Uitslagenlijst Wegenerloop

Rotterdam - Zaterdag 9 oktober 2004

H SEN, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jawad Bouazaoui
Rotterdam Atletiek
30:20
2
Charles Soza
Lienden
30:24
3
Ruben Scheurwater
Prins Hendrik
30:46
4
Point Chaza
Lienden
31:29
5
Mohamed Ben Sabahia
Sparta
31:54
6
Danny Intveen
Rotterdam Atletiek
32:09
7
Michel van der Klein
PAC
32:16
8
Rob van der Want
Rotterdam Atletiek
32:18
9
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
32:56
10
Marcel Kijkuit
Typhoon
32:57
11
Ron van den Berg
Waterweg
33:08
12
Joop Helbers
Voorne Atletiek
33:16
13
Edwin Stolk
AV Flakkee
33:28
14
Dennis Kaspori
PAC
33:32
15
Jeroen Romeijn
AV Passaat
33:51
16
John vd Vlies
Spirit Oud Beijerlan
34:01
17
Matthijs Riemens
Fortuna
34:12
18
Pascal van Norden
AV Gouda
34:23
19
G van Zitteren
THOR
34:24
20
Menno Lieven
Loopgroep PK
34:27
21
George van Zutphen
PAC
34:33
22
Sebastiaan van Zijp
Loopgroep PK
34:37
23
Erik Klooster
AV Passaat
34:38
24
Bastiaan Boschker
Rotterdam Atletiek
34:49
25
Harold van Balkom
Rotterdam Atletiek
34:50
26
Folkert van der Krol
Parthenon
34:54
27
Nabil Karimi
Rotterdam
34:56
28
Tom Pierik
De Koplopers
35:12
29
Ron van der Graaf
PAC
35:14
30
Andr‚ Melissant
AV Flakkee
35:15
31
Pedro Heezen
Spark
35:20
32
Peter Schlink
Rotterdam Atletiek
35:20
33
John Ketelaars
PAC
35:22
34
Pieter Jan Fioole
PAC
35:24
35
Edy da Silva
Rotterdam Atletiek
35:28
36
Ferry ten Hove
Spark
35:33
37
Wil Kouwenhoven
PAC
35:36
38
A de Jager
Parthenon
35:59
39
Michiel Sorber
Leiden Atletiek
36:15
40
Roeland Sorber
PAC
36:17
41
Cees Kruit
AV Gouda
36:19
42
Lody Geerst
AV Passaat
36:22
43
Remko Peters
PAC
36:23
44
Ab Snoeij
Voorne Atletiek
36:27
45
Frans van den Hoek
Waterweg
36:32
46
Richard Holstege
AV '40
36:48
47
Jeroen Schreuder
PAC
36:51
48
John Cornet
Rotterdam Atletiek
36:52
49
Yuri Verolme
Voorne Atletiek
36:57
50
Ard van Eck
PAC
37:03
51
Tim Bosman
Bergschenhoek
37:18
52
Pieter Klem
Oude-Tonge
37:21
53
Jan van Hoeven
Olympus '70
37:21
54
Geert Moelker
AV Gouda
37:28
55
Nico de Graaf
Spirit Oud Beijerlan
37:31
56
Bert Nuninga
AV Passaat
37:43
57
Michael van Cleeff
PAC
38:05
58
Richard Koudijs
PAC
38:11
59
Sjoerd Kuiken
PAC
38:11
60
Joris van Scheindelen
PAC
38:21
61
Jan Vermeulen
Rotterdam Atletiek
38:22
62
Andre Aslander
AV Passaat
38:37
63
Jeroen van Vliet
PAC
38:39
64
Jan-Willem Mennink
Parthenon
38:44
65
Davy Admiraal
PAC
38:45
66
Leo Coutste
Capelle aan den IJss
38:52
67
Ricardo van der Kans
PAC
39:07
68
Wilco Hoogendoorn
PAC
39:08
69
Aad Molenaar
PAC
39:10
70
Erik Hendriks
PAC
39:17
71
Walter vd Vlist
IJsselstein Ut
39:29
72
Arthur Hulstkamp
PAC
39:31
73
Farid Oilat
39:32
74
Jacco van de Wel
Avantri
39:35
75
Rob Verploegh
PAC
39:37
76
Arjen van Bruchem
Rotterdam
39:49
77
Erwin de Witte
PAC
40:01
78
Fred Rossum
Loopgroep PK
40:02
79
Léon de Langen
PAC
40:06
80
Kees vd Sar
Vlaardingen
40:12
81
Arnoud Monster
PAC
40:20
82
Vincent van Os
Energie
40:26
83
Arnound van der Slot
Rotterdam
40:32
84
Ron Dik
AV Gouda
40:47
85
Henk Kamphuis
Rotterdam Atletiek
41:07
86
Anne Stigter
PAC
41:09
87
Patrick van den Kerkho
Loopgroep PK
41:26
88
Bouke Bussemaker
PAC
41:36
89
Martin van Wijk
AV Flakkee
42:08
90
Peter Noordam
Waterweg
42:12
91
Gert Bessems
PAC
42:16
92
Franky Liefhebber
PAC
42:30
93
O Bouzian
PAC
42:48
94
Kees Kodde
PAC
43:05
95
Rob Prins
Waterweg
43:18
96
Jurrien Hoogendoorn
AV Flakkee
43:18
97
Mischa Hooghuis
PAC
44:14
98
Hans Slag
PAC
44:17
99
Eric Etman
PAC
44:34
100
Rob van Kerhof
Energie
44:38
101
Arjan Nomen
Gouda
45:06
102
Rien Bezemer
Papendrecht
45:49
103
Bruno Riollet
PAC
45:50
104
Gil Post
Waterweg
46:10
105
Arjan Reuijl
AV Flakkee
46:13
106
Marcel de Kort
PAC
46:29
107
Rene Burger
46:45
108
Rob de Loome
Rotterdam
47:22
109
Guy Libert
PAC
49:49
110
Arie Vernooy
Heerjansdam
49:56
111
A Cornelisse
PAC
50:14
112
Richard Ockeloen
52:23
113
Patrick Simonis
Dynamica
52:39
114
Valentijn Simonis
Voorne Atletiek
53:13
115
Raymond Smit
56:58
116
Stephen van Rangelrooy
Fortuna
57:37
D SEN, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma van Onna
PAC
34:56
2
Yvonne van Vlerken
Spiridon
35:37
3
Sofie vd Vlist-Spiten
Lopik
36:39
4
Esther Schrijvers
Prins Hendrik
37:57
5
Marianne Goijert
Haag Atletiek
39:05
6
Carola Schot
Energie
39:33
7
Christel Ravestijn
PAC
39:53
8
Jessica Rosbergen
Voorne Atletiek
40:28
9
Daniella van Dulst
AV Flakkee
40:31
10
Annelies Postema
THOR
41:18
11
