnold Tang
Loopgroep De Drentsc
3:15:11
3:15:06
15
Ed van der Steeg
Friesland
3:15:54
3:15:51
16
Jan de Vries
Impala
3:17:00
3:16:51
17
Evert Zandbergen
Friesland
3:18:00
3:17:50
18
Laas Bonnema
Friesland
3:18:08
3:17:58
19
Henk Toepoel
Friesland
3:20:47
3:20:38
20
Kees Westra
Friesland
3:21:29
3:21:27
21
Mans van Bodegom
Runners Stadskanaal
3:25:47
3:24:10
22
Cor Wijnja
AV '55
3:27:21
3:27:14
23
Peter v.d. Hulst
Loopgroep Bedum
3:27:22
3:27:14
24
Ubel Dijk
Impala
3:28:40
3:28:36
25
Leo van Herksen
Friesland
3:28:52
3:28:45
26
Arie de Vries
Artemis
3:30:33
3:30:26
27
Hans Etman
AAC '61
3:32:09
3:31:33
28
Hans Menninga
Friesland
3:33:35
3:33:07
29
Wietze Jonker
Athlon Loopgroep Hee
3:34:28
3:34:24
30
Ab van der Roest
VAV
3:36:13
3:35:43
31
Kees van den Berg
NSL
3:36:26
3:36:21
32
Kees Reyngoud
Hellas
3:36:54
3:36:38
33
Doeke Otter
Impala
3:37:17
3:36:23
34
Joop Walvius
ATC '75
3:37:21
3:37:01
35
KlaasJan Dijkstra
Friesland
3:37:33
3:37:24
36
Titus Hensen
ATC '75
3:37:52
3:37:32
37
Peter de Jong
Friesland
3:38:51
3:38:10
38
Ruud Kok
AV '34 Apeldoorn
3:40:31
3:40:24
39
Dick Visch
ATC '75
3:43:45
3:43:06
40
Hans Nagtegaal
Athleta
3:44:40
3:44:30
41
Hans Recourt
Loopgroep De Drentsc
3:45:00
3:43:41
42
Gerrit Jepma
Impala
3:46:00
3:45:06
43
Eddy Olthoff
Loopgroep De Drentsc
3:46:21
3:46:09
44
Marcel Kortekaas
Athlon Loopgroep Hee
3:47:22
3:47:13
45
Wim Heijenk
AV Monnickendam
3:51:57
3:51:46
46
Anne Venema
Friesland
3:52:19
3:52:12
47
Jan Ubels
ATC '75
3:53:09
3:52:48
48
Jan Wedema
Loopgroep Bedum
3:54:53
3:54:11
49
Meindert FM van der Hu
NOP
3:57:45
3:56:08
50
Peter Kardol
ATC '75
3:58:02
3:57:10
51
Tjeerd Visser
Friesland
4:05:30
4:05:03
52
Adrie van Dijk
ATC '75
4:06:39
4:06:28
53
Frans Hazekamp
the Hague Road Runne
4:10:35
4:09:53
54
Rui Cabral
AAC
4:12:13
4:11:13
55
John Heeren
ATC '75
4:14:05
4:12:29
56
Robert Eggink
ATC '75
4:19:25
4:17:51
57
Juul Baller
Groningen Atletiek
4:20:09
4:18:19
58
Teun van der Meij
Friesland
4:25:31
4:24:31
Uitslagen.nl
18-06-2004 19:58