Uitslagenlijst Groot Ginkelse loop

Wekerom - Zaterdag 19 juni 2004

MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerjan van de Craats
Ermelo
1:24:02
1:23:58
2
Reinier de Wit
Amsterdam
1:25:07
1:24:50
3
W Willemsen
Arena
1:25:32
1:25:30
4
Wilfred Bruil
Ede Gld
1:26:04
1:26:03
5
Thijs Koelen
Renkum
1:27:27
1:27:25
6
Elmer Spoelstra
Ede Gld
1:28:48
1:28:47
7
B Kwint
NOVA
1:29:16
1:29:05
8
Wilfred Wienen
Westervoort
1:29:27
1:29:25
9
Raymi Fernando
Almere
1:33:12
1:33:04
10
Arthur Kratz
Veenendaal
1:33:59
1:33:48
11
Leon Crommentuijn
De Bilt
1:35:44
1:35:37
12
David Gerrits
Ede Gld
1:35:57
1:35:53
13
Henri van de Weijden
Veenendaal
1:36:45
1:36:32
14
Jan Peter Kelderman
VAV
1:36:47
1:36:34
15
Ralf van Lieshout
Loopservice Nederlan
1:37:56
1:37:48
16
Harry Corbeek
Rozendaal
1:38:14
1:38:00
17
Jan Amato
Arnhem
1:38:19
1:38:12
18
Erik Fransen
Slijk Ewijk
1:39:57
1:39:57
19
Henk Gerritsen
Elst Ut
1:40:04
1:39:50
20
George Dimitriu
Ede Gld
1:40:09
1:40:08
21
Richard Gerth
Renswoude
1:40:36
1:40:22
22
Joost de Verte
Ede Gld
1:41:33
1:41:20
23
Jelle Brouwer
Veteranen Nederland
1:41:33
1:41:25
24
Tjark Dieterman
Elst Ut
1:42:06
1:42:01
25
Leo Schouten
AVV
1:42:47
1:42:45
26
Martijn Moorrees
Heteren
1:43:02
1:42:53
27
Kees van Veldhuisen
Ede Gld
1:43:12
1:43:03
28
Marc Muntjewerft
Arnhem
1:44:01
1:43:55
29
Sando Crielaard
Veenendaal
1:45:19
1:45:13
30
Hans Gerritsen
Loopservice Nederlan
1:46:13
1:46:04
31
Patrick van Beukering
Phanos
1:47:38
1:47:29
32
Errol Lentjes
Oosterbeek
1:49:23
1:49:13
33
Jos Verhulst
Tartlétos
1:49:53
1:49:38
34
Arnoud Tuinstra
Ede Gld
1:50:08
1:49:53
35
Wilbert de Bont
Ede Gld
1:50:08
1:49:52
36
Gert van Esse
Renswoude
1:53:08
1:52:54
37
Bert-Jan van der Eem
Huissen
1:53:12
1:52:57
38
Jurgen Ratering
Didam
1:54:29
1:54:14
39
Frank Simon
Arnhem
1:55:59
1:55:53
40
Stef M de Bont
Arnhem
1:57:09
1:56:54
41
Sander van Rheenen
Renkum
1:58:09
1:57:56
42
Arend Kusters
Zevenaar
1:58:59
1:58:47
43
Erik Brandsma
Eindhoven
2:07:46
2:07:38
44
Sander Dunnink
Arnhem
2:09:49
2:09:47
M40+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kees van Rooyen
AV Nijmegen
1:19:51
1:19:50
2
Jan Davelaar
VAV
1:21:52
1:21:51
3
Hans Wilmink
Pallas '67
1:24:58
1:24:56
4
Wim B Tijssen
Loopgroep PK
1:25:49
1:25:42
5
R Pieters
Loopgroep Beilen
1:25:53
1:25:51
6
Michiel Noordanus
Arnhem
1:27:51
1:27:47
7
Piet Bozelie
Veteranen Nederland
1:28:45
1:28:45
8
Ton van den Born
Wageningen
1:28:47
1:28:44
9
Daniel Tavenier
Loopservice Nederlan
1:29:39
1:29:38
10
Ton Eikmans
Velp Gld
1:29:50
1:29:46
11
Laurens Beerepoot
Climax
1:29:56
1:29:54
12
A Donker
Maarn
1:30:11
1:30:00
13
Chiel Ellenbroek
Pallas '67
1:30:30
1:30:27
14
Frans Cobben
Wageningen
1:31:02
1:31:00
15
Henk Jonker
Barneveld
1:31:09
1:31:08
16
S Daymaz
Arnhem
1:32:22
1:32:18
17
John Bouwens
Alphen aan den Rijn
1:33:03
1:32:55
18
Hugo Kabos
Ede Gld
1:34:23
1:34:12
19
Gerard Koggel
Geesteren Ov
1:34:26
1:34:26
20
Hans van Bentheim
Geesteren Ov
1:34:26
1:34:26
21
Ben Haarhuis
Geesteren Ov
1:34:27
1:34:27
22
Kees Krechting
Westervoort
1:34:58
1:34:53
23
Gradus Buitenhuis
Veluwe
1:35:47
1:35:32
24
Jakob Hartman
VAV
1:36:10
1:35:59
25
