Uitslagenlijst Fitness Carnisselande Triathlon

Barendrecht - Zondag 15 augustus 2004

SPM, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eric Jansen
Dordrecht
1:05:23
2
Gerard Oomen
Vlaardingen
1:05:54
3
Sam Eijking
Krimpen aan den IJss
1:06:31
4
Marcel Verburg
Schiedam
1:06:31
5
André Poot
Vlaardingen
1:07:41
6
Richard Blom
Hellevoetsluis
1:08:13
7
Marlon Deijkers
Fijnaart
1:10:11
8
Erik Groeneweg
Rotterdam
1:10:50
9
Jan Pol
Zwijndrecht
1:10:59
10
Frank Huisman
Poortugaal
1:11:06
11
Alwin Krijgsman
Breda
1:11:08
12
Diederik Schoolenberg
Dordrecht
1:11:18
13
Isidro Rubio
Papendrecht
1:11:29
14
Car Visser
Barendrecht
1:11:40
15
Ewout Timmerman
Barendrecht
1:11:42
16
Gerard Brand
Puttershoek
1:11:51
17
Asko Andrik
Breda
1:12:02
18
Hielke Schurer
Rotterdam
1:12:07
19
Ron Schop
Dordrecht
1:12:45
20
Ton van Vliet
Schiedam
1:13:04
21
Jan Mol
's-Gravendeel
1:13:26
22
Ton Mol
Bleiswijk
1:13:46
23
Piet Stroek
Rotterdam
1:13:51
24
Peter Kegel
Rotterdam
1:13:57
25
Bonng Odijk
Puttershoek
1:14:03
26
Piet Bal
Middelharnis
1:14:03
27
Jaap Bakker
Spijkenisse
1:15:06
28
Marco Plaisier
Hendrik Ido Ambacht
1:15:50
29
Perry Oomen
Hoek van Holland
1:16:04
30
Arnold Both
Mijnsheerenland
1:16:08
31
Rien den Hollander
Barendrecht
1:16:40
32
Dennis van den Herk
Rotterdam
1:17:06
33
Timothy Philips
Almere
1:17:10
34
Tim van den Berg
Barendrecht
1:17:33
35
Fred Meyboom
Spijkenisse
1:17:57
36
Wim Goudswaard
Puttershoek
1:19:07
37
Remi van Herwijnen
's-Gravendeel
1:19:21
38
Rens Speksnijder
Fijnaart
1:20:00
39
Peter van der Graaf
Dordrecht
1:20:16
40
Frans Fobbe
Barendrecht
1:20:41
41
Han Ruigrok
Barendrecht
1:21:22
42
Eddie Smid
Barendrecht
1:21:48
43
Robert de Cock
Heerjansdam
1:22:00
44
Rob van Grevenbroek
Zwijndrecht
1:22:31
45
Nick Klatten
Barendrecht
1:22:48
46
Dick Sloof
Stolwijk
1:23:45
47
Gerrit Janse
Nieuw Lekkerland
1:24:33
48
Robert Vat
Hendrik Ido Ambacht
1:25:22
49
Tjeerd Witkamp
Barendrecht
1:25:23
50
Peter van Dartelen
Poortugaal
1:25:57
51
Joop Groeneweg
Dordrecht
1:26:22
52
Jelle van der Ent
Heerjansdam
1:27:02
53
Rob van Klingeren
Barendrecht
1:27:29
54
Peter de Groot
Heerjansdam
1:28:26
55
Ben van Drunen
Barendrecht
1:28:59
56
Piet van Dalen
Heerjansdam
1:28:59
57
Koen den Hartigh
Poortugaal
1:33:00
58
Raymond Kurvink
Barendrecht
1:34:30
59
John Snijders
Rotterdam
1:40:42
SPV, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margriet Uil
Schiedam
1:11:11
2
Liesbeth v Kampen-Brou
Barendrecht
1:12:57
3
Hannie Soeters
Dordrecht
1:20:08
4
Annelies van Os
Barendrecht
1:21:29
5
Jannie Monhemius
Berkenwoude
1:25:39
KWM, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anton Mol
Oud Beijerland
1:53:00
2
Stefan van Namen
Alblasserdam
1:56:38
3
John van der Vlies
Oud Beijerland
1:56:43
4
Addy Ruiter
Sliedrecht
1:58:18
5
Jaco van Buren
Stolwijk
1:58:42
6
Peter Post
