Uitslagenlijst 2e Dinkelloop - TCC cross

Losser - Zondag 19 december 2004

SEN M, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seran Nijkamp
AV '34
38:21
2
André Oude Elferink
Dionysos
38:53
3
Michiel Snuverink
TION
39:10
4
Ivar Rood
NOVA
39:27
5
Detmar Roessink
TION
39:38
6
Harald Deaks
Dionysos
39:39
7
Tobias Vanschaar
TION
40:18
8
ten Thije
AV Haaksbergen
41:54
9
Jan Vermeulen
Rotterdam Atletiek
42:09
10
Nico Bijl
Loopgroep PK
43:08
11
Bastiaan Wesselink
SISU
44:10
12
Mark Hammink
SISU
44:10
13
Lourens Veen
Kronos
44:48
REC M, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jose Driussi
Bad bentheim (GER)
41:13
2
Wim de Heij
Enschede
41:15
3
Volker Grabosch
Gronau (GER)
42:23
4
G. Imberg
Enschede
42:25
5
Henri Mulder
Losser
42:36
6
Adri van Masbergen
Enschede
42:50
7
Herman Hassing
Enschede
44:01
8
Jeroen Loskamp
Glane
45:00
9
Theo Weda
Denekamp
45:45
10
Bertil Peper
Boekelo
46:06
11
Gerard Visschedijk
De Lutte
46:53
12
Emil Bode
Enschede
46:54
13
Aert Bakker
Enschede
47:14
14
Andreas Bernhart
Gronau (GER)
47:15
15
Peter Muntel
Lonneker
48:12
16
Gert Nijland
Enschede
48:16
17
M. vd Veer
Enschede
48:39
18
Jan Versluis
Oldenzaal
49:08
19
Harrie uit het Broek
Losser
49:29
20
Peter Visser
Goor
49:32
21
Edgar Teune
Hengelo
49:52
22
Brian Wissink
Tubbergen
49:55
23
Marc Ettema
Enschede
49:56
24
Jeroen Laarveld
Haaksbergen
50:02
25
Clemens Volker
Losser
50:08
26
Marcel Vreriks
Enschede
50:20
27
Stef Roskam
Enschede
51:12
28
Han Veldhuis
Almelo
51:41
29
Theo Ottink
Eibergen
52:11
30
Rene Hermsen
Oldenzaal
52:26
31
Sidney Schelsema
Almelo
52:26
32
Gerrint Altena
Glanerbrug
52:34
33
Fransisco Luna
Enschede
53:20
34
Hans Borsboom
Hengelo
53:23
35
Bob Doornweerth
Eibergen
53:59
36
Lars Hoeksel
Enschede
54:31
37
Andre Visser
Enschede
54:33
38
Theo Heikoop
Overdinkel
55:48
39
Aric Bijl
Enschede
56:33
40
Bruno van den Heuvel
Hengelo Ov
56:43
41
GL van Uunen
Huizen
58:49
42
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
59:08
43
Wout Broer
Hengelo
1:01:18
44
Henk van Lith
Hengelo
1:04:30
45
Pieter ten Voorde
Borne
1:04:43
V40+M, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin de Kovel
TION
39:57
2
Arie Fröberg
TION
40:21
3
Marcel Klamers
Dionysos
40:49
4
Marcel Vlutters
Iphitos
41:39
5
Ben Platier
Avanti-Wilskracht
43:00
6
Riekus Lensen
Iphitos
43:41
7
Kerrer
TION
43:43
8
Vincent Heering
Goor '75
45:27
9
Henk Jan Baltink
AV Haaksbergen
46:18
10
Alphons Pross
Loopgroep De Lutte
46:59
11
Henk Harenberg
ASV
47:35
12
Theo Wegdam
LAAC Twente
48:01
13
Vincent Exterkate
AV Haaksbergen
48:32
14
Erik Bosman
TION
48:54
15
Harrie Wegerink
AV Haaksbergen
50:00
16
Jan Vrinte
Iphitos
52:17
17
Gerard Lenferink
Marathon Pim Mulier
53:51
18
Gerrit Bultman