Joop Paans
Ede Gld
1:36:18
1:36:15
26
Rini van Roosmalen
Nijmegen
1:37:05
1:37:01
27
Ed Kok
Berkel en Rodenrijs
1:37:14
1:36:57
28
Robert Portegen
Heteren
1:38:09
1:38:01
29
Arnold Rensen
Borne
1:38:37
1:38:34
30
Wijnand van de Vendel
Otterlo
1:38:45
1:38:43
31
Arend Roseboom
Climax
1:38:52
1:38:47
32
Dirk Lof
Climax
1:38:57
1:38:50
33
Kees Reijerkerk
Loopservice Nederlan
1:38:58
1:38:48
34
Albertus Sasbrink
VAV
1:39:03
1:38:52
35
Pieter Monne
Zeewolde
1:39:53
1:39:47
36
Kasper Hanenbergh
Utrecht
1:40:05
1:39:54
37
W van Jaarsveld
Veteranen Nederland
1:40:43
1:40:34
38
Bert van Aalderen
Veenendaal
1:40:50
1:40:44
39
Bart Krechting
Westervoort
1:40:58
1:40:53
40
Nico Vaandrager
VAV
1:41:00
1:40:49
41
Henk Pesulima
Ede Gld
1:41:03
1:40:58
42
Barend van Manen
Wijk bij Duurstede
1:41:18
1:41:14
43
Harry Klomp
Utrecht
1:42:01
1:41:44
44
Jan Bothof
Hardinxveld Giessend
1:42:05
1:41:47
45
Arnold de Vries
Wageningen
1:42:11
1:42:08
46
Hans Maclean
Leuvenheim
1:42:15
1:42:11
47
Theo Reur
VAV
1:42:30
1:42:19
48
Jan Krul
Ede Gld
1:42:57
1:42:51
49
Nol Janssen
Gendt
1:43:07
1:42:46
50
Tom Kersbergen
Climax
1:43:29
1:43:25
51
Jos van Rijt
Voorthuizen
1:44:20
1:44:16
52
Ad Kruik
Ede Gld
1:44:52
1:44:41
53
Gerrit van Buren
Tiel
1:44:54
1:44:39
54
Rolf Wiemer
Climax
1:45:20
1:45:06
55
Ronald Plenter
Barneveld
1:45:30
1:45:18
56
Berto Somsen
Eibergen
1:45:37
1:45:27
57
E Koolma
Veteranen Nederland
1:45:53
1:45:48
58
Nico van Loon
Cifla
1:46:22
1:46:20
59
Jos Siereveld
Climax
1:46:45
1:46:27
60
M Berghmans
Zetten
1:46:56
1:46:44
61
Ben van de Hoogen
Climax
1:47:30
1:47:20
62
Freek Bijdevier
Maurik
1:47:43
1:47:42
63
Will Modderkolk
Bennekom
1:47:56
1:47:55
64
Dick Schulting
Bennekom
1:48:21
1:48:02
65
Gert Beuving
Climax
1:48:43
1:48:37
66
Ton van Loon
NSL
1:49:26
1:49:13
67
Henk Lamboo
Mijdrecht
1:49:26
1:49:12
68
Gert van Bokhorst
Bennekom
1:50:15
1:50:05
69
H Abma
Climax
1:50:17
1:49:57
70
Jos van Dijk
Veenendaal
1:50:21
1:50:10
71
Jan Engelen
Gendt
1:50:21
1:49:59
72
Henk Groenhuis
Nijmegen
1:50:29
1:50:17
73
Antoon van Buuren
Nijmegen
1:50:34
1:50:18
74
Jan Kuyper
Ede Gld
1:50:56
1:50:38
75
Joop Nab
Climax
1:51:49
1:51:45
76
Jan Clant
Climax
1:52:05
1:52:00
77
Rob Groot
Zaandam
1:52:41
1:52:32
78
Eric Roos
Malden
1:52:59
1:52:43
79
J Bergsma
Arnhem
1:53:14
1:53:06
80
P de Bruijn
Nijmegen
1:53:49
1:53:37
81
Albert Koedam
VAV
1:54:30
1:54:16
82
Thijs Keuning
Apeldoorn
1:54:38
1:54:18
83
Ben Schotgerrits
Deventer
1:55:33
1:55:27
84
H Dokter
Veteranen Nederland
1:56:28
1:56:28
85
Jos van Reen
Nijmegen
1:56:33
1:56:17
86
Jan Hooijberg
SAV
1:57:08
1:56:50
87
Klaas Leffring
Climax
1:57:17
1:56:57
88
Jan Gert Jansen
Climax
1:57:33
1:57:21
89
Herman Hopman
Ede Gld
1:57:42
1:57:38
90
Peter Feil
Bennekom
1:57:57
1:57:43
91
Wil Schoenmakers
Ciko '66
1:58:56
1:58:45
92
Anton Stolte
Ciko '66
1:58:56
1:58:46
93
Joost ter Heerdt
Zevenaar
1:59:17
1:59:05
94
Tom Mullender
Maarssen
1:59:20
1:59:03
95
Wim Geurts
Zevenaar
1:59:47
1:59:35
96
H Ritzer
Atverni
1:59:53
1:59:44
97
Ben Monsma
Deventer
2:01:34
2:01:27
98
Joop Rijnbergen
Atverni
2:02:05
2:01:55
99
Gerrit Alink
Veenendaal
2:03:16
2:03:04
100
Tjeerd Keving
Barneveld
