Uitslagenlijst Scorpiocross

Oosterhout Nb - Zondag 21 november 2004

M C P, 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ornella Wierikx
THOR
5:01
2
Corinde van Es
Energie
5:09
3
Baukje Nefs
Atledo
5:49
4
Sylvia Egberts
Attila
5:58
5
Kim Verhoeven
Gloria
6:00
6
Kim Verschueren
Gloria
6:10
7
Cindy Koevoets
Scorpio
6:37
M B P, 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne Jonkers
Sprint
4:47
2
Cathelijn Peeters
Atledo
4:48
3
Lynn Staes
Gloria
4:55
4
Xante Janssens
Gloria
5:10
5
Esmee Doense
Sprint
5:14
6
Maxime Verdijk
ACW '66
5:23
7
Lotte van der Schans
ACW '66
5:34
8
Marjo van den Velden
ACW '66
5:34
9
Michelle van Slobbe
Sprint
5:45
10
Jasmijn Kok
Scorpio
5:49
11
Demi Snoeren
Scorpio
5:51
12
Robin de Labije
Scorpio
6:33
13
Joyce-Lynn Dwars
Scorpio
6:56
14
Mila Slappendel
Sprint
7:46
J C P, 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alex vd POL
Attila
4:55
2
Thijs Spierenburg
Sprint
5:00
3
Jeroen van den Berg
Gloria
5:20
4
Pim Wouters
Attila
5:23
5
Jens Houtzager
Spiridon
5:24
6
Bastien Giraud
Scorpio
5:34
7
Arno van der Pas
Scorpio
5:34
8
Jamal Aladal
Scorpio
5:36
9
Sun Gurung
Scorpio
5:37
10
Stijn de Laat
Sprint
5:48
11
Laurens Vlek
Sprint
5:50
12
Rob van Heusden
Scorpio
6:11
13
Jeroen de Keizer
Scorpio
6:54
J B P, 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Honcoop
Spiridon
4:27
2
Sjoerd Wosten
Sprint
4:29
3
Jelle Smit
Scorpio
4:40
4
Karsten Nefs
Atledo
4:47
5
Jouri van den Elshout
ACW '66
4:54
6
Daan van Krevelen
Atledo
4:56
7
Martijn Flipsen
Atledo
4:57
8
Daniel vd Corput
Gloria
4:59
9
Olivier Chardon
Sprint
5:01
10
Benno Snepvangers
Scorpio
5:13
11
Roel Verhagen
Attila
5:14
12
Stefan Gansevoort
Sprint
5:25
13
Gillis Rijk
Sprint
5:39
14
Pim Kocx
Attila
5:42
15
Cas van Eersel
Atledo
5:49
M A P, 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kaylee van Gent
Sprint
4:15
2
Laura Rijvers
Gloria
4:23
3
Tirza Wouters
Sprint
4:25
4
Stevie Engels
Attila
4:31
5
Julia van Velthoven
Attila
4:33
6
Marieke Wosten
Sprint
4:35
7
Lieve Visser
Sprint
4:35
8
Iris de Laat
Sprint
4:36
9
Daphne van der Lee
ACW '66
4:39
10
Silvie Voppelmans
Attila
4:40
11
Tess van de Assem
Scorpio
4:40
12
Marielle Jonkers
Sprint
4:41
13
Lotte Stockfisch
Sprint
4:43
14
Kirsten van Tilburg
Scorpio
4:45
15
Goedele Visser
Sprint
4:46
16
Tanita Hofmans
ACW '66
4:47
17
Tess Ackermans
Scorpio
4:48
18
Marloes Troost
Flakkee
4:55
19
Fleur Spapens
Attila
4:57
20
Esmee van d Pol
Attila
5:01
21
Iris de Raad
Scorpio
5:01
22
Mayke Smits
ACW '66
5:02
23
Simone van der Sman
Sprint
5:04
24
Didi Deckers
Gloria
5:07
25
Lotte Zwartele
Sprint
5:08
26
Kristel Mans
ACW '66
5:09
27
Karlijn van Es
Energie
5:11
28
Noortje Meesters
Attila
5:15
29
Suzanne Wildhagen
Sprint
5:17
30
Sanne Werkhoven
Attila
5:17
31
Violetta Egberts
Attila
5:18
32
Lisa van Steenderen
Sprint
5:19