Laura de Veth
Rotterdam Atletiek
41:21
12
Wilma Korevaar
Avantri
41:40
13
Corry Elzenga
PAC
41:47
14
Petra Maarsingh
Energie
42:07
15
Lilian Fennema
Spark
42:37
16
Astrid Kunst
Energie
42:40
17
Liesbeth van Kampen
Energie
42:41
18
Annemieke Klaren
PAC
43:09
19
Sandra Bol
PAC
43:29
20
Janette Poldervaart
Spark
44:36
21
Nicole Constandse
Dynamica
46:19
22
Hilda van der Veen
PAC
46:30
23
Van de Laar
PAC
46:30
24
Danielle Driessen
EUR Roadrunners
47:12
25
Sandra Orselen
47:59
26
Caroline Gautier
De Koplopers
49:14
27
Marion Smit
De Koplopers
49:51
28
Tanja de Blaeij
De Koplopers
50:18
29
Iris de Graaf
PAC
50:59
30
Marloes de Blok
Rotterdam
51:55
31
Christel Muis
Parthenon
52:25
32
Nathalie Alders
AV Flakkee
52:48
33
Diënne Verkade
PAC
53:36
34
Annemarie van Meerten
PAC
54:27
35
Van den Noort
PAC
58:04
36
Joke van Daalen
58:40
D 40, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Letitia Vriesde
Rotterdam Atletiek
38:25
2
Cora Vlot
AV Passaat
38:29
3
Anje den Daas
Spark
38:51
4
Corina Voorn
De Koplopers
39:12
5
Tanja de Jong
Spirit Oud Beijerlan
42:00
6
Esther Hartman
's-Gravenhage
43:01
7
Tonia de Graaf
PAC
44:59
8
Annette Boers
PAC
45:11
9
Alice Bouman
PAC
45:47
10
Anja Verschoor
AV Passaat
46:31
11
Carin Roest
Rotterdam Atletiek
46:58
12
Karin de Kool
Spirit Oud Beijerlan
47:01
13
Els Snippe
Veteranen Nederland
47:24
14
Dianan Wieringa
Spark
51:18
15
M Louwman
PAC
52:00
16
Monique Andriesse
PAC
54:27
17
Jantine Tjeerdsma
PAC
55:33
18
Dinie Bekker de Graaf
PAC
58:04
19
Jacqueline Durinck-Boo
Parthenon
58:25
D 45, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
36:01
2
Mickey Priem-Vullinghs
PAC
40:06
3
Ingrid Kuijpers
PAC
44:38
4
Yvonne Voets-Goud
Veteranen Nederland
45:36
5
Myra van Altena
AV Flakkee
45:41
6
Karin Luyken
PAC
46:06
7
Wilma Wemelsfelder
PAC
49:22
8
Marjan Bovill-Roubos
PAC
49:40
9
Lisette de Winter
50:18
10
Ria Everaarts
AV Passaat
51:05
11
Erica Bouman
Voorne Atletiek
53:55
12
Nelleke Kramer
PAC
53:58
13
Anne Marie Lorresteijn
Spijkenisse
54:11
14
Wil van Os-Adrichem
56:01
D 50, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
42:55
2
Els Schreuders
AV Flakkee
44:54
3
Greetje Smit
Delta Sport
46:15
4
Saskia Warmer
PAC
47:19
5
Ineke Scheepbouwer-Sme
PAC
47:19
6
Jannie Haddeman
Spark
49:23
7
Conta de Lange
PAC
49:47
8
Annie P Reijnen de Bie
Spark
50:55
9
Marijke Kok
Spark
51:05
10
Yvonne Hijdra
Spark
51:59
11
Anja Ruyter
PAC
52:08
12
Carla Bosgieter
PAC
52:22
13
Hannie Devile
PAC
52:32
14
Louise Zimmerman
Rotterdam Atletiek
52:50
15
Ria Blanker Erwich
Spark
52:52
16
Karin Bakker
54:52
17
Pia de Vries
PAC
55:35
18
Letty Derksen
Loopgroep PK
55:36
H 40, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aissa Margoum
Parthenon
32:45
2
Henri Havinga
AV '40
32:49
3
Alex Mutsaars
AV Passaat
32:55
4
Hans Bos
Rotterdam Atletiek
32:59
5
Addy Ruiter
33:48
6
Rachid Fadis
Spark
33:49
7
Evert de Graaf
Rotterdam Atletiek
34:01
8
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
34:21
9
Rob van Pelt
AV Passaat
34:24
10
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
34:26
11
Eric Kandel
Dordrecht
34:39
12
Marcel Wielink
Loopgroep Aart Stigt
34:50
13
Ron Jansen
Phanos
34:58
14
Leo van der Hoeve
Spirit Oud Beijerlan
35:07
15
Job vd Waal
Haag Atletiek
35:12
16
Nico vd Heiden
AV '40
35:12
17
Jan de Jong
AV '47
35:26
18
Henk Kerkhof
Veteranen Nederland
35:29
19
Jan Korevaar
Loopgroep PK
35:49
20
E vd Jagt
Parthenon
35:50
21
Jan Smid
AV Gouda
36:00
22
Jan Verwijs
Energie
36:09
23
Wijnand van Haselen
Fit
36:10
24
Marius Besuijen
Dynamica
36:23
25
Arie Visser
Avantri
36:29
26
Gregory Bazalgette
36:34
27
Peter Hooijen
Loopgroep PK
36:43
28
Jan Rijker
Energie
36:44
29
M Witte
Dynamica
36:48
30
Bennie van Huizen
AV Flakkee
37:01
31
Heero Spaan
AV Passaat
37:01
32
Manfred Wiegman
PAC
37:07
33
Raymond Bouwman
AV Gouda
37:42
34
Jan Vuik
AV Gouda
37:52
35
John Gijzen
THOR
37:57
36
R Steijger
Vlaardingen
38:15
37
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerlan
38:17
38
Juan Haro
Energie
38:25
39
Erik Rennert
AV Passaat
38:26
40
Remco Lip
PAC
38:27
41
Dick Snijders
Veteranen Nederland
38:27
42
H Trappenburg
AV Passaat
38:28
43
Jaap Kuipers
PAC
38:31
44
Martin Pronk
Fortuna
38:45
45
J Mars
Loopgroep PK
39:01
46
Cor Reyn
Energie
39:31
47
Martin Rozeboom
Parthenon
39:35
48
Peter Smits
Fortuna
39:39
49
F Dekkers
Rotterdam Atletiek
39:41
50
André de Vries
Parthenon
40:19
51
R Wessels
