Uitslagenlijst Halve Marathon Wieringermeer

Wieringerwerf - Zaterdag 2 oktober 2004

M SEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel Oerlemans
Wieringermeer
1:30:19
2
Ron Jimmink
Loopgroep PK
1:31:07
3
Hans Coerwinkel
1:42:32
M 40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giancarlo Rizzo
1:26:04
2
Edwin Fey
Lycurgus
1:31:43
3
Wilco Zoutenbier
Wieringermeer
1:35:29
4
Cees Dekker
1:40:28
5
Jan 't Hart
1:46:04
M 45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter van de Wiel
Wieringermeer
1:24:21
2
Bert Mellema
1:40:30
M 50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerhard de Vries
1:25:52
2
Dirk Jimmink
Loopgroep PK
1:33:24
3
Gerard Wissink
Wieringermeer
1:40:35
4
Piet Pronk
Wieringermeer
1:50:00
M 55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Bouma
1:54:06
M 60, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nico Witsmeer
Wieringermeer
1:46:03
2
Wiebe Alma
2:08:11
TRIMM, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Portegijs
34:00
2
Jos Karstanje
38:30
3
Sjaak Elzinga
43:07
4
Anko Top
43:32
5
Richard Thoma
44:25
6
Jan de Vries
45:39
7
Frank Damen
45:48
8
Willijan van Heusden
45:58
9
Ronald Weistra
47:18
TRIMV, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mila Tristan Joven
52:05
2
Gre Kauw
52:58
TRIMM, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edgar Miltenburg
21:48
2
Coen der Geest
22:22
3
Jan van Oers
24:23
4
Bas van der Geest
28:10
TRIMV, 5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Breuer
22:25
2
Petra Hage
26:51
J 11, 1 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jerno Viergever
4:11
2
Nils Rem
5:21
3
Bas Rem
5:29
4
David Verbiest
5:47
5
Bas Oerlemans
5:48
6
Mamoula Cavits
5:55
7
Robert Jan Komduur
6:01
8
Thijs van Doorn
6:25
M 11, 1 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kerstin Wit
4:41
2
Eline van Breukelen
4:48
3
Anneloes de Groot
4:49
4
Fenna Wit
4:51
5
Nicole Verblaauw
4:58
6
Janneke Miedema
5:00
7
Lisa Verblaauw
5:03
8
Demi Oerlemans
5:09
9
Myrthe Wit
5:14
10
Naomi Bruinenberg
5:20
11
Amber Letter
5:57
12
Aisha Rutte
5:58
13
Jetske van Kampen
6:03
14
Natasja Komduur
7:04
15
Coranne Hoeksma
8:04
16
Diewertje van Kampen
8:05
17
Karin Wagenaar
8:17
M 12, 1 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nienke Tjalma
4:07
2
Marieke van Breukelen
4:15
3
Manon Verblaauw
5:04
Bezoek ook onze Robbenoordloopjes. Zie flyer
Uitslagen.nl
02-10-2004 20:00