33
Denise Bakx
Scorpio
5:19
34
Merel Gansevoort
Sprint
5:20
35
Suzan Dijkstra
Scorpio
5:22
36
Lisa Zopfi
Scorpio
5:23
37
Samantha Koppens
Attila
5:24
38
Floortje van de Corput
Sprint
5:28
39
Imke Deckers
Gloria
5:29
40
Jeske Swart
Attila
5:30
41
Kimberly Blom
Scorpio
5:32
42
Robin Flipsen
Atledo
5:33
43
Vivianne Jehae
Scorpio
5:38
44
Anouk Snoeren
ACW '66
5:50
45
Macy Speijers
Attila
5:51
46
Cynthia van de Laar
Sprint
5:54
47
Isa Leijten
Scorpio
5:59
48
Brigit van Turnhout
Attila
8:43
J A P, 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Devin van Wageningen
AV Papendrecht
4:04
2
Thymo Reichgelt
Sprint
4:06
3
Arthur Niessen
Scorpio
4:12
4
Roy van Eekelen
Sprint
4:18
5
Ruben Zwemstra
Scorpio
4:23
6
Thomas van de Ven
Sprint
4:24
7
Roald Nefs
Atledo
4:25
8
Niels Janssens
Attila
4:26
9
Casper Doolhof
Scorpio
4:43
10
Anthony Tuijtelaars
Gloria
4:45
11
Guus Donker
ACW '66
4:50
12
Bram Senders
Spiridon
4:52
13
Kars van Gestel
Gloria
4:59
14
Vincent van Nimwegen
Gloria
5:00
15
Ben van Heusden
Scorpio
5:04
16
Tido Bergmans
Attila
5:05
17
Timo Zagers
Attila
5:06
18
Thomas van Schijndel
Atledo
5:09
19
Dirk van Rooy
DAK
5:10
20
Gregor Brans
Atledo
5:11
21
Lodewijk Bles
Sprint
5:12
22
André Faesen
Attila
5:22
23
Bart Bussman
Sprint
5:24
24
Jasper van Dijk
ACW '66
5:25
25
Arjan van den Boogaert
Spiridon
5:27
26
Ian Ypelaar
ACW '66
5:28
27
Stijn van Son
ACW '66
5:31
28
Youri van Outheusden
Sprint
5:34
29
Tim van Rooy
DAK
5:36
30
Bart Hermans
Gloria
5:43
31
Jits van de Ende
Scorpio
5:44
32
Caspar van de Pas
Sprint
5:47
33
Bas Peters
Gloria
5:48
34
Sam Schrover
Attila
5:49
35
Martijn Peters
Gloria
5:57
36
Marthijn de Keizer
Scorpio
6:08
M J D, 1400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tatjana Simoiu
PAC
5:22
2
Dana Zigelboim
ACW '66
5:34
3
Roos Sprengers
ACW '66
5:52
4
Marlieke de Laat
Sprint
5:59
5
Eline Esch
ACW '66
6:06
6
Susanne van der Lee
ACW '66
6:09
7
Tess Scheffer
Sprint
6:11
8
Michelle Hofstee
Sprint
6:12
9
Lieke Gloudemans
Attila
6:14
10
Kaylee van de Par
Spiridon
6:20
11
Tessa Berens
Tilburg Road Runners
6:23
12
Donna de Maat
Sprint
6:25
13
Else Roovers
Sprint
6:31
14
Eva van de Assem
Scorpio
6:36
15
Hanne Stuijk
Gloria
6:37
16
Danique van Schendel
Scorpio
6:38
17
Fabienne Jehae
Scorpio
6:38
18
Kim de Ruyter
Attila
6:40
19
Veerle Hofkens
Sprint
6:41
20
Margo Niessen
Scorpio
6:44
21
Monica van de Mark
Attila
6:52
22
Suzy Tausch
DAK
6:55
23
Claudia Zoontjes
Attila
6:59
24
Bregje van Grinsven
Spiridon
7:00
25
Cleo Thomas
Sprint
7:06
26
Lisa Horsman
Attila
7:13
27
Tess Gonsalves
Sprint
7:25
28
Inez Krul
DAK
7:26
29
Jet Haan
Sprint
7:28
30
Anouk Frijters
Sprint
7:42
31
Simone Haarbosch
Atledo
8:05
32
Linda Szigetti
Attila
8:09
J J D, 2200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Braun
Sprint
7:53
2
Peter Nooren
Sprint
7:53
3
Metthew de Haan