Waterweg
41:08
52
Peter Kegel
Rotterdam
41:28
53
Herman Russeler
Fortuna
41:58
54
Marco de Korte
Parthenon
41:59
55
Bert Spek
PAC
42:03
56
Marchel Snieder
Moordrecht
42:21
57
Rob Meyer
42:24
58
Ron Aret
AV Gouda
42:58
59
Van der Ham
Rotterdam Atletiek
43:30
60
Luc Halleen
PAC
43:38
61
Wim Euser
Parthenon
44:02
62
Ronald de Vries
Parthenon
44:52
63
Harry van der Knijff
Hoek van Holland
45:17
64
Hans Visser
Papendrecht
45:19
65
P den Hartigh
45:27
66
Fred Lantinga
Waterweg
45:28
67
Fred van Velzen
Barendrecht
45:36
68
Eric Viskil
Barendrecht
46:25
69
Boudewijn Dijkstra
AV Gouda
46:45
70
Peter van Dijk
Olympus '70
46:54
71
Ebel Magnin
Spirit Oud Beijerlan
47:02
72
Rijn Laurens
47:19
73
Ad Durinck
Parthenon
47:34
74
E Beukers
PAC
47:37
75
Ronald Doorewaard
Hoek van Holland
51:07
76
W Bosma
Spijkenisse
52:55
H 45, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Prins
AV Passaat
33:52
2
Charles Timmermans
Fortuna
33:56
3
R Prins
PAC
35:24
4
André Roelofs
Ciko '66
35:44
5
N Vlaar
Rotterdam
35:58
6
Aart van Wijk
AV Passaat
36:45
7
Ton Romeijn
Spirit Oud Beijerlan
36:48
8
Kees van Bloois
Spirit Oud Beijerlan
36:50
9
Adrie Visser
PAC
37:25
10
Piet Kruidenier
PAC
37:39
11
Nico Alberts
PAC
37:44
12
Maarten van Erkel
Veteranen Nederland
38:01
13
Arie de Groot
AV Passaat
38:08
14
E Roodbol
Rotterdam
38:09
15
Hans van den Kerkhof
Parthenon
38:47
16
Hans Gelderman
PAC
39:08
17
J Verlegh
Avantri
39:09
18
Ricardo Baptiste
PAC
39:13
19
Dick Knoops
PAC
39:15
20
Cor de Graaf
PAC
39:17
21
Gerard van de Bovenkam
Loopgroep PK
39:20
22
C S Dolan
Rotterdam Atletiek
39:23
23
Peter Knoope
Veteranen Nederland
39:39
24
F Vermetten
Spijkenisse
39:49
25
Nico Huyts
PAC
39:53
26
Peter Portzgen
Rotterdam
40:10
27
Ron du Chatinier
PAC
40:28
28
Henk Garama
Parthenon
40:29
29
Peet Jansen
Waterweg
40:31
30
Leo Koster
PAC
41:04
31
Ruud Warmer
PAC
41:14
32
Rien Bastiaansen
THOR
41:19
33
Fred van Gent
Energie
42:00
34
Gerard Bakker
Waterland
42:36
35
Karel van Hengel
Parthenon
42:44
36
Jan Noordam
Olympus '70
42:55
37
R Keijzer
PAC
43:01
38
Wim Pieterson
De Koplopers
43:34
39
J den Bakker
Poortugaal
43:42
40
Robert Intven
Rotterdam
44:34
41
Paul Wobbe
Haag Atletiek
44:37
42
Paul van der Ham
Rotterdam Atletiek
44:46
43
Edwin Leemans
Fortuna
44:56
44
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
44:58
45
Jan Bubbert
PAC
45:20
46
Ton van der Steen
PAC
45:25
47
J Slager
PAC
45:30
48
Sjaak Baris
PAC
46:08
49
Hans van Meggelen
46:55
50
Bram Klaris
PAC
47:16
51
Hans van Meurs
Fortuna
47:23
52
Hans Koedam
Rotterdam
47:26
53
Henk Moree
Zuidland
47:37
54
Gerard van Velzen
Hoogvliet Rotterdam
48:09
55
R de Loome
PAC
49:16
56
Piet Euser
Dordrecht
49:24
57
Hans Faaij
PAC
50:13
58
Arie Molendijk
Waterweg
51:07
59
K van Montfoort
PAC
55:10
60
Peter Duinker
Hoogvliet Rotterdam
56:47
61
Cees Waasdorp
Spark
58:59
H 50, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Cammeraat
Veteranen Nederland
34:38
2
Doeke de Jong
Olympus '70
35:56
3
Jan Olsthoorn
PAC
35:58
4
Ron Koorevaar
De Koplopers
36:46
5
Ronald Kolloffel
Waterweg
37:20
6
Huib de Kwant
Veteranen Nederland
37:27
7
Arie Schaar
Loopgroep PK
37:43
8
Kees Nieuwstraten
Fortuna
38:19
9
Ge van Veen
Leiden Atletiek
38:20
10
Nico van de Bos
AV Passaat
38:28
11
John Guequierre
Dynamica
38:52
12
A Voets
Veteranen Nederland
39:01
13
Dick Bravenboer
Energie
39:10
14
Ben Ellenbroek
PAC
39:11
15
Leo van Hoorn
PAC
39:34
16
Kees de Groot
De Koplopers
39:49
17
Nico Schoonderwoerd
Parthenon
39:52
18
Ed de Wit
Voorne Atletiek
39:59
19
Jan Sikkema
De Koplopers
40:18
20
Ton Valk
Voorne Atletiek
40:21
21
Kees Smies
PAC
40:25
22
Sjef van Beerendonk
Tilburg Road Runners
40:41
23
Rob Verhorst
PAC
41:12
24
Edwin Elvé
AV Flakkee
41:17
25
Chris den Hartog
Dordrecht
41:30
26
Henk Pol
Hercules
41:38
27
John Rosmolen
Spirit Oud Beijerlan
42:00
28
Klaas Hazenberg
Rotterdam Atletiek
42:14
29
Errol Seymonson
Veteranen Nederland
42:37
30
Kees Damen
AV Passaat
42:49
31
Enno van Waardenberg
PAC
43:23
32
Henk Maas
PAC
43:25
33
Cor Bosgieter
Rotterdam
43:26
34
Johan de Jong
Parthenon
43:27
35
Hugo Haas
PAC
43:39
36
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
43:49
37
Manfred Jahnke
AV Flakkee
44:08
38
Dick van Vliet
Loopservice.nl
44:17
39
Arie Booy
Loopgroep PK
44:34
40
Detlev Konig
AV Gouda
44:40
41
Huib Boon
Veteranen Nederland
44:42
42
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
44:43
43
Kees Post
