Uitslagenlijst 16e Dirk IV Loop

Hoornaar - Zaterdag 15 januari 2005

HSEN, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad Verwey
Typhoon
26:12
2
Marcel Kijkuit
Typhoon
26:21
3
Henk van Andel
Typhoon
29:07
4
Edwin Stehouwer
AV Passaat
29:49
5
John Stehouwer
AV Passaat
30:24
6
Jacco van der Wel
Avantri
31:00
7
Peter den Hartog
Avantri
31:22
8
Wim van Beuzekom
Avantri
31:35
9
Gerk van der Have
Statina
32:50
10
André van der Wal
Typhoon
38:54
H40, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hafid Chaaby
Typhoon
27:21
2
Arie de Groot
AV Passaat
29:34
3
Peter van der Hulst
Typhoon
29:38
4
Jan van de Nobelen
Typhoon
29:40
5
Eric Rennert
AV Passaat
30:03
6
Jos Verlegh
Avantri
30:22
7
Leen Alderliesten
AV Passaat
30:25
8
Aart van Wijk
AV Passaat
31:03
9
Gerard van de Boverkam
Veteranen Nederland
31:08
10
Gijs Bruynes
Loopgroep PK
31:08
11
Chris van Wijk
AV Passaat
31:35
12
Jan Weide
Typhoon
32:04
13
Piet Huizer
Typhoon
33:20
14
Jan Korevaar
Loopgroep PK
34:16
15
Goof van de Heuvel
Typhoon
35:08
H50, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Lazet
Astylos
27:30
2
Gijs van den Hurk
Veteranen Nederland
29:13
3
Kees Tak
Parthenon
30:02
4
Rob Kruis
Typhoon
30:19
5
Albert Stehouwer
AV Passaat
30:31
6
Piet Wuijster
Avantri
31:05
7
Ardath Witkamp
Loopgroep Aart Stigt
31:10
8
Bauke de Jong
Veteranen Nederland
31:42
9
Henk Verploegh
Haag Atletiek
32:41
10
Sjaak Hofmans
Veteranen Nederland
32:47
11
Ton Bouman
Altena Road Runners
33:09
12
Peter van der Velden
Veldhoven
33:31
13
Jan Pol
Zwijndrecht
34:17
14
Arie Sterk
Typhoon
34:52
15
Dick Benschop
Typhoon
37:45
16
Sies Zuur
AV Passaat
38:27
17
Joop Sprong
Loopgroep PK
39:11
18
Bert van Geldere
Typhoon
39:36
19
Charles van IJsselmuid
Avantri
40:12
20
John de Visser
Waterweg
50:29
VSEN, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska de Boef
Typhoon
36:10
V35, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henny Terlouw
AV Passaat
35:50
2
Cora Goudswaard
AV Passaat
36:19
3
Hanny Kool-van Arnhem
Loopgroep Aart Stigt
37:11
4
Lia Korevaar
Typhoon
37:57
V45, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elly Ouwekerk
Typhoon
35:48
2
Gerda Oostveen
Typhoon
38:55
3
Lyda van Doorn-Jonk
Veteranen Nederland
41:32
4
Aria Wuijster
Avantri
42:35
5
Letty Derksen
Loopgroep PK
44:09
6
Nel Maat
Typhoon
44:20
7
Lenie Hoogendoorn
Avantri
1:00:58
VREC, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra van de Giessen
Dalem
31:24
2
Judith Kooijman
Gorinchem
37:57
3
Esther van Hoorne
Noordeloos
38:57
4
Sophia Ben Moulay
Hoornaar
40:24
5
Anny Dolislager
Hank
40:41
6
Carla Hoogendoorn
Noordeloos
41:42
7
Renske de Jong
Hoornaar
41:52
8
Marieke Dunnink
Giessenburg
41:56
9
Brenda Boer
Hoornaar
42:01
10
Ester van der Zwaag
Capelle aan den IJss
42:39
11
Netty Bronkhorst
Vuren
43:05
12
Rita de Wit
Vianen Zh
43:09
13
Danielle Mesker
Hoornaar
43:56
14
Trudemieke Wingelaar
Hardinxveld Giessend
44:10
15
Rina Schrijver
Hoornaar
44:54
16
Pia de Jong-Terlouw
Oud Alblas
46:37
17
Marian Hofmans
Dussen
50:27
HREC, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Timmer
Sliedrecht
31:07
2
Aart Verburg
Eindhoven
31:33
3
Dick de Wit
Gorinchem
33:05
4
Dirk van der Heiden
Goudriaan
33:13
5
Wim Nobel
Lekkerkerk
33:19
6
Arie van Rijswijk
Sleeuwijk
33:34
7
Hans Moerland
Streefkerk
33:51
8
Erik Theunissen
Nieuwegein
33:51
9
Gert-Jan den Haan
Nieuwendijk Nb
