Uitslagenlijst 2e Zandstuve Bosloop 2004/2005

Den Ham Ov - Zaterdag 27 november 2004

J11, 1,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Willems
Bergentheim
5:43
2
Robbin Schulenburg
Rijssen
5:59
3
Gert-Jan Smelt
Vriezenveen
6:16
4
Robbert Vaartjes
Vroomshoop
6:29
5
Emiel de Wit
Vriezenveen
6:36
6
Dinant Hankamp
Vroomshoop
6:39
7
Nadim van Minnen
Almelo
6:40
8
Marnix Woertink
Ane
6:46
9
Rob Braamhaar
Den Ham
7:13
10
William van Eeken
Bergentheim
7:51
M11, 1,5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Pekkeriet
Holten
6:25
2
Lynn Meier
Hardenberg
6:32
3
Marit Braamhaar
Den Ham
6:56
4
Cheyen van der Weide
Vroomshoop
7:18
5
Kimberly Visser
Markelo
7:22
6
Tess Bosch
Bruchterveld
7:25
7
Kristel Schuurs
Den Ham
8:00
8
Jorike Bosma
Aadorp
9:34
J15, 3,0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Willems
Bergentheim
11:03
2
Ruud Boom
Nieuw Heeten
11:09
3
Gertin Roke
Ommen
11:40
4
Niek Boom
Nieuw-Heeten
12:33
5
Stefan Pekkeriet
Holten
13:13
6
Ids Tuinstra
Almelo
13:16
7
Rob Kruiskamp
Vriezenveen
13:42
M15, 3,0 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde Pape
Vriezenveen
11:20
2
Nelleke Bosch
Bruchterveld
12:26
3
Jacelyn Gruppen
Stuifzand
12:33
4
Aileen van der Neut
Ommen
13:16
5
Bernadet de Jonge
Vroomshoop
13:43
HSEN, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Kerssies
Westerhaar
15:40
2
Jan den Bakker
Ommen
15:58
3
Niek Linckens
Ommen
16:03
4
Remi de Olde
Almelo
16:13
5
Dennis de Vries
Hengelo
16:15
6
Manfred Boer
Ommen
16:25
7
Thomas Nijman
Heino
16:35
8
Bert-Jan Haarkamp
Rijssen
16:40
9
Rik Minkjan
Ommen
16:54
10
Marijn de Jonge
Vroomshoop
17:23
11
Dennis Nijhuis
Almelo
17:29
12
Gerrit Jan Kastenberg
Lent
17:50
13
Mike Wallink
Broekland
18:44
14
Robert Reimert
Nijverdal
19:23
15
Peter Visser
Goor
19:36
16
Dennis Kogelman
Nijverdal
19:39
17
Geert Bakhuis
Daarle
20:14
18
Raymond Hummelink
Lichtenvoorde
20:31
19
Harry Meijerink
Vriezenveen
20:37
20
Geert Tuinstra
Almelo
20:54
21
Henk Bos
Vriezenveen
21:03
22
Marcel Kroeze
Den Ham
21:06
23
Rene Karsten
Nijverdal
21:10
24
Branco van Minnen
Almelo
21:17
25
Harrie Jasper
Sibculo
21:35
26
Jan Ruiter
Delfzijl
21:42
27
Arjen Oude Alink
Vriezenveen
22:12
28
Joost Kunst
Den Ham
24:08
29
Wim Alfing
Den Ham
25:23
H40+, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seine Willems
Bergentheim
17:25
2
Jakob Renkema
Nijverdal
17:36
3
Geert Berkhof
Westerhaar
17:56
4
Pieter-Jan Vlaming
Nagele
18:01
5
Johan Pape
Vriezenveen
18:05
6
Bronnie Dodde
Veendam
18:18
7
Jan Schuurs
Den ham
18:21
8
Jos Bosma
Aadorp
18:51
9
Allard Meijerink
Den Ham
18:57
10
Teun Biglaar
Westerhaar
19:02
11
Ron Sloof
Rijssen
19:19
12
Arian Wassink
Almelo
19:50
13
Maarten van Minnen
Almelo
20:11
14
Jan Henning
Broekland
20:18
15
Dirk Timmermans
Heemste
20:19
16
Marco Vlaming
Ommen
20:27
17
Martin de Jonge
Vroomshoop
21:00
18
Wim Lindenhovius
Den Ham
21:15
19
Marinus Woertink
Ane
21:30
20
H. Boer
Ommen
21:32
21
Gert Staarman
Vroomshoop
22:45
22
Hans Dekker
Vriezenveen
23:02
23
Jan Smelt
Vriezenveen
23:04
24
Henk Spoor
Vroomshoop
23:13
25
Gerrit Lemans
Vriezenveen
24:20
26
Jan Wiltvank
Vriezenveen
24:25
27
Tjerk Tuinstra
Almelo
25:56
28
Kees Span
Vriezenveen
30:55
H50+, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Wigmans
Vaassen
17:58