PAC
45:28
44
Jan de Vos
PAC
45:53
45
Nico Noorlander
Hendrik Ido Ambacht
45:56
46
Anton Cammans
46:29
47
Jan van Rooyen
Tilburg Road Runners
46:30
48
Rene Keehnen
Rotterdam
46:47
49
Fred Dozij
Spark
47:09
50
Cor Romijn
Spark
48:06
51
Bas Gelderblom
PAC
48:57
52
Willem Stolk
PAC
49:08
53
Ruurd Tolman
Spark
49:27
54
Joop van de Berg
50:12
55
J Speksnijder
Hoogvliet Rotterdam
50:12
56
Bernard den Boogert
PAC
50:53
57
Jos van Splunder
PAC
51:38
58
J Kriekaart
PAC
53:48
59
Jan Marijnissen
PAC
55:09
H 55, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy Smit
Delta Sport
36:44
2
Rien Oele
Fortuna
37:15
3
A Stehouwer
AV Passaat
37:36
4
Gerard Vermeulen
Voorne Atletiek
38:03
5
Dick Nijhof
Veteranen Nederland
38:23
6
Teun Moret
Spark
38:28
7
Frans van der Weel
Veteranen Nederland
39:50
8
Jos van den Berg
PAC
40:15
9
Ary Hordijk
PAC
40:29
10
Karel Oosthoek
Veteranen Nederland
40:35
11
Herman Kool
PAC
41:17
12
Auke Leen
Antilope
41:22
13
Ed Kegge
PAC
41:25
14
Cor Terlouw
AV Passaat
41:59
15
Daan van de Broek
AV Flakkee
42:13
16
Luutsen Drost
Spirit Oud Beijerlan
42:55
17
Rien van Bergen
Veteranen Nederland
42:57
18
Leen de Koning
Tenaco
43:19
19
Koos Schaay
Veteranen Nederland
43:22
20
W Los
Antilope
44:08
21
Giel Devile
PAC
44:26
22
Ton Kuhlmann
Energie
44:52
23
Hans Rosbergen
Voorne Atletiek
45:08
24
H Assems
Energie
46:00
25
Jaap van Birkil
Waterweg
46:19
26
Bas Desjardijn
Poortugaal
47:24
27
Rien van Oirschot
Tilburg Road Runners
47:38
28
Yuen Hon Chen
PAC
47:42
29
J Groeneveld
Veteranen Nederland
47:45
30
Aad van Nieuwland
Hoogvliet Rotterdam
48:19
31
C Kool
PAC
48:29
32
Joop van Opstal
Spark
49:15
33
Fokke Lenten
51:37
34
Pierre Mijnsbergen
Rotterdam
52:24
35
G Janse
Nieuw Lekkerland
53:01
36
P van Leeuwe
AV Passaat
53:25
37
Evert Wiggelinkhuysen
Loopgroep PK
53:34
38
Jan Willem Demmendal
Rotterdam
54:07
39
Sjaak Bijloo
Schiedam
54:51
40
Kees Bosgieter
PAC
55:33
41
Peter Kriek
Haag Atletiek
55:48
42
Henk Hijdra
Loopservice.nl
55:55
43
Isaac van Til
Rotterdam
56:28
44
Frans Diaz Bausle
PAC
56:52
H 60, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop Ruter
PAC
39:14
2
Henk Rosenquist
Parthenon
39:51
3
Piet Roos
Spark
41:48
4
Erik van der Klaauw
Haag Atletiek
42:10
5
Henk vd Heuvel
PAC
42:11
6
Leen van het Hof
AV Flakkee
43:18
7
Han Remmerswaal
Veteranen Nederland
44:03
8
L Blanker
Spark
47:06
9
Marius van Zanten
PAC
47:17
10
Klaas Mol
Veteranen Nederland
48:08
11
Siem Pleijsier
Waterweg
48:27
12
Gerrit Bosman
PAC
48:29
13
Henk Hoogbruin
Veteranen Nederland
48:46
14
Leendert Kok
Spark
49:17
15
Henk de Bokx
Veteranen Nederland
49:38
16
Klaus Schneider
Spirit Oud Beijerlan
50:09
17
Henk van Meerten
PAC
50:29
18
Ger Meijdam
Veteranen Nederland
50:50
19
Christaan Mettrop
Spark
50:54
20
Wim Kapteyn
Veteranen Nederland
51:07
21
Hans Schrammeijer
PAC
51:17
22
Leen van Hulst
Veteranen Nederland
52:27
23
Wim Zondag
Loopservice.nl
54:19
24
Ben Deutekom
PAC
55:11
25
Theo Cranandonk
PAC
58:37
26
Kees Visser
AV Passaat
1:03:25
DPRES, PRESTATIE 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angelien Visbeen
43:27
2
Henny Terlouw
46:50
3
Rianne Gabrielse
47:53
4
S Hulshof
Rotterdam
48:37
5
E Burgering
's-Gravenhage
49:10
6
Bianca de Breij
49:25
7
Jennifer Sigler
49:57
8
Janneke Hermans
50:06
9
I Vlietstra
Rotterdam
50:22
10
Noel Lefinnigan
50:30
11
S van Leeuwen-Waninge
Nieuwerkerk ad IJsse
51:13
12
Ella Naayen
51:37
13
Annelies van Os
51:38
14
Nadine de Boer
51:50
15
Monique de Boeff
Dordrecht
52:15
16
Esther Blokland
52:16
17
Véronique Kuijper
Rotterdam
52:22
18
Marja Visser
53:38
19
Esther van de Berg
54:00
20
Marianne de Roon
Bergschenhoek
54:18
21
Joyce van Haren
54:20
22
Florence Damen
Rotterdam
54:23
23
L Vermeulen
54:26
24
Barbara Kamp
54:33
25
Jolanda Blaak
55:00
26
Martha Blom
Rotterdam
55:13
27
Sandra van Loon
56:02
28
Ellen Elferink
Rotterdam
56:19
29
Dymphna Verhaegh
56:25
30
Heidi Berkel
56:28
31
Monique van Deurse
58:07
32
Ruby Palsschaert
58:18
33
Anneke Lamers
Rotterdam
58:33
34
Nicolette van de Palm
58:40
35
Wil Lantinga
59:15
36
Joke van Wijnen
1:00:13
37
Ria van der Linde
1:00:55
38
Bianca de Nekker
1:01:13
39
Margaret Speksnijder
1:01:36
40
Helen Verstoep
1:01:53
41
M van de Pijll
1:03:59
42
Linda de Best
1:04:30
43
Sophia van Rij
1:04:32
44
Valentina Visser
1:06:46
45
Karin Staal
Ridderkerk
1:11:42
HPRES, PRESTATIE 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniel van de Ven