2:03:30
2:03:10
101
G Radstaat
Loopservice Nederlan
2:05:42
2:05:23
102
Adrie van der Velden
Oosterbeek
2:06:20
2:06:04
103
Jacques Scholten
Climax
2:07:50
2:07:37
104
Jos van Aggelen
Climax
2:07:58
2:07:46
105
Henk Rottschafer
Doetinchem
2:08:47
2:08:39
106
Bert Hendriks
Climax
2:10:36
2:10:17
107
Harry Dekker
Climax
2:10:36
2:10:17
108
Jan Dunnink
Arnhem
2:24:21
2:24:20
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Bosch
Climax
1:42:24
1:42:21
2
Lianne Wikkerink
Bennekom
1:44:51
1:44:48
3
Anky Biemans
Pallas '67
1:46:43
1:46:35
4
Iwanka Vaneman
Ede Gld
2:06:14
2:05:57
V35+, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hella Greuell
Climax
1:39:19
1:39:13
2
Bea van Santen
Climax
1:40:55
1:40:49
3
Anneke Geselschop
Arnhem
1:44:07
1:43:59
4
Jusdith Worm
Gelre
1:44:08
1:44:03
5
Bertha vd Strasse-Batt
Ciko '66
1:48:30
1:48:21
6
Jacqueline van Amerong
Ciko '66
1:48:30
1:48:21
7
Gerrie Pasman
Arnhem
1:48:30
1:48:21
8
W Kampert
Ermelo
1:50:56
9
Karin Nijenhuis
Wageningen
1:53:45
1:53:29
10
Monique Beukeboom
Wageningen
1:53:45
1:53:29
11
Jolanda Vlijmen
Phanos
1:53:59
1:53:49
12
Maria-Damiëlle Rensen
Loopservice Nederlan
1:57:45
1:57:42
13
Ada Groeneveld
Climax
1:57:45
1:57:42
14
Sonja de Wit
Atverni
2:02:13
2:02:08
15
Truus van Reen
Nijmegen
2:03:04
2:02:48
16
Reinou Thijssen
Zevenaar
2:03:15
2:03:08
17
Jeannette Kessel
Climax
2:04:32
2:04:25
18
Corrie van de Zanden
Ede Gld
2:04:32
2:04:25
19
Ellie Rijnbergen
Atverni
2:04:49
2:04:43
20
Lida Ritzer
Nieuwegein
2:07:46
2:07:40
21
Ellen Hijkoop
VAV
2:08:46
2:08:37
22
Sandra Last
Loopservice Nederlan
2:09:27
2:09:06
23
Susanne Winnubst
Climax
2:10:36
2:10:18
24
Angelika C Komarek
Arnhem
2:14:55
2:14:39
25
Selma van den Brink
Arnhem
2:14:59
2:14:43
26
Joke Versteeg
Vinkeveen
2:22:49
2:22:36
27
Irma de Ruijter
Heemskerk
2:24:46
2:24:33
MSEN, 10,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen van Erp
Groesbeek
34:37
34:36
2
Ronald de Jonge
Loopgroep PK
35:39
35:39
3
Rob Adriaans
Climax
36:17
36:17
4
Andries van Ooijen
Atletico '73
37:25
37:24
5
Peter Jagersma
VAV
39:07
39:06
6
Jay Sauer
Nijmegen
39:26
39:25
7
Maarten van Triest
Veenendaal
40:31
40:29
8
Martijn Vergeer
Beuningen Gld
40:39
40:38
9
Patrick Temming
AVA '70
40:57
40:56
10
Gerwien Triest
Elspeet
41:32
41:30
11
Arjen Bax
Wijchen
42:07
42:03
12
Frank Roos
Aalten
42:20
42:19
13
Jeroen Thiele
Veenendaal
43:24
43:22
14
Wilbert Thoonen
Nijmegen
43:50
43:43
15
Arjen de Boer
Arnhem
44:15
44:10
16
Emiel Schreur
Ciko '66
44:52
44:50
17
René Peters
Ewijk
44:54
44:47
18
Marinus Nap
Ede Gld
44:59
44:32
19
Jeroen Meijer
Westervoort
45:39
45:27
20
Eric Schiks
Beneden Leeuwen
45:46
45:44
21
Silvio Stack
Didam
45:51
45:45
22
Manfred Vels
Doetinchem
45:55
45:51
23
Arjan Onnink
Berg en Dal
45:59
45:56
24
Michael van Loenen
Ede Gld
46:41
46:38
25
Roel Swetselaar
Veenendaal
47:02
46:49
26
Ruud Frieling
Apeldoorn
47:05
47:03
27
Henry Wondergem
Voorthuizen
47:06
47:03
28
Remko Groot
GAC Hilversum
47:34
47:31
29
Frank Pouels
Bennekom
47:43
47:38
30
R Struyk
Arnhem
47:51
47:43
31
Folkert van der Meulen
Arnhem
47:53
47:33
32
Henk Leerkes
Ede Gld
47:56
47:32
33
Danny Lucke
Arnhem
48:04
