Uitslagenlijst 14e MARESIA Run-ATB-Run en ATB-wedstrijd

Waalwijk - Zondag 27 februari 2005

ATB24, ATB 24 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boon Niels
Maastricht
1:02:42
2
Jorg van Dinther
Heesch
1:03:33
3
Dekkers Patrick
Nuenen
1:03:34
4
Norman van Hest
Tilburg
1:04:30
5
Alex Steinvoort
Oss
1:05:10
6
Jarno Veerhoek
Ritthem
1:05:14
7
Giel Wijgergangs
Berlicum Nb
1:05:29
8
Pulles Ton
Haarsteeg
1:05:58
9
Guido Gorisse
Oosterhout Nb
1:06:08
10
Antoine v Engelen
Elshout
1:06:12
11
Eric Bogers
Breda
1:06:21
12
Peter Branderhorst
Nieuwendijk Nb
1:08:19
13
Arne Nuijs
Best
1:08:39
14
Patrick van Falier
1:09:25
15
Bas Theijs
Goirle
1:09:57
16
Marcel Stolk
Mijnsheerenland
1:10:24
17
Ton Pennings
Berlicum Nb
1:11:18
18
Maarten Koks
Drunen
1:11:30
19
Frauj Theys
Tilburg
1:11:34
20
Dekkers Chris
Rijen
1:11:49
21
Bas van Delft
Drunen
1:12:27
22
Dennis Ebert
Nieuwendijk Nb
1:12:43
23
Liwald Doornbos
Berlicum Nb
1:13:30
24
Nooijen Freddy
Volkel
1:14:35
25
Dennis Leermakers
Oisterwijk
1:15:07
26
Dirk van Roosmalen
Berlicum Nb
1:15:09
27
Corne Verdijk
Kaatsheuvel
1:16:33
28
Tom van den Oetelaar
Schijndel
1:16:40
29
Bas de Breejen
Genderen
1:17:03
30
Hugh Meierdres
Breda
1:17:46
31
Hayo Elgersma
Drunen
1:17:49
32
Cor v.Tuyl
Nieuwaal
1:17:54
33
Hans van Bohemen
Utrecht
1:18:17
34
Jeroen van Hout
Sint Michielsgestel
1:18:20
35
Rolf van Maanen
Udenhout
1:18:24
36
Simon Koolwijk
Sprang-Capelle
1:19:46
37
Martijn Gerrits
Rhenoy
1:20:09
38
Jan Veerhoek
Ritthem
1:20:47
39
Jan de Ruiter
Utrecht
1:21:26
40
Mulder Joost
Eindhoven
1:24:12
41
Wim Kruis
Asperen
1:29:05
ATB20, ATB 20 KM DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Miriam de Moel
Drunen
1:31:56
ATB10, ATB 10 KM JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel vd Heijden
Drunen
29:21
2
Koen Verstijnene
Drunen
31:43
3
Leo Combee
Giessen
32:24
4
Marco Akershoek
Ouddorp Zh
41:19
D00, RBR D/H00 D/H08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jobine Akershoek
Ouddorp Zh
28:16
2
Anne-Pauline Sasserath
Krefeld (Duitsland)
31:03
D08, RBR D/H00 D/H08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chelcy van Boxtel
Waalwijk
29:38
2
Melissa Buitenhuis
Waspik
34:10
H08, RBR D/H00 D/H08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy Fleuren
Weert
26:03
2
Bas Pagie
Waalwijk
26:24
D10, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manita v/d Bersselaar
Drunen
35:11
2
Dayenne vna Boxtel
Waalwijk
47:57
H10, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Leemans
Waspik
30:30
2
Mick Fleuren
Weert
33:29
3
Ruud Leijtens
Waalwijk
34:28
4
Frank van Selst
Waalwijk
34:47
5
Brain van de Goor
Waspik
35:09
6
Davy van Heck
Waalwijk
35:33
D12, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wnke Brouns
Weert
36:15
H12, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Leemans
Waspik
28:25
2
Johan Oosterhuis