38:05
2
Richard Rol
38:39
3
Jan Kaat
38:50
4
Piet van Vliet
38:58
5
Steven van de Veire
39:28
6
Mark de Boer
Rotterdam
39:52
7
Rene Wisselo
40:06
8
Christiaan Geyp
40:34
9
Mark van Aartsen
40:42
10
Ries Kranse
40:43
11
Bob de Vos
40:45
12
S Geijs
Rotterdam
40:51
13
Rob van Klingeren
Barendrecht
40:52
14
A Hoogendijk
Capelle aan den IJss
41:22
15
Rob Leenheer
41:35
16
Martijn Merx
41:37
17
G Schippers
Barendrecht
42:03
18
Andrew Dempster
42:26
19
Paul Streep
42:29
20
Frans van Zijdeveld
42:33
21
Bart van Dodeweerd
42:51
22
Leendert de Groot
42:57
23
Daniel Beerse
Rotterdam
43:06
24
Jan de Jong
43:19
25
Peter Torenvlied
43:26
26
Abdel-Ali Baabbi
43:27
27
J de Graaf
43:29
28
Gideon Bouwman
's-Gravenhage
43:31
29
Kees Oomen
43:39
30
Bram Harder
43:40
31
Paul Bravenboer
43:41
32
Erik Tuk
43:49
33
Herman Jul
43:54
34
Lennaert den Hoed
43:55
35
A de Boe
44:03
36
Harry de Breij
44:03
37
Michel Siep
44:06
38
Dennis Baas
44:08
39
Harald Kerseboom
44:32
40
Richard Lelieveld
44:39
41
Marco Blom
44:51
42
John Sprokop
44:57
43
Frans Fobbe
44:57
44
Ronald Storm
45:12
45
Ton Stolk
45:13
46
Rex Kortram
45:44
47
A de Graaf
Rotterdam
45:49
48
Rene Haspers
45:58
49
Peter Onings
46:03
50
Jos Blom
46:06
51
Harold Mourik
46:10
52
Steve van der Lek
46:23
53
Kees Dopper
46:25
54
Henk Kieboom
46:31
55
Kees Wildschut
46:33
56
Rober Janssens
46:41
57
Martin Berns
46:45
58
Robert Hakpoort
46:46
59
Ed Baas
46:47
60
Edwin de Laat
46:53
61
R vd Gaag
Hellevoetsluis
46:53
62
Martijn Martens
46:56
63
Harry Mulder
47:13
64
Louis Pijper
Krimpen aan den IJss
47:37
65
Bas van Ven
47:41
66
Marco Plaisier
47:59
67
Ron van der Mark
48:00
68
Rien Soeters
48:14
69
Sam Dousi
48:20
70
Fred Hassia
Goudswaard
48:21
71
IJsbrand Koornneef
48:30
72
Fred Karels
48:32
73
C van Kooten
Krimpen aan den IJss
48:37
74
Leo van der Have
Rotterdam
48:48
75
Rien Padmos
48:57
76
Ben Eijkelhof
49:08
77
Martin Monster
49:15
78
Peet Hulst
49:16
79
L Parre
Maassluis
49:19
80
A de Graaf
49:24
81
P Hendriks
Rhoon
49:34
82
Roberto Madzetsma
49:34
83
Robert Stemples
Rotterdam
49:59
84
Timo van Os
50:09
85
Arie den Hoed
50:25
86
Patrick Nederlof
50:29
87
David Lipp
50:30
88
Wilfried Cools
50:32
89
C Osseweijer
Brielle
50:36
90
Ralf Krammer
50:41
91
Dennis Kunst
Barendrecht
50:43
92
David Deutz
50:56
93
Vincent de Vos
Spijkenisse
50:59
94
Marco Spel
51:25
95
Marius Klein
51:28
96
Willem vd Meer
Krimpen aan den IJss
51:32
97
Frank Puijn
51:34
98
Paul van Dalen
Capelle aan den IJss
51:36
99
Henk Groeneveld
51:38
100
Rob Stolk
51:46
101
Klaas Flokstra
51:48
102
Peter Janssen
51:59
103
Michel Kuijper
Maassluis
52:22
104
Hans Heuvelman
52:25
105
Martin van Dord
52:33
106
Marius Birkenhager
53:14
107
Koen Hartig
Poortugaal
53:15
108
Ad Kraal
53:18
109
Joost van den Kerkhof
53:37
110
Ibo Volbeda
53:57
111
P Welling
53:57
112
Ronald Schot
54:00
113
Belier
54:03
114
C.G. Hoogemaad
54:03
115
Anrie Remus
54:22
116
Jan Oosterhoff
54:22
117
Marco de Jong
54:25
118
Theo Kurver
54:26
119
Arie Snijders
54:40
120
J Burggraaf
Krimpen aan den IJss
54:46
121
Kees van Dongen
55:05
122
De Roon
56:18
123
Peter Halfwerk
56:25
124
Ronald de Bruin
56:50
125
S vd Marel
Vlaardingen
56:55
126
Roy Meuldijk
57:04
127
Ruud Meuldijk
Capelle aan den IJss
57:05
128
Jan de Bruin
57:53
129
Joop Storm
57:58
130
Rene Schot
58:08
131
Hans Ceelen
58:30
132
Albert Mulder
58:52
133
Joop Schoks
59:34
134
Theo Roosken
Maassluis
1:00:19
135
Jan Peter Keizer
1:01:32
136
Nico Mookhoek
1:02:22
137
Wout Gerritse
1:03:21
138
Hans Mensert
Schiedam
1:04:32
DFAM, FAMILIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Hekking
Rotterdam
22:47
2
Maria Rey Dominguez
Rotterdam
23:51
3
Erica van de Ham
Berkel en Rodenrijs
24:16
4
Lavina Engelhard
Rotterdam
25:11
5
Loes Buitendijk
Rotterdam
25:21
6
Lesley-Ann Calvert
Rotterdam
25:39
7
Kitty Trompetter
Ridderkerk
26:02
8
Sandra van Meerkerk
Krimpen aan den IJss
26:59
9
Cara Wolfgram-Wiering
Rotterdam
27:04
10
Mandy vd Voort
Rotterdam
27:07
11
Lenet Kranse
Rotterdam
27:15
12
Isabelle Plomp
Rotterdam
27:32
13
Thea van Tilborg
Capelle aan den IJss
27:50
14
Monique Spruijt
Capelle aan den IJss
28:02
15
Isabelle Werneke
Rotterdam
28:12
16
Nanneke Wolffers
Rotterdam
28:25
17
Joosje Hekstra
Rotterdam
28:38
18
Ana Frenkel
Rotterdam
28:48
19
Marjolein vd Meule
Capelle aan den IJss
28:55
20
Ingrid Halewijn
Berkel en Rodenrijs
29:05
21
Silvia de Visser
Rotterdam
29:14
22
Marja Haverkamp
