Uitslagenlijst 16e MARESIA Cross

Kaatsheuvel - Zondag 14 november 2004

MPUPC, M/J PUP C 97
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nederveen
Ridderkerk
6:43
2
Kim Verhoeven
Gloria
7:45
3
Kim Verschueren
Gloria
8:11
4
Sylvia Egberts
Attila
8:27
5
Chelcy van Boxtel
MARESIA Triathlontea
9:15
JPUPC, M/J PUP C 97
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Wouters
Attila
7:05
2
Bram van Buul
's-Hertogenbosch
7:44
3
Victor Niessen
Scorpio
8:30
4
Rob van Heusden
Scorpio
8:32
5
Stef van der Starre
Raamsdonksveer
10:10
MPUPB, M/J PUP B 96
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Staes
Gloria
6:31
2
Eline Bekkers
Attila
6:55
3
Ciska de Lijster
Ridderkerk
7:10
4
Romij Smulders
Attila
7:17
5
Mara Leijtens
MARESIA Triathlontea
8:06
6
Joyce lym Dwars
Scorpio
9:42
JPUPB, M/J PUP B 96
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Verhagen
Attila
6:29
2
Pim Kocx
Attila
7:02
3
Bas Pagie
MARESIA Triathlontea
7:14
4
Maarten Smulders
Attila
7:40
5
Thijs Bertens
Attila
7:49
6
Cas van Eersel
Atledo
8:21
MPUPA, M/J PUP A 94/95
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Rijvers
Gloria
6:04
2
Silvie Coppelmans
Attila
6:14
3
Julia Velthoven
Attila
6:15
4
Stevie Engels
Attila
6:23
5
Tess van den Assem
Scorpio
6:25
6
Daphne Endhoven
DAK
6:30
7
Manita vd Bersselaar
MARESIA Triathlontea
6:46
8
Didi Deckers
Gloria
6:51
9
Noortje Meesters
Attila
6:57
10
Nina de Winter
Raamsdonksveer
7:25
11
Violetta Egberts
Attila
7:27
12
Imke Deckers
Gloria
7:30
13
Claire van der Starre
Raamsdonksveer
8:02
14
Domenique Janssen
MARESIA Triathlontea
8:21
15
Samantha Koppens
Attila
8:34
16
Macy Speijers
Attila
8:40
17
Brigit van Turnhout
Attila
8:41
18
Inge vd Hout
Attila
8:43
JPUPA, M/J PUP A 94/95
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arthur Niessen
Scorpio
5:25
2
Devin van Wageningen
AV Passaat
5:31
3
Richard Leemans
MARESIA Triathlontea
5:46
4
Tim vd Heijden
MARESIA Triathlontea
5:57
5
Niels Janssens
Attila
6:09
6
Ruud Leijtens
MARESIA Triathlontea
6:24
7
Sam Beelen
's-Hertogenbosch
6:26
8
Ben van Heusden
Scorpio
6:27
9
Davy van Heck
MARESIA Triathlontea
6:40
10
Dirk van Rooij
DAK
6:49
11
Frank van Selst
MARESIA Triathlontea
6:49
12
Tido Bergmans
Attila
6:50
13
Joris Bekker
Attila
6:57
14
Tim van Rooij
DAK
7:00
15
André Faesen
Attila
7:18
16
Sam Schrover
Attila
7:28
17
Timoo Lemmens
Rijen
8:29
MJUND, M JUN D 92/93
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tatjana Simoiu
PAC
5:19
2
Riosarah Nederveen
Energie
5:28
3
Tessa Berens
Tilburg Road Runners
6:11
4
Renate Gallé
Attila
6:17
5
Lieke Gloudemans
Attila
6:28
6
Kim de Ruijter
Attila
6:37
7
Eva van den Assem
Scorpio
6:55
8
Nikki van Outheusden
Attila
7:10
9
Amber Beekers
Scorpio
7:12
10