Vlissingen
28:45
3
Jordy van de Mosselaar
Waspik
29:09
4
Philipp Sasserath
Krefeld (Duitsland)
30:16
5
Thomas Oosterhuis
Vlissingen
30:40
6
Jurgen Sprangers
Kaatsheuvel
30:42
7
Luuk Caelers
Weert
31:04
8
Huib Dieltjens
Kaatsheuvel
31:55
9
Maximilian Sasserath
Krefeld (Duitsland)
32:11
10
Milo Janssen
Waalwijk
32:20
11
Remo v.d.Hoek
Spijkenisse
33:34
12
Jacob van Kemmeren
Kaatsheuvel
34:08
D14, RBR D/H14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaike Caelers
Weert
45:03
2
Majken van 't Veer
Breda
46:50
3
Anne Michelle Vos
Weert
47:48
4
Maaike Koopmans
Waalwijk
51:03
5
Marielle Broer
Bodegraven
53:10
H14, RBR D/H14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper van Arkel
Drunen
38:24
2
Jeffrey v/d Bersselaar
Drunen
39:02
3
Mike van de Mosselaar
Waspik
41:22
4
Joeri Baarda
Kaatsheuvel
43:20
5
Robin Botman
Middelburg
44:31
6
Michael Gommeren
Terheijden
45:17
7
Gregory Aerts
Booischot (BEL)
45:19
8
Erik van der Heijden
Waspik
45:39
9
Elwin v.d.Bedum
Spijkenisse
52:41
10
Jasper Heusdens
Spijkenisse
52:48
11
Dorus de Kort
Waalwijk
56:15
D20, RBR WEDSTIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid van Lubek
Bussum
1:53:21
2
Riikka Kelja
Gorinchem
1:55:13
3
Edith Kortekaas
Utrecht
1:55:53
4
Gonny Rosendaal
Geldermalsen
2:08:54
5
Silvia Brouwer
Almere
2:11:46
6
Dagmar Krijnen
Spanbroek
2:12:38
7
Simone Hakenberg
Maurik
2:29:23
H20, RBR WEDSTIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Royce Kortekaas
Nieuw Vennep
1:37:14
2
Machiel Ittmann
Hilversum
1:40:49
3
Bas Borreman
Alphen aan den Rijn
1:41:43
4
Raimond van der Boom
Lopik
1:42:53
5
Michael Krijnen
Spanbroek
1:43:06
6
Camille Hendrikx
Reusel
1:43:13
7
Christophe Stoelinga
Eindhoven
1:43:50
8
Edgar Vermaas
's-Gravenzande
1:44:57
9
Erik-Simon Strijk
Hazerswoude Rijndijk
1:45:52
10
Lars van der Eerden
Susteren
1:47:17
11
Mathijm Wassink
Hoevelaken
1:48:07
12
Roy Arts
Bergharen
1:48:08
13
Robert Mijwaart
Huizen
1:50:20
14
Maarten Sollewijn Gelp
Velddriel
1:51:36
15
Marc van der Kort
Geldermalsen
1:53:13
16
Johan Meijndert
Heerjansdam
1:53:18
17
Martijn Vooys
Hillegom
1:55:46
18
Bart Boogaard
Franeker
1:56:01
19
Henry Bink
Drunen
1:56:12
20
Jaap Vromans
Wageningen
1:56:38
21
Frans-Peter Dechering
Maasland
1:57:47
22
Edwin de Wilt
Vlijmen
1:57:55
23
Arthur van den Aarssen
Nijmegen
1:58:12
24
Edward Mahieu
Amsterdam
1:58:43
25
Martijn Broekman
Amsterdam
1:58:50
26
Danny Schuring
Utrecht
1:59:16
27
Ton Kuijpers
Tilburg
1:59:33
28
Alexandre Fortanier
Amsterdam
2:01:04
29
Walter Heijmans
's-Hertogenbosch
2:02:20
30
Martin de Munnik
Zwolle
2:03:06
31
Arjan Sennef
Vlijmen
2:03:52
32
Ruben van Duren
Eindhoven
2:04:01
33
Remco van der Meijs
Tilburg
2:04:18
34
Patrick Hogetoorn
Malden
2:04:30
35
Michael Sasserath
Krefeld (Duitsland)
2:04:43
36
Cees Verbeek
Geldermalsen
2:05:58
37
Mark Waltman
Alkmaar
2:08:12
38
Peter Dubbelaar
