Uitslagenlijst Maliebaanloop

Utrecht - Zondag 17 oktober 2004

H-SEN, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mohamed Baket
U-Track
31:09
2
Mark Kwakernaak
Parthenon
31:36
3
Jeffrey Sullivan
Suomi
31:38
4
Eric Borg
Marathon Pim Mulier
32:11
5
Pim Gouw
Zuidwal
33:10
6
Michel Woerden
De Veenlopers
33:17
7
VincentLos
Leiden Atletiek
33:33
8
Niels Hovy
Hellas
33:42
9
Rik Roozenburg
Atverni
33:51
10
Bart Wassenberg
Hellas
33:58
11
Dirk Wijnalda
Hellas
34:26
12
Bob Schut
34:39
13
Erik Kragten
Ron Clarke
34:44
14
R. van der Werff
Clytoneus
34:53
15
Arjan Kleij
Hellas
34:54
16
Jeroen vd Markl
Fit
34:55
17
Wytze Muijzert
Ron Clarke
35:03
18
Edwin Vonk
Loopgroep PK
35:12
19
Erwin Walgers
Hellas
35:29
20
Joop Pauw
Hellas
35:51
21
Ronald de Roos
Hellas
36:04
22
Ronald Westein
Hellas
36:41
23
Ricardo van 't Schip
De Veenlopers
36:56
24
Gert Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
36:59
25
Andre Meixner
Loopgroep Aart Stigt
37:10
26
Andreas Dijkstra
Hellas
37:27
27
Ruud Kamp
Phoenix
37:29
28
Jacco den Hollander
Phoenix
37:45
29
Dennis van Doorn
Phoenix
37:52
30
Joost Doelman
Loopgroep Aart Stigt
37:56
31
Bart Rijborz
Triathlon
38:30
32
Roger Rijkenberg
Phoenix
38:42
33
Mark van Vliet
Altis
38:44
34
Werner Halter
Phoenix
38:55
35
Hans Peter Pluim Mentz
Zuidwal
39:08
36
Bas Vastert
Loopgroep Aart Stigt
39:16
37
Sander Koopmans
Phoenix
39:42
38
P.C. de Vries
Phoenix
40:19
39
Hans Booij
U-Track
41:21
40
Bart Bongers
Fit
41:43
41
Sander Kapinga
Phoenix
42:13
42
Jeroen Lankheet
Fit
42:16
43
H. Hagedoorn
45:04
44
Rick Knoren
Loopgroep Aart Stigt
47:17
45
Hans te Boekhorst
49:05
46
Theo Agterberg
49:44
47
Loon
49:51
H-V40, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aart Stigter
Loopgroep Aart Stigt
32:26
2
Hans Wubben
AAV '36
33:40
3
Hans Kruis
Typhoon
35:06
4
Vincent Houtgraaf
Hellas
35:24
5
Roberto Hofman
Loopgroep Aart Stigt
35:35
6
Chris Daanen
Phoenix
36:06
7
Ronald Wiegers
Veteranen Nederland
36:20
8
Wim vd Heuvel
Fit
36:53
9
Co Willemsen
Loopgroep Aart Stigt
37:13
10
Jan Jansen
Loopgroep Aart Stigt
37:14
11
Rene Rensen
Hellas
37:19
12
Berend Drenth
Pijnenburg
37:42
13
Harry van 't Veld
Loopservice Nederlan
37:51
14
Rob Smits
Running Athletic Poi
38:03
15
Karl Bleijenberg
Atverni
38:19
16
Paul Kommeren
Phoenix
38:57
17
Louis Oortman
Fit
39:41
18
Han Stellaard
Loopgroep PK
39:43
19
Fred Luider
Loopgroep Aart Stigt
39:43
20
P. v. Nassauw
Fit
39:52
21
Nico Landman
U-Track
40:16
22
Wim Hoogendoorn
Running Athletic Poi
40:24
23
Marcel Bruin
Running Athletic Poi
41:00
24
M. vd Nieuwendijk
AV '47
41:15
25
Eddy Baks
Atverni
41:16
26
Ton Wildenborg
Hellas
41:22
27
Werner Benzenberg
Pijnenburg
41:42
28
Wil Hovy
Veteranen Nederland
42:08
29
Ruud Verhoef
Ron Clarke
42:12
30
A. Verstraete
Hellas
42:27
