Uitslagenlijst 33e Pannekoekloop

Burgh Haamstede - Zaterdag 12 maart 2005

MSEN, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jawad Bouazzaoui
Rotterdam Atletiek
55:59
2
Arjan Beye
Delta Sport
57:51
3
Wim van Sparrentak
Dynamica
58:36
4
Erik Cappon
De Wielingen
59:26
5
Erik Poppe
Dynamica
1:01:27
6
Tim Pleijte
Dynamica
1:01:44
7
Gerard Posthuma
AV '56
1:02:17
8
Richard van Zandvliet
Diomedon
1:02:46
9
Lous Wondergem
Energie
1:03:06
10
Robin Hofland
Dynamica
1:03:15
11
Marc Riemens
Dynamica
1:04:54
12
Rene Jakobsen
Dynamica
1:05:35
13
Rachid Ben Meziane
Rotterdam Atletiek
1:05:46
14
V. Barentsen
Dynamica
1:08:07
15
Henrik Westerweele
Dynamica
1:08:10
16
A.A. Rijsdijk
Diomedon
1:08:50
17
Robert Kraayenbrink
Delta Sport
1:09:11
18
Arjo Verhage
Dynamica
1:09:31
19
Roel Schroevers
Dynamica
1:10:58
20
Steven van de Veire
De Wielingen
1:11:07
21
Seth Dijkstra
Loopgroep PK
1:12:14
22
Ronald de Rijke
Dynamica
1:14:54
23
J.W. van Stel
AV '56
1:19:46
24
D. Plessius
AV '56
1:21:26
M40, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Franky Beljaars
Dynamica
57:18
2
Jack van Ginneken
Spiridon
59:34
3
John Vermeule
Dynamica
1:00:16
4
Jan de Wilde
AV '56
1:00:19
5
Rini Bruggeman
AV '56
1:01:38
6
Lion van Luijk
Dynamica
1:02:01
7
Wim Vos
Dynamica
1:05:13
8
Han van Achterberg
Delta Sport
1:05:32
9
Rinus Witte
Dynamica
1:05:52
10
Jaap van Ast
Flakkee
1:05:58
11
Leo Dalebout
Dynamica
1:06:08
12
Wim Vroegop
Olympia Halsteren
1:08:27
13
Ron Dellebeke
Dynamica
1:08:31
14
Ko Eversdijk
AV '56
1:08:56
15
Rian vd Broeke
Dynamica
1:10:14
16
Marius Besuijen
Dynamica
1:10:31
17
Fer Bouwens
Delta Sport
1:10:51
18
Eric van Remortel
AV '56
1:11:35
19
Robert Hoek
Avantri
1:14:13
20
Eddy Heerschop
Dynamica
1:17:10
21
Peter Vader
Delta Sport
1:17:24
22
Jan van Doorn
AV '56
1:26:38
23
Henk Kortlever
Delta Sport
1:57:49
M50, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Zuidweg
Flakkee
59:23
2
Wim Besuijen
Dynamica
1:06:50
3
Kees van den Pol
AV '56
1:07:08
4
Ad Kieboom
Scorpio
1:08:20
5
Eddy Pekaar
Dynamica
1:09:30
6
Willem Wouters
AV '56
1:10:51
7
Jan van de Linde
De Wielingen
1:11:15
8
W. Roose
Loopgroep Aart Stigt
1:11:42
9
Piet Wuijster
Avantri
1:12:00
10
Han van Bueren
Scorpio
1:12:04
11
Willy Verbist
Dynamica
1:13:12
12
Marc de Regt
AV '56
1:14:27
13
Willy Faro
De Wielingen
1:15:15
14
John Guequierre
Dynamica
1:15:25
15
Wim de Jonge
AV '56
1:15:44
16
Kobus Botman
Dynamica
1:16:09
17
Jan Geluk
Delta Sport
1:19:33
18
Sytze Stins
Delta Sport
1:19:50
19
P.J. Landegent
Delta Sport
1:20:00
20
Aad van Poppel
Delta Sport
1:20:49
21
Jan Maranus
Dynamica
1:21:44
22
Ab Heijboer
Delta Sport
1:22:07
23
Hans Kool
Scorpio
1:23:46
24
Arie van Dijk
Flakkee
1:23:48
25
Lein de Kraker
Dynamica
1:25:37
26
Wim Sies
Dynamica
1:26:17
27
Nico Verheul
De Wielingen
1:30:39
28
J.M. Verbeem
AV '56
1:31:02
29
Hans van Sluijs
Dynamica
1:32:00
30
Jo van Kleven
Veteranen Nederland
1:42:14
31
M. Sinke
Veteranen Nederland
1:58:15
