Uitslagenlijst Markant cross
Bladel - Zondag 7 november 2004
TRIM, 2,4,6,8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Mirjam van Santvoort
Bladel
30:54
9
Richard v Kroonenburg
Duizel
33:04
12
Isabelle v Valanberg
Bladel
33:36
29
Corrie Waterschoot
Hoogeloon
40:15
38
Woudy van de Linden
Hapert
46:55
HEREN, 8000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Christoph Stoelinga
Asterix
26:58
12
Nicolai van der Heijde
Generaal Michaelis
31:21
13
Jannet Dekkers
Fortuna '67
32:28
14
Maarten v d Heijden
Loopgroep De Springb
32:48
16
Henri Vermeer
Generaal Michaelis
34:58
17
Rene van de Ven
AV Oirschot
37:15
H 40, 6000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
11
Piet van der Heijden
AVR '69
24:32
14
Jac van Heerebeek
AV Oirschot
26:14
15
Pieter van Esch
AV Oirschot
28:15
17
Pierre Liardenois
Fortuna '67
38:36
H 50, 6000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Arie van den Akker
Olympia Eindhoven
22:57
5
Martein van de Ven
AV Oirschot
24:29
8
Adrie Vermeeren
AV Oirschot
26:33
10
Rinus van Dijck
Olympia Eindhoven
27:22
DAMES, 6000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Marlieke Moesman
Olympia Eindhoven
32:27
D 35, 6000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Nellie van Beers
AV Oirschot
25:57
4
Antoinette van Esch
AV Oirschot
28:49
6
Sonja van Bommel
AV Oirschot
30:07
MA, 4000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JA, 6000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jeroen Duif
Generaal Michaelis
26:04
4
Daan Coenen
Olympia Eindhoven
27:14
5
Hein van den Borne
AVR '69
27:16
7
Robbert van de Kerkhof
AV Oirschot
30:33
8
Martijn van de Ven
AV Oirschot
30:34
MB, 2000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lonne van Esch
AV Oirschot
8:05
3
Evelien van Gisbergen
AVR '69
8:33
5
Eefje van Gangelt
Eindhoven
8:40
7
Linda Timmermans
AV Oirschot
9:37
JB, 4000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jeroen der Kinderen
AV Oirschot
22:51
MPC, 620 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marielle Lavrijsen
AVR '69
2:42
2
Nina van de Pasch
AV Oirschot
2:44
3
Maureen de Bresser
Generaal Michaelis
2:48
12
Pauline van Deursen
Olympia Eindhoven
3:26
14
Britt van de Branden
AV Oirschot
3:37
JPC, 620 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Fons van Bommel
AV Oirschot
2:41
5
Wesley Wirjadi
Generaal Michaelis
2:49
10
Cock Schuncken
AV Oirschot
3:24
MPB, 1040 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingeborg van Bree
Generaal Michaelis
3:30
3
Lotte Verhoeven
AV Oirschot
3:40
7
Bo van den Branden
AV Oirschot
4:29
JPB, 1040 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam van de Pasch
AV Oirschot
3:19
2
Jordan Harris
Olympia Eindhoven
3:21
4
Luuk van Bommel
AV Oirschot
3:24
5
Shaun Harris
Olympia Eindhoven
3:28
6
Jan van der Put
Olympia Eindhoven
3:36
MPA, 1660 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk van den Ouweland
AVV
6:44
2
Renske van Os
Generaal Michaelis
6:54
3
Lonka de Bresser
Generaal Michaelis
6:57
4
Anne van Leuken
Generaal Michaelis
7:13
8
Demi Saris
Generaal Michaelis
7:20
13
Ester van Heerebeek
AV Oirschot
8:00
15
Michelle Lavrijsen
AVR '69
8:05
18
Michelle Wirjadi
Generaal Michaelis
8:17
20
Noukje Verhoeven
AV Oirschot
8:57
JPA, 1660 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrique Goossens
Generaal Michaelis
6:09
3
Erwin Timmermans
AV Oirschot
6:40
6
Stanley Wirjadi
Generaal Michaelis
6:57
9
Sybe de Graaf
Generaal Michaelis
7:12
11
Michael van Glabbeek
Olympia Eindhoven
7:16
12
Bas van Oirschot
Generaal Michaelis
7:33
14
Teun Schuncken
AV Oirschot
7:46
17
Jeroen de Bresser
AV Oirschot
8:05
18
Mark van Nuenen
AV Oirschot
9:00
MD, 1660 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Sandra van Bree
Generaal Michaelis
7:17
9
Danielle Lavrijsen
AVR '69
7:19
11
Jetske de Graaf
Generaal Michaelis
7:38
14
Anne van Heerebeek
AV Oirschot
8:12
JD, 1660 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Pieter van Oirschot
Generaal Michaelis
5:51
4
Bart van de Pasch
Generaal Michaelis
6:09
11
Tjeu van Heerebeek
AV Oirschot
6:30
13
Mark van der Pasch
AV Oirschot
6:43
23
Dirk van Leuken
Generaal Michaelis
7:11
24
Meindert van de Ven
AV Oirschot
7:19
26
Rohan de Bresser
Generaal Michaelis
7:23
MC, 2080 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Lenne van der Heijden
AVR '69
8:08
8
Katrien Castelijns
AVR '69
8:29
9
Karin Timmermans
AV Oirschot
8:37
17
Sanne Heijmans
AV Oirschot
9:54
JC, 3120 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander van Esch
AV Oirschot
11:05
10
Thijs van Heerbeek
AV Oirschot
12:12
13
Luc van de Ven
AV Oirschot
12:52
15
Jeroen Hoogers
AV Oirschot
13:10
16
Willem-Jan van de Ven
GVAC
13:41
Heerlijk cross weer met een stralende blauwe.
De volgende cross is op 21 november in Veldhoven
valt ook onder het kempische cross circuit
Uitslagen.nl
12-11-2004 18:55