31
Ras
AV Monnickendam
42:53
32
Hans de Ree
Hellas
43:32
33
Frank Bottenberg
Phoenix
45:11
34
Ron Knoren
Loopgroep Aart Stigt
46:12
35
Kwame Jan Lamsberg
U-Track
47:46
36
Ad Vogelaar
Clytoneus
47:59
37
Marino Schuurman
Atverni
49:45
38
G. Winkelnden
Fit
53:02
H-V50, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Streumer
Hellas
35:59
2
Tonnie Scheurwater
Loopgroep Aart Stigt
36:30
3
Geu Siebenga
Fit
36:43
4
Bert den Hartogh
Loopgroep PK
37:02
5
Wim van Doorn
Fit
37:09
6
Wim van Teutem
Phoenix
38:14
7
Plijnaar
Veteranen Nederland
39:20
8
A.J. Hoekstra
Loopgroep PK
40:38
9
H.R. Kuijt
Fit
41:13
10
Choe Claessens
Loopgroep PK
43:37
11
Henk Coehoorn
Atverni
45:50
12
Bert Brochard
Ron Clarke
47:29
13
Rinus Chamuleau
Clytoneus
48:58
14
Evert van 't Veld
Veteranen Nederland
49:15
15
G. Bloemink
Hellas
49:30
16
Guus Delen
Atverni
53:15
H-V60, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Smink
Triathlon
39:49
2
Frederique Tap
Hellas
40:36
3
Herman Stelling
Clytoneus
42:41
4
Henk van den Wilt
Veteranen Nederland
42:46
5
Koos van den Nieuwendi
Clytoneus
42:55
6
Hennie Broeke
Clytoneus
43:17
7
Harm Spijker
Veteranen Nederland
45:41
8
Henk Breunesse
Veteranen Nederland
45:49
9
Willem H. Swarte
Veteranen Nederland
45:52
10
Theo Vork
Veteranen Nederland
46:31
11
Cor Dorrestijn
Hellas
48:15
12
Piet van Alphen
Veteranen Nederland
49:21
13
Anton Sork
Hellas
49:59
D-SEN, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther van Heerde
KAV Holland
37:07
2
P. Sloots
Spark
37:34
3
Marjolein Secreve
Phoenix
37:40
4
Edith Kortekaas
Hellas
37:52
5
Rosa Pieltjes
De Gemzen
40:43
6
Elza Ketelaars
Hellas
43:41
7
Saskia te Velde
Hellas
45:14
8
Jacomina Eijkelboom
Hellas
46:54
9
Janneke Nets
U-Track
53:05
10
Renate Witteveen
U-Track
53:05
D-V35, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irina Lebedinskaja
38:13
2
Marijke von Bergh
Attila
38:22
3
Angeli Blankers
GAC Hilversum
38:44
4
Gea van der Linden
Running Athletic Poi
39:55
5
Nienta van Hemert
Loopgroep Aart Stigt
41:19
6
Francine van Leeuwen
43:05
7
Inge van Oijen
Statina
43:16
8
Rifka Hesseling
Clytoneus
44:59
9
E. Abbringh
Loopgroep Aart Stigt
45:54
10
Corine Mandersloot
Ron Clarke
46:30
11
Hanny Kool
Loopgroep Aart Stigt
48:00
12
Jolanda Muusse
Hellas
50:05
13
Ellen Keller
Loopservice Nederlan
55:03
D-V45, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inge Dijkman
Ron Clarke
41:48
2
Marijke Scholtemeijer
Ron Clarke
43:33
3
Petra Martens
Pijnenburg
44:28
4
Jannet Vermeulen
Phoenix
44:43
5
Angela Veld
Statina
46:28
D-V55, WEDSTRIJDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ria Hoksbergen
Veteranen Nederland
43:59
2
Martha van Hal
Pijnenburg
45:39
3
Matty de Beer
Hellas
49:33
4
Jannie Broeke
Veteranen Nederland
55:09
Uitslagen.nl
20-10-2004 21:10