Rotterdam
29:26
23
Ineke van der Vaart
Rotterdam
29:28
24
Mariet Diederiks
Rotterdam
30:05
25
Jolanda Roovers
Rotterdam
30:05
26
Tia Bouma
Rotterdam
30:11
27
Diny Hissink
Capelle aan den IJss
30:30
28
Monique Peperkamp
Rotterdam
30:54
29
Marlene Bavelaar
Rotterdam
31:12
30
Cobie Goedhart Kroon
Nieuwerkerk ad IJsse
31:15
31
Mien Suvaal
Rotterdam
31:28
32
Carala Loeff
Bergschenhoek
31:29
33
Gre Lagendijk
Rotterdam
31:31
34
Loes Goudzwaard
Rotterdam
31:32
35
Jeannet Pluijmert
Rotterdam
31:34
36
Liesbeth Gloudie
Capelle aan den IJss
31:34
37
Jeanne de Weerd
Rotterdam
31:38
38
Ria de Jong Groeneweg
Rotterdam
31:41
39
Joke van Doorn v Rijsw
Rotterdam
32:01
40
Cock ligtvoet van Dijk
Krimpen aan den IJss
32:01
41
Gerty de Gast Bantje
Rotterdam
32:08
42
Nelly Rikkengaa
Rotterdam
32:22
43
Renata Milot
Barendrecht
32:26
44
Antje Schipper
Rotterdam
32:34
45
Toos de Blok
Rotterdam
32:34
46
Matty Verhoeckx
Rotterdam
32:37
47
Marian Verhoef-Duvaloi
Rotterdam
33:48
48
Jolanda Vissers
Rotterdam
34:09
49
Astrid Bakker
Ridderkerk
34:30
50
Lyana Duut
Barendrecht
34:31
51
Dominique Apon
Bergschenhoek
34:43
52
Linda Bast
Rotterdam
35:10
53
Megan Bruei
Rotterdam
35:11
54
Jose van der Linden
Rotterdam
35:39
55
Connie Bast
Rotterdam
35:52
56
Marjolein Franke
Rotterdam
35:52
57
Jolanda Meijer
Rotterdam
36:20
58
Jolanda Folmer
Rotterdam
36:57
59
Monica Meijer
Rotterdam
37:00
60
Florence Kervezee
Papendrecht
37:29
61
Jeanne Terlouw
Papendrecht
37:30
62
Bin Biemans
Ridderkerk
43:12
HFAM, FAMILIELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Narish Malaka
Rotterdam
19:56
2
Robbert Frenkel
Rotterdam
20:06
3
Erik Heyster
Nieuwerkerk ad IJsse
20:59
4
Jos den Boer
Rotterdam
21:09
5
Tom Birkenheijer
Rotterdam
21:30
6
Daniel Calvert
Rotterdam
22:09
7
Timo Koren
Rotterdam
22:45
8
Peter Vriethoff
Capelle aan den IJss
22:49
9
Thijs Seppen
Rotterdam
22:57
10
Dick Zoutendijk
Rotterdam
22:58
11
Peter van Douhecht
Rotterdam
23:12
12
R R Esser
Krimpen aan den IJss
23:58
13
Rien den Boer
Rosmalen
24:00
14
Paul van Tilborg
Capelle aan den IJss
24:46
15
Vincent Wongo
Pijnacker
24:52
16
Ton van Brussel
Nieuwerkerk ad IJsse
24:55
17
Rick Koren
Rotterdam
25:01
18
Jacco Euser
Hendrik Ido Ambacht
25:40
19
Steven van Dordrecht
Rotterdam
25:41
20
Mees Tierolff
Capelle aan den IJss
25:41
21
Cor Ton
Ridderkerk
26:02
22
Jaap Kuiper
Hoogvliet Rotterdam
26:10
23
Jelle Eikelhof
Rotterdam
26:22
24
Robert Kramer
Hoogvliet Rotterdam
26:34
25
Guus vd Berghe
Capelle aan den IJss
27:20
26
Espen Tieroeff
Capelle aan den IJss
27:29
27
Heico Kerkmeester
Rotterdam
27:38
28
Aley Cruz Neves
Rotterdam
28:35
29
Akeem Cruzneves
Rotterdam
28:35
30
Wim vd Meule
Capelle aan den IJss
28:56
31
C Noorland
Rotterdam
29:29
32
Frans Coenen
Rotterdam
31:10
33
Piet van Veen
Rotterdam
31:59
34
Ton van Ingen
Rotterdam
32:35
35
Wim Roos
Rotterdam
32:35
36
Karin Boogert
Rotterdam
35:03
37
Walter Domenie
Rotterdam
37:40
M2000, JEUGDLOOP 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tatjana Simoin
Dordrecht
7:31
2
Joeke Hoogendoorn
Rotterdam
8:12
3
Isis Visser
Rotterdam
8:28
4
Sabine Groenestein
Rotterdam
8:49
5
Naomi Webster
8:50
6
Lindsay van der Ven
Papendrecht
8:52
7
Nienke Brakkee
Rotterdam
8:53
8
Romy Hoogeveen
Rotterdam
8:55
9
Sandrine Doolhoff
Rotterdam
8:56
10
Valentine Arnold
Rotterdam
8:57
11
Denise van de Spoel
Rotterdam
9:02
12
Christine Korevaar
9:06
13
Lotte Visser
Klaaswaal
9:16
14
Amber Zwanenburg
Rotterdam
9:21
15
Kyra Jalink
Rotterdam
9:29
16
Karlijn van Es
Nederland
9:37
17
Marieke van Dalen
Capelle aan den IJss
9:39
18
Hannah van de Weij
Rotterdam
9:42
19
Eva Cordia
Rotterdam
9:43
20
Corinde van Es
Nederland
9:50
21
Dewi Houthoff
Rotterdam
9:53
22
Lise van de Velde
Nederland
9:55
23
Lia Meijer
Rotterdam
9:55
24
Josie Kolsteren
Rotterdam
10:01
25
Camille Koren
Rotterdam
10:02
26
Robin Tinkhof
Rotterdam
10:03
27
Kirsten Zwanenburg
Rotterdam
10:04
28
Lou aisa Dors
Rotterdam
10:15
29
Emma Bouterse
Capelle aan den IJss
10:16
30
Jeanne Korevaar
10:18
31
Arne vd Boom
Rotterdam
10:19
32
Luca Koster
Rotterdam
10:19
33
Lise Stekelenburg
Rotterdam
10:19
34
Eva Marije Eikelhof
Rotterdam
10:37
35
Leonieke van Dordrecht
Rotterdam
10:48
36
Pam Voskuilen
Rotterdam
10:50
37
Jade Gegman
Capelle aan den IJss
10:51
38
Tigist Znabei
Rotterdam
10:52
39
Hella Haamstra
Rotterdam
10:54
40
Nynke Brandsma
Rotterdam
10:59
41
Ceracella Tuk
Rotterdam
11:00
42
Sanne Hofman
Rotterdam