48:02
34
Alex Scheenstra
AV Nijmegen
48:09
48:03
35
Jan Krul
Velp Gld
48:11
48:08
36
Hans Theunissen
Groesbeek
48:19
47:56
37
Mischa Janssen
Arnhem
48:26
48:10
38
Erwin van de Boogert
Lunteren
48:52
48:18
39
Carel Lueb
Wehl
49:01
48:57
40
Jeroen Willems
Uden
49:17
49:13
41
Eddie van Ruler
Ede Gld
49:30
49:09
42
Edwin Vonk
Veenendaal
49:33
49:19
43
Roy Visser
Tolkamer
49:42
49:14
44
Paul Johannes
Huissen
49:59
49:51
45
Bas Berkemeijer
Arnhem
50:17
50:04
46
Eric Visser
Arnhem
50:56
50:49
47
Paul Eijkelenkamp
Elst Gld
51:17
50:51
48
Mark Hooijberg
SAV
51:20
51:18
49
Rein van Harsselaar
veenendaal
51:53
51:25
50
H de Vries
VAV
52:27
52:03
51
Jasper Donker
Doetinchem
52:27
52:17
52
Evert Schipper
Climax
52:31
52:07
53
Arno van Kraay
Elst Gld
52:54
52:31
54
Koos Meinsma
Arnhem
53:18
53:04
55
Jarik de Graaff
Varsseveld
53:43
53:33
56
Marty Cozijnsen
Harskamp
53:44
53:16
57
Marco Hermsen
Elst Gld
53:58
53:53
58
Harry van Dijk
Ede Gld
55:02
54:44
59
Teun Rietman
Oosterhout gem Nijme
55:40
55:28
60
Jeroen Abraas
Arnhem
55:51
55:43
61
Erik Roseboom
Ede Gld
57:54
57:25
62
Bernd Nelissen
Nijmegen
58:17
57:50
63
Maurits Hafkamp
Arnhem
59:16
58:50
64
Jeffrey Rhemrev
Climax
59:45
59:26
65
Karel Blom
Elst Gld
1:00:46
1:00:19
M40+, 10,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paul van Rooyen
Ciko '66
38:03
38:03
2
Henk Peters
Cifla
39:44
39:44
3
Jan te Brake
AVA '70
40:24
40:23
4
P Visser
De Liemers
40:36
40:35
5
Noud Peeters Weem
AV Nijmegen
40:46
40:44
6
Geert Wevers
AVA '70
41:22
41:21
7
Peter Wissing
Atletico '73
42:13
42:12
8
Chris van Kooten
Bemmel
42:14
42:10
9
Laurens Schiks
Loopgroep Aart Stigt
42:15
42:12
10
Martin Brink
Wageningen
43:09
43:05
11
Geo Boumann
Loopservice Nederlan
43:30
43:29
12
Hans Heuvels
Atletico '73
43:45
43:43
13
Joep Jillings
Ciko '66
43:57
43:54
14
Theo Stronks
AVA '70
44:07
44:06
15
Fons Nieuwenhuis
Wehl
44:13
44:09
16
Willie van Haren
AV Wijchen
44:19
44:17
17
Fred Riezebos
Ermelo
44:26
44:24
18
Jan Jansen
Aalten
44:28
44:26
19
Gerrit te Lindert
AVA '70
44:35
44:33
20
Gerrit Heersink
AVA '70
44:36
44:34
21
Albert Peters
Heteren
44:46
44:38
22
Ton Fransen
Loopservice Nederlan
44:55
44:53
23
David van Toor
Appeltern
45:08
45:04
24
Richard Bruins
Groenlo
45:11
45:06
25
Klaas Venema
Arnhem
45:11
45:01
26
Henk Kinnaer
Zeddam
45:12
45:11
27
Klaas Pol
Barneveld
45:25
45:22
28
Coos Diepenbroek
Lent
45:45
45:37
29
Chris Hofs
Bemmel
45:53
45:50
30
Mari Arissen
Beneden Leeuwen
46:07
46:03
31
Roy Hennekes
Arnhem
46:19
46:16
32
Rien Sneevliet
Barneveld
46:48
46:39
33
John Burgers
Cifla
46:54
46:45
34
Robbert Lange
Zelhem
46:57
46:43
35
C de Jong
Climax
47:02
46:47
36
Leo Temming
AVA '70
47:05
47:04
37
Jan Smallegoor
Ede Gld
47:07
47:01
38
Hans Dimmers
Ede Gld
47:08
46:57
39
Kees de Fijter
Barneveld
47:11
47:08
40
Geert Ariaans
Nijmegen
47:31
47:12
41
Albert Stoter
Ciko '66
47:35
47:31
42
Paul van Os
Ede Gld
47:36
47:25
43
Jan Jager
Arnhem
47:45
47:38
44
Ben Heijenk
Arnhem
48:02
48:00
45
Jan van Lieshout
Loopservice Nederlan
48:15
48:12
46
Antoon Schlaghecke
Doesburg
48:33
48:30
47
Henk Lammers
AVA '70
48:34
48:32
48
René Westland
Didam
48:37
48:32
49
Philip Graat