34:04
10
Toon Viveen
Woudrichem
34:11
11
Merijn Korevaar
Groot Ammers
34:15
12
Dirk Veenvliet
Zeist
34:38
13
Kees Verbaan
Noordeloos
34:58
14
Govert de Jong
Noordeloos
35:03
15
Sebastiaan Smits
Nieuwendijk Nb
35:09
16
Matthijs Vertooren
Nieuwpoort
35:21
17
Arjan den Otter
Sliedrecht
35:26
18
Eddy Korevaar
Gorinchem
35:30
19
Edwin Evengroen
Gouderak
35:32
20
Wim Bronkhorst
Vuren
35:47
21
Harry van Eldik
Tienhoven Zh
35:48
22
Ton van Middelkoop
Tienhoven Zh
35:51
23
Francis van der Grijn
Goudriaan
35:54
24
Ekke Wouda
Vianen Zh
36:10
25
Jurgen Nederlof
Hoornaar
36:11
26
Arjen Wiskerke
Capelle aan den IJss
36:14
27
Jan-Cees van de Lustgr
Groot Ammers
37:08
28
Ries den Otter
Hoornaar
37:34
29
Koos Zieldorff
Schoonhoven
37:56
30
Jan van Dijk
Hoogblokland
38:30
31
Ben de Hoop
Brandwijk
38:49
32
Martin Cadel
Gorinchem
38:50
33
Gerrit-Jan Schrijver
Hoornaar
38:58
34
Jan de Kuiper
Gorinchem
40:10
35
Gert Krijgsman
Lekkerkerk
40:31
36
Gerard Radstaat
Lexmond
40:55
37
Paul Eimers
Lexmond
41:21
38
Leo Blokland
Ameide
41:33
39
Marius Klein
Hardinxveld Giessend
41:43
40
Jan van Poortvliet
Schelluinen
42:41
41
Ben de Vos
Gorinchem
42:49
42
Raymond Koopman
Gorinchem
43:14
43
Arie van Rijswijk
Almkerk
43:24
44
Pieter de Jong
Terheijden
43:39
45
Bert van Gent
Rotterdam
43:46
46
Kees Verburg
Leerdam
43:50
47
Bas Schakel
Noordeloos
44:35
48
Jeroen van Leuven
Amersfoort
44:37
49
Kees Vermeer
Zwartewaal
44:49
50
Sjaak Bonten
Barendrecht
46:44
51
Aart Janse
Lopik
49:31
52
Leo Hoeksma
Groot Ammers
50:24
53
Leon Ferket
Gorinchem
52:07
54
N Terlouw
Schoonhoven
53:02
HSEN, 16 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Lensvelt
Veteranen Nederland
58:41
2
Angelo Cara
Typhoon
1:03:25
3
Peter Mesker
Hoornaar
1:03:26
4
Nico Bloemendal
Avantri
1:04:36
5
Wim van Beuzekom
Avantri
1:04:40
6
Carolus IJzerman
Typhoon
1:07:22
7
Remco Trappenburg
Arkel
1:07:39
8
Adrie Schrijver
Hoornaar
1:07:47
9
Jaap Buyk
AV Passaat
1:09:34
10
Henri Verschoor
Altena Road Runners
1:11:09
11
Wouter Wingelaar
Hardinxveld Giessend
1:13:47
12
Wilco Ouwerkerk
Typhoon
1:16:51
13
Marco Ringlever
Typhoon
1:19:53
14
Mustafa Akman
Gorinchem
1:20:00
15
Henk Dubbeldam
Hardinxveld Giessend
1:22:20
16
Wilco IJzerman
Gorinchem
1:24:25
H40+, 16 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van der Hulst
Typhoon
1:00:28
2
Jan van de Nobelen
Typhoon
1:00:31
3
Piet Wuijster
Avantri
1:03:18
4
Bart Verberkt
Typhoon
1:04:10
5
Jaap de Ruiter
Giessenburg
1:05:30
6
Dick Booij
Altena Road Runners
1:08:33
7
Ruud Zaal
Typhoon
1:08:45
8
Chris Hak
Typhoon
1:08:55
9
GertJan van Pelt
Typhoon
1:09:27
10
Kees Damen
AV Passaat
1:10:01
11
Koen Bijl
Herwijnen
1:11:08
12
Jan Hobo
Hardinxveld Giessend
1:11:55
13
Jaap Bakker
Ridderkerk
1:15:45
14
Gerard Dunnink
Giessenburg
1:15:49
15
Dick Benschop
Sleeuwijk
1:16:51
16
Ad Aanen
Hoornaar
1:17:12
17
Gert Rademaker
Deil
1:17:13
18
Hans Hamerpagt
Hardinxveld Giessend
1:19:05
19
Jacob Maat
Avantri
1:19:28
20
Leendert van der Spoel
Ridderkerk
1:22:34
21
Henk de Bokx
Veteranen Nederland
1:33:45
V35+, 16 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita van der Hoek
Loopgroep PK
1:16:49
2
Hilda Brak-van Muilwij
Clytoneus
1:20:49
3
Saskia Derksen
Spijk gem Lingewaal
1:22:15
4
Lenie Vonk
Waterweg
1:30:56
5
Hanneke Donkersloot
Veteranen Nederland
1:30:58
Onderdeel Unive Grote Rivieren loopcircuit
Uitslagen.nl
15-01-2005 21:10