11:02
43
Kim de Vos
Rotterdam
11:23
44
Nynke Verwoerd
Rotterdam
11:37
45
Gabrielle Schut
Rotterdam
11:49
46
Nena Schenk
Capelle aan den IJss
11:52
47
Gabrielle vd Meer
Rotterdam
12:00
48
Floor van Reem
Rotterdam
12:01
49
Bianca van Roon
Capelle aan den IJss
12:08
50
Lisanne Voges
Rotterdam
12:10
51
Blanca Gelderman
Rotterdam
12:13
52
Any ten Holde
Capelle aan den IJss
12:30
53
Danielle Tinkhof
Rotterdam
13:46
54
Nienke Verbruggen
Rotterdam
13:52
55
Thirza Korevaar
14:34
56
Naftaly Doth
Capelle aan den IJss
15:23
57
Savora Hofdom
Rotterdam
15:49
J2000, JEUGDLOOP 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Gool
Rotterdam
8:01
2
Lex Mens
8:10
3
Jelle Meijer
Waddinxveen
8:12
4
Johan van Hoek
Waddinxveen
8:12
5
Delano Wouterse
Rotterdam
8:22
6
Martijn van de Velde
Nederland
8:26
7
Mike Lamers
Rotterdam
8:48
8
Thijs Verwoerd
Rotterdam
8:50
9
Bradley van de Avort
Rotterdam
8:52
10
Joost Breevoort
Rotterdam
8:53
11
Thomas van de Poel
Rotterdam
8:53
12
Max van der Knaap
Rotterdam
8:54
13
Milo Koster
Rotterdam
8:54
14
Nick Dieleman
Rotterdam
8:55
15
Michiel van Gool
Rotterdam
8:57
16
Damien Serrane
Rotterdam
8:58
17
Julien den Hartog
Rotterdam
9:00
18
Hiddy Slager
Rotterdam
9:02
19
Pepijn Verploegh
Rotterdam
9:05
20
Joost Boogaard
Rotterdam
9:17
21
Rob Gerritse
Rotterdam
9:19
22
Jelle Kleis
Rotterdam
9:27
23
Olaf Kranse
Rotterdam
9:31
24
Kevin Verspille
Capelle aan den IJss
9:52
25
Pepijn Elferink
Rotterdam
10:00
26
Timmy van Dam
Rotterdam
10:01
27
Casper JMeijer
Rotterdam
10:04
28
David Schut
Rotterdam
10:06
29
Franka Locadia
Capelle aan den IJss
10:07
30
Pim Voermans
Rotterdam
10:08
31
Elmar Koster
Rotterdam
10:08
32
Dickie van Delft
Capelle aan den IJss
10:08
33
Thierry Hoogendoorn
Rotterdam
10:09
34
Evan van de Poel
Rotterdam
10:10
35
Jasper van Lieshout
Krimpen aan den IJss
10:11
36
Bas Voermans
Rotterdam
10:11
37
Ben van Delft
Capelle aan den IJss
10:14
38
Bart van Delft
Capelle aan den IJss
10:15
39
Sjoerd Kruimer
Capelle aan den IJss
10:21
40
Abel Kenema
Rotterdam
10:25
41
Sybren Blok
Rotterdam
10:27
42
Bobby Verseput
Rotterdam
10:32
43
Berend Michielsen
Rotterdam
10:34
44
Chevaro Vredeberg
Rotterdam
10:37
45
Lorenzo Verstraten
Rotterdam
10:39
46
Don van der Voort
Capelle aan den IJss
10:41
47
Michael Hokaitin
Rotterdam
10:45
48
Frank van Delft
Capelle aan den IJss
10:54
49
Youri Spaay
10:59
50
Vincent Bouterse
Capelle aan den IJss
11:00
51
Bruce Bergman
Rotterdam
11:00
52
Heysem Ugurlu
Rotterdam
11:02
53
Anthony Fortes Furtado
Rotterdam
11:04
54
Stefan Vissers
Rotterdam
11:05
55
Marnix den Hartog
Rotterdam
11:06
56
Luuk Hogesteeger
Rotterdam
11:11
57
Willem Warmer
Rotterdam
11:22
58
Jim Julian van der Voo
Capelle aan den IJss
11:37
59
Maarten de Ruiter
Rotterdam
11:51
60
Ties Verploegh
Rotterdam
11:54
61
Jaspen van Pelt
Krimpen aan de IJsse
11:55
62
David Henneveld
Rotterdam
12:15
63
Martijn Vissers
Rotterdam
12:25
64
Erwin de Gier
Rotterdam
12:28
65
Joran Overdevest
Capelle aan den IJss
12:57
66
Rody van Beek
Nieuwerkerk ad IJsse
14:04
M3/4, SCHOLIEREN (M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lise van de Velde
Rotterdamse Schoolve
9:24
2
Tigist Znabei
Waalse School
10:10
3
Xamira Ritfeld
Rotterdamse Schoolve
10:41
4
Nilaya Kruijne
Rotterdam
10:49
5
Sophia Kloosterboer
Rotterdamse Schoolve
10:51
6
Jip Beljon
Rotterdamse Schoolve
10:51
7
Naomi Monster
Rotterdamse Schoolve
10:51
8
Anna Lambert
Rotterdamse Schoolve
11:40
9
Sterre Hoek van Dijke
Rotterdamse Schoolve
11:47
10
Rosa Visser
Rotterdamse Schoolve
12:00
11
Bobbie Janse
Rotterdamse Schoolve
12:04
12
Chanel Kamp
Rotterdamse Schoolve
12:16
13
Marinka Borburgh
Van Brienenoordschoo
12:25
14
Audry Mac Creanor
Rotterdamse Schoolve
12:35
15
Likia Karanikas
Rotterdamse Schoolve
12:54
16
Linda Lenten
Van Brienenoordschoo
12:59
17
Charlotte Eijkelenboom
Van Brienenoordschoo
13:25
18
Annabel Oggel
Rotterdamse Schoolve
14:32
19
Annsissa Buta
Rotterdamse Schoolve
14:52
20
Jo anneke Westra
Rotterdamse Schoolve
15:02
21
Roos den Engelse
Rotterdamse Schoolve
15:04
22
Nishada Choennie
Rotterdamse Schoolve
15:07
23
Berksun Doganer
Van Brienenoordschoo
15:07
24
Annelot de Boer
Rotterdamse Schoolve
15:12
25
Lua Chloe Versteegh
Rotterdamse Schoolve
15:34
26
Demi Saarloos
Startbaan Overschie
15:39
27
Rosalie Kievits
Rotterdamse Schoolve
15:51
M5/6, SCHOLIEREN (M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Minka Hoek
Van Brienenoordschoo