LAAC Twente
54:16
V REC, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margo Heerink
Losser
53:42
2
Nuran Ozbalaban
Oldenzaal
1:02:00
V50+M, 7.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Schootman
ASV
30:10
2
Ab Huntink
Atletico '73
30:52
3
ten Broeke
Iphitos
34:06
4
Ben Betlem
LAAC Twente
34:38
5
Theo Kosters
Goor '75
35:37
6
Cees van Reemst
TION
37:02
7
Bennie Geissler
Avanti-Wilskracht
39:16
8
Hans Zondag
Bredevoort
41:11
9
Johan Meenhuis
Marathon Pim Mulier
42:06
REC M, 7.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Zwiers
Losser
48:28
2
Henk ten Thije Boonkka
Haaksbergen
49:05
J J A, 6 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis de Vries
Marathon Pim Mulier
22:49
SEN V, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Grundel
Loopgroep De Lutte
21:21
2
Annemarie Verheijen
Iphitos
27:04
REC V, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sieny van 't End
Losser
24:42
2
Anny Vaneker
Losser
25:57
3
Yvonne Barelds
Losser
26:15
4
Mirjam Kole
Hengelo Ov
27:06
5
Etty Vroom
Enschede
27:34
6
Jose Punt
Oldenzaal
29:29
7
Gerrie Broeders
Lonneker
29:59
8
Miriam Dikken
Losser
30:07
9
Mirjam Brinkhof
Losser
31:33
V35+V, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Prigge
LAAC Twente
19:37
2
Brigit Landewee
LAAC Twente
20:57
3
Monique Kropmans
LAAC Twente
21:16
4
Diana Luyrink
ASV
23:01
5
Aly Hendriksen
LAAC Twente
24:33
6
Gera Weber
Marathon Pim Mulier
27:11
M REC, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Withag
Enschede
19:22
2
Engbers
Oldenzaal
20:15
3
Jeroen Olde Benneker
Enschede
20:53
4
Remco Selen
Losser
22:10
5
Jeroen de Groot
Enschede
22:15
6
Steven Mesman
Enschede
23:06
7
Cor Kuiper
Enschede
23:10
8
Harmen Kredjet
Enschede
23:11
9
Jos keulstra
Boekelo
24:20
10
Wegerink
Losser
25:27
11
Johan Roetenberg
Overdinkel
26:10
12
Abel Hartmuth
Gildehaus
26:37
13
Bernd Steinbock
Gildehaus (GER)
29:09
J J B, 4.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian Pehrs
Bad bentheim (GER)
17:30
2
Simon Hardt
Bad bentheim (GER)
17:35
3
Mitchell Bakker
Rijssen
18:01
4
Rick Bouwhuis
Iphitos
18:46
5
Joost Hazekamp
Iphitos
18:59
6
Mark Vlutters
Iphitos
19:24
7
Bart de Vries
Marathon Pim Mulier
20:35
8
Jelle Kuiper
Iphitos
20:47
9
Sjoerd Geissler
Iphitos
20:49
10
Vincent Slotman
AV Haaksbergen
20:53
11
Chris Doornweert
ASV
21:03
12
Tjerk Zult
SISU
22:54
J J C, 2.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joucke Roetenberg
Overdinkel
10:18
2
Geert Tuinstra
SISU
10:58
3
Corneel Pol
AV Haaksbergen
11:03
4
Bob Olde Hampsink
SISU
11:16
5
Lesley Rietman
ASV
11:46
6
Kevin Simmelink
AV Haaksbergen
12:23
7
Lion van de Pol
SISU
12:24
8
Florian Benscheidt
Iphitos
13:25
9
Sander Vlutters
Iphitos