Nijmegen
48:45
48:27
50
Jaap Stouthamer
Climax
48:54
48:41
51
Ben Goor
Nijkerk Gld
49:05
49:01
52
Henny Jeukens
Beuningen Gld
49:25
49:23
53
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigt
49:32
49:27
54
Roelf Werkman
Arnhem
49:49
49:25
55
Eric Schutte
Westervoort
50:08
49:45
56
Rob Jansen
Duiven
50:24
50:13
57
Gerie Verheijen
Ewijk
50:36
50:28
58
Jan Hofstede
Hengelo Gld
50:40
50:26
59
Cor van Ingen
Weurt
50:58
50:49
60
Sjaak Klaassen
Beuningen Gld
51:00
50:48
61
Alfred Gaasbeek
Climax
51:20
50:48
62
Jac van Garderen
De Liemers
51:22
50:59
63
Jurjen Hooijenga
Climax
51:32
51:22
64
Jan Broeks
Bennekom
51:36
51:29
65
Luc van Es
Nijmegen
51:38
51:27
66
Rob Geurts
Wijchen
51:41
51:17
67
Jos van Engelen
Ede Gld
51:43
51:30
68
Ruud Werker
Nijmegen
51:45
51:13
69
Hans Heestermans
Ede Gld
51:53
51:40
70
Raymond Pattinaja
Doetinchem
52:02
51:39
71
Gerrit Mulderijk
Elst Gld
52:16
52:11
72
Jan Grondman
Didam
52:17
51:54
73
Peter Leenders
Groesbeek
52:22
52:17
74
Arjan de Roon
Elst Gld
52:25
51:58
75
Harry de Vries
Oosterbeek
52:35
52:17
76
Pim Hofs
Elst Gld
53:02
52:57
77
Jan Hendrik vd Heide
Climax
53:03
52:38
78
Peter vd Heijden
Ede Gld
53:14
53:01
79
Evert Snetselaar
Ciko '66
53:36
53:26
80
Rob Groendijk
Pallas '67
53:55
53:44
81
Erik Langen
Arnhem
53:59
53:51
82
Henk Freie
LAAC Twente
54:08
54:00
83
Jan Rooijakker
Ede Gld
54:15
53:52
84
René Rensen
De Steeg
54:15
54:09
85
Pieter van Saane
Veenendaal
54:19
54:12
86
Johan Assink
AVA '70
54:22
54:12
87
Henk Feyl
wageningen
54:29
54:01
88
Henk Juffer
Veteranen Nederland
54:31
54:25
89
Jan Selten
Climax
55:02
54:51
90
Ad Baars
Ede Gld
55:13
54:51
91
Kasper Kant
Elst Gld
55:13
54:59
92
J Nabuurs
Arnhem
55:15
54:48
93
Kees van t Hoog
Renkum
55:37
55:15
94
William van Beurder
Deil
55:38
55:19
95
Ton van Beest
Velp Gld
55:43
55:20
96
Marinus Schonk
Huissen
55:46
55:20
97
Pim Miltenburg
Bemmel
56:00
55:43
98
Hans Lucassen
Ede Gld
56:01
55:53
99
Jaap Budding
Veenendaal
56:14
55:48
100
Pim Schneider
Climax
56:24
56:07
101
Paul de Jager
Cifla
56:26
56:06
102
G van Oijhuizen
Ede Gld
56:29
56:13
103
Hugh Putto
Schiedam
56:42
56:13
104
Theo Verhoeven
Westervoort
57:05
56:50
105
Wim Phijffer
Nijmegen
57:12
56:45
106
Berend jan Henzen
Veenendaal
57:21
56:54
107
Peter Schulenberg
Westervoort
57:29
57:13
108
Chris Schrooten
Elst Gld
57:32
57:08
109
Ben Tessensohn
Amsterdam
57:38
57:16
110
Han Monster
AV Nijmegen
57:48
57:36
111
Arend Uenk
Climax
57:49
57:33
112
Martijn Gesink
Climax
57:51
57:35
113
Matthijs Galesloot
Bunnik
58:23
58:11
114
Jan Schellingerhout
Arnhem
58:35
58:28
115
Gerrit Hersevoort
VAV
58:39
58:10
116
Peter Hafkamp
Arnhem
58:50
58:25
117
Theo Maagdenberg
Wageningen
58:51
58:20
118
Peter Imminga
Arnhem
58:57
58:28
119
John Jansen
Bennekom
59:00
58:42
120
Bertus ter Maat
Climax
59:34
59:14
121
Frits van Dam
Huissen
59:37
59:32
122
Willem van het Hekke
Nijmegen
59:48
59:28
123
Karel Barkey
Bennekom
59:52
59:28
124
Geert-Jan Mathijssen
Arnhem
1:00:03
59:36
125
Peter Oremus
Climax
1:00:06
59:46
126
Nico Spaans
Loopservice Nederlan
1:00:17
59:52
127
Harrie van Hummel
Veenendaal
1:01:06
1:01:02
128
Sam Polderman
Ede Gld
1:01:13
1:00:54