M60, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop Lasseur
Delta Sport
1:08:43
2
Rinus Joosse
AV '56
1:13:16
3
Piet Verhage
Dynamica
1:16:32
4
Hugo Poortvliet
Dynamica
1:18:18
5
C.J. Zuydervelt
Veteranen Nederland
1:20:47
6
Hans Bostelaar
Dynamica
1:22:43
7
Anton Schoenmakers
Dynamica
1:23:41
8
Bram de Rijke
Dynamica
1:40:41
9
Joop Dijkstra
Dynamica
1:51:54
VSEN, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlies Jongerius
AV '56
1:03:41
V35, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coby Louwerse-Dekker
Dynamica
1:21:29
2
Susanne Geschiere
Dynamica
1:22:09
3
Ria Tramper
Dynamica
1:26:08
4
M.G. van Stel
AV '56
1:35:09
V45, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellie Westerweele
Dynamica
1:19:02
2
Lena de Wilde
Veteranen Nederland
1:24:37
3
Lenie van Kleven
Veteranen Nederland
1:25:05
4
Henny de Jonge
Delta Sport
1:32:35
5
Ineke van Poppel
Delta Sport
1:32:35
6
Bets van Giels
Diomedon
1:34:43
V55, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie de Jong-Joosen
Scorpio
1:26:52
MTRIM, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Verschorre
Breskens
1:07:01
2
Jos Boot
Zoutelande
1:07:52
3
Henk-Jan Joosse
Arnemuiden
1:09:06
4
Adriaanse
Aagtekerke
1:09:36
5
Hans de Groote
Cadzand
1:09:45
6
H. Vermeulen
Vlissingen
1:11:01
7
J. Jaspense
Vlissingen
1:11:05
8
Joos Francke
Biggekerke
1:11:13
9
Frans Heijboer
Poortvliet
1:11:45
10
Johan Huigh
1:11:49
11
Leon Loeve
Scharendijke
1:12:17
12
Jan de Jonge
Driewegen
1:12:47
13
Lourens Jan Hengst
Aagtekerke
1:12:52
14
Cor de Ridder
Arnemuide
1:13:26
15
Leo de Bruijn
Oostkapelle
1:13:54
16
Rene de Voogd
Middelburg
1:16:00
17
John Dekker
Middelburg
1:16:20
18
Franqois Jansen
1:16:59
19
Kees Bolijn
Zierikzee
1:17:08
20
Pauwels
Watervliet
1:17:14
21
Ronnie Krocke
Oost-Souburg
1:17:40
22
Hans van der Welle
Middelburg
1:17:56
23
Frans Vogel
Middelbrug
1:17:57
24
J.R. Fremouw
Oostburg
1:18:22
25
Rene van der Pas
1:18:31
26
Rijk Filius
Vlissingen
1:18:51
27
Twan Beekers
Teteringen
1:18:55
28
Rein Swint
Vlissingen
1:19:01
29
R.H. Duijn
Vlissingen
1:19:05
30
Rini Quist
Heinkenszand
1:19:26
31
Peter Dijkwel
1:19:59
32
Jan de Carpentier
Goes
1:20:34
33
Izak van Maldegen
Kortgene
1:20:43
34
Aad Winkelman
Oosterhout
1:21:36
35
Roland Flipse
Koudekerke
1:21:43
36
Marius Leendertse
Kapelle
1:22:12
37
Rob Duijn
1:22:36
38
D. van de Kolk
Middelburg
1:22:53
39
Leo Francke
Oostkapelle
1:22:53
40
S. van Maldegem
's-Gravenpolder
1:22:54
41
Wim Waterman
1:23:13
42
Cor Labruycrc
Nieuwdorp
1:24:20
43
Rudy de Maaijer
Zierikzee
1:24:36
44
John de Bont
1:25:04
45
Jaap Hage
Tholen
1:25:06
46
Peter Grutter
Heinkenszand
1:25:14
47
Marcel Richard
Zoutelande
1:25:41
48
Andre Davidse
Middelbrug
1:26:05
49
Aart van Luijk
Vlissingen
1:26:05
50
Willem Helsloot
Zierikzee
1:26:27
51
Wim Govers
Kwadendamme
1:27:00
52
John Anijs
1:27:09
53
Peter Verhaar
Wemeldinge
1:27:15
54
Rinus Vermue
Lewedorp
1:27:30
55
Ype Starreveld
1:27:43
56
Rien Lous
Goes
1:28:35