Lisa Horsman
Attila
7:24
11
Veroline Schoorl
Attila
7:26
12
Claudia Zoontjens
Attila
7:29
JJUND, J JUN D 92/93
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Oosterhuis
Dynamica
9:46
2
Matthew de Haan
Attila
10:04
3
Kees Boes
SC Reeuwijk
10:06
4
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
10:15
5
Bart Spangenberg
Scorpio
10:17
6
Jeroen Leemans
MARESIA Triathlontea
10:19
7
Gijs van Rooij
DAK
10:20
8
Mark Dauwerse
Scorpio
10:23
9
Teun Schrover
Attila
10:44
10
Jordy van de Mosselaar
MARESIA Triathlontea
10:49
11
Hugo Buijlinckx
Attila
10:51
12
Rick van Gils
Attila
10:58
13
Bram Kocx
Attila
11:00
14
Alex van Arkel
MARESIA Triathlontea
11:22
15
Jurgen Sprangers
MARESIA Triathlontea
11:23
16
Mark van Heusden
Scorpio
11:27
17
Milo Janssen
MARESIA Triathlontea
11:33
18
Thomas Oosterhuis
Dynamica
11:37
19
Glenn van Hamond
Attila
11:43
20
Huib Dieltjens
Kaatsheuvel
11:45
21
Tim Pijpers
Scorpio
12:27
22
Pieter Coppelmans
Attila
12:31
23
Youp Corsten
Attila
12:34
24
Jacob Kemmeren
MARESIA Triathlontea
12:48
25
Luc Wijffels
Attila
13:30
MJUNC, M JUN C 90/91
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Admay van Oevelen
Attila
10:13
2
Jessica Faesen
Attila
10:39
3
Lieke Wolters
DAK
10:47
4
Christel Gallé
Attila
11:56
5
Karen Vermeer
Attila
12:58
6
Channa Smit
DAK
13:11
7
Joyce Aartsen
Breda
14:39
8
Maaike Koopmans
MARESIA Triathlontea
15:33
JJUNC, J JUN C 90/91
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Norman van Wageningen
AV Passaat
13:02
2
Joeri Baarda
MARESIA Triathlontea
13:57
3
Rambo Tausch
DAK
14:23
4
Jeffrey vd Bersselaar
MARESIA Triathlontea
14:26
5
Mike van de Mosselaar
MARESIA Triathlontea
14:42
6
Hielke Schurer
Energie
14:43
7
Siebe Tijssen
Attila
14:49
8
Quint Hennekam
Parthenon
15:03
9
Stefan Vervoort
MARESIA Triathlontea
15:07
10
Rick Dauwerse
Scorpio
15:25
11
Steven de Kok
Goirle
15:31
12
Bart Candel
Atledo
15:42
13
Jeroen Simons
Attila
15:45
14
Michiel Jaspers
Dongen
15:47
15
Remy van Maanen
PAC
15:56
16
Paul van Beurden
Attila
15:58
17
Bob Peters
Attila
16:08
18
Koen Michielsen
Gloria
16:30
19
Marijn van der Hulst
Scorpio
16:50
20
Erik vd Heijden
MARESIA Triathlontea
17:06
21
Joris Bruurs
Gloria
17:42
22
Walter Versteeg
AV Sliedrecht
17:46
23
Sander Jansen
Papendrecht
17:57
24
Paul van Hal
Atledo
18:20
25
Mark van Hal
Atledo
19:10
MJUNB, M/J JUN B 88/89
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fanny van Maanen
Rotterdam Atletiek
14:14
2
Rachel Boddy
KAV Holland
14:57
3
Jane Boddy
KAV Holland
15:35
4
Aicha de Haan
Attila
17:01
5
Marloes van Loon
ACW '66
17:50
6
Judith Weijters
Attila
18:12
7
Nikki Hendrikx
Attila
18:16
JJUNB, M/J JUN B 88/89
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels de Jong
Tilburg Road Runners
