Uitslagenlijst @ WORK klimcross Hellendoorn

Hellendoorn - Zaterdag 9 april 2005

HSEN, 4.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Werner Wessels
Markelo
15:11
2
Savio Strik
Nijverdal
16:09
3
Janhenk Kleinlugtenbel
Hellendoorn
16:28
4
Rene de Jager
Sibculo
17:29
5
Gerard Kroes
Oldebroek
17:38
6
Wilco lohuis
Raalte
17:56
7
Robin Steentjes
Enter
19:08
8
Henri Hakkert
Nijverdal
19:15
9
Baan
Rijssen
19:45
10
Hendrij Snijder
Westerhaar-Vriezenv
19:58
11
Jasper Voortman
Rijssen
20:22
H40+, 4.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seine Willems
Bergentheim
16:50
2
Gerard vd Bovenkamp
Ochten
17:45
3
Johan Pape
Vriezenveen
18:51
4
Jos Spoolder
Nijverdal
18:58
5
Jan Kamphuis
Vroomshoop
19:00
6
G. Jansen
Vroomshoop
19:30
7
J.Willem Marteijn
Nijverdal
20:08
8
Marco Vlaming
Ommen
20:34
9
Jan Kok
Vroomshoop
21:20
10
Jan Pezy
Vriezenveen
21:56
11
Henk Zomer
Vriezenveen
23:33
H50+, 4.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick Sanderman
Rijssen
17:21
2
Jan Wessels
Markelo
17:33
3
Bernhard Herbert
Bergentheim
20:45
4
Anne Bartelds
Havelte
21:05
5
W. Scha[elkouman
Steenwijk
22:57
6
E.Goosen
Rijssen
25:01
DAMES, 4.6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde Pape
Vriezenveen
18:14
2
Sanne Woertink
Ane
18:28
3
Astrid van Velden
Hardenberg
19:48
4
Manon Herbert
Bergentheim
20:09
5
Truus Bekke
Nijverdal
21:50
6
Rachel Rozenkamp
Rijssen
22:22
7
Femmie Derksubak
Daarlerveen
22:28
8
M. Hammink
Westerhaar-Vriezenv
22:34
9
Erica Brinkman
Rijssen
23:00
10
Josien Meijerink
Vriezenveen
23:12
11
Letty Derksen
Ochten
25:03
12
Marjan Sanderman
Daarlerveen
28:35
HSEN, 10.4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Sanderman
Rijssen
35:26
2
Jan Scheenstra
Zuidveen
36:12
3
Andre Plette
Oldebroek
36:25
4
Melchior v.d. Pol
Apeldoorn
36:52
5
Machielsen
Nijverdal
37:24
6
Mark Saathof
Nijverdal
37:41
7
Gert Berenst
Vroomshoop
42:32
8
Riemers
Nijverdal
42:48
9
Joost van der Sluis
Hellendoorn
43:26
10
Edwin Oldehinkel
Radewijk
45:03
11
Robert ten Hove
Nijverdal
46:20
12
J.A. Wichers
Zwolle
47:32
13
Peter Visser
Goor
47:50
14
Rene Karsten
Nijverdal
49:10
15
J.J. Waanders
Wierden
50:42
16
Patrick Nijstad
Bornerbroek
51:03
17
J. Veenstra
Vollenhove
57:17
18
Jodhia
Amsterdam
1:11:34
H40+, 10.4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
39:33
2
Jan Groot
Hardenberg
41:22
3
Jos Keulstra
Boekelo
42:04
4
Hans Blekkenhorst
Hellendoorn
42:13
5
Erik Kappert
Wijhe
42:24
6
Bronnie Dodde
Veendam
42:27
7
Seine Willems
Bergentheim
43:07
8
Rene Nijkamp
Emst
43:28
9
Tony Ruiter
Den Ham Ov
44:39
10
Henri Timmerhuis
Mariaparochie
45:14
11
H. Enoch
Den Ham Ov
46:14
12
Wolter Croezen
Westerhaar-Vriezenv
46:57
13
Henk Harenberg
Eibergen
47:15
14
Martin Jansman
Raalte
48:10
15
John Bekke
Nijverdal
48:27
16
J. Nijebijvank
Lemelerveld
48:48
17
lucien Popma
Vriezenveen
50:27
18
Andre Spit(bull)
Vriezenveen
51:21
19
Willem van der Veen
Ootmarsum
55:33
20
Nico Wassens
Dedemsvaart
1:03:08
H50+, 10.4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tjibbe de Vries
Oldebroek
39:42
2
Gerrit Jurjens
De Pollen
42:17
3
Offringa
Holten
42:54
4
Ko van Kuijk
Breda
45:25
5
Herman Bouwhuis
Den Ham Ov
46:38
6
Fokke Wind
Den Ham Ov
47:04
7
Theo Kosters
Goor
48:02
8
Tonny Holleboom
Broekland Ov
48:19
9
Jan Fransen
Hasselt
49:03
10
Bertus van Elburg
Nijverdal
49:22
11
Sietse Woudstra
Hardenberg
54:04
12
Herman Bril
Nijverdal
54:59
13
Jaap Zijlstra
Vriezenveen
57:33
DAMES, 10.4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Birgit Landewe
Boekelo
42:02
2
Jo Hobert
Nijverdal
50:54
3
Margreet van der Veen
Ootmarsum
51:24
4
Etty Wiersma
Hoogeveen
56:12
5
Dinie nijman
hollandscheveld
59:44
De uitslagen van de 2.5 km zijn helaas verloren
gegaan door een technisch probleem. De winnaar
is wel bekend: Vincent Kerssies (Westerhaar)
in 7'48
Kijk voor een compleet overzicht van ons aanbod aan activiteiten ook eens
op www.sportsadventures.nl
www.uitslagen.nl
09-04-2005 15:53