| | | | | Uitslagenlijst De Ronde van Nedstaal
Alblasserdam - Zaterdag 28 augustus 2004
MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Rémon van der Wal
Papendrecht
37:36
4
Sander Kootkar
Zevenbergen
38:18
5
Vincent van Suylekom
Papendrecht
39:40
6
Arjan Vijverberg
Spijkenisse
40:15
7
Jan van Loon
Nieuw Lekkerland
40:16
9
Erwin van Broekhoven
Zevenbergen
41:10
11
Marlon Drinkwaard
Rotterdam
41:49
12
Marc Roosenschoon
Nieuwerkerk ad IJsse
43:43
15
Philip Veenhoven
Papendrecht
45:15
23
Ton Wijnhoff
Hendrik Ido Ambacht
49:20
26
Alejandro Bruno Araven
Hercules
52:12
27
Michiel van Wageningen
Dordrecht
55:52
M40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alex Mutsaars
AV Papendrecht
32:23
3
Maarten van Erkel
Veteranen Nederland
34:15
4
Jeroen Segers
Veteranen Nederland
35:50
8
Willem Overbeek
AV Sliedrecht
38:19
9
Rien van Vliet
Veteranen Nederland
38:25
11
Robert van Dijk
Ridderkerk
38:52
12
Ton Romeyn
Spirit Oud Beijerlan
38:55
15
Sjaak Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
42:24
17
Jos van der Maarel
AV Papendrecht
44:11
18
Ronald de Jong
Heerjansdam
44:52
19
Joop van der Wulp
Kinderdijk
45:40
21
Frank Bouwman
Hardinxveld Giessend
46:46
22
Peter Roeleveld
Papendrecht
47:04
23
Albert Wijting
Spijkenisse
47:51
25
Gerard van Biesen
Capelle aan den IJss
48:21
27
Albert Schoonberg
Papendrecht
49:21
28
Andre Timmerman
Barendrecht
50:23
29
Roland van Mittenburg
Hendrik Ido Ambacht
50:31
30
Adrie Jonkers
AV Papendrecht
54:09
31
Gerard Radstaat
Loopservice Nederlan
55:05
32
Loredana Eremita
AV Papendrecht
59:42
M50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jan Hobo
Hardinxveld Giessend
40:28
5
Ari Borgstijn
De Koplopers
41:12
6
Alex Halter
AV Papendrecht
41:40
9
Giel Pardoel
Prins Hendrik
42:47
12
John Achterberg
Zwijndrecht
44:28
15
Arie Kleijn
AV Papendrecht
45:07
19
Rien Mulder
AV Papendrecht
50:34
23
Roel Sulman
Hardinxveld Giessend
52:19
27
Jacob marinius Schot
AV Papendrecht
58:08
M60, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Klaas Flokstra
Vlaardingen
49:34
4
Douwe Zwaga
AV Papendrecht
50:59
5
Arie Panjer
AV Papendrecht
51:29
6
Gezinus Butter
AV Papendrecht
52:57
7
Willem Schaap
Alblasserdam
54:59
8
Sander van Willigen
AV Papendrecht
57:54
M70, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Daniëlle van Beusekom
Papendrecht
48:08
8
Carin van Zwienen
Alblasserdam
53:50
V35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Anja Verschoor
AV Papendrecht
46:02
9
Marleen Jansen
Papendrecht
51:17
10
Esther Oosterveer
AV Papendrecht
52:33
11
Wilma Schellingerhout
Dordrecht
1:00:00
12
Barbara van Corthenber
Energie
1:01:59
V45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerdy Staub
Hendrik Ido Ambacht
53:27
V55, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Grada Donker
AV Papendrecht
55:53
MSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Daniel van der Ven
AV Papendrecht
17:26
3
Abdel Hammouchi
Papendrecht
18:07
4
Gerard Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
19:07
7
Erwin Hoeve
AV Papendrecht
21:07
8
Johan van Eldih
Papendrecht
21:59
9
Floris Vlasblom
Hendrik Ido Ambacht
23:07
10
Danny Nederlop
Papendrecht
23:53
12
Renzo Verwoerd
Nieuw Lekkerland
24:59
15
Mohamed Allachi
Papendrecht
27:00
16
Erik Oosterwijk
Nieuw Lekkerland
27:05
17
Jelle van der Ent
Heerjansdam
27:40
18
Robin Odijk
Capelle aan den IJss
31:46
19
Karel van der Wijngaar
Papendrecht
31:58
M40, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan van Heteren
AV Papendrecht
16:03
4
Leen Alderliesten
AV Papendrecht
17:54
6
Leo van Hamburg