Noordwijk Zh
2:09:14
39
Bart Bertrand
Vught
2:09:41
40
Erik Wolsing
Utrecht
2:12:09
41
Rob Koeleman
Waalwijk
2:22:56
D40, RBR WEDSTIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Leek
Zuid-Scharwoude
2:06:01
2
Cora Mulder
Overberg
2:13:45
H40, RBR WEDSTIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Barel
Overberg
1:36:20
2
Jan Struyken
Loon op Zand
1:42:42
3
Rob van Zanten
Vlaardingen
1:49:35
4
Jos Broeren
's-Hertogenbosch
1:53:55
5
Berrie Zoontjens
Berkel-Enschot
1:54:03
6
Douwe Weima
Zwolle
1:54:31
7
Hans van Hees
Afferden Gld
1:54:48
8
Marcel van Thiel
Zeeland
1:58:57
9
Frank Hamelink
's-Gravenhage
1:59:20
10
Alain Provoost
Tjuchem (BEL)
1:59:38
11
Peter Dullaart
Rotterdam
1:59:43
12
Bert Lemmens
Rijen
1:59:45
13
Pepijn Heemskerk
Haarlem
2:00:20
14
Wil Kokx
Kaatsheuvel
2:01:42
15
Kobus Botman
Middelburg
2:03:56
16
Tiny Kemmeren
Kaatsheuvel
2:06:31
17
Wim Edam
Noordbeemster
2:07:53
18
Thomas Obst
Hilversum
2:09:26
19
Ad van den Assem
Kaatsheuvel
2:09:52
20
Leo Hartog
Leersum
2:09:55
21
Frans Hooijen
2:11:23
22
Walter Sprangers
Kaatsheuvel
2:15:40
23
Carlo Aarts
Kaatsheuvel
2:17:29
24
Cor Edam
Noordbeemster
2:18:02
25
Ton Walburg
Capelle aan den IJss
2:18:16
26
Peter Bakker
Edam
2:18:41
27
Jos Jeuken
Oosterhout Nb
2:27:03
28
Lody Peeters
Monnickendam
2:29:08
29
Fred Sinselmeijer
Edam
2:30:30
D16, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hestia Veldboer
Tuitjenhorn
1:09:49
2
Roos Schoonderbeek
Waalwijk
1:12:11
H16, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Strijk
Hazerswoude Rijndijk
53:15
2
Tim Dullaart
Rotterdam
53:53
3
Koen Schoonderbeek
Waalwijk
54:27
4
Sam Eyking
Krimpen aan den IJss
56:41
5
Michael Groen
Krimpen aan de Lek
57:10
6
Bob Martens
Beek Lb
57:50
7
Teun Zoontjens
Berkel-Enschot
59:24
8
Martin van Selst
Waalwijk
1:00:51
H18, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Strijk
Hazerswoude Rijndijk
51:41
2
Dennis Broer
Bodegraven
54:36
3
Casper Hamburger
Almere
58:44
4
Rens van der Sanden
Waalwijk
59:01
5
Erik van der Harst
Amersfoort
1:03:53
REC, RBR KORT REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jort Koopmans
Waalwijk
56:10
2
Hans Janssen
Waalwijk
1:01:23
3
Dienus de Vries
Utrecht
1:01:29
4
Alwin Krijgsman
Breda
1:01:42
5
Jan van der Vleuten
Raamsdonksveer
1:03:09
6
Gerry van Gastel
Kaatsheuvel
1:04:08
7
Eric Kramer
Goirle
1:07:47
8
Frank Hengeveld
Nootdorp
1:08:08
9
Mart van der Meijs
Tilburg
1:09:23
10
Martine Hoogendam
Utrecht
1:09:33
11
Ruud Prins
Rotterdam
1:10:04
12
Niels Snijders
Waspik
1:10:33
13
Rens Speksnijders
Fijnaart
1:11:01
14
Lucien van Hooren
Waspik
1:11:33
15
Adrie vd Oetelaar
Rijen
1:11:46
16
Lian Roovers
Nijmegen
1:11:57
17
Mariëlle Sprangers
Kaatsheuvel
1:13:13
18
Janine Mariën
Utrecht
1:14:03
19
Anja Kemmeren
Kaatsheuvel
1:16:33
20
Zia Andrik
Kaatsheuvel
1:35:16
Uitslagen.nl
27-02-2005 23:47