10:19
2
Layla Aarab
Waalse School
10:28
3
Sharon Michael
Waalse School
10:30
4
Manouk Mulder
Van Brienenoordschoo
10:38
5
Akanke Vreugd
Rotterdamse Schoolve
10:42
6
Marlous Spuijbroek
Rotterdamse Schoolve
10:42
7
Romy de Wilt
Startbaan Overschie
10:48
8
Sofie vd Horst
Startbaan Overschie
10:51
9
Anne Scluep
Startbaan Overschie
10:54
10
Michelle Holst
Van Brienenoordschoo
10:58
11
Samia de Meijer
Rotterdamse Schoolve
11:13
12
Nicky Pols
OBS Pluspunt
11:22
13
Ashley Coenen
Startbaan Overschie
11:39
14
Bas Voges
Rotterdam
11:42
15
Zoe Kalloe
Waalse School
11:52
16
Kim Schuurman
Startbaan Overschie
11:55
17
Destina Gok
Rotterdamse Schoolve
11:57
18
Sophietje IJsselmuiden
Rotterdamse Schoolve
12:54
19
Tess Hopstaken
Van brienenoordschoo
13:21
20
Annika Durinck
Van Brienenoordschoo
13:34
21
Cagla Nalbantaglu
Rotterdamse Schoolve
14:29
22
Kayleigh Venema
Waalse School
15:06
23
Sharon Schilder
Van Brienenoordschoo
15:25
24
Inci Ayhan
Van Brienenoordschoo
15:25
25
Mallory Hoks
Waalse School
15:37
M7/8, SCHOLIEREN (M)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anya Koch
Waalse School
8:13
2
Lara Struik
OBS Pluspunt
8:52
3
Mabel Meetsma
Rotterdamse Schoolve
8:59
4
Anouk Versteeg
OBS Pluspunt
10:18
5
Stacy van Leer
Startbaan Overschie
10:18
6
Juul de Ruiter
Startbaan Overschie
10:54
7
Pascale Groeneweg
Waalse School
11:17
8
Raissa van Dijk
Rotterdamse Schoolve
11:32
9
Gianna Kleiweg
OBS Pluspunt
11:51
10
Lisa de Lange
OBS Pluspunt
11:59
11
Gamze Alcilar
Rotterdamse Schoolve
12:11
12
Laura Boers
OBS Pluspunt
12:26
13
Joelle Reket
OBS Pluspunt
12:26
14
Sophie Starreveld
Rotterdamse Schoolve
12:49
15
Magda van Dijk
Rotterdamse Schoolve
12:49
16
Nadia Durinck
Van Brienenoordschoo
12:51
17
Nadia Moerkerekn
Rotterdamse Schoolve
12:54
18
Kim Spanjaard
Startbaan Overschie
13:30
19
Dewi Kleinsmid
Startbaan Overschie
13:46
20
Melanie van Herpen
Startbaan Overschie
13:50
21
Soemary Kok
Waalse School
13:51
22
Nienke de Man
OBS pluspunt
14:58
J3/4, SCHOLIEREN (J)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Spuijbroek
Rotterdamse Schoolve
8:46
2
Sjoerd Wilbers
Rotterdamse Schoolve
8:57
3
Daniel Nierop
Rotterdamse Schoolve
9:32
4
Jelle Schenk
Rotterdam
9:58
5
Victor Jaarsma
Rotterdamse Schoolve
9:58
6
Willem Verhoeven
Rotterdamse Schoolve
10:10
7
Julius Meetsma
Rotterdamse Schoolve
10:28
8
Nikos Pagakis
Rotterdamse Schoolve
11:53
9
Myron Wouts
Rotterdamse Schoolve
12:12
10
Koert Slobbe
Rotterdamse Schoolve
12:16
11
Andrei Post
Rotterdamse Schoolve
12:28
12
Wout Panis
Rotterdamse Schoolve
12:39
13
Samuel Bahadoersing
Rotterdamse Schoolve
13:02
14
David Kakes
Rotterdamse Schoolve
13:38
15
Jules Vos
Rotterdamse Schoolve
14:00
16
Christiaan van Meggele
Rotterdamse Schoolve
14:13
17
Saverio Pitzalis
Van Brienenoordschoo
14:25
18
Fritz Keijzer
Rotterdamse Schoolve
14:48
J5/6, SCHOLIEREN (J)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Kloosterboer
Rotterdamse Schoolve
8:15
2
Martijn van de Velde
Rotterdamse Schoolve
8:21
3
Roman Velders
Rotterdamse Scholenv
8:41
4
Julius Rasenberg
Rotterdamse Schoolve
8:56
5
Jorit de Vries
Rotterdamse Schoolve
9:09
6
Damien Sliep
Waalse School
9:29
7
Saphed Kharagjitsingh
Rotterdamse Scholenv
10:23
8
Anas Chaatouf
Startbaan Overschie
10:33
9
Oguzhan Gumurhan
Waalse School
10:40
10
Imme van der Knaap
Van Brienenoordschoo
10:40
11
David Doesburg
Rotterdamse Schoolve
11:22
12
Lorenzo van den Bergh
Waalse School
11:31
13
Miki Veljovic
Waalse School
11:46
14
Noel Delikaat
Waalse School
12:13
15
Jason Offermans
Waalse School
13:00
16
Desley de Graaf
Startbaan Overschie
13:04
17
Lisanne Elders
Rotterdam
14:26
18
Graciano Pique
Waalse School
14:39
19
Tristan Eijkelenboom
Van brienenoordschoo
16:13
J7/8, SCHOLIEREN (J)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Fox
Rotterdamse Schoolve
8:05
2
Eloy Lierop
Startbaan Overschie
8:06
3
Jelle Nieuwenhuizen
Startbaan Overschie
8:06
4
Wesley Goudappel
Startbaan Overschie
8:07
5
Lars Krikke
Startbaan Overschie
8:28
6
Bob Witte
Van Brienenoordschoo
8:50
7
Milan Baars
Van Brienenoordschoo
9:24
8
Jean Pierre Kooyman
Rotterdamse Schoolve
9:28
9
Berkalp Doganer
Van Brienenoordschoo
9:52
10
Rick Lenten
Van Brienenoordschoo
9:55
11
Jahwe Vielvoye
Waalse School
11:07
12
Leslie Grinsven
OBS Pluspunt
11:09
13
Dennis Cardinaal
Van Brienenoordschoo
12:13
14
Tony Gu
Waalse School
13:23
www.pac-atletiek.nl
Uitslagen.nl
15-10-2004 00:42