129
Peter Lindeman
Nijmegen
1:01:17
1:01:01
130
Henk Slotboom
Climax
1:01:25
1:01:04
131
A vd Donk
Pallas '67
1:01:52
1:01:33
132
Gerard Vinnik
VAV
1:02:05
1:01:55
133
Rien van Arnhem
Utrecht
1:02:05
1:01:44
134
Dick Wevers
Ochten
1:02:48
1:02:18
135
Henk Heijting
Veenendaal
1:03:29
1:03:13
136
Joop Roseboom
VAV
1:03:57
1:03:28
137
Kees Albers
Sint Hubert
1:06:53
1:06:29
138
Jack Crielaard
Veenendaal
1:07:32
1:07:05
139
Teus Evertsen
Ede Gld
1:13:50
1:13:20
140
Rob Hoorn
Veenendaal
1:14:50
1:14:28
VSEN, 10,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra ter Horst
Ciko '66
40:39
40:38
2
Beate Dejaco
Arnhem
51:09
51:05
3
Jannemien Bosman
Arnhem
52:52
52:44
4
Noor Rutjes
Nijmegen
54:04
53:55
5
Jannie Doornink
AVA '70
55:07
55:00
6
Marije Hosper
Ciko '66
55:39
55:24
7
Claudia Drenthel
AVA '70
56:40
56:34
8
Netty Schouten
Veenendaal
57:05
56:51
9
Petra van Dijk
Ede Gld
57:25
57:08
10
Leonie Lindeman
Nijmegen
1:01:18
1:01:01
11
Linda van der Groef
Duiven
1:01:28
1:01:06
12
Georgette Kloof
Asch
1:03:10
1:02:54
13
Jolanda van de Haar
VAV
1:03:53
1:03:39
14
Marlou van Dijk
Elst Ut
1:08:49
1:08:21
15
Boukje Niemann-Tuitman
VAV
1:14:15
1:14:04
V35+, 10,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
M vd Veerdonk
Veteranen Nederland
46:06
46:04
2
Nanette Hagedoorn
Pheidippides
48:28
48:25
3
Ellen van Dijk-v d Meu
Loopgroep Aart Stigt
49:50
49:45
4
Ineke Wolters
Elst Gld
49:57
49:52
5
Petra Domhof
Harreveld
51:23
51:17
6
Anja Schimmel
Barneveld
53:45
53:19
7
Gerrie van Laan
Cifla
54:13
54:07
8
Tecla Scholten
Elst Gld
54:54
54:22
9
Loes Ansink
Ede Gld
55:43
55:22
10
Margaretha Visscher
Ede Gld
56:09
55:51
11
Margreet Jansen
Winterswijk
56:10
55:59
12
Lenny Berkhout
Climax
56:16
55:59
13
Nynke van der Kooij
Deventer
56:20
56:00
14
Margy Bril
Loopservice Nederlan
57:02
56:51
15
Helma van Doorn
VAV
57:15
57:01
16
Lia Assink
AVA '70
57:31
57:28
17
Marjolein de Kwaasteni
amsterdam
57:37
57:22
18
Irma Wellink
AVA '70
57:40
57:33
19
Christa Janzen
Ede Gld
57:54
57:25
20
Janet Braas
Climax
58:39
58:20
21
Hermine Wilmink
Bennekom
58:49
58:29
22
Julia Hilgersom
Barneveld
59:06
58:41
23
Hilde Kruik
Ede Gld
59:27
59:08
24
Nellie Janssen
Huissen
59:51
59:46
25
Dorothy Welling
Ewijk
59:55
59:47
26
Majo Joostens
Ciko '66
1:00:48
1:00:30
27
Gerie Rietveld
Climax
1:00:51
1:00:34
28
Ineke Monster
Ede Gld
1:00:56
1:00:44
29
W van Gerwen
Ciko '66
1:01:34
1:01:17
30
Colette Broekmeijer
Driel
1:01:35
1:01:14
31
Marijke Schuit
Lievelde
1:01:38
1:01:23
32
José van den Berg
Ewijk
1:01:39
1:01:31
33
Karin Dehl
Pannerden
1:01:44
1:01:33
34
Hanneke Elema
Pallas '67
1:01:51
1:01:31
35
Cherie Goewie
Ciko '66
1:02:08
1:01:50
36
Mathilde Stuiver
Ellecom
1:02:11
1:01:55
37
Hetty Freie
LAAC Twente
1:02:23
1:02:16
38
Annie Buesink
AVA '70
1:02:28
1:02:22
39
Ingrid van Berkel
Ellecom
1:02:38
1:02:23
40
Agnes van Aggelen
Climax
1:03:01
1:02:40
41
Wilma Fontaine
Climax
1:03:15
1:02:53
42
Jellie van der Meer
Arnhem
1:03:39
1:03:16
43
Maria Schotman-Harmsen
Steenderen
1:05:16
1:04:59
44
Kiem vennik-Liem
VAV
1:05:25
1:05:16
45
Daniella Scarparo
Bussum
1:05:35
1:05:05
46
Ingrid Bennink
Ede Gld
1:06:29
1:06:09
47