13:00
2
Roy Hoornweg
AV Sliedrecht
13:10
3
Rick Hartogs
DAK
13:22
4
Maarten van Zeggeren
Parthenon
13:35
5
Koen Schoonderbeek
MARESIA Triathlontea
13:43
6
Sander Ogink
Tilburg Road Runners
13:45
7
Teun Zoontjens
Tilburg Road Runners
13:48
8
Mike Rasenberg
Attila
14:20
9
Tonm Beving
Parthenon
14:28
10
Tim van Dongen
Scorpio
14:36
11
Edwin Bruurs
Gloria
14:38
12
Alexander Laros
Gloria
15:16
13
Bas Castelijns
Scorpio
15:18
14
Martin van Selst
MARESIA Triathlontea
15:41
15
Koen Weijters
Attila
16:38
MJUNA, M/J JUN A 86/87
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvet van de Sterren
DAK
19:19
JJUNA, M/J JUN A 86/87
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Vermond
Seven Hills Running
12:47
2
Bas Bodewes
Hercules
13:23
3
Maikel van Eekelen
Attila
13:34
4
Michael Klaassen
Attila
14:23
5
Bjorn de Laat
Achil '87
14:54
6
Tom Michielsen
Gloria
15:15
7
Fabian Verdaas
Scorpio
15:19
8
Stijn Rutten
Atledo
15:36
9
Bart van Amlesvoort
Scorpio
16:00
10
Gijs Fronken
Attila
18:28
11
Huug Koopmans
MARESIA Triathlontea
18:54
12
Bas Vermeulen
MARESIA Triathlontea
22:12
13
Pieter Elshout
MARESIA Triathlontea
22:14
VSEN, DAMES KNAU 6500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon de Kok
Tilburg Road Runners
27:17
2
Danielle Krijgsman
Spiridon
28:43
3
Wieke Bastiani
Scorpio
29:10
4
Marieke van Wingerden
Scorpio
31:50
5
Ilone Verdaas
Scorpio
34:21
6
Karin van Ham
Atledo
35:38
7
Nicole Simons
Attila
38:34
V35, DAMES KNAU 6500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rika Klerks
DAK
28:28
2
Mariëlle Sprangers
Loopgroep PK
30:32
3
Inge vlek-de Mes
Sprint
31:39
4
Carolien Smilde
Atledo
32:29
5
Tineke van Beveren
AV Sliedrecht
33:06
V45, DAMES KNAU 6500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tiny Rutten
Atledo
29:27
2
Marion de Wolf
Sprint
29:50
3
Joke van Gils
Atledo
31:02
4
Ria Musters
DAK
32:03
5
Gesina Brooymans
Sprint
34:33
MSEN, HEREN KNAU 9000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
29:19
2
Koos Verweij
DAK
30:04
3
Mar-Hein van de Wiel
DAK
32:12
4
Maarten Bikker
DAK
32:38
5
Corne van Oirschot
Tilburg Road Runners
33:18
6
Malthijs van Scheyen
Loopgroep PK
33:47
7
Wilfried van Meer
Scorpio
33:54
8
Gerard Lensvelt
Veteranen Nederland
34:10
9
Wilfred Mateman
Attila
34:14
10
John van Heeswijk
DAK
34:28
11
Arjan van der Lee
DAK
34:31
12
Joery Kouwenberg
Attila
34:43
13
Theo Vermeer
Attila
34:51
14
Roger Koch
Sprint
34:54
15
Kristian de Lange
Sprint
35:34
16
Robin Robart
AV Papendrecht
35:56
17
Ario Kokx
Scorpio
36:01
18
Jeroen van Overdijk
Tilburg Road Runners
36:04
19
Henk Gallé
Attila
36:07
20
Fernand Slootjes
Scorpio
36:30
21
Ralph Jacobs
Atledo
36:31
22
Ron de Vaan
DAK
36:50
23
Koen van Nieuwburg
DAK
36:57
24