Attila
8:14
4
Bart Spangenberg
Scorpio
8:20
5
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
8:23
6
Mark Dauwerse
Scorpio
8:25
7
Hubert van der Weijde
Sprint
8:26
8
Rick van Gils
Attila
8:34
9
Bram Kocx
Attila
8:35
10
Elwin Pas
Sprint
8:36
11
Gijs van Rooij
DAK
8:40
12
Tom van Campenhout
Sprint
8:49
13
Sander Kil
Sprint
8:49
14
Bas Zwartels
Sprint
8:50
15
Bob van Pelt
Attila
8:52
16
Hugo Buijlinckx
Attila
8:52
17
Teun Schrover
Attila
8:53
18
Moussaab Adraiu
Scorpio
8:54
19
Kai van de Wiel
Sprint
9:00
20
Karel Haan
Sprint
9:01
21
Sjoerd Vermeeren
Sprint
9:07
22
Mark van Heusden
Scorpio
9:10
23
Teun de Kort
ACW '66
9:11
24
Lars Crielaard
ACW '66
9:13
25
Glenn van Hamond
Attila
9:15
26
Floris Foekens
Sprint
9:19
27
Michel Havermans
Sprint
9:29
28
Fabian Wouters
Sprint
9:32
29
Joep Bussman
Sprint
9:32
30
Bas van de Corput
Sprint
9:43
31
Luuk de Block
Scorpio
9:47
32
Rutger Koppelaar
Parthenon
9:51
33
Pieter Coppelmans
Attila
9:52
34
Tim Pijpers
Scorpio
10:01
35
Roelof v.dr.grient
Sprint
10:02
36
Ruben Tombrock
ACW '66
10:02
37
Yoeri Beumer
Scorpio
10:02
38
Sander Broenink
Attila
10:14
39
Max Spapens
Attila
10:14
40
Jens Vermeulen
Scorpio
10:15
41
Sjors Duffhues
Atledo
10:17
42
Nout Sterk
Attila
10:22
43
Erik Smeets
Scorpio
10:35
44
Tim Ackermans
Scorpio
10:41
45
Senna van Iersel
Attila
10:50
46
Rob Hertogs
DAK
11:10
47
Luc Wijffels
Attila
11:29
48
Coen de Korver
Scorpio
11:47
M J B, 2200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kelly Koppelaar
Parthenon
8:28
2
Judith Weijters
Attila
8:54
3
Marloes van Loon
ACW '66
9:13
4
Penny Vissers
Scorpio
9:17
5
Jamie Klaassen
Attila
9:24
6
Nikki Hendrikx
Attila
9:34
7
Aicha de Haan
Attila
9:50
8
Donja Laurijsen
Atledo
10:48
M J C, 2200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon van der Wansem
LADB
8:04
2
Admay van Oevelen
Attila
8:19
3
Kristy van Lieshout
Sprint
8:37
4
Soraya Zwemstra
Scorpio
8:39
5
Jessica Faesen
Attila
8:40
6
Femke Rommers
Sprint
8:50
7
Lieke Wolters
DAK
9:01
8
Jonat Zigelboim
ACW '66
9:02
9
Merel Tombrock
ACW '66
9:17
10
Wytske Roovers
Atledo
9:18
11
Karen Vermeer
Attila
9:21
12
Liset Olijve
ACW '66
9:43
13
Manon Troost
Flakkee
10:19
14
Marlou Vissers
Atledo
10:33
15
Samantha Klerx
DAK
10:35
16
Anouk Rombouts
ACW '66
11:24
17
Anna van Eck
ACW '66
11:26
J J C, 2500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Norman van Wageningen
AV Papendrecht
8:16
2
Ward van de Wiel
Sprint
8:29
3
Jarno Boutkam
Typhoon
8:50
4
Thomas van der Heijden
Sprint
8:55
5
Dimitri Jonkers
Sprint
9:07
6
Stefan van Schendel
Scorpio
9:09
7
Siebe Tijssen
Attila
9:13
8
Quinten Hennekam
Parthenon
9:14
9
Rambo Tausch
DAK
9:20
10
Martijn van der Hulst
Scorpio
9:25
11
Bernie van 't Goor
Scorpio
9:39
12
Steven de Kok
Attila
9:48
13
Jeroen Simons
Attila
9:48
14
Joris Bruurs
Gloria
9:49
15