Marian de jong-Gertsen
Wageningen
1:06:43
1:06:33
48
Diana van Teffelen
Ewijk
1:08:20
1:07:56
49
Annelies Meijer
VAV
1:08:52
1:08:22
50
Ria Evertsen
VAV
1:11:51
1:11:21
51
Joke Hardeman
VAV
1:13:11
1:12:41
52
Greet Hoorn-Hoogendoor
Climax
1:14:50
1:14:29
53
Deutz Riet
Heteren
1:18:49
1:18:26
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert Temming
AVA '70
18:14
18:13
2
Orphan van Faassen
STAP
18:21
18:19
3
Leonard van Bokhorst
TION
18:36
18:35
4
Richard Lennatz
VAV
18:51
18:50
5
Gerhard Lagerweij
VAV
19:20
19:19
6
Roger Geurts
Westervoort
20:16
20:15
7
Floris Schiks
Fit
21:39
21:37
8
Bart de Leeuw
Ochten
21:42
21:39
9
Wouter Vonk
Ede Gld
21:52
21:48
10
Edwin Pietersma
Arnhem
21:55
21:53
11
M Lambooy
VAV
22:36
22:34
12
Gert-jan Willemsen
Elst Gld
22:48
22:45
13
Marco Hermsen
Elst Gld
22:56
22:55
14
H van Butselaar
ede
23:22
23:19
15
Barend van de Weerdhof
Veenendaal
23:32
23:28
16
Jan Paul Heije
Ede Gld
23:57
23:56
17
Martin Beusekom
VAV
24:18
24:17
18
Maarten de Wilde
Climax
25:08
25:05
19
Diede van de Vendel
Otterlo
25:44
25:30
20
André Wierenga
Utrecht
25:49
25:44
21
Theo van de Weerdhof
Veenendaal
26:11
26:05
22
Stan van Bommel
Otterlo
26:19
26:16
23
Jorn Zandstra
Otterlo
26:28
26:24
24
Cees Hasselaar
Veenendaal
26:31
26:18
25
Bernhard Heije
Climax
26:57
26:55
26
Eric Jansen
Climax
26:57
26:53
27
Dico van Ginkel
Ede Gld
27:30
27:20
28
Ralph Debevere
Climax
27:47
27:40
29
Erwin Koedam
VAV
27:53
27:51
30
André Menting
Arnhem
27:54
27:43
31
Jeroen Kleiberg
Otterlo
28:22
28:19
32
Freddy van Dijken
Arnhem
28:47
28:36
33
Marcel Staring
Duiven
29:13
28:59
34
Dick Stuijvenberg
Climax
30:39
30:29
35
Elton Yvel
Ede Gld
31:00
30:57
36
Eva van Loon
Arnhem
31:43
31:41
37
Daniël Stolker
Voorthuizen
32:25
32:14
M40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dirk Wigmans
Vaassen
19:31
19:30
2
Reyer Demoet
VAV
20:34
20:32
3
Gerard vd Bovenkamp
Ochten
20:34
20:33
4
Bert Bom
Wageningen
20:55
20:53
5
Kees van Leeuwen
Ede Gld
22:29
22:22
6
Bert van Ravenswaaij
Climax
23:36
23:33
7
Freek Bongers
Climax
23:38
23:31
8
Anton Dechene
Climax
24:44
24:40
9
Simon Jasperse
Bennekom
24:45
24:34
10
Marcel Laks
Climax
25:05
24:56
11
Wil de Beer
Climax
25:36
25:30
12
Evert van Beek
Climax
25:57
25:54
13
Roland Blijleven
Climax
26:36
26:30
14
Glenn Blaney Davidson
Climax
26:37
26:29
15
Jaap van Vuure
Ede Gld
26:38
26:37
16
Leo van den Berg
Aalten
26:55
26:48
17
Wim van Aalten
Climax
27:00
26:44
18
Theo Homan
Climax
27:15
27:05
19
Wout van de Kleut
Climax
27:55
27:46
20
Leo Missler
Climax
28:01
27:54
21
Jaap Jongeneel
Ede Gld
29:06
28:58
22
Gijs Jansen
Climax
29:35
29:26
23
Gert van Dalen
Climax
30:56
30:46
24
Johan van der Veen
Climax
32:11
32:00
25
Henk Jansen
Ede Gld
32:47
32:38
26
Piet Nooyen
Milheeze
33:17
33:05
27
Hans van Nood
Climax
35:18
34:30
28
Gerard Hendriksen
Climax
40:43
40:27
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Katja te Brake
AVA '70
22:53
22:51
2
Ruth van der Meyden
VAV
22:59
22:51
3
Nathalie Demkes
AVA '70
24:01
24:01
4
Margo Maasman
Utrecht
25:11
25:04
5
Bianca Maan
Climax
26:11
26:04
6
Marloes Koedam
VAV
26:27
26:24
7
Pauline van Bokhorst
Climax
26:59
26:54
8
Arnica van Zanten