Edwin Stehouwer
AV Sliedrecht
37:31
25
Jeroen Farla
Atledo
37:34
26
John Stehouwer
AV Sliedrecht
37:40
27
Casper Joosen
Scorpio
39:06
28
Ronald van Buul
's-Hertogenbosch
39:23
29
Hubert Leemans
Atledo
39:41
30
Taco Jansen
Scorpio
39:46
31
Leo van Ravels
Sprint
40:59
32
Niels Snijders
Waspik
42:28
33
Frans Maters
Vlijmen
49:19
M40, HEREN KNAU 9000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Willemse
Tilburg Road Runners
31:05
2
Wichard de Benis
Generaal Michaelis
32:27
3
Jack van Ginneken
Spiridon
32:43
4
Corne Peters
Spiridon
32:58
5
Jan van Heteren
AV Sliedrecht
33:28
6
Henk Bruijns
Spiridon
33:33
7
Luud Rutten
Atledo
34:38
8
Hans Vugts
Scorpio
34:59
9
Johan Flipsen
Scorpio
35:12
10
Berrie Zoontjens
Tilburg Road Runners
35:44
11
Jos van Gils
Atledo
35:49
12
Rini Mol
Road Runners Etten-L
36:27
13
Marcel Cools
Sprint
37:14
14
Jan-Willem van Heteren
Atledo
37:51
15
Tonny van Geffen
Rijswijk Nb
37:55
16
Ad Embregts
Atledo
37:57
17
Cees van Blerck
Scorpio
37:59
18
Hens Koreman
Atledo
38:02
19
Gerrit Visser
Avantri
39:10
20
Jos Bruurs
Sprint
39:16
21
Hans van Alphen
Scorpio
39:24
22
Eric Rennert
AV Sliedrecht
39:30
23
Toon van Baast
Attila
39:47
24
Willem Overbeek
AV Sliedrecht
40:08
25
Bertus van Ginneken
Veteranen Nederland
40:23
26
Jos van den Broek
Attila
40:52
27
René van Oevelen
Achil '87
41:09
28
Tian Beekers
Scorpio
45:08
29
Anton Jansen
Atledo
45:39
M50, HEREN KNAU 9000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Wouters
Spiridon
34:46
2
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
35:15
3
Timmers
Made
35:24
4
Ad Kieboom
Scorpio
36:53
5
John Musterd
Sprint
38:12
6
Johan Sperber
Loopgroep PK
38:26
7
Marlie Snijders
DAK
39:02
8
Stefan Laros
Tilburg Road Runners
39:11
9
Ko van Kuijk
Sprint
39:13
10
Jan van Liempt
Atledo
40:11
11
Anton Coertjens
Sprint
40:44
12
Theo van Baardwijk
DAK
40:50
13
Berend Bakker
AV Papendrecht
40:54
14
Jos Boetzkes
Sprint
40:57
15
Jos Wagenmakers
Atledo
42:43
16
Ad van Vugt
Sprint
43:21
17
Jos van Uden
Fortuna '67
43:26
18
Ad van der Heyden
Fortuna '67
43:29
19
Rens Bodewes
Hercules
43:48
20
Jan Havermans
Scorpio
44:08
21
Marij Pechthold
DAK
46:54
MTRIM, TRIMMERS 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Romeijn
Hardinxveld Giessend
14:11
2
Roel Spierings
Drunen
15:31
3
Michel Aanen
Hardinxveld Giessend
16:21
4
Jeroen Vos
Hardinxveld Giessend
19:31
5
Piet van Ham
Dongen
24:31
VTRIM, TRIMMERS 4000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Verweij
Drunen
18:21
2
Marianne Mol
Etten-Leur
22:01
3
Sandra Habets
's Gravenmoer
22:38
MTRIM, TRIMMERS 6500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan vd Heijden
Tilburg
24:33
2
Evert Weberr
Tilburg
29:12
3
Tom Moolenaar
Tilburg
30:29
4
Anton Snel