Lekkerkerk
1:58:53
7
Bas Bluyssen
Nijmegen
2:00:20
8
Carlo van den Bergh
Rotterdam
2:00:29
9
Pieter Heggen
Zuidland
2:00:48
10
Herman van der Waal
Rhoon
2:03:18
11
Johan Meijndert
Heerjansdam
2:06:08
12
Marcel Bezemer
Dordrecht
2:07:16
13
Peter Koedood
Rotterdam
2:07:27
14
Fer Peters
Vlaardingen
2:09:18
15
John Mars
Barendrecht
2:15:33
16
Jan Baas
Rotterdam
2:15:59
17
Jan Raaijmakers
Oud Beijerland
2:16:04
18
Richard Gouw
Hoogvliet Rotterdam
2:18:44
19
Ben Hendriks
Krimpen aan de Lek
2:18:56
20
Richard van Dooren
Spijkenisse
2:19:09
21
Vincent van Os
Barendrecht
2:20:05
22
Edwin Roggeband
Barendrecht
2:22:12
23
Denis Hub
's-Gravenhage
2:22:20
24
Arnold van Putten
Eindhoven
2:23:16
25
Henke Hage
Spijkenisse
2:23:32
26
Charles Aernouts
Etten-Leur
2:23:52
27
Aart Goedhart
Zwijndrecht
2:24:15
28
André Verburgh
Rhoon
2:24:40
29
Ronald Tertoolen
Vlaardingen
2:25:42
30
Ronald Berkenpeis
Rotterdam
2:26:11
31
Peter de Jeu
Oud Beijerland
2:28:08
32
Michel Siep
Rotterdam
2:28:09
33
Frans van Zijderveld
Numansdorp
2:28:09
34
Ger van de Werken
Oud Beijerland
2:29:43
35
Marcel van Mourik
Delfgauw
2:30:49
36
Arthur van Oorschot
Heerjansdam
2:31:47
37
Juan Haro
Heerjansdam
2:32:58
38
Frank Schoones
Delft
2:33:27
39
Paul van den Burg
Rotterdam
2:35:04
40
Jacobus Sloot
Zwijndrecht
2:35:19
41
Menno Verhoeven
Eindhoven
2:35:27
42
Erik de Blaauw
Barendrecht
2:38:23
43
Henry den Otter
Barendrecht
2:43:18
44
Gerard Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
2:43:53
45
Ferry de Valk
Heerjansdam
2:44:00
46
Michiel Huizinga
Delft
2:45:29
47
Cornelis de Stigter
Heerjansdam
2:48:17
48
Fokke Lenten
Spijkenisse
3:02:58
49
Kees Rijken
Ridderkerk
3:03:45
50
Peter Bezemer
Zwijndrecht
3:16:45
KWV, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne van Vlerken
Krimpen aan de Lek
2:03:35
2
Cora Vlot
Hendrik Ido Ambacht
2:11:31
3
Joke Ritman
Schiedam
2:16:03
4
Esther Buurman
Krimpen aan de Lek
2:17:32
5
Carina Speksnijder
Stolwijk
2:32:48
6
Jannette Schumacher
Hilversum
2:33:30
7
Barbara Versfeld
Rhoon
2:35:52
8
Caroline Gautier
Delft
2:39:14
9
Kitty van Bloois
Rotterdam
2:41:05
10
Marion Smit
Delft
2:41:57
11
Suzan Vos
Delft
2:43:44
12
Carla Wieman
Amsterdam
2:43:49
TRI, TRIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Team hoeksche Waard
1:55:32
2
Carnisselande 4
2:09:15
3
Carnisselande 6
2:12:46
4
Carnisselande 12
2:13:24
5
Carnisselande 1
2:16:09
6
Carnisselande 11
2:16:13
7
Carnisselande 9
2:21:48
8
De funnies Too
2:21:55
9
Carnisselande 13
2:22:56
10
De Funnies
2:29:07
11
Wibema
2:30:06
12
Jomama
2:31:30
13
Carnisselande 7
2:36:14
14
Carnisselande 8
2:37:09
15
Carnisselande 3
2:39:16
16
Dubbel D
2:39:43
17
Carnisselande 10
2:43:10
18
Carnisselande 2
2:44:39
19
Onbekend 1
2:47:42
20
Carnisselande 5
2:50:38
21
Onbekend 2
2:50:39
22
Dreamteam
2:55:30
Uitslagen.nl
15-08-2004 20:33