Florian van de Corput
Gloria
9:50
16
Paul van Beurden
Attila
9:58
17
Bart Candel
Atledo
9:58
18
Martijn Reus
Sprint
10:01
19
Rick Dauwerse
Scorpio
10:06
20
Bob Peters
Attila
10:23
21
Frank vd Wijngaard
Scorpio
10:26
22
Maikel Rommers
Sprint
10:39
23
Jelmer de Maat
Sprint
11:27
24
Sjoerd Roovers
Atledo
11:33
25
Sebastiaan Kerckhof
Attila
11:47
J J B, 3900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten van Zeggeren
Parthenon
13:44
2
Rick Hartogs
DAK
13:47
3
Robin van Sunten
Atledo
13:49
4
Guido Jonkers
Sprint
14:05
5
Mike Rasenberg
Attila
14:22
6
Stijn Peeters
Sprint
14:29
7
Guus Beenhakker
Sprint
14:41
8
Shaun Reek
Spark
14:59
9
Edwin Bruurs
Gloria
15:01
10
Luuk Brouwers
Scorpio
15:03
11
Bas Castelijns
Scorpio
15:08
12
Tim van Dongen
Scorpio
15:13
13
Bart vd Wijngaard
Scorpio
15:34
14
Jeroen Provoost
Scorpio
15:39
15
Robin Reichgelt
Sprint
16:03
16
Alexander Laros
Gloria
16:27
17
Edwin van Gurp
Sprint
16:34
18
Koen Weijters
Attila
16:39
19
Jeroen Stasse
Scorpio
17:10
20
Tim van den Ende
Scorpio
18:30
21
Rick Soeters
Scorpio
18:52
M J A, 2800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefanie Pooyé
Sprint
11:04
2
Marigje Jansen
ACW '66
12:29
3
Evy Mahieu
ACW '66
13:22
VROUW, 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lesley van Miert
Sprint
17:52
2
Sabine van de Reijt
Sprint
18:00
3
Paddy Herijgers
Loopgroep PK
19:03
4
Ester Eikendal
Avantri
19:25
5
Jamie Schumacher
Atverni
19:28
6
Anne Vergunst
Scorpio
19:35
7
Wieke Bastiani
Scorpio
20:44
8
Sabine Gorter
Leiden Atletiek
20:59
9
Lindsay van Marrewijk
Olympus '70
21:05
10
Linda Rutten
Atledo
22:02
11
Karin van Ham
Atledo
24:24
12
Nicole Simons
Attila
25:13
VR 35, 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
LADB
18:49
2
Ingrid Keusters
Veteranen Nederland
20:15
3
Carolien Smilde
Atledo
22:52
4
Marga Piederiet
Scorpio
23:29
5
Sandra Habets
Atledo
27:07
VR 45, 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne van Velzen
Sprint
20:54
2
Tiny Rutten
Atledo
21:00
3
Petra van Marrewijk
Olympus '70
21:09
4
Joke van Gils
Atledo
22:27
5
Ria Musters
DAK
22:56
6
Anita Bakker
Attila
27:50
VR 55, 5000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie de Jong
Scorpio
24:44
KORTE, 2800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Pals
Sprint
8:35
2
Xander van Rijen
Sprint
9:18
3
John Tang
DAK
9:28
4
Evert van Nigtevecht
Sprint
9:33
5
Marco van Oosterhout
DJA
9:48
6
Mark Buiks
Loopteam Ed Sligcher
9:53
7
Roel Spierings
DAK
10:06
8
Lukas van de Wetering
Leiden Atletiek
10:14
9
Paul Smulders
Loopteam Ed Sligcher
10:35
10
Niels Brugman
Atledo
10:53
11
Sandra Voesenek
Sprint
11:38
12
Marcel Gijsbers
DAK
11:39
J J A, 5600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Bodewes
Hercules
19:05
2
Milan de Maat
Sprint
21:17
3
Freek Gerritsen
Scorpio
21:37
4
Bart van Amelsvoort
Scorpio