2
Albert Horsman
Nijverdal
18:09
3
Theo Kosters
Goor
20:09
4
Koos Sijtsema
Wierden
20:24
5
Eef Bos
Vriezenveen
21:20
6
Henjo Lemens
Vriezenveen
23:12
7
Marrek Klaus
Rheine (Dld)
24:06
8
A. Koetsier
7451AP
25:06
H60+, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loek van Halderen
Vriezenveen
29:04
VSEN, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Woertink
Ane
19:34
2
Ria Roosink
Rijssen
19:41
3
Anne Stoelhorst
Almelo
19:56
4
Leanne Kruiskamp
Vriezenveen
20:36
5
Alexandra Visser
Almelo
20:51
6
Manon Herbert
Bergentheim
21:21
7
Hanneke Zijlstra
Vriezenveen
22:33
8
Ina Zandman
Beerzerveld
23:57
9
Dianne Fokke
Vriezenveen
27:25
VVET, 4,7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Willems
Ommen
20:57
2
R. Spoor
Vroomshoop
23:36
3
Tineke Roberg
Beerzerveld
24:22
4
Femmie Derks
Daarlerveen
24:31
5
Gerda Akkerman
Rouveen
25:20
6
Aly van Eeken
Bergentheim
25:43
7
Berna Bloemhof
Vriezenveen
25:45
8
A. Drent
Vriezenveen
25:48
9
Erna Mensink
Vriezenveen
26:17
10
Ria Bies
Kloosterhaar
26:18
11
J. Eshuis
Bergentheim
26:59
12
Hermien Bakhuis
Daarlerveen
27:23
13
Alie Weinreder
Almelo
29:01
14
Sinette Bos
Vriezenveen
29:06
15
Annet de Wit
Vriezenveen
29:09
HSEN, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Kelder
Den Ham
33:24
2
Jos Verdaasdonk
Raalte
33:35
3
Henkjan van Goor
Daarlerveen
36:08
4
Erik Schra
Almelo
37:15
5
Bennie Akkerman
Rouveen
38:04
6
Gerhard Rohof
Vriezenveen
38:39
7
Jos Kleinlangevelsloo
Heino
38:50
8
Jan Binnenmars
Den Ham
42:20
9
Harry Kunst
Den Ham
42:23
10
Tjerk van der Zee jr.
Almelo
42:55
11
A. Smit
Daarlerveen
44:45
12
Hendri Schipper
Sibculo
44:50
13
Herman Bril
Nijverdal
50:16
14
Robert Boerkamp
Vriezenveen
50:35
15
Gerard Bolte
Hardenberg
51:00
H40+, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Timmerman
Daarle
33:50
2
Jan Ekkel
Vroomshoop
35:05
3
André Nij Bijvank
Haarle
35:50
4
Bert Nijkamp
Almelo
39:04
5
Tony ruiter
Den ham
40:15
6
Henk Enoch
Den Ham
40:23
7
Benno Witzand
Vroomshoop
41:11
8
Roelof Veurink
Den Ham
41:24
9
Bert-Jan Beldman
Nijverdal
42:50
10
Arie van Eck
Vriezenveen
42:52
11
Sander de Wit
Vriezenveen
43:08
12
John Prins
Wierden
43:12
13
André Spit
Vriezenveen
43:38
14
Lucien Popma
Vriezenveen
45:56
15
Herman Davenschot
Vroomshoop
46:18
16
Jan Pezy
Vriezenveen
47:17
17
Jan Timmer
Vroomshoop
49:27
H50+, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Jurjens
Vriezenveen
36:25
2
Gerrit Bouwhuis
Raalte
37:48
3
Henk Aalderink
Vriezenveen
38:54
4
Herman Bouwhuis
Den Ham
39:06
5
F. de Lange
Enter
41:28
6
Harry Holweg
Den Ham
48:47
H60+, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Fransen
Hasselt
42:45
2
Dirk Gijzen
Vriezenveen
46:34
3
Tjerk, D. van der Zee
Almelo
50:13
4
Dieks van Eerbeek
Dalfsen
1:04:56
VVET, 9,4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hedwig Nijland-Boerkam
Eibergen
50:42
Voor alle uitslagen en tussenstanden of een
reactie op onze wedstrijd http://av-vriezenveen.nl
Foto's via http://www.ernstjanvanpel.nl
De overige boslopen van dit seizoen zijn op 15
januari, 12 februari en 12 maart.
De Vjennecross is op 27 december.
Organisatie: AV-Vriezenveen. De organisatie bedankt scouting Azoelen voor
het gebruik van het gebouw en De Hoekenhof voor de hoofdsponsoring.
Uitslagen.nl
27-11-2004 00:00