Spirit Oud Beijerlan
20:33
7
Hans van Ginneken
Parthenon
22:01
11
Robin van Heumen
AV Papendrecht
25:44
M50, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jan-Willem Bogerd
Veteranen Nederland
19:19
4
Christiaan van de Geyp
Streefkerk
19:21
6
Hans Steenlkist
Sliedrecht
19:53
7
Aart de Bruin
AV Papendrecht
21:03
M60, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Gabriëlle Veenhoven
Papendrecht
29:16
V35, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hemy Terlouw
AV Papendrecht
21:03
2
Yvonne Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
21:13
3
Edit Verschuren
Streefkerk
22:07
4
Ellen van Giersbergen
AV Papendrecht
23:54
5
Sandra Middel-de Sterk
PAC
24:50
6
Carin van Zijl
AV Papendrecht
27:45
7
Truus Brouwer
AV Papendrecht
27:56
8
Cesarine van Driel
Dordrecht
28:10
9
Anja Roeleveld
AV Papendrecht
30:59
10
Karen van der Wijngaar
Papendrecht
31:57
V45, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margreet Versluis
AV Papendrecht
23:55
J-14, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Daniël Werkman
Alblasserdam
6:15
7
Mohamed Elidrioui
Rotterdam
6:22
8
Sverre van Ginneken
Dordrecht
6:23
10
Achraf El Jdrioui
Rotterdam
6:37
15
David Veenhoven
Papendrecht
7:25
17
Johannes Raap
Alblasserdam
8:05
19
Bastiaan Tuytel
Alblasserdam
8:54
M-14, 1500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lindsay van der Ven
AV Papendrecht
5:56
2
Esmeralda Van Wijnen
Nieuw Lekkerland
6:38
3
Bianca Roeleveld
Papendrecht
6:41
4
Gabriella de Geus
Hoogvliet Rotterdam
9:38
J-9, 800 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Leroy van Drunen
Dordrecht
2:43
3
Arvin Glimmerveen
Zwijndrecht
2:45
4
Mark Veenhoven
Papendrecht
3:01
5
Alexander van Wijnen
Nieuw Lekkerland
3:03
7
Reinier Ensing
Barendrecht
3:15
8
Jonathan de Geus
Hoogvliet Rotterdam
3:20
9
Tim Alderliesten
Hardinxveld Giessend
3:52
10
Stefan van Drunen
Dordrecht
3:53
11
Jesse Plomp
Capelle aan den IJss
4:07
12
Mitchell Fritse
Papendrecht
4:46
M-9, 800 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rehorst (10 j)
Kinderdijk
2:27
2
Britta Glimmerveen (11
Zwijndrecht
2:31
3
Juliette Verschoor
Rotterdam
3:36
BEDR, 5 KM BEDRIJVEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Willem Schaar
Steel Family
15:35
2
Dennis Kaspori
Heros Groep 1
15:50
3
Lody Geerst
Randstad uitzendbure
16:33
4
Redmer Bultema
Steel Family
16:37
6
Antal Amptmeijer
Heros Groep 1
17:02
7
George van Zutphen
Heros Groep 1
17:04
8
Ernesto Gonzalez
E-On Benelux Generat
17:14
9
Jose Hoppenbrouwers
E-On Benelux Generat
17:14
10
Hans Visser
Randstad uitzendbure
17:36
11
Heero Spaan
Autobar Holland BV
17:40
12
Robin Robart
Randstad uitzendbure
17:57
13
Jaap Kuipers
E-On Benelux Generat
18:03
14
Gearoid O Shea
European Patent Offi
18:11
15
Mike Lie-A-Lien
Business Team Nedsta
18:16
16
Oliver Kern
European Patent Offi
18:21
17
Mart Weijnman
Algemene Nacht Veili
18:32
18
Harry Bultema
Steel Family
18:49
19
Wim van Klompenburg
European Patent Offi
18:53
20
Ricardo Baptiste
E-On Benelux Generat
18:58
21
Barbara Tusai
European Patent Offi
19:02
22
Ronald Nieuwenstein
Gab Robins Takkenber
19:13
24
Fred Bruyniks
Fundia Nedstaal Nabe
19:30
25
Erna Bas
Van der Vorm Bouw BV
19:44
26
Andre Blok
Koninklijke Vopak NV
19:48
27
Jack Vissers
Autobar Holland BV
20:07
28
Lukas Nieuwland
Europa-Koyo
20:21
29
Tom van Landuyt
Valk Welding 1
20:31
31
Ronald Takken
Valk Welding 2
20:49
32
Jacques Zegelaar
Autobar Holland BV
20:50
34
Henk Stout
Rotary Club Papendre
21:20
35
Hans Weber
Rotary Club Papendre
21:31
36
Pieter Lopulalan
Europa-Koyo
21:41
37