22:31
5
Jochem Braat
Scorpio
23:23
VET40, 7000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corné Peters
Spiridon
24:52
2
Arno Hulshof
Sprint
25:12
3
Henk Bruijns
Spiridon
25:29
4
Luud Rutten
Atledo
25:56
5
Hans Vugts
Scorpio
26:23
6
Johan Flipsen
Scorpio
26:46
7
Piet Wuijster
Avantri
28:07
8
Ad Embregts
Atledo
28:07
9
René Theunis
Scorpio
28:11
10
Cees van Blerck
Scorpio
28:25
11
Anton Schop
DAK
28:42
12
Peter van der Ark
Scorpio
28:43
13
Ron Franken
Scorpio
29:07
14
Jan-Willem van Heteren
Atledo
29:31
15
Hans Drijvers
Attila
29:40
16
Jos den Hollander
DAK
29:55
17
René van Oevelen
Achil '87
30:44
18
Harry van Velthoven
Scorpio
49:22
VET50, 7000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van der Wansem
LADB
23:38
2
Roel Timmers
Veteranen Nederland
25:49
3
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
26:09
4
Ton van Exsel
Veteranen Nederland
28:14
5
Theo van Baardwijk
DAK
28:47
6
Jan van Liempt
Atledo
28:50
7
Jos Boetzkes
Sprint
29:57
8
Jos van Velthoven
Scorpio
31:59
9
Ad Laming
Scorpio
32:21
VET60, 7000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Keijzers
Sprint
29:11
2
Jan Havermans
Scorpio
32:35
3
Marco Panico
DAK
37:00
MAN, 9800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raymon van den Berg
Prins Hendrik
32:41
2
Jeroen Maas
Tilburg Road Runners
33:11
3
René van Dijke
Leiden Atletiek
33:36
4
Rob Maas
Sprint
33:42
5
Mar-Hein v.d.Wiel
DAK
33:58
6
Marco Keijsers
Scorpio
34:22
7
Johan de Koning
Sprint
34:38
8
Wilfried van Meer
Scorpio
34:48
9
Maarten Bikker
DAK
34:55
10
Arjan van der Lee
DAK
35:02
11
Pim Vergunst
Scorpio
35:46
12
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
36:00
13
Ferand Slootjes
Scorpio
36:11
14
Rob Segeren
Scorpio
36:16
15
Michiel Spijkers
Tilburg Road Runners
36:31
16
Theo Vermeer
Attila
36:48
17
Tom de Jonge
Spado
37:38
18
Thijs van Houten
DAK
37:46
19
Gilbert van Ham
Scorpio
37:50
20
Ario Kokx
Scorpio
38:27
21
Ralph Jacobs
Atledo
38:44
22
Koen van Nieuwburg
DAK
39:02
23
Ramon Mannie
Sprint
39:24
24
Jeroen Farla
Atledo
40:21
25
Henrik Barendregt
Energie
40:39
26
Alexander Andriese
AV Papendrecht
42:55
PRES, 1400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathijs Appelhof
Tilburg
7:01
2
Tim Szelech
Teteringen
8:42
3
Ronnie Tiggelman
Breda
8:51
4
Madelon Tax
Breda
8:55
5
Ester Janssens
Tilburg
8:55
PRES, 4200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Aanen
Hardinxveld-Giessend
17:38
2
Kees Luyken
Breda
19:03
3
Jeroen Vos
Hardinxveld-Giessend
20:23
4
Thamar Raaijmakers
Oosteind
21:42
5
Frits Smit
Oosterhout
21:43
6
M. de Kort
Loon op Zand
23:31
7
Lizet Razenberg
Made
25:57
8
José van Loenhout
Oosterhout
25:58
9
Mia Mulder
Rijen
26:17
10
Marie-José Smit
Oosterhout
26:39
11
Rie Quirijnen
Oosterhout
27:53
12
Diny Hemminga
Oosterhout
27:55
Uitslagen.nl
22-11-2004 17:23