Lent
28:02
27:49
9
Rian Westland
Climax
29:35
29:26
10
Laura Brasem
Maastricht
29:38
29:25
11
Vivian Vermetten
Nijmegen
30:15
30:03
12
Miranda Janssen
Climax
31:24
31:16
13
Laura Westmaas
Ede Gld
31:29
31:16
14
Samantha Mehlbaum
Arnhem
31:43
31:41
15
Erica Neeleman
Climax
32:27
32:20
16
Marleen Knipmeyer
Giesbeek
32:35
32:24
17
Ingrid Westra
Arnhem
32:59
32:43
18
Anita van de Vendel
Otterlo
33:00
32:56
19
Anja van Dijk
Duiven
33:10
32:56
20
Hetty Blankestijn
Lunteren
34:26
34:12
21
Suzanne Vink
Veenendaal
35:16
35:05
22
Joyce van Doorn
Veenendaal
35:16
35:05
23
Jantine Noorlander
Lunteren
35:29
35:16
24
Yvonne Budding
Climax
36:38
36:31
25
Carola Zandstra
Otterlo
37:57
37:54
26
Jolanda Hardeman
Lunteren
38:02
37:48
27
Evita Pol
Climax
38:57
38:48
28
Tamara Deelen
Climax
38:57
38:48
29
Elisabeth Cuperus
Ede Gld
40:39
40:33
30
Renate Nottroth
Lunteren
40:57
40:42
31
Claudia Nottroth
Lunteren
40:57
40:42
V35+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Moniek Verbeek
Pallas '67
21:42
21:41
2
Annette van de Berg
Ede Gld
23:32
23:29
3
Annemarieke van de Hoe
Climax
23:58
23:53
4
Bea van Daelen
Oosterhout Gld
25:24
25:21
5
Liesbeth Borst
Ede Gld
26:36
26:36
6
Marianne van Voorberge
Dieren
28:03
27:51
7
Hans Gonggrijp
Ede Gld
28:37
28:27
8
Lea veens-Ebbeng
Valburg
29:18
29:09
9
Letty Derksen
Ochten
29:50
29:39
10
Jantine vd Meiden-Engb
Climax
29:51
29:43
11
Ellen Muller
Climax
30:02
29:58
12
Henda Veulings-Spaan
Valburg
30:14
30:06
13
Riet Jasperse
Climax
30:29
30:18
14
Bep Pouw-Vissers
Climax
30:45
30:38
15
Renate pietersma-Koop
Climax
30:46
30:41
16
Jacqueline Vonk
Climax
30:52
30:47
17
Maria Dekker
Climax
31:00
30:55
18
Helma vd Kuit-Engelage
Climax
31:24
31:19
19
Els Brandt
Ede Gld
31:25
31:18
20
Petra van Donkelaar
Lunteren
31:41
31:26
21
Carolien Bouwmeester
Climax
31:51
31:43
22
Truida Ribbers
Lunteren
32:06
31:52
23
Josja Feij
Climax
32:38
32:29
24
Nelleke Vogel
Climax
32:43
32:39
25
Roos Vlastuin
Climax
32:44
32:34
26
Margret Rooijakker
Climax
32:47
32:39
27
Gerda Jansen
Ede Gld
32:47
32:37
28
Liesbeth Hoogkamp
Climax
32:57
32:55
29
Alice de Ronde
Climax
32:58
32:51
30
Wilma Slijper
Climax
32:58
32:50
31
Joke Holtermans
Climax
33:07
33:01
32
A Patist
Pallas '67
33:13
33:01
33
Jeanet Feddes
Climax
33:24
33:19
34
Anja van de Veen
Ede Gld
33:48
33:38
35
Marleen Loderus
Climax
33:59
33:55
36
Wilma Laks van de Burg
Climax
34:00
33:52
37
Brigitte van de Weele
Climax
34:12
34:06
38
Jenny Methorst
Ede Gld
34:27
34:13
39
Carin Kneepkens
Climax
34:30
34:25
40
Inge Blaney Davidson
Climax
34:58
34:54
41
Suzanne Blanken
Climax
34:58
34:52
42
Willy Stolker
Climax
35:18
34:30
43
Ria van de Top
Lunteren
35:29
35:15
44
Margreet Wierenga
Climax
35:33
35:28
45
Jannet vd Veer v Dijk
Climax
35:33
35:27
46
Carry vd Hee
Ede Gld
35:41
35:26
47
Anja vd Vliert
Lunteren
35:41
35:27
48
Marijke van Veldhuizen
Ede Gld
36:16
36:04
49
Rina Kroon
Mill
37:08
37:01
50
Marjolein Heestermans
Ede Gld
37:13
37:01
51
Meity Wattimena
Lunteren
39:36
39:21
52
Anki Cuperus
Climax
40:39
40:34
53
Willy van Ginkel
Lunteren
44:32
44:19
Laatste wijziging in uitslagen 14 juli 2004
www.uitslagen.nl
14-07-2004 09:55