13:25
10
Sjoerd Wester
SISU
13:41
J J D, 2.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vincent Koehorst
TION
10:05
2
Thoams Doesburg
ASV
10:29
3
Djoss Smalen
TION
10:35
4
Wouter Doesburg
ASV
10:47
5
Boy Foks
AV Haaksbergen
10:49
6
Branco van Minnen
SISU
11:02
7
Thomas Dammers
SISU
11:07
8
Ids Tuinstra
SISU
11:10
9
Thomas van Laxke
TION
11:22
10
Jurre Engbers
Oldenzaal
11:51
11
Stefan Klootwijk
TION
12:00
12
Jaap Walsweer
SISU
12:12
13
Lars
Enschede
13:10
14
Luka van de Pol
SISU
13:47
15
Remco Moelard
SISU
16:54
M J C, 2.2 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Pross
De Lutte
10:20
2
Judith Varenhorst
Iphitos
10:23
3
Eline Vollenbroek
Iphitos
10:39
4
Pien Keulstra
TION
10:55
5
Elske Brinkhof
Iphitos
18:01
M J D, 1.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dionne Koehorst
TION
6:36
2
Romee Dammers
SISU
6:56
3
Simone Baltink
AV Haaksbergen
7:01
4
Astrid Varenhorst
Iphitos
7:03
5
Joske Nolsen
Marathon Pim Mulier
7:13
6
Charelle Rikkert
SISU
7:24
7
Sharissa Kroon
SISU
7:37
8
Marlies de Ruiter
TION
7:37
JPA, 1.1 KM PUP A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ephrem Kuiper
TION
4:56
2
Brain Amersfoort
TION
5:12
3
Leon Westen
SISU
5:14
4
Kjelld Smalen
ASV
5:17
5
Nadim van Minnen
SISU
5:19
6
Joris Hermsen
Marathon Pim Mulier
5:19
7
David Sonntag
AVA '70
5:30
8
lars Hesselink
Iphitos
5:34
9
Stef Pross
De Lutte
5:43
10
Kevin Lensen
Iphitos
5:45
11
Jens van der Beek
SISU
5:49
12
Ynze Keulstra
TION
5:49
13
Luuk Molenaar
SISU
5:58
14
Jasper Klootwijk
TION
6:05
15
tom Hesselink
Iphitos
6:11
MPA, 1.1 KM PUP A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juliette Dekker
SISU
5:23
2
Ruby Wantia
ASV
5:28
3
Marjolijn Dekkers
SISU
5:52
4
Lisa Mulder
SISU
6:31
5
Rachelle Sleebos
SISU
6:50
6
Mygnon Rikkert
SISU
7:20
JPB, 1.1 KM PUP B/C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoerd Hermsen
Marathon Pim Mulier
5:37
2
David Lensen
Iphitos
5:42
3
Ruardy - Zyon
AV Haaksbergen
6:10
4
Hidde Makaske
TION
6:14
5
Yuri van Dam
Iphitos
6:22
6
Lennert van de Pol
SISU
6:26
7
Rik Jansen
TION
6:30
8
Ruben Doesburg
ASV
7:11
JPC, 1.1 KM PUP B/C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Dikken
Iphitos
6:12
2
Cas Mulder
Iphitos
7:23
MPB, 1.1 KM PUP B/C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Moelard
SISU
5:51
2
Welmoed Wester
SISU
6:41
3
Leonie de Ruiter
TION
6:44
4
Silke Dikken
Losser
7:22
MPC, 1.1 KM PUP B/C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenne Keulstra
TION
6:03
2
Kristien de Ruiter
TION
6:28
3
Kim Siteur
ASV
6:29
M J B, 3.3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeanell Vollenbroek
Iphitos
17:22
Sponsoren en vrijwilligers, Hartelijk Bedankt
Uitslagen.nl
19-12-2004 14:30