Etten-Leur
30:34
5
Carles Korthout
Berkel-Enschot
30:46
6
Stehpan Weinschenk
Tilburg
32:46
7
Jan willem Overbeek
Waalwijk
40:29
VTRIM, TRIMMERS 6500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenna le Kiefte
Breda
31:57
2
Loes Pardoel
Kerkdriel
32:01
3
Rosemary Britton
Wernhout
32:55
4
Anja Kemmeren
MARESIA Triathlontea
33:35
5
Jeanne Jacal
Rijen
34:12
6
Patrice Staal
Tilburg
34:16
7
Anja Jongmans
MARESIA Triathlontea
35:42
8
Marloes de Jong
Dongen
36:48
9
Annemarie de Laat
MARESIA Triathlontea
40:41
10
Marieke de Laat
MARESIA Triathlontea
41:01
MTRIM, TRIMMERS 9000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Ribbens
Loopservice Nederlan
32:50
2
Patrick Hansen
Tilburg
34:30
3
Ad van Rooij
Waalwijk
35:07
4
Lauran de Bever
MARESIA Triathlontea
36:56
5
Wesley van Toorenberg
Waalwijk
37:12
6
Robin Britton
Wernhout
37:33
7
Hein Gerritzen
Sprang-Capelle
37:38
8
Jan Walravens
Drunen
37:43
9
Roy Lommers
Waalwijk
37:46
10
Jort Koopmans
MARESIA Triathlontea
37:53
11
Rob van Rooij
DAK
38:04
12
Henry Bink
Waalwijk
38:15
13
Walter Sprangers
MARESIA Triathlontea
38:40
14
Johan Timmermans
Waalwijk
39:03
15
Hans van der Velden
Breda
39:14
16
Marco Paans
Delft
39:18
17
Frans van Rooij
DAK
39:19
18
Alexander Andriese
AV Papendrecht
39:22
19
Wil Geerts
Oisterwijk
39:43
20
Bert Lemmers
MARESIA Triathlontea
39:44
21
Ivo Gorissen
Tilburg
40:07
22
Chris Aartsen
Breda
40:12
23
Jan Dirksen
Waalwijk
40:30
24
Eric vd Starre
MARESIA Triathlontea
40:32
25
Rens van der Sanden
MARESIA Triathlontea
40:36
26
Adrie van den Bosch
Drunen
40:37
27
Jan de Groot
Waalwijk
40:40
28
Niels Smits
Kaatsheuvel
40:43
29
Hans Janssen
MARESIA Triathlontea
40:49
30
Henk Liefting
Drunen
40:55
31
Anton Schop
DAK
41:10
32
Meindert de Laat
Waalwijk
41:26
33
Mat van Beek
Drunen
41:47
34
Theon Scholten
Tilburg
41:50
35
Jan van Boxtel
Waalwijk
41:56
36
Piet Muilwijk
Giessen
42:09
37
Tiny Kemmeren
MARESIA Triathlontea
42:26
38
Ad Kolsteren
Tilburg
42:32
39
Lex Raaymaakers
Oosteind
42:34
40
Piet Maas
Tilburg
42:35
41
Kees de Kort
Loon op Zand
42:45
42
Jurgen Klomp
MARESIA Triathlontea
43:17
43
Noud van de Bruggen
Tilburg
43:31
44
Ad vd Assem
Kaatsheuvel
43:35
45
Frank Niessen
Oosterhout Nb
43:43
46
Alex de Danschutter
Tilburg
43:52
47
Martin Kerkhoff
Drunen
44:04
48
Frank van den Akker
Tilburg
44:21
49
Jaap Verhoeff
Woudrichem
44:31
50
Henri van Hal
Atledo
44:47
51
Ad Peijnenburg
Waalwijk
44:58
52
Kees van Dongen
Waspik
45:29
53
Andre Kamp
MARESIA Triathlontea
45:59
54
Ben Kok
Kampen
46:40
55
Gert Joosten
Tilburg
46:45
56
Hans Janssen
Woudrichem
46:50
57
Marco Pernico
DAK
50:28
VTRIM, TRIMMERS 9000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renee van der Pluijm
Tilburg
45:06
Uitslagen.nl
19-11-2004 20:49