Uitslagenlijst 20e Strandloop Ouddorp

Ouddorp Zh - Vrijdag 13 augustus 2004

SEN, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Padmos
Voorne Atletiek
35:27
2
Leonard van Putten
Delta Sport
36:32
3
Hans van Beek
AV '47
36:35
4
Niels Koole
Dynamica
37:07
5
Peter Heggen
Loopgroep PK
37:12
6
Edwin Stolk
Flakkee
37:35
7
Joop Helbers
Voorne Atletiek
38:17
8
Robert Planting
Dynamica
38:29
9
Andre Melissant
Flakkee
39:32
10
Marco Barendregt
Spark
40:59
11
Andre Aslander
AV Papendrecht
43:00
12
Bert Nuninga
AV Papendrecht
43:01
13
Hannuel Kramer
Dynamica
44:02
14
Richard IJpelaar
Flakkee
48:44
40+, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
J Mathijsse
Loopgroep PK
37:34
2
Jack van Ginneken
Spiridon
38:37
3
Charles Timmermans
Fortuna
39:37
4
T J Wigley
Bourne
41:10
5
Cock Dorst
Veteranen Nederland
41:37
6
Jaap van der Bok
Flakkee
42:02
7
Jaap van Ast
Flakkee
42:57
8
Marius Besuijen
Dynamica
43:04
9
Eef Kooman
Flakkee
43:05
10
Peter Penning
Veteranen Nederland
44:24
11
Ruud Karsbergen
Flakkee
45:08
12
Henk Versteeg
AV Sliedrecht
45:44
13
Jaap Tanis
Flakkee
46:08
14
Berend Bakker
AV Sliedrecht
47:29
15
Wim Provoost
Delta Sport
47:32
50+, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Zuidweg
Flakkee
39:35
2
Wim Besuijen
Dynamica
42:04
3
Eddie Pekaar
Dynamica
43:00
4
John Guequierre
Dynamica
43:04
5
Ed de Wit
Voorne Atletiek
44:08
6
Ton Valk
Voorne Atletiek
44:18
7
F van Es
Voorne Atletiek
45:11
8
Kor van de Polder
Veteranen Nederland
46:26
9
Daan van de Broek
Flakkee
47:19
10
Henk Schreuders
Flakkee
47:20
11
Jan van Putten
Flakkee
47:28
12
Peter van der Geld
Swift
47:31
13
Alex Halter
AV Sliedrecht
47:48
14
Arnold Melissant
Flakkee
51:27
15
John Geres
AV Sliedrecht
51:34
16
A van der Leun
AV Sliedrecht
53:42
60+, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leen van 't Hof
Flakkee
51:40
SEN, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Koole
Dynamica
45:39
2
Daniella van Dulst
Flakkee
48:49
3
Nathalie Alders
Flakkee
1:01:07
40+, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Myra van Altena
Flakkee
51:35
2
Riet van Leeuwen
Pallas '93
51:38
3
Tineke van Beveren
AV Sliedrecht
52:22
50+, 10KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jannie Braber
Flakkee
51:35
PRESM, 10KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Damir Plesnik
Wuppertal
40:14
2
Ab Snoey
Hellevoetsluis
41:40
3
Jaap Hoek
Goedereede
41:42
4
Carlo Vismara
Den Osse
41:43
5
B van Huizen
Dirksland
41:55
6
Goos Spelsneijder
Hellevoetsluis
43:03
7
Martien Blok
Hellevoetsluis
44:07
8
J Gijzen
Roosendaal
44:13
9
Hank Weerts
Waalwijk
44:33
10
Leonard den Ouden
Utrecht
44:50
11
Jos Geluk
Noordwelle
45:01
12
Paul de Goede
Ouddorp
45:04
13
Peter Verhagen
Goedereede
45:16
14
Onno van Dijk
Linschoten
45:20
15
Jaap Tanis
Ouddorp
46:09
16
Van der Ruit
Hellevoetsluis
47:21
17
R van Bastelaar
Papendrecht
47:27
18
Edwin Voogd
Goedereede
47:38
19
Leendert de Groot
Schiedam
47:44
20
Jan de Heer
Dordrecht
48:41
21
Ed Both
Brielle
50:00
22
Ligthart
Rozenburg
50:01
23
E van Schaik
Rotterdam
50:03
24
Luc Filipipini
Den Haag
51:11
25
Sven Hufenstahl
Wuppertal
51:12
26
Arthur
Kleipool
51:35
27
Eric Huls
Berkel en Rodenrijs
51:36
28
Mike van Uythoven
Stellendam
51:39
29
Klaas van de Marel
Assen
52:08
30
Tjeerd Kiers
Linschoten
53:10
31
Han van Dijk
Linschoten
53:23
32
Bouwman
Hardinxveld
53:25
33
Harry Vervelde
Oud-Beijerland
54:39
34
Jura van Zwall
Middelharnis
55:15
35
Ton Winkels
Middelharnis
55:16
36
Simon van Dijk
Linschoten
55:58
37
John Son
Ooltgensplaat
56:43
38
Alex Selungel
Haliensvliet
56:47
39
Reinhold Stich
Dreieich
56:54
40
Onbekend
Sommelsdijk
57:28
41
Joop Hartog
Hellevoesluis
57:52
42
M Jongeneel
Hellevoetsluis
59:30
43
Dick van der Hust
Krimpen aan de Ijsse
59:30
44
Jeroen Hartog
Hellevoetsluis
1:00:17
45
T Moerman
Vlaardingen
1:00:37
46
Hennie Ravensteijn
Burgh-Haamstede
1:04:22
47
John de Visser
Schiedam
1:10:38
48
Eichelsheim
Rotterdam
1:14:35
PRESV, 10KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke van der Bos
Hellevoetsluis
50:02
2
Annemieke Brouwers
Waalre
53:30
3
Vera Becker-Stich
Dreieich
59:00
4
Corrie Slingerland
Hellevoetsluis
1:00:09
5
Jacqueline Termeulen
Achthuizen
1:01:58
6
Lenie Vonk
Schiedam
1:05:40
7
Ariena de Jong
Schiedam
1:05:40
8
Kwakkelstein
Vlaardingen
1:10:29
Ouddorpse Reddingsbrigade AVFlakkee.nl
Uitslagen.nl
15-08-2004 10:19