57
Peter de Haas
Oosterhout
1:29:18
58
Kees v.d. Broek
Schiedam
1:29:24
59
Philip Luitwieler
Goes
1:29:33
60
Arjan den Otter
Sliedrecht
1:30:48
61
B. Struijs
Oosterhout
1:31:05
62
Hans Scheffer
Vlissingen
1:31:54
63
Louis Pols
Hilversum
1:32:36
64
Janus Karelse
Kamperland
1:32:54
65
Kees Beenhakker
Heinkenszand
1:33:43
66
Arjan de Vos
Zierikzee
1:34:03
67
Jan Zevenbergen
Numansdorp
1:34:12
68
Adrie Brouwer
Koudekerke
1:35:00
69
Cor Duivenvoorden
Goes
1:35:11
70
Ab v.d. Vijver
Zierikzee
1:35:18
71
Jan Prins
Middelburg
1:37:26
72
S. Quist
Heinkenszand
1:50:33
73
B. Neele
Heinkenszand
1:50:34
VTRIM, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
N. Scheffers
Oosterhout
1:22:10
2
Mari Arissen
Beneden-Leeuwen
1:22:20
3
Mirjam Suijk
Middelburg
1:23:35
4
Petra Verhulst
Westkapelle
1:24:25
5
Margo Kole
Goes
1:25:19
6
Elien Jobse
Vlissingen
1:25:34
7
Annette Nagtzaam
1:30:17
8
Jeannette Grieles
Oosterhout
1:31:05
9
Lia v.d. Dries
Goes
1:37:34
10
Hanneke de Carpentier
Goes
1:54:00
MTRIM, 7,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tommy Staal
32:44
2
H.S. Bale
35:14
3
Adrie de Jong
36:12
4
Eddy Musson
IJzendijke
36:52
5
Kees de Nooijer
Aagtekerke
37:09
6
Maarten Westerweele
Vlissingen
37:54
7
Ron Oltmans
38:01
8
Ben Verbeem
Goes
38:23
9
Robin Botman
38:51
10
Jordy van Lambalgen
Aagtekerke
40:14
11
Kees den Hollant
Aagtekerke
40:51
12
D. van Mullingen
Zierikzee
41:03
13
Piet Dam
Goes
41:26
14
E. van de Veire
42:19
15
Guus Picavet
Oostburg
42:53
16
John van Doorn
Kamperland
43:52
17
Hans Blokpoel
Middelburg
44:18
18
Ad Laming
44:26
19
G.M. de Witte
Heinkenszand
45:22
20
Jan van der Gijp
46:24
21
Thijs Wisse
Aagtekerke
49:20
22
Herman Knop
Bruinisse
49:45
23
Kees Vermeer
Zwartewaal
49:51
24
Niels Wisse
Aagtekerke
53:10
25
A. Blauwhof
Kloetinge
53:41
VTRIM, 7,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yoel Manuhutie
38:50
2
Elna Wisse-Verhage
Aagtekerke
40:05
3
Catrien Peeters
Domburg
43:00
4
Sandra de Kam
Kamperland
43:52
5
Hannie de Nooijer
Aagtekerke
44:11
6
Nel de Hoop
Westkapelle
44:26
7
Lenny van Lambalgen
Aagtekerke
48:32
8
Wilma van Donk
48:48
9
Rebecca van Dijk
Goes
49:25
10
Marianne Laming
Rijen
50:00
11
Mia Mulder
Rijen
50:00
12
Margo in 't Veld
53:41
13
Colinda van Liere
Goes
56:36
JJEUG, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Roelofs
3:45
2
Joost Geluk
3:53
3
Patrick Elfrink
3:58
4
Noah Heijnen
4:03
5
Sven de Vos
4:22
6
Ruben Maassen
Zierikzee
4:44
7
Tiemen Suijk
Middelburg
5:57
8
Fabian Verkaaik
6:09
MJEUG, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kristy Blommaert
Zierikzee
3:46
2
Sanne van Mourik
3:48
3
Annejet Mol
3:59
4
Dascha v.d. Hout
Biervliet
4:02
5
Linda de Vlieger
4:05
6
Jolanda 't Jong
4:13
7
Emma van Mourik
4:24
8
Sarah van der Vliet
5:11
9
Jasmijn de Zeeuw
5:19
10
Quincy Hofland
Vlissingen
5:32
11
Janitha Pannekoek
5:40
12
Maud van Liere
5:59
13
Emi Suijk
Middelburg
6:03
14
Danila Knop
Bruinisse
6:12
Uitslagen.nl
12-03-2005 19:10