Erik Klooster
Randstad uitzendbure
21:44
38
Sjoerd de Jong
Koninklijke Vopak NV
21:48
39
Johan Bijl
Fundia Nedstaal 1
21:49
41
Rene van der Meer
Vopak Information Se
21:52
42
Cees Zantvoort
Ruigenhil Vastgoed
22:01
43
Vincent de Jong
Valk Welding 1
22:03
44
Ronald van Kuik
Nedstaal Staal
22:04
45
Rene Kloot
Visser en Smit Bouw
22:05
46
Anno Hoekstra
Vopak Information Se
22:12
47
John Luijendijk
Business Team Nedsta
22:16
48
Paul van de Berg
Rotary Club Papendre
22:18
49
Jan Bogers
Fundia Nedstaal 2
22:23
50
Helmer Dam
Business Team Nedsta
22:27
51
Marinus Luik
Valk Welding 1
22:37
52
Sjaak Schouteren
Gab Robins Takkenber
22:47
53
Eite Slootheer
Koninklijke Vopak NV
22:49
54
Jan Heijkoop
Visser en Smit Bouw
22:56
56
Laurens van Zeben
Gab Robins Takkenber
23:00
57
Adriaan Kestens
Algemene Nacht Veili
23:03
58
Bas van Haagen
Valk Welding 2
23:07
59
George Visser
Visser en Smit Bouw
23:11
60
Patrick de Geus
Fundia Nedstaal Nabe
23:15
61
Kees Akse
Gab Robins Takkenber
23:16
62
Marcel Smit
Algemene Nacht Veili
23:18
63
Hugo Pellikaan
Valk Welding 3
23:27
64
Elske Dam
ISS Facility Service
23:30
65
Cor Verhoeven
Glimstaal BV
23:32
66
Peter Betjes
Fundia Nedstaal Nabe
23:34
67
Kok Timmermans
Heros Groep 2
23:38
68
Eli Blokland
Business Team Nedsta
23:45
69
Rob de Voogd
Visser en Smit Bouw
23:50
70
Marco van Hofwegen
Koninklijke Vopak NV
23:56
71
Peter de Wit
Van der Vorm Bouw BV
23:56
72
Arie Lemans
Koninklijke Vopak NV
24:02
74
Marianne van der Voort
Gab Robins Takkenber
24:07
75
Conny Lie-A-Lien Bosch
Vopak Information Se
24:15
76
Elvira Dijkstra
Europa-Koyo
24:29
77
Edward de Korver
Europa-Koyo
24:29
78
Martin Schuil
Fundia Nedstaal 1
24:30
79
Victor Runtu
Ruigenhil Vastgoed
24:38
80
Rene Wijnands
Fundia Nedstaal 1
24:51
82
Bert Snijder
ISS Facility Service
25:01
83
Meine Witte
ISS Facility Service
25:02
84
Peter Meinster
Autobar Holland BV
25:15
85
Ellis van Est
Koninklijke Vopak NV
25:17
87
Co Meerburg
Nedstaal Staal
25:19
88
Roy Nispeling
Chubb Lips Beveiligi
25:25
89
Mieke Louwman
ISS Facility Service
25:28
90
Arie van Breugel
Chubb Lips Beveiligi
25:28
91
Arie Verkerk
Koninklijke Vopak NV
25:31
92
Rene Melching
Valk Welding 2
25:42
93
Andre Vogel
Rotary Club Papendre
25:53
94
Karsten Krug
Gab Robins Takkenber
26:12
95
Jurrie Boerma
Fundia Nedstaal 2
26:12
96
Ayhan Osmanoglou
Fundia Nedstaal 2
26:12
98
Gerrit de Ruijter
Glimstaal BV
26:40
101
Hans Stekelenburg
Vopak Information Se
26:57
102
Henny van Gastel
Gab Robins Takkenber
27:03
103
Pia de Vries
Koninklijke Vopak NV
27:20
104
John van Leeuwen
Heros Groep 2
27:33
105
Anita van Hofwegen
Koninklijke Vopak NV
27:53
106
Louise Runtu
Ruigenhil Vastgoed
28:12
107
Alexander Boer
Chubb Lips Beveiligi
28:19
108
Natasja Broer
Chubb Lips Beveiligi
28:20
109
Anneke Pellikaan
Valk Welding 3
28:20
110
Andre Rietveld
Fundia Nedstaal Nabe
28:21
111
C I S Glimmerveen
Alblasserdam
28:37
113
Jean van Oosterhout
Gab Robins Takkenber
29:06
114
Paulien
Koninklijke Vopak NV
29:42
115
Petie Zandvoort
Ruigenhil Vastgoed
29:43
116
Agnes Verschoor
Koninklijke Vopak NV
29:56
117
Cees Luijendijk
Nedstaal Staal
30:23
118
Leen de Jager
Van der Vorm Bouw BV
30:42
119
Jeroen Fröhlich
Gab Robins Takkenber
30:47
121
Sylvia Wolf
Van der Vorm Bouw BV
31:22
122
Erik Bakker
Valk Welding 3
31:43
123
Jeroen Gruter
Gab Robins Takkenber
32:30
124
Marco Verheij
Algemene Nacht Veili
33:00
125
Saskia Kuijper
Gab Robins Takkenber
34:40
126
Leo Jansen
Gab Robins Takkenber
34:40
127
Leo Roest
Fundia Nedstaal 2
34:56
128
Jan van Eekeren
Heros Groep 2
35:11
Uitslagen.nl
28-08-2004 17:26