Uitslagenlijst Oude Maasloop

Barendrecht - Maandag 28 maart 2005

MSEN, 10 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeffrey Sullivan
Suomi
31:51
2
Rob vd Want
Rotterdam Atletiek
32:36
3
Jeroen van Dijke
Rotterdam Atletiek
32:58
4
M.W.Heikoop
Loopgroep PK
35:38
5
Frans van den Hock
AV Waterweg
36:14
6
Daniel van der Ven
AV Passaat
36:18
7
Robin de Groot
AV Passaat
36:42
8
Alex Hellweg
PAC
38:00
9
Marco Poot
AV Waterweg
38:55
10
Sander Kapinga
Phoenix
41:49
M40, 10 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
33:54
2
Addy Ruiter
AV Passaat
34:07
3
Jurgen Gerritse
Parthenon
35:26
4
Martin Edelman
Energie
36:02
5
Erik Boehle
Energie
38:21
6
Jeroen Segers
Veteranen Nederland
38:36
7
Karel Wehrmeijer
Energie
40:16
8
Huub Vankan
Energie
46:17
9
Anita Stoop
Zevenbergen
46:54
M45, 10 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Prins
AV Passaat
33:20
2
Ad Onnink
Energie
35:32
3
Arie de Groot
AV Passaat
37:12
4
Anton Schop
DAK
37:21
5
Rien van Vliet
Veteranen Nederland
40:23
6
Andre Winkes
Pallas '67
40:55
7
Frans de Raadt
Energie
41:20
8
Fred van Gent
Energie
41:55
9
Leo van Hamburg
Spirit Oud Beijerlan
44:04
10
Ron van Herwijnen
Energie
44:53
11
Johan van Dam
Alblasserdam
45:29
12
Peter de Vette
Fortuna
46:14
M50, 10 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
R.v.Grootveld
Veteranen Nederland
36:41
2
Kees Tak
Parthenon
37:25
3
Piet de Jonge
Haag Atletiek
39:35
4
Ton Legerstee
Energie
41:40
5
Arie Booy
Loopgroep PK
44:14
6
Jan Bosch
Energie
45:56
7
Willem van der Winden
Fortuna
45:57
8
Ton Kapinga
Energie
46:52
9
Sies Zuur
AV Passaat
47:37
M55, 10 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eddy Smit
Delta Sport
36:41
2
Gerard Vermeulen
Voorne Atletiek
38:32
3
Dick Recourt
Hercules
40:26
4
Leen de Koning
AV Passaat
43:00
5
Koos Schaay
Veteranen Nederland
43:38
6
Arie Sterk
Typhoon
44:54
7
Peter van Soest
Energie
46:00
8
Piet Wijnsema
Energie
49:08
9
M. Meinster
Veteranen Nederland
49:47
10
Jan Buitendijk
Parthenon
50:12
M60, 10 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Stuifmeel
Sprint
47:26
2
Ger Meijdam
Veteranen Nederland
50:22
M65, 10 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leo Struik
Olympus '70
42:27
2
Dhr Dheere
Olympus '70
48:31
VSEN, 10 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
P. Huijgers
Loopgroep PK
38:42
2
Marieke Boekestijn
AV Waterweg
42:24
3
Danielle Driesen
PAC
42:39
V35, 10 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Pagels
Veteranen Nederland
50:08
V40, 10 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Vlot
AV Passaat
38:45
2
Kensters
Veteranen Nederland
40:25
V50, 10 WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greetje Smit
Delta Sport
46:00
MREC, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ray Kortram
Rotterdam
35:57
2
Wim van Benthum
Made
36:18
3
E Gonzalez
Ridderkerk
36:41
4
Koos Arts
Spijkenisse
37:18
5
Hans van Overbeek
Polsbroek
37:28
6
F. Ailad Adi Amur
Rotterdam
37:39
7
Douwe van Laren
Schiedam
37:55
8
Peter Voskuijl
Zwijndrecht
38:25
9
Rob Leenheer
Rotterdam
39:07
10
Stefan Timmerman
Barendrecht
39:24
11
J.Sloot
Zwijndrecht
39:39
12
Erik Edelman
Barendrecht
39:44
13
Roggebrand
Barendrecht
39:52
14
Vincent van Os
Barendrecht
39:52
15
G.Muilwijk
Barendrecht
39:57
16
Richard Post
Rotterdam
40:01
17
L. Nobels
Zwijndrecht
40:26
18
Ruud Reurings
Barendrecht
40:39
19
Michel van Meurs
Barendrecht
40:44
20
Arco Moerkerken
Barendrecht
40:46
21
Peter Koudstaal
Barendrecht
41:10
22
Diederik Schoolenberg
Dordrecht
41:51
23
Wim van Wijck
Alblasserdam
42:03
24
Wim Sinterniklaas
Heerjansdam
42:07
25
R. van Dike
Ridderkerk
42:17
26
Alex de Leeuw van Ween
Barendrecht
42:19
27
Malefason
Barendrecht
42:37
28
Hans Wust
Rotterdam
42:51
29
Henrie Rombout
Heerjansdam
43:09
30
Peter Verweij
Rotterdam
43:11
31
martin Kleinjan
Rotterdam
43:13
32
E. de Groot
Rotterdam
43:20
33
Ben van Heeckeren
Rotterdam
43:26
34
Marcel de Koning
Barendrecht
43:31
35
dhr Baardman
Hardinxveld Giessend
43:31
36
Martin Warbout
's-Gravendeel
43:59
37
Cor Kros
Poortugaal
44:03
38
Ronald Keij
Dordrecht
44:07
39
Anton vd Stoep
Barendrecht
44:13
40
Ronald van Driel
Zwijndrecht
44:22
41
Gerard Floor
Loopservice Nederlan
44:47
42
Eddy Visser
Rotterdam
44:48
43
Remi van Herwinen
's-Gravendeel
44:50
44
Ton Satter
Spijkenisse
45:05
45
Peter Voogt
Spijkenisse
45:14
46
Pieter de Lange
Maassluis
45:18
47
Karel Voogt
Barendrecht
45:18
48
Ton Wulfert
Dordrecht
45:24
49
Joris Wulfert
Dordrecht
45:32
50
Ivan Labrovic
Barendrecht
45:37
51
Henk Dubbeldam
Hardinxveld Giessend
45:43
52
Wim Nienhuis
Barendrecht
45:47
53
Ton Kempen
Barendrecht
46:24
54
Richard Gouw
Hoogvliet Rotterdam
46:27
55
Wim Derene
Barendrecht
46:33
56
H.Uittenbogaart
Rotterdam
46:35
57
A Wijting
Spijkenisse
46:50
58
Ruud Janssens
Spijkenisse
46:56
59
Paul Rehorst
Kinderdijk
47:30
60
Wim Ambagts
Oudenbosch
47:53
61
Jan Morin
Rhoon
47:55
62
H. van Broekhoven
Dirksland
48:04
63
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
48:22
64
J.L. van Moorsel
Schoonhoven
48:25
65
Peter Verhoeck
Ridderkerk
48:34
66
de Groot
Ridderkerk
49:09
67
dhr Koudstaal
Hoogvliet
49:14
68
Kok Groenenberg
Energie
49:18
69
R. Thape
Barendrecht
49:27
70
P. Overduin
Hendrik Ido Ambacht
49:27
71
Arjan Rietveld
Barendrecht
49:29
72
Roland van Miltenburg
Hendrik Ido Ambacht
49:38
73
Jilles vd Stoep
Barendrecht
49:46
74
P. Almeida
Poortugaal
49:49
75
Dick van Oosten
Barendrecht
49:50
76
Arend van Oosten
Barendrecht
49:51
77
Martin Holierhoek
Barendrecht
50:08
78
Bart Aarnoudse
Barendrecht
50:10
79
Malefason
Barendrecht
50:11
80
G. Janse
Nieuw Lekkerland
50:13
81
Cor de Jonge
Aerdenburg
50:27
82
Luc van Gerrevilk
Barendrecht
50:34
83
Fred Jansen
Ridderkerk
50:40
84
Klaas Flostra
Vlaardingen
50:59
85
Peter van Leeuwen
Ridderkerk
51:00
86
J.P.deBruyn
Barendrecht
51:11
87
Hans Luijmes
Barendrecht
51:14
88
Martin Monster
Barendrecht
51:16
89
Karel van Turnhout
Steenbergen Nb
51:21
90
Henk Rozemuller
Schiedam
51:24
91
Ab Flipse
Strijen
51:30
92
Martijn Visser
Barendrecht
51:32
93
D. Slager
Barendrecht
51:45
94
Roy Kletter
Rotterdam
51:47
95
EM den Boef
Ridderkerk
52:22
96
M. den Dekker
Rhoon
52:42
97
Yzenbrandt
Barendrecht
52:43
98
H. Kuipers
Barendrecht
52:44
99
R.A.J. Pols
Barendrecht
52:58
100
Ed Brasser
Papendrecht
52:58
101
Andre Timmerman
Barendrecht
53:40
102
J.Noordzij
Ridderkerk
53:40
103
A.Smertink
Barendrecht
53:41
104
H. Groeneveld
's-Gravendeel
53:42
105
Ed Baas
Energie
54:23
106
J. Ramos
Rotterdam
55:45
107
Aart Goedhart
Zwijndrecht
57:07
108
J. van Klinken
Heerjansdam
57:08
109
Maarten Monster
Barendrecht
57:18
110
Rudy de Jong
Energie
57:25
111
A. Gonlag
Barendrecht
57:41
112
Danny van Persie
Rotterdam
57:44
113
John Weltevrede
Barendrecht
58:33
114
Rob van Halm
Ridderkerk
59:02
115
E.Kuik
Ridderkerk
59:50
116
J. ten Zweege
Barendrecht
1:02:03
117
J.A.Ijsselstijn
Ridderkerk
1:11:05
118
Adger van Helden
Barendrecht
1:17:04
VREC, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diana Bakker
Energie
48:11
2
B.Staal
Heerjansdam
51:06
3
Simonne van Turnhout
Steenbergen Nb
51:21
4
Marjolijn Westerink
Barendrecht
53:14
5
Diana Versteeg
's-Gravendeel
53:53
6
Carin van Zwienen
Alblasserdam
54:02
7
Ineke Schurer
Rotterdam
55:08
8
Marina Witkamp
Barendrecht
55:09
9
M. Kuipers
Barendrecht
55:59
10
Gina Heuser
Ridderkerk
57:34
11
Sonja Sital-Nazir
Rotterdam
57:44
12
Marije Kapinga
Leiden
57:56
13
Mw Eleveld
Roosendaal
58:05
14
Diana van Heel
Rotterdam
58:43
15
Marijke Hoedt
Barendrecht
59:23
16
Mirjam Vuik
Ridderkerk
59:51
17
Marleen Boertje
Barendrecht
59:55
18
S. van de Klis
Barendrecht
1:01:16
19
Helmi van Helden
Barendrecht
1:01:32
Uitslagen.